Jasny podkład - zbiorczy - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-30, 08:06   #2611
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Bardzo fajny swatch. Szkoda że na nasz rynek wypuszczono tak beznadziejne odcienie teint miracle. Najjaśniejszy zbliżony jest do NC20 MAC-a... Jak go kupiłam (no oczywiście - zawsze kupuję, dopiero później myślę) to myślałam, że się rozpłaczę...

Natomiast dzisiaj chcę wam zaprezentować podkład z Coastal Scents Undercover High Definition Foundation, jaki otrzymałam w wymiance z jedną z wizażanek. Kolor to ST-02 ( jest jeszcze ST-01 jaśniejszy i mniej żółty). ST-02 oscyluje gdzieś w granicach odcieni NC10 - NC15, zatem jest przyjemnie jasny.
Krycie umiarkowane, daje półmat w stronę satyny. Więcej napiszę jak go gruntownie przetestuję.
Na zdjęciach: butla z podkładem, kropla na nadgarstku przed i po roztarciu.
no wygląda ciekawie! dla mnie mógłby mocniej kryć i wpadać w róż delikatnie alei tak bym się skusiła, domyślam się, że to nie jest powszechnie u nas dostępna marka? bo pierwszy raz na oczy widzę
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 09:34   #2612
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Swatche
Z lampą i bez.

Od góry:
Rimmel LF 16h 103 True Ivory
Rimmel LF 16h 100 Ivory
Bourjois Healthy Mix 51
Pharmaceris kryjący Ivory 01
Lirene Natural Look 404 Ivory
Elemong BB Cream

Chyba za słabo roztarłam Lirenkę bo jest jaśniejsza na buzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0238.jpg (23,7 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0239.jpg (38,8 KB, 136 załadowań)
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 10:03   #2613
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
no wygląda ciekawie! dla mnie mógłby mocniej kryć i wpadać w róż delikatnie alei tak bym się skusiła, domyślam się, że to nie jest powszechnie u nas dostępna marka? bo pierwszy raz na oczy widzę
Tutaj można zamawiać: http://www.coastalscents.com/cfwebst...tion-st-01.cfm
Tylko nie wiem jaki jest sposób płatności (paypal?) i ile kosztuje wysyłka. Sam podkład kosztuje ponad 17 $ co nie jest jeszcze astronomiczną sumą. Wiem, że na mineralnym dziewczyny organizują zbiorowe zamówienia z tej strony, więc myślę że podkład też by zamówiły.
Co do kolorów to mam wrażenie że ST-01 będzie bardziej różowy i jaśniejszy od ST-02. Tutaj daję linka do swatchy wszystkich kolorów, z tym że nie chce mi wyświetlić dużego zdjęcia z najjaśniejszymi kolorami - może mam coś nie tak z komputerem: http://photobucket.com/images/undercover%20hd/

Pamfilia, ta 100 rimmela nie jest jakoś bardzo ciemna. Oooo...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 10:37   #2614
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dziewczyny a jakie macie wrazenia odnosnie MF Panstika nr 12 - true beige ? Jest jasny?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 11:10   #2615
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Bardzo fajny swatch. Szkoda że na nasz rynek wypuszczono tak beznadziejne odcienie teint miracle. Najjaśniejszy zbliżony jest do NC20 MAC-a... Jak go kupiłam (no oczywiście - zawsze kupuję, dopiero później myślę) to myślałam, że się rozpłaczę...

Natomiast dzisiaj chcę wam zaprezentować podkład z Coastal Scents Undercover High Definition Foundation, jaki otrzymałam w wymiance z jedną z wizażanek. Kolor to ST-02 ( jest jeszcze ST-01 jaśniejszy i mniej żółty). ST-02 oscyluje gdzieś w granicach odcieni NC10 - NC15, zatem jest przyjemnie jasny.
Krycie umiarkowane, daje półmat w stronę satyny. Więcej napiszę jak go gruntownie przetestuję.
Na zdjęciach: butla z podkładem, kropla na nadgarstku przed i po roztarciu.
O fajna jasność. Ale nie jest mocno żółty z tego co wygląda.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 11:27   #2616
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Tutaj można zamawiać: http://www.coastalscents.com/cfwebst...tion-st-01.cfm
Tylko nie wiem jaki jest sposób płatności (paypal?) i ile kosztuje wysyłka. Sam podkład kosztuje ponad 17 $ co nie jest jeszcze astronomiczną sumą. Wiem, że na mineralnym dziewczyny organizują zbiorowe zamówienia z tej strony, więc myślę że podkład też by zamówiły.
Co do kolorów to mam wrażenie że ST-01 będzie bardziej różowy i jaśniejszy od ST-02. Tutaj daję linka do swatchy wszystkich kolorów, z tym że nie chce mi wyświetlić dużego zdjęcia z najjaśniejszymi kolorami - może mam coś nie tak z komputerem: http://photobucket.com/images/undercover%20hd/

Pamfilia, ta 100 rimmela nie jest jakoś bardzo ciemna. Oooo...
hmm, u mnie na kompie ten ST-01 nadal wpada w żółć (taki żółciobeż) a nie róż... jest troszeczkę tylko jasniejszy od ST-02
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 11:37   #2617
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Oglądałam właśnie ten kolor na drugim komputerze i wydaje się chłodniejszy i jaśniejszy niż 02. Ale nie jest to porcelain gosha, ani ivory revlonu. Bardziej taki yyyy yyy neutralny beż?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 11:40   #2618
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Oglądałam właśnie ten kolor na drugim komputerze i wydaje się chłodniejszy i jaśniejszy niż 02. Ale nie jest to porcelain gosha, ani ivory revlonu. Bardziej taki yyyy yyy neutralny beż?
ooo, własnie - neutralny beż
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 12:26   #2619
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Tylko nie wiem czy ten podkład nada się dla dziewczyn o cerze tłustej i mieszanej w kierunku tłustej. Bo po nałożeniu daje taki lekki błysk na twarzy i wypada to zmatowić pudrem... Wczoraj nakładałam go na twarz zmatowioną kremem matującym, dzisiaj tylko przejechałam po niej tonikiem i nałożyłam podkład na gołą skórę. Teraz go przypudrowałam - zobaczymy co będzie się działo pod koniec dnia...
A, i ten odcień utlenia się delikatnie i to w kierunku oliwkowej żółci, a nie pomarańczy, ca co mu chwała...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 13:14   #2620
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

quench dziekuję Ci bardzo za informacje ale tak bym chciała cos od ręki zdobyć. już nyxa kiedyś zamawiałam i leży sobie drugi rok a dziś odkryłam, że colorstay wygląda na mnie jak pomarańczowo - brzoskwiniowy tynk. ech. przechodzę kryzys
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 13:38   #2621
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość

Natomiast dzisiaj chcę wam zaprezentować podkład z Coastal Scents Undercover High Definition Foundation, jaki otrzymałam w wymiance z jedną z wizażanek. Kolor to ST-02 ( jest jeszcze ST-01 jaśniejszy i mniej żółty). ST-02 oscyluje gdzieś w granicach odcieni NC10 - NC15, zatem jest przyjemnie jasny.
Krycie umiarkowane, daje półmat w stronę satyny. Więcej napiszę jak go gruntownie przetestuję.
Na zdjęciach: butla z podkładem, kropla na nadgarstku przed i po roztarciu.
ale ładny jasny kolor
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 18:04   #2622
widzimis
Raczkowanie
 
Avatar widzimis
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 60
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

ja dzisiaj zrobilam doglebne testy revlonow...

kupilam Photoready 003 shell i ColorStay 150 buff...
No i lipa... jesli chodzi o jasnosc to calkiem, calkiem.... ale PR zabardzo wybija na mnie pomarancz... CS jest nawet ok...

Teraz czekam na BB creamy... i chyba kupie cos z LucyMinerals... mialam probki i chyba najlepiej mi lezaly chociaz bardzo nie lubie sypkich podkladow...

Po raz kolejny sie przekonalam, ze drogeryjne nie dla mnie...
Dlugo chodzilam kolo Diorskin Nude 021 Linen.... mimo, ze tonacja moja (zóltek) to niestety pare tonow za ciemny... poczekam moze z nim do lata...
Lancome Teint Miracle wszystkie zbyt pomaranczowe na mnie
Jeszcze probuje gdzies dorwac Estee Lauder DW w kolorze Bone... ale poki co graniczy to z cudem...
widzimis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 18:05   #2623
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Wrzucam jeszcze swatche CS w porównaniu z Revlonem Photoready 001 ivory, YSL teint radiance ivory i Yves Rocher matującym 100 porcelain beige...
Ogólnie Undercover jest na podobnym poziomie jasności co YSL; jest może odrobinę jaśniejszy i ma inną tonację; mniej chłodną i jakby nieco... oliwkową. Revlon wypada bardzo różowo przy nim... Yves Rocher jest cieplejszy i ciemniejszy o mniej więcej ton (co i tak nie ma znaczenia bo ten podkład po roztarciu robi się niemal transparentny).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0248.jpg (30,5 KB, 412 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0256.jpg (40,8 KB, 249 załadowań)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 18:25   #2624
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez widzimis Pokaż wiadomość
Jeszcze probuje gdzies dorwac Estee Lauder DW w kolorze Bone... ale poki co graniczy to z cudem...
ostatnio widziałam ten odcień na allegro u babeczki od której zamawiałam bone ... ma w dobrej cenie oryginalny produkt...

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-01-30 o 18:27
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 18:29   #2625
widzimis
Raczkowanie
 
Avatar widzimis
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 60
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

ale probeczki?

nie chce brac pelnegowymiaru w ciemno... podklad niby ok..ale odcien chce na sobie sprawdzic... w sephorach i douglasach nikt o takim nie wie... ciagle mi wciskaja ecru
widzimis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 18:36   #2626
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez widzimis Pokaż wiadomość
ale probeczki?

nie chce brac pelnegowymiaru w ciemno... podklad niby ok..ale odcien chce na sobie sprawdzic... w sephorach i douglasach nikt o takim nie wie... ciagle mi wciskaja ecru
Taaak! A ecru jest dość ciemne. Czasami mam wątpliwości co do pojmowania terminu "jasny podkład".
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 18:46   #2627
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez widzimis Pokaż wiadomość
ale probeczki?

nie chce brac pelnegowymiaru w ciemno... podklad niby ok..ale odcien chce na sobie sprawdzic... w sephorach i douglasach nikt o takim nie wie... ciagle mi wciskaja ecru
Gdzie jasne próbeczki?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 19:04   #2628
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

a próbował ktoś jakiegoś Calvina Kleina? nie mogę znaleźć swatchy "porównawczych" z innymi kolorami ani podkładami...
nie rozumiem, dlaczego na allegro są dostepne próbki MF Xperience jedynie w kolorze 50 linen... to niesprawiedliwe

a. i przypomniało mi się, że kiedyś obiło mi sie o uszy, że Almay ma jasne podkłady? ktoś coś widział, ktoś coś wie?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 19:20   #2629
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

CK ma ponoć ładny i jasny kolor porcelain. Swatche kiedyś mignęły mi przed oczyma nawet. Był nieco podobny to LW 100 inglota, ale wiadomo - swatche jak swatche, wszystko zależy od aparatu i naszej karty graficznej...
Co do Almay to z serii Artistry 'porcelain' jest też jasny. Gorzej z dostępnością...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 20:25   #2630
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ja nie wiem już sama.
Kiedy znajdę podkład idealny?

Clarins 103 jest ciemny za mocno, sprawdzałam w drogerii.
Jaśniejszy od niego jest Armani nr. chyba 2, nawet żółty- ale już cena 215 zł chyba...
L'oreal zaczynają się od nr 2...

A nie wiecie czy mają próbki z Bobbi Brown? Bo nie widziałam tam płynnych, tylko po 1 flaszcze z rodzaju były.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 20:41   #2631
widzimis
Raczkowanie
 
Avatar widzimis
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 60
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
a próbował ktoś jakiegoś Calvina Kleina? nie mogę znaleźć swatchy "porównawczych" z innymi kolorami ani podkładami...
nie rozumiem, dlaczego na allegro są dostepne próbki MF Xperience jedynie w kolorze 50 linen... to niesprawiedliwe

a. i przypomniało mi się, że kiedyś obiło mi sie o uszy, że Almay ma jasne podkłady? ktoś coś widział, ktoś coś wie?
O ktorym CK mowa?

Wlasnie ogladalam ostatnio na jakiejs tronce w UK te podklady za grosze... i zastanawialam sie czy nie kliknac...

apropo... orientujecie sie moze ktory z clarinsow (everlasting) z tych najjasniejszych jest najwiekszym zołtkiem? jak patrze na ich "probnik" to nic zoltego nie widze
widzimis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 20:53   #2632
leemonka
Raczkowanie
 
Avatar leemonka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 151
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Swatche
Z lampą i bez.

Od góry:
Rimmel LF 16h 103 True Ivory
Rimmel LF 16h 100 Ivory
Bourjois Healthy Mix 51
Pharmaceris kryjący Ivory 01
Lirene Natural Look 404 Ivory
Elemong BB Cream

Chyba za słabo roztarłam Lirenkę bo jest jaśniejsza na buzi
ja stosuję Pharmaceris ivory od ponad roku, jest on jasny i dobrze kryjący, nieraz mieszam go z vichy, ale ogólnie za tą cenę jest to dla mnie najlepiej kryjący jasny pokład + puder max factor translucent lub sypki isadory i rewelka
leemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 20:58   #2633
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Ja nie wiem już sama.
Kiedy znajdę podkład idealny?

Clarins 103 jest ciemny za mocno, sprawdzałam w drogerii.
Jaśniejszy od niego jest Armani nr. chyba 2, nawet żółty- ale już cena 215 zł chyba...
L'oreal zaczynają się od nr 2...

A nie wiecie czy mają próbki z Bobbi Brown? Bo nie widziałam tam płynnych, tylko po 1 flaszcze z rodzaju były.
W rossmanach można natrafić na w1. Jest ciemniejszy i żółtszy (pomarańczowszy?) od wersji amerykańskiej. I w ogóle można pokusić się o kupno na allegro...
Co do próbek z bobbi to powinny być w douglasie; gorzej z uzyskaniem ich od panienek bo nie zawsze mają chęć na obdarowanie nimi klientów. Ale mi osobiście podkłady tej marki nie podchodzą... Oddałam odlewki koleżance i też stwierdziła że te podkłady to przerost treści nad formą (czytaj stosunek ceny do jakości to skandal). Obie wolimy już inglota...
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-01-30 o 21:00
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 21:18   #2634
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

A ja miałam nakładany podkład w sticku z Bobbi Brown (w kolorze 0 i 00) i to najlepszy podkład tradycyjny jaki kiedykolwiek miałam na twarzy (minerałów nie przebił). Pierwszy raz miałam wrażenie patrząc w lustro, że nie mam nic na twarzy! I cały czas rozważam jego kupno...
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 21:45   #2635
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Eh, wszystko zależy od skóry Mnie bobbi zniechęcił bardzo Zastanawiam się nad kupnem n1 loreala...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 22:42   #2636
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

pewnie juz kiedys to widziałyście, ja osobiście i tak się w tym gubię
http://theimaginariumofmakeup.blogsp...oxidation.html
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 22:54   #2637
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
pewnie juz kiedys to widziałyście, ja osobiście i tak się w tym gubię
http://theimaginariumofmakeup.blogsp...oxidation.html
Tak. Jeden z moich ulubionych blogów...Tyyyle jasnych podkładów Z których chyba ogromna większość jest niedostępna w PL...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:09   #2638
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
CK ma ponoć ładny i jasny kolor porcelain. Swatche kiedyś mignęły mi przed oczyma nawet. Był nieco podobny to LW 100 inglota, ale wiadomo - swatche jak swatche, wszystko zależy od aparatu i naszej karty graficznej...
Co do Almay to z serii Artistry 'porcelain' jest też jasny. Gorzej z dostępnością...
tego Almay Artistry nie ma nawet na ich stronie i już wyczytałam, ze właścicielem marki jest Revlon. No i w nazwach kolorów nie występuje Porcelain, za to jest Ivory. Ciekawe czy to wygląda podobnie, bo w sumie są niedrogie
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 11:18   #2639
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

nawet na allegro coś ostatnio pustki jasno podkładowe;/ w dodatku nie mogę gosha dostać jasna ciasna, na ich stronie mi pokazuje, że jest tylko w jakiś drogeryjkach na końcu miasta, co za @!#$% !
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:55   #2640
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Artistry widziałam na ebayu (kolor porcelain) ale zamawianie średnio się opłaca, bo podkład kosztuje ok 15 $ i drugie tyle życzą sobie za przesyłkę...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.