Zestaw dla początkujących do manicure hybrydowego. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-11, 11:17   #1
Ewa_22_10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1

Zestaw dla początkujących do manicure hybrydowego.


Witam, znalazłam tutaj wiele porad dotyczących manicure hybrydowego, jednak coś jeszcze ciągle zawraca mi głowę.

Chciałabym mianowicie zakupić swój pierwszy zestaw do manicure hybrydowego. Nie w celach zarobkowych, po prostu sama dla siebie i może najbliższych . Problem w tym, że w sklepach internetowych jest pełno zestawów i można dostać oczopląsu...
A ja świeżak w sprawie manicure hybrydowego nie mam pojęcia, który wybrać. Mimo, iż czytam i czytam, ciągle coś mnie zadręcza.

Moje pytanie zatem brzmi: Czy pomogłybyście wybrać mi zestaw? Jakich firm produkty polecacie a jakich lepiej nie dotykać? I przede wszystkim czy znacie jakieś zaufane sklepy internetowe gdzie mogłabym taki sprawdzony zestaw zamówić?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Ewa_22_10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 11:29   #2
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Zestaw dla początkujących do manicure hybrydowego.

Gdybyś zagłębiła się dokładnie w to forum to byś od razu wiedziała jakie firmy polecamy, a jakich lepiej nie dotykać jak to ujęłaś wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania były nie raz, a nawet i nie dwa poruszane także musisz niestety doczytać

z mojej strony podpowiem, że zestawy z allegro, zawierające bardzo tanie lakiery to w 99% buble także tego bym nie kupowała. Warto skupić się na takich firmach jak tańsze Estetiq czy Cosmetics Zone lub drożdze Semilac czy Neonail, Modena itp. Są też inne firmy np Mollon, MM czy Gelish. Wszystko zależy od Ciebie. O wszystkich lakierach było pisane wiele razy. Gotowych zestawów nie ma sensu kupować, lepiej samemu kompletować
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 07:20   #3
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Zestaw dla początkujących do manicure hybrydowego.

wątek zamykam
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-14 07:20:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.