DIOR - kolorówka cz.II - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 18:50   #2761
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ciekawe co na ten temat wiedzą panie w perfumeriach...

A jaka jest teraz pojemność błyszczyka?
Mój ma 6,3 ml
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:51   #2762
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość

W dodatku kolorystycznie są bardzo zbliżone
No właśnie - jak wkleiłas zdjęcie tego nowego - to jakbym patrzyła na swój Satin Pink....

O, dodali trochę więcej mazidła

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-04-12 o 18:53
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:53   #2763
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
No właśnie - jak wkleiłas zdjęcie tego nowego - to jakbym patrzyła na swój Satin Pink....
Chyba przy następnych zakupach błyszczyka, będę brała z domu cały arsenał tego co już mam, żeby kolorów nie dublowac
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 19:12   #2764
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

No i skusiłam się na jeszcze jeden nowy błyszczol
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-06-15 o 13:02
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 19:16   #2765
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i skusiłam się na jeszcze jeden nowy błyszczol
Jaki to nr? Z drobinkami?

esterr - a ten Twoj to wersja perlowa bez drobinek?
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 19:17   #2766
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i skusiłam się na jeszcze jeden nowy błyszczol
Ładniusi , jaki kolorek?
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 19:24   #2767
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
podobają mi się mystic eyes, właśnie zastanawiałam się nad zakupem night dust to z kolei moja zupełnie ulubiona paletka i w życiu bym jej nie zamieniła, a z brązami to w ogóle bardzo trudno u mnie. najbardziej pasują mi takie zimne, lekko wpadające w bakłażan - idealny był cinnamon chanela, moim zdaniem cudny kolor, z golden eyes też chanela był taki ładny ciemny chłodny brąz, ale trochę oko wychodziło zmęczone, sunset to w ogóle porażka, mam 5 diora elegante i taki średni ten brąz, nie jest zły,ale lepszy z night dust. mi najlepiej pasują jednak matowe szarości, super jest paletka guerlain nr 481 moja ulubiona obecnie, bardzo podobna do 5 diora silver goddess. z fioletów to już nic nie mam, a petal pink - to chyba petal shine masz na myśli? miałam coś fioletowego z piątek i tak szybko oddałam, że nawet ich nie pamiętam, fiolet był ciemny i brudny, nie wyglądało to najlepiej, a nocne motyle bardzo chciałam, wyglądają cudnie do piwnych oczu jeszcze super pasują, przynajmniej mi starsze diory blue denim, czy jakoś tak, matowe, takie chabry i gołębie szarości, cudo są matowe, więc nie takie oczo-bijące-po oku jak myriady czy inne perłowe niebieskości
Z motylków byłam zmuszona zrezygnować a takie super smoky efekt nimi się da zrobić, że aż szkoda No ale gaszą mi oko i dupka zbita
No tak patel shine, jak pisałam pink to myślałam o błyszczyku i stąd błąd w nazewnictwie
Może kiedyś Night Dust mi jakoś podpasi, chociaż jak widzę ten brąz to mi się robi coś takiego:
Elegenatnów nawet nie testowałam, jak i reszty co wymieniłaś Generalnie ciepłych brązów - poza Mysticami - unikam. Jełśi już to jak pisałaś Ty - zimne
No, muszę przyznać, że bardzo się przykleiłam do piątek Diora, ciągle mi mało paletek i niedługo już nie będę miała co kupować
Ciekawam nowych - czy ten brąz , który jest w obu letnich mi podejdzie

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Ładniusi , jaki kolorek?
247 ton jaśniejszy niż poprzedni zakup
Na któryś z serii pearl jakoś nie mogłam się zdobyć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 19:28   #2768
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
esterr - a ten Twoj to wersja perlowa bez drobinek?
W opisie ma pearl, ale w opakowaniu widac drobniusie drobinki ( ), na ustach drobinek nie ma, ale błyszczyk bardzo ładnie się iskrzy.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
247 ton jaśniejszy niż poprzedni zakup
Na któryś z serii pearl jakoś nie mogłam się zdobyć
Oo obmacam go kiedyś tam, bo na razie robię sobie szlaban na błyszczole .
A z jakiej on serii?
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 19:29   #2769
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Dziekuje dziewczyny.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 19:30   #2770
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Jaki to nr? Z drobinkami?
247 Flirt Pink - seria Glow, bez drobinek
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 19:42   #2771
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
247 Flirt Pink - seria Glow, bez drobinek
Co to za rozbieznosc w nazwach? Desti o ile sie nie myle ma ten sam nr z tej samej serii glow, a nazwa ROSE COQUETTE?

Popraw Desti, jesli sie myle...
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 19:53   #2772
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Co to za rozbieznosc w nazwach? Desti o ile sie nie myle ma ten sam nr z tej samej serii glow, a nazwa ROSE COQUETTE?
O jeziu, jak tooo?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 20:15   #2773
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Co to za rozbieznosc w nazwach? Desti o ile sie nie myle ma ten sam nr z tej samej serii glow, a nazwa ROSE COQUETTE?

Popraw Desti, jesli sie myle...
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O jeziu, jak tooo?

bo on ma podwojna nazwe ... jakby nie bylo kokietowanie to tez flirt ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 20:33   #2774
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
bo on ma podwojna nazwe ... jakby nie bylo kokietowanie to tez flirt ...
A fakt, ma, na opakowaniu pisze jak byk a już myślałam, ze mam omamy Wole jednak nazwę Flirt Pink
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 20:42   #2775
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
W opisie ma pearl, ale w opakowaniu widac drobniusie drobinki ( ), na ustach drobinek nie ma, ale błyszczyk bardzo ładnie się iskrzy.
No właśnie - w satin pink też są te drobinki w opakowaniu i początkowo się skrzywiłam, ale na ustach skrzy się cudnie Takie lekko niebieskawe te "drobinki" i w efekcie błyszczyk daje taki piękny chłodny efekt. W sumie to nawet nie czuć że to drobinki, żaden brokat, tak jakby bardziej mikroperełki czy cuś
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 20:52   #2776
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
bo on ma podwojna nazwe ... jakby nie bylo kokietowanie to tez flirt ...
Bez sensu Juz i tak wystarczajaco namieszali i utrudnili identyfikacje nie dajac nazw na testerach, tylko same numerki...
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 20:58   #2777
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Bez sensu Juz i tak wystarczajaco namieszali i utrudnili identyfikacje nie dajac nazw na testerach, tylko same numerki...
ja mam jeszcze weselej... bo w sklepie na testerach sa numerki ale jak chce zamowic w dougim online to maja podane same nazwy ... i skad mam wiedziec ktory jest ktory ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 21:02   #2778
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

u mnie to samo - nazwy tylko na pudełku, w sklepach na testerze same numery, na błyszczyku też tylko nr, w w sklepach internetowych na zmianę - w jednych same nazwy, w innych numery, na szczęście wyczaiłam kilka przyzwoitych, które podają nazwę i numer i sobie spisuję jakby co
i teraz jeszcze te podwójne nazwy - mój też jest "dwojga imion" orange satin i satin peach

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Desti polecam mojego Nordstroma - oni podają i nazwę i nr, zawsze to ułatwia orientację w temacie
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 21:06   #2779
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez iza84 Pokaż wiadomość
Drogie diorowe Ekspertki, mam do Was ogromną prośbę:

- które 5-ki Diora (mogą być też 2-jki ) są w chłodnej tonacji?

Przymierzam się do kupna, ale nie mam pojęcia które wybrać (Moonlight, Incognito...?)
Oczy mam w kolorze ciemnoniebieskim, oprawa jest raczej jasna - mysia, włosy naturalne mysio-miodowe no i przede wszystkim skóra twarzy jest różowawa, bardzo jasna.

Okropnie wyglądam w różach, złocie, ciepłych odcieniach...

Bardzo proszę o rady
myślę, że byłabyś zadowolona z 5 diora silver goddess albo sky glow a z guerlain cudowne są 481. wszystkie szarości, tylko diorkowe - perłowe z jednym matem, guerlainowe- praktycznie maty. ja jestem zakochana w moich guerlainkach. jest jeden szary mat, który jest lekko gołębi i wygląda bardzo szlachetnie. dobrze byś też wyglądała w golden eyes chanela, no ale to nie diory..a wątek diorkowy
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z motylków byłam zmuszona zrezygnować a takie super smoky efekt nimi się da zrobić, że aż szkoda No ale gaszą mi oko i dupka zbita
No tak patel shine, jak pisałam pink to myślałam o błyszczyku i stąd błąd w nazewnictwie
Może kiedyś Night Dust mi jakoś podpasi, chociaż jak widzę ten brąz to mi się robi coś takiego:
Elegenatnów nawet nie testowałam, jak i reszty co wymieniłaś Generalnie ciepłych brązów - poza Mysticami - unikam. Jełśi już to jak pisałaś Ty - zimne
No, muszę przyznać, że bardzo się przykleiłam do piątek Diora, ciągle mi mało paletek i niedługo już nie będę miała co kupować
Ciekawam nowych - czy ten brąz , który jest w obu letnich mi podejdzie

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------


247 ton jaśniejszy niż poprzedni zakup
Na któryś z serii pearl jakoś nie mogłam się zdobyć
moim zdaniem brązy to w ogóle przeżytek, ja mogę mieć ten jeden i mi wystarczy. obecnie jestem zakochana w szarościach i mogę się rozwodzić nad każdym odcieniem szarości, jaki wymyślą w cieniach i mogę mieć je wszystkie a z fioletów bardzo chciałabym motyle kiedyś też miałam taką 5 diora z ostrym różowym, był boski jako akcent na lato. wszelkim perłowym niebieskościom/turkusom mówię natomiast stanowcze - nie! dior mógłby wrócić do matów. perły nie są wcale fajne
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 21:06   #2780
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość

Desti polecam mojego Nordstroma - oni podają i nazwę i nr, zawsze to ułatwia orientację w temacie
wiem wiem... juz widzialam ... a widzialas te swatche co wstawilam z bezykowym diorkiem ?? ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 21:26   #2781
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wiem wiem... juz widzialam ... a widzialas te swatche co wstawilam z bezykowym diorkiem ?? ...
ja tak chwalę tego nordstroma po wszystkich jarmarkach, ale to tylko dlatego że oni jako jedyni chyba mają właśnie podane logicznie nazwy i numery, reszta sklepów ma jakąs dziwną manię ukrywania informacji

a widziałam widziałam, dzięki

ale on nadal dla mnie na beżowy nie wygląda bardzo.. Ja mam blade usta i dla mnie beżowy musi być w miarę konkretny bo inaczej to nic nie widać ...
cóż, póki co będę wykańczać tego revlona i loreala chyba co mam beżowe, a potem się coś ogarnie
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 22:03   #2782
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Czy orientujecie sie, czy ta nowa wersja piateczek Stylish Move to iridescent? Czyli wiekszy blink blink niz poprzednia?

Natknelam sie na te informacje juz na kilku aukcjach i szukam potwierdzenia...
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 22:15   #2783
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
moim zdaniem brązy to w ogóle przeżytek, ja mogę mieć ten jeden i mi wystarczy. obecnie jestem zakochana w szarościach i mogę się rozwodzić nad każdym odcieniem szarości, jaki wymyślą w cieniach i mogę mieć je wszystkie a z fioletów bardzo chciałabym motyle kiedyś też miałam taką 5 diora z ostrym różowym, był boski jako akcent na lato. wszelkim perłowym niebieskościom/turkusom mówię natomiast stanowcze - nie! dior mógłby wrócić do matów. perły nie są wcale fajne
Dzisisiaj testowałam czwórkowe fiolety Chanela i bardzo mi się podobały, chyba się kiedyś na nie targnę
Różowy ostry akcent u Diora to mi się aktualnie podoba w Extase Pinks - i tylko ten, reszta palety nieszczególnie, toteż sobie darowałam
Turkusy u mnie tez odpadają. Perłowe niebieskie - zależy jak bardzo perłowe, w Pearl Glow odpadły, ale w Twilightah są boskie
A o Guerlainach napiszę zaraz w odpowiednim wątku

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Czy orientujecie sie, czy ta nowa wersja piateczek Stylish Move to iridescent? Czyli wiekszy blink blink niz poprzednia?

Natknelam sie na te informacje juz na kilku aukcjach i szukam potwierdzenia...
Jaka nowa wersja Stylish Move Ja kupowałam je 2 miechy temu chyba, i są połyskujące perłowo trochę, ale nie aż tak jak Iridescenty. A na pudełku pisze, ze to klasyczne piątki.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 22:21   #2784
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ale on nadal dla mnie na beżowy nie wygląda bardzo.. Ja mam blade usta i dla mnie beżowy musi być w miarę konkretny bo inaczej to nic nie widać ...
cóż, póki co będę wykańczać tego revlona i loreala chyba co mam beżowe, a potem się coś ogarnie
nie wyglada na bez ... to jest sam bez bez rozowego i na jasnych ustach widac go bardzo dobrze... u mnie mimo wszystko jak to przy blyszczykach przebija troche kolor ust... latego napisalam, ze mam troche ciemniejsze...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 22:29   #2785
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dzisisiaj testowałam czwórkowe fiolety Chanela i bardzo mi się podobały, chyba się kiedyś na nie targnę
Różowy ostry akcent u Diora to mi się aktualnie podoba w Extase Pinks - i tylko ten, reszta palety nieszczególnie, toteż sobie darowałam
Turkusy u mnie tez odpadają. Perłowe niebieskie - zależy jak bardzo perłowe, w Pearl Glow odpadły, ale w Twilightah są boskie
A o Guerlainach napiszę zaraz w odpowiednim wątku

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------


Jaka nowa wersja Stylish Move Ja kupowałam je 2 miechy temu chyba, i są połyskujące perłowo trochę, ale nie aż tak jak Iridescenty. A na pudełku pisze, ze to klasyczne piątki.
Twilighty są w ogóle cudowne! Kupiłam je praktycznie 2 miesiące od pojawienia sie w sklepach i od tamtej pory uwielbiam. Moja ukochana paletka

Nowa wersja Stylish Move pojawiła sie wraz z Mystic Smokys i Extase Pinks. Do tego ulepszyli jeszcze Night Dust
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 22:54   #2786
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Twilighty są w ogóle cudowne! Kupiłam je praktycznie 2 miesiące od pojawienia sie w sklepach i od tamtej pory uwielbiam. Moja ukochana paletka

Nowa wersja Stylish Move pojawiła sie wraz z Mystic Smokys i Extase Pinks. Do tego ulepszyli jeszcze Night Dust
Czyli do kiedy jest nowe Stylish Move w sprzedaży? Bo nie wiem od kiedy dokłądnie Extase i Smoki są w sprzedaży. I są jakieś porównania starej i nowej paletki ??? Bo zastanawiam się, która mam, ale wydaje mi się, ze nową. Ale to tylko domniemania.
Oświećta mnie Djewoczki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-04-12 o 22:56
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 23:28   #2787
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
nie wyglada na bez ... to jest sam bez bez rozowego i na jasnych ustach widac go bardzo dobrze... u mnie mimo wszystko jak to przy blyszczykach przebija troche kolor ust... latego napisalam, ze mam troche ciemniejsze...
być moze problem w tym że ja raczej wybredna jestem i jak się uprę to musi być dokładnie tak jak chcę
ale skoro mówisz że Ty masz ciemniejsze usta to byc może faktycznie na mnie by zadziałał? Spisze sobie nr i pooglądam. A tak żeby nie wprowadzać zamieszania to pokażę jak dla mnie wygląda mój idealny beż (najlepszy kolor ten stojący pośrodku)
a tak w ogóle to chyba najbardziej bym chciała jakiś beż, może brąz z tej serii creme de gloss, czadowe są te błyszczyki! Takie konkretniejsze niż zwykłe, gęściejsze może? W każdym bądź razie dobrze oddają kolor i są widoczne, taka trochę szminka w błyszczyku mam jeden taki pośredni między różem a beżem, i strasznie mi się ta konsystencja podoba, chyba muszę na któryś z tych zapolować
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 23:36   #2788
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czyli do kiedy jest nowe Stylish Move w sprzedaży? Bo nie wiem od kiedy dokłądnie Extase i Smoki są w sprzedaży. I są jakieś porównania starej i nowej paletki ??? Bo zastanawiam się, która mam, ale wydaje mi się, ze nową. Ale to tylko domniemania.
Oświećta mnie Djewoczki
wydaje mi się że co do koloru różnicy nie ma, podobno tylko formułę ulepszyli?
a kasetka ma dookoła srebrny pasek taki jak kokietka? Może to też zmienili dla ułatwienia?
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 00:07   #2789
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
wydaje mi się że co do koloru różnicy nie ma, podobno tylko formułę ulepszyli?
a kasetka ma dookoła srebrny pasek taki jak kokietka? Może to też zmienili dla ułatwienia?
Kurde, srebrny pasek? Mam Kokietke, ale nie zwróciłam uwagi na to muszę pomacać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 01:25   #2790
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

kobieto!!!!! jak mogłaś
w tym szale widze nawet nie zwracasz uwagi na takie szczegóły ja to najpierw nabożnie się przyglądam pudełeczkom, opakowaniom, wszystkim papierkom i dopiero potem dobieram się do środka
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.