skórzana torba :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-10, 12:07   #1
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266

skórzana torba :)


mam pewien problemik... otóż dostałam od siostry torbe która ona z niewiadomego zródła posiada torba wyglada bardzo podobnie jak na zdjeciu ->http://www.allegro.pl/item118232447_...skorzana_.html ale jest oczywiscie bardziej , oo wiele bardziej przyniszczona,matowa, ma kolor ciemnego,wypłowiałego brązu , gdzieniegdzie przetartego .. ma długi pas -żeby przewiesić przez ramie i tu jest mój problem - co z nią zrobić żeby była ładniejsza? czy mozna jakoś nadać głębi koloru lub go zmienić (np na ciemną wiśnie ?) , czy macie jakieś pomysły jak ja przyzdobić zeby nie była taka jałowa i nijaka .... ? ja odpięłam te rączke u samej góry bo za bardzo przypominała aktówke ale co wiecej moge zrobić ? licze na wasze pomysły
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 23:15   #2
helason
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 27
Dot.: skórzana torba :)

na myśl przychodzi mi specjalna farba do skór. W realu nie wiem gdzie kupic, ale w necie widziałam- poszperaj.
helason jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 00:26   #3
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: skórzana torba :)

Najlepszym wyjsciem bedzie poprostu ja podfarbowac,jest duzo past,farb do skor.Dobierz kolor,ale najlepiej ciemniejszy bo jasniejsza juz Ci nie wyjdzie,i cala ''przejedz"farba.Mozesz tez sprobowac zwykla pasta do butow(do skory)bezbarwna lub brazowa.Napewno ja odswiezy,nada blasku,a skora odzyje. http://hurtszewski.com/product_info.php?products_id=821
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 08:04   #4
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: skórzana torba :)

znam się na skórze bardzo dobrze i jeśli nie przeszkadza Ci brzydki zapach od farb do skóry itp. mozesz zafarbować a i po zafarbowaniu niektóre miejsca i tak się wytrą...
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.