Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-21, 20:16   #1741
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Mam tak samo! Najbardziej puchną mi dłonie oraz stopy. Nie mogę nosić pierścionków w gorące dni.

Mój chłopak ma sporo pieprzyków i posiada chyba najbardziej wrażliwy fototyp skóry, a nie mogę go upilnować, by się smarował filtrami.
Nastrasz go wprost rakiem skóry I każ chodzić do dermatologa raz do roku na oglądanie pieprzyków (w ogóle dowiedziałam się ostatnio, że płaskie mogą być groźniejsze niż wypukłe!), może nie będzie mu się chciało do tego stopnia, że zacznie się chronić

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Nie krzycz:P tak to po prostu wygląda trochę, jak się czyta o długich rękawach i niewychodzeniu z domu...
Nie krzyczę, ani razu nie użyłam wykrzyknika i caps locka, co zresztą pewnie zauważyłaś Tylko chciałam wytłumaczyć, że niekoniecznie niewychodzenie z domu=fanatyczny kult bladości. Zresztą i tak zdrowiej siedzieć w piwnicy, żeby być bladym, niż smarować naftą, żeby się opalić

Krzywica z braku słońca zdarza się chyba tylko w radykalnych arabskich krajach, poza jakimiś ekstremalnymi przypadkami u nas, więc jeśli ktoś wyściubia raz dziennie, wieczorem nos z domu, to może tak czy siak czuć się bezpieczny
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 20:18   #1742
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Nastrasz go wprost rakiem skóry I każ chodzić do dermatologa raz do roku na oglądanie pieprzyków (w ogóle dowiedziałam się ostatnio, że płaskie mogą być groźniejsze niż wypukłe!), może nie będzie mu się chciało do tego stopnia, że zacznie się chronić
Straszyłam, straszyłam. Oprócz licznych pieprzyków ma spore znamię i tzw. myszkę. Do lekarza na kontrolę miał iść w styczniu, ale do tej pory nie poszedł.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 23:50   #1743
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dzisiaj musiałam wyjść z domu w samo południe... A wszystko to po to, żeby poznać wynik ostatniego egzaminu. Myślałam, że się usmażę i nie wrócę do domu... Czekam na jakieś załamanie pogody, bo od tego słońca można dostać zawału. Na szczęście filtr chroni i nie dostałam wysypki. Tydzień temu wyszłam wieczorem z psem na chwilę, nie opaliłam się, ale znowu dała znać o sobie moja fotoalergia... Na szczęście nie było to na tyle groźne, bym znowu musiała odwiedzać dermatologa.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 07:06   #1744
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Sondrina, może kup sobie ten kosmiczny parasol z filtrem uv.
Dobrze, że nie mam problemu ze słońcem i nie muszę go unikać.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 11:28   #1745
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Sondrina, może kup sobie ten kosmiczny parasol z filtrem uv.
Dobrze, że nie mam problemu ze słońcem i nie muszę go unikać.
Sorry że się wtrącę ale i jaki parasol uv chodzi?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 16:23   #1746
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Dzisiaj musiałam wyjść z domu w samo południe... A wszystko to po to, żeby poznać wynik ostatniego egzaminu. Myślałam, że się usmażę i nie wrócę do domu... Czekam na jakieś załamanie pogody, bo od tego słońca można dostać zawału. Na szczęście filtr chroni i nie dostałam wysypki. Tydzień temu wyszłam wieczorem z psem na chwilę, nie opaliłam się, ale znowu dała znać o sobie moja fotoalergia... Na szczęście nie było to na tyle groźne, bym znowu musiała odwiedzać dermatologa.
Och to straszne :P nie no, tak tylko się zgrywam. A na czym polega ta twoja fotoalergia? Poważne to coś jest?
Dziś mnie koleżanka opierdzieliła, że chcę sobie kupić pewien kolor szamponetki... "Ty powinnaś malować na jasne brązy, być taka delikatna, tak to wyglądasz jak szatan..." wkurza mnie czasem niewiedza o typach urody etc ale cóż...

Kurna, ja tu znowu swoje żale

A co do filtrów to kupiłam sobie Ziajkę dzieciową, szkoda, że mała;/ miał ktoś?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 17:22   #1747
china_girl
Raczkowanie
 
Avatar china_girl
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 46
GG do china_girl
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ziajka strasznie bieli i jest za tłusta trochę oczywiście moim zdaniem
ale ogólnie jest w porządku, po jednorazowej aplikacji wystawiona na słońce przez jakieś 4 godziny nie opaliłam się nic, a nic nawet nie byłam zaróżowiona. Zdarzyło mi się też nałożyć na twarz, nie zapycha
__________________
Hito wa mikake ni yoranu mono


Jeśli chodzi o ludzi, pozory mylą

Edytowane przez china_girl
Czas edycji: 2012-06-22 o 17:25
china_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 18:59   #1748
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Och to straszne :P nie no, tak tylko się zgrywam. A na czym polega ta twoja fotoalergia? Poważne to coś jest?
Dziś mnie koleżanka opierdzieliła, że chcę sobie kupić pewien kolor szamponetki... "Ty powinnaś malować na jasne brązy, być taka delikatna, tak to wyglądasz jak szatan..." wkurza mnie czasem niewiedza o typach urody etc ale cóż...

Kurna, ja tu znowu swoje żale

A co do filtrów to kupiłam sobie Ziajkę dzieciową, szkoda, że mała;/ miał ktoś?
Różnie bywa. Czasami to wysypka skórna, która swędzi i piecze, czasami sama wysypka, ale u osób bardzo wrażliwych może dochodzić nawet do zapalenia skóry, obrzęków i powstawania pęcherzy. Czasami wysypce towarzyszą inne objawy, np. duszność, zawroty głowy. Ale osobiście nigdy nie spotkałam się z czymś więcej, niż zwykłą wysypką
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2012-06-22 o 19:01
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 19:06   #1749
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Auuuu.... Ostatnio naszła mnie ponowna faza na podkłady. Mam tylko Dermacol, który mnie denerwuje a sam puder to za mało;/ weszły może jakieś nowości czy coś, bo ja ostatnio niezorientowana....
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 19:06   #1750
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Sorry że się wtrącę ale i jaki parasol uv chodzi?
Są parasole z filtrem UV. Zwykle wyglądają jak normalne parasole chroniące przed deszczem, chociaż można spotkać i modele wyglądające ... osobliwie. Np. kwadratowe po rozłożeniu z srebrną "podszewką"
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 19:59   #1751
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Moja mama(ciemna karnacja, od razu opalająca się na brąz) od paru lat dostaje fotoalergii na... dłoniach. Co lato musi smarować sobie dłonie+parę centymetrów powyżej nadgarstka. Jeśli tego nie zrobi, skóra robi się najpierw nabrzmiała, potem- piekąca i sucha na wiór, wreszcie- pęka. Tak więc fotoalergia to nie tylko dewiza jasnego fototypu
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 20:24   #1752
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Moja mama też całkiem niedawno miała wysyp bąbli na dekolcie, choć też jest śniada.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 20:50   #1753
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

a ja wracam z podkulonym ogonem.. dalej szukam różu..

szkoda, że nie umiem konturować twarzy bronzerem, w sumie mogłabym się nauczyć może jakimś tutorialem, ale nawet nie wiem jaki mam kształt twarzy damn..
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 22:00   #1754
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Och to straszne :P nie no, tak tylko się zgrywam. A na czym polega ta twoja fotoalergia? Poważne to coś jest?
Dziś mnie koleżanka opierdzieliła, że chcę sobie kupić pewien kolor szamponetki... "Ty powinnaś malować na jasne brązy, być taka delikatna, tak to wyglądasz jak szatan..." wkurza mnie czasem niewiedza o typach urody etc ale cóż...

Kurna, ja tu znowu swoje żale

A co do filtrów to kupiłam sobie Ziajkę dzieciową, szkoda, że mała;/ miał ktoś?
U mnie kończy się na wysypce. Ostatnio tak mi dekolt wysypało, że miałam pełno pęcherzy, które strasznie swędziały i piekły. Tym razem skończyło się na mnóstwie drobnych pryszczy, które nie piekły i szybko zeszły.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Są parasole z filtrem UV. Zwykle wyglądają jak normalne parasole chroniące przed deszczem, chociaż można spotkać i modele wyglądające ... osobliwie. Np. kwadratowe po rozłożeniu z srebrną "podszewką"
Zastanawiałam się nad tym, ale nie chcę by ludzie patrzyli na mnie z jeszcze większy podejrzeniem... Już chyba wolę budzić sensację, wyciągając co pół godziny filtr z torebki i dosmarowując ciało...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 22:10   #1755
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
U mnie kończy się na wysypce. Ostatnio tak mi dekolt wysypało, że miałam pełno pęcherzy, które strasznie swędziały i piekły. Tym razem skończyło się na mnóstwie drobnych pryszczy, które nie piekły i szybko zeszły.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------



Zastanawiałam się nad tym, ale nie chcę by ludzie patrzyli na mnie z jeszcze większy podejrzeniem... Już chyba wolę budzić sensację, wyciągając co pół godziny filtr z torebki i dosmarowując ciało...
Też chyba bym tak robiła
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 22:17   #1756
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Też chyba bym tak robiła
Kupiłam sobie ostatnio takie małe słoiczki do przelewania kremów. Dzięki temu każdy myśli, że smaruję się, bo mam suchą skórę, a nie dlatego że chcę unikać słońca.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 10:54   #1757
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Sprytnie
Mi to się szaleńczo podobają takie parasolki jak były za epoki wiktoriańskiej. Niewielkie, czarne, koronkowe, mmm... Ale gdybym zaczęła z takim czymś paradować to rodzina by mnie wydziedziczyła a ludzie zaczęliby się bać
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 21:42   #1758
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Sprytnie
Mi to się szaleńczo podobają takie parasolki jak były za epoki wiktoriańskiej. Niewielkie, czarne, koronkowe, mmm... Ale gdybym zaczęła z takim czymś paradować to rodzina by mnie wydziedziczyła a ludzie zaczęliby się bać
No widzisz, a kiedyś to było takim kobiecym dodatkiem
W sumie, moda co jakiś czas powraca, nie miałabym nic przeciwko parasolkom Ale tu akurat nie żywię nadziei, bo nieprędko przestanie pokutować opinia, że jasna skóra jest niezdrowa
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 22:44   #1759
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Przerażacie fanatyzm tu widać, nie upodobanie do bladości...
ja tam sie slonca i opaleniny nie boje, ale zwyczajnie zle znosze upaly- spada mi cisnienie, ktore i tak jest naturalnie bardzo niskie. od upalow robi mi sie slabo, wiec jak nie musze lazic po miescie, to nie chodze

Cytat:
Napisane przez china_girl Pokaż wiadomość
Hej jaki makijaż byście mi zaproponowały bo niestety ale mój codzienny mi się już znudził (podkład,róż,tusz)?


Przepraszam za takie zdjęcie ale dopiero co wstałam więc wyglądam jakbym nie spała od 100 lat )
ale sliczna buzka jestes fotomodelką?;> jak dla mnie, nie potrzebujesz makijazu
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 23:05   #1760
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
No widzisz, a kiedyś to było takim kobiecym dodatkiem
W sumie, moda co jakiś czas powraca, nie miałabym nic przeciwko parasolkom Ale tu akurat nie żywię nadziei, bo nieprędko przestanie pokutować opinia, że jasna skóra jest niezdrowa
Też chciałabym doczekać czasów spacerowania z parasolką w środku słonecznego dnia. To kobiece i praktyczne zarazem
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 05:44   #1761
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja widziałam w czwartek babkę z parasolką chroniącą się przed słońcem, tak na oko było chyba po 50 roku życia I nikt się na nią dziwnie nie patrzył. Jakby młoda dziewczyna wyszła to od razu by się gapili A ja takie ładne parasolki przeciwsłoneczne widziałam

Na słońce też reaguje kiepsko, na szczęście bez uczuleń, ale kręci mi się w głowie i robię się taka śnięta. Kiedyś (jakieś 5 lat temu) na plaży jak przysnęłam na słońcu, to mimo filtra tak mnie zesmażyło, że wylądowałam z szpitalu z poparzeniem Więc jak nie muszę to się na słońce nie wystawiam
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 12:05   #1762
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

No widzisz, bo ty taki typ, co się oparza, ja niestety nie:/
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 12:14   #1763
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Niestety?
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 12:19   #1764
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Hehe, może głupio to zabrzmiało, ale chodziło mi o to, że mnie łatwo słońce łapie, czego nienawidzę.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 15:24   #1765
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Na słońce też reaguje kiepsko, na szczęście bez uczuleń, ale kręci mi się w głowie i robię się taka śnięta. Kiedyś (jakieś 5 lat temu) na plaży jak przysnęłam na słońcu, to mimo filtra tak mnie zesmażyło, że wylądowałam z szpitalu z poparzeniem Więc jak nie muszę to się na słońce nie wystawiam
Mam dokładnie tak samo, chociaż sporo zależy od ciśnienia. Niemniej jednak, gdy jest więcej niż 28 stopni, to z reguły odczuwam spory dyskomfort.

Kupiłam sobie korektor Golden Rose pod oczy. Jest niezły, jasny. Co prawda odcina się od szyi i dekoltu, ale nie jest to bardzo rażące. Pokryłam nim sińce pod oczami, piegi oraz lekkie zaróżowienie, które w moim przypadku przypomina trójkąt (nie jest na policzkach, a pod oczami blisko nosa, zwęża się ku dołowi).

Korektor ma raczej różowy ton.

Wolałabym jednak coś bardziej neutralnego.

Edytowane przez AmaiMomo
Czas edycji: 2012-06-24 o 15:25
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 20:51   #1766
nettta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 111
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Czy miał ktoś może ten puder: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...cy.html&next=1 (oczywiście mówię o najjaśniejszym odcieniu) i mógłby go porównać do jakiś innych?
Poszukuję jasnego pudru, takiego który mogłabym nosić w torebce i obawiam się kupić znowu coś zbyt ciemnego
A jeśli nie ten to czy mogłybyście mi coś polecić?
nettta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 23:04   #1767
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo, chociaż sporo zależy od ciśnienia. Niemniej jednak, gdy jest więcej niż 28 stopni, to z reguły odczuwam spory dyskomfort.

Kupiłam sobie korektor Golden Rose pod oczy. Jest niezły, jasny. Co prawda odcina się od szyi i dekoltu, ale nie jest to bardzo rażące. Pokryłam nim sińce pod oczami, piegi oraz lekkie zaróżowienie, które w moim przypadku przypomina trójkąt (nie jest na policzkach, a pod oczami blisko nosa, zwęża się ku dołowi).

Korektor ma raczej różowy ton.

Wolałabym jednak coś bardziej neutralnego.
Muszę go poszukać, bo potrzebuję czegoś z różowymi podtonami. Jak mi nie podpasuje, to zamówię mineralny
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 06:11   #1768
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Na ebayu jest mnóstwo parasolek przeciwsłonecznych w stylu a'la wiktoriański Może zrobimy jakieś zbiorowe zamówienie? Ja bym była chętna
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 11:26   #1769
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Na ebayu jest mnóstwo parasolek przeciwsłonecznych w stylu a'la wiktoriański Może zrobimy jakieś zbiorowe zamówienie? Ja bym była chętna
Ooooo, ja!!!!
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 12:42   #1770
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
A ja takie ładne parasolki przeciwsłoneczne widziałam
Czy wszystkie przeciwsłoneczne parasole mają filtr UV?

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Na ebayu jest mnóstwo parasolek przeciwsłonecznych w stylu a'la wiktoriański Może zrobimy jakieś zbiorowe zamówienie? Ja bym była chętna
No, ja też szukam takiej z filtrem uv. Ale na allegro znalazłam tylko parasole do wózków dla dzieci
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.