Nie rosną mi brwi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-02, 21:42   #1
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537

Nie rosną mi brwi?


Nie, żebym narzekała, ale brwi przestały mi rosnąć. Normalnie po wyregulowaniu na drugi dzień miałam już takie maleństwa do wyciągnięcia, a po tygodniu wyglądałam jak busz amazoński. Tak sobie myślę teraz, że regulowałam brwi jakieś 3 tyg. temu i od razu farbowałam je henną. Używałam jej pierwszy raz, przedtem stosowałam jakąś inną, ale miałam potworne uczulenie. Testu próbnego nie wykonałam, ale po nałożeniu żadnych objawów uczulenia nie miałam. Patrzę teraz w lusterko i od tych 3 tyg. - ani jednego malutkiego włoska! Nie, żebym narzekała, ale trochę mnie to niepokoi. Dodam, że praktycznie nie używam kosmetyków, rzadko kiedy podkład na jakieś wyjście w formie kremu matującego. Żadnych kredek, odżywek. Poza tym to musi być wpływ henny, bo nie używałam jej między oczami (no bo i po co xD) a tamte włoski, wyrwane woskiem, oczywiście odrosły.
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 21:34   #2
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: Nie rosną mi brwi?

Łooo, aż ciężko mi uwierzyć napisz dokładnie co to za henna, można by wypróbować na nogach .
Henny powinno się używać przed wyregulowaniem brwi bo może źle wpływać/podrażniać skórę po depilacji/jest większe ryzyko uczulenia kiedy naskórek jest uszkodzony, taka drobna ranka może nawet ulec zafarbowaniu na pewien czas, ale nie słyszałam/nie pomyślałam, żeby mogło to mieć wpływ na odrost włosków.
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 01:21   #3
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Nie rosną mi brwi?

Moim zdaniem to też może być ta henna, w końcu chemia na podrażnioną skórę może działać bardzo negatywnie
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 16:34   #4
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537
Dot.: Nie rosną mi brwi?

Dziewczyny... jestem przerażona xD ANI JEDNEGO WŁOSKA. Mijają 4 tygodnie od regulacji.
Henna nie ma nazwy, to ta najzwyklejsza w małej fiolce z niebieską zatyczką, w środku podzielona jest henna na krążki. Może za dużo dałam wody utlenionej do niej? Kolor też się trzyma już 4 tydzień, a z tej zwykłej henny w opakowaniu, gdzie są dwie torebeczki - z pudrem i balsamem - kolor schodził w ciągu 3,4 dni
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 20:39   #5
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: Nie rosną mi brwi?

U mnie nie ma takich cudów Bo ani jedna henna ani druga nic mi nie mówi. A jak ktoś mówi najzwyklejsza to myślę Venita albo Delia.
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 20:32   #6
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537
Dot.: Nie rosną mi brwi?

Jeśli wpiszesz w Google Grafika Delia henna tradycyjna, to na którymś z pierwszych obrazków dostrzeżesz taką małą ampułkę z niebieskim koreczkiem - to to. Ta moja henna to jeden z tych produktów, na których nie ma nazwy firmy
ANI JEDNEGO MALEŃKIEGO włoska dalej xD
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.