Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-25, 10:00   #391
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Jak na moje oko sam acne derm to troche mało, tym bardziej jeśli używasz kremu nivea. Radziłabym ci wprowadzić coś co bedzie złuszczać skórę zapobiegając zapychaniu a co za tym idzie kolejnym pryszczom. Jak dla mnie dobry dla takiej kuracji podtrzymującej jest differin. Na początku bedziesz się trochę łuszczyć ale tylko przez pierwszy okres bo później skóra się przyzwyczai i nie bedzie się złuszczać a retinoid i tak będzie działał. Tym bardziej że retinoidy to samo dobro i można je przez całe życie stosować.
Ja osobiście właśnie tak teraz walcze z przebarwieniami: na jeden wieczór acnederm a na drugi differin. Wogóle się nie łuszcze i nie mam przesuszonej twarzy.
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 14:18   #392
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 14:43   #393
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
Jak na moje oko sam acne derm to troche mało, tym bardziej jeśli używasz kremu nivea. Radziłabym ci wprowadzić coś co bedzie złuszczać skórę zapobiegając zapychaniu a co za tym idzie kolejnym pryszczom. Jak dla mnie dobry dla takiej kuracji podtrzymującej jest differin. Na początku bedziesz się trochę łuszczyć ale tylko przez pierwszy okres bo później skóra się przyzwyczai i nie bedzie się złuszczać a retinoid i tak będzie działał. Tym bardziej że retinoidy to samo dobro i można je przez całe życie stosować.
Ja osobiście właśnie tak teraz walcze z przebarwieniami: na jeden wieczór acnederm a na drugi differin. Wogóle się nie łuszcze i nie mam przesuszonej twarzy.
Można go dostać bez recepty? I w jakiej mniej więcej jest cenie?
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 15:10   #394
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Można go dostać bez recepty? I w jakiej mniej więcej jest cenie?
Jest tylko na recepte. Koszt to około 40 zł. Jest to chyba najdelikatniejszy retinoid, jest polecany typowo na trądzik.
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 15:38   #395
GreenSlinky
Raczkowanie
 
Avatar GreenSlinky
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 106
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Wklejam link do artykułu o bardzo popularnych tabletkach Diane 35 i zanotowanych przypadkach zgonów po ich zażyciu (!)
Wniosek jest jeden: czytajcie co bierzecie, czy jest to słusznie zapisane, a nie łykajcie zapisanych na ślepo tabletek przez lekarzy konowałów.
Ja osobiście uważam, że Diane to syf z lat 70tych i w ogóle dziwie się jak ktoś zdecyduje się to brać. Po przeczytaniu tego jeszcze bardziej się w tym przekonuje.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/fran...LYG50.facebook
__________________
It's okay to be any kind of woman you wanna be. I wish the world would see that.
~ LynZ Way

Edytowane przez GreenSlinky
Czas edycji: 2013-01-29 o 15:39
GreenSlinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 17:48   #396
Magnus123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 187
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez GreenSlinky Pokaż wiadomość
Wklejam link do artykułu o bardzo popularnych tabletkach Diane 35 i zanotowanych przypadkach zgonów po ich zażyciu (!)
Wniosek jest jeden: czytajcie co bierzecie, czy jest to słusznie zapisane, a nie łykajcie zapisanych na ślepo tabletek przez lekarzy konowałów.
Ja osobiście uważam, że Diane to syf z lat 70tych i w ogóle dziwie się jak ktoś zdecyduje się to brać. Po przeczytaniu tego jeszcze bardziej się w tym przekonuje.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/fran...LYG50.facebook
No niestety, generalnie leki hormonalne mogą zwiększać ryzyko zakrzepicy, zapalenia żył czy przyspieszać powstawanie żylaków. Trzeba się bezwzględnie przebadać przed ich stosowaniem i regularnie robić badania krwi w kierunku zakrzepicy. Ginekolog powinien sam dać skierowanie na takie badanie przynajmniej raz do roku, wtedy ryzyko jest minimalne.

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Przecież Kamila Skolimowska zmarła z powodu zakrzepu, brała tabletki anty, a z tego, co wiem, ginekolog nigdy nie poinformował jej o konieczności badania. Przecież nie musiał nawet dawać skierowania, to nie jest droga sprawa. A nie każdy przekopuje internet przed wzięciem tabletki, większość ludzi wierzy lekarzom.
Magnus123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 19:42   #397
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cześć! Długo mnie tu nie było, ale mam kolejny, chyba już tysięczny kryzys na mojej twarzy, więc postanowiłam napisać.
Przemyślałam sprawę i niestety na szczegółowe badania hormonalne pod kątem trądziku mnie nie stać i pewnie jeszcze długo się to nie zmieni. Do endokrynologa się nie dostałam bo babka wyjechała, a na następną wizytę z kolei ja nie dojechałam przez awarię auta. Na kolejny raz trzeba czekać znowu pół roku.
Cały czas mam twarz zapchaną grudkami, krostkami, mam też więcej stanów zapalnych. Skóra jest tak sucha, pomarszczona jak tarka, łuszczy się wszędzie. Używałam kremów typu Eva Natura Herbal Garden, Alterra, ale one kompletnie sobie nie radzą z nawilżaniem. Physiogel nawilżał też słabo i dodatkowo zapchał.
Poszłam więc do dermatologa i babka przepisała mi maść Clotrimazol i antybiotyk Azymycin, czy coś takiego. Mam to łykać najpierw trzy dni pod rząd raz dziennie, a potem raz w tygodniu tylko, przez miesiąc. Receptę dostałam już dawno i cały ten czas zastanawiałam się, czy to ma sens. Jednak teraz uznałam, że chyba spróbuję ten ostatni raz, czy w ogóle to coś pomoże bo już mam dość. Oprócz tego używam tylko mydła Aleppo z czerwoną glinką, raz na kilka dni, płynu micelarnego do oczyszczania twarzy oraz Facelle.
Jako krem dostałam od lekarki próbki kremu Allerco. Muszę powiedzieć, że bardzo mi podpasował- nie zostawia tłustego filmu, nawilża i zmiękcza skórę. Zastanawiam się nad jego kupnem, chociaż pewnie skład ma zły. Naturalne kosmetyki w ogóle nie dają sobie rady z moją twarzą, więc chyba w akcie desperacji sięgnę po ten krem i leki.
Piszę bo jeszcze chcę poznać Waszą opinię na ten temat.

Oto skład kremu:
Aqua, Propylheptyl Caprylate, Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Isopropyl Palmitate, Sodium Acrylate, Acroyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii, Glyceryl Stearate, Cera Alba, Dimethicone, Tocopheryl Acetae, DMD Hyndatoin, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, 1-Methylnicotinamide Chloride, Allantoin, Disodium EDTA, BHA.

Tak naprawde nie wiem jak sie sprawuje na dłuższą mete, ale dotychczas to on jedyny ukoi mi cerę i nie zostawił tłustego filmu jak inne.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 10:40   #398
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2013-02-13 o 13:39
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 13:40   #399
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Falabella, możesz napisać coś więcej o tych produktach, które wymieniłaś? Gdzie je można dostać, do czego konkretnie służą itd?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 16:25   #400
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Falabella mnie z kolei zaciekawił antipsor i krem z balsamem kapucynskim. Na blogu doczytalam ze kupilas tez kapsulki z propolisem, moze tez mialy wplyw na stan cery?
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 09:34   #401
Madzia_Mała
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 11
GG do Madzia_Mała Send a message via Skype™ to Madzia_Mała
Post Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Witam, ostatnio natknęłam się na firmę Organique. Mam od nich glinkę Ghassoul, sprawdza się bardzo dobrze. Dlatego też postanowiłam bliżej przyjrzeć się innym kosmetykom z tej firmy. Powiedzcie mi, czy któraś stosowała krem Anti-Acne? Czy on cokolwiek daje??
Madzia_Mała jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-09, 19:39   #402
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Wczoraj nie wiem co mnie podkusiło ale po myciu twarzy tak z głupia (nie z potrzeby bo nic takiego widocznego nie miałam) wycisnełam kilka takich malutkich zaskórników. Później oczywiście zdezynfekowałam. A dziś co??? Ogromy stan zapalny z którego powstanie MEGA pryszcz w miejscy w którym był prawie niwidoczny zaskórnik.......
Głupota ludzka nie zna granic!!!!!!!!
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 20:01   #403
Magnus123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 187
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
Wczoraj nie wiem co mnie podkusiło ale po myciu twarzy tak z głupia (nie z potrzeby bo nic takiego widocznego nie miałam) wycisnełam kilka takich malutkich zaskórników. Później oczywiście zdezynfekowałam. A dziś co??? Ogromy stan zapalny z którego powstanie MEGA pryszcz w miejscy w którym był prawie niwidoczny zaskórnik.......
Głupota ludzka nie zna granic!!!!!!!!
Też tak parę razy miałam, dlatego odradzam wyciskanie. Sto razy nic się nie stanie, a za sto pierwszym zrobi się gigantyczny stan zapalny i zostanie blizna.
U mnie potrafiły się zrobić 3 buły, jedna na drugiej, nawet mówić nie mogłam, bo tak bolało. Człowiek musi się nauczyć na swoich błędach.
Magnus123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 12:07   #404
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 15:43   #405
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Falabelle, czy ty używaż pokkładu na łuszczącą się po Atredermie skórę? Ja używam podkładu Gosh x-ceptional i normalnie to on wygląda na mnie bardzo dobrze, ale jak się skóra łuszczy to wygląda fatalnie. Ja to mam jeszcze taki dzień przejściowy w którym skóra pęka od mimiki. i to wygląda okropnie. Jak nakładać makijaż żeby nie uwidaczniać tych skórek?
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 13:42   #406
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 15:39   #407
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

A co to za kosmetyki kapucyńskie? Pierwszy raz się z takimi spotykam. Gdzie mogła bym poczytać o nich troche więcej? Jesteś z nich zadowolona?
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 15:56   #408
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 19:58   #409
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Anti-Acne Cream - Organique. Kto stosował i jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Madzia_Mała Pokaż wiadomość
Witam, ostatnio natknęłam się na firmę Organique. Mam od nich glinkę Ghassoul, sprawdza się bardzo dobrze. Dlatego też postanowiłam bliżej przyjrzeć się innym kosmetykom z tej firmy. Powiedzcie mi, czy któraś stosowała krem Anti-Acne? Czy on cokolwiek daje??
a masz jego skład?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-02-15 o 17:04 Powód: Dodanie cytatu
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 22:28   #410
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

dziewczyny, czy polecacie któres z tych serum na czerwone slady po tradziku, gulach?
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-bright.html
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-azelo.html
__________________
02.03.12-aparatka góra
26.10.12-aparatka dół
Włosomaniaczka
01.04.12 olejowanie, wcierki, świadoma pielegnacja
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 08:37   #411
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy polecacie któres z tych serum na czerwone slady po tradziku, gulach?
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-bright.html
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-azelo.html
Ja śmiało polecam AZELO/Oliwkowe. Jednakże efekty widać po ok. 2 miesiącach stosowania,więc trzeba być cierpliwym. Jednakże u mnie zniwelował plamy potrądzikowe w BARDZO dużym stopniu. Zużyłam dwa zapasy tego serum. Łącznie stosowałam je ok. 4 miesięcy. teraz dla odmiany przerzuciłam się na ten krem -> klik. Ale latem znów wracam do serum,bo po prostu dla mnie jest genialne
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 12:15   #412
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jeśli przed filtrem nałożysz krem to filtr działa?
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 15:49   #413
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Falabella czy masz recenzję na blogu filtra Vichy? Ewentualnie możesz coś o nim napisać? Panicznie boję się zapchania
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 18:00   #414
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Falabella czy masz recenzję na blogu filtra Vichy? Ewentualnie możesz coś o nim napisać? Panicznie boję się zapchania
Używam go od jakiegoś czasu i właśnie mam podejrzenia,że mnie zapycha...a na poczatku bylo tak pieknie!
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 23:41   #415
rinneko
Raczkowanie
 
Avatar rinneko
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 107
GG do rinneko
moja walka :)

Cześć, ja walczę z trądzikiem na poważnie już trzeci rok, ale prawdziwa masakra pojawiła mi się na twarzy w wakacje. Ostatnio jednak zaczęłam trochę kombinować i szukać własnego sposobu. Od trzech tygodni stosuję:

RANO
1. Ogórkowy tonik do twarzy Ziaja, do którego dolałam soku z cytryny (2 małe łyżki) i olejek z drzewa herbacianego (1 mała łyżka)
2. Mydło siarkowe, Barwa
PO POŁUDNIU (dla mnie 16-17)
1. Zmywam makijaż tym samym tonikiem
WIECZOREM
1. Mydło siarkowe
2. Maseczka z cynkiem, Garnier / lub żel Ivostin Purritin
3. Na noc Benzacne, cienka warstwa

Dodatkowo polecam Tormentiol.

Wiem, że trochę tego dużo (mydło a zaraz po nim żel?), ale zauważyłam sporą poprawę, więc polecam !
rinneko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 07:13   #416
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: moja walka :)

a gdzie nawilżanie?! może i chwilową poprawę zauważyłaś,ale jak Ci się skóra wysuszy to dopiero zauważysz jak skóra Ci się może przetłuszczać i przesuszać jednocześnie z dodatkowym wysypem pryszczy. Także koniecznie silnie nawilżający krem!
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 08:10   #417
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: moja walka :)

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
a gdzie nawilżanie?! może i chwilową poprawę zauważyłaś,ale jak Ci się skóra wysuszy to dopiero zauważysz jak skóra Ci się może przetłuszczać i przesuszać jednocześnie z dodatkowym wysypem pryszczy. Także koniecznie silnie nawilżający krem!
Zgadzam się, zdecydowanie nie ma tu nawilżania. Niebawem skóra zacznie produkować nadmiar sebum i wtedy może pojawić się masakra na buzi. Sama kiedyś, za czasów swej niewiedzy tak robiłam
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 14:05   #418
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: moja walka :)

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Zgadzam się, zdecydowanie nie ma tu nawilżania. Niebawem skóra zacznie produkować nadmiar sebum i wtedy może pojawić się masakra na buzi. Sama kiedyś, za czasów swej niewiedzy tak robiłam
a ja w ten sposób swego czasu nabawiłam się ŁZS
(na szczęście leczenie obyło się bez cięższej artylerii, sterydów i takich tam, tylko miałam pielęgnację ograniczoną do mycia żelem DerMed i nawilżania Aqualanem L).
Także nawilżamy buźkę koniecznie!
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 19:37   #419
rinneko
Raczkowanie
 
Avatar rinneko
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 107
GG do rinneko
Dot.: moja walka :)

Przepraszam, zapomniałam napisać o tym co stosuję zawsze. :/
rinneko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 20:04   #420
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 12:35:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.