Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-27, 12:05   #61
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ale kusicie Najgorzej, ze Uoga jest porownywalna do Lucy Minerals, a u mnie ten podklad sprawdzil sie rewelacyjnie No i te same zachwyty, niestety aktualnie posiadam z 5 podkladow mineranych Nie wiem kiedy zdolam je zuzyc, a nie chce znowu tracic pieniedzy
Polecam, polecam Bardzo przyjemne w stosowaniu.
Plusem jest to, że minerały nie maja terminu ważności, więc można je śmiało stosować przez długi czas

Mnie kuszą jeszcze pixie, ale to już sentymentalna podróż, jestem ciekawa, czy są tak dobre, jak były kiedyś.
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 12:23   #62
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Aż 5 podkładów masz? To ja się mogę czuć rozgrzeszona jak kupię 2
Niestety syndrom zbieractwa i milosci do testowania nowosci Mam chyba 3 z Lucy Minerals - coprrawda dwa z wymianki, jeden zakupiony,Eathnicity maly tez z wymianki, Lily Lolo zakupiony Ale tuz juz nie chodzi o to czy zakupione czy nie, ale o ilosc ktora zniecheca do nabywania kolejnych Bo nie oszukujmy sie kupowac w kolko to mozna

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Polecam, polecam Bardzo przyjemne w stosowaniu.
Plusem jest to, że minerały nie maja terminu ważności, więc można je śmiało stosować przez długi czas

Mnie kuszą jeszcze pixie, ale to już sentymentalna podróż, jestem ciekawa, czy są tak dobre, jak były kiedyś.
Na cale szczescie sa bezterminowe, choc nie wiem czy np. takie dajmy na to pecioletnie czy jednak w jakis tam sposob nie straca swoich wlasciwosci Bo te zapasym ktore mam ja to pewnie posluza mi na sto nastepnych lat
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 12:28   #63
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Niestety syndrom zbieractwa i milosci do testowania nowosci Mam chyba 3 z Lucy Minerals - coprrawda dwa z wymianki, jeden zakupiony,Eathnicity maly tez z wymianki, Lily Lolo zakupiony Ale tuz juz nie chodzi o to czy zakupione czy nie, ale o ilosc ktora zniecheca do nabywania kolejnych Bo nie oszukujmy sie kupowac w kolko to mozna

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------



Na cale szczescie sa bezterminowe, choc nie wiem czy np. takie dajmy na to pecioletnie czy jednak w jakis tam sposob nie straca swoich wlasciwosci Bo te zapasym ktore mam ja to pewnie posluza mi na sto nastepnych lat
Moja przyjaciółka odstawiła na ponad trzy lata minerały, później do nich wróciła - nie zmieniły działania ani odrobinę
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 17:05   #64
alma11
Raczkowanie
 
Avatar alma11
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Od przybytku glowa nie boli. Ja zamowilam probki pixie twgo nowego, Bare minerals serum ( pelen wymiar) i zdecydowałam soe na drugiego biga z Uoga w kolorze 632.

Takze....ten...
alma11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 20:38   #65
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

To ja sie wlasnie ostatnio 3 pozbylam, zostaly mi jeszcze 4. Ale jak mi Uoga podpasuje to nie zawaham sie kupic biga
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 20:27   #66
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez alma11 Pokaż wiadomość
Od przybytku glowa nie boli. Ja zamowilam probki pixie twgo nowego, Bare minerals serum ( pelen wymiar) i zdecydowałam soe na drugiego biga z Uoga w kolorze 632.

Takze....ten...
Teoretycznie nie boli, ale ja mam po prostu wszystkiego za duzo I czasami ilosc tych rzeczy mnie o prostu przytlacza Ale znajac mnie decyzja o zakupie uoga za jakis czas nabierze mocy I tak pewnie go kupie. Kwestia kilku zachwytow
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 23:05   #67
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Ja mam zapasy porobione z rozmyslem, bo w ciągu prawie 6 lat jak używam minerałów zginęły mi ukochane minerałki - Blusche, Lumiere i AWGM - kilka firm przestało wysyłać do Polski, niektóre zmieniają formułę i kolorystykę, która idealnie pasowała (Pixie). Tak więc wolę zrobić zapasy tak na wszelki wypadek i mam wiele bigów na stanie (samego Lauress chyba 3).
Uoga nie znam, ale czas poznać
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 01:37   #68
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Ja mam zapasy porobione z rozmyslem, bo w ciągu prawie 6 lat jak używam minerałów zginęły mi ukochane minerałki - Blusche, Lumiere i AWGM - kilka firm przestało wysyłać do Polski, niektóre zmieniają formułę i kolorystykę, która idealnie pasowała (Pixie). Tak więc wolę zrobić zapasy tak na wszelki wypadek i mam wiele bigów na stanie (samego Lauress chyba 3).
Uoga nie znam, ale czas poznać
Wiem, ze kombinuja. I czesto lepsze okazuje sie wrogiem dobrego Ja tez kumulowalam zapasy podkladow Lucy MInerals, bo byl czas ze nie wysylali tych kosmetykow do Polski. A efektem tego teraz jest to, ze mam trzy podklady w tym jeden nie trafiony kolorystycznie ( ahh te zdjecia pogladowe w necie)
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 10:55   #69
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

W końcu pęknę i kupie tego biga, pomimo obecności 4 słoiczków w zapasie.
Może ktoś porównać odcień Champage z jakimś Amilie, Annabelle czy Pixie?
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 11:51   #70
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
W końcu pęknę i kupie tego biga, pomimo obecności 4 słoiczków w zapasie.
Może ktoś porównać odcień Champage z jakimś Amilie, Annabelle czy Pixie?
Na pewno będzie należał do goldenów z AM. Jest dość ciemny. Nic więcej nie pomogę, bo nie miałam wcześniej takiego koloru
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 12:18   #71
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Na pewno będzie należał do goldenów z AM. Jest dość ciemny. Nic więcej nie pomogę, bo nie miałam wcześniej takiego koloru
Dzięki. Teraz tylko pytanie czy jest ciemniejszy niż Golden Fair Annabelle. Może ktoś porównać? Szukam już powoli czegoś na lato.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 16:49   #72
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
Dzięki. Teraz tylko pytanie czy jest ciemniejszy niż Golden Fair Annabelle. Może ktoś porównać? Szukam już powoli czegoś na lato.
Wydaje mi się, że jest ciemniejszy. Miałam kiedyś Fair
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 21:55   #73
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Kosmetyki Uoga Uoga są też na skarbiec-natury.pl. Ale nie ma próbek.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 11:11   #74
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Kosmetyki Uoga Uoga są też na skarbiec-natury.pl. Ale nie ma próbek.
To super Znaczy, ze konkurencyjnosc rynku wzrasta Teraz tylko trzeba czekac na korzystno-zachecajace promocje
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 19:28   #75
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

No i nie wytrzymałam. Dmii, dzięki za dobre chęci, ale sama popełniłam właśnie zamówienie na plantsforbeauty
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 13:58   #76
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
No i nie wytrzymałam. Dmii, dzięki za dobre chęci, ale sama popełniłam właśnie zamówienie na plantsforbeauty
O kurczę, ja jeszcze nie zamówiłam biga, kończę próbkę LilyLolo... Mam nadzieję, że Ci się Uoga spodoba
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 11:47   #77
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Jestem już po testach, czas a wrażenia.
Podkłady są bardzo fajne, kremowe, dobrze się nakładają, mają niewielkie drobinki, praktycznie niewidoczne na skórze, które dają efekt rozświetlenia. Nieźle kryją, nie ciastolą się na buzi. Byłabym pewnie zachwycona, gdybym nie znała wcześniej Ecolore W czym Ecolore są lepsze?
1. Drobinki na twarzy są mniej widoczne niż w Uoga Uoga - mnie taki efekt bardziej pasuje.
2. Większy wybór kolorów, znalazłam swój idalny, w Uoga Uoga NSB jest za jasny, Champagne za ciemny (choć może byłby ok na lato).
3. Cena
Generalnie rzecz biorąc podkłady Uoga Uoga są bardzo dobre, ja jednak zostaję przy Ecolore.

Róże bardzo dobrze się nakładają i blendują, nie robią plam, ładnie wyglądają na policzku, ale mnie trochę nie odpowiadają kolory. Na razie sobie więc chyba odpuszczę.

Korektor kryje bardzo delikatnie, dla mnie jednak za mało, bo mam cienie gigant. Poza tym świetnie nawilża (ktoś juz o tym tutaj pisał). Jakby ktoś chciał, to mam na zbyciu, mogę się wymienić

I na koniec to, z czego jestem najbardziej zadowolona. A mianowicie pędzel Kupiłam ot tak, żeby dobić do darmowej wysyłki, wiadomo, pędzli nigdy za dużo i jest naprawdę bardzo fajny. Włosie mięciutkie, dobrze się pierze, nic nie wypada. Jest dosyć zbity, co mi bardzo pasuje, bo kabuki dają trochę za słabe krycie, a flat topów nie lubię. Tym nakłada mi sie podkład idealnie.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 18:49   #78
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Jestem już po testach, czas a wrażenia.
Podkłady są bardzo fajne, kremowe, dobrze się nakładają, mają niewielkie drobinki, praktycznie niewidoczne na skórze, które dają efekt rozświetlenia. Nieźle kryją, nie ciastolą się na buzi. Byłabym pewnie zachwycona, gdybym nie znała wcześniej Ecolore W czym Ecolore są lepsze?
1. Drobinki na twarzy są mniej widoczne niż w Uoga Uoga - mnie taki efekt bardziej pasuje.
2. Większy wybór kolorów, znalazłam swój idalny, w Uoga Uoga NSB jest za jasny, Champagne za ciemny (choć może byłby ok na lato).
3. Cena
Generalnie rzecz biorąc podkłady Uoga Uoga są bardzo dobre, ja jednak zostaję przy Ecolore.

Róże bardzo dobrze się nakładają i blendują, nie robią plam, ładnie wyglądają na policzku, ale mnie trochę nie odpowiadają kolory. Na razie sobie więc chyba odpuszczę.

Korektor kryje bardzo delikatnie, dla mnie jednak za mało, bo mam cienie gigant. Poza tym świetnie nawilża (ktoś juz o tym tutaj pisał). Jakby ktoś chciał, to mam na zbyciu, mogę się wymienić

I na koniec to, z czego jestem najbardziej zadowolona. A mianowicie pędzel Kupiłam ot tak, żeby dobić do darmowej wysyłki, wiadomo, pędzli nigdy za dużo i jest naprawdę bardzo fajny. Włosie mięciutkie, dobrze się pierze, nic nie wypada. Jest dosyć zbity, co mi bardzo pasuje, bo kabuki dają trochę za słabe krycie, a flat topów nie lubię. Tym nakłada mi sie podkład idealnie.


Ja właśnie dokonałam zakupu BIGa....
Kusisz tymi podkładami z Ecolore... przez Ciebie będę musiała zamówić próbki
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 18:54   #79
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Ja właśnie dokonałam zakupu BIGa....
Kusisz tymi podkładami z Ecolore... przez Ciebie będę musiała zamówić próbki
Tzn. że Uoga jest lepsze niż Pixie?
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 18:57   #80
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Tzn. że Uoga jest lepsze niż Pixie?
Tak się złożyło z przyczyn ode mnie niezależnych, że Pixie wypróbuję dopiero w kwietniu, a że wszystkie inne próbki już pokończyłam i najbardziej pasuje mi póki co Uoga, to zamówiłam BIGa.. Jak wypróbuję Pixie to zdecyduję się na drugi podkład (LilyLolo lub Pixie jeśli mi podejdą) i wystarczy
A jaki ty masz kolor z Ecolore?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 19:00   #81
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Mam Neutral 3. Ale to był mój kolor zimowy. Na lato będę musiała pewnie kupić coś ciemniejszego i bardziej żółtego.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 10:18   #82
alma11
Raczkowanie
 
Avatar alma11
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Ja zamowilam probki pixie. Kolory pomimo ze z dwoma trafilam w punkt - po kilku godzinach mi ściemniały i strasznie go u mnie widac. Ale moja skora nie lubi sie z minerałami ....
Ale jak ecolore jest jeszcze lepsze niz Uoga....
alma11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 11:00   #83
gwiazdaJ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 59
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

No niestety, u mnie też się nie sprawdziły
gwiazdaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 11:15   #84
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez alma11 Pokaż wiadomość
Ja zamowilam probki pixie. Kolory pomimo ze z dwoma trafilam w punkt - po kilku godzinach mi ściemniały i strasznie go u mnie widac. Ale moja skora nie lubi sie z minerałami ....
Ale jak ecolore jest jeszcze lepsze niz Uoga....
Gdy Cay napisala o mineralach z Ecolore to czem predzej pobieglam zasiegnac tematu. I coz zdania na temat tych podkladow sa podzielone. Glownym zarzutem jest dosc "skromna" gama kolorystyczna, pewne podtypy kolorystyczne nie moge znalezc dla siebie odpowiednich koloru. Ale biorac pod uwage kolory np. Uoga , gama ta az taka bardzo skromna nie jest

W kazdym razie Ecolore kusi Tymbardziej, ze u mnie bardzo sprawdzaja sie kremowe podklady
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 11:27   #85
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Wiecie, kazdy ma inne potrzeby, oczekiwania, inna skore i kazdemu co innego bedzie pasowac. Ja Ecolore jestem zachwycona, ale nie kazdy musi podzielac moj entuzjazm co do gamy kolorystycznej to moze i w porownaniu np. do Meow wypada skromnie, ale akurat w Ecolore znalazlam dla siebie kolor idealny (a w Meow mimo mnogosci odcieni nie).
Wiec stety niestety ale kazdy musi wyprobowac na sobie
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 11:40   #86
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Wiecie, kazdy ma inne potrzeby, oczekiwania, inna skore i kazdemu co innego bedzie pasowac. Ja Ecolore jestem zachwycona, ale nie kazdy musi podzielac moj entuzjazm co do gamy kolorystycznej to moze i w porownaniu np. do Meow wypada skromnie, ale akurat w Ecolore znalazlam dla siebie kolor idealny (a w Meow mimo mnogosci odcieni nie).
Wiec stety niestety ale kazdy musi wyprobowac na sobie
Oczywiscie Wiem, ze to watek o Uoga, ale cyz w ramach offtopu moglabys napisac ktory kolor z Ecolore bylby odpowiedni, gdy ktos uzywa Warm Peach? Nie wiem czy 1 czy 2 z Warm bylaby dobra, a chyba zamowie sobie probki
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 11:46   #87
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Oczywiscie Wiem, ze to watek o Uoga, ale cyz w ramach offtopu moglabys napisac ktory kolor z Ecolore bylby odpowiedni, gdy ktos uzywa Warm Peach? Nie wiem czy 1 czy 2 z Warm bylaby dobra, a chyba zamowie sobie probki
Wiesz co, Lily Lolo mialam wieki temu i nie pamietam ich kolorow. Z Ecolore Warm tez nie mialam, wiec ciezko mi cokolwiek Tobie doradzic. Musisz sama sprawdzic.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 20:57   #88
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Parę dni temu dostałam biga NSB Z każdym dniem lubię ten podkład coraz bardziej. Dodatkowo dostałam próbkę (na życzenie) korektora Uoga Uoga ale niestety jest dla mnie za ciemny. Trudno, ale chciałabym jeszcze wypróbować korektory z 100% Pure...
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 08:13   #89
alma11
Raczkowanie
 
Avatar alma11
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Parę dni temu dostałam biga NSB Z każdym dniem lubię ten podkład coraz bardziej. Dodatkowo dostałam próbkę (na życzenie) korektora Uoga Uoga ale niestety jest dla mnie za ciemny. Trudno, ale chciałabym jeszcze wypróbować korektory z 100% Pure...
Nie wiem, jak te płynne 100%pure, ale od kilku dni jestem posiadaczka tego niby kamuflażu z 100% pure.
Bajka.
alma11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 10:49   #90
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez alma11 Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak te płynne 100%pure, ale od kilku dni jestem posiadaczka tego niby kamuflażu z 100% pure.
Bajka.

O super, a uraczyłabyś mnie zdjęciem? Masz może ten najjaśniejszy? Ja właśnie się zastanawiam nad kamuflażem lub korektorem, potrzebuje czegoś z fajnym kryciem...
Używasz go na twarz czy pod oczy? Powiedz coś więcej!
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-06 16:41:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.