Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-13, 09:26   #1231
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ahoj!
Jakby kogoś interesowało, blog Oli Wierzbickiej z 'Na wspólnej': http://www.lubieszpinak.blogspot.com , jakie to urocze dziewczę.

I w sumie to tyle. Jeny, jaki kociokwik mam dziś w głowie, taka gonitwa myśli, że już sama nie nadążam za sobą. Brr.
fajny ten blog troche dziecinny ale uroczy bede tam zaglądać, podoba mi sie to ze królik i pies chodzą razem po domu

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
skomplikowane


gratuluję Snowi i szczęścia na nowej drodze (jeśli to czytasz)

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

kupiłam garniera nutrisse 111 myślałam, że na nowym opakowaniu jest Snow
ja też tak sobie myślałam jak tą farbe kupowałam ze jaka podobna do snow
a bedziesz zamieniać wode od farby ?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 09:32   #1232
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Leniwy dzień dziś nastał
Sypnęło śniegiem
Powinnam wziąć się za pisanie, ale najchętniej przykryłabym się kołdrą :ziewa:
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 09:32   #1233
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Btw. uzywała moze któraś z Was tej maski?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...gladzanie.html
Miałam jest dobra ale chyba lepsza jest ta do koloru bo włosy sa po niej bardziej wygładzone ( w tej do koloru jest olej rycynowy) Za ta cene warto wypróbowac.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 09:35   #1234
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Paulina, a jak zachowuje się twój kolor po kilku myciach?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 09:38   #1235
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dzień dobry



fajny ten blog troche dziecinny ale uroczy bede tam zaglądać, podoba mi sie to ze królik i pies chodzą razem po domu



ja też tak sobie myślałam jak tą farbe kupowałam ze jaka podobna do snow
a bedziesz zamieniać wode od farby ?
o widzisz to coś w tym jest
nie planowałam zmieniać wody ona ma 9%?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 09:44   #1236
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Kupiłam sobie ostatnio pomadkę: natural lip balsam colour z Pierre rene - droga nie była, ale zapach ma masakryczny

ps. producent na stronie reklamuje, że ma piękny zapach
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 10:01   #1237
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Leniwy dzień dziś nastał
Sypnęło śniegiem
Powinnam wziąć się za pisanie, ale najchętniej przykryłabym się kołdrą :ziewa:
ja tak samo... już mam dość tego śnegu
nie wiem co sie dzieje

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
o widzisz to coś w tym jest
nie planowałam zmieniać wody ona ma 9%?
a jest
a co do wody tak ma 9% , to jak będziesz zamieniać? ja nią robiłam w poniedziałek i mam troche smerfa ale mniej niż wcześniej bo trzymałam tylko 45 minut
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 10:38   #1238
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej, hej

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ahoj!
Jakby kogoś interesowało, blog Oli Wierzbickiej z 'Na wspólnej': http://www.lubieszpinak.blogspot.com , jakie to urocze dziewczę.

I w sumie to tyle. Jeny, jaki kociokwik mam dziś w głowie, taka gonitwa myśli, że już sama nie nadążam za sobą. Brr.

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Tak w ogóle to miałam o tym napisać tylko między nami, ale doszłam do wniosku, że może przyczynię się do tego, by kogoś jeszcze nakłonić do zrobienia testów.
Mianowicie:
Ostatnio idąc ulicą dostałam broszurkę zachęcającą do badań na obecność wirusa hiv. Wrzuciłam do torebki i zlałam to. Dziś przez przypadek znowu ją znalazłam i się tak zastanowiłam nad tym.
Napisali tam, że AŻ 80 osób miesięcznie w Polsce dowiaduje się, że jest nosicielem tego wirusa i teraz tak na chłopski rozum, powiedzmy że (czysto hipotetycznie), to nawet jeżeli miałam jednego partnera, a on miał jakąś przeszłość (choćby w jednej dziewczynie), to ta jedna dziewczyna mogła dostać w prezencie ten mały dodatek od jakiegoś poprzedniego chłopaka. Chodzi mi o to, że tak naprawdę to nie wiadomo nigdy o tym do końca, choćbyśmy mieli jednego, stałego partnera. I nie jest to wcale naciągane, bo takie rzeczy się zdarzają. Ogólnie szacowane jest 35 tyś. osób ze stwierdzonym wirusem. Niby nic, biorąc pod uwagę nasze 40 mln państewko, no ale mało to też nie jest.
Tak więc postanowiłam sobie zrobić testy i nakłaniam was też do tego, szczególnie że są bezpłatne i anonimowe.

Któraś z was je robiła? Jak to wygląda?
Ja nigdy nie robiłam.

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Pokaż wiadomość
Co do rozmiarów... Ja w tych wszystkich sieciówkach nosze 32 lub xxs, co jest dla mnie denerwujące, bo ciężko mi cokolwiek na siebie dostać a anoreksji nie mam , po prostu jestem niziutka (157cm)
Ostatnio kupiłam świetne spodnie w bershce beżowe, bo wszystkie inne były kolorowe a jakoś nie widzę siebie w różu czy mięcie albo np pomarańczu ledwo się w 32 wbiłam ale 34 już na mnie wisiało chora przepaść w tych rozmiarach...

Dostałam się na staż normalnie czegoś takiego bym nie przyjęła, ale ponad pół roku szukania pracy już mnie wykończyło, a utrzymuję się sama... Czasami zastanawiam się co Ci pracodawcy wymagają mam doświadczenie na kierowniczym stanowisku, a wydaje mi się , że ten fakt chyba najlepiej będzie ukryć przed światem
Gratulacje i powodzenia!

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Btw. uzywała moze któraś z Was tej maski?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...gladzanie.html
Nie miałam jej, dopiero przekonuje się do produktów Ziaji

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja tak samo... już mam dość tego śnegu
nie wiem co sie dzieje
Damy radę, już za kilka dni ma przyjść wiosna, na Święta ma być podobno + 15 stopni
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 10:42   #1239
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Jak mozna nazwać taki kolor włosów??
jak dla mnie to jest popielato-perlowy blond takie 8.21.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Bunny misiu pysiu kochany, jak bedziesz powiedz mi prosze jaki to kolor i jaka farba można cos takiego uzyska
http://styl.fm/item/1725252
9.21 z alfy. z pasemkami 10.1.

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ahoj!
Jakby kogoś interesowało, blog Oli Wierzbickiej z 'Na wspólnej': http://www.lubieszpinak.blogspot.com , jakie to urocze dziewczę.

I w sumie to tyle. Jeny, jaki kociokwik mam dziś w głowie, taka gonitwa myśli, że już sama nie nadążam za sobą. Brr.

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Tak w ogóle to miałam o tym napisać tylko między nami, ale doszłam do wniosku, że może przyczynię się do tego, by kogoś jeszcze nakłonić do zrobienia testów.
Mianowicie:
Ostatnio idąc ulicą dostałam broszurkę zachęcającą do badań na obecność wirusa hiv. Wrzuciłam do torebki i zlałam to. Dziś przez przypadek znowu ją znalazłam i się tak zastanowiłam nad tym.
Napisali tam, że AŻ 80 osób miesięcznie w Polsce dowiaduje się, że jest nosicielem tego wirusa i teraz tak na chłopski rozum, powiedzmy że (czysto hipotetycznie), to nawet jeżeli miałam jednego partnera, a on miał jakąś przeszłość (choćby w jednej dziewczynie), to ta jedna dziewczyna mogła dostać w prezencie ten mały dodatek od jakiegoś poprzedniego chłopaka. Chodzi mi o to, że tak naprawdę to nie wiadomo nigdy o tym do końca, choćbyśmy mieli jednego, stałego partnera. I nie jest to wcale naciągane, bo takie rzeczy się zdarzają. Ogólnie szacowane jest 35 tyś. osób ze stwierdzonym wirusem. Niby nic, biorąc pod uwagę nasze 40 mln państewko, no ale mało to też nie jest.
Tak więc postanowiłam sobie zrobić testy i nakłaniam was też do tego, szczególnie że są bezpłatne i anonimowe.

Któraś z was je robiła? Jak to wygląda?
powiem szczerze ze ja sie nie dziwie ze mamy taki klopot ze sie hiv rozprzestrzenia wszyscy moim znajomi, kolezanki koledzy itp. uprawiaja sex bez gumy, nawet przygodny bo laski biora tabletki dla mnie to jakis kosmos jak mozna byc az tak nieostroznym, zeby ufac partnerowi ktorego poznalo sie kilka godzin wczesniej ale w sumie nei moja sprawa ja nigdy nie uprawialam przygodnego sexu bez gumki i na szczescie, jestem 2 partnerka mojego tz, a znam jego pierwsza- ma 3 dzieci i jest szczesliwa mama obecnie takze wiem, ze ja sie nie mialam gdzie zarazic, no chyba ze jakies pobierania krwi cos takiego...dentysta itp. ale to raczej wykluczam.
mysle ze na pewno badac sie powinny osoby co maja sex bez gumki na sumieniu, albo i inne rzeczy jak narko
a procedura- idziesz tam, pobieraja ci krew potem mowia kiedy wynik.
ale zeby bylo miarodajne to od ostatniej niebezpiecznej przygody musi minac 3 miesiace- bo wynik nie bedzie wiarygodny i tyle.
sa specjalnie wyznaczone przychodnie gdzie sie robi te testy za darmo, w lbn chyba jest jedna taka wieksza...

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
witam i do pracy zmykam
dzis juz powinnam tam chyba dotrzec

zajrze pozniej
odpisalam ci maila

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Podczytuje Was, ale jestem tak przemeczona, ze nie mam weny ani głowy odpisywac
wczoraj pierwszy raz od x czasu sama z siebie poleciała mi krew z nosa
a od dziś znowu maraton w pracy...
ojej jak ty o siebie nie zadbasz to sie w koncu zle skonczy

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Btw. uzywała moze któraś z Was tej maski?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...gladzanie.html
ja nie, ale uzywalam szamponu z ziaji i dla mnie koszmar
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 10:48   #1240
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Zamiast wziąć się za robotę wzięłam się za farbowanie włosów
siedzę z farbą
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 10:57   #1241
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

cześć dziewczyny mam nadzieję, że może wy z racji większego doświadczenia z blond farbami, mi pomożecie. Mianowicie, mój naturalny kolor to średni popielaty blond, wręcz srebrny, kiedyś pomimo usilnego zapuszczania naturalnych odbiło mi i pomalowałam je na brąz....porażka, szybko udało mi się zejść do blondu rudawego ale przy pomocy płukanki z genicjany miałam ładny ciemny popielaty blond. Rude zaczęło wyłazić na końcach, odrost był dość spory 3-miesięczny, chłodny i nieco jaśniejszy niż reszta włosów, więc postanowiłam pomalować to garnierem nutrisse 111+ czyli bardzo bardzo jasny popielaty blond superrozjaśniający. Oczywiście nie spodziewałam się włosów jak u panienki z pudełka, ale blondu. Przez lata farbowałm włosy popielatymi blondami garniera i wiedziałam czego moge sie spodziewac. Tak mi się zdawało.... Bo teraz farbowańce wyszły ładnie, tak jak chciała, tylko odrosty o dziwo są teraz ciemniejsze od reszty i żółte. I tu moje pytanie: jaką farbą dzisiaj najlepiej osiągnąć jasny/średni blond, ale nie platynowy? Bo Garnierom chyba już nie ufam....

wybaczcie bark zdjęcia, ale aparat mi sie zepsuł, a na zdjęciach z tel nic nie widac. kolor mam zblizony do tego, naturalny tez i taki chce zachować, ewentualnie nieco jaśniejszy. Tylko przeszkadzaą mi żółte odrosty. https://encrypted-tbn3.gstatic.com/i...5YKUQRAONrt4UQ

Edytowane przez 201604130914
Czas edycji: 2013-03-13 o 11:13
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 11:00   #1242
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej

Dziewczyny ale jestem w☠☠☠☠iona!! W niedzielę zamówiłam farbę, sprzedawca ma napisane że wysyła przesyłkę od razu, a przez listonosza idzie jeden dzień. Wybrałam opcję list priorytetowy, dzisiaj jest środa i co? Przesyłki dalej nie ma :/ Zaczynam się denerwować że to może jakiś oszust i mi farby nie wyśle :/ A chciałam się pofarbować przed weekendem bo mam zajęcia w szkole :/

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Podczytuje Was, ale jestem tak przemeczona, ze nie mam weny ani głowy odpisywac
wczoraj pierwszy raz od x czasu sama z siebie poleciała mi krew z nosa
a od dziś znowu maraton w pracy...
Kochana współczuję Ci, jak tak dalej pójdziesz się wykończysz To jest straszne, jak u nas wykorzystują ludzi i którzy muszą harować non stop za niewielkie pieniądze Twoja sytuacja tylko mnie utwierdza w przekonaniu że jeśli nie założę własnego biznesu w którym sama sobie będę szefem to ja tu nie chcę żyć na stałe

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Pokaż wiadomość
Co do rozmiarów... Ja w tych wszystkich sieciówkach nosze 32 lub xxs, co jest dla mnie denerwujące, bo ciężko mi cokolwiek na siebie dostać a anoreksji nie mam , po prostu jestem niziutka (157cm)
Ostatnio kupiłam świetne spodnie w bershce beżowe, bo wszystkie inne były kolorowe a jakoś nie widzę siebie w różu czy mięcie albo np pomarańczu ledwo się w 32 wbiłam ale 34 już na mnie wisiało chora przepaść w tych rozmiarach...

Dostałam się na staż normalnie czegoś takiego bym nie przyjęła, ale ponad pół roku szukania pracy już mnie wykończyło, a utrzymuję się sama... Czasami zastanawiam się co Ci pracodawcy wymagają mam doświadczenie na kierowniczym stanowisku, a wydaje mi się , że ten fakt chyba najlepiej będzie ukryć przed światem
Ja mam 156cm a noszę rozmiar s/m spodni oraz xs/s bluzek, więc przy Tobie to jestem grubas
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-03-13 o 11:03
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 11:03   #1243
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja tak samo... już mam dość tego śnegu
nie wiem co sie dzieje



a jest
a co do wody tak ma 9% , to jak będziesz zamieniać? ja nią robiłam w poniedziałek i mam troche smerfa ale mniej niż wcześniej bo trzymałam tylko 45 minut
zrobię w piątek rano albo po weekendzie jakoś nie będę zamieniała wody, zrobię na tej 9% do tej pory każda na 9% wychodziła mi, mam nadzieję,że tym razem nie będzie inaczej...
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 11:06   #1244
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

hej!

ale jestem zła
przyszła paczuszka z rzeczami kupionymi dla Perełki i okazało się że wsadzili mi nie tą obrążę którą kupiłam w dodatku na paragonie jest cena tej z aukcji ,a ta krótą dostałam jest 3zł tańsza wysłałam im maila ,że kupiłam inną ale narazie cisza w dodatku jakaś mała

a tak z ciekawostek jestem chora od wczoraj zaraziłam się od synia
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 11:15   #1245
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

ex, a gdzie kupowałaś farbę?
Asia a kiedy psisko będzie u ciebie?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 11:17   #1246
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
ex, a gdzie kupowałaś farbę?
Na all u dość świeżego sprzedawcy, bo sprzedał jak narazie 300 rzeczy. Ale miał same pozytywy, jeden neutral tylko więc zamówiłam u niego
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 11:21   #1247
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Może to wina poczty Trochę śniegu posypało i przesyłki się opóźniają

A ja kupiłam dwie pary spodni letnich (dobrze, że na lato bo już bym się wściekła) i minęło już sporo dokąd zapłaciłam, a paczuszki nie widać. Kupowałam już u tego sprzedawcy i wiem, że czasami opóźnia wysyłkę, ale teraz to już przesada
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 11:23   #1248
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Nove ja bloga Marty czytam od początku, zawsze mi się japka śmieje gdy tam wchodzę i oglądam jej filmy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 11:29   #1249
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

jeśli chodzi o ofertę plusa to ja jestem zadowolona
płacę teraz jakoś 75 zł, zdarzały się ok.100... nie wiem czy do dużo czy mało (kwestia indywidualna)
mam pakiet 200min/200sms, pakiet 60 min. do plusa, pakiet 100 min. do wszystkich sieci, pakiet 300 mmsów do plusa i 500 smsów do plusa

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Może to wina poczty Trochę śniegu posypało i przesyłki się opóźniają

A ja kupiłam dwie pary spodni letnich (dobrze, że na lato bo już bym się wściekła) i minęło już sporo dokąd zapłaciłam, a paczuszki nie widać. Kupowałam już u tego sprzedawcy i wiem, że czasami opóźnia wysyłkę, ale teraz to już przesada
o nie oby nie, bo jutro ma być moja nowa czerwona marynareczka
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 11:30   #1250
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
ex, a gdzie kupowałaś farbę?
Asia a kiedy psisko będzie u ciebie?
wszystko mozliwe że już w ten piątek
zadzwoniłam do nich i wyjaśniłam o co chodzi ,muszę odesłać tą i mi wymienią ale to będzie tydzień pewnie trwało więc póki co muszę kupić jakąś taką najtańszą w zoologicznym , żeby mieć co piesiowi złożyć
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 11:47   #1251
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

o nie oby nie, bo jutro ma być moja nowa czerwona marynareczka
ja sobie ostatnio kupilam czerwone portki, sama nie wiem czy dobrze zrobilam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 11:50   #1252
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja sobie ostatnio kupilam czerwone portki, sama nie wiem czy dobrze zrobilam
ja mam z tamtego roku z Bershki a gdzie kupiłaś swoją drogą spodnie tam to mają dziwną rozmiarówkę j
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 11:51   #1253
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ok zmylam farbę

Lepiej niż po drogeryjnej, ale .... odrost nigdy nie wychodzi platynowo

Alfaparf 11.21
Fotka: pierwsze zdjęcie (w słońcu, widać jak ten odcień zżółkł), drugie zdjęcie dzisiejsze farbowanie (światło dzienne, ale dość ciemno bo nie ma słońca)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farbowanie.jpg (36,9 KB, 52 załadowań)
__________________
Umysł w stanie blond

Edytowane przez Ninedin
Czas edycji: 2013-03-13 o 11:58
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 11:52   #1254
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja mam z tamtego roku z Bershki a gdzie kupiłaś swoją drogą spodnie tam to mają dziwną rozmiarówkę j
a powiem Ci ze w Pepco az sama bylam w szoku, w sumie czekalam na zajecia, weszlam do almy w sopocie, do rossmanna i na koniec do pepco, a zaplacilam za nie az 39,99 dawno nie mialam czerwonych spodni moze dlatego tak nie czuje tego do konca

Z Bershki kupilam jakis czas temu czarne spodnie i nie dosc ze sie kurcze rozciagnely troche, to jeszcze strasznie wytarl barwnik sa teraz takie hmm malo czarne
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2013-03-13 o 11:54
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 12:02   #1255
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a powiem Ci ze w Pepco az sama bylam w szoku, w sumie czekalam na zajecia, weszlam do almy w sopocie, do rossmanna i na koniec do pepco, a zaplacilam za nie az 39,99 dawno nie mialam czerwonych spodni moze dlatego tak nie czuje tego do konca

Z Bershki kupilam jakis czas temu czarne spodnie i nie dosc ze sie kurcze rozciagnely troche, to jeszcze strasznie wytarl barwnik sa teraz takie hmm malo czarne
byłam m.in. w Bershce w niedzielę chciałam kupić czarne spodnie tam ale prawie każde były w paprochach białych takie jakby obsierścione poszłam do Cubusa
w mohito dorwałam białą marynarkę

w ogóle w niedzielę odechciało się zakupów, ponieważ do jakiego sklepu nie weszłam to pikała mi bramka przy wejściu i wyjściu a wszystko za sprawą perfum w torebce...
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 12:03   #1256
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Paulina, a jak zachowuje się twój kolor po kilku myciach?
Zmyla sie szarość ale kolor pozostał zimny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 666.jpg (40,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 667.jpg (117,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 668.jpg (107,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 669.jpg (64,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 673.jpg (60,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 674.jpg (67,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 683.jpg (62,5 KB, 31 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 12:05   #1257
xSheWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 115
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Kupiłam przed chwilą Alfaparf 11,20 i wode 12% robię próbę pasemkową... jeśli chwyci też na złoto to się załamię już chyba
__________________
Styczeń 2013 czarny -> blond
Zapuszczanie włosów START!
xSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 12:09   #1258
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
byłam m.in. w Bershce w niedzielę chciałam kupić czarne spodnie tam ale prawie każde były w paprochach białych takie jakby obsierścione poszłam do Cubusa
w mohito dorwałam białą marynarkę

w ogóle w niedzielę odechciało się zakupów, ponieważ do jakiego sklepu nie weszłam to pikała mi bramka przy wejściu i wyjściu a wszystko za sprawą perfum w torebce...
no wlasnie juz pomijam to, ze do iekszosci czarnych spodni-tych materialow wszystkie paprochy sie przyklejaja, w stradim tez przymierzalam ekstra czarne portki, super lezaly, no ale te paprochy
ooo do mohito musze podjechac, choc ostatnio chcialam wejsc to bylo zamkniete- otwieraja tam teraz nowa marke od lpp- sinsay
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 12:14   #1259
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Buahhot a czy w Klifie zamknęli Mango? bo jak byłam ostatnio to nie widziałam, a przecież na parterze było
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 12:19   #1260
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

dużo sklepów zamykają, u mnie m.in. Carry zniknęło
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.