Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-17, 23:16   #5011
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez Hazaja Pokaż wiadomość
Zgadzam się, myślałam że to będzie nudne i monotonne, ale w sumie każda firma jaką znajdę nie testująca kosmetyków na zwierzętach daje jakoś satysfakcje i w sumie fajna zabawa no i najważniejsze w dobrym celu
Jak byś poszukiwała rekomendacji konkretnych produktów to na naszym 2 wątku dotyczącym perełek wśród nietestowanych produktów wymieniamy się doświadczeniami i znaleziskami
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 11:27   #5012
Hazaja
Raczkowanie
 
Avatar Hazaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 256
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Jak byś poszukiwała rekomendacji konkretnych produktów to na naszym 2 wątku dotyczącym perełek wśród nietestowanych produktów wymieniamy się doświadczeniami i znaleziskami
O dzięki wielkie, na pewno zajrzę, bo mam z niektórymi pozycjami w mojej łazience problem
__________________
http://hazajka.blogspot.com/ <- Hazaja w blogosferze.
Hazaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:31   #5013
agatri
Rozeznanie
 
Avatar agatri
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 545
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

długo mnie nie było bo nie miałam neta ale już wszystko przeczytałam : ) jestem zaskoczona odpowiedzią jakiegoś dystrybutura "napewno testują " yyy... szczerość jak dobrze że na chwilę zagościła i odnośnie farb marion u mnie na koloni testowły na sobię dziewczyny i jednej nigdy nie wrócił kolor do jej naturalnego ,a to szamponetka była
agatri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:29   #5014
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

A u mnie szamponetki Marion się dobrze zmywały Fakt, że nie do końca, ale z moich włosów się nic do końca nie zmywa
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 08:39   #5015
megana88
Raczkowanie
 
Avatar megana88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 200
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Czy zapachy Airwick (producent Reckitt Benckiser) są testowane?
Nie uzyskałam odpowiedzi na moje pytanie odnośnie płynu do Wc z Kauflanda, ale wydaje mi się, że nie testuje. Do usuwania kamienia z Wc polecam Tytan (produkcji polskiej), jest po prostu genialny.

Edit.
Zapachy Airwick są testowane
__________________
Zawsze będę Cię kochać Karolciu...

Edytowane przez megana88
Czas edycji: 2011-01-19 o 08:55
megana88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 08:48   #5016
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez megana88 Pokaż wiadomość
Czy zapachy Airwick (producent Reckitt Benckiser) są testowane?
Niestety tak

Tutaj masz listę dobrych i złych produktów: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287 Sama możesz w łatwy sposób sprawdzić, kto testuje a kto nie testuje na zwierzętach
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 09:14   #5017
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

mam pytanie dlaczego firma
Gaba International AG: Elmex, Meridol

jest na liscie niepewnych?
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 12:04   #5018
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Dostalam odpowiedz od Pharma CF

Witam serdecznie
Bardzo przepraszam, że odpowiedź na Pani e-maila jest dopiero teraz, ale postaram się w kilku słowach odpowiedzieć na Pani pytania.

1. Z informacji na stronie internetowej wynika, iż PharmaCF nie testuje gotowych produktów na zwierzętach.
Czy oznacza to rownież, że nie testuje poszczególnych składników tych produktów na zwierzętach?

2. Jeśli PharmaCF otrzymuje składniki od dostawców, to czy wymaga aby nie były one testowane na zwierzętach?

Nasza Firma nie testuje produktów na zwierzętach – wynika to również z ustawy o kosmetykach – tego typu badania są zakazane.
Surowców użytych do produkcji również nie testujemy, a co więcej dostajemy potwierdzenie od naszych dostawców, że oni też nie wykonują takich badań.


3. Czy w skład produktów PharmaCF wchodzą składniki pochodzenia zwierzęcego lub odzwierzęcego? (takie jak: produkty mleczne, pszczele, jaja, lanolina, wyciągi mineralne z muszli, kolagen, elastyna, żelatyna, łój, jedwab, piżmo, tran, kawior, naturalne włosie itp.)

W niektórych naszych produktach wykorzystujemy składniki takie jak : lanolina, proteiny mleczne, proszek jogurtowy, ekstrakt z pereł – ale surowce te nie znajdują się w każdym produkcie – tylko w wybranych seriach.

W razie kolejnych pytań służę pomocą.

Pozdrawiam
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:13   #5019
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez megana88 Pokaż wiadomość
I mam taki pomysł (zaczęłam już to robić) by stworzyć swego rodzaju spis rzeczy nietestowanych na zasadzie pasta i konkretne nazwy, podpaski i konkretne nazwy, proszki, szampony itp... Myślę, że to mogłoby ułatwić sprawę, bo czasem łatwiej skojarzyć konkretny produkt niż korporację. Nawet zdjęcia mam
Popieram pomysł
Mysle ze moze mogłybyśmy otowrzyc własnie taki watek- spis rzeczy i konkretne nazwy firm, aby łatwiej było szukac. A nie za kazdym razem pytac i mnozyc posty
A nawet wiecej stworzyc liste KWC nietestowanych

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

a co z pastą do zebow i płynem do ust Lacalut?
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:31   #5020
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
Popieram pomysł
Mysle ze moze mogłybyśmy otowrzyc własnie taki watek- spis rzeczy i konkretne nazwy firm, aby łatwiej było szukac. A nie za kazdym razem pytac i mnozyc posty
A nawet wiecej stworzyc liste KWC nietestowanych
Ale przecież coś takiego jest już tym wątku : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 23:19   #5021
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
A nawet wiecej stworzyc liste KWC nietestowanych[COLOR="Silver"]
Już od paru miesięcy staramy się stworzyć listę nietestowanych KWC na wątku o perełkach cruelty - free :P Link do wątku w moim podpisie
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 09:20   #5022
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ale przecież coś takiego jest już tym wątku : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
owszem jest, ale ja myslalam o czyms bardziej skonkretyzowanym
tu np. sa zbiorczo kosmetyki czy srodki czystosci, ja proponuje np. cienie do powiek osobno, tusze osobno, proszki do prania, itp.
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:14   #5023
anna3101
Raczkowanie
 
Avatar anna3101
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 404
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez Neutrina Pokaż wiadomość
Nie ma takiego wymogu i nigdy nie było.Jest tylko ustawa uzasadniająca testowanie na zwierzętach.Testuje się na zwierzętach tylko dlatego że im nie trzeba płacić ogromnych pieniędzy za doświadczenia na nich, a ludziom którzy się na testowanie czegoś decyduja tak.Zwierzęta mają inne organizmy od ludzkich i w koncowej fazie produkt i tak musi być przetestowany na jakiejś grupie zdecydowanych na poddanie się testowaniu ludzi.No ale w całokształcie firma wydaje mniej na eksperymenty niż by miała wydać, testując tylko na ludziach.Są strony w necie gdzie można się zapisać na testowanie czegoś za kasę i to niemałą np.Ochotnik.pl



Wiesz co,najlepiej wypowiadać sie o czyjejś działalnośći z punktu widzenia ekranu i klawiatury ,prawda.Od kilku lat czynnie działam w największym polskim schronisku w wawie.Przeciętnie przebywa tam ok 3tys zwierzat.Wiem dokładnie co i jak wyglada w tej materii.Napisz proszę jak widzisz znalezienie domu dla agresywnego na maksa pitbulla albo amstafa?
Tobie jak i inny wydaje się, że można bez wzięcia na siebie odpowiedzialnośći wcisnąć komuś bezdomne zwierzę i po sprawie.Niestety nie.Zwierzęta ciężko chore ,agresywne czy ślepe mioty są usypiane z przyczyn oczywistych.PETA,Greenpea ce i wiele innych organizacji jest ciągle o coś oskarżana z prostych powodów.Żaden koncern czy korporacja nie chce, by ktokolwiek pokazywał społeczeństwu ich zbrodniczych praktyki, jakich się dopuszczają tak na środowisku naturalnym jak i na ludziach czy zwierzętach.To brudna polityka oparta na ciągłych manipulacjach opinią publiczną i szukania haka pod każdą postacią, ale jeśli ktoś się angażuje aktywnie w taką działalność, to zdaje sobie z tego sprawę i nie wypisuje idiotycznych bzdetów typu"bo oni napisali że oni to czy tamto".Usypia się psy i koty, bo tak trzeba.Nie ma innego wyjścia.W ogromie tej zwierzęcej tragedii trzeba umieć się poruszać zdroworozsądkowo.Wiesz ile kosztuje leczenie jednego ciężko chorego i raczej nierokującego dobrze psa czy kota? Ja mam 2psy i jeden jest bardzo chory.Jego dotychczasowe leczenie już mnie kosztowało przez rok ponad 4tys zł i to właściwie same wizyty u weta do tego dochodzą leki, a teraz spójrz na to w skali globalnej.Myślisz że jest tabun chętnych do wzięcia sobie na utrzymanie chorego zwierzaka?Albo kolejka do zabrania agresywnego psa nad którym trzeba pracować i to najlepiej konsultując się z behawiorem, któremu trzeba na dzień dobry dać od 50zł za godzinę pracy? Strszych psów czy kotów też jakoś nikt nie chce, a szkoda bo staruszki sa super kochane, ale masa ludzka myśli inaczej.W każdym razie znaczna wiekszość.Na całym naszym globie wyglada, to tak samo.Fundacja czy organizacja musi mieć na to wszystko pieniądze.Wizyta u weta np.w Berlinie, to koszt ok 100 eur. Bądź realistką i nie dawaj się wkręcać w wypisywane idiotyzmy, specjalnie produkowane dla osób którym się nie chce zastanawiać nad czymś i zagłębiać w temat.
Zastanawiam się, skąd w Tobie tyle agresji. Każdy ma prawo na swoje zdanie, a tak a propos, też pomagam schroniskom i poszczególnym osobom z dużą ilością zwierząt i znam, jak to wygląda. Znam również, jak działa organizacja No Kill i czym się róźni od Pety. I nie chodzi wcale tutaj o zwierzęta chore, stare i agresywne, co do których każdy wie, że niestety się da wszystkich uratować, ale o proporcje wydatków na marketing i na usypianie zdrowych, nadających się do adopcji zwierząt. Przez dłuższy czas popierałam PETA, bo dużo robią, ale nie po ostatnich finansowych sprawozdaniach.

Ale nie chcę już więcej z Tobą dyskutować na ten temat, bo zamiast spokojnie coś wytłumaczyć, zaczynasz atakować.
__________________
Pomóż kociakom - kupuj na aukcjach charytatywnych na allegro: NADIR_stowarzysz, miauczykotek, Koty_sos, SosDlaZwierzat, TOZ_Szczecin, kocipazur_org,

Nakarm zwierzaka jednym klikiem:
www.pustamiska.pl
www.poomoc.pl

Mój blog: ekologicznie.wordpress.co m
anna3101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 12:14   #5024
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Dziewczyny uzywalyscie moze podpasek Natracare?
co o nich sadzicie?
do ktorych powszechnie dostepnych byscie je porownaly?

Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 13:21   #5025
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
owszem jest, ale ja myslalam o czyms bardziej skonkretyzowanym
tu np. sa zbiorczo kosmetyki czy srodki czystosci, ja proponuje np. cienie do powiek osobno, tusze osobno, proszki do prania, itp.
Aaa, wszystko jasne Gdy potrzebna była pomoc to mów Mogę trochę pomóc z kosmetykami do włosów
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 15:17   #5026
teteesia
Rozeznanie
 
Avatar teteesia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WiZaŻ
Wiadomości: 836
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
owszem jest, ale ja myslalam o czyms bardziej skonkretyzowanym
tu np. sa zbiorczo kosmetyki czy srodki czystosci, ja proponuje np. cienie do powiek osobno, tusze osobno, proszki do prania, itp.
Takie rozdrabnianie na tusze, lakiery, cienie, szminki, błyszczyki, róże pudry czy kremy do tego czy tamtego..., obawiam sie, że mogłoby sprawić ze lista nie byłaby czytelna bo taki podział zrobiłby bardzo długą liste. Owszem można podzielić na kosmetyki kolorowe, do pielęgnacji włosów czy ciała i twarzy - to by spokojnie wystarczyło. Jeśli ktoś ma czas to proszę bardzo może tak zrobić. Ja chwile siedziałam nad tym podziałem co zrobiłam. Jak ide na zakupy to jakoś nie mam problemu z tą listą.


Mam już pastę z Himalaya, pare razy ją użyłam i jestem bardzo z niej zadowolona
__________________
pomóż
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Na całym świecie co 6 sekund ginie w męczarniach jakiś zwierzak w laboratarium!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post17020318
teteesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 16:33   #5027
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
owszem jest, ale ja myslalam o czyms bardziej skonkretyzowanym
tu np. sa zbiorczo kosmetyki czy srodki czystosci, ja proponuje np. cienie do powiek osobno, tusze osobno, proszki do prania, itp.
To by można zrobić, ale nie wydaje mi się, żeby na forum w wątku, bo to by było ogromne. Chyba że założyć nowy wątek i np. każdy nowy post dotyczyłby nowej kategorii produktów (żeby było miejsce). Jeśli się zdecydujecie na coś takiego (ja w sumie uważam, że pomysł nie jest zły), to mogę pomóc z kosmetykami do pielęgnacji i makijażu, ale szczególnie kolorówką, bo od dawna zbieram swoje ukochane nietestowane kosmetyki
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 16:48   #5028
rula
Raczkowanie
 
Avatar rula
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 128
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny uzywalyscie moze podpasek Natracare?
co o nich sadzicie?
do ktorych powszechnie dostepnych byscie je porownaly?


Ja od dawna używam Natracare natural ultra ze skrzydełkami , są świetne, super cienkie, chłonne i nie podrażniają w ogóle. Powiem rewelacje i niestety żadne jakie stosowałam wcześniej nie były odpowiednie na moją wrażliwą skórę. Minusem jest ich wysoka cena ale warto, dla kobietek które nie mogą używać tamponów szczególnie polecam !
rula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:08   #5029
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
To by można zrobić, ale nie wydaje mi się, żeby na forum w wątku, bo to by było ogromne. Chyba że założyć nowy wątek i np. każdy nowy post dotyczyłby nowej kategorii produktów (żeby było miejsce). Jeśli się zdecydujecie na coś takiego (ja w sumie uważam, że pomysł nie jest zły), to mogę pomóc z kosmetykami do pielęgnacji i makijażu, ale szczególnie kolorówką, bo od dawna zbieram swoje ukochane nietestowane kosmetyki
to był tylko taki skromny pomysl
ja to widzialam nastepujaco, oczywiscie nie wiem czy jest to mozliwe do wykonania. Załozyc watek na wzor tego: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
Moze byc 2 watki osobne:1. kometyka, 2. srodki czystosci
Pierwszy post zawieralby wlasnie ten spis i bylyby kontrolowany oraz prowadzony przez jedna osobe (nie wiem czy od tego sa moderatorzy?) gdzie na bieżąco dopisywałoby sie firmy, do konkretnego dzialu, np. proszek do prania i tu firmy (np.Pollena i nazwy tych proszków), reszta postow to oczywiscie propozycje wizazanek, co nalezy dopisac
Oczywiscie nie wiem czy jest to wykonalne czy nie, ot taka propozycja.
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 20:39   #5030
rula
Raczkowanie
 
Avatar rula
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 128
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Czy mogłybyście mi udzielić jakiś informacji na temat produktów Sauflon (który twierdzi, że nie testuje). Chodzi mi o soczewki BioClear i płyny do soczewek Oll In One Light. Są dostępne w Polsce tylko nie wiem jaka jest ich jakość, więc jak ktoś stosuje proszę o opinie.
rula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 20:40   #5031
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
to był tylko taki skromny pomysl
ja to widzialam nastepujaco, oczywiscie nie wiem czy jest to mozliwe do wykonania. Załozyc watek na wzor tego: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
Moze byc 2 watki osobne:1. kometyka, 2. srodki czystosci
Pierwszy post zawieralby wlasnie ten spis i bylyby kontrolowany oraz prowadzony przez jedna osobe (nie wiem czy od tego sa moderatorzy?) gdzie na bieżąco dopisywałoby sie firmy, do konkretnego dzialu, np. proszek do prania i tu firmy (np.Pollena i nazwy tych proszków), reszta postow to oczywiscie propozycje wizazanek, co nalezy dopisac
Oczywiscie nie wiem czy jest to wykonalne czy nie, ot taka propozycja.
Cytat:
Napisane przez teteesia Pokaż wiadomość
Takie rozdrabnianie na tusze, lakiery, cienie, szminki, błyszczyki, róże pudry czy kremy do tego czy tamtego..., obawiam sie, że mogłoby sprawić ze lista nie byłaby czytelna bo taki podział zrobiłby bardzo długą liste. Owszem można podzielić na kosmetyki kolorowe, do pielęgnacji włosów czy ciała i twarzy - to by spokojnie wystarczyło.
O jakie świetne pomysły! Jesteście genialne.
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:01   #5032
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Jeszcze jedno
z cruelty free znalazłam firmę NeoStrata
- wszystkie produkty NeoStrata® oparte na technologii alfa i polihydroksykwasów są efektem wieloletnich badań i obserwacji dermatologicznych. Zawierają kompleks amfoteryczny (aminokwasy: arginina, lizyna, glicyna) - opatentowany system częściowej neutralizacji, zapewniający wysoką skuteczność produktu przy jednoczesnej łagodnej pielęgnacji skóry, bez ryzyka podrażnień. Czynnik amfoteryczny z AHA/PHA tworzy czasową formę związku, pozwalającą na powolne i ciągłe (długofalowe) uwalnianie AHA, dzięki czemu ten "inteligentny kompleks" dostarcza wolny kwas glikolowy w tempie tolerowanym przez skórę, minimalizuje uczucie pieczenia, rumienia, zapewnia stały efekt biodostępności, bez buforowania. Czynnik amfoteryczny jest częścią systemu zabezpieczającą i regulującą pH kwasów, dzięki czemu zawartość wolnego kwasu glikolowego jest tożsama z deklarowaną. Ta wysoka technologia pozwala również na stosowanie niższego stężenia kwasu przy jednoczesnej, wysokiej skuteczności i ograniczaniu dyskomfortu.
Produkty NeoStrata® są testowane alergicznie, łącznie z kumulacyjnymi testami podrażnieniowymi. Nie zawierają środków zapachowych. Nie powodują powstawania zaskórników. Nie są testowane na zwierzętach.

Jesli ktoras z Was potwierdzi ze to prawda ze nie testuja to mozna dopisac do listy
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:03   #5033
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Teteesiu, widze, ze Alverde nadal jest na niepewnej, mozna je smialo przeniesc na zielona
Okazuje sie, ze wszystkie wlasne produkty Drogerie Markt nie sa testowane
Pisalysmy o tym w okolicach Bozego Narodzenia, Ty wtedy chyba nie bylas na watku.
Wiem, ze ich produkty w Polsce sa niedostepne, ale mozna zamowic je na allegro, lub tez kupic po niemieckiej czy czeskiej stronie jesli ktos mieszka przy granicy
A maja wszystko: szampony, odzywki, balsamy, proszki do prania, do zmywarki, do mycia okien, podlog, pasty do zebow, szczoteczki, suplementy diety, witaminy, podpaski, pieluchy itd
Ich marki to:
Alverde, Balea, Ebelin, Sun Dance, Saubar, Prinzessin Feenzauber, Squito Free, S-he - kosmetyki
Denkmit, Proffisimo, Saugstark und Sicher - produkty do domu
Babylove, Alana - dla dzieci
Dontodent - pasty, szczoteczki
Das Gesunde Plus - witaminy itd
Jessa, Sanft und Sicher, Soft und Sicher - podpaski, papier toaletowy itd
Dein Bestes - karma dla zwierzat
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 23:20   #5034
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

W zwiazku z tym, ze watek ma juz 5000 postow - rano zostanie zamkniety -

czy jest wsrod Was ktos, kto chcialby zalozyc II czesc ( miedzy innymi po to, by miec mozliwosc edycji pierwszego postu)?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 10:23   #5035
teteesia
Rozeznanie
 
Avatar teteesia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WiZaŻ
Wiadomości: 836
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
W zwiazku z tym, ze watek ma juz 5000 postow - rano zostanie zamkniety -



czy jest wsrod Was ktos, kto chcialby zalozyc II czesc ( miedzy innymi po to, by miec mozliwosc edycji pierwszego postu)?
Mamy jeszcze prośbę, o usunięcie postów w wątku z listą https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287, tak żeby zostały tylko posty 1, 3, 15, 16 - pisałam do moderatora z 2 tygodnie temu ale jest bez zmian, więc pisze tu, może sie uda



Część 2 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=500654
__________________
pomóż
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Na całym świecie co 6 sekund ginie w męczarniach jakiś zwierzak w laboratarium!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post17020318
teteesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 11:36   #5036
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach

nie wiem do kogo pisałaś tą prośbę, ja nic nie dostałam w styczniu (sprawdziłam)
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 17:59   #5037
nobody_knows
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 24
Dot.: Do tych, co używają kosmetyków tylko NIE TESTOWANYCH na zwierzętach

Co do Ziaji nie byłabym taka pewna, różnie słyszałam, a szkoda bo to przyjemne tanie kosmetyki (i polskie oczywiście) ;< ...jeśli chodzi o tampony, podpaski i wkładki to może Natracare, jest na liście OK! i PETA, z mydeł Dr. bronner's magic soaps, również na obu listach, niewiem jak z dostępnością w polsce bo osobiście nigdzie się z nimi nie spotkalam, ale widziałam je w kilku sklepach internetowych jeśli komuś naprawdę by zależało, można też spróbować robić mydło samemu, przyznam że jeszcze nie próbowałam ale na pewno się skuszę Widzę dużo razy wiemieniłaś nivea, z tego co mi wiadomo testuje na 100% więc odpada ;/ firma l'occitane (też na obu listach) wydaje się ciekawa, duży wybór, pielęgnacja twarzy, ciała, włosów, każdy znajdzie coś dla siebie jednak te ceny oj nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek...
nobody_knows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 02:05   #5038
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Do tych, co używają kosmetyków tylko NIE TESTOWANYCH na zwierzętach

pasty do zębów: blax, l'angelica (dostępne w superpharm) a kto chce to naprawdę znajdzie całe spectrum past, polecam zakupy zresztą na iherb.com, z przesyłką wychodzi taniej niż spacer do polskiego sklepu

eris należy do testującego koncernu, więc nie jest ok. Na forum jest w miarę aktualna lista, naprawdę firm jest cała masa. Dermokosmetyki nawet: Bioderma, Iwostin, SVR, PharmaCF, Nuxe

Dezodoranty, mydła Yves Rocher szampony Biosilk
Makijaż (Avon nie jest już cf) Inglot, MAC, ArtDeco, Revlon, Bourjois, Chanel, Clinique, Flormar, Bobbi Brown, Estee Lauder, Vipera

ogólnie no masa, szukasz czegoś konkretnego - pytaj, naprawdę zrobiłam rewolucję w kosmetykach i już naprawdę wiele rzeczy nauczyłam się zastępować. Powyżej podałam tylko marki, które są łatwo dostępne w sklepach, a polecam zakupy internetowe i sklepy niesieciowe - często taniej, ogromny wybór nieznanych i świetnych kosmetyków

Ogólnie prosiłabym o zedytowanie pierwszego posta, bo wygląda na pierwszy rzut oka jakby taki wyznacznik produktów nietestowanych w danych kategoriach, a podałaś praktycznie same testujące i niepewne marki a to może wprowadzić innych w błąd.
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 09:11   #5039
Arkadiam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Do tych, co używają kosmetyków tylko NIE TESTOWANYCH na zwierzętach

Kochana nie chodzi o to, że maszynka sama w sobie jest testowana. Ale firmy je produkujące testują inne artykuły, a więc kupując taką maszynkę, wspieramy ich działania
Arkadiam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.