Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-07, 10:56   #3271
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Kto przechodził wysyp w trakcie stosowania azelo?
Mi się zaczął
Nie chcę...

Nie strasz mnie nawet
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 14:48   #3272
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

u mnie nie było wysypu, na pewno nie od azelo , ostatnio używam jakiś tydzień z rzędu na noc, czasem na dzień i jest wszystko super , tylko się lepi...

(ostatnio posmarowałam powieki i pod oczy i pieknie się cienie na nim trzymają, jak na bazie )
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2011-02-07 o 17:00
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 16:44   #3273
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

No i drugie zamówienie z BU właśnie zapłacone zamówiłam
-hydrolat oczarowy i geraniowy(a już miałam kliknąć rozmarynowy, ale poczytałam jeszcze opisy i uznałam, że geraniowy bardziej do mojej cery)
-tonik z kwasem PHA + oczywiście konserwant
-masło JOJOBA
miał być jeszcze peeling z bromeliną, ale już w tym momencie mnie kwota do zapłaty przeraziła, więc dałam sobie spokój myślę, że za jakieś 2-3 miesiące pójdzie kolejne zamówienie, może starczy mi funduszy na ten peeling
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 16:56   #3274
edzia1978
Rozeznanie
 
Avatar edzia1978
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 978
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

a mi dzis przyszło moje pierwsze zamówienie z BU
serum azelo i maseczka ze skrzypem-ciekawe jak bedzie.rozrobiłam jutro bede sprawdzac
__________________
edzia1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 17:04   #3275
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja ostatnio zamawiałam
-hydorlat oczarowy (już 3ci raz) i cytrynowy
-serum lemon (kiedyś miałam i zużyłam, ale nie stosowałam zbyt regularnie)
-żel hialuronowy na pół z kuzynką

ostatnio zaczęłam tez używać oleju kokosowego


ale nich by to te dwa tygodnie czekania
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2011-02-07 o 17:10
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 18:04   #3276
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

sQUOTE=Apsik13;24905662]Kto przechodził wysyp w trakcie stosowania azelo?
Mi się zaczął
Nie chcę...[/QUOTE]
Mnie wysyp z lekka napoczął. Wygląda na to, że to z powodu Azelo, ale na szyi i dekolcie zachowuje się jak trzeba.

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
u mnie nie było wysypu, na pewno nie od azelo , ostatnio używam jakiś tydzień z rzędu na noc, czasem na dzień i jest wszystko super , tylko się lepi...

(ostatnio posmarowałam powieki i pod oczy i pieknie się cienie na nim trzymają, jak na bazie )
Muszem spróbowac twojego patentu, do głowy by mi nie przyszło!
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 18:36   #3277
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Kto przechodził wysyp w trakcie stosowania azelo?
Mi się zaczął
Nie chcę...
ja używałam ponad 4 msc wszystko ładnie się goiło, ale cały czas wychodziły podskórne 'gule' teraz zamówiłam lemon licze na lepsze efekty
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 19:02   #3278
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

hehe, może spróbuj morelle, ale żebym ja za to nie była odpowiedzialna


a to w ogóle było tak, że akurat chidziłam bez makijażu w sobotę, a posmarowałam całą twarz łącznie z powiekami
i chciałam potestować cień na powiece i wyszedł bardzo bardzo intesnywny kolor , a już chciałam ten cień wymieniać...


może rzeczywiście powinnam to opatentować?
chociaż Desigual pisała "- po serum azelo zauważyłam, że trochę ciemnieje makijaż"

kolory przekłamane, ale różnica w intensywności zachowana w obu próbkach tyle samo razy pociągnęłam pędzelkiem
co o tym myślicie?

poza tym po przetarciu palcem cień na skórze szybko znika, a ten siedzi jak przyklejony czyli typowe właściwości bazy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg azelo jako baza....jpg (20,3 KB, 61 załadowań)
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2011-02-07 o 19:20
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 21:59   #3279
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez crawik15 Pokaż wiadomość
Nie strasz mnie nawet
Uuuuuu........
Ale to nie jest wysyp typu: o mój Boże, masakra...
Tylko powyłaziło mi to, czego wcześniej nie widziałam.
I to mi przeszkadza.
Mam nadzieję, że to się szybko skończy

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
ja używałam ponad 4 msc wszystko ładnie się goiło, ale cały czas wychodziły podskórne 'gule' teraz zamówiłam lemon licze na lepsze efekty
Ja właśnie przeszłam z lemon na azelo
Zamianka
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 00:15   #3280
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

czy któraś z was używa serum granat? czy to możliwe żeby to serum spowodowało wysyp?
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 07:58   #3281
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

[QUOTE=Apsik13;24929301]Uuuuuu........
Ale to nie jest wysyp typu: o mój Boże, masakra...
Tylko powyłaziło mi to, czego wcześniej nie widziałam.
I to mi przeszkadza.
Mam nadzieję, że to się szybko skończy

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

o Jezuss

nie no :d hasło "wysyp" powoduję u mnie ciarki na plecach ale narazie czekam na przesyłeczkę z BU (tylko czemu tak długo?!) i sama się przekonam na własnej skórze
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 08:10   #3282
edzia1978
Rozeznanie
 
Avatar edzia1978
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 978
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja dzis pierwszy raz posmarowałam sie azelo i mam nadzieje ze bedzie dobrze.kosmetyki pozmienialam na lepsze,ale dziewczyny ja zebym nie wiem co za kosmetyk miała to diete musze trzymac.zadnych słodyczy kwasnego ostrego kawy nic mi nie wolno.jak sie stosuje do tego buzia gładziutka a jak zapominam to żaden kosmetyk mi nie pomoże.
odpukac jest dobrze .uzywam triacneal nawilżam filtruje ale i dieta musi bycczasem cos mi wyskoczy i sie zastanawiam czy uczulenie na jedzenie czy wysyp po czymsteraz bede uważac na jedzenie i używam azelo i zobacze co i jak.
__________________
edzia1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:02   #3283
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
hehe, może spróbuj morelle, ale żebym ja za to nie była odpowiedzialna


a to w ogóle było tak, że akurat chidziłam bez makijażu w sobotę, a posmarowałam całą twarz łącznie z powiekami
i chciałam potestować cień na powiece i wyszedł bardzo bardzo intesnywny kolor , a już chciałam ten cień wymieniać...


może rzeczywiście powinnam to opatentować?
chociaż Desigual pisała "- po serum azelo zauważyłam, że trochę ciemnieje makijaż"

kolory przekłamane, ale różnica w intensywności zachowana w obu próbkach tyle samo razy pociągnęłam pędzelkiem
co o tym myślicie?

poza tym po przetarciu palcem cień na skórze szybko znika, a ten siedzi jak przyklejony czyli typowe właściwości bazy...
to fatalna informacja dla mnie, nie chcę, żeby mi ciemniał na nim makijaż szukam jakiegoś lekkiego kremu na dzień na wiosnę/lato pod makijaż typowo... ehhh
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:35   #3284
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

mam pytanie do "doświadczonych" klientek z BU czy w ostatnich latach firma przeprowadzała jakieś większe promocje np. na dzień Walentynek? Albo wogóle jakieś ;D
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 14:11   #3285
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
to fatalna informacja dla mnie, nie chcę, żeby mi ciemniał na nim makijaż
A dla mnie bardzo dobra, przy najbliższej sposobności przetestuję na powiekach, bo mam tak mało napigmentowane cienie, że ledwo co widać.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:00   #3286
Olena77
Raczkowanie
 
Avatar Olena77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 339
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
mam pytanie do "doświadczonych" klientek z BU czy w ostatnich latach firma przeprowadzała jakieś większe promocje np. na dzień Walentynek? Albo wogóle jakieś ;D
Ja robię zakupy z BU od roku, tak średnio co 1 lub 2 miesiące, przez ten okres nie było żadnych promocji Przed świętami i po nowym roku dostałam tylko kalendarzyk kieszonkowy.
Olena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:17   #3287
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Olena77 Pokaż wiadomość
Ja robię zakupy z BU od roku, tak średnio co 1 lub 2 miesiące, przez ten okres nie było żadnych promocji Przed świętami i po nowym roku dostałam tylko kalendarzyk kieszonkowy.
Niestety potwierdzam
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 00:46   #3288
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Mam pytanko, miała może któraś podskórne gule po serum z wit C 10%?
Wydaję mi się, że to winowajca. Właśnie robię drugie podejście.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 07:14   #3289
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej na stronie BU napisane jest, że nie zalecają stosować toniku z kwasem PHA codziennie....możecie mi wytłumaczyć dlaczego? Zanim to przeczytałam, stosowałam od jakichś 2 tygodni tonik codziennie, i moja cera ma się bardzo dobrze Ale teraz trochę się przestraszyłam
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 07:38   #3290
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Hej na stronie BU napisane jest, że nie zalecają stosować toniku z kwasem PHA codziennie....możecie mi wytłumaczyć dlaczego? Zanim to przeczytałam, stosowałam od jakichś 2 tygodni tonik codziennie, i moja cera ma się bardzo dobrze Ale teraz trochę się przestraszyłam
PHA jest kwasem i z uwagi na to nie zaleca się używania codziennie, gdyż może podrażnić, jednakże PHA jest kwasem wyjątkowo delikatnym, więc rzadko występuje podrażnienie nawet przy codziennym stosowaniu
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 07:56   #3291
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
PHA jest kwasem i z uwagi na to nie zaleca się używania codziennie, gdyż może podrażnić, jednakże PHA jest kwasem wyjątkowo delikatnym, więc rzadko występuje podrażnienie nawet przy codziennym stosowaniu
Wiem, wiem
Tylko zastanawiam się czy poza podrażnieniem może zrobić jakąś krzywdę mojej buzi?
Mam cerę bardzo wrażliwą, naczynkową, a podczas tak częstego używania nie zauważyłam żadnego podrażnienia

I jeszcze jedno pytanie, czy stosując serum Lemon, muszę używać filtr? W podkładzie mam filtr 15, może tylko on wystarczy?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463

Edytowane przez sugarfree87
Czas edycji: 2011-02-09 o 08:08
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 09:57   #3292
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, a jak odróżniacie wysyp oczyszczający od zapychania porow przez jakiś kosmetyk?? Ja do azelo robiłam dwa podejścia i za każdym razem po kilku dniach odstawiałam, bo właśnie pojawialy się gorsze zmiany na skorze. Myślalam wlasnie, ze mnei to serum zapycha.. a tak bardzo na nie liczyłam, że będę mogła zastąpić nim acne-derm, bo to pochodna kwasu azelainowego no i plus inne fajne składniki
Teraz mi się już przeterminowuje pomału i nie wiem czy spróbowac po raz trzeci?? Na przemian z serum migdałowym, które zaczęłam właśnie używac..
Doradźcie proszę
sunsister jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 15:24   #3293
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Doszedł domnie mój olejek pomarańczowy, hydrolat oczarowy i tonik z aha/bha 10%. Stosuje ten ktoś ten ostatni? Miałyście po nim jakiś wysyp, czy tylko mega złuszczanie skóry?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 19:30   #3294
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Wysyp - nie, złuszczanie - TAK I piecze mocniej niż przy PHA (przy którym prawie nic nie czułam), ale nie tak bardzo jak się obawiałam
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:56   #3295
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Zauważyłam dziś, że moja twarz jest podrażniona, a na nosie pajączki mi się pojawiły, nawet całkiem sporo Ciekawe od czego...Z potencjalnie drażniących rzeczy używam serum azelo, więc może od niego Kurcze, muszę coś z tym zrobić zanim mi się pogorszy.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 10:11   #3296
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam dziewczyny! Od jakiegoś czasu eksperymentuję z BU (z lepszym lub gorszym skutkiem, ale ogólnie na plus), podczytując was przy tym . Ale teraz mam mały dylemat. Otóż chciałam się pozbyć śladów po różnych brzydkich rzeczach, które kiedyś miałam na twarzy i w związku z tym chciałabym wypróbować słynne kwasy. Na razie używam serum lemon, ale nie widzę efektów, chociaż mi służy. I teraz zastanawiam się nad serum migdałowym albo tonikiem pha. Z jednej strony boję się czegoś mocniejszego, z drugiej chciałabym widocznych efektów. Czy mogłybyście mi poradzić na co się zdecydować? Teraz mam cerę w dość dobrym stanie, tyle że jest jasna i widać na niej całą historię tego, o czym chciałabym zapomnieć, nie znęcając się nad nią zbytnio.
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509
gidran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:04   #3297
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny! Od jakiegoś czasu eksperymentuję z BU (z lepszym lub gorszym skutkiem, ale ogólnie na plus), podczytując was przy tym . Ale teraz mam mały dylemat. Otóż chciałam się pozbyć śladów po różnych brzydkich rzeczach, które kiedyś miałam na twarzy i w związku z tym chciałabym wypróbować słynne kwasy. Na razie używam serum lemon, ale nie widzę efektów, chociaż mi służy. I teraz zastanawiam się nad serum migdałowym albo tonikiem pha. Z jednej strony boję się czegoś mocniejszego, z drugiej chciałabym widocznych efektów. Czy mogłybyście mi poradzić na co się zdecydować? Teraz mam cerę w dość dobrym stanie, tyle że jest jasna i widać na niej całą historię tego, o czym chciałabym zapomnieć, nie znęcając się nad nią zbytnio.

Migdałek jest dość fajny, ale napewno długoo trzeba czekać na efekty. Ja zrobiłam sobie ok 8 zabiegów peelingiem migdałowym 40% i jeszcze nie jest tak jak bym chciała, także możesz sobie porównać stężenia.

Polecam tonik. Wpierw może słabszy. Ja mam 10%, ale troszeczkę się zaprawiłam.
Podstawowa sprawa jeśli chodzi o cery płytko unaczynione i naczynkowe to nie wolno stosować kwasów AHA bez odpowiedniej ochrony. W tym wypadku PHA i migdałek są o.k
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:04   #3298
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny! Od jakiegoś czasu eksperymentuję z BU (z lepszym lub gorszym skutkiem, ale ogólnie na plus), podczytując was przy tym . Ale teraz mam mały dylemat. Otóż chciałam się pozbyć śladów po różnych brzydkich rzeczach, które kiedyś miałam na twarzy i w związku z tym chciałabym wypróbować słynne kwasy. Na razie używam serum lemon, ale nie widzę efektów, chociaż mi służy. I teraz zastanawiam się nad serum migdałowym albo tonikiem pha. Z jednej strony boję się czegoś mocniejszego, z drugiej chciałabym widocznych efektów. Czy mogłybyście mi poradzić na co się zdecydować? Teraz mam cerę w dość dobrym stanie, tyle że jest jasna i widać na niej całą historię tego, o czym chciałabym zapomnieć, nie znęcając się nad nią zbytnio.
Nie stosowałam żadnego, ale idzie do mnie Tonik PHA, ale skoro boisz się mocnego złuszczania (i nie lubisz filtrów chociaż skoro masz jasną cerę to pewnie lubisz) to myślę, że warto spróbować z Tonikiem z kwasem PHA, bo serum jest na pewno silniejsze, ale zapewne przez to również skuteczniejsze No i zawiera alkohol, co dla mnie osobiście jest na minus.
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 12:23   #3299
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dzięki za rady. Pewnie stchórzę i zamówię pha, choć słońca nie lubię i unikam a filtry stosuję jak mocno świeci (normalnie polegam na byle jakim 25 w bb kremie). Ale jeszcze mam takie pytanie, czy on naprawdę coś daje? Ja mam taki problem, że cokolwiek mi się zrobi, różowe ślady widać ponad rok i tak się tego namnożyło, że masakra. Podkład to co prawda zakrywa, ale marzy mi się wolność od tego typu rzeczy i piękna cera
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509
gidran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 13:37   #3300
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Dzięki za rady. Pewnie stchórzę i zamówię pha, choć słońca nie lubię i unikam a filtry stosuję jak mocno świeci (normalnie polegam na byle jakim 25 w bb kremie). Ale jeszcze mam takie pytanie, czy on naprawdę coś daje? Ja mam taki problem, że cokolwiek mi się zrobi, różowe ślady widać ponad rok i tak się tego namnożyło, że masakra. Podkład to co prawda zakrywa, ale marzy mi się wolność od tego typu rzeczy i piękna cera
każdemu się marzy

a co do efektów, myślę, że przy długotrwałym i regularnym stosowaniu powinny być efekty. Jakby były za słabe, to musisz spróbować coś mocniejszego.

tak czytam o tym serum AZELO, bo tak chwalicie, tudzież dużo Was go używa i on nie ma żadnego kwasu ani alkoholu... ciekawe tylko skąd ten wysyp...
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.