Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-18, 23:39   #1771
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ma tak malutki, że niewidzialny




Na koniec przygryzł sobie łapkę

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------




Zbanować wariatkę i ariwederczi.
Nic Ci nie zrobi.
Dzięki za radę - na to nie wpadłam, ale masz rację. Może ona wcale nic ode mnie nawet nie kupiła tylko chce coś wyłudzić Tamta co kupiła się nie odzywa, taki sam typ listu wysłany razem doszedł, więc u mnie na poczcie nie ukradli raczej.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:40   #1772
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
boski!

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nikkolaa, wariatka z Olx się odezwała - zgłasza do prokuratury Co ciekawe przedmiot kupiła ania0000, podała adres do wysyłki Renaty S, zapłaciła Ewa D, a pisze teraz do mnie kaja1000... Wtf? A ta ania0000 nie odpisała jak zapytałam czy dostała list...

Jak w telenoweli, można się pogubić
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:41   #1773
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nikkolaa, wariatka z Olx się odezwała - zgłasza do prokuratury Co ciekawe przedmiot kupiła ania0000, podała adres do wysyłki Renaty S, zapłaciła Ewa D, a pisze teraz do mnie kaja1000... Wtf? A ta ania0000 nie odpisała jak zapytałam czy dostała list...

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Dziewczyno, jakie Ty masz przygody

Wzięłabym takiego do domu szkoda , ze nie zostają takie małe i mięciusie na zawsze
Też bym wzięła One nie rosną za duże i zostają takie urocze i puchate
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:44   #1774
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Też go chcę, tylko mógłby skrzywdzić mojego chomisia
Myślę, że Twój chomiś byłby idealnym źródłem świeżego białka
Mój pies jest uroczy, ale zjada ślimaki, tylko skorupki chrupią między zębami fuj.

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Też go chcę, tylko mógłby skrzywdzić mojego chomisia
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


Też bym wzięła One nie rosną za duże i zostają takie urocze i puchate
A faktycznie, jest rasa podana noo są puchate, ale przypominają mi jakoś takie utuczone kluseczki, często właścicielkami takich tłuścioszków są starsze panie
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:44   #1775
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dzięki za radę - na to nie wpadłam, ale masz rację. Może ona wcale nic ode mnie nawet nie kupiła tylko chce coś wyłudzić Tamta co kupiła się nie odzywa, taki sam typ listu wysłany razem doszedł, więc u mnie na poczcie nie ukradli raczej.
Słyszałam o podobnym procederze na alledrogo - ktoś wygrywa aukcję i natychmiast ktoś inny wysyła dane do wysyłki. Zwykłe podłe oszustwo Dlatego lepiej kontaktować się poprzez wiadomości alledrogo lub olx.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:45   #1776
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Dokładnie. Wg mnie polityka firmy powinna być jednakowa wszędzie, a jak wiemy w USA mają lepiej z miniaturami, mogą zwracać produkty itp. Ale niesprawiedliwe warunki zakupów w obrębie jednego kraju to przegięcie




Widzę, że tu mega oburzenie na wątku, że rozkapryszone cwaniary bezczelnie domagają się próbek Skandaliczne zachowanie. Nic tylko się samobiczować
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:45   #1777
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
A faktycznie, jest rasa podana noo są puchate, ale przypominają mi jakoś takie utuczone kluseczki, często właścicielkami takich tłuścioszków są starsze panie
To ulubiona rasa brytyjskiej królowej
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 23:49   #1778
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dzięki za radę - na to nie wpadłam, ale masz rację. Może ona wcale nic ode mnie nawet nie kupiła tylko chce coś wyłudzić Tamta co kupiła się nie odzywa, taki sam typ listu wysłany razem doszedł, więc u mnie na poczcie nie ukradli raczej.
Dokładnie- nic jej nie sprzedałaś, nie masz z czego się tłumaczyć

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Myślę, że Twój chomiś byłby idealnym źródłem świeżego białka
Mój pies jest uroczy, ale zjada ślimaki, tylko skorupki chrupią między zębami fuj.

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------





A faktycznie, jest rasa podana noo są puchate, ale przypominają mi jakoś takie utuczone kluseczki, często właścicielkami takich tłuścioszków są starsze panie
No no, tylko bez takich
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:55   #1779
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Słyszałam o podobnym procederze na alledrogo - ktoś wygrywa aukcję i natychmiast ktoś inny wysyła dane do wysyłki. Zwykłe podłe oszustwo Dlatego lepiej kontaktować się poprzez wiadomości alledrogo lub olx.
Trochę inaczej było - kupiła ania0000 i tylko z nią pisałam, wysłałam na taki adres jak podała (do Renaty S), no i również ania0000 mi pisała o przelewie (od Ewy D - teraz sprawdziłam, że imię i nazwisko są całkiem inne, niż osoby z adresu, ale nikt inny nie mógł mi przelać kasy, więc to musiało być za ten przedmiot, w ogóle przelew był przez blue.pl, więc też nie było napisane za co ta kasa...). Wysłałam w piątek priorytetem, no i gitara. Dopiero we wtorek napisała do mnie niejaka kaja1000 na początku czy wysłałam podkład (?), potem błyszczyk w innym kolorze, niż ten co rzeczywiście sprzedałam, następnie napisała, że kupiła i nie wie u kogo... (?!) No, to jej pisze, że nie u mnie, bo ja takiego koloru nie miałam i nie mam. To ta laska zaczęła mi grozić policją... Napisałam do tej ania0000 czy dostała ode mnie zakupiony przedmiot, ale mi nie odpisała. Dzisiaj ta kaja1000 odezwała się drugi raz z groźbami
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:57   #1780
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Czas się chyba zawijać z wątku, bo nie mam ochoty czytać jak ktoś kto sam siedzi na tym wątku dla rabatów, gratisów, zamówień z darmową dostawą, pomylek systemów, na silę usiluje ze mnie zrobić Grażynę, której sensem życia jest żebranie o próbki! STAĆ MNIE na kupowanie bez czegokolwiek, ciekawe czy ciebie Michalina tak. Jestem do ciężkiej k.... wrażliwcem i nawet jak zarabiam full hajsu, to nie kupię bez testów czegokolwiek, nawet za 10zl i DO TEGO są mi miniatury, żeby móc 10x przetestować dokladnie co mnie uczuli a co nie!!!!!!!!!!
Hej, niczego takiego nie napisałam! Nie wiem, o co Ci chodzi Nie robię z nikogo grażyny, do głowy by mi to nie przyszło. Pisałam, że też lubię próbki i że też testuję produkty przed zakupem, np. podkłady. Nie uważam, że polityka Sephory jest prawidłowa. Ale nie uważam też, że wszystkie konsultantki i sklepy tej firmy są złe. I że ciągle trzeba pisać tylko o tym, czego się nie dostaje podczas zakupów i to roztrząsać. I że generalnie zakupy opierają się tylko na próbkach. Nie oznacza to, że nie jest przyjemnie je dostawać, bo jest. Naprawdę, przeczytaj, proszę, co napisałam, bo w moich wypowiedziach nie ma tego, co mi przypisujesz
Aha, a pisanie odnośnie do zakupowych wypowiedzi Aniyam i Amyz "ponoć" jest moim zdaniem bardzo nie fair, bo kwestionuje te wypowiedzi. I tylko tyle.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:57   #1781
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość




Widzę, że tu mega oburzenie na wątku, że rozkapryszone cwaniary bezczelnie domagają się próbek Skandaliczne zachowanie. Nic tylko się samobiczować
Ja już od 3h leżę krzyżem
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 00:00   #1782
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Trochę inaczej było - kupiła ania0000 i tylko z nią pisałam, wysłałam na taki adres jak podała (do Renaty S), no i również ania0000 mi pisała o przelewie (od Ewy D - teraz sprawdziłam, że imię i nazwisko są całkiem inne, niż osoby z adresu, ale nikt inny nie mógł mi przelać kasy, więc to musiało być za ten przedmiot, w ogóle przelew był przez blue.pl, więc też nie było napisane za co ta kasa...). Wysłałam w piątek priorytetem, no i gitara. Dopiero we wtorek napisała do mnie niejaka kaja1000 na początku czy wysłałam podkład (?), potem błyszczyk w innym kolorze, niż ten co rzeczywiście sprzedałam, następnie napisała, że kupiła i nie wie u kogo... (?!) No, to jej pisze, że nie u mnie, bo ja takiego koloru nie miałam i nie mam. To ta laska zaczęła mi grozić policją... Napisałam do tej ania0000 czy dostała ode mnie zakupiony przedmiot, ale mi nie odpisała. Dzisiaj ta kaja1000 odezwała się drugi raz z groźbami
Olej kaję, zablokuj czy co tam jeszcze się da, wyraźnie coś kombinuje
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja już od 3h leżę krzyżem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 00:01   #1783
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Oj, ale się niesympatycznie zrobiło nie kłoćcie się kobitki!


Co by zmienić temat.... czy któraś z warszawianek była może na promo w Bath & Body Works? Jestem ciekawa jakie zapachy są przecenione... dodzwonić się do salonu nie mogę a z Łodzi mam kawałek drogi
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 00:03   #1784
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja już od 3h leżę krzyżem

dobrze, żem już winko wypiła

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Trochę inaczej było - kupiła ania0000 i tylko z nią pisałam, wysłałam na taki adres jak podała (do Renaty S), no i również ania0000 mi pisała o przelewie (od Ewy D - teraz sprawdziłam, że imię i nazwisko są całkiem inne, niż osoby z adresu, ale nikt inny nie mógł mi przelać kasy, więc to musiało być za ten przedmiot, w ogóle przelew był przez blue.pl, więc też nie było napisane za co ta kasa...). Wysłałam w piątek priorytetem, no i gitara. Dopiero we wtorek napisała do mnie niejaka kaja1000 na początku czy wysłałam podkład (?), potem błyszczyk w innym kolorze, niż ten co rzeczywiście sprzedałam, następnie napisała, że kupiła i nie wie u kogo... (?!) No, to jej pisze, że nie u mnie, bo ja takiego koloru nie miałam i nie mam. To ta laska zaczęła mi grozić policją... Napisałam do tej ania0000 czy dostała ode mnie zakupiony przedmiot, ale mi nie odpisała. Dzisiaj ta kaja1000 odezwała się drugi raz z groźbami

Olać, zbanować, zapomnieć.
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 00:06   #1785
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Olej kaję, zablokuj czy co tam jeszcze się da, wyraźnie coś kombinuje



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odpisałam jej jeszcze, że przedmiot X wysłany był dnia Y z poczty Z na dane podane przez ania0000. I że może zadzwonić na pocztę i sprawdzić monitoring :3 hahaha No i nic nie odpisała przez godzinę (może nie odczytała), to zablokowałam w końcu i już. Czuję, że napiszę do mnie za kilka dni zdzisia5555 Ale jakby co to będę kolejne blokować, bo co to ma być Wariatka-wyłudzaczka myśli, że się przestraszę i może jej jeszcze nie wiem, wyślę drugi (nie mam nawet )?

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-06-19 o 00:07
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 00:12   #1786
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Hej, niczego takiego nie napisałam! Nie wiem, o co Ci chodzi Nie robię z nikogo grażyny, do głowy by mi to nie przyszło. Pisałam, że też lubię próbki i że też testuję produkty przed zakupem, np. podkłady. Nie uważam, że polityka Sephory jest prawidłowa. Ale nie uważam też, że wszystkie konsultantki i sklepy tej firmy są złe. I że ciągle trzeba pisać tylko o tym, czego się nie dostaje podczas zakupów i to roztrząsać. I że generalnie zakupy opierają się tylko na próbkach. Nie oznacza to, że nie jest przyjemnie je dostawać, bo jest. Naprawdę, przeczytaj, proszę, co napisałam, bo w moich wypowiedziach nie ma tego, co mi przypisujesz

Aha, a pisanie odnośnie do zakupowych wypowiedzi Aniyam i Amyz "ponoć" jest moim zdaniem bardzo nie fair, bo kwestionuje te wypowiedzi. I tylko tyle.

Według mnie, Ponoć, jak i podobno można odnieść do rzeczy zasłyszanej i nie oznacza ono negowania tejże informacji
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 00:18   #1787
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Według mnie, Ponoć, jak i podobno można odnieść do rzeczy zasłyszanej i nie oznacza ono negowania tejże informacji
To nie o to chodzi, michalinie chodziło o to, że dziewczyny wklejaja zdjęcia pokazując, że dostają takie i takie gratisy w konkretnych galeriach to tak jest, a nie ze podobno tak jest to fakt przez przez nie stwierdzony tylko o to, tak myślę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 00:18   #1788
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Według mnie, Ponoć, jak i podobno można odnieść do rzeczy zasłyszanej i nie oznacza ono negowania tejże informacji
Dokładnie Aż wygooglowałam właśnie słowo "ponoć" i synonimy to "jak mówią", "jak słychać", "jak powiadają"... czyli dokładnie o to co mi chodziło w mojej wypowiedzi - osobiście nie sprawdzałam, ale jak mówią dziewczyny w tamtych miastach dają fajne gratisy
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 00:30   #1789
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
To nie o to chodzi, michalinie chodziło o to, że dziewczyny wklejaja zdjęcia pokazując, że dostają takie i takie gratisy w konkretnych galeriach to tak jest, a nie ze podobno tak jest to fakt przez przez nie stwierdzony tylko o to, tak myślę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mnie chodziło o to, żebyśmy nie łapały się za słowa, nie prowadziły krucjat

Ps
Nawet gdyby nie było zdjęć to i tak bym szeryfowym wierzyła🏻️

Dobranoc kobietki! Słodkich snów
Wszystkim życzę!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 00:41   #1790
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Oj, ale się niesympatycznie zrobiło nie kłoćcie się kobitki!


Co by zmienić temat.... czy któraś z warszawianek była może na promo w Bath & Body Works? Jestem ciekawa jakie zapachy są przecenione... dodzwonić się do salonu nie mogę a z Łodzi mam kawałek drogi
Ja, ja się zgłaszam, ja byłam Także ten - nie jest przecenione wszystko niestety Na pewno widziałam na przecenie Vanilla Bean Noel ze świątecznych limitek, chyba Beaufiful Day, Hibiscus Guava Fresca, Iced Pear Margarita, Agave Papaya Sunset, reszty nie pamiętam Ogólnie przecenione były głównie limitowane edycje To samo wśród świec, żeli, itd.
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 01:07   #1791
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

A co to za kłótnie? . Nie będzie anakondy, macie karnego serdelka .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 01:20   #1792
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Oj tam, Never
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1466295635518.jpg (50,0 KB, 12 załadowań)
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 01:34   #1793
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Oj tam, Never


---------- Dopisano o 02:34 ---------- Poprzedni post napisano o 02:32 ----------

Aaahahahhaha jaki gif

__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 07:05   #1794
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Śliczna kolekcja


Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
1. rebel 2. nie wiem mmoze men love mystery? 3. rubiłu 4. russian red 5.impassioned 6. Girl about town 7. lickable 8. pink novueavu. 9. creme cup 10. please me 11. sunny soul 12. brave13. nie wiem 14. faux 15. nie wiem 16. ravishing 17. velvet teddy
Bardzo blisko byłaś! W nagrodę - brokuł Z bułką tartą jeśli lubisz

Niektóre kolory wyszły przekłamane (Cosmo i Faux na przykład). Są na tyle nieoczywiste, że telefon złapał je w innym obliczu niż na codzień

1. Rebel
2. Up the Amp
3. Russian Red
4. Ruby Woo
5. Relentleslly Red
6. Girl About Town
7. Pink Pigeon
8. Pink Nouvou
9. Chatterbox
10. Please Me
11. Sunny Seoul
12. Cosmo
13. Faux
14. Nippon
15. Creme Cup
16. Sweet and Sour
17. Hue

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Do dowolnych EDP Thierry Mugler
No właśnie tutaj troszkę nakłamali, bo wrzucałam małego Kosmitę (15ml) i mini Muse nie wpadało.

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
wysmarowalam się szmina Candy Yum Yum wymienić czy zostawić, chyba nie będę w takich kolorach chodzic
Wymień. Ze mną Dam Ci ten kufer Estee, kosmetyczkę do kompletu i jeszcze coś
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 07:05   #1795
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Aloha! na Pomorzu piękna pogoda
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 07:12   #1796
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Witam się i ja wieczorową porą Cały dzień spędziłam pod chmurką, więc jestem zadowolona

Nadrobiłam wątek, ale na szybko i nie wszystko pamiętam.
Agata, trzymam kciuki za egzaminy!!!
Love, Irmina, dołączam do Waszej grupy wiekowej
AnulaQa, cieszę się, że czasem tu zaglądasz! Jak się czujesz?Jak mała Ania?
Amyz, fajnie, że konsultacje Ci się podobały Zakup był obowiązkowy za udział czy nie? Wstawisz zdjęcie w makijażu???
Your Angel, nie załapałam się na zdjęcie Twojej rodzinki nie tej Macowej Może wstawisz jeszcze raz?
zakup nie był obowiązkowy za udział. Ale też nie było tak, że każdy dostawał miniatury za samo przyjście jak tak jak na beauty labach w S gdybym nic nie kupiła to pewnie bym dostała jakąś jedną próbkę. Ale tak mi się spodobał szary eye tint że musiałam kupić
a zdjęcia nie wstawię bo ja w przeciwieństwie do Was zaczynam swój Pesel na 84.... i nie umiem selfie robić

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Kurczę, a co powiesz o Łodzi, Krakowie i Wrocławiu? To chyba duże miasta, nie? I ludzie tam też zostawiają kupę kasy w sklepie.



A ja się dziwię. Zanim trafiłam na wątek, wiedziałam, że w S. można dostać nie tylko wyproszone próbki, ale i miniatury oraz prezenty dedykowane. I nigdy nie miałam z tym problemu, mimo że nie zostawiam tam co miesiąc średniej krajowej i myślę, że jestem raczej przeciętnym klientem. Oczywiście, nie raz, nie dwa trafiłam na niemiłą panią i nie zawsze byłam zadowolona z próbek. I pewnie, że to fajnie, jak się coś dostanie ciekawego do zakupów. Ale po pierwsze, te próbki i miniatury nie stanowią sensu mojego życia, więc nie skupiam się tylko na nich. A po drugie, to jednak wciąż gratis - rzecz, którą dostaje się za darmo i nie jest obowiązkowa. Więc trochę mnie to dziwi, bo odnoszę wrażenie, że niektórzy zafiksowali się tylko na tych gratisach.
Dodam jeszcze, że dziwię się, że wciąż tak wiele kupujesz w S., skoro jesteś aż tak niezadowolona Ja omijam sklepy, w których czyjeś zachowanie mnie wyjątkowo razi albo kilka razy z rzędu jest coś nie tak. Tak, po prostu rezygnuję z zakupów z nich, jeśli ma to powodować moje złe samopoczucie. A jeśli jednak tego nie robię, to znaczy, że aż tak bardzo mi to nie przeszkadza. Ok, część rzeczy jest tylko w S., ale naprawdę niedużo, a akurat w Warszawie jest wiele sklepów firmowych. Poważnie, nie rozumiem tego.


---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
We Wrocławiu i Krakowie ponoć dają super gratisy - Aniyam i Amyz tak piszą.
no mi dają nie wiem czy innym dają. Moje koleżanki nie chadzają do S ani D bo przepuszczają całą wypłatę na ciuchy a nie kosmetyki Może mam akurat taki urok osobisty że dostaję zawsze coś fajnego? i jestem miła i sympatyczna nie wiem
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 07:21   #1797
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Dzień dobry.

Przypominam, że mamy jeszcze karny jarmuż

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja, ja się zgłaszam, ja byłam Także ten - nie jest przecenione wszystko niestety Na pewno widziałam na przecenie Vanilla Bean Noel ze świątecznych limitek, chyba Beaufiful Day, Hibiscus Guava Fresca, Iced Pear Margarita, Agave Papaya Sunset, reszty nie pamiętam Ogólnie przecenione były głównie limitowane edycje To samo wśród świec, żeli, itd.
A gdzie to się w ogóle mieści? Może zjrzałabym przy kolejnej wizycie w stolicy.

Dziewczyny, nie chcę psuć atmosfery, czytam na szybko, przy śniadaniu, ale czy sugerujecie, że ktoś pokazuje na zdjęciach wymyślone próbki i gratisy, a wierzycie tylko amyz i aniym? Wrzuciłem niedawno, więc poczułam się niefajnie. Mam nadzieję, że to tylko brak kawy rzucił mi się na percepcję.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 07:33   #1798
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

nadrobiłam...... widzę że nocną porą znowu jakieś kłótnie się pojawiły dajcie spokój dziewczyny, naprawdę nie ma sensu się kłócić. Michalina dziękuję że stanęłaś w mojej obronie Marie nie obrażaj sie bo nie ma o co. Tak jak Ty masz prawo domagać się w S miniatur i oburzać się gdy ich nie dostajesz, tak Michalina może się temu dziwić i uważać inaczej dlatego nie ma się co obrażać bo każdy ma prawo myśleć inaczej na naszym demokratycznym wątku W Wawie nie byłam więc nie wiem jak to tam wygląda, dla mnie tez Wasze informację, że o każdą próbkę trzeba się dopominać jest abstrakcyjne bo tutaj gdzie mieszkam tak nie ma. A co do dedykowanych prezentów - zwykle nie kupuję czegoś aby dostać dedykowany prezent ale raz czy dwa mi się zdarzyło i tego prezentu też nie dostałam. Raz nawet zapytałam o to, że w katalogu takie coś było ale mi powiedziano że nie ma już niestety bo przyszły tylko dwa czy trzy na całą perfumerię. Więc to nie tylko problem Wawy.
Mam nadzieję ze dzisiaj wszystkie wstaniecie w lepszych nastrojach.

Martusia!!!! wytrzeźwiałaś już? butów nie pogubiłaś? obcasów nie połamałaś? tusz i puder wytrzymały całonocną balangę?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 07:33   #1799
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Przypominam, że mamy jeszcze karny jarmuż



A gdzie to się w ogóle mieści? Może zjrzałabym przy kolejnej wizycie w stolicy.

Dziewczyny, nie chcę psuć atmosfery, czytam na szybko, przy śniadaniu, ale czy sugerujecie, że ktoś pokazuje na zdjęciach wymyślone próbki i gratisy, a wierzycie tylko amyz i aniym? Wrzuciłem niedawno, więc poczułam się niefajnie. Mam nadzieję, że to tylko brak kawy rzucił mi się na percepcję.
https://bbw-online.pl/ Galeria Mokotów i Zł. Tarasy - tylko w Wawie są stacjonarnie Słyszałam, że chyba mogą przy zamówieniu tel. ze sklepu wysłać, ale wydaje mi się, że wysyłają tylko duuuuże zamówienia, a nie na pojedyncze rzeczy.
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 07:39   #1800
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Czas się chyba zawijać z wątku, bo nie mam ochoty czytać jak ktoś kto sam siedzi na tym wątku dla rabatów, gratisów, zamówień z darmową dostawą, pomylek systemów, na silę usiluje ze mnie zrobić Grażynę, której sensem życia jest żebranie o próbki! STAĆ MNIE na kupowanie bez czegokolwiek, ciekawe czy ciebie Michalina tak. Jestem do ciężkiej k.... wrażliwcem i nawet jak zarabiam full hajsu, to nie kupię bez testów czegokolwiek, nawet za 10zl i DO TEGO są mi miniatury, żeby móc 10x przetestować dokladnie co mnie uczuli a co nie!!!!!!!!!!
Bardzo niefajny post.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-28 19:38:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.