Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-20, 22:28   #3511
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;28254904]zmieniłas avatar ? fajny ten nowy [/QUOTE]
Dzięki
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 22:48   #3512
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

http://kwejk.pl/obrazek/286894/szlachta,vs,plebs.html która z Was to wkleiła?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 23:32   #3513
fleurr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 60
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Ja od kilku dni miałam ochotę wkleić gdzieś coś podobnego, widzę że ktoś mnie wyręczył
Nadeszło lato i jak widzę te wszystkie spalone dziewczyny to mi ich szkoda, bo nie zdają sobie sprawy z tego że to szkodzi ich skórze.. A do tego brzydko wygląda, ale to już moja osobista opinia
Już nie mogę się doczekać jak we wrześniu się mnie będą pytać co ja robiłam całe wakacje że jestem taka blada
fleurr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 23:55   #3514
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fleurr Pokaż wiadomość
A do tego brzydko wygląda, ale to już moja osobista opinia
No właśnie, ja też nie pojmuję skąd ten pęd do bycia żółtopomarańczowym albo żółtobrązowym Nie chcę, żeby zrobiła się burza wokół tego, jakie jesteśmy nietolerancyjne (), ale to w sumie działa w obie strony: ja patrzę z wewnętrzną odrazą na"brudne" żółte ciała, a ich właścicielki patrzą na mnie z, zapewne, równie wielkim obrzydzeniem Póki każdy jest szczęśliwy, wszystko gra
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 00:28   #3515
fleurr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 60
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
No właśnie, ja też nie pojmuję skąd ten pęd do bycia żółtopomarańczowym albo żółtobrązowym Nie chcę, żeby zrobiła się burza wokół tego, jakie jesteśmy nietolerancyjne (), ale to w sumie działa w obie strony: ja patrzę z wewnętrzną odrazą na"brudne" żółte ciała, a ich właścicielki patrzą na mnie z, zapewne, równie wielkim obrzydzeniem Póki każdy jest szczęśliwy, wszystko gra
No dokładnie, ale wkurza mnie to że opalenizna jest zazwyczaj kojarzona z dobrze spędzonymi wakacjami, a jak ktoś jest blady to juz większosc mysli ze cale wakacje spędził w domu. I ogolnie w dzisiejszym spoleczenstwie sie przyjelo ze opalenizna jest lepsza. Przynajmniej ja to zauwazam w swoim otoczeniu. No ale niech się opalają skoro to takie cudowne wg nich, dopiero za kilka lat uświadomią sobie ze im się to nie opłacało gdy zobaczą przedwczesne zmarszczki, przebarwienia itp
Pomijając już w zupełności to że blada skóra jest najpiękniejsza <3
fleurr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 00:32   #3516
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
No właśnie, ja też nie pojmuję skąd ten pęd do bycia żółtopomarańczowym albo żółtobrązowym Nie chcę, żeby zrobiła się burza wokół tego, jakie jesteśmy nietolerancyjne (), ale to w sumie działa w obie strony: ja patrzę z wewnętrzną odrazą na"brudne" żółte ciała, a ich właścicielki patrzą na mnie z, zapewne, równie wielkim obrzydzeniem Póki każdy jest szczęśliwy, wszystko gra
Ja powiem szczerze, że patrzę z zadowoleniem na opalone, bo przy nich wyglądam na bledszą Obrzydzenie mnie dopada dopiero, gdy widzę "białych murzynów" - Polaków czarniejszych od Afroamerykanów.
Ale niech każdy sobie chodzi jak chce. Wygląd obecnie modny i tak nie podoba mi się praktycznie w ogóle, więc narzekać nie będę
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 04:12   #3517
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
córki farmera (takie archetypy trzeba powielać)
http://www.flickriver.com/photos/244...08/2700060326/
http://www.flickr.com/photos/apophysis_rocks/496093625/
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-21, 10:12   #3518
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja używam tego korektora: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html
Na początku miałam wrażenie, że ulega oksydacji. Teraz już zauważam, że nie ciemnieje. Ma bardzo jasny, różowy odcień.

Zapomniałam dzisiaj go użyć.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 15:10   #3519
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja powiem szczerze, że patrzę z zadowoleniem na opalone, bo przy nich wyglądam na bledszą Obrzydzenie mnie dopada dopiero, gdy widzę "białych murzynów" - Polaków czarniejszych od Afroamerykanów.
Ale niech każdy sobie chodzi jak chce. Wygląd obecnie modny i tak nie podoba mi się praktycznie w ogóle, więc narzekać nie będę
Ja też
Ale najgorsze jest to, że opalenizna kojarzy się też z czymś zdrowym, a jak ktoś nie jest brązowy to znaczy, że nie wychodzi z domu/jest chory/miał kiepskie wakacje :/
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 15:17   #3520
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
mnie strasznie razi w tym hasle "bialą", bo traci rasizmem. mysle, ze znacznie lepiej brzmialoby "blada".
a tak btw; niedawno mialam watpliwa przyjemnosc zetknac sie z facebook-owa grupa o takiej nazwie i powiem, ze dawno nie czytalam tak rynsztokowych okreslen, jakie serwuje tam samozwancza "biala szlachta"
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 15:18   #3521
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;28266598]Ja też
Ale najgorsze jest to, że opalenizna kojarzy się też z czymś zdrowym, a jak ktoś nie jest brązowy to znaczy, że nie wychodzi z domu/jest chory/miał kiepskie wakacje :/[/QUOTE]
Dokładnie, często słyszę "Jaka ty blada jesteś! Dobrze się czujesz?", a nawet jak wchodzę do jakiegoś lekarza to każe mi sprawdzać żelazo, bo taka blada jestem...

Teksty o wakacjach też standard...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-21, 15:34   #3522
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Witam dziewczyny po długiej nieobecności
Widzę, że przybyło dużo nowych wielbicielek bladego piękna

Dzisiaj zaopatrzyłam się w SPF40 Sorayi, zobaczymy jak się spisze na basenach termalnych. Zastanawiałam się, czy nie dokupić jeszcze tej 60, ale strasznie boję się zapychania.

quench u mnie Lili Lolo nie ciemnieje Najjaśniejszy odcień wygląda całkiem w porządku. Nie wiem czy pamiętasz, na początku kupiłam Blondie, ale okazał się za ciemny. Jestem zadowolona z niego, ale zastanawiam się nad zmianą na adorned with grace minerals (tylko ze względu na mocniejsze krycie).
I u mnie Bourjois też wywołuje mdłości. Dla mnie pachnie.... różańcem

I pytanie- jak sobie radzicie z minerałami na filtr? U mnie robi się na twarzy plastelina. Nie potrafię w żaden sposób nad tym zapanować.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 16:01   #3523
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
mnie strasznie razi w tym hasle "bialą", bo traci rasizmem. mysle, ze znacznie lepiej brzmialoby "blada".
a tak btw; niedawno mialam watpliwa przyjemnosc zetknac sie z facebook-owa grupa o takiej nazwie i powiem, ze dawno nie czytalam tak rynsztokowych okreslen, jakie serwuje tam samozwancza "biala szlachta"
Wrzucisz linka?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 16:40   #3524
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Wrzucisz linka?
prosze: klik!
dodam, ze zakonczylam moja przygode z ta grupa 14 lipca- po wpisie "plebs nas atakuje"- ktory to dotyczyl bezposrednio mojej osoby i wypowiedzi, w ktorej zaproponowalam uzywanie przymiotnika 'blada', zamiast 'biala' i powstrzymanie sie od obelzywego slownictwa wobec osob o ciemnej skorze.
(a najzabawniejsze jest to, ze skore mam biala jak platki gardenii i posiadam pochodzenie szlacheckie, a wcale nie czuje sie przez to 'lepsza' i nie uwazam, zeby byl to powod do wywyzszania sie )
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 16:49   #3525
_kokeshi_
Rozeznanie
 
Avatar _kokeshi_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 501
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja powiem szczerze, że patrzę z zadowoleniem na opalone, bo przy nich wyglądam na bledszą
Ja dziś od siostry usłyszałam, że jestem blada i że ona przy mnie będzie wyglądać jak miłośniczka solarium, a przyznam, że moja siostra do opalonych raczej nie należy
Tak na co dzień nie zauważam swojej "bladości", ale jak usiądę koło TŻ to dopiero jest kontrast

Witam wszystkie Bladolice, podglądam i podczytuję Was od dawna, ale śmiałości nie było by się 'poudzielać'
__________________

_kokeshi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 17:13   #3526
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kattarina
prosze: klik!
dodam, ze zakonczylam moja przygode z ta grupa 14 lipca- po wpisie "plebs nas atakuje"- ktory to dotyczyl bezposrednio mojej osoby i wypowiedzi, w ktorej zaproponowalam uzywanie przymiotnika 'blada', zamiast 'biala' i powstrzymanie sie od obelzywego slownictwa wobec osob o ciemnej skorze.
(a najzabawniejsze jest to, ze skore mam biala jak platki gardenii i posiadam pochodzenie szlacheckie, a wcale nie czuje sie przez to 'lepsza' i nie uwazam, zeby byl to powod do wywyzszania sie )
__________________

Dziękuję za arcyciekawą lekturę Hm, zapowiadało się na ciekawą stronę- grupę wsparcia bladolicych , a z tego co widzę, płycizną trąci. Przynajmniej część wypowiedzi. Niektórym chyba naprawdę się wydaje, że są lepsi od całego otaczającego ich plebsu Zamiast potraktować sprawę z przymrużeniem oka, robią z siebie samozwańczą elitę Nie "lubię tego", niestety.
W temacie, rozpoczęłam letnią akcję rozjaśniania; "ukręciłam" sobie tonik z kwasami, krem Azelo i serum Flavo-c, wszystko z Biochemii Urody. I coś mnie zapycha Nie wiem, czy to oczyszczanie się skóry dzięki kwasom, czy nie toleruję Sorayi spf45
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.

Edytowane przez Lukrecja_Borgia
Czas edycji: 2011-07-21 o 17:15
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 17:19   #3527
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
__________________

Dziękuję za arcyciekawą lekturę Hm, zapowiadało się na ciekawą stronę- grupę wsparcia bladolicych , a z tego co widzę, płycizną trąci. Przynajmniej część wypowiedzi. Niektórym chyba naprawdę się wydaje, że są lepsi od całego otaczającego ich plebsu Zamiast potraktować sprawę z przymrużeniem oka, robią z siebie samozwańczą elitę Nie "lubię tego", niestety.
W temacie, rozpoczęłam letnią akcję rozjaśniania; "ukręciłam" sobie tonik z kwasami, krem Azelo i serum Flavo-c, wszystko z Biochemii Urody. I coś mnie zapycha Nie wiem, czy to oczyszczanie się skóry dzięki kwasom, czy nie toleruję Sorayi spf45
wlasnie to samo pomyslalam, gdy natknelam sie na te grupe: swietne miejsce dla bladolicych, mozna bedzie tu znalezc ciekawe informacje. niestety...

---------------------------
co do zapychania: jak Twoja skora reaguje na silikony? zwlaszcza na cyclopentasiloxane? mnie wlasnie on zapycha
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 17:32   #3528
_kokeshi_
Rozeznanie
 
Avatar _kokeshi_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 501
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
wlasnie to samo pomyslalam, gdy natknelam sie na te grupe: swietne miejsce dla bladolicych, mozna bedzie tu znalezc ciekawe informacje. niestety...
A mnie odrzuca już sama nazwa tej "grupy" i nie oczekiwałabym od niej niczego ciekawego poza, zasugerowanym już w nazwie, wywyższaniem się i lansowaniem na "szlachtę".
Swoją drogą, dla nich to chyba "moda" na bladość, nie ze względu na zdrowie itp, a raczej na fakt, że opalanie "wyszło" z mody więc by być w zgodzie z trendem to będą teraz bladzi
__________________

_kokeshi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 17:42   #3529
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
co do zapychania: jak Twoja skora reaguje na silikony? zwlaszcza na cyclopentasiloxane? mnie wlasnie on zapycha
Staram się ich unikać, jest podatna na zapychanie. Metodą prób i eliminacji postaram się znaleźć winowajcę
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-21, 17:47   #3530
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez _kokeshi_ Pokaż wiadomość
A mnie odrzuca już sama nazwa tej "grupy" i nie oczekiwałabym od niej niczego ciekawego poza, zasugerowanym już w nazwie, wywyższaniem się i lansowaniem na "szlachtę".
Swoją drogą, dla nich to chyba "moda" na bladość, nie ze względu na zdrowie itp, a raczej na fakt, że opalanie "wyszło" z mody więc by być w zgodzie z trendem to będą teraz bladzi
wlasnie dlatego narazilam sie wypowiadajac swoja opinie na temat nazwy grupy. a jak zobaczylam przewijajace sie gdzieniegdzie hasla: "white power- jak za dawnych czasow", to nawet kliknelam donos do facebooka wiem, ze nieskuteczny, ale zgodny z moimi pogladami.
mam wrazenie, ze z roznych powodow tamci ludzie nie moga sie opalac i potrzebuja potwierdzenia tego, ze "biali" i tak sa OK. to takie tuszowanie niskiej samooceny .
ja lubie swoja karnacje, niezaleznie od tego, co inni o niej mysla i nie potrzebuje nikogo osmieszac, by poczuc sie lepiej

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Staram się ich unikać, jest podatna na zapychanie. Metodą prób i eliminacji postaram się znaleźć winowajcę
ta Soraya spf 45 ma wlasnie m.in.cyclopentasiloxane. (jesli masz na mysli 100ml balsam?)

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2011-07-21 o 17:50
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 18:09   #3531
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
ta Soraya spf 45 ma wlasnie m.in.cyclopentasiloxane. (jesli masz na mysli 100ml balsam?)
Tak, balsam Sięgnę po coś aptecznego, mam kilka próbek i będę testować.

A żeby trzymać się tematu , polecam wypróbowanie koralowego cienia do powiek, IMO pięknie podkreśla jasną karnację, ciemne oczy i włosy. Choć, podejrzewam, że i jasnowłose mogą go polubić.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 18:33   #3532
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

to jak już przy cieniach jesteśmy to ja się pochwalę, że przyszła do mnie paletka ze sleeka oh so special i jestem bardzo zadowolona z tego faktu Jakby co swatche na blogu ;p
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 19:26   #3533
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Tak, balsam Sięgnę po coś aptecznego, mam kilka próbek i będę testować.

A żeby trzymać się tematu , polecam wypróbowanie koralowego cienia do powiek, IMO pięknie podkreśla jasną karnację, ciemne oczy i włosy. Choć, podejrzewam, że i jasnowłose mogą go polubić.
od siebie moge polecic Fluid matujacy Eucerin, klik! (tez z silikonem, ale "lzejszym": cyclomethicone) nie zapchal nawet mojej megatlustej cery.

co do podkreslenia jasnej cery- od kilku lat nie uzywam juz podkladow, tylko pudry.
moi ulubiency to Kanebo Translucent Loose Powder (kwc) i YSL Semi Loose Powder (taki)- cudownie rozswietlajacy malenkimi, dyskretnymi drobinkami, YSL Matt and Radiant Pressed Powder, ( taki, tylko w odcieniu w odcieniu 01) i ukochany zima, Kanebo Silky Highlighting Powder: ten. wiem, ze drogie, ale dla mnie niezawodne i niesamowicie wydajne
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 19:40   #3534
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny po długiej nieobecności
Widzę, że przybyło dużo nowych wielbicielek bladego piękna

Dzisiaj zaopatrzyłam się w SPF40 Sorayi, zobaczymy jak się spisze na basenach termalnych. Zastanawiałam się, czy nie dokupić jeszcze tej 60, ale strasznie boję się zapychania.

quench u mnie Lili Lolo nie ciemnieje Najjaśniejszy odcień wygląda całkiem w porządku. Nie wiem czy pamiętasz, na początku kupiłam Blondie, ale okazał się za ciemny. Jestem zadowolona z niego, ale zastanawiam się nad zmianą na adorned with grace minerals (tylko ze względu na mocniejsze krycie).
I u mnie Bourjois też wywołuje mdłości. Dla mnie pachnie.... różańcem

I pytanie- jak sobie radzicie z minerałami na filtr? U mnie robi się na twarzy plastelina. Nie potrafię w żaden sposób nad tym zapanować.
Ja też się właśnie zastanawiam nad Adorned tyle, że przegapiłam zbiorowe zamówienie
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 08:02   #3535
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

dziewczyny, znacie filtry które mają jak najwyższą ochronę anty UVA??? zawsze patrzy się żeby filtr miał SPF50+(UVB) ale jak z UVA? Ta bioderma ma niby UVA 30
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...30-30-uva.html

Obecnie używam sorayi spf60 i na to bb cream spf40 PA++ lub BRTC spf50 PA+++ chociaż pewnie ta ochrona tych kremów to o kant
Czytałam o Shiseido Anessa rzekoma spf50 i PA+++ przeznaczona oczywiście na rynek azjatycki no i te same oznaczenie anty UV jak w bb creamach, na KWC jest napisane że taka super lekka wodnista konsystencja, wchłaniająca się w mgnieniu oka do matu, w związku z tym czy to w ogóle chroni jakoś nie chce mi się wierzyć że stworzyli super najwyższą ochroną i do tego tak komfortową w użytkowaniu
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 08:07   #3536
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja niedawno spaliłam sonie plecy i kawałek nogi, tak to jest jak na kacu nie myśli się o smarowaniu ale bolało bardzo i połowa moich pleców ma beznadziejny kolor... obecnie brązowo-czerwony...

na wątku o filtrach dziewczyny napisały, że soraya ma składnik przenikający, dlatego ją odstawiłam....

teraz używam Polleny(takiej dużej, nowej= mają nowe opakowania) i jest ok, ale do twarzy chciałabym mieć jeszcze coś innego
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 11:03   #3537
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
haha, jak to zobaczyłam też się zastanawiałam, czy to nie sprawka kogoś stąd

ja się niby nieco opaliłam w paru miejscach. kurcze, ta opalenizna naprawdę wygląda jakbym sie przybrudziła czymś, bo ten kolor jest taki szarawy, miejscami ewentualnie wpadający w bardzo ziemistą oliwkę. bez sensu ale i tak musze pochwalić filtr Garniera SPF50+ dla dzieci, jest w sumie tępawy i tłusty, ale wchłania się jednak lepiej niż Babydream. I może i się trochę opaliłam (a raczej "opaliłam"), ale obeszło się bez pieczenia skóry, jak to było z Babydreamem. pewnie jakbym nie zapomniała się dofiltrować w ciągu dnia to bym się nie opaliła ani trochę
a i ostatnio narzekałam na powrót trądziku, i ogólnie na szalejącą skórę. udało mi się ją uspokoić. zrezygnowałam z większości kosmetyków, twarz myłam tylko olejkiem do mycia (z BU), do tego tylko micel z Perfecty i hydrolaty z BU, czasem maseczki z glinki, a nawilżałam już tylko oliwą z oliwek. w miarę mi się cera uspokoiła, mniej się tłuści i nie wyskakują mi takie wielkie kulfony oliwa z oliwek rządzi. nie ma to jak chodzić z takim świecącym tłuszczem na ryju, i tylko się bać, czy czasem ktoś nie wpadnie w odwiedziny i mnie zastanie w takim otłuszczonym stanie
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2011-07-22 o 11:05
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 11:26   #3538
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

fiasco, a jaką oliwę brałaś? taką zwykła spożywczą? i jaki olej z BU? ja kiedyś próbowałam pomarańczowego, ale jednak nie miałam do niego przekonania
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 12:35   #3539
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
fiasco, a jaką oliwę brałaś? taką zwykła spożywczą? i jaki olej z BU? ja kiedyś próbowałam pomarańczowego, ale jednak nie miałam do niego przekonania
olej do mycia z BU pomarańczowy właśnie, a oliwa zwykła, spożywcza, z pierwszego tłoczenia
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-22, 12:48   #3540
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja się niby nieco opaliłam w paru miejscach. kurcze, ta opalenizna naprawdę wygląda jakbym sie przybrudziła czymś, bo ten kolor jest taki szarawy, miejscami ewentualnie wpadający w bardzo ziemistą oliwkę. bez sensu ale i tak musze pochwalić filtr Garniera SPF50+ dla dzieci, jest w sumie tępawy i tłusty, ale wchłania się jednak lepiej niż Babydream. I może i się trochę opaliłam (a raczej "opaliłam"), ale obeszło się bez pieczenia skóry, jak to było z Babydreamem. pewnie jakbym nie zapomniała się dofiltrować w ciągu dnia to bym się nie opaliła ani trochę
ja opalam się na żółto brzoskwiniowo za to twarzy jakoś nie rusza jeśli chodzi o buzię to panicznie boje się słońca wiadomo że ochrona 99/100% jest możliwa wyłącznie w warunkach laboratoryjnych i to przy aplikacji 2/2,5 ml i reaplikowaniu co 2 godziny
a pod makijaż nawet 1ml to dużo nie mówiąc o powtarzaniu smarowania przez cały dzień. Gdyby się chciało robić tak jak trzeba to buzia byłaby piękną białą tłustą maską, coś a'la posmarowana grubo maścią cynkową, wtedy rzeczywiście by robiła za ekran odbijający promienie strach pomyśleć na ile procent jest ta ochrona stosując na co dzień spf 50+ pod makijaż tylko rano, wątpię żeby to choć 50% było
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.