Jaka próba złota? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-29, 00:50   #1
Pabloooo1892
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2

Jaka próba złota?


Witam zastanawiam się nad pewną rzeczą którą chce sobie kupić chciałbym aby to było coś co będzie mi służyć do końca życia i żeby jeszcze ktoś po mnie tą rzecz nosił mianowicie mam pytanie jaką próbę złota wybrać żeby ten przedmiot mi nie ściemniał tylko zachował swój wygląd ? bo ja się kompletnie na tym nie znam pozdrawiam i z góry dziękuje za odp
Pabloooo1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 07:41   #2
Morgana75
Raczkowanie
 
Avatar Morgana75
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 450
Dot.: Jaka próba złota?

Ciemnienie nie zależy od próby!!!Zależy od sposobu przechowywania, od naszego organizmu i od ew. zabiegów którymi poddano biżuterie- specjalne powloki
A i jeżeli chcesz mieć coś złotego co posłuży " do końca życia " to szczerze odradzam sieci sklepów- oni wyroby robią projektując ich żywotność na 5-7 lat!!!
A co to ma być- obrączka?
Morgana75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 10:21   #3
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Jaka próba złota?

Cytat:
Napisane przez Pabloooo1892 Pokaż wiadomość
Witam zastanawiam się nad pewną rzeczą którą chce sobie kupić chciałbym aby to było coś co będzie mi służyć do końca życia i żeby jeszcze ktoś po mnie tą rzecz nosił mianowicie mam pytanie jaką próbę złota wybrać żeby ten przedmiot mi nie ściemniał tylko zachował swój wygląd ? bo ja się kompletnie na tym nie znam pozdrawiam i z góry dziękuje za odp

A może byś z łaski swojej trzymał się jednego swojego wątku na ten temat:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=305850

Kilka osób Ci tam odpisywało, ani słowa komentarza, czy dziękuję, a teraz zakładasz nowy wątek o tym samym.
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.