Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-08, 07:26   #4981
marika2121
Zadomowienie
 
Avatar marika2121
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 185
GG do marika2121
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

Witajcieee

Zaczynam od tego że krewki juz od wieczora nie widzialam i dziś też nie, mam nadzieję że to koniec straszenia. Mam nadzieję że to nie zwiastun porodu tylko z przemęczenia i przepracowania. Dzisiaj sobie pójdę wieczorkiem do szpitala do mojego gina na USG bo ma dyżur, więc pobada mnie co i jak. Alepowiem wam że albo mam już jakąs obsesję albo wydaje mi sie że mój syncio mniej sie rusza niż zawsze, nawet budziłam sie w nocy i prowokowałam go żeby dał znak życia. Oj niech już będzie po wszystkim, bo nerwowo wysiądę. Ginka mi mówiła że nadal trzymamy sie terminu 3 maj, bo taki mam według OM. Za jakieś 2 godzinki przyjedzie po mnie tata i spędze u nich większość dnia, przejeli sie mną strasznie, tata co chwile wydzwaniał i chcieli żebym sie do nich przeniosła ale ja jakoś wolę byc sama. Wieczorkiem dać znać co mi gin powiedział.

*kaalinaa* - nooo to dobrze że plecki nie bolą, a tą herbatke trzeba będzie sobie zafundować.

Aguśkaa83 - nooo kochana ja jestem już bliska końcowi bo pozostało mi niby 25 dni do planowanego terminu porodu, a spacerek pewnie udany, ja mam koleżanki w ciąży ale młodszej o jakieś 2-3 miesiące.

gosikk_s - no ja odmówiłam niby pójścia do szpitala, bo sama ginka powiedziała że wydaje jej sie że to nic poważnego, chociaż miaładylemat co ze mną zrobić, i powiedziałą że mam sie bacznie obserwować. I co teraz możesz jeszcze zrobic żeby dostać te skierowanie na CC? powodzenia na wizycie.

DORIS0208 - na chwilę obecną myslę że to był fałszywy alarm, ale stresior jest nadal.

DIDI84 - nooo proszę jaka już duża ta Twoja córeczka, pięknie.

sashka20 - nio ja mam termin na 3 maj i nim mam się kierować czyli tak jak poiglocik. Ale między nami malusia różnica mój termin z USG jest na 7 maj, więc jakoś powinien siew ykluć w tych dniach.

poiglot91 - to trzymam kciuki za wizytę w szpitalu

Małgosia - dobrze że Tż Cię wyręczy, bo ja taka Zosia samosia i widać jak sobie nagrabiłam, że już miałam wizję porodu.

Rozaliontka - ja jeszcze chyba musze poczekac na swoją kolejkę w rozpakowywalni . A z wózeczkiem dojdziecie do porozumienia, ja wczoraj widziałam kolejny fajny na ulicy i zaraz patrzyłam na necia co i jak ale cena troszku za doża, cosualplay S4

Kathi - niooo to Twoja maleńka wybiera sie na świat, bo mój diavełek chyba poleżakuje jeszcze u mamusi w brzuszku, zoabczymy co gin mi powie dziś w szpitalu przy badaniu..

malutka_24 - kochana trzymam mocniutko kciuki za Ciebie i Twojego maluszka , trzymaj sie dzielnie, jestesmy z Tobą . Jeszcze ponad 2 godzinki i będziesz miałą swojego synusia.
__________________
MÓJ KOCHANY SYNUŚ IGOREK
14.05.2009r.
marika2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 07:27   #4982
pimach
Raczkowanie
 
Avatar pimach
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 472
GG do pimach
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

Hej. Przepraszam Was, że się nie odzywałam. Nawet nie wedzialam, ze zmienila się szata graficzna wizazu. Mamy problemy malzeńskie i nie miałam ochoty na net ani na nic. Zaczelam grac w kulki, taką gre i nie umiałam przestac. To chyba byla jakas forma obrony przed tym, co się stało. Nie wiem, co bedzie z moim mażeństwem, czy bede samotną matką, czy nieszczęśliwa matką, na razie staram się nie zwariowac w tym wszytkim.
Dokuczają mi skurcze, takie stawianie się, napinanie brzucha, ale poza tym jak na razie (odpukać) jest ok.
Ściskam Was mocno!
__________________
Bedzie Antek
pimach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 07:30   #4983
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

dzień dobry
widzę, że u nas zaczyna się na dobre u mnie brzuch ciągle na tej samej wysokości (chyba ), ale chyba wczoraj trochę przesadziłam. wylądowałam na kolanach myjąc podłogę w kuchni. mam takie delikatne bóle, a'la miesiączkowe. Mała kręci się we wszystkie strony i przepycha.
dobrze, że dziś przychodzi moja mama trochę pomóc.
ja najchętniej przeleżałabym cały dzień...
ciągle jestem niespakowana. chcę to zrobić po świętach.
wczoraj dowiedziałam się, że dostaniemy od koleżanki przewijak z wanienką, więc odpadł kolejny wydatek.
czuję się potwornie zmęczona. mimo że za oknem piękne słońce
co do nazwy wątku, to ja jestem za tym proponowanym przez Pakusię - i jako część V, i na odchowalnię
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 07:33   #4984
Bercia2000
Zadomowienie
 
Avatar Bercia2000
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

Hej mamuśki

oj zaczyna sie ostro dziać teraz to juz nie wiadomo kto pierwszy urodzi pewnie będa jakieś niespodzianki

mnie przed 4 rano obudził skurcz taki silny potem drugi wziełam tabletke i się uspokoiło a teraz znowu czuje taki niespokojny ten brzuszek
ja od początku ciaży może miałam z 10 takich porządnych skurczów a mimo to szyjki już brak zaczyna się rozwarcie i ogólnie jestem gotowa do porodu więc martwią mnie te skurcze ja nie chce jeszcze rodzić obym te 2 tygodnie wytrzymała
przeraża mnie myśl że maluszek musiałby leżeć w inkubatorze i takie tam zresztą malutki jeszcze jest

przez takie mysli jeszcze bardziej się nakręcam musze wyluzować może melise wypjie ehhhh ide poleżeć

kathi
fajny brzuszek ja mam podobny i wcale nie taki duzy na początku miałyśmy takie większe brzuszki a teraz myśle zatrzymały się w normie
__________________
10.05.09 ANTOŚ jest już z nami

SYNEK


KOCHAM CIĘ SYNECZKU
Bercia2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 07:33   #4985
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

pimach, przykro mi bardzo. mam nadzieję, że bez względu jak się ułoży, to będzie dobrze dla Ciebie i Antosia..

bercia, myślę, że malutkiej nikt nie przegoni, więc rozpakuje się jako pierwsza. jeszcze dwie godziny

Edytowane przez rumiankowa
Czas edycji: 2009-04-08 o 07:35
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 07:41   #4986
Bercia2000
Zadomowienie
 
Avatar Bercia2000
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

Cytat:
Napisane przez rumiankowa Pokaż wiadomość
pimach, przykro mi bardzo. mam nadzieję, że bez względu jak się ułoży, to będzie dobrze dla Ciebie i Antosia..

bercia, myślę, że malutkiej nikt nie przegoni, więc rozpakuje się jako pierwsza. jeszcze dwie godziny
hmmmm racja az strach pomyśleć
ale wszytko musi być okey
trzymam za Nią
__________________
10.05.09 ANTOŚ jest już z nami

SYNEK


KOCHAM CIĘ SYNECZKU
Bercia2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 07:49   #4987
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

gosikk wspolczuje Ci tych problemow z ta cesarka, a moze wybierz sie do jakiegos faceta lekarza ktory moglby Ci wypisac takie skierowanie na cc?

pimach mam nadzieje ze Wam sie jakos ulozy, jak urodzi sie Antos to wszystko bedzie inaczej

marika trzymam kciuki za wizyte

kathi sliczny brzuszek i coraz nizej

Dziewczyny prosze przypomnijscie mi co sie brało na twardnenie brzucha magnez czy wapno ?
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 07:51   #4988
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

Marika, to dobrze że się uspokoiło, wieczorkiem gin Ci zrobi usg i będzie wszystko wiadomo Może malutki jest akurat spokojny po prostu. Teraz to mam niby zamiar podzwonić po ortopedach i popytać o skierowanie, tylko czy przez telefon ktoś mi udzieli odpowiedzi? Nie uśmiecha mi się chodzić w ciemno prywatnie i płacić za wizyty...W ostateczności muszę liczyć że dotrwam do terminu a wtedy gin ma mnie niby położyć na oddział i może by mnie ciął. Ale to musiałabym donosić...no i tez nie wiadomo czy w szpitalu nie robiliby problemów.

Pimach, nieciekawe wieści Mam nadzieję że jakoś Wam się ułoży I najważniejsze że z Antkiem ok

Bercia, trzymam kciuki żebyś przetrwała jeszcze trochę A jakby coś to już teraz i tak bezpiecznie, ja leżałam w inkubatorze ze 2 miesiące i wszystko było ok a to było 35 lat temu Więc teraz tym bardziej nie stanowi to problemu

Malutka, myślę o Was i trzymam mocno kciuki
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 07:54   #4989
Bercia2000
Zadomowienie
 
Avatar Bercia2000
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
gosikk wspolczuje Ci tych problemow z ta cesarka, a moze wybierz sie do jakiegos faceta lekarza ktory moglby Ci wypisac takie skierowanie na cc?

pimach mam nadzieje ze Wam sie jakos ulozy, jak urodzi sie Antos to wszystko bedzie inaczej

marika trzymam kciuki za wizyte

kathi sliczny brzuszek i coraz nizej

Dziewczyny prosze przypomnijscie mi co sie brało na twardnenie brzucha magnez czy wapno ?

magnez
__________________
10.05.09 ANTOŚ jest już z nami

SYNEK


KOCHAM CIĘ SYNECZKU
Bercia2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 07:58   #4990
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
gosikk wspolczuje Ci tych problemow z ta cesarka, a moze wybierz sie do jakiegos faceta lekarza ktory moglby Ci wypisac takie skierowanie na cc?

pimach mam nadzieje ze Wam sie jakos ulozy, jak urodzi sie Antos to wszystko bedzie inaczej

marika trzymam kciuki za wizyte

kathi sliczny brzuszek i coraz nizej

Dziewczyny prosze przypomnijscie mi co sie brało na twardnenie brzucha magnez czy wapno ?
Właśnie chcę spróbować u faceta, jakoś nie czuję solidarności jajników z tymi lekarkami Tak, na twardnienia bierzemy magnez
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 08:07   #4991
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

Bercia, gosikk dziekuje myli mi sie

gosikk wydaje mi sie ze faceci troche inaczej podchodza do kobiet, ja trzymam kciuki zeby Ci sie udalo, niepotrzebnie sie przeciez tym stresujesz
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 08:17   #4992
nyla89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 122
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

marika2121

daj znac wiczorkiem po badaniu co i jak oby było wszystko dobrze!

malutka_24 -TRZYMAM KCIUKI!!!!!

ja chyba mam MEGA NIEDOBÓR MAGNEZU;/ biore rano magnez z witB6 a wieczorem falvit dla kobiet w ciazy- a dzis w nocy miała gigantyczne skurcze łydek- myslałam, ze umre. Cała spocona,Tz w pracy wiec sama zacisnełam zeby i jakos zyje. Co 1-2min skurcze ok 30 sekundowe przez 10-15 minut i łydka twarda jak kamien. l jeszcze teraz jak wstałam 1 skurczyka miałam;/ ide po magnez rpzpuszczony i bede 2xdziennie piła
nyla89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 08:21   #4993
superzabula
Zadomowienie
 
Avatar superzabula
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 369
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

Wlasnie wstalam po calutkiej przespanej nocy Zjadlam sniadanko i 6 ciasteczek zbozowych z kawa zbozowa...ale mi dobrze U mnie tez zapowiada sie sloneczny, piekny dzien

Cytat:
Napisane przez Małgosia:) Pokaż wiadomość
facetom tak nie zależy jak nam na wózkach i kolorach.
Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
To mój Tż jest jakiś inny
U nas była zagorzała dyskusja na temat wózka, rodzaju, koloru i każdego w nim najdrobniejszego elementu.
Moj tez jest inny stwierdzil, ze jak on ma jezdzic na spacery to mu tez sie musi podobac wozek, zeby nie bylo mu wstyd, a po drugie zeby czasem jego syn nie mial jakiegos, ze tak powiem, niemeskiego wozka Ale pwoem, ze moj Tz jest znanay z tego, ze wszystko musi miec dokladnie obejrzane i sprawdzone, jest to czasem meczace, jezeli trzeba zrobic zakupy szybko...ale w praktyce sie sprawdza


marika2121 widzisz, dobrze ze wszystko sie dobrze skonczylo, ale skoncz z tymi porzadkami, teraz to juz musimy odpoczywac. Mi tez nie jest latwo, ale caly czas sobie powtarzam, ze trzeba

pimach trzymaj sie cieplutko pamietaj, ze jakby sie zycie nie ulozylo to najwazniejsze, ze Antosiem jest wszystko dobrzeInne rzeczy nieraz ukladaja sie z biegem czasu
__________________

Fitness czy bieganie?
Nie ograniczaj się, połącz jedno z drugim
bądź szczęśliwa!!!


superzabula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 08:37   #4994
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

Witam mamusie i brzusie
To jak, zaczynamy zbiorowe 3manie kciuków za naszą medalistkę Malutką? Każda z nas ma przynajmniej cztery piąstki do zaciskania hihi

Kathi miejmy nadzieję, że nóżka jest tylko nadwyrężona Oj Gabrysia już coraz niżej

Gosik brawo za przespaną noc
Oj zabierz mnie ze sobą do kosmetyczki! Mam co prawda salon za rogiem, ale ciężko się ruszyć Jak mała mi troszke podrośnie to będę ją ze sobą zabierać do towarzystwa Niech się uczy
A co do cc... zgadzam się z Kuroikaze.. próbuj u faceta... te lekarki to jakaś znieczulica opanowała

Marika 3mam kciuki za wieczorne USG Ale dobrze, że u Ciebie to już w sumie końcóweczka ciąży, więc nie ma się o co martwić
PS. Ja wg OM też mam termin na 3 maja Ale na szczęście potną mnie wcześniej... i tak już się doczekać nie mogę


Pimach wierzę, że wspólnie z mężem pokonacie problemy i będziecie szczęśliwą rodzinką 3maj się kochana

Rumiankowa dbaj o siebie i nie przesadzaj ze sprzątaniem Dobrze, że mamusia Ci dzisiaj pomoże Odpoczywajcie sobie z maluszkiem

Bercia zaciskamy nóżki Nie daj się

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

A ja dziewczynki pozwolę sobie na małe zboczenie z tematu...

Patrzcie czym od wczoraj żyję...
http://www.domfort.eu/projekt,agatka,315.htm
Mój wymarzony domek
Działeczke już mamy, teraz kombinujemy z kredytem
Jak się wkurzę to sama wbiję łopatę w ziemię i zacznę budować
ehhh.... marzenie
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 08:47   #4995
mloda069
Raczkowanie
 
Avatar mloda069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 128
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

Czesc Dziewuszki
Kurcze wchodze na forum czytam sobie i tu takie rzeczy piszecie ze az mi oczy wyszly na wieszk!!Cholipk a co sie z wami dzieje juz sie rozpakowujecie i wogole?Nie moze tak byc za szybko!!Az ja sie zaczelam bac ze moze lada dzien moge sie rozpakowac

Trzymam kciuki za
Malutka wierze ze wszystko bedzie dobrze z nia i z dzidzia i rowniez trzymam kciuki za Gabi i jej malenstwo i oczywiecie za cala reszte z was;p
Pimach-ja rowniez trzymam kciuki ze jednak sie ulozy wam i bedzie wszystko oki!Ale rowniez wierze ze dasz sobie rade sama z Antkiem bo kazda z nas musi byc i jest silna kobitka!Trzymaj sie buzka

Kurde a ja niedlugo musze od szkoly smigac masakra i po swietach odrazu mam zaliczenia ze wszystkiego o bozeNiewiem jak dam rade to wszytsko zaliczyc!Niektorych to mam takich glupich wykladowcow ze szkoda gadacJak by nie mogli mi troche popuscic i nie stresowac mnie tak

A dzisiaj jade spac do mamusi bo jutro z bratem bede siedziec heheh za nianie bede robic


A w piatek to gin i moze wkoncu sie dowiem co mam w brzuszku kurde juz nie moge sie doczekac:jupi :


---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

boszenka69-kurde jak zobaczylam ten twoj projekt to az sie rozmarzylam piekny naprawde Az tylko mozna pozazdroscic
mloda069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 08:50   #4996
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

MAma odpoczywa zwolnienia ma tydzien i jak troche gimnastykuje jest lepiej ale jak posiedzie to nie ciekawie

Jak tak dalej pojdzie to do 30 kwietna bede ciagac brzuch miedzy nogami i okrakiem chodzic hihihi
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 08:54   #4997
superzabula
Zadomowienie
 
Avatar superzabula
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 369
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

Boszenko super plany. My tez takie mielismy zanim kupilismy mieszkanie. Ziemie mozemy miec od moich dziadkow, ale jak dziadek chcial ja na mnie przepisac to sie okazalo, ze tam kiedys jakies zle podzialy zostaly zrobione i trzeba bedzie to na nowo wszystko zrobic ;( Stwierdzilismy wtedy, ze za dlugo tzreba bedzie czekac i kupilismy mieszkanie, bo chcielsmy juz byc na swoim. Ale szansa na wybudowanie zawsze jest, trzeba by bylo doprowadzic do porzadku sprawe ziemi. Zazdroszcze Ci, pamietam jak sama juz mialam wszysto rozpalnowane, lacznie z meblami
__________________

Fitness czy bieganie?
Nie ograniczaj się, połącz jedno z drugim
bądź szczęśliwa!!!


superzabula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 08:54   #4998
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

Mamuski udzielam sie na watku "juz po" na ktorym udziela sie rowniez Malutka i mam do was wiadomosc:
Kochane mam dla Was wiadomość od Malutkiej

30 minut po północy urodziła synka

__________________
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 08:57   #4999
superzabula
Zadomowienie
 
Avatar superzabula
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 369
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Jak tak dalej pojdzie to do 30 kwietna bede ciagac brzuch miedzy nogami i okrakiem chodzic hihihi


---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Mamuski udzielam sie na watku "juz po" na ktorym udziela sie rowniez Malutka i mam do was wiadomosc:
Kochane mam dla Was wiadomość od Malutkiej

30 minut po północy urodziła synka

__________________

GRATULUJEMY!!!!!!!!!
__________________

Fitness czy bieganie?
Nie ograniczaj się, połącz jedno z drugim
bądź szczęśliwa!!!


superzabula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 08:58   #5000
mloda069
Raczkowanie
 
Avatar mloda069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 128
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

Nom to super gratulacje dla MALUTKIEJ I JEJ SYNECZKA: cmok:
mloda069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 09:00   #5001
Bercia2000
Zadomowienie
 
Avatar Bercia2000
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Mamuski udzielam sie na watku "juz po" na ktorym udziela sie rowniez Malutka i mam do was wiadomosc:
Kochane mam dla Was wiadomość od Malutkiej

30 minut po północy urodziła synka

__________________

Malutka
GRATULUJE ŻYCZĘ DUŻO ZDRÓWKA I WRACAJCIE SZYBKO DO NAS
__________________
10.05.09 ANTOŚ jest już z nami

SYNEK


KOCHAM CIĘ SYNECZKU
Bercia2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 09:01   #5002
superzabula
Zadomowienie
 
Avatar superzabula
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 369
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

No to sie zaczelo dziewczeta
__________________

Fitness czy bieganie?
Nie ograniczaj się, połącz jedno z drugim
bądź szczęśliwa!!!


superzabula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 09:01   #5003
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

Gratulacje dla Malutkiej
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 09:04   #5004
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Mamuski udzielam sie na watku "juz po" na ktorym udziela sie rowniez Malutka i mam do was wiadomosc:
Kochane mam dla Was wiadomość od Malutkiej

30 minut po północy urodziła synka

__________________
Gratulacje to mamy kolejna mamusie a wiesz ile wazy itd????
Brawo dla MAlutkiej
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 09:07   #5005
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Gratulacje to mamy kolejna mamusie a wiesz ile wazy itd????
Brawo dla MAlutkiej
Malutka napisala smsa do Kiny ktora udziela sie na watku"Żony doskonale 2008" i napisala tylko tyle ze czeka na pediatre...... Kina nie chce ja meczyc smsami teraz bo pewnie Malutka jest zmeczona......
to narazie tyle!!!
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 09:10   #5006
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

Malutka Gratulacje mamy pierwsza mamusie majowo-czerwcowa:jup i:


laseczki teraz trzeba wkoncu jakis temat na odchowalnie wkoncu napisac wkońcu jest juz pierwsza rozpakowana
tez mysle ze nie warto jej meczyc, moze wieczorkiem jakiegos smska jej napisac niech dojdzie do siebie

Mamy juz 5006 postów

Edytowane przez blondynkapoznan
Czas edycji: 2009-04-08 o 09:12
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 09:12   #5007
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...2#post11799282
Tu temacik dla rozpakowujacych sie bo mamy 5000 postow a na odchowalni to te co urodzily powinny zalozyc my nie mamy jescze tego prawa
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 09:12   #5008
nyla89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 122
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

Malutka- gratki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
nyla89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 09:18   #5009
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Niekonczace sie odliczanie czyli mamusie majowo-czerwcowe 2009 cz.3

Malutka gratulujemy
To co dziewczynki, opijamy?
Cytat:
Napisane przez superzabula Pokaż wiadomość
Boszenko super plany. My tez takie mielismy zanim kupilismy mieszkanie. Ziemie mozemy miec od moich dziadkow, ale jak dziadek chcial ja na mnie przepisac to sie okazalo, ze tam kiedys jakies zle podzialy zostaly zrobione i trzeba bedzie to na nowo wszystko zrobic ;( Stwierdzilismy wtedy, ze za dlugo tzreba bedzie czekac i kupilismy mieszkanie, bo chcielsmy juz byc na swoim. Ale szansa na wybudowanie zawsze jest, trzeba by bylo doprowadzic do porzadku sprawe ziemi. Zazdroszcze Ci, pamietam jak sama juz mialam wszysto rozpalnowane, lacznie z meblami
Oj dziewczynki to narazie tylko marzenie...
Do budowy to jeszcze hohoho... Pieniążków ciągle za mało, a wiadomo jak ciężko jest teraz dostać kredyt.... Myśleliśmy o tym rządowym programie "Rodzina na swoim"-rząd pomaga przy spłacie odsetek przez 8 lat, więc to całkiem spore oszczędności Ale narazie jesteśmy ze wszystkim w polu, więc pomarzyć zawsze można
Superżabulko my też zastanawialiśmy się nad zakupem mieszkania, ale ceny mnie powaliły... Ale masz rację, wybudować się zawsze można
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.