Kosmetyki naturalne - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-17, 15:52   #301
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Analeigh, ja wlaśnie jestem na etapie poszukiwania podkladu, czy ten Bencoś który masz dobrze Ci sluży? czy myślisz, że nadalby się do cery przesuszonej tradzikowej, nawilza coś? A jakie ma krycie no i odcienie? Ogólnie jak wspólgra z Twoją cerą? Zalety i wady? Przepraszam, że jestem taka dociekliwa, ale cena jest zachęcajaca, a ja kompletnie nie wiem na co sie zdecydowac i zależy mi, żeby znaleźć coś szybko. Będę wdzięczna za szczególowe info.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:25   #302
2016062116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 216
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Analeigh, ja wlaśnie jestem na etapie poszukiwania podkladu, czy ten Bencoś który masz dobrze Ci sluży? czy myślisz, że nadalby się do cery przesuszonej tradzikowej, nawilza coś? A jakie ma krycie no i odcienie? Ogólnie jak wspólgra z Twoją cerą? Zalety i wady? Przepraszam, że jestem taka dociekliwa, ale cena jest zachęcajaca, a ja kompletnie nie wiem na co sie zdecydowac i zależy mi, żeby znaleźć coś szybko. Będę wdzięczna za szczególowe info.
Nie ma problemu, chętnie pomogę
Podkład niby konsystencję ma tłustą, ale na twarzy, trudno go rozsmarować. Trzeba pod niego nałożyć jakiś krem albo olejek, żeby był lepszy poślizg przy nakładaniu. Trzeba go rozsmarowywać bardzo starannie i długo, jak już się to zrobi to utrzymuje się dość długo i podczas dnia plamy się nie robią i cera jest ładnie wygładzona, ale kryje bardzo słabo głównie nadaje kolor i wygładza. Mam odcień honey, czyli ten pośredni (jak kupowałam był jeszcze jeden jasny i jeden ciemniejszy) a karnację mam jasną i ten odcień mi pasuje, lekko ją przyciemnia, tak w sam raz. Co do nawilżania to na pewno nie wysusza, mi skórę ładnie wygładza i to pewnie trochę dzięki nawilżaniu, ale mam cerę tłustą, więc trudno mi napisać czy ze suchą cerą będzie tak samo. Ogólnie podkład jest przyzwoity, poza tym ciężkim nakładaniem i zdecydowanie bardziej dla osób bez większych niedoskonałości.
2016062116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 18:00   #303
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kobitki, używacie podkladów naturalnych? Konczy mi sie podklad, chcę zakupić cos naturalnego. cięzko mi jednak znaleźć cokolwiek w internecie, natknęlam sie jak dotąd na podklady Lavery i Logony, o których nie ma żadnych opinii. Możecie coś polecić do cery dojrzalej, niezapychajacego? Lubie podklady plynne, korygujące i lekko matujace, no i żeby nie wysuszaly.
A patrzyłaś z firmy Rhea albo Sante? Tutaj znalazłam i masz na dole opinie, nie duże, ale jakieś są:

http://www.matique.pl/pl/rhea-podkla...ralny_152.html

http://www.matique.pl/pl/sante-podkl...warzy_154.html

***

A tak w ogóle dziewczyny, co myślicie o tym? -> http://himalayaherbals.pl/
Znalazłam dzisiaj, przypadkiem. Czy to możliwe, że tam wszystko jest tak ładnie, pięknie i za tak niskie (w porównaniu do innych ekologicznych rzeczy) ceny?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-02-17 o 18:28
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 18:31   #304
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziękuję Dziewczyny, no szkoda trochę, że ten benecos nie kryje. weszlam z ciekawości na stronkę biolandera i widzę tam też inny podklad, firmy Argile, fajny sklad, droższy ciut, ale cenowo porównywalny do benecosu, gdyż ma 50 ml, a nie 30. Myślę, czy by nie kupić obydwu, jasny Argile i ciemniejszy Benecosu, spróbowac je laczyć, żeby odcien wyszedl idealny, zwlaszcza że lato sie zbliża. No i zastanowie się tez nad tym plynem micelarnym. Jej, ten sante także kusi. Ja już nie wiem co mam robić, chyba jednak skuszę sie na biolandera, widzę dużo interesujacych produktów. Ale jeszcze rzucę okiem co ma Matique w ofercie. Dzięki jeszcze raz


Raanyy, ten sklep matique też ma super rzeczy. No to mi teraz namieszalyście, ech....

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-02-17 o 18:38
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 19:49   #305
marylisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A tak w ogóle dziewczyny, co myślicie o tym? -> http://himalayaherbals.pl/
Znalazłam dzisiaj, przypadkiem. Czy to możliwe, że tam wszystko jest tak ładnie, pięknie i za tak niskie (w porównaniu do innych ekologicznych rzeczy) ceny?
Widziałam parę rzeczy tej firmy w aptekach Juventa. Niestety składy tych kosmetyków nie są zbyt porywające, jak na kosmetyki mające nosić miano ekologicznych.
marylisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 20:18   #306
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ich nowa seria ORGANIQUE ma eco certa i fajne składy, które można obejrzeć na amerykańskiej stronie . W Warszawie można je dostać w sklepie evergreen i na młynarskiej w zielarskim (ale ceny trochę wyższe).
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 07:26   #307
tequilla78
Raczkowanie
 
Avatar tequilla78
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat francuzzka: Jestem na 100% pewne, że każda z uczestniczek tego wątku jest świadomą konsumentką i potrafi ocenić gdzie warto kupować. Ja jakoś nie zauważyłam tych zawyżonych cen.[/QUOTE]

A ja owszem, piszą też o tym dziewczyny na innych wątkach, ale na pewno będziesz bronić sklepu Kosmetyki Natury jak lew.

Edytowane przez tequilla78
Czas edycji: 2011-02-18 o 07:28
tequilla78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 07:31   #308
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

Korah czyli ten pdklad do Ciebie przemawia?
http://www.matique.pl/pl/sante-podkl...warzy_154.html

ja tez szukam jakiegos bezpiecznego, dermatolog polecil mi z La roche posay ale jakos watpie w jego dobroczynne dzialanie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 07:31   #309
tequilla78
Raczkowanie
 
Avatar tequilla78
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A patrzyłaś z firmy Rhea albo Sante? Tutaj znalazłam i masz na dole opinie, nie duże, ale jakieś są:

http://www.matique.pl/pl/rhea-podkla...ralny_152.html

http://www.matique.pl/pl/sante-podkl...warzy_154.html

***

A tak w ogóle dziewczyny, co myślicie o tym? -> http://himalayaherbals.pl/
Znalazłam dzisiaj, przypadkiem. Czy to możliwe, że tam wszystko jest tak ładnie, pięknie i za tak niskie (w porównaniu do innych ekologicznych rzeczy) ceny?

Himalaya to nie sa prawdziwe ekologiczne kosmetyki, ani nawet naturalne. Mają w składzie m.in. parabeny. To jest właśnie typowy przykład mieszania ludziom w głowach. Może mają w sobie 1% jakichś eko składników, ale na tym ich naturalność się raczej kończy.
tequilla78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 07:51   #310
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki naturalne

nie czytałaś co napisałam? sprawdź zanim coś wypalisz...
edit: jeśli nie potrafisz szukać to proszę http://www.himalayadirect.com/organique/en/default.asp

Edytowane przez nie_ma_mnie
Czas edycji: 2011-02-18 o 08:03
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 09:04   #311
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Korah czyli ten pdklad do Ciebie przemawia?
http://www.matique.pl/pl/sante-podkl...warzy_154.html

ja tez szukam jakiegos bezpiecznego, dermatolog polecil mi z La roche posay ale jakos watpie w jego dobroczynne dzialanie

Tak przemiawia do mnie, ale jeszcze bardziej przemawia do mnie to: http://biolander.com/produkty/katego...ie-sable-50ml/ .

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
nie czytałaś co napisałam? sprawdź zanim coś wypalisz...
edit: jeśli nie potrafisz szukać to proszę http://www.himalayadirect.com/organique/en/default.asp

Zauwazylam że teraz wielu nieekologicznych producentów zaczyna wypuszczać pojedyncze serie ekologiczne, certyfikowane. Np Himalaya, Fitomed, Flos-Lek, Rossmann, The Body Shop. Mają chyba nóż na gardle. Kosmetyka naturalna jest coraz silniejsza konkurencją.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-02-18 o 09:06
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 09:22   #312
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

Korah ciekawe zamawiasz?

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

i to jest tylko ten jeden kolor? musze sie porozgladac

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

a juz widze ten sable chyba najlepszy, bo rose moze byc nienaturalny przy moich plamach czerwonych i naczynkach
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 09:32   #313
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zauwazylam że teraz wielu nieekologicznych producentów zaczyna wypuszczać pojedyncze serie ekologiczne, certyfikowane. Np Himalaya, Fitomed, Flos-Lek, Rossmann, The Body Shop. Mają chyba nóż na gardle. Kosmetyka naturalna jest coraz silniejsza konkurencją.
Dokładnie . Ale równoczesnie zauważam, że niektóre firmy, jak Lavera czy Urtekram, wypuszczają na rynek nowe wersje swoich serii z gorszym składem (z siarczanem)
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 09:39   #314
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

No jakiś podklad muszę zamówić w ciagu 2 tygodni, bo mój gosh jest na wykonczeniu, już nawet musialam przeciać tubkę, żeby wydobyć kosmetyk ,bo przez wylot nic nie wyplywa, a tam w środku jeszcze na pare użyć jest podkladu. W każdym razie zastanawiam sie powaznie nad argile, sklad jest niezapychajacy, ale jak z kryciem będzie to nie wiem, natomiast co do Sante, to też sie nad nim poważnie zastanawiam, ponoć kryje, ale też może zapychać, chcialabym je obydwa polączyć, żeby móc tonować odcien, szkoda że są w dwóch różnych sklepach. Tak więc albo kupie Argile i Sante, albo Argile i Benecos.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-02-18 o 09:40
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 09:44   #315
tequilla78
Raczkowanie
 
Avatar tequilla78
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak przemiawia do mnie, ale jeszcze bardziej przemawia do mnie to: http://biolander.com/produkty/katego...ie-sable-50ml/ .

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------




Zauwazylam że teraz wielu nieekologicznych producentów zaczyna wypuszczać pojedyncze serie ekologiczne, certyfikowane. Np Himalaya, Fitomed, Flos-Lek, Rossmann, The Body Shop. Mają chyba nóż na gardle. Kosmetyka naturalna jest coraz silniejsza konkurencją.

rzeczywiście mój błąd- nie zauważyłam, że wypuścili prawdziwą eko serię, wiem, że wcześniej produkowane przez nich kosmetyki nie były eko, ale może zaczynają ewoluować w kierunku kosmetyki naturalnej.
tequilla78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 09:47   #316
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

czyli Argile ma lepszy sklad jesli chodzi o nie zapychanie? ja tez musze kupic jakis podklad a wiem ze na Ciebie moge liczyc stad moje dopytywanie sie, szkoda tylko ze nie moge ich 'pomacac' zobaczyc konsystencji (krycie..) i koloru, ale chyba ten Sable lepszy bedzie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 10:03   #317
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
Dokładnie . Ale równoczesnie zauważam, że niektóre firmy, jak Lavera czy Urtekram, wypuszczają na rynek nowe wersje swoich serii z gorszym składem (z siarczanem)

A tego to niewiedzialam. czy te serie tez są certyfikowane? Wszędzie teraz rządzi pieniądz, najpierw marka wyrabia sobie renome, a potem tnie koszt produkcji, zeby zarobić. Oj, niedobrze

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
czyli Argile ma lepszy sklad jesli chodzi o nie zapychanie? ja tez musze kupic jakis podklad a wiem ze na Ciebie moge liczyc stad moje dopytywanie sie, szkoda tylko ze nie moge ich 'pomacac' zobaczyc konsystencji (krycie..) i koloru, ale chyba ten Sable lepszy bedzie

Sklad Argile z tego co widze jest wręcz boski, nie bedzie zapychać i cena tez jak na 50 ml, chociaż wiadomo, że mogą sie znaleźć uczuleniowcy na niego. No wlaśnie szkoda, że nie można sprawdzić kolorów i wlaściwości, nie mają nawet próbek. Dlatego chce kupić dwa podklady jeden jasniejszy, zbliżony do mojego odcienia cery, drugi ciemniejszy, żeby tez slużyly latem.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-02-18 o 10:07
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 10:19   #318
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki naturalne

Urtekram -tak ma znaczek eco cert na butelkach, natomiast Lavera (spa i basis sensitiv) ma 1 gwiazdkę Natrue i jeszcze jakiś "Mit Bio-Pflanzeninhaltsstoffen aus eigener Herstellung" (z niemieckiej strony)
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 10:52   #319
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez tequilla78 Pokaż wiadomość
Cytat francuzzka: Jestem na 100% pewne, że każda z uczestniczek tego wątku jest świadomą konsumentką i potrafi ocenić gdzie warto kupować. Ja jakoś nie zauważyłam tych zawyżonych cen.
A ja owszem, piszą też o tym dziewczyny na innych wątkach, ale na pewno będziesz bronić sklepu Kosmetyki Natury jak lew.[/QUOTE]


porównuję ceny Lavery i nie widzię różnicy, a czy bronić jak lew to nie sądze.
Dla przykładu kupiłam ostatnio olej arganowy 100 ml za 48 zł, ktoś wyżej napsiał ze w biloandrze kupuje 55 ml za 39 zł, łatwo chyba policzyć co się bardziej opłaca.

SekretnyWachalarz zaintersowałaś mnie tym szamponem Urtekram i poszperałam w sieci znajdziejsz tutaj http://www.naturo.pl/

Edytowane przez francuzzka
Czas edycji: 2011-02-18 o 10:54
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 10:18   #320
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
SekretnyWachalarz zaintersowałaś mnie tym szamponem Urtekram i poszperałam w sieci znajdziejsz tutaj http://www.naturo.pl/
Ja go również znalazłam w wielu sklepach tylko tak jak pisałam przesyłka droga i wtedy cały szampon wychodzi drogo. Poza tym prędzej brałabym ten drugi, który wymieniłam, bo jest tylko kilka złotych droższy, a ma aż 150 ml więcej.

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Raanyy, ten sklep matique też ma super rzeczy. No to mi teraz namieszalyście, ech....
Mi również się ten sklep baaardzo podoba.

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Może też kupować przez feelunique. com zakładka organic. Jest trochę naturalnych kosmetyków, a wysyłka wszędzie gratis.
Kupowałaś tam już coś?

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
Dokładnie . Ale równoczesnie zauważam, że niektóre firmy, jak Lavera czy Urtekram, wypuszczają na rynek nowe wersje swoich serii z gorszym składem (z siarczanem)
Uuu, nie ładnie.
Wygląda na to, że teraz trzeba wszystko czytać i to nie raz, ale za każdym razem.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 10:33   #321
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A tego to niewiedzialam. czy te serie tez są certyfikowane? Wszędzie teraz rządzi pieniądz, najpierw marka wyrabia sobie renome, a potem tnie koszt produkcji, zeby zarobić. Oj, niedobrze

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------




Sklad Argile z tego co widze jest wręcz boski, nie bedzie zapychać i cena tez jak na 50 ml, chociaż wiadomo, że mogą sie znaleźć uczuleniowcy na niego. No wlaśnie szkoda, że nie można sprawdzić kolorów i wlaściwości, nie mają nawet próbek. Dlatego chce kupić dwa podklady jeden jasniejszy, zbliżony do mojego odcienia cery, drugi ciemniejszy, żeby tez slużyly latem.

Tutaj maja opinię odnośnie podkładu Argile na dole może pomoże http://www.kosmetyki-natury.eu/Podkl..._50ml-467.html
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:20   #322
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dzięki francuzzka, na biolanderze tez byly opinie, w zasadzie podobne. Zależy mi jednak na minimalnym chociaż kryciu, chyba będę musiala zrezygnować z biolandera bo widze, że kosmetyki natury mają większy wybór i mogę kupić 2 różne podklady w dwóch różnych odcieniach. Mają m. in. ten podklad sante który ponoć lepiej kryje. Jest jednak ciut drożej, niz w innych sklepach.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-02-20 o 13:21
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 14:43   #323
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

SekretnyWachlarz jeszcze nie kupowałam na feelunique, ale sporo kupowała moja koleżanka, była bardzo zadowolona i to ona mi poleciła sklep, a w szczególności zakładkę organic. Mają dobre ceny (np. zwykłe perfumy połowę taniej niż w sephorze), bo są zerejestrowani na wyspie Jersey (raj podatkowy), ale nie sprzedają przeterminowanych kosmetyków, jak osławiona truskawka (przestałam kupować na strawberrynet po tym, jak parę razy dostałam stare produkty).
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 14:47   #324
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
SekretnyWachlarz jeszcze nie kupowałam na feelunique, ale sporo kupowała moja koleżanka, była bardzo zadowolona i to ona mi poleciła sklep, a w szczególności zakładkę organic. Mają dobre ceny (np. zwykłe perfumy połowę taniej niż w sephorze), bo są zerejestrowani na wyspie Jersey (raj podatkowy), ale nie sprzedają przeterminowanych kosmetyków, jak osławiona truskawka (przestałam kupować na strawberrynet po tym, jak parę razy dostałam stare produkty).
Co do cen w zakładce organic to są troszkę tańsze niż te w Polsce (liczyłam ), ale i tak dużo zaoszczędzamy, bo nie płacimy za przesyłkę.
Przyznam się szczerze, że tej osławionej truskawki nie znam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 14:59   #325
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Co do cen w zakładce organic to są troszkę tańsze niż te w Polsce (liczyłam ), ale i tak dużo zaoszczędzamy, bo nie płacimy za przesyłkę.
Przyznam się szczerze, że tej osławionej truskawki nie znam.
truskawka to strawberrynet. com Wysyłka z Hong Kongu gratis wszędzie, ceny konkurencyjne, ale kosmetyki przeterminowane, albo już wycofane, limitowane edycje. poza tym nie ma tam naturalnych kosmetyków. generalnie nic nie straciłaś
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 17:31   #326
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
truskawka to strawberrynet. com Wysyłka z Hong Kongu gratis wszędzie, ceny konkurencyjne, ale kosmetyki przeterminowane, albo już wycofane, limitowane edycje. poza tym nie ma tam naturalnych kosmetyków. generalnie nic nie straciłaś


***

Kurde, a ja nadal nie mam szamponu, a mój już naprawdę na wykończeniu. Dziewczyny, jak uważacie... 32 złote za 400 ml, ekologiczny szampon to dużo czy nie? Bo się zdecydować nie mogę.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 18:31   #327
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

Kurde, a ja nadal nie mam szamponu, a mój już naprawdę na wykończeniu. Dziewczyny, jak uważacie... 32 złote za 400 ml, ekologiczny szampon to dużo czy nie? Bo się zdecydować nie mogę.
Moim zdaniem nie duzo, jeśli nauczysz sie efektywnie uzywać to starczy ci na dłużej niż takie kremowe, gęste, drogeryjne szampony a to zamortyzuje koszty
Ja moje Aubrey zużywam w jakieś 4-4,5 m-c wiec wychodzi mnie to taniej niz za czasów drogeryjnych
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 20:46   #328
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość


***

Kurde, a ja nadal nie mam szamponu, a mój już naprawdę na wykończeniu. Dziewczyny, jak uważacie... 32 złote za 400 ml, ekologiczny szampon to dużo czy nie? Bo się zdecydować nie mogę.
ja uważam że nie dużo, zwłaszcza że 32 zł to przeważnie się płaci za 250 ml.

Jaki kupujesz?
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 09:23   #329
natiria
Raczkowanie
 
Avatar natiria
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 56
Dot.: Kosmetyki naturalne

hej, to super temat! ja jakiś czas temu zaczęłam się interesować kosmetykami naturalnymi i jestem ich naprawdę fanką. Aż dziwne, że dopiero teraz. Mam jeszcze pozostałości starych kosmetyków, dostałam też standard - na gwiazdkę i szkoda mi ich wyrzucić, a z drugiej strony ich praktycznie nie używam (jak mi się skończy jakiś eko). Ja ostatnio kupiłam sobie mydło i szampon Alepia, trochę są takie apteczne, ale buzia mi się naprawdę poprawiła - jest dużo gładsza. Do twarzy zamiast kremu kupiłam sobie olejek z róży piżmowej i jest super! Muszę sobie tylko kupić coś do zmywania makijażu, bo to mydło nie chce zmywać i strasznie szypie w oczy :/

Ale za to przejrzałam ostatnio składniki swoich kolorowych kosmetyków i we fluidzie mam parabeny itp A jednak taki fluid online ciężko kupić.
__________________

natiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 09:44   #330
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie duzo, jeśli nauczysz sie efektywnie uzywać to starczy ci na dłużej niż takie kremowe, gęste, drogeryjne szampony a to zamortyzuje koszty
Ja moje Aubrey zużywam w jakieś 4-4,5 m-c wiec wychodzi mnie to taniej niz za czasów drogeryjnych
No to spróbuję.

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
ja uważam że nie dużo, zwłaszcza że 32 zł to przeważnie się płaci za 250 ml.

Jaki kupujesz?
Fakt. Sama widziałam za 26-28 złotych szampony, które czasami nie mają nawet 250 ml. Szampon to: Faith in Nature (pisałam już o nim) i albo wezmę z olejkiem z drzewa herbacianego albo z rosemery, ale mi się wydaje, że tam powinno być rosemary czyli z rozmarynem.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.