DIOR - kolorówka cz.II - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-11, 19:05   #2731
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

a jam mam problemy z tym pasiakiem, bo 32 za różowy a jasniejszy za jasny
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 08:40   #2732
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

A dla mnie ten najjaśniejszy jest za rozowy i drobinkowy a ten co mam dobry
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 10:00   #2733
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
Mam pytanko - czy sunset caffe to bardzo błyszczące cienie? takie jak iridescenty?
jak oceniacie przydatność do brązowych oczu?
jeżeli masz piwne w ciepłym odcieniu, to sunset zrobią Ci efekt zmęczonych oczu. do ciepłego odcienia oczu najlepsze są cienie w chłodnych kolorkach. polecam paletkę night dust, super brąz i szarość, bardzo uniwersalna, o ile lubisz ciemne cienie.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 10:42   #2734
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
lalalaaaaaaaaaa
byłam, macałam, wybrałam
niestety żadne z tych błyszczyków nie są czysto beżowe, nie wiem co ich tak napadło na ten wszechobecny róż, ale nawet te z beżem w nazwie (bodajże beige lace czy jakoś tak) nadal był różowy!!! Nudek taki delikatny, ale różowy a nie beż! albo ja się nabawiłam daltonizmu albo oni coś oszukują
no ale cośtam wymodziłam co mi podpasowało , w sumie dwa ale były dość podobne w tonacji, a że na swoje nieszczęście naprzeciwko stoiska diora mam stoisko chanela i mieli nową kolekcję (nowe cztery bronzery, te dwa elektryczne błyszczyki, 1 aqualumiere i 1 scintillantesa, no i 3 lakiery do paznokci) to się musiałam ogarnąć żeby coś też od nich skubnąć no to skubnełam po błyszczolku od każdych żeby między nimi atmosfery nie psuć niezdrową rywalizacją
aha, mieli też cztery nowe serum de rouge, oczywiście wszystkie RÓŻOWE więc grzecznie podziękowałam
http://www.saksfifthavenue.com/main/...52975&ev19=1:2
tu je wszystkie widać, nowe to red, garnet, peach i violet.
Moniq śliczne te błyszczyki

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było, bo byłam odcięta od kompa. W miedzyczasie dostałam zaproszenie z Douglasa na makijaz Diora i skorzystałam. Wróciłam z nabytkami i mam ochote na jeszcze. Oprócz tego, co kupiłam dostałam miniaturę cieni, ktorymi byłam malowana, czyli 609 earth reflection oraz pomadkę680. Diorskin Nude odkryłam dzięki Desti, bo do wymianki dołączyła mi próbke tego podkładu okazał się strzałem w dziesiątke, i wróciłam z pełnowymiarowym nr 030, do kolekcji kompakt 032 oraz baza rozświetlajaca skinflash primer nr 001. Jestem zadowolona z zakupów i marzą mi się następne z Diora
Świetne zakupy Doris
Mogłabyś zrobic swatcha podkładu , teraz uzywam 021 a ciekawa jestem czy ten 030 byłby dobry na lato . Też przymieżałam się do kompaktu, ale on za bardzo rozświetlający i drobinkowy dla mnie, przy mojej mieszanej cerze latem zaraz bym wyglądała jak oliwą polana .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 11:29   #2735
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
jeżeli masz piwne w ciepłym odcieniu, to sunset zrobią Ci efekt zmęczonych oczu. do ciepłego odcienia oczu najlepsze są cienie w chłodnych kolorkach. polecam paletkę night dust, super brąz i szarość, bardzo uniwersalna, o ile lubisz ciemne cienie.
Ze się tak wetnę- ponieważ sama mam ciepły kolor tęczówki to chciałam napisac, ze mnie Night Dust nie pasuje, ten braz po prostu robi zmęczone, "chore" oko, nawet jeśli go rozetrę z innym cieniem - 2 razy sie malowałam tą paletką i dwa razy musiałam z niej zrezygnować ... ciepły kolor tęczóki to jeszcze nie wszystko
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:41   #2736
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość



Świetne zakupy Doris
Mogłabyś zrobic swatcha podkładu , teraz uzywam 021 a ciekawa jestem czy ten 030 byłby dobry na lato . Też przymieżałam się do kompaktu, ale on za bardzo rozświetlający i drobinkowy dla mnie, przy mojej mieszanej cerze latem zaraz bym wyglądała jak oliwą polana .
Dziękuję bardzo Nie ma sprawy zrobię swatche nawet moge porównac go do innych, jakie posiadam, tylko nie dzisiaj, bo u mnie jest straszne zachmurzenie, a nie chciałabym robic z lampą. Co do kompaktu, to on absolutnie nie jest rozświetlający. Sama mam cerę mieszaną i od błyskotek to ja z daleka
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 14:13   #2737
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ze się tak wetnę- ponieważ sama mam ciepły kolor tęczówki to chciałam napisac, ze mnie Night Dust nie pasuje, ten braz po prostu robi zmęczone, "chore" oko, nawet jeśli go rozetrę z innym cieniem - 2 razy sie malowałam tą paletką i dwa razy musiałam z niej zrezygnować ... ciepły kolor tęczóki to jeszcze nie wszystko
to ja nie wiem, od czego to zależy w takim wypadku. tak czy inaczej, moim zdaniem sunset w ogóle nie pasują do brązowych oczu. nie wiem, jak u Ciebie, ale mi pasują do piwnych tylko zimne odcienie, a ten brąz z night dust jest genialny.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 14:23   #2738
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
to ja nie wiem, od czego to zależy w takim wypadku. tak czy inaczej, moim zdaniem sunset w ogóle nie pasują do brązowych oczu. nie wiem, jak u Ciebie, ale mi pasują do piwnych tylko zimne odcienie, a ten brąz z night dust jest genialny.
Z ciepłych mam chyba tylko Mystic Eyes i nadzwyczaj dobrze się komponują z moimi tęczówkami i cerą
No ja się napaliłam swego czasu an Night Dust i ilekroć ten brązowy naniosłam to porażka jakaś była
Teraz się jednak przymierzam do Petal Pink ciepłe niektóre odcienie, zwłaszcza środek, ale nadzwyczaj dobrze oko w nim wyglądało

A miałam zapytać, masz Night Butterfly? Bo dla mnie za ciemne były
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-04-12 o 14:25
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 14:59   #2739
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z ciepłych mam chyba tylko Mystic Eyes i nadzwyczaj dobrze się komponują z moimi tęczówkami i cerą
No ja się napaliłam swego czasu an Night Dust i ilekroć ten brązowy naniosłam to porażka jakaś była
Teraz się jednak przymierzam do Petal Pink ciepłe niektóre odcienie, zwłaszcza środek, ale nadzwyczaj dobrze oko w nim wyglądało

A miałam zapytać, masz Night Butterfly? Bo dla mnie za ciemne były
podobają mi się mystic eyes, właśnie zastanawiałam się nad zakupem night dust to z kolei moja zupełnie ulubiona paletka i w życiu bym jej nie zamieniła, a z brązami to w ogóle bardzo trudno u mnie. najbardziej pasują mi takie zimne, lekko wpadające w bakłażan - idealny był cinnamon chanela, moim zdaniem cudny kolor, z golden eyes też chanela był taki ładny ciemny chłodny brąz, ale trochę oko wychodziło zmęczone, sunset to w ogóle porażka, mam 5 diora elegante i taki średni ten brąz, nie jest zły,ale lepszy z night dust. mi najlepiej pasują jednak matowe szarości, super jest paletka guerlain nr 481 moja ulubiona obecnie, bardzo podobna do 5 diora silver goddess. z fioletów to już nic nie mam, a petal pink - to chyba petal shine masz na myśli? miałam coś fioletowego z piątek i tak szybko oddałam, że nawet ich nie pamiętam, fiolet był ciemny i brudny, nie wyglądało to najlepiej, a nocne motyle bardzo chciałam, wyglądają cudnie do piwnych oczu jeszcze super pasują, przynajmniej mi starsze diory blue denim, czy jakoś tak, matowe, takie chabry i gołębie szarości, cudo są matowe, więc nie takie oczo-bijące-po oku jak myriady czy inne perłowe niebieskości
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:58   #2740
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo Nie ma sprawy zrobię swatche nawet moge porównac go do innych, jakie posiadam, tylko nie dzisiaj, bo u mnie jest straszne zachmurzenie, a nie chciałabym robic z lampą. Co do kompaktu, to on absolutnie nie jest rozświetlający. Sama mam cerę mieszaną i od błyskotek to ja z daleka
Nie ma problemu, nie spieszy mi się tak bardzo .
No widzisz, a mi konsultantka mówiła że kompakt jest typowo rozświetlający, bo drobinki etc i nie poleca do cery mieszanej. I teraz już nie wiem, bo z jednej strony mnie kusi, a nie chciałabym ponad 200 zł wydac na coś co nie będzie mi pasowało .

I w końcu dorwałam błyszczol z nowej kolekcji .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 17:41   #2741
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

esterr pokaż błyszczyka!!!
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 17:43   #2742
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
A żeby nie było tak całkiem na smutno, w załączniku KOKIETA na oczach
niepozorna, ale daje czadu
O nie.... A ja byłam pewna,że nie chcę kokietki... Ślicznie po prostu Na dodatek mam identyczne oczy! Z taką samą ciemną obwódką Czyli po prostu muszę zacząć polowanie na kokietkę
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 17:53   #2743
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
doris - ja mam ten kompakt 032 napisz jak Ci sie sprawuje. Moj bardzo mnie cieszy, ale martwi mnie jednak to że on cos mocno kryje,a moze ja mam tylko takie wrazenie
Dla mnie to jest najmniej kryjacy i najbardziej naturalnie wygladajacy podklad jaki mam...

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Nie mam wrażenia, ze on mocno kryje, powiem więcej dokładnie oddaje kolor mojej skóry idealnie pasuje do szyi. Uzywam go jako pudru wykańczającego na podkład Diorskin nude 030 i idealnie ze soba grają. Zamierzam nabyć jeszcze jakis puder transparentny moze kanebo a ten kompakt miec tam na wykończenie lub poprawki w ciągu dnia.

Dziewczyny, dziękuję Wam za dobre słowa
Ja uzywam go jako podstawowego podkladu na baze pod makijaz i niczego mi wiecej nie potrzeba
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 17:56   #2744
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
esterr pokaż błyszczyka!!!
Zaraz obfoce
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:03   #2745
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
lalalaaaaaaaaaa
byłam, macałam, wybrałam
niestety żadne z tych błyszczyków nie są czysto beżowe, nie wiem co ich tak napadło na ten wszechobecny róż, ale nawet te z beżem w nazwie (bodajże beige lace czy jakoś tak) nadal był różowy!!! Nudek taki delikatny, ale różowy a nie beż! albo ja się nabawiłam daltonizmu albo oni coś oszukują

aha, mieli też cztery nowe serum de rouge, oczywiście wszystkie RÓŻOWE więc grzecznie podziękowałam
http://www.saksfifthavenue.com/main/...52975&ev19=1:2
tu je wszystkie widać, nowe to red, garnet, peach i violet.
A pewnie, że oszukują!

Te nowe SdR to już w ogóle jakiś żart, przynajmniej w przypadku odcienia Peach... zobaczcie same jak wg Diora wygląda Peach...

http://www.mywomenstuff.com/2010/04/...My+Women+Stuff)

Już bardziej "peach" jest mój odcień zwany Soft Pink...

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było, bo byłam odcięta od kompa. W miedzyczasie dostałam zaproszenie z Douglasa na makijaz Diora i skorzystałam. Wróciłam z nabytkami i mam ochote na jeszcze. Oprócz tego, co kupiłam dostałam miniaturę cieni, ktorymi byłam malowana, czyli 609 earth reflection oraz pomadkę680. Diorskin Nude odkryłam dzięki Desti, bo do wymianki dołączyła mi próbke tego podkładu okazał się strzałem w dziesiątke, i wróciłam z pełnowymiarowym nr 030, do kolekcji kompakt 032 oraz baza rozświetlajaca skinflash primer nr 001. Jestem zadowolona z zakupów i marzą mi się następne z Diora
Same cudeńka

Corii - ten Twój nowy błyszczyk,jest bardzo podobny do #517 Clutch Pink
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:04   #2746
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Red Shine
hmmm
przepraszam?
dodam tylko, żebyś nie nastawiała się na maty, bo tak całkiem matowa to ona nie jest, szczególnie te dwa jasne kolory w górnych rogach
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:11   #2747
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
esterr pokaż błyszczyka!!!
Mówisz, masz , nr 267
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:14   #2748
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Red Shine
hmmm
przepraszam?
dodam tylko, żebyś nie nastawiała się na maty, bo tak całkiem matowa to ona nie jest, szczególnie te dwa jasne kolory w górnych rogach
Przepraszaj, przepraszaj Zwłaszcza po tym ostatnim dopisku, bo ja akurat nie lubię typowych matów No nic, znowu muszę na coś polować...

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Mówisz, masz , nr 267
Esterr - #267 jest z nowej kolekcji
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:29   #2749
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Esterr - #267 jest z nowej kolekcji
Yhm, z nowej . A czemu taka zdziwiona jesteś?
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 18:32   #2750
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

no właśnie, może to jest 257? bo w nowych nie mam takiego numerku jak 267??
co nie zmienia faktu, że bardzo urodziwy
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:36   #2751
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Yhm, z nowej . A czemu taka zdziwiona jesteś?
Bo ja długo na niego polowałam, znalazłam dawno temu na jakiejś stronie i kupiłam go z miesiąc temu na truskawce
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:37   #2752
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no właśnie, może to jest 257? bo w nowych nie mam takiego numerku jak 267??
co nie zmienia faktu, że bardzo urodziwy
Aż poszłam sprawdzic, na bank jest to 267 i jest z nowej kolekcji...
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:37   #2753
iza84
Raczkowanie
 
Avatar iza84
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 124
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Drogie diorowe Ekspertki, mam do Was ogromną prośbę:

- które 5-ki Diora (mogą być też 2-jki ) są w chłodnej tonacji?

Przymierzam się do kupna, ale nie mam pojęcia które wybrać (Moonlight, Incognito...?)
Oczy mam w kolorze ciemnoniebieskim, oprawa jest raczej jasna - mysia, włosy naturalne mysio-miodowe no i przede wszystkim skóra twarzy jest różowawa, bardzo jasna.

Okropnie wyglądam w różach, złocie, ciepłych odcieniach...

Bardzo proszę o rady
iza84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:41   #2754
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Aż poszłam sprawdzic, na bank jest to 267 i jest z nowej kolekcji...
a jak się nazywa?
na pudełku powinna być nazwa
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:41   #2755
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Bo ja długo na niego polowałam, znalazłam dawno temu na jakiejś stronie i kupiłam go z miesiąc temu na truskawce
Redi, ale to nie jest satin pink, nr ten sam owszem bo porównałam. To jest nowa kolekcja 267 cashmere pink z serii pearl..
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:42   #2756
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Aż poszłam sprawdzic, na bank jest to 267 i jest z nowej kolekcji...
No coś Ty

Znaczy się, że mam błyszczyk z najnowszej kolekcji Ten Twój też tak ładnie rozjaśnia usta i pięknie się skrzy?

Cytat:
Napisane przez iza84 Pokaż wiadomość
Drogie diorowe Ekspertki, mam do Was ogromną prośbę:

- które 5-ki Diora (mogą być też 2-jki ) są w chłodnej tonacji?

Przymierzam się do kupna, ale nie mam pojęcia które wybrać (Moonlight, Incognito...?)
Oczy mam w kolorze ciemnoniebieskim, oprawa jest raczej jasna - mysia, włosy naturalne mysio-miodowe no i przede wszystkim skóra twarzy jest różowawa, bardzo jasna.

Okropnie wyglądam w różach, złocie, ciepłych odcieniach...

Bardzo proszę o rady
Z chłodnych piątek polecam: Twilight (ja tez mam tzw. mysią oprawę oczu i włosy i dla mnie są cudowne), Moonlight, Earth Reflection, nowa Kokietka, Stylish Move, Mystic Smokys
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:42   #2757
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a jak się nazywa?
na pudełku powinna być nazwa
cashmere pink z serii pearl
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:45   #2758
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Redi, ale to nie jest satin pink, nr ten sam owszem bo porównałam. To jest nowa kolekcja 267 cashmere pink z serii pearl..
Po kiego diabła w takim razie powtarzają numerację??

Edit: I na dodatek mocno się z nazwą nie wysilili - był satin a jest cashmere... Idę testować nowy błyszczyk ze swoim Satin pink, zobaczymy...

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-04-12 o 18:46
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:49   #2759
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
No coś Ty

Znaczy się, że mam błyszczyk z najnowszej kolekcji Ten Twój też tak ładnie rozjaśnia usta i pięknie się skrzy?
Nie, satin pink to stara kolekcja, mój to cashmere pink z nowej. Dziwne jest tylko że nr mają te same . Opakowania też się różnią (mam na myśli satin i cashmere ) i pojemnośc inna..

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Po kiego diabła w takim razie powtarzają numerację??
A licho ich wie, dziwne . Może te nowe mają za jakiś czas zastąpic stare.. tak tylko gdybam

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Edit: I na dodatek mocno się z nazwą nie wysilili - był satin a jest cashmere... Idę testować nowy błyszczyk ze swoim Satin pink, zobaczymy...
W dodatku kolorystycznie są bardzo zbliżone
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:50   #2760
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Nie, satin pink to stara kolekcja, mój to cashmere pink z nowej. Dziwne jest tylko że nr mają te same . Opakowania też się różnią (mam na myśli satin i cashmere ) i pojemnośc inna..


A licho ich wie, dziwne . Może te nowe mają za jakiś czas zastąpic stare.. tak tylko gdybam
Ciekawe co na ten temat wiedzą panie w perfumeriach...

A jaka jest teraz pojemność błyszczyka?
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.