blada - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-11, 12:47   #1
agusiaa222
Przyczajenie
 
Avatar agusiaa222
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: STARGARD SZCZ
Wiadomości: 5
Red face

blada


Witam mam na imie Agnieszka mam 22 lata. Mam piwne oczy blada cere dlugie czarne wlosy i podgrazone male blisko siebie oczy. Mam pytanie jak do swojej urody powinnam sie malowac. Dodam ze jestem bardzo szczupla mam 49 kg i 160 cm wzrostu
__________________
agusiaa222
agusiaa222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 13:16   #2
almaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 47
Dot.: blada

Masz szczescie ... ja już nie wiem co mam zrobic by być nie blada , ale bardzo blada A co do malowania sie ... hmmm ... mnie sie osobiscie podoba ciemny makijaz , szczegolnie ze masz ciemne wlosy
almaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 17:47   #3
OlusssSdz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
GG do OlusssSdz
Dot.: blada

Agusiaa222- mam podobny problem... Blond włosy, skóra blada i na dodatek zniszczona od trądziku .... ja żeby nie wyglądać na tak bladą (i nie używając podkładu żeby nie znszczyć sobie do końca cery)
od czasu do czasu szczoteczką od zębów masuję usta, zeby były naturalnie czerwone (nie podoba mi sie osobiście czerwona pomadka, czy błyszczyk na bladej twarzy, a już absolutnie beżowy, czy brzoskwiniowy) do tego stosyję bezbarwny błyszczyk z kolagenem, by usta były ładniejsze- ale to nie do tego działu.. no i tusz...
Dzisiaj kupiłam sobie masło kakaowe, podobno poprawia koloryt skóry, jak będą jakieś rezultaty to dam znać :P
OlusssSdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 13:16   #4
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: blada

Najlepiej poszukaj na wątkach dotyczących makijażu - tam znajdziesz wszystko na ten temat A ja bym proponowała (na położone blisko siebie oczy) - od wewnętrznej części oka nałożyć bardzo jasny cień - to optycznie oddali od siebie oczy.
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.