Jak poprawić swoje libido? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-15, 17:13   #1
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339

Jak poprawić swoje libido?


Hej Od dłuższego czasu mam problem z libido i jest coraz gorzej. Jestem z moim TŻ 3 lata, od ponad 2 współżyjemy. Na początku było dużo, często i wszędzie. Mogliśmy nie wychodzić z łóżka, byliśmy w stanie kochać się 10 razy pod rząd. Po ok 3-4 miesiącach zaczęłam brać tabletki Vixpo. Na początku nie było z nimi żadnych problemów, libido tak samo wysokie jak wcześniej. Dopiero niedawno coś się..zepsuło. Od mniej więcej 3 miesięcy seks mógłby dla mnie nie istnieć. Nie mam ochoty nawet na całowanie, nie podnieca mnie dotyk. TŻ wychodzi z siebie: masaże, romantyczna atmosfera muzyka, wino. Ja nadal nic, nie mam najmniejszej ochoty na jakiekolwiek formy zbliżenia. Samej jest mi z tym ciężko, bo widzę jak go to frustruje. Nie mieszkamy razem, widzimy się często (nawet codziennie), a kochamy się max 1 raz w tygodniu i to też przez siłę z mojej strony. Później źle się z tym czuję, że doszło do czegokolwiek, że musiałam się zmusić.
Możecie mi w jakiś sposób pomóc? Doradzić jakieś nie wiem proszki, ziółka? Nie mam pojęcia od czego to mogło się tak zepsuć..
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 11:02   #2
wkiara86
Raczkowanie
 
Avatar wkiara86
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 208
Dot.: Jak poprawić swoje libido?

Cytat:
Napisane przez Kyriana Pokaż wiadomość
Hej Od dłuższego czasu mam problem z libido i jest coraz gorzej. Jestem z moim TŻ 3 lata, od ponad 2 współżyjemy. Na początku było dużo, często i wszędzie. Mogliśmy nie wychodzić z łóżka, byliśmy w stanie kochać się 10 razy pod rząd. Po ok 3-4 miesiącach zaczęłam brać tabletki Vixpo. Na początku nie było z nimi żadnych problemów, libido tak samo wysokie jak wcześniej. Dopiero niedawno coś się..zepsuło. Od mniej więcej 3 miesięcy seks mógłby dla mnie nie istnieć. Nie mam ochoty nawet na całowanie, nie podnieca mnie dotyk. TŻ wychodzi z siebie: masaże, romantyczna atmosfera muzyka, wino. Ja nadal nic, nie mam najmniejszej ochoty na jakiekolwiek formy zbliżenia. Samej jest mi z tym ciężko, bo widzę jak go to frustruje. Nie mieszkamy razem, widzimy się często (nawet codziennie), a kochamy się max 1 raz w tygodniu i to też przez siłę z mojej strony. Później źle się z tym czuję, że doszło do czegokolwiek, że musiałam się zmusić.
Możecie mi w jakiś sposób pomóc? Doradzić jakieś nie wiem proszki, ziółka? Nie mam pojęcia od czego to mogło się tak zepsuć..
się

Zmień tabletki. Ja po tabletkach miałam to samo. Sex mógł nie istnieć. Do tego ciężka praca. Zmieniaj tabletki tak długo aż libido wróci.
wkiara86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 11:52   #3
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Jak poprawić swoje libido?

Cytat:
Napisane przez wkiara86 Pokaż wiadomość
się

Zmień tabletki. Ja po tabletkach miałam to samo. Sex mógł nie istnieć. Do tego ciężka praca. Zmieniaj tabletki tak długo aż libido wróci.


Też to niestety przerabialiśmy z tym, że skończyło się na zmianie formy anty-.

Doradzałbym jednak najpierw wizytę u specjalisty. Może wówczas wystarczy jedna zmiana
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 23:01   #4
AliceSK
Raczkowanie
 
Avatar AliceSK
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 31
Dot.: Jak poprawić swoje libido?

Mam podobny problem ostatnio, z tym że u mnie libido nigdy nie było zbyt wysokie, ale ostatnio właśnie jest tragiczne. Czyli może się zdarzyć, że biorę te same tabletki od roku, ale dopiero od niedawna zaczęły źle na mnie działać?
AliceSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-16 23:01:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.