Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-24, 19:21   #3361
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Co do AK.KK - byłam tam 3 razy. Pierwszy raz strzyżenie było świetne, ale potem atmosfera w salonie siadła. Koniec końców-cena do zadowolenia była niewymierna.
lourose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 19:27   #3362
STORCZYK24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

a która cię scinała jak byłaś zadowolona.
STORCZYK24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 21:04   #3363
Fryzjer33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Zapomniałas napisać o stryjecznej kuzynce od strony ojca brata i o ciotecznej siostrze od strony wujka ,przepraszam ale proponuje żebyś zmieniła lekarza .
Fryzjer33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 21:57   #3364
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Fryzjer33 Pokaż wiadomość
Zapomniałas napisać o stryjecznej kuzynce od strony ojca brata i o ciotecznej siostrze od strony wujka ,przepraszam ale proponuje żebyś zmieniła lekarza .
Nie zrozumiałam kogo dotyczy ta złosliwa uwaga? Czy chodzi o zachwalanie AK.KK i znowu podejrzenie autoreklamy?
Ja chwaliłam ten salon juz kilka razy. Nie twierdzę, że jest to ten naj... w Krakowie. Na pewno nie. Ale moim zdaniem zasługuje na pozytywną opinię, bo na podstawie mojego doswiadczenia (3 wizyty) mogę ocenić na 6-ę profesjonalizm, szczególnie w koloryzacji (nigdy przedtem ani nigdy potem nie byłam tak zadowolona z farbowania; tym bardziej że moje włosy wymagały wyprowadzenia po nieudanych eksperymentach i groziła im dekoloryzcja). Natomiast strzyżenie i dobór fryzury w zasadzie bez zarzutu; ale po 3 kolejnych wizytach miałam potrzebę poszukiwania innego fryzjera, bo miałam nadzieję na bardziej spektakularną metamorfozę. Ale po wizytach w 3 zakładach fryzjerskich, które ostatnio wypróbowałam, myślę, ze jednak nastepnym razem wrócę do AK.KK.
Inną zaletą tego salonu ( z mojego punktu widzenia) jest kameralna atmosfera i możliwość wyboru spośród tylko 2 fryzjerek-stylistek, które gwarantują mi poczucie bezpieczeństwa, bo obydwie wydaja się równie profesjonalne. Nie ma tam tłumów klientek i nie trzeba się umawiać z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.
Ceny usług są porównywalne do innych reklamowanych na forum salonów (i raczej nizsze niz wyższe); natomiast kolejna zaleta AK.KK. to przejrzysty cennik i brak niespodzianek przy kasie (np. dopłata za jakąs odżywkę czy dodatkową tubkę farby).
Jakis czs temu narzekałam tutaj na ceny usług fryzjerskich w tych "firmowych"salonach ( w tym w AK.KK), ale miałam okazje sie przekonać, że to co tanie moze byc drogie. Postanowiłam wypróbować "zwykły" osiedlowy salon fryzjerski. Zapłaciłam tylko120 zł za strzyżenie i baleyage. Niestety koloryzacja wymagała domowych poprawek a fryzura....no moze nie dramat, bo na szczęście poprosiłam o niewielkie skrócenie włosów, dzieki czemu udaje mi się zatuszować to co miało być cieniowaniem a wyszło jak.. spod kosiarki.
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 23:57   #3365
batoniki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: poszukuję fryzjerki , która w wakacje 2009 roku pracowała w Frank Provost w Kra

Cytat:
Napisane przez green_fairy Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! w te wakacje w lipcu (2009rok) w salonie Frank Provost w Krakowie na ulicy siennej 1 obcinała mnie genialna fryzjerka. To była młoda dziewczyna z włosami sięgającymi pomiędzy brodą a ramionami..kolor cięzki do sprecyzowania...niby jaśniutki brąz ale jakby coś lekko rudości w tym było...nazywała się Małgorzata Nowak...ona miała stanowisko jak się wchodzi do salonu i jest kasa to po prawej stronie zaraz są stanowiska fryzjerskie i ona zawsze tam przyjmowała..teraz już tam nie pracuje...czy któraś z was może kojarzy tę dziewczynę i wie gdzie ona teraz przyjmuje? bardzo chętnie bym się do niej wybrała ponieważ zawsze od niej wychodziłam zadowolona..
Udało ci się odnaleźć Gosię Nowak??? Szukam jej bezskutecznie, jeśli ktoś wie gdzie pracuje proszę o informację ...
batoniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 09:13   #3366
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez STORCZYK24 Pokaż wiadomość
Do rodzynekkkk.
A która cię obcinała blondynka czy brunetka?

Obcinała mnie wtedy blondynka...
Nie wiem dlaczego powstała taka sprzeczka odnośnie salonu AK.KK... Myślę,że jest to jeden z lepszych i tańszych salonów w Krakowie... I jestem pewna,że nikt tutaj na forum nie robi kryptoreklamy temu salonowi, bo jeśli ktoś tam był, to wróci nie raz Tam nikt nie zrobi Wam krzywdy, bo obie Panie są mega profesjonalistkami... Myślę,że te wszystkie nie jasności i pewnie nie zadowolenie wynika z tego,że nie do końca wyjaśniło się fryzjerce czego się oczekuje

Edytowane przez rodzynekkkk
Czas edycji: 2011-01-25 o 09:25
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 09:51   #3367
m_w123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej! jeszcze raz piszę w sprawie Marzeny, fryzjerki z salonu "la femme" czy na prawdę nikt jej nie zna??? Muszę ją jakoś odszukać!!!! To na prawdę wybitna fryzjerka zarówno jeśli chodzi o strzyżenie jak i koloryzację. Jeśli ktokolwiek coś wie na jej temat to piszcie!!!!
m_w123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 10:17   #3368
no one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 120
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej,

czy któraś z was była w salonie Wariacje na ruczaju? Kupiłam kupon na fastdeal'u i jestem ciekawa czy będzie warto. Gdzieś czytałam, że salon jest ok, ale to trochę za mało informacji. Ja się wybieram na początku lutego, jak wrócę to mogę zdać swoją relację.
no one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 11:13   #3369
Z_winka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny! Bardzo Was proszę o szczerą i dokładną opinię na temat studia fryzjerskiego M&M Mariusz Oleksy Maciej Jarząbek, w Krakowie na ul.Królowej Jadwigi..wszystko co wiecie łącznie z ceną dla długich włosów
Z_winka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 17:07   #3370
gekso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
A jak wyglądają tam ceny za strzyżenie długich włosów ?
No własnie dziewczyny wiecie coś więcej o cenach w tym salonie ?
gekso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 10:37   #3371
lost84
Raczkowanie
 
Avatar lost84
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 148
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

jesli chodzi o AK.KK to byłam raz ścinać włosy i mam mieszane uczucia - bo po umyciu włosy już się kiepsko ukladały ( co do koloryzacji to się nie wypowiadam bo nie robiłam) zapłaciłam 100 zł. Wcześniej to samo robiłam u osiedlowej fryzjerki za 45 zl no i wyszło lepiej niż w AK.KK.
Widzę że niektore osoby zachwalające ten salon mają od 1 do 3 postów i chyba piszą tylko w tym celu
__________________

lost84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 13:16   #3372
sadalsuud
Raczkowanie
 
Avatar sadalsuud
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Wiele tu opiniii i porad, ale szczerze, mimo, że przeczytałam forum od deski do deski to nie umiem się zdecydować.
Potrzebuję zmiany, hm.... przez wiele lat miałam krótkie fryzurki z pazurkiem (a to balejaż a to nastroszone, a to na bok itp) , a potem przed ślubem zapuścłam włosy (obecnie do łopatek) i chciałabym coś z nimi zrobić.
Szukam fryzjera, który popatrzy na mnie, zapyta jak chodze ubrana, czy dużo poświęcam czasu na układanie włsów, popatrzy na ich stan i charakter i poradzi mi co mam wybrać.... jak ściąć .... a jednocześnie nie mam ochoty wydawać fortuny...
Znacie może fryzjera z polotem? To naprawdę ważne dla mnie, bo czuję się jak nowatorka w tej dziedzinie.

Będę wdzięczna za polecenie
sadalsuud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 16:56   #3373
Fryzjer33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez sadalsuud Pokaż wiadomość
Wiele tu opiniii i porad, ale szczerze, mimo, że przeczytałam forum od deski do deski to nie umiem się zdecydować.
Potrzebuję zmiany, hm.... przez wiele lat miałam krótkie fryzurki z pazurkiem (a to balejaż a to nastroszone, a to na bok itp) , a potem przed ślubem zapuścłam włosy (obecnie do łopatek) i chciałabym coś z nimi zrobić.
Szukam fryzjera, który popatrzy na mnie, zapyta jak chodze ubrana, czy dużo poświęcam czasu na układanie włsów, popatrzy na ich stan i charakter i poradzi mi co mam wybrać.... jak ściąć .... a jednocześnie nie mam ochoty wydawać fortuny...
Znacie może fryzjera z polotem? To naprawdę ważne dla mnie, bo czuję się jak nowatorka w tej dziedzinie.

Będę wdzięczna za polecenie
Witaj
Co tanie to drogie i mądry polak po szkodzie nie będę nikogo zachwalał ale proponuje Ci idz do dobrego salonu fryzjerskiego ,tam masz pewność że środki będą firmowe a personel wyszkolony, drogie salony fryzjerskie dużo kasy wkładają w szkolenia i środki , nie są to tanie osiedlowe salony psełdo fryzjerskie ale naprawde salony fryzjerskie znające sie na swoim fachu unikaj sieciówek to dobre dla biednych studentek które tu na forum udają damy a duszą każdy grosz przepraszam jeśli ktos poczuł się urażony ale taka jest prawda z fryzjerem jak z samochodem chcez mieć coś dobrego musisz zapłacić chcesz chłam masz forda albo potem narzekasz na forum samo życie .

Pozdrawiam i życze powodzenia i trafnej decyzji
Fryzjer33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 19:31   #3374
diankas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

hej no i jak bylas w tym salonie wariacje??godny polecenia??bo wlasnie tam sie wybieram a kompletnie nic na ten temat nie moge znalezc
diankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 19:32   #3375
Kamila_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

hej mam pytanie wiecie może czy w salonie SOHO trzeba się zapisać wcześniej na wizyte i jakie sa ceny za obcinanie włosów
Kamila_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 01:35   #3376
no one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 120
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez diankas Pokaż wiadomość
hej no i jak bylas w tym salonie wariacje??godny polecenia??bo wlasnie tam sie wybieram a kompletnie nic na ten temat nie moge znalezc

Jeszcze nie byłam, wybieram się ok. 8 lutego
no one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 07:54   #3377
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez sadalsuud Pokaż wiadomość
Wiele tu opiniii i porad, ale szczerze, mimo, że przeczytałam forum od deski do deski to nie umiem się zdecydować.
Potrzebuję zmiany, hm.... przez wiele lat miałam krótkie fryzurki z pazurkiem (a to balejaż a to nastroszone, a to na bok itp) , a potem przed ślubem zapuścłam włosy (obecnie do łopatek) i chciałabym coś z nimi zrobić.
Szukam fryzjera, który popatrzy na mnie, zapyta jak chodze ubrana, czy dużo poświęcam czasu na układanie włsów, popatrzy na ich stan i charakter i poradzi mi co mam wybrać.... jak ściąć .... a jednocześnie nie mam ochoty wydawać fortuny...
Znacie może fryzjera z polotem? To naprawdę ważne dla mnie, bo czuję się jak nowatorka w tej dziedzinie.

Będę wdzięczna za polecenie
Witaj!
Polecam "Maniewskiego" na ul Gołębiej (chociaż podobno w styczniu mieli się przenieść na gdzieś na Rynek) - chodzę tam do Pani Agnieszki.... chociaż nie wiem, kiedy się tam wybiorę następnym razem.... Już tłumaczę. Z fryzury jestem zawsze zadowolona, z doboru koloru, fryzury, rozmowy o włosach itd....Myślę, że też mogłabyś być zadowolona.... Tylko ta cena.... Nie jestem studentką, ale dla mnie i tak była masakryczna, ostatnio za farbę , ścięcie i modelowanie zapłaciłam 350 zł...., ale jeśli cena nie jest dla Ciebie problemem to polecam.
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 10:02   #3378
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Donimika Pokaż wiadomość
Witaj!
Polecam "Maniewskiego" na ul Gołębiej (chociaż podobno w styczniu mieli się przenieść na gdzieś na Rynek) - chodzę tam do Pani Agnieszki.... chociaż nie wiem, kiedy się tam wybiorę następnym razem.... Już tłumaczę. Z fryzury jestem zawsze zadowolona, z doboru koloru, fryzury, rozmowy o włosach itd....Myślę, że też mogłabyś być zadowolona.... Tylko ta cena.... Nie jestem studentką, ale dla mnie i tak była masakryczna, ostatnio za farbę , ścięcie i modelowanie zapłaciłam 350 zł...., ale jeśli cena nie jest dla Ciebie problemem to polecam.
heh ceny są faktycznie cuuudowne. Mój brat też chodzi do Agnieszki N.
Nowy adres: Pasaż 13 (Likus), Rynek Główny.
Chodzę do Krystiana na Racławicką - i ze względu na cenę robię to co 3 (ś)cięcie a też nie jestem studentką
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 12:12   #3379
eda24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Fryzjer33, napisz w jakim salonie pracujesz..
eda24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 17:52   #3380
Fryzjer33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez eda24 Pokaż wiadomość
Fryzjer33, napisz w jakim salonie pracujesz..

Witam
W salonie fryzjerskim
Fryzjer33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 19:40   #3381
magnoliada
Raczkowanie
 
Avatar magnoliada
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 227
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam, szukam dobrego fryzjera, który zrobi mi dekoloryzację bez nadmiernego zniszczenia włosów. Kogo polecacie?
__________________



magnoliada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 20:59   #3382
Z_winka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czyżby

nikt nie znał salonu M&M Mariusz Oleksy Maciej Jarząbek, w Krakowie na ul.Królowej Jadwigi???? Nie wierzę....proszę o szczerą opinię, gdyż rozważam pójście tam.....wszystko co wiecie.
Z_winka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 13:20   #3383
portia
Przyczajenie
 
Avatar portia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

No i byłam w salonie Atelier na Pędzichowie i..niestety klapa Wyglądam jak kwadratowy klocek Fryzura kompletnie nie trafiona, do tego włosy bardzo mocno wycieniowane (pomimo uwagi, ze prosze o niecieniowanie).

Wiem,ze salon był chwalony, być może akurat miałam pecha

Ehh teraz czekam az włosy odrosną i...czytam forum w poszukiwaniu mojego fryzjera.
portia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 16:44   #3384
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez portia Pokaż wiadomość
No i byłam w salonie Atelier na Pędzichowie i..niestety klapa Wyglądam jak kwadratowy klocek Fryzura kompletnie nie trafiona, do tego włosy bardzo mocno wycieniowane (pomimo uwagi, ze prosze o niecieniowanie).

Wiem,ze salon był chwalony, być może akurat miałam pecha

Ehh teraz czekam az włosy odrosną i...czytam forum w poszukiwaniu mojego fryzjera.
Portia,
na 108 stronie wątku pisałam o fryzjerce, która nie cieniuje mocno włosów ( przynajmniej u mnie ). Jak dla mnie to bardzo duże zaskoczenie, bo większość fryzjerów ma za duże zapędy, jeśli chodzi o cieniowanie. Może to Ci pomoże ?
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 17:42   #3385
sylwula00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy ktoś wie, gdzie obecnie pracuje p. Iza z salonu Ilusion na Dietla??????
sylwula00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 22:51   #3386
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A czy ktoś z Was czesał się ostatnimi czasy na św. Tomasza w zakładzie p. Haliny Bohenek?
Kilka łaaadnych lat temu tam chodziłam do pewnej fryzjerki, p. Doroty i zawsze byłam zadowolona - zarówno ja jak i moja Mama. Ciekawi mnie czy owa pani nadal tam pracuje i jak się miewa ten salon...
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 23:13   #3387
hexe_hexe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Exclamation Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Drogie Wizażanki, przeczytałam wątek z zapartym tchem, gdyż znalazłam się w kropce. Generalnie zapuszczam włosy, po ciąży ubyło mi ich sporo teraz znów odrastają, w spiętych wyglądam komicznie, bo te, które wypadły ze skroni odrastają i... szkoda gadać,
mam proste, cienkie i dosyć gęste włosy,które w dodatku są trudne w układaniu i beznadziejnie ścięte przez pannę z erica stipy w m1.... porażka,
Szukam fryzjera-stylisty, który odpowiednio zetnie moje włosy, nie mam czasu ani też zbytnio nie lubię układać włosó na szczotce, chciałabym by włosy były ścięte w taki sposób bym nie musiała codziennie spędzać przed lustrem dwóch godzin... a konkretnie to zależy mi by z takich właśnie moich włosów zrobić ładnego boba w trochę dłuższej wersji, z gęstą grzywką a jednocześnie by nie wyglądać jak strach na wróble... macie kogoś od bobów??

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

a i najważniejsze, by w koncu posiadac wymarzonego boba/loba (bo nieco dłuższy) postanowiłam dokonać wyboru spośród salonó zlokalizowanych w śródmieściu, czy w ak.kk dostanę to czego szukam?
spodobały mi się włosy jednej z pań, blondynki(ze zdjęć na ich stronie internetowej) proszę o pomoc
hexe_hexe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 15:36   #3388
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez hexe_hexe Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki, przeczytałam wątek z zapartym tchem, gdyż znalazłam się w kropce. Generalnie zapuszczam włosy, po ciąży ubyło mi ich sporo teraz znów odrastają, w spiętych wyglądam komicznie, bo te, które wypadły ze skroni odrastają i... szkoda gadać,
mam proste, cienkie i dosyć gęste włosy,które w dodatku są trudne w układaniu i beznadziejnie ścięte przez pannę z erica stipy w m1.... porażka,
Szukam fryzjera-stylisty, który odpowiednio zetnie moje włosy, nie mam czasu ani też zbytnio nie lubię układać włosó na szczotce, chciałabym by włosy były ścięte w taki sposób bym nie musiała codziennie spędzać przed lustrem dwóch godzin... a konkretnie to zależy mi by z takich właśnie moich włosów zrobić ładnego boba w trochę dłuższej wersji, z gęstą grzywką a jednocześnie by nie wyglądać jak strach na wróble... macie kogoś od bobów??

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

a i najważniejsze, by w koncu posiadac wymarzonego boba/loba (bo nieco dłuższy) postanowiłam dokonać wyboru spośród salonó zlokalizowanych w śródmieściu, czy w ak.kk dostanę to czego szukam?
spodobały mi się włosy jednej z pań, blondynki(ze zdjęć na ich stronie internetowej) proszę o pomoc
Niestety nie pomogę Ci w znalezieniu fryzjera, ale mam jedną dobrą radę. Wiem, że to generalizowanie i może w ten sposób ubliżam wielu dobrym fryzjerom, ale NIGDY nie byłam zadowolona z wizyty u fryzjera w galerii handlowej. I to do tego stopnia, że kiedyś non stop chodziłam do salonu Jean Louis David (ceniłam go sobie dopóki prostowałam włosy ) w Krakowie. Byłam po kilka razy w JLD na Brackiej, Szewskiej i bodajże raz w takiej uliczce idącej od Empiku do Poczty Głównej, wypadła mi w tym momencie nazwa z głowy. W każdym razie po tych wizytach byłam zawsze zadowolona. Poszłam raz do galerii krakowskiej i byłam strasznie rozczarowana!
Mam wrażenie, że tam pracują osoby, które chcą tylko ;odbębnić' pracę, obsłużyć jak najwięcej klientów i zarobić jak najwięcej nie starając się kompletnie o klienta i też nie będąc najlepszym w swoim fachu. Także ja już galeriom handlowym mówię stanowcze nie!

Wciąż szukam dobrego fryzjera do kręconych włosów.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 16:01   #3389
porterka
Raczkowanie
 
Avatar porterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Fryzjer33 Pokaż wiadomość
"(..) ja mam kilka klientek które tam były a potem przyszły i błagały żeby im poprawić włosy nie zostawiając suchej nitki na tym salonie .To co dla Ciebie jest słodkie dla innych może być gorzkie i odwrotnie pamiętaj o tym .
To może się odważysz napisać gdzie pracujesz.

Poza tym co do Twojej wypowiedzi, to będę pisać tyle razy ile uznam za ważne, aby poinformować że AK.KK skosiło mi źle włosy. Ile razy, ktoś zapyta czy warto to odradzę, ile razy ktoś zapyta o opinię to wyrażę negatywną. To jest forum, gdzie ludzie zadają pytania, szukają opinii. I z pewnością nicki osób, które od kilkunastu miesięcy przewijają się przez ten wątek są tutaj bardzo dobrze kojarzone. To, że ktoś zalogował się tu tzry miesiące temu i uprawia szum reklamowy nie dotyczy mnie.
porterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 17:20   #3390
zuczek81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Wiadomosc dnia !!!

Dostalam dzisiaj sms-a od Tereski z bylego Camill Alban na Karmelickiem ze wraca do pracy )) Cudownie !
Mozna ja bedzie znalesc na ul. Kapelanka 13 C w Studio EFFECT
Spokojnie moge ja polecic wszystkim fanom L'Oreala i pieknego blondu
Teraz to bede miala dylemat Basia czy Tereska ?
zuczek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.