Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-23, 11:07   #1351
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Doszły dziś do mnie moje Sunshade Minerals
Są tak, tak niesamowicie mięciutkie, że nie jestem w stanie tego opisać, szkoda, że nie mam porównania z edm. Jedynie wydają mi się jakieś takie małe, ale ja jestem jeszcze całkiem na dnie jeśli chodzi o sprawy minerałowe, więc się nie znam ;p
Ale kabuki, to jest taka perełka, taki tyci i kochany, KOCHAM GO ! Co prawda nie wiem co mogę robić z tak małym pędzelkiem, ale to nie ważne, jest cudowny !
Aż nie chce mi się ich prać, ale ciepło jest, to może szybko wyschną ;p

Isilindil- Ty masz edm i ssm, mogłabyś napisać porównanie włosia i ich jakości ?
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:14   #1352
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja dzis rano umylam pedzle i sa juz prawie suche (stoja na polce w pokoju, w cieniu, 1,5 metra od otwartego okna), upal taki, ze wszystko paruje.

Aha, zachecam do zbiorowych opisow i porownan pedzli, z checia takie posty podkleje w pierwszym poscie

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-07-23 o 12:16
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:35   #1353
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

witam , zakupiłam sobie polecany pędzel hakuro h50 to mój 1 pędzel w życiu. Użyłam go do pudru mineralnego vichy jednak albo ja nie umiem się nim posługiwać albo on się nie sprawdził - pisałam już o tym w plotkowym więc tu się jedynie doradzę jaki sobie zakupić kabuki gdyż może on będzie lepszy? najlepiej z allegro lub sklepów stacjonarnych bo nie mam czasu by czekać parę tygodni na przesyłkę z innego państwa z góry dziękuję
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:37   #1354
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Bedzie latwiej jak napiszesz dlaczego sie nie sprawdzil, co poszlo nie tak i jakiego efektu oczekujesz.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 14:18   #1355
vesper
Rozeznanie
 
Avatar vesper
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 737
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
FT hakuro, ma wrocic na aukcje na all pod koniec lipca, ft z lucy tez podobny super, ale dopiero na niego czekam wiec jeszcze nie testowalam
dziewczynki skąd wiecie ,że hakuro ma wrócić pod koniec lipca ?
vesper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 15:33   #1356
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Moj numer jeden to pędzel do podkładu z TBS...o TEN
niesamiwita miękkość , bardzo dobrze zbity , poręczny , świetnie rozprowadza podkład, wielokrotne pranie nie wpływa na jego jakość . Naprawdę warto wydać kasę na te pędzel
Na drugim miejscu kabuki EDM
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 16:42   #1357
lenlea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 288
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez vesper Pokaż wiadomość
dziewczynki skąd wiecie ,że hakuro ma wrócić pod koniec lipca ?
Z maila od sprzedawcy
lenlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 16:44   #1358
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Parę dni temu pisałam do sprzedającego, który ma Hakuro i odpisał, ze ponowne wystawienie flat topów może przeciągnąc się do 8. sierpnia
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 20:58   #1359
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Bedzie latwiej jak napiszesz dlaczego sie nie sprawdzil, co poszlo nie tak i jakiego efektu oczekujesz.
nie wiem czy ja jestem taki antytalent czy jak ale zrobiłam tak:
niewielką ilość pudru wsypałam do zakrętki średniej wiekości 5, 6 cm szerokość i robiłam kółka takie a potem takie same na buzi no i strasznie dużo tego pudru na buzi było naraz i nierówno (aaa i jeszcze cały puder był jedynie na środku pędzla a nie na całym choć robiłam te kółka no chyba że tak ma właśnie być) lepiej wyglądało jak mnie malowali kabuki co prawda innym minerałem ale chyba wolę 2 warstwy a nie jedną taką no chyba że coś źle robię skórę mam z mega porami i krostki, lekko zaczerwieniona

Edytowane przez Wojowniczka_
Czas edycji: 2010-07-23 o 21:02
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 21:10   #1360
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

do nabierania minerałów świetnie się nadają ceramiczne miseczki,ja używam takiej do orzeszków . Wsypuję niewielką ilość minerałów, zataczam kilka kółeczek , następnie pukam w dno energicznie aż się kurzy Ważniejsze od nabierania minerałów jest to co nakładasz na twarz. Jeżeli nałożysz zbyt dużo kremu , krem się nie wchłonął lub jest zbyt tłusty będą plamy .Metodą prób i błędów dojdziesz do wprawy Powodzenia!!!
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 21:15   #1361
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja zawsze robie tak - wysypuje odrobine prochu na pokrywke, stempluje delikatnie pedzlem "po prochu" zeby sie w miare rowno rozlozyl, a potem dokladnie strzepuje pedzel (jesli tego nie zrobie, to nalozy sie zbyt gruba warstwa w jednym miejscu i podkresli pory), potem stempluje twarz i dopiero wtedy rozcieram robiac koleczka. Nie polecam tez zbyt mocno przyciskac wlosia do skory, wcale to nie pomaga - zamiast rozcierac puder na twarzy, wbija sie go w pedzel. Moze tak sprobuj
Natomiast co do kwestii krostek... rozumiem, ze puder uzywalas juz wczesniej i klopotu nie bylo? Zasadnicze pytanie - umylas pedzel przed pierwszym uzyciem?

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-07-23 o 21:18
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 21:25   #1362
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

krostki to ja mam zawsze od 11 roku życia :/ czasem mniej czasem więcej ale chyba minerały to nie dla mnie gdyż szukam czegoś co nie podkreśla porów a i vichy i bare to robiły włazi mi to po paru h tak że są 3 razy większe niż bez już nie mam nadziei we wrześniu mam kontrole u dr może coś poradzi, używam kwasów na noc ale to na razie mało daje

btw ja na razie wsypałam trochę pudru do zakrętki takiej po pojemniku na mocz kupionej w aptece :/ pewnie to głupi pomysł ale nie miałam takiej małej miseczki

Edytowane przez Wojowniczka_
Czas edycji: 2010-07-23 o 21:28
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 10:30   #1363
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
kurcze ja sie szykuje zeby zrobic porownanie roznych flatow: edm, pixie, hakuro i lucy... ale czekam jeszcze na mojego blusche... wtedy bede mogla grupowe im zrobic
O bardzo prosimy! Mam tylko jednego FT, z EDM, i jednak mnie drapie, nie jest tak delikatny jak na poczatku mi sie zdawalo, albo wlosie zesztywnialo od prania... w kazdym razie rozgladam sie za czyms lepszym co mi go zastapi, wiec wszelkie porownania i opinie beda bardzo pomocne!
A moze takie mini porownanie nieczekajac na Blusche...?

Edytowane przez dudkaaa
Czas edycji: 2010-07-24 o 10:32
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 10:40   #1364
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
O bardzo prosimy! Mam tylko jednego FT, z EDM, i jednak mnie drapie, nie jest tak delikatny jak na poczatku mi sie zdawalo, albo wlosie zesztywnialo od prania... w kazdym razie rozgladam sie za czyms lepszym co mi go zastapi, wiec wszelkie porownania i opinie beda bardzo pomocne!
A moze takie mini porownanie nieczekajac na Blusche...?
ok to jutro wrzuce porownanie bo dzis zaraz wyjezdzam (korzystajac z braku upalow) no i musze wyprac wieczorem pedzelki i obcykam je i opisze jak wyschna
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 15:22   #1365
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ok to jutro wrzuce porownanie bo dzis zaraz wyjezdzam (korzystajac z braku upalow) no i musze wyprac wieczorem pedzelki i obcykam je i opisze jak wyschna
Alez kochana, nie mialam na mysli dzis tu i teraz, jest w koncu weekend przeciez Korzystaj z pogody poki jest, my poczekamy
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 16:18   #1366
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

W prezencie urodzinowym od kochanych przyjaciółek dostałam zestaw 3 pędzli Sunshade Minerals. Zrobiłam kilka zdjęć porównawczych:
- FT EDM i SM
- wszystkich trzech pędzli
- i ich średnicy włosia

Są równie miękkie jak EDM, jestem na 99% przekonana, że to ten sam producent.

PS. Przepraszam za brudnego flata EDM, ale nie zdążyłam go uprać, a zanim by wysechł zdążyłabym już zabrudzić tego z SM w czasie testów.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 16:50   #1367
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;20898619]W prezencie urodzinowym od kochanych przyjaciółek dostałam zestaw 3 pędzli Sunshade Minerals. Zrobiłam kilka zdjęć porównawczych:
- FT EDM i SM
- wszystkich trzech pędzli
- i ich średnicy włosia

Są równie miękkie jak EDM, jestem na 99% przekonana, że to ten sam producent.

PS. Przepraszam za brudnego flata EDM, ale nie zdążyłam go uprać, a zanim by wysechł zdążyłabym już zabrudzić tego z SM w czasie testów. [/QUOTE]

A wiec FT Sunshine dla mnie odpada, choc z drugiej strony sie ciesze, bo zamowilam od nich kabuki dla przyjaciolki, a macala wlasnie EDM u mnie, wiec skoro to to samo to sie ucieszy
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 09:51   #1368
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziewczyny, te pędzle bez logo są ok?
http://allegro.pl/item1154574715_edm..._3_pedzle.html
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 10:29   #1369
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dziewczyny, te pędzle bez logo są ok?
http://allegro.pl/item1154574715_edm..._3_pedzle.html
juz nie raz pisalysmy ze sa OK
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 10:32   #1370
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Mam Angleda i Everyday Eyeshadow - oba jak najbardziej w porządku, siostrzyczki EDM i Sunshade Minerals, które pokazywałam kilka postów wyżej. Było już kilka opinii na temat tych pędzli na forum - poszukaj.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 10:35   #1371
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
juz nie raz pisalysmy ze sa OK
[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;20909845]Mam Angleda i Everyday Eyeshadow - oba jak najbardziej w porządku, siostrzyczki EDM i Sunshade Minerals, które pokazywałam kilka postów wyżej. Było już kilka opinii na temat tych pędzli na forum - poszukaj. [/QUOTE]Dzięki Szukałam i wydawało mi się, że są dobre, po prostu chciałam zapytać przytaczając konkretną aukcję bo na innym wątku (właśnie przy tej aukcji) spotkałam się z określeniem "ordynarne podróby"
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 10:40   #1372
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

ja mam dwa pedzle od tej Pani i jestem tak samo zadowolona jak z pedzli EDM
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 10:45   #1373
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja mam dwa pedzle od tej Pani i jestem tak samo zadowolona jak z pedzli EDM
W takim razie mogę kupować
Ja mam jeszcze z Pixie i Sunshade i też są identyczne
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:22   #1374
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Zgodnie z obietnicą wrzucam zdjęcia moich flatów
nie wiem czy nie łamię zasad wrzucając zdjęcia z adresem mojego bloga? ale nie chce mi się robić dwóch wersji zdjęc... z opisem i bez...
Więc tak... na zdjęciach widać podstakowe różnice w pędzlach, przede wszystkim długość rączki, średnicę włosia...
Poniżej będę opisywała według prostej zasady:
1. najbardziej - 4. najmniej mam nadzieję, że to zrozumiałe

Najbardziej miękki:
1.Hakuro
2.Lucy Minerals
3. EDM i Pixie (jak dla mnie to te same pędzle)

Najszybszy b.dobry makijaż
1.Hakuro
2.Lucy Minerals
3. EDM i Pixie

Najprecyzyjniejszy makijaż:
1.Lucy Minerals
2.Hakuro
3. Pixie i EDM
(Pixie i EDM planuje się na ostatniej pozycji ponieważ wbrem pozorow, że mogą być dobre na okolice nosa to mi nie pasują, włosie mają dosyć sztywne i nosa dobrze mi się nimi nie malowało)
Jakość:
wszystkie pędzle są bardoz dobrej jakości

Średnica włosia:

1. Hakuro
2. EDM i Pixie
3. Lucy Minerals

Mój faworyt:
1.Lucy Minerals (w przypadku podkładów tej samej firmy) Hakuro (cała reszta prócz podkładów Lucy)
więc ciężko wybrać mi mój namber łan
Pixie i EDM odpadają w przedbiegach...

Lucy Minerals -LFT - mimo, że ma malutką średnicę to wygodnie nakłada się nim podkład, nie wiem czy to normalne i zgodne z prawdą ale właśnie tym pędzlem uzyskuję najlepszy efekt po nałożeniu podkładów właśnie tej firmy. Świetnie maluje się nim wszelkie zakamarki typu płatki nosa, skronie... no ale trzeba się namachać

Hakuro - jest wielki więc makijaż robi się nim błyskawicznie. Najlepiej nakłada mi się nim podkłady Blusche. Hakuro mam 2sztuki i myślę, że jak wrócą na aukcję to jeszcze 1kupię bo to serio świetny pędzel umożliwiający szybki i dokładny makijaż. Wydaje mi się jednak, że może być za duży dla niektórych Pań, szczególnie dla tych z drobną twarzyczką.

EDM i Pixie - rzadko po nie sięgam, są najmniej przyjemne w użyciu z tych wszystkich pędzli, jak już mi się zdaża coś nimi nałożyć to jest to Lauress.

EDM i Pixie - jak dla mnie to są pędzle od tego samego producenta, różnią się tylko logo. ALE... ale pixie jest źle przycięty, możliwe że po prostu trafił mi się taki egzemplarz. Ponieważ nie używam go za często to nie docięłam go i dobrze w sumie bo teraz mogę Wam pokazać odstające włoski.

Wszystkie pędzle prałam już wiele razy, tylko Lucy załapał się dopiero na 1pranie. Na razie nic mi się nie rozkleiło, piorę w płynie do higieny intymnej.

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2010-07-27 o 09:26
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:14   #1375
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja czekam na Hakuro, goldika przez Ciebie to się nad dwoma naraz zastanawiam....


Jak możesz tak kusić
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 16:34   #1376
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą wrzucam zdjęcia moich flatów
nie wiem czy nie łamię zasad wrzucając zdjęcia z adresem mojego bloga? ale nie chce mi się robić dwóch wersji zdjęc... z opisem i bez...
Więc tak... na zdjęciach widać podstakowe różnice w pędzlach, przede wszystkim długość rączki, średnicę włosia...
Poniżej będę opisywała według prostej zasady:
1. najbardziej - 4. najmniej mam nadzieję, że to zrozumiałe

Najbardziej miękki:
1.Hakuro
2.Lucy Minerals
3. EDM i Pixie (jak dla mnie to te same pędzle)

Najszybszy b.dobry makijaż
1.Hakuro
2.Lucy Minerals
3. EDM i Pixie

Najprecyzyjniejszy makijaż:
1.Lucy Minerals
2.Hakuro
3. Pixie i EDM
(Pixie i EDM planuje się na ostatniej pozycji ponieważ wbrem pozorow, że mogą być dobre na okolice nosa to mi nie pasują, włosie mają dosyć sztywne i nosa dobrze mi się nimi nie malowało)
Jakość:
wszystkie pędzle są bardoz dobrej jakości

Średnica włosia:

1. Hakuro
2. EDM i Pixie
3. Lucy Minerals

Mój faworyt:
1.Lucy Minerals (w przypadku podkładów tej samej firmy) Hakuro (cała reszta prócz podkładów Lucy)
więc ciężko wybrać mi mój namber łan
Pixie i EDM odpadają w przedbiegach...

Lucy Minerals -LFT - mimo, że ma malutką średnicę to wygodnie nakłada się nim podkład, nie wiem czy to normalne i zgodne z prawdą ale właśnie tym pędzlem uzyskuję najlepszy efekt po nałożeniu podkładów właśnie tej firmy. Świetnie maluje się nim wszelkie zakamarki typu płatki nosa, skronie... no ale trzeba się namachać

Hakuro - jest wielki więc makijaż robi się nim błyskawicznie. Najlepiej nakłada mi się nim podkłady Blusche. Hakuro mam 2sztuki i myślę, że jak wrócą na aukcję to jeszcze 1kupię bo to serio świetny pędzel umożliwiający szybki i dokładny makijaż. Wydaje mi się jednak, że może być za duży dla niektórych Pań, szczególnie dla tych z drobną twarzyczką.

EDM i Pixie - rzadko po nie sięgam, są najmniej przyjemne w użyciu z tych wszystkich pędzli, jak już mi się zdaża coś nimi nałożyć to jest to Lauress.

EDM i Pixie - jak dla mnie to są pędzle od tego samego producenta, różnią się tylko logo. ALE... ale pixie jest źle przycięty, możliwe że po prostu trafił mi się taki egzemplarz. Ponieważ nie używam go za często to nie docięłam go i dobrze w sumie bo teraz mogę Wam pokazać odstające włoski.

Wszystkie pędzle prałam już wiele razy, tylko Lucy załapał się dopiero na 1pranie. Na razie nic mi się nie rozkleiło, piorę w płynie do higieny intymnej.
Świetne zestawienie Flatów
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 16:59   #1377
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dzisiaj w koncu sie zdecydowalam i zamowilam nowego flat topa.
Ten z EDM,jak juz pisalam mi nie pasuje,wiec w ciemno zamowilam z Japanesque,w sumie ze wzgledu na ten opis o formule anti-bacteriel,ale zdaje sobie sprawe,ze to sciema...pedzle trzeba prac i tyle,wtedy jest prawdziwe anti-bacteriel.
Jak dojdzie dam znac jak sie sprawuje...
Link do fotki.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 17:05   #1378
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Za szybko mi sie wyslalo,wiec sie poprawiam i wklejam linka.http://eleven.se/en/japonesque-miner...rush-5610.html

I jeszcze polecam z calego serca moj najnowszy nabytek .
Jest to pedzelek Too Faced.Kupilam go do torebki,bo moje pedzle zajmuja za duzo miejsca w kosmetyczce.
Super miekkie wlosie,nie wypadl ani jeden wlosek przy praniu,rowniutko sie naklda makijaz mineralny,dosc gesty.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 17:37   #1379
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Juz sie bylam zdecydowala na Hakuro, a tu tak zachwalasz Lucy???
Goldika to samo zuooooo : D

Ale serio, swietne zestawienie Goldiko, wielkie dzieki za pomoc!
ten Hakuro wielgachny, ale chyba go wezme, z Lucy sie pozastanawiam, bo mi ich podklady nie pasuja, a w przeliczeniu jest duzo drozszy niz H. Skoro Pixie i EDM to to samo to dam sobie spokoj
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 17:47   #1380
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Hakuro jest fajny, potwierdzam Mam EDM, Pixie i jednego Hakuro i również rozważam zakupienie kolejnych H. Świetnie kryją i makijaż robi się błyskawicznie Żeby jeszcze znalazła się jakaś alternatywa dla LHK, bo hakurowy kabuki to drapak
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:05:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.