Dakolen... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-18, 14:08   #31
gosiak76
Przyczajenie
 
Avatar gosiak76
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Dakolen...

Dziewczyny Dakolen nie działa na powiększenie piersi lecz na poprawę ich wyglądu! Ja biorę od czerwca po 1 tabl. dziennie, sięgnęłam po nie bo bardzo schudłam i moje piersi... przestały wyglądać jak kiedyś. Do tego dwoje dzieci, karmienie piersią - zrobiły swoje. Pod koniec pierwszego opakowania - zauważyłam odczuwać zmiany w piersiach, jak przed okresem, takie napięte, wrażliwe na dotyku itp. W połowie drugiego opakowania miseczki w staniku się wypełniły a mój mąż zauważył znaczną poprawę mojego wyglądu . Teraz mam zamiar zrobić kilkumiesięczną przerwę, tak zaleca producent leku, w tym czasie zaobserwuję czy coś się zmienia. Generalnie polecam ten lek kobietom po ciążach, karmieniu piersią, po terapii odchudzajacej. Piersi staja się pełniejsze i jędrne.
Jedyny minus - podczas stosowania zauważyłam krostki na ramionach i na dekolcie. Ale znikają natychmiast po odstawieniu leku.
gosiak76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 17:39   #32
coffee and cigarettes
Rozeznanie
 
Avatar coffee and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 579
Dot.: Dakolen...

Nie mogę się powstrzymać - nazwa tego preparatu nachalnie kojarzy mi się z obiegowym żartem na jego temat "Dokolan"

Co do jego składu, nie jestem specjalistą, ale nie widzę w nim niczego co uzasadniałoby obiecywane przez producenta działanie, a już tym bardziej cenę.
Wydaje mi się, że za prawie 80 zł można kupić górę ziół kopru włoskiego, lnu i piwa
coffee and cigarettes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 18:32   #33
kaqsia1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: jurków
Wiadomości: 1
Dot.: Dakolen...

na allegro są po 40 zł więc jest różnica niż w aptece ja również się zastanawiam nad kupnem i raczej kupie tym bardziej że karmiłam może coś pomoże
kaqsia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 20:26   #34
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Dakolen...

Cześć
ja też jestem zainteresowana działaniem Dakolenu,ale pomyślałam,że może najpierw warto by było spróbować,tak jak napisała jakaś dziewczyna na początku wątku,kupić zioła takie jak te tabletki mają w składzie.Nie wiem tylko ile musiałabym ich pić,żeby to odpowiadało dawce 1 tabletki.Czy ktoś moze mi pomóc?
I czy w ogóle to będzie to samo?Chodzi mi o to,że może nie wszystkie składniki mające działać uaktywniają się podczas zaparzania,może w tabletkach są lepiej wyodrębnione....Prosiłaby m o radę kogoś kto się na tym zna
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 16:42   #35
delizza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dakolen...

Witam.
Chciałam tylko powiedzieć że dziś kupiłam te tabletki. Jestem ciekawa czy jakiś efekt będzie. Wiem że piersi nie urosną nie wiadomo jak ale jeśli mogą być o drobinkę większe, jędrniejsze to i tak będę zadowolona.
Pozdrawiam
delizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 17:53   #36
mosieczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dakolen...

Mnie też kusi zakup ale powstrzymuję się, gdyż kiedyś już bawiłam się w tabletki (co prawda za 29,99 jeśli cena gra rolę), również ziołowe i nic nie działały. Słyszałam jednak, że bardzo dobrze (czyt. skutecznie) na biust działają produkty Bielendy a konkretnie maska gipsowa. Znalazłam na all, cena również nie mała ale miałam okazję zobaczyć skutki u dalszej znajomej i pozazdrościłam. Problem w tym, że tą maską wg opisów aukcji z czymś się łączy jeszcze, jakimś kremem (o tym nie rozmawiałam ze znajomą) i nie bardzo rozumiem na czym to polega tak dokładnie. Produkt dedykowany do kosmetyki profesjonalnej, więc nie bawią się w aukcjach w szczegółowe opisy. Całość to dość droga inwestycja a tylu rzeczy już próbowałam, że boję się stracić pieniądze w imię naiwności.. Znam tylko jeden przypadek skuteczności - to dla mnie trochę za mało, być może ktoś miał do czynienia z maską gipsową i potrafi coś na ten temat powiedzieć?
mosieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 08:38   #37
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Dakolen...

Cytat:
Napisane przez mosieczek Pokaż wiadomość
Mnie też kusi zakup ale powstrzymuję się, gdyż kiedyś już bawiłam się w tabletki (co prawda za 29,99 jeśli cena gra rolę), również ziołowe i nic nie działały. Słyszałam jednak, że bardzo dobrze (czyt. skutecznie) na biust działają produkty Bielendy a konkretnie maska gipsowa. Znalazłam na all, cena również nie mała ale miałam okazję zobaczyć skutki u dalszej znajomej i pozazdrościłam. Problem w tym, że tą maską wg opisów aukcji z czymś się łączy jeszcze, jakimś kremem (o tym nie rozmawiałam ze znajomą) i nie bardzo rozumiem na czym to polega tak dokładnie. Produkt dedykowany do kosmetyki profesjonalnej, więc nie bawią się w aukcjach w szczegółowe opisy. Całość to dość droga inwestycja a tylu rzeczy już próbowałam, że boję się stracić pieniądze w imię naiwności.. Znam tylko jeden przypadek skuteczności - to dla mnie trochę za mało, być może ktoś miał do czynienia z maską gipsową i potrafi coś na ten temat powiedzieć?

Polecam gipsową gładź szpachlową. 15 zł za 5 kg.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 18:42   #38
Beata10_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dakolen...

Ja stosowałam dakolen przez 80 dni codziennie, nie opuściłam żadnej dawki i.... nic, zupełnie nic. Chciałam, aby piersi odzyskały jędrność po ciąży i odchudzaniu. Wydałam kupę forsy i żadnych efektów, choć producent obiecuje pierwsze efekty po 6 tygodniach. Dla mnie to jedno wielkie oszustwo.
Beata10_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 19:10   #39
acetonka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Dakolen...

Jako kosmetyczka powiem krótko preparat zawiera fitoestrogeny.Każdy organizm reaguje różnie ale piersi owszem będą trochę pełniejsze ale cudów nie będzie.Ja polecam kupic krem np Eveline,masaże piersi.Dobrym pomysłem jest kupienie ziół które mają to działanie są o wiele tańsze a efekt ten sam.Jak narazie medycyna nie wymysliła nic nowego oprócz fitoestrogenów.
acetonka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 10:31   #40
Monika_23_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 4
Dot.: Dakolen...

witajcie biore dakolen od 24 dni i znacznie podniosl mi sie biust a po ciazy wisial jak u babci 80letniej...jestem bardzo zadowolona zaplacilam 60zl za 40 tabl i zamierzam wziasc 2 opakowanie
Monika_23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 11:02   #41
sisi1224
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dakolen...

nie licz na cud a wręcz przeciwnie raz że utyjesz a efekty to są po odstawieniu.piersi są gorsze niż przedtem.radze krem evelin tańszy i przynajmniej działa.
sisi1224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 15:19   #42
MarysN
Zakorzenienie
 
Avatar MarysN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 513
Dot.: Dakolen...

ja jednak jestem innego zdania.. tabletki dziala! biore je juz drugi raz i jakos nie widze zebym przez to miala utyc innych efektow ubocznych tez nie zauwazylam.
__________________
"Jest taka miłość, która nie umiera choć zakochani od siebie odejdą" ..

będzie nas o jedno więcej..
MarysN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 09:59   #43
tirula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dakolen...

Witam ja biorę dakolen 24dni i efekty widzialam juz po ok14dniach ogolnie jestem zadowolona, jestem po ciąży bliźniaczej karmilam prawie 9miesięcy, moje piersi stały sie obwisłe i „puste”, takie worki…teraz są pełniejsze i jedrniejsze(raczej się nie powiększyły)mój mąż również widzi efekty i zauważył je bardzo szybko ale z gromadzeniem wody w organizmie to prawda niestety coż coś za coś, przecież te tabletki działaja prawie jak estrogeny więc nie ma się co dziwić, jednak nadal bedę je brała, mam zamiar zamówić kolejne opakowanie
tirula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 14:10   #44
Monika_23_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 4
Dot.: Dakolen...

ażmi sie włos jeży na osoby które krytykuja takie suplementy,ja zuzylam 24 tabletki(trzeba 1 dziennie,nie wiecej) i sa duze rezultaty,poprostu uwazam ze na jednych dzialaja a na innych byc moze nie,co nie znaczy ze trzeba pisac ze to pic na wode. Poprostu trzeba sprobowac,kazdy organizm jest inny. Tak jak tabletki antykoncepcyjne,jedni po nich grubna,inni chudna jak ja schudlam po jednych,a jeszcze innym nic sie nie dzieje. Nie sa tanie,ale wg mnie warto,moj biust po ciazy mimo ze nie karmilam wygladaj jak u babci starej,wisial a jak nachylilam sie to jak kredki:/ a teraz uniosl sie i wypelnil i juz sie nie wstydze rozebrac
Monika_23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 10:33   #45
uljanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dakolen...

Ja stosuję Dakolen od 5 dni . Napisze co o tym sądzę .Jestem na diecie odchudzającej od września . Początkowa waga 68 kg, dzisiaj ważę 59 kg . Mam zamiar to robić tak - dieta dalej , ćwiczę około 2 godz dziennie w tym są masaże piersi kremem Eveline slim 3D . Miałam duży biust który jednak było nie było stracił jędrność ( normalny efekt odchudzania ) oczywiście spię w dobrze dopasowanym biustonoszu . Czytając wypowiedzi na temat tych tabletek jestem pewna ze działają na każda kobietę inaczej . Sama jestem ciekawa jaki będzie rezultat w moim przypadku . Pozdrawiam
uljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 16:35   #46
lookka
Raczkowanie
 
Avatar lookka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 346
Dot.: Dakolen...

Też zastanawiałam się nad zakupem tych tabletek no ale słyszałam ze jak przerwiesz kuracje to kaput...
Po krótkim czasie piersi wróca do formy przed kuracją....
Czy któraś z Was przestała kuracje i piersi nadal sa jędrne?
lookka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 09:15   #47
Sylvia0306
Przyczajenie
 
Avatar Sylvia0306
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 23
Dot.: Dakolen...

Błagam Was,ściema totalna. Kupiłam z czystej ciekawości , zamówiłam na necie ponieważ taniej niż w aptece. Biorę tabletki antykoncepcyjne , więc wspólnie z Dakolenem powodowały bardziej opuchnięcie piersi. Gdy miałam przerwę w łykaniu antykoncepcji ,piersi znowu były takie jak zawsze. Zużyłam jedno opakowanie,nie zauważyłam żadnych rezultatów i nie mam zamiaru już tego kupować,szkoda kasy.
Sylvia0306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 10:47   #48
lookka
Raczkowanie
 
Avatar lookka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 346
Dot.: Dakolen...

Cytat:
Napisane przez Sylvia0306 Pokaż wiadomość
Błagam Was,ściema totalna. Kupiłam z czystej ciekawości , zamówiłam na necie ponieważ taniej niż w aptece. Biorę tabletki antykoncepcyjne , więc wspólnie z Dakolenem powodowały bardziej opuchnięcie piersi. Gdy miałam przerwę w łykaniu antykoncepcji ,piersi znowu były takie jak zawsze. Zużyłam jedno opakowanie,nie zauważyłam żadnych rezultatów i nie mam zamiaru już tego kupować,szkoda kasy.
Włanie rozwiałaś cień moich złudzeń
miałam taką cichą nadzieje że może jednak działa chociaż troszeczką
No ale większość Pań twierdzi że to nie działa i jak działa to tylko przez okres brania tabletek...
lookka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 10:53   #49
MarysN
Zakorzenienie
 
Avatar MarysN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 513
Dot.: Dakolen...

dziewczyny jak chcecie zeby sie utrzymalo na stale to zrobcie sobie operacje!
na kazdego tableki dzialaja inaczej. bralam -widzialam roznice. juz nie biore i piersi fakt, sa inne. ale nie wrocily do stanu poczatkowego.
ja je jak nabardziej polecam!
__________________
"Jest taka miłość, która nie umiera choć zakochani od siebie odejdą" ..

będzie nas o jedno więcej..
MarysN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 12:45   #50
Sylvia0306
Przyczajenie
 
Avatar Sylvia0306
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 23
Wink Dot.: Dakolen...

Cytat:
Napisane przez MarysN Pokaż wiadomość
dziewczyny jak chcecie zeby sie utrzymalo na stale to zrobcie sobie operacje!
na kazdego tableki dzialaja inaczej. bralam -widzialam roznice. juz nie biore i piersi fakt, sa inne. ale nie wrocily do stanu poczatkowego.
ja je jak nabardziej polecam!
Oczywiście każdy ma swoje zdanie na ich temat. Ja się zawiodłam,prawdę powiedziawszy teraz jak zmieniłam tabletki na inne to moje piersi wyglądają lepiej , niż jak brałam Dakolen .
Nie spróbujesz, nie zobaczysz.
Sylvia0306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 23:16   #51
LittleAna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 39
Dot.: Dakolen...

Napiszę też kilka słów o tym specyfiku. Namówiła mnie kolezanka, twierdząc że jej biust dzięki dakolenie bardzo się poprawił. Zamówiłam na allegro, a czekając weszłam na forum, poczytać jakie ma opinie....i się załamałam. Koleżanka karmiła przez rok, a inne pozytywne opinie były rownież od osób które karmiły, za to negatywnych postów mnóstwo.
Ale skoro juz kupiłam, zaczęłam je brać i naprawdę.... jest lepiej. Piersi stały sie pełniejsze. Szczególnie w przypadku mojego rozmiaru miseczki A, nieduża różnica już daje efekt, staniki które kiedyś były w sam raz ( najczesciej 70A z h&m - mają najmniejsze) zrobiły się trochę za ciasne.
Biorę już 13 dni. Od 3 dni, dla wzmocnienia efektu zaczęłam też używać serum push-up z Eveline.
Podeszłam bardzo krytycznie i nie widziałam dość długo sensu zażywania bo nie spodziewalam sie efektu, dopóki znajoma nie zwróciła uwagi, że chyba mi coś urosło tu i ówdzie.
Na razie nie przytyłam, mimo, ze było ogromne ryzyko rownież ze względu na święta :P
Zdezydownie jednak myślę, że cena to pomyłka, za koper, len i chmiel, lepiej kupić te zioła w osobnych tabletkach, ja mam własnie taki zamiar, wtedy za kurację na miesiąc wychodzi niecałe 10 zł!!!!!! (nie widziałam jedynie chmielu ale... myślę że piwem dalo by się zastąpic :P :P)
Pozdrawiam niezdecydowane i radzę próbować wszystkiego, nigdy nie wiadomo jak zareaguje nasze cialo
LittleAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 09:07   #52
Sylvia0306
Przyczajenie
 
Avatar Sylvia0306
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 23
Dot.: Dakolen...

Witam.
Ja zanim kupiłam jedyne opakowanie,również wyczytałam wszystkie za i przeciw. Mimo to kupiłam. No niestety na mnie nie zadziałały tak jak obiecuje ulotka .
Ostatnio na allegro znalazłam za 19 zł zioła o tym samym działaniu jak Dakolen,ale cena jest niebotycznie mniejsza . Zobaczę po nich jak będzie bo oczywiście nie zrażona porażka zamówiłam je i już wczoraj wypiłam napar
O wynikach poinformuję . Pozdrawiam
Sylvia0306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 09:22   #53
moniaseb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dakolen...

Cytat:
Napisane przez Sylvia0306 Pokaż wiadomość
Witam.
Ja zanim kupiłam jedyne opakowanie,również wyczytałam wszystkie za i przeciw. Mimo to kupiłam. No niestety na mnie nie zadziałały tak jak obiecuje ulotka .
Ostatnio na allegro znalazłam za 19 zł zioła o tym samym działaniu jak Dakolen,ale cena jest niebotycznie mniejsza . Zobaczę po nich jak będzie bo oczywiście nie zrażona porażka zamówiłam je i już wczoraj wypiłam napar
O wynikach poinformuję . Pozdrawiam
witam! Ja tez biore tabletki dakolan, to naprawde dziala!ale tylko przez jakis czas ?Biore 3miesiace,naprawde moje piersi byly cudowne !mialam ciogle ochote na sex!ale to minelo a moje piersi sa takie same jak 3 miesiace temu.mysle ze moj organizm przezwyczail
do skladnikow w tabletkach dekolan,i juz nie dziala.teraz bede brala po 2tabletki i zobacze czy pomoze.
moniaseb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 12:37   #54
maslemka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 1
Dot.: Dakolen...

Ciekawi mnie ten chmiel... bo ja to piwo jak pije to mi brzuch rośnie a nie piersi... ale za taką cenę to wole kupić porządny krem a nie tabletki, wątpliwej skuteczności, pozdrawiam
maslemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 06:39   #55
znawczyni9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 365
Dot.: Dakolen...

ostatnio dużo myśle o tym suplemencie, chyba tez sie skusze
znawczyni9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 01:32   #56
qna1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: Dakolen...

Lepiej jeść tonami koper włoski i efekt będzie ten sam...

http://www.zakatekzdrowia.com.pl/her...9a556e3df91669

Edytowane przez qna1988
Czas edycji: 2012-06-20 o 01:39
qna1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 12:32   #57
GRONOSTA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dakolen...

dakolen nie ma powiększyć biustu ale poprawić jego wygląd ja stosuje go od tygodnia i jest poprawa ale co wieczorny masaż przy kąpaniu lub pod prysznicem nie zaszkodzi a tylko pomoże zaznaczam że nie jest to lek dla nastolatek tylko dla kobiet a po za tym nie należy drastycznie się odchudzać a potem chcecie mieć ładne piersi mój mąż mówi że małe ale ładne piersi też są ładne i ma rację więc dbajmy o nie
GRONOSTA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 00:17   #58
voltana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7
Dakolen

witam,
miałam za☠☠☠iste piersi!! jędrne, okrągłe, w rozmiarze E!! niestety po pół-rocznym karmieniu piersią utraciły swoją jędrność, opadły i są jakby puste... kupiłam Dakolen, dziś wezmę pierwszą tabletkę i zobaczymy czy z czasem coś się zmieni (mąż obiecał, że będzie bacznie się przyglądał moim piersiom ) . mam zamiar zrobić sobie zdjęcia "przed" i "po" i jak będzie widać jakieś efekty to się nimi podzielę.
pozdrawiam
__________________
Wiek: 25 lat, Wzrost: 160 cm, Waga: 69,3 kg
Odchudzanie od: 08.08.2012
stosowane specyfiki: Reduce
Waga docelowa: 51 kg

10.08.2012 - 69,3 kg ...
13.08.2012 - 68,0 kg
19.08.2012 - 68,0 kg ...
01,09,2012 - 66,0 kg i w sumie -19cm
voltana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 15:00   #59
Katarzyna 41
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 23
Dot.: Dakolen...

Misiaab i jak kupiłaś Bust Up? Ja właśnie go stosuję. Mogłabyś zdradzić gdzie go kupujesz i za ile?
Katarzyna 41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 16:21   #60
Paullina007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17
Smile Dot.: Dakolen...

Witam mam pytanie rowniez zastanawiam sie nad kupnem dakolenu lub biust push up. Mam dosc duze piersi jednak chcialabym aby byly "pelniejsze" "jedrniejsze i widze po waszych wypowiedziach,ze taki efekt jest możliwy,jednak moje pytanie brzmi tak ;czy nie mialyscie zwiekszonego apetytu po nich?? albo przytyłyście?? pozdr
Paullina007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 10:47:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.