Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-08, 13:36   #601
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś już kupiła te nowe szampony i mogłaby coś o nich powiedzieć? bo przyznam szczerze, że jakoś ich wygląd do mnie nie przemawia
ja mam lawendowy pachnie ziołowo, dobrze myje, jest rzadszy od tych z serii Plantica. Właściwie nie mam mu nic do zarzucenia
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 13:50   #602
anymore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 111
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Hawa - dziękuję za rady. )

Aktualnie posiadam mleczko nagietkowe z Ziaji do demakijażu. Kiedyś używałam różowej Nivei. Ziaja mi jak narazie odpowiada. Mam jeszcze zamiar wypróbować balsamy i toniki.
anymore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 18:01   #603
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Hawo, fajne są lekkie formuły. Ja mam skłonność do krostek i zapychania a lekka formuła kakaowa okazała się super. A że słój duży to smarowałam ciało, twarz, dłonie, stopy, super była na wyjazd. I blubel Jagoda-Porzeczka też dla mnie idealny nawilżacz niezapychający. A zapach cudny.

Z Ziaji polecam masełka. Bo balsamy z Herbiki raczej już wycofane, jeśli mnie pamięć nie myli.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 18:20   #604
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

ja mam krem biolipidowy oraz nawilżający Calma HLC z Ziaji. i dla suchej cery te kremy są naprawde dobre. Mam również tonik Calma, masło waniliowe do ciała, mydło pod prysznic, oraz balsam brązujący Sopot Spa, a mąż używa szamponu i odżywki z czarnej rzepy. Uwżam, że wszystkie te kosmetyki są rewelacyjne
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 19:48   #605
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ja mam lawendowy pachnie ziołowo, dobrze myje, jest rzadszy od tych z serii Plantica. Właściwie nie mam mu nic do zarzucenia
chyba się nie skuszę, w takim razie. nie przepadam za rzadkimi szamponami, szampon musi być gęsty taki jakby mięsisty ;D

co do kremów, miałam masło kakaowe krem półtłusty, do cery normalnej i suchej. mam go nadal, ale używam do kolan, stóp i łokci, bo na twarzy dostałam od niego czerwonych wyprysków i cere miałam tłustą:/
calma hlc, niczego sobie, ale ot takie mazidło na twarz.
Nuno krem antybakteryjny - świetny! nie wysuszył, nie naciągnął skóry, buzia mi się po nim nie świeci, jak dla mnie idealny

blubeli jeszcze nie miałam i mam zamiar wypróbować, mysle, ze na lato beda idealne
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 20:45   #606
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
chyba się nie skuszę, w takim razie. nie przepadam za rzadkimi szamponami, szampon musi być gęsty taki jakby mięsisty ;D

co do kremów, miałam masło kakaowe krem półtłusty, do cery normalnej i suchej. mam go nadal, ale używam do kolan, stóp i łokci, bo na twarzy dostałam od niego czerwonych wyprysków i cere miałam tłustą:/
calma hlc, niczego sobie, ale ot takie mazidło na twarz.
Nuno krem antybakteryjny - świetny! nie wysuszył, nie naciągnął skóry, buzia mi się po nim nie świeci, jak dla mnie idealny

blubeli jeszcze nie miałam i mam zamiar wypróbować, mysle, ze na lato beda idealne
Im rzadszy szampon tym mniejsze ryzyko, że znajdą się w nim silikony i inne cuda. Rzadkie szampony są zdrowsze dla skóry głowy i włosów nie obciążają zbędnymi składnikami.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 21:03   #607
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Im rzadszy szampon tym mniejsze ryzyko, że znajdą się w nim silikony i inne cuda. Rzadkie szampony są zdrowsze dla skóry głowy i włosów nie obciążają zbędnymi składnikami.
do tego jest przezroczysty i nieperłowy a skład jest w miarę krótki, więc to chyba dobrze o nim świadczy dla mnie pieni się wystarczająco. Bardzo lubię szampony Ziai, bo nie mam po nich problemu ze skórą głowy jak po większości Garnierów czy Pantenów.

Oprócz szamponów bardzo lubię krem do rąk i masło z serii 'Kozie mleko', masło Sopot Spa, masło pomarańczowe, serię Rebuild (nowy czerwony żel rozgrzewający, reduktor cellulitu) i żel do mycia twarzy oliwkowy.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 21:06   #608
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
do tego jest przezroczysty i nieperłowy a skład jest w miarę krótki, więc to chyba dobrze o nim świadczy dla mnie pieni się wystarczająco. Bardzo lubię szampony Ziai, bo nie mam po nich problemu ze skórą głowy jak po większości Garnierów czy Pantenów.

Oprócz szamponów bardzo lubię krem do rąk i masło z serii 'Kozie mleko', masło Sopot Spa, masło pomarańczowe, serię Rebuild (nowy czerwony żel rozgrzewający, reduktor cellulitu) i żel do mycia twarzy oliwkowy.

To właśnie miałam na myśli. Pantene notorycznie robił mi ze skóry głowy dziki łupież.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 21:14   #609
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
To właśnie miałam na myśli. Pantene notorycznie robił mi ze skóry głowy dziki łupież.
pantene przesuszył mi włosy i były po nim szorstkie, więc też ich nie znoszę, ale bardzo lubię szampony Elseve, szczególnie do włosów farbowanych. co do silikonów, nie unikam ich, wiem, że są szkodliwe, ale na moje włosy wpływają bardzo dobrze, nie obciążają. już kiedyś toczyła się na temat silikonów rozmowa w wątku o japońskich sposobach pielęgnacji, były osoby, które wnikliwie czytają składy i ich unikają, ale również te, które wypowiedziały się o nich pozytywnie. ze swojego doświadczenia używania kosmetyków bez silikonów, jedyne co dobrze wpływało na moje włosy to olejki nic więcej. sławna na wizażu maska Gloria Polleny, zrobiła mi szorstkie siano na głowie :/ ale co włos to inne sposoby pielęgnacji
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 22:11   #610
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Wybaczcie, że się tak bezczelnie wepchnę.

Nosku
, mogłabyś podać skład tego szamponu Ziaji? Albo chociaż sprawdzić, czy są tam właśnie silikony? (składniki, które kończą się na -cone i -xane /wiem, że są inne, ale tych najbardziej unikam/) Z góry dzięki.

Widzę też, że była dyskusja o kremach do twarzy. Herbika Plant z białą herbatą, niby dla cery mieszanej, a szybko mnie zapchała. Calmę nawilżającą bardzo lubię. Mam jeszcze tłustą oliwkową, raz na jakiś czas się nią smaruję, jest dobra jako ekspresowy odżywiacz na szarą, zmęczoną cerę, a jeśli nie stosuję jej zbyt często, nie zapycha mnie. W planach mam krem antybakteryjny z Nuno, kakaową lekką formułę i kremik ogórkowy.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 05:34   #611
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Meell proszę

Ziaja szampon lawendowy do włosów przetłuszczających się:

Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium C14-17 Alkyl Sec Sulfonate, Coco Glucoside, Panthenol, Propylene Glycol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Polyquaternium-10, C12-13 Alkyl Lactate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum, Linalool, Citronellol, Limonene, Hydroxycitronellal,Citric Acid.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 09:49   #612
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja mam z Ziaji czarną rzepe Plantica do przetłuszczających sie z łupieżem bo ostatnio używałam shamtu do przetłuszczających sie i poprostu była tragedia z łupieżem. A tu po Ziaji jak narazie jest w porządku a odżywke mam też z Ziaji Plantica z witaminami do cienkich i delikatnych. No ale teraz szykuje sie na właśnie te nowe, trzeba spróbować chociaż też wole troche bardziej gęste rzeczy bo jak są rzadkie to przelewają mi sie przez ręce
A co do Herbika Plant miałam ten niebieski z olejem awokado do suchej (chociaż ja mam mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania sie ale na noc musze mieć tłuste kremy) i bardzo miło go wspominam. Teraz kupiłam tłusty z witaminami i już widze że mi nie podchodzi , użyłam ze 4 razy i mnie zapchał bardzo. Teraz używam ogórkowego na noc dopóki nie kupie innego.
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 10:11   #613
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dziewczyny , czy szampony z Ziaji zawieraja silikony?
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 17:45   #614
marta_md
Rozeznanie
 
Avatar marta_md
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 537
GG do marta_md
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Tutaj są analizy składów tych nowych szamponów:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1666

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1668

__________________
Od 18 marca 2011 r. Adaś układa nam świat na nowo
marta_md jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 19:40   #615
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Czy miłośniczki Ziaji używają też innych kosmetyków polskiej produkcji? Bo ja tak
Przyznam, że lubię Lirene - chociaż Ziaja ma tą przewagę, że jej kosmetyki są "ciekawsze"
Dziś kupiłam tonik i krem Sorai - bo kremy z Ziaji służą mi tylko zimą, gdy potrzebna jest większa ochrona przed zimnem i gęsta konsystencja kremu.
Ziaja dała mi wiarę w hasło "dobre bo polskie"
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 20:07   #616
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
pantene przesuszył mi włosy i były po nim szorstkie, więc też ich nie znoszę, ale bardzo lubię szampony Elseve, szczególnie do włosów farbowanych. co do silikonów, nie unikam ich, wiem, że są szkodliwe, ale na moje włosy wpływają bardzo dobrze, nie obciążają. już kiedyś toczyła się na temat silikonów rozmowa w wątku o japońskich sposobach pielęgnacji, były osoby, które wnikliwie czytają składy i ich unikają, ale również te, które wypowiedziały się o nich pozytywnie. ze swojego doświadczenia używania kosmetyków bez silikonów, jedyne co dobrze wpływało na moje włosy to olejki nic więcej. sławna na wizażu maska Gloria Polleny, zrobiła mi szorstkie siano na głowie :/ ale co włos to inne sposoby pielęgnacji
a używałaś jakiegokolwiek szamponu Ziaji ? i jeśli tak czy zadowolona byłaś? Ja również bardzo lubię szampony Elseve i silikony nawet służą moim włosom, dlatego pytam i jeszcze pytanko już dodatkowe masz może farbowane włosy i ten do farbowanych Elseve co robi fajnego?
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 21:28   #617
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
I blubel Jagoda-Porzeczka też dla mnie idealny nawilżacz niezapychający. A zapach cudny.

Z Ziaji polecam masełka. Bo balsamy z Herbiki raczej już wycofane, jeśli mnie pamięć nie myli.
Krem Blubel mam, ale stosuje go tylko do ciałam do twarzy nie mam odwagi, zreszta mam do tego celu inne, sprawdzone juz kremy...
A balsamy Herbika widzialam niedawno w jakims malym sklepiku, moze to jakies zapasy magazynowe;-)
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 21:52   #618
Fas0lka
Raczkowanie
 
Avatar Fas0lka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dziewczyny widziałyście gdzieś może w drogeriach typu rossmann natura ten szampon? Nigdzie nie mogę go znaleźć
__________________
Zaryzykuj, aby zyc, jak w marzeniach.
Fas0lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 14:51   #619
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Halo dziewczyny ze Szczecina .Gdzie dostanę balsam rozświetlający Ziaji w Szczecinie.Szukam ale nie mogę nigdzie spotkać.
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-10, 16:55   #620
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Meell proszę

Ziaja szampon lawendowy do włosów przetłuszczających się:

Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium C14-17 Alkyl Sec Sulfonate, Coco Glucoside, Panthenol, Propylene Glycol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Polyquaternium-10, C12-13 Alkyl Lactate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum, Linalool, Citronellol, Limonene, Hydroxycitronellal,Citric Acid.
Dzięki wielkie, wygląda bardzo zachęcająco.

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Krem Blubel mam, ale stosuje go tylko do ciałam do twarzy nie mam odwagi, zreszta mam do tego celu inne, sprawdzone juz kremy...
A balsamy Herbika widzialam niedawno w jakims malym sklepiku, moze to jakies zapasy magazynowe;-)
Mnie z balsamów Herbiki marzy się ten z białą herbatą, ale widziałam go tylko w necie...
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 12:05   #621
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
pantene przesuszył mi włosy i były po nim szorstkie, więc też ich nie znoszę, ale bardzo lubię szampony Elseve, szczególnie do włosów farbowanych. co do silikonów, nie unikam ich, wiem, że są szkodliwe, ale na moje włosy wpływają bardzo dobrze, nie obciążają. już kiedyś toczyła się na temat silikonów rozmowa w wątku o japońskich sposobach pielęgnacji, były osoby, które wnikliwie czytają składy i ich unikają, ale również te, które wypowiedziały się o nich pozytywnie. ze swojego doświadczenia używania kosmetyków bez silikonów, jedyne co dobrze wpływało na moje włosy to olejki nic więcej. sławna na wizażu maska Gloria Polleny, zrobiła mi szorstkie siano na głowie :/ ale co włos to inne sposoby pielęgnacji
To prawda.

Ja generalnie używam w większości polskiej pielęgnacji i w większości jestem zadowolona.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 13:14   #622
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość
a używałaś jakiegokolwiek szamponu Ziaji ? i jeśli tak czy zadowolona byłaś? Ja również bardzo lubię szampony Elseve i silikony nawet służą moim włosom, dlatego pytam i jeszcze pytanko już dodatkowe masz może farbowane włosy i ten do farbowanych Elseve co robi fajnego?
używałam Plantici, 3 rodzai: jojoba, pszenica i rycyna. jak dla mnie różnicy między tymi szamponami nie było, zawsze je kupowałam, na wyjazdach, bo zapominałam zabrać z domu i to był na szybko kupiony szampon, aby coś było nic szczególnego, myje włosy i tyle.

tak mam farbowane włosy i co do L'Oreal Elseve do farbowanych: konsystencja szmponu jest gęstsza, miękka dobrze rozprowadza się na włosach, jest wydajny, po spłukaniu włosy są miękkie, nie potarmoszone, jakby po użyciu zmiękczajacej odżywki włosy po nim są błyszczące i kolor faktycznie wypłukuje się wolniej niż w przypadku innych szamponów. ten elseve to u mnie stały szampon, czasami dodatkowo kupuje inne, np. ostatnio regenerujący z BioSilku i też jest fajny, wbrew opiniom innych, wcale nie obciążył włosów
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 13:15   #623
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Fas0lka Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziałyście gdzieś może w drogeriach typu rossmann natura ten szampon? Nigdzie nie mogę go znaleźć
1 raz go widzę i niestety nigdzie nie widziałam :/
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 13:47   #624
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez marta_md Pokaż wiadomość
O, całkiem fajnie wyglądaja ten słonecznikowy i aloesowy. Lubię szampony bez silikonów, zwłaszcza teraz jak moje włosy są w lepszej kondycji. Akurat mam jeden na wykończeniu, drugi niebawem też się skończy to wybiorę słonecznikowy.

Czekają mnie też większe ziajowe zakupy - muszę uzupełnić braki w balsamach/masłach, chcę też coś nowego z czerwonej serii Rebuild, peeling i kremy do stóp, masło kakaowe w sprau'u, no i takie podstawowe kosmetyki do pielęgnacji twarzy.

Uwielbiam Ziaję.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 14:43   #625
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Fas0lka Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziałyście gdzieś może w drogeriach typu rossmann natura ten szampon? Nigdzie nie mogę go znaleźć
Byłam dziś w Rossmannie i u mnie go nie ma Był też kiedyś w dozie ale już dawno go nie wiedziałam. Ja kupiłam ten szampon kiedyś w Intermarche ale nie mam pojęcia czy jeszcze tam jest>

Skusiłam się (znowu) na mydło kakaowe pod prysznic - nieważne, że mam jeszcze połowę butli - promocja była, 4,99
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 17:54   #626
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość


Skusiłam się (znowu) na mydło kakaowe pod prysznic - nieważne, że mam jeszcze połowę butli - promocja była, 4,99
W moim Rossmanie tez byla taka promocja, ale wybralam mydlo Blubel brzoskwinia z czyms tam;-)
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 21:19   #627
Klaudiusia17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 979
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Fas0lka Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziałyście gdzieś może w drogeriach typu rossmann natura ten szampon? Nigdzie nie mogę go znaleźć
Ja kupiłam go w zeszłym roku, chyba w Naturze.

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Halo dziewczyny ze Szczecina .Gdzie dostanę balsam rozświetlający Ziaji w Szczecinie.Szukam ale nie mogę nigdzie spotkać.
Ja nie ze Szczecina, ale jeśli u Ciebie jest drogeria Schlecker to tam go kupisz.
Klaudiusia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 08:44   #628
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Czy któraś z Was używała przyspieszacza do opalania masło kakaowe ;>
Wart kupienia?

I jak z balsamami do opalania z sopot sun ;>
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 09:29   #629
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używała przyspieszacza do opalania masło kakaowe ;>
Wart kupienia?
ja kupiłam za namową dziewczyn, i mam mieszane odczucia ale to może dlatego że użyłam tylko raz
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 09:42   #630
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
ja kupiłam za namową dziewczyn, i mam mieszane odczucia ale to może dlatego że użyłam tylko raz
Na KWC go nie znalazłam...Jest za to trochę innych przyspieszaczy...i teraz nie wiem...
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.