Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-09, 12:24   #4321
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
Teraz się zastanawiam jak ja mogłam tak chodzić po ulicy- jak kucyk Pony zdjecia przed i po Venicie 34
czym farbowałaś że na taki róż zeszło ? bo mojej siostrze by się przydało
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 13:48   #4322
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dudzia! Kochana ogrooomka RÓŻnica :jupi śliczny kolor

Jasmin,Mad Syndrome- przejżyjcie wątek.. my na prawde nie mamy ochoty 5 razy powtarzać to samo.. nie chcę być hamska ale wiele wiele razy dziewczynom podawałyśmy jakie farby, gdzie itp... czytać czytać czytać trzeba
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 14:28   #4323
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

róż taki wychodzi po rozrzedzonym rubinie z directions i pozniej juz wszystko na różowo mi się spłukiwało
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 15:24   #4324
FavolaEroina
Raczkowanie
 
Avatar FavolaEroina
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 49
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dziewczyny! 4 dni temu pofarbowałam się allwavesem... Jest cudownie! Włosy wyszły super, w śtwietle ma pobłyski czerwone ale w ogóle mi nie przeszkadza, co prawda problem z farbą miałam, bo trzymałam ją na głowie godzine prawie, z obawy, ze nie złapię, ale jednak udało się! Już są po pierwszym myciu i kolor nadal super intensywny
FavolaEroina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 15:43   #4325
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Dudzia! Kochana ogrooomka RÓŻnica :jupi śliczny kolor

Jasmin,Mad Syndrome- przejżyjcie wątek.. my na prawde nie mamy ochoty 5 razy powtarzać to samo.. nie chcę być hamska ale wiele wiele razy dziewczynom podawałyśmy jakie farby, gdzie itp... czytać czytać czytać trzeba

przejżyjcie? hamska?
przejrzałam wątek (właśnie skończyłam) i zdecydowałam się poszukać farby venita jak nie będę straszyć to pokażę wynik, co by następne dziewczyny miały mniej szukania
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 15:44   #4326
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
Sugar, Uolcia, Mead, Szatanica, wyłazić z cienia!
Kiedy ja już nie ognistowłosa.. Dyskretnie was podczytuję
Obiecałam że wstawię fotkę ale mam same liche... no ale wrzucam... oczywiście mam na sobie doczepy

hmm wiecie co?... jakoś średnio mi tęskno za czerwienią

***
jej, co tu się zaczęło dziać w naszym wątku...wakacyjna moda na kolorowe włosy chyba nadeszła...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010056.jpg (55,9 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010001-001.jpg (42,8 KB, 63 załadowań)

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-08-09 o 15:52
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 16:07   #4327
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
przejżyjcie? hamska?
przejrzałam wątek (właśnie skończyłam) i zdecydowałam się poszukać farby venita jak nie będę straszyć to pokażę wynik, co by następne dziewczyny miały mniej szukania
Ojjj Tam Oj Tam nie czepiaj się mojej ortografii.. ja teraz sie na niemieckie przerzucam moze i dlatego po poksu ostatnio tak jakoś nijak . ha
Uoclia- zdrajco ty hehe allle pasuje ci czerń...
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 16:24   #4328
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
jej, co tu się zaczęło dziać w naszym wątku...wakacyjna moda na kolorowe włosy chyba nadeszła...

u mnie właśnie odeszła różowy i niebieski toner mi zszedł więc uznałam, że pora na coś na jesień
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 18:03   #4329
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Uolcia, nie przesadzasz przypadkiem z tą swoją urodą? :zazdrosny:

Aaa no i widać że pianka 34 czyli ta jasna czerwień zdecydowanie fajniejsza od purpurowej..
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:34   #4330
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja chciałam pomarańczową jeszcze jakąś dać pod spód, ale co ja sobie w ogóle myślałam- przecież to oczywiste, że są wakacje to pianki znikają w mgnieniu oka dobrze zrobiłam kupując wcześniej zapas!
uolcia- bardzo Ci ładnie
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:34   #4331
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Niedługo stanę się ofiarą farby multi cream color z Joanny... nie umiałam znaleźć nigdzie venity, jedyny sklep w którym je widziałam miały tylko jedno opakowanie w każdej drogerii mnie pytały czy pomóc, w końcu uznałam, że może się znają, to mi zaproponowały pallete i garniera... po siostrach wiem, że mam tego nie tykać. Więc wzięłam Joannę, której wcześniej nie widziałam, ale podoba mi się kolor, jak jeszcze tu wrócę to albo z płaczem albo ze zdjęciami
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 09:13   #4332
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Lepiej ze zdjęciami a jaki kolor wzięłaś?
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:35   #4333
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
Lepiej ze zdjęciami a jaki kolor wzięłaś?
Wiśniowa czerwień, za jakieś 2-3 godziny chwila prawdy coś mi się zdaje, że będą ciemniejsze niż myśle, byle nie prawie czarne
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:47   #4334
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
Wiśniowa czerwień, za jakieś 2-3 godziny chwila prawdy coś mi się zdaje, że będą ciemniejsze niż myśle, byle nie prawie czarne
Oj.
Joanna...

Nie no, życzę powodzenia, a nawet i kciuki potrzymam, bo mam akurat wolną chwilę
Ja się na ichniej Porzeczkowej Czerwieni przejechałam mniej więcej tak, jak Arab pędzący do oazy i znajdujący tylko kolejny miraż - że tak pojadę metaforą ;p Farba bowiem "tuż po" wyglądało ok, może nieco rudawo, ale po pierwszym myciu pozostawiła wyblakłe kłaczki wyschnięte na wiór. I nigdy więcej.

Nauczyłam się po trzech latach z czerwienią na łbie, że: zdobyć ją trudno, utrzymać jeszcze trudniej, bez farby "pro" się u mnie nie obędzie... i tylko jedna jedyna Venita dała radę, chociaż... zaczęły mi lecieć włosy. Ponieważ nie farbowałam włosów od ponad miesiąca i tylko raz przeciągnęłam Venitą, więc albo ona winna, albo nie wiem, co.
Będę obserwować.
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:56   #4335
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
Niedługo stanę się ofiarą farby multi cream color z Joanny... nie umiałam znaleźć nigdzie venity, jedyny sklep w którym je widziałam miały tylko jedno opakowanie w każdej drogerii mnie pytały czy pomóc, w końcu uznałam, że może się znają, to mi zaproponowały pallete i garniera... po siostrach wiem, że mam tego nie tykać. Więc wzięłam Joannę, której wcześniej nie widziałam, ale podoba mi się kolor, jak jeszcze tu wrócę to albo z płaczem albo ze zdjęciami
Ja po "intensywnej czerwieni' z tej serii stałam się seterem irlandzkim
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 12:56   #4336
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ok więc gotowe! Kolor wyszedł - o dziwo - dość ciemny, nie wiedziałam, że tak się da na rozjaśnionych co prawda nie jest to kolor który chciałam, ale jakoś tak mi się podoba nawet
Nie ma różnicy między odrostami a rozjaśnionymi włosami. to było moje największe zdziwienie
Świecą się nawet
Jedyny minus - dwa pasma z przodu po bokach trochę są tak jakby sprane wina rozjaśniania
myśle co by jutro nie poprawić trzecią farbą, ale w sumie na taki będzie się zmywał więc po co włosy są miękkie i ładnie pachną
to chyba tyle, i prawdę mówiąc nie wiem dlaczego tyle osób nie lubi Joanny zdjęcia wrzucę wieczorem kiedy mój aparat wróci do domu

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Oj.
Joanna...

Nie no, życzę powodzenia, a nawet i kciuki potrzymam, bo mam akurat wolną chwilę
Ja się na ichniej Porzeczkowej Czerwieni przejechałam mniej więcej tak, jak Arab pędzący do oazy i znajdujący tylko kolejny miraż - że tak pojadę metaforą ;p Farba bowiem "tuż po" wyglądało ok, może nieco rudawo, ale po pierwszym myciu pozostawiła wyblakłe kłaczki wyschnięte na wiór. I nigdy więcej.

Nauczyłam się po trzech latach z czerwienią na łbie, że: zdobyć ją trudno, utrzymać jeszcze trudniej, bez farby "pro" się u mnie nie obędzie... i tylko jedna jedyna Venita dała radę, chociaż... zaczęły mi lecieć włosy. Ponieważ nie farbowałam włosów od ponad miesiąca i tylko raz przeciągnęłam Venitą, więc albo ona winna, albo nie wiem, co.
Będę obserwować.
a to miałaś tą czerwień na czarną farbę nakładane czy co? Moje obie siostry bardzo długo miały kolor czerwony robiony farbami i szamponetkami drogeryjnymi, spierało się jak właściwie każda farba po kilku tygodniach, ale jeśli nałożenie szamponetki to ten trud utrzymania to ja nie nie wiem
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 13:01   #4337
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Joannę nakładałam ratunkowo, między jednym farbowaniem włosów na czerwień a drugim - na sprane, zrudziałe włosy i praktycznie czarny odrost ;>
Nie podeszła mi totalnie, uznałam więc, że szkoda czasu... jesli coś ma niszczyć i tak skatowane włosy oraz dawać średnią trwałość, to ja podziękuję...

Ale, wiesz, na zdrowych włosach może być całkiem spoko, ja pisałam wyłącznie o swoim doświadczeniu.
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 13:30   #4338
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Joannę nakładałam ratunkowo, między jednym farbowaniem włosów na czerwień a drugim - na sprane, zrudziałe włosy i praktycznie czarny odrost ;>
Nie podeszła mi totalnie, uznałam więc, że szkoda czasu... jesli coś ma niszczyć i tak skatowane włosy oraz dawać średnią trwałość, to ja podziękuję...

Ale, wiesz, na zdrowych włosach może być całkiem spoko, ja pisałam wyłącznie o swoim doświadczeniu.
która Joanna zniszczyła Ci włosy? I jak?
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 13:41   #4339
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
która Joanna zniszczyła Ci włosy? I jak?
Ha Sama się pomyliłam, to w końcu rok temu było... Malinowa Czerwień (a nie Czerwona Porzeczka) - w każdym razie Joanna Naturia Color. Kupiłam, nałożyłam, zmyłam i do kolejnego mycia było jako tako ok w zakresie odcienia, ale po umyciu głowy zero śladu po kolorze + coraz bardziej przesuszające się włosy. Siano w zasadzie.

Zwykle używam farby z oksydantem, nie rozjaśniam włosów dwustopniowo, więc nie wiem, czemu aż tak źle zareagowała ta Joanna, ale na pewno drugi raz nie dam się skusić.
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 13:46   #4340
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dziękuję za miłe słowa

Ja też nie polecam joanny naturia (Dojrzała wiśnia). Co prawda kolor wyszedł całkiem ładny, mniej więcej taki jakiego szukałam od samego poczatku farbowania się na czerwono, ale niestety zniknął w mgnieniu oka. Na szczęście nie zniszczyła mi za bardzo włosów.
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 14:00   #4341
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Znaczy chciałam zaznaczyć, że ja widzę, iż koleżanka używa wersji multi cream color, a nie naturii, jednak mój exp (skromny, bo skromny, jakiś w sumie jest) każe mi się od Joanny trzymać z daleka, bo w przypadku tej firmy (jak i bliźniaczej Marion) spełniła się dla mnie zasada pt. "tanie nie jest dobre, bo jest tanie".
A venitowa pianka to tylko wyjątek
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 14:58   #4342
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Ha Sama się pomyliłam, to w końcu rok temu było... Malinowa Czerwień (a nie Czerwona Porzeczka) - w każdym razie Joanna Naturia Color. Kupiłam, nałożyłam, zmyłam i do kolejnego mycia było jako tako ok w zakresie odcienia, ale po umyciu głowy zero śladu po kolorze + coraz bardziej przesuszające się włosy. Siano w zasadzie.

Zwykle używam farby z oksydantem, nie rozjaśniam włosów dwustopniowo, więc nie wiem, czemu aż tak źle zareagowała ta Joanna, ale na pewno drugi raz nie dam się skusić.
mojej siostrze tą joannę poleciła kiedyś fryzjerka, która.. robiła jej trwałą miała takie loczki małe tą trwałą zrobione i potem cągle używała jakieś rudej szamponetki, która nie niszczyła tak włosów. Po tej Joannie ta trwała jej się kruszyła strasznie

Ja pierwszy raz w ogóle widziałam tą multi cream color, narazie nie wiem jak się będzie spierał, ale kolor wyszedł cudowny (jak na taki ciemny) i najbardziej cieszę się z tego, że nie ma różnicy między moimi brązowymi odrostami a rozjaśnioną platyną!
__________________


Edytowane przez MadSyndrome
Czas edycji: 2012-08-10 o 15:00
MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 17:02   #4343
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej, dyskretnie podłączę się do tematu, bo ciekawe rzeczy tu piszecie... Ja jestem świeżo po farbie Loreal'a odcień Bardzo intensywna czerwień. Podam Wam od razu zdjęcie jak to wygląda w świetle dziennym.
Swoje naturalne włosy mam ciemnobrązowe, ale jeszcze trzymała mi się pianka z czekoladowego brązu i postanowiłam iść do fryzjera,żeby zrobić farbę "PROFESJONALNIE". No i poszłam, wybrałam kolor typowo czerwony i wyszła tragedia. Na czubku głowy miałam rdzeń z różowymi refleksami, a na dole dalej brąz -_-. Podsumowałam wizytę mega facepalmem.
W czapce poleciałam do rossmanna i kupiłam dwie farby loreala, z racji, że mam dużo włosów i zależało mi na tym, żeby przynajmniej być na dobrej drodze do osiągnięcia intensywnej czerwieni. Teraz myję często włosy, żeby się rozjaśniał ten kolor i robię różne maseczki.
Niżej przedstawiam Wam robotę mamy, która nie ma nic wspólnego z fryzjerstwem i jestem naprawdę zadowolona. Także...Nie wiem co mnie podkusiło, żeby odmówić domowej robocie...
Aha, jeśli o tym były dyskusje, to przepraszam, ale znacie jakieś farby, które również rozjaśniają włosy?
Obiecane zdjęcie: http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile...45779851_n.jpg
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 17:11   #4344
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

I obiecane zdjęcie moich wiśniowych włosów

nie uczesanych

@Up coś chyba mamy podobny kolor :P
w każdym razie... ja fryzjerce nie oddałabym swoich włosów, nie ufam im, ale to wina głupich fryzjerek w moim mieście, niczego nie potrafią zrobić jak to młode fryzjerki i zawsze robią to co według nich wygląda najlepiej... dlatego zawsze jak coś robię z włosami to mam dwie siostry od tego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hairzwizaz.jpg (167,4 KB, 27 załadowań)
__________________


Edytowane przez MadSyndrome
Czas edycji: 2012-08-10 o 17:15
MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 17:15   #4345
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
no są rozjaśniające farby które dają fajny efekt.. Majicontrast, Allwaves, Scandic Line.. Matrix Sored... A najlepiej idz do slepu fryzjerskiego i przejżyj paletę odcieni tych farb.. ogólnie my używamy tu dośc jasnych czerwieni ale jak dasz mniejszy oxydant 3 lub 6% to powinny wyjsc ciemniejsze coś w podobie do 1 fotki którą podałaś Przejżyj parę stron poprzednich wątku a znajdziesz pare fotek po naszych farbowaniach
Fashionfans- Zacytuje sama siebie bo dopiero to pisałam pare dni temu... a jeli chodzi o mnie to mnie nawet nie stac na fryjera wiec sie nie wypowiem co do farbowania tnw "profesjonalnego" jedynym fryjerem na jakiego mnie stac jestem ja sama albo moja szwagierka
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 17:17   #4346
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ile trzymałaś farbę? : o

SugarbabyLove-Ja żałuję, że w ogóle o tym pomyślałam...Czytałam kiedyś o allwaves, ale nigdy nie wiedziałam jaką emulsję utleniającą wybrać czy 6% czy 9% do czerwieni, a chodziło mi, żeby rozjaśniła trochę włosy. Teraz mam taki kolor jak na zdjęciu i chyba 6% wystarczy, prawda?(interesuje mnie pikantna papryczka)

Edytowane przez fashionfans
Czas edycji: 2012-08-10 o 17:58
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 17:53   #4347
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Właśnie, jak już przy tym jesteście - jak wygląda u was samodzielne farbowanie w kwestii technicznej? W sensie, nie mama, tylko same same? Możliwe jest dokładne pokrycie tyłu głowy?
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 17:57   #4348
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
Właśnie, jak już przy tym jesteście - jak wygląda u was samodzielne farbowanie w kwestii technicznej? W sensie, nie mama, tylko same same? Możliwe jest dokładne pokrycie tyłu głowy?
No wlasnie u mnie jest tak ze albo kolezanka albo szwagierka mi naklada farbe ale jak nie maja czasu to sama sobie daje rade.. czesto z tylu wlasnie pomijam odrosty... ahh no ale co poradzic... z tyłu tak mocno nie widac hehe
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 18:41   #4349
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez fashionfans Pokaż wiadomość
Ile trzymałaś farbę? : o

SugarbabyLove-Ja żałuję, że w ogóle o tym pomyślałam...Czytałam kiedyś o allwaves, ale nigdy nie wiedziałam jaką emulsję utleniającą wybrać czy 6% czy 9% do czerwieni, a chodziło mi, żeby rozjaśniła trochę włosy. Teraz mam taki kolor jak na zdjęciu i chyba 6% wystarczy, prawda?(interesuje mnie pikantna papryczka)
25 minut, jeśli to pytanie do mnie
tylko przypomne, że pod spodem miałam 2x rozjaśniane = prawie białe

Mi narazie siostry farbują, ale jak się wyprowadzę to będę musiała sobie radzić sama to myśle, że bede mieszała tą farbę na głowie jak szampon z godzine :/
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 18:52   #4350
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

To krótko. Ale ładnie chwyciło. Ja czekałam coś koło 35-40 min. Ale następnym razem chyba wezmę allwaves, tylko mam nadzieję, że utleniacz 6% wystarczy, żeby uzyskać to o czym marzę. Zastanawiam się, czy nie będzie różu...
Ja raz sama farbowałam na czekoladę i wyszło dobrze, ale jeśli chodzi o czerwień, to wolę, żeby mi ktoś pomagał ^^
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.