Fryzjer w Rybniku - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-28, 16:55   #121
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Fryzjer w Rybniku

Ja chodziłam kiedyś do fryzjerki, na Kilińskiego 37. Robiła mi m. in. fryzurę na komers. 2 lata później tak pięknie mi scieniowała włosy, że masakra! Policzyłam, że było to w 2005 i 2006 roku. Niesamowita fryzjerka. Wiem, że była z Boguszowic i później zaszła w ciążę.
Później zmieniałam fryzjerów i nikt nigdy mnie nie zadowolił obcięciem :/ Jeśli ktoś wie, która mogła to być fryzjerka, proszę o kontakt. Wiem, że to trochę 'szukanie igły w stogu siana', bo już tyle czasu minęło, ale obiecałam sobie, że zrobię wszystko aby tą fryzjerkę znaleźć.
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 21:16   #122
bachul4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer w Rybniku

a taka mała drobna ta fryzjerka ???
bachul4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 19:14   #123
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Fryzjer w Rybniku

Tak! Mała, drobna brunetka
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 09:08   #124
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Fryzjer w Rybniku

Bardzo prosiłabym o odpowiedź
Muszę przyznać, że się trochę niepokoję :P
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 20:47   #125
bachul4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer w Rybniku

nie wiem czy to ta sama, ale na chabrowej jest salon tam pracuje taka mała drobna fryzjerak, pani Ania Chromik , koło trzydziestki.... nie wiem czy na kilinskiego pracowała kiedys....
bachul4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 16:01   #126
martyna0409
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer w Rybniku

Wczoraj wybrałam sie zupełnie przypadkiem do fryzjera. Szłam z rynku w Rybniku w stronę bazyliki i minęłam salon fryzjerski z ofertą: strzyżenie damskie 14, 99... a reklama o ile sie nie mylę, to był L`oreal, ale głowy nie dam. stwierdziłam, że moje końcówki potrzebują podcięcia, więc weszłam.
W salonie były dwie fryzjerki, jedna była zajeta klientką, a druga nie robiła nic.
Na moje pytanie; "dzień dobry, czy można teraz do obciecia?", żadna nie zareagowała. Zapytałam drugi raz... i kobieta, która była zajęta inną klientką (blondynka) mówi, do tej, któa nic nie robi (czarna): "no rusz się".
Jak dla mnie kiepskie powitanie. Czarna kazała mi usiąść, i tyle. Podeszła do mnie bełkocząc pod nosem - bo miała w ustach gumę, cukierka albo jedzenie, którego nie zamierzała ani wyrzucić ani połknąć - dosłownie cały czas coś żuła. Rozsiadła się na fotelu obok i spytała sie o co mi chodzi. Powiedziałam, ze końcówki, ok 5 cm i 2 cm grzywkę. Czarna postanowiła obciąć mi końce maszynką elektryczną. K*rwa! Obcięła 10 cm - bo tak było wygodnie chyba, a poza tym zrobiła to krzywo, spora częć włosów od spodu wogóle nie została ruszona. W domu potem obcinałam te fragmenty, która to babsko ominęło. Nie wiem, gdzie ona się uczyła czegokolwiek - ale zakładam, że nigdzie. Byłam w takim szoku, że nie umiałam sie odezwać. I to był mój kolejny błąd - bo w efekcie musze chodzić bez grzywki. Nie wiem co mam na czole, ale nie grzywkę. Tylko jakieś wygryzione strąki...
A zaznaczam, że miałam grzywkę prostą, i ciężką - i taką lubię mieć.
Kiedy powiedziała, że to koniec, spytałam, sie czy robi sobie ze mnie jakieś jaja... Ale ona nie raczyła odpowiedzieć, bo dalej coś k*rwa jadła.
Mam nadzieję, że moja historia będzie ostrzeżeniem, przed tym salonem.
martyna0409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 17:27   #127
sani_2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
sprawdzony fryzjer, który robi dobrze ombre RYBNIK

Witam,
mam pytanie czy któraś z użytkowniczek forum z Rybnika robiła sobie ombre w Rybniku? Nigdy nie farbuje włosów, raczej od tego stronię, nie mam rozeznania tutaj co do fryzjerów, a chciałabym zrobić sobie ombre na włosach. Tylko nie takie jakie było modne w sezonie 2010/2011 - u gory ciemna a na dole jasny blond tylko takie ombre na calości wlosow ala refleksy, kolorystycznie niewiele rozniace sie od zasadniczego odcienia wlosow. Tak zeby wygladalo naturalnie, a la mokka ombre. Jest to niemaly wydatek i do tego chcialam to zrobic przed weselem brata - boje sie ryzyka nie chciałabym potem musieć obciąć włosów na zapałkę jak nie wyjdzie Dlatego będę wdzięczna jesli ktos slyszal lub ma sprawdzonego fryzjera ktory to zrobi na pewno dobrze, ewentualnie jakies zdjecia bym prosila zeby zobaczyc efekt Mam nadzieje ze pomozecie. Ponizej linki z modelka ktora ma wlosy takie jak chcialabym zeby wyszly

https://www.google.pl/search?client=...%3B1024%3B1280

https://www.google.pl/search?client=...%3B1600%3B2057
sani_2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 15:16   #128
diablatko4586
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 4 ściany , śląsk
Wiadomości: 103
GG do diablatko4586
Dot.: Fryzjer w Rybniku

kochane sluchajcie

czy ktoras z Was orientuje sie jak moge znalesc Pania Lidie ktora pracowala w salonie fryzjerskim HAIR w rybniku w realu??

bylam z niej tak zadowolona ze szok,wreszcie cieszylam sie ze mam swoja sprawdzona fryzjerke ktora potrafi rozjasnic mi wlosy w sposob idealny, ale po 3 miesiacach dowiedzialam sie ze Pani juz tam nie pracuje

aa ze musialam rozjasnic wlosy na juz wiec postanowilam oddac sie w rece nastepczyn -efekt??

PO NALOZENIU ROZJASNIACZA I szamponu do usuwania zolci , rano obudzilam sie z brązowymi wlosami!!!! szok i rozpacz

od tygodnia dziennie myje wlosy po pare razy i kolor nie schodzi wiecej tam nie zawitam!


bardzo prosze o info gdzie moge "dopaść" Panią Lidie i moj wymarzony kolor

z gory dziekuje
diablatko4586 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 20:13   #129
sani_2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Rybniku

a ja ponawiam pytanie czy ktoras z Was robila ombre lub mokka ombre i znaja jakiegos fryzjera godnego polecenia w Rybniku ktory mi tego nie zepsuje?
sani_2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 11:47   #130
Olciaaaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Fryzjer Rybnik

Hey, ostatnio mam taki kaprys i chce zafarbować włosy na blond i do tego różowe pasemko, ale niestety jest problem z różowym pasemkiem bo w większości zakładów nie mają takich farb a jak proponowałam, że kupię różową farbę to mówili, że nie wiedzą jaki kolor wyjdzie na tej blond farbie.. Więc proszę o namiary na takiego fryzjera co wykona taki "zabieg" i jakoś będę wyglądać hihi
Olciaaaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 17:13   #131
Olciaaaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer w Rybniku

Hey, ostatnio mam taki kaprys i chce zafarbować włosy na blond i do tego różowe pasemko, ale niestety jest problem z różowym pasemkiem bo w większości zakładów nie mają takich farb a jak proponowałam, że kupię różową farbę to mówili, że nie wiedzą jaki kolor wyjdzie na tej blond farbie.. Więc proszę o namiary na takiego fryzjera co wykona taki "zabieg" i jakoś będę wyglądać hihi
Olciaaaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 17:01   #132
daria_o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Rybniku

Witam,
Trafiłam na tę dyskusję i opowiem Wam o swoich doświadczeniach z fryzjerami.
Bardzo ciężko trafić na dobrego fryzjera, a ja nie jestem wymagającą klientką. Włosy tylko obcinam i jedyne czego chcę od fryzjerów to żeby się po obcięciu dobrze udładały. Dobry fryzjer powinien to umieć. Nie mam w tym temacie zbyt dobrych wspomnień więc przed ślubem największym zmartwieniem była dla mnie fryzura ślubna. Chodziłam, szukałam, zbierałam opinie i tak trafiłam na Panią Agatę właścicielkę salonu fryzjerskiego Agathe w Rybniku. Ta kobieta czyni cuda. Bardzo dobrze obcina, włosy zawsze się układają, a fryzurą ślubną przeszła samą siebie. Była naprawdę piękna. Nie miałam welonu więc fryzura miała mnie zdobić i Pani Agata właśnie to zrobiła z moimi włosami - ozdobę i dopełnienie całej stylizacji ślubnej.
Niestety zrezygnowałam z usług Pani Agaty bo jest droga. Nie stać mnie żeby płacić za obcięcie ponad 50 zł.
Udałam się więc do salonu Ladies & Gentlemen. Tam trafiłam na Panią Danusię. Zapytała jak mnie obciąć, ja poprosiłam żeby mnie o to nie pytała i żeby coś sama zaproponowała. Zaznaczyłam że chcę odmiany. Pani Danusia zrobiła mi piękną fryzurę - tzw. Boba. Wszystko było ok dopóki nie przyszło do płacenia. Wcześniej pytałam o cenę obcięcia długich włosów i miało to być 35 zł, a przy kasie kazano mi zapłacić 65 zł (bez mycia). Zapytałam dlaczego i usłuszałam że obcięcie, owszem 35 zł ale przecież ona mi jeszcze włosy wyprostowała więc jeszcze 30 zł za prostowanie. Byłam w szoku, bo mnie nie zapytała czy ja sobie prostowania włosów życzę. Wręcz przeciwnie, w trakcie obcinania powiedziała że włosy musi wyprostować żeby sprawdzić czy równo obcięła. Poczułam się trochę oszukana. Więc kolejny raz do tego salonu sie nie udałam.
Fryzura odrosła i trzeba było coś z tym zrobić, a ponieważ mi się znudziła więc postanowiłam zapuścić włosy. Musiałam tylko lekko wycieniować końce żeby włosy się układały.
Pewnego razu miałam doła. Natychmiast chciałam iść do fryzjera i przechodząc obok weszłam do salonu Chocolate. Pani która akurat miała czas była bardzo miła i wygadana (miała rude włosy). W cenie usługi miało być wszystko mycie, cięcie, modelowanie. Do dzisiaj nie wiem czemu tam poszłam bo usługa kosztowała 50 zł, więc podobnie jak u Pani Agaty.
Pani cierpiała chyba na jakąś wadę słuchu, ponieważ powiedziałam jej że ma tylko leciutko wycieniować włosy, żeby się udładały (miałam je do ramion), a wyszłam z salonu z tragiczną fryzurą. Bardzo mocno wycieniowała mi włosy. Po tym obcięciu kompletnie się nie układają. Jak je dobrze ułożę i wyprosuję to wyglądają jak pogryzione i to nierówno. Jak ich nie ułożę to lepiej żebym sie nikomu nie pokazywała. Włosy muszę myć rano, tylko wtedy mogę sobie z nimi poradzić, inaczej musiałabym je pospinać, ale nie wystarczyłoby w zwykłą kitkę bo wtedy wyglądają jak rozciapierzona miotła.
Przestrzegam wszystkich przed tym salonem i przed tą panią.
daria_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 13:17   #133
Olciaaaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer Rybnik

Nikt nie potrafi żadnego fajnego salonu polecić z takimi usługami? :p
Olciaaaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 12:57   #134
xdeborahx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 312
Dot.: Fryzjer Rybnik

Cytat:
Napisane przez Olciaaaczek Pokaż wiadomość
Nikt nie potrafi żadnego fajnego salonu polecić z takimi usługami? :p

polecam z całym sercem salon Patrycji Romanowskiej. Młoda zdolna dziewczyna, ceny ma super niskie, byłam niedawno u niej drugi raz się farbować i dodam że do każdego farbowania ma saune gratis czyli już 20zł w portfelu. Pogada, doradzi a nie tak jak niektórzy fryzjerzy słowem się nie odezwą bo im honor nie pozwala. W dzisiejszych czasach o kosmetyczke fryzjera lekarza itd to ze świecą szukać. Ja nie wiem po co niektórzy ida na studia itp skoro tą zdobytą wiedzą nie chcą się dzielić.
xdeborahx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 16:03   #135
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Fryzjer w Rybniku

Tez bylam w salonie Patrycji Romanowskiej na Dabrowki. Miejsce nie jest piekne, ale za to Patrycja to dobry fachowiec a ceny sa boskie. Za rozjasnianie, farbowanie i podciecie moich krotkich wlosow zaplacilam..... 50 zl. Fryzjerka pracuje na firmie Artego. Jak zrobi ombre tego nie wiem. A le ja bede jej stala klientka.

A jesli chodzi o ombre to polecilabym House of Beauty na Kilinskiego. Znajoma robila i wyszlo super. Tez tam chodzilam do pana Lukasza, ale niestety przy dwojce dzieci z ich cenami musialam odpuscic...

Kolejna kolezanka robila ombre w salonie na Sklodowskiej niedalego kampusa. Jak sprawdze nazwe to dopisze. Tez super.

A wracajac do salonu Patrycji to na facebooku mozna zobaczyc jej dziela Poszukajcie 'salon fryzjerski patrycji romanowskiej'
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 17:39   #136
xdeborahx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 312
Dot.: Fryzjer w Rybniku

właśnie dzisiaj byłam u niej na trwałej. Mimo, że mam tylko 20 lat ( no i po wielu negatywnych opiniach na ten temat) zdecydowałam się na ten zabieg, Wyszło bosko! Więc kolejny plus dla niej
__________________
Mówi się trudno i żyje się dalej

_________________________ ________

posiadam różne książki i kosmetyki na wymianę. Proszę pytać najlepiej w wątku z książkami
xdeborahx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 19:10   #137
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Fryzjer w Rybniku

Cytat:
Napisane przez xdeborahx Pokaż wiadomość
właśnie dzisiaj byłam u niej na trwałej. Mimo, że mam tylko 20 lat ( no i po wielu negatywnych opiniach na ten temat) zdecydowałam się na ten zabieg, Wyszło bosko! Więc kolejny plus dla niej
Mam nadzieję, że dałaś zrobić sobie zdjęcie i zobacze efekty na Facebooku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 21:24   #138
xdeborahx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 312
Dot.: Fryzjer w Rybniku

tak dałam tylko niestety są zdjęcia już 'po' bo przed nie wpadłyśmy na to żeby zrobić xD
__________________
Mówi się trudno i żyje się dalej

_________________________ ________

posiadam różne książki i kosmetyki na wymianę. Proszę pytać najlepiej w wątku z książkami
xdeborahx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 11:05   #139
Bernadeta O
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: sprawdzony fryzjer, który robi dobrze ombre RYBNIK

Hej, byłam ostatnio w takim studiu A&J HAIR DESIGN STUDIO w Rybniku i właśnie zażyczyłam sobie ombre ale w lżejszej odsłonie czyli sombre!!! ku mojemu zaskoczeniu fryzjerka wiedziała o co chodzi i zaprosiła mnie na stanowisko. Recepcjonistka podała mi kawę (dodam że przepyszna z ekspresu z pianką) i zaczełąm rozmawiać z fryzjerką. Przedstawiła mi krok po kroku co będzie robić z moimi włosami i jak mnie obetnie i oczywiście podała cenę. Sombre na moje półdługie włosy+ cięcie kosztowało około 160 zł już nie pamiętam ale efekt przszedł moje oczekiwania... dodam tylko że w cxzasie rozmowy wyszło że to są fryzjerki z Hause of Beauty- Agnieszka i Justyna. Polecam gorącą super atmosfera i cenny przystępne. Dziewczyny robią te same usługi na wysoki poziomie za połowę ceny.
xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-03-16 o 10:45 Powód: Link.
Bernadeta O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-31, 09:12   #140
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Szukam dobrego fryzjera z Katowic lub okolic (Rybnik, Gliwice, Raibórz), błagam

Tak, słyszałam dużo dobrego o tym salonie. Moja koleżanka przeniosła się do niego za swoją fryzjerka.
Ja z kolei wracam z podkulonym ogonem do studia Why Not, kiedyś mieściło się na Sławikow, obecnie na Dąbrowki.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 13:44   #141
daria_o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Rybniku

Ja również wybrałam się do A & J Hair Design Studio. Koleżanka mi poleciła. Byłam na cięciu i jestem bardzo zadowolona. Salon ładny, ceny przystępne i miła obsługa. Na pewno tam wrócę
daria_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 19:18   #142
biszkopcik02c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 46
Dot.: Fryzjer w Rybniku

Widzę, że na stronie tego salonu a&j mają w cenniku usługę flamboyage - czy któraś z Was skusiła się na to? Od dłuższego czasu chodzi mi taka koloryzacja po głowie i właśnie szukam salonu, który się na tym zna i wie jak to wykonać, a tym razem chcę być ostrożna, bo 4 lata temu nieźle się przejechałam na ombre (fryzjerka nie miała zielonego pojęcia o czym mówię, w wyniku czego moje brąz włosy przechodziły w mega jasny blond, zrobiony właściwie od linijki, kosztowało mnie to 150 zł i to bez cięcia, w salonie na Placu Wolności), dlatego też teraz chciałabym pójść do kogoś sprawdzonego.
Ze swojej strony, jeśli chodzi o cięcia polecam salon na ul. Staffa - Mirella, a w szczególności panią Sylwię
biszkopcik02c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 00:46   #143
Nikua5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 139
Dobrt fryzjer Jastrzebie Zdroj Rybnik Wodzisław ktory potrafi baleyage ombre, sombre

Witam oststnio trafiłam na fryzjerke ktora podniszczyła mi włosy i nie zrobila tego o co mi chodzi a słono zaplaciłam jestem dosc wymagajca teraz mam zamiar je podkurować a za kilka miesiecy chce sie wybrac do fryzjera takiego co ma ceny przystepne i potrafi takie cuda i wkoncu zrobi to o czym marze no kurcze doradzcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11206535_975749419115607_4988881947699892880_o.jpg (100,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natural-ombre.jpg (66,4 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez Nikua5
Czas edycji: 2015-06-07 o 00:47
Nikua5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 08:51   #144
Pientaszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 32
Dot.: Dobrt fryzjer Jastrzebie Zdroj Rybnik Wodzisław ktory potrafi baleyage ombre, s

Około roku chodziłam do Erisa w Rybniku do Pani Oli. Powiem krótko, straciłam: mnóstwo włosów, czasu i pieniędzy przez tą panią. W swojej naiwności cały czas wierzyłam, że to ja coś źle robię i po prostu taki urok moich włosów.

Ale po kolei...
Moje włosy są kręcone i cienkie, ciężko sobie z nimi poradzić.
Pani Ola zaproponowała prostowanie keratynowe - Global Keratin. Zapewniła, że im słabsze włosy, tym efekt będzie lepszy. No i pierwsze 500 zł poszło.... Po zabiegu włosy nie dość, że nie były już ani kręcone ani proste, to jeszcze był taki przetłuszcz, że jak rano umyłam, to wieczorem były już tłuste. W efekcie codziennego mycia, po miesiącu było siano.
Dwa lata zajęło mi dochodzenie do moich włosów, a wg zapewnień pani Oli keratyna miała się wypłukać po pół roku. Bzdura. Pozbyłam się tego na dobre dopiero po obcięciu.
Inna sytuacja z tą profesjonalną fryzjerką: umyła mi jak zwykle włosy, nałożyła odżywkę, spłukała i wtarła ampułkę (po wtarciu ampułki zawsze i w cenie zabiegu była sauna, aby ampułka zadziałała). Tym razem sauny nie było, pani zapomniała. Spłukała. Pytam, a to już? A gdzie sauna? A pani Ola z miną idiotki mówi: "przecież jest ciepło.....".
Ta pani kompletnie nie zna się na obcinaniu kręconych włosów. Z uporem maniaka będzie je cieniować i rozjaśniać aż do całkowitego siana i przerzedzenia zbyt mocnym cieniowaniem.
Odradzam wszystkim kręconowłosym.
Pientaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 16:09   #145
Rewelacyjnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Fryzjer w Rybniku

Przed paroma dniami farbowałam odrosty i odświeżałam cięcie w A&J Studio w Rybniku. Jestem zachwycona! Pani Kinga profesjonalnie wykonała usługę! Kolor wyszedł idealnie taki jak chciałam. Jestem pod wrażeniem troski i dbałości całej ekipy by klient był zadowolony. Polecam z całego serca! Dużo podróżuję miałam okazję bywać w różnych salonach. Jednak tak profesjonalny poziom usług należy do rzadkości.
Rewelacyjnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 12:14   #146
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: Fryzjer w Rybniku

Cytat:
Napisane przez Rewelacyjnie Pokaż wiadomość
Przed paroma dniami farbowałam odrosty i odświeżałam cięcie w A&J Studio w Rybniku. Jestem zachwycona! Pani Kinga profesjonalnie wykonała usługę! Kolor wyszedł idealnie taki jak chciałam. Jestem pod wrażeniem troski i dbałości całej ekipy by klient był zadowolony. Polecam z całego serca! Dużo podróżuję miałam okazję bywać w różnych salonach. Jednak tak profesjonalny poziom usług należy do rzadkości.
Droga koleżanko Rewelacyjnie vel biszkopciko2c vel Bernadeta O... ... reklama jest płatna, a jeśli jesteś kiepską fryzjerka, to nie pomoże Ci nawet 100 postów wysłanych z 50 różnych kont założonych na "szybkęsa"
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 08:53   #147
madzinka90
Raczkowanie
 
Avatar madzinka90
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer w Rybniku

Ja bardzo długo szukałam dobrego fryzjera do koloryzacji i mogę polecić salon Pani Soni Kot w Chwałowicach. Ceny niskie a cuda na włosach robią
madzinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 10:01   #148
piranha0403
Raczkowanie
 
Avatar piranha0403
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 89
Send a message via Skype™ to piranha0403
Dot.: Dobrt fryzjer Jastrzebie Zdroj Rybnik Wodzisław ktory potrafi baleyage ombre, s

mam tez kręcone i cienkie włosy. szukam dobrego fryzjera moglabys kogos polecic? bardzo mi zalezy zeby umiał zając sie kręconymi włosami pozdrawiam
__________________
Projekty wnętrz 3D PW
piranha0403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-05, 15:00   #149
paulaolar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Talking Polecani fryzjerzy na Śląsku

Witam
Bardzo zależy mi na znalezieniu dobrego fryzjera do kręconych włosów w okolicach Raciborza, Rybnika, Wodzisławia. Najlepiej, jeśli fryzjer zna metodę obcinania włosów "lok po loku" (oryginalnie curl by curl), czyli przede wszystkim obcina na sucho, bez prostowania. A jeśli nie znacie takiego, a też macie dobre zdanie o tym fryzjerze, to też podzielcie się tą wiedzą
paulaolar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 13:17   #150
Patrycja853
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam dobrego fryzjera z Katowic lub okolic (Rybnik, Gliwice, Raibórz), błagam

Z czystym sumieniem mogę polecić wam salon agathe w Rybniku ,pełen profesjonalizm dlugo niemogłam znalezdz odpowiedniego salonu dla siebie ale po wizycie w tym salonie już wiedziałam że będzie to ten Panie bardzo miłe doradzają bardzo fachowo i nic nierobią na odpiepsz jeszcze nigdy w żadnym salonie niemiałam tak długo mytych włosow nakladanych tylu dobrych produktów a masaż głowy który wykonuje pani Oliwia naprawde daje duże odpreżenie i relax ,jest to czas tylko dla klientki poza tym pracuja na naturalnych farbach ktore nie niszczą włosa ,pierwszy raz ktoś naprawdę zajął się mną fachowo i wyszłam bardzo zadowolona Polecam wam wszystkim !

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Salon Agathe w Rybniku pełen profesjonalizm Polecam wszystkim ! Pani Agata to naprawde mistrzyni zna się na rzeczy mną zajmowała się pani Oliwia którą polecam wszystkim ! Poświęcają czas tylko klientowi niespiesząc sie masaż glowy pierwszy raz miałam tak długo wykonywany nigdy się tak jeszcze niezrelaksowałam a farby na których pracują sa naprawde swietne o naturalnym skladzie bez rzednej chemi w 100%pokrywają siwe włosy i nieniszczą ich odwiedzilam juz chyba kazdy dobry salon w Rybniku i na 1000% ten bedzie moim na zawsze ! Nie wahajcie sie tam zajrzec
Patrycja853 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-30 17:23:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.