Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-08, 09:58   #2401
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Sorki, ale jak tego szukac na biochemi ? czy ten olejek to cos dobrago ?
http://www.biochemiaurody.com/index.html oferta sklepu..serum.. Zestaw do wykonania luksusowego serum w postaci nawilżająco-natłuszczającego olejku o silnym działaniu regenerującym i przeciwzmarszczkowym, będącego koncentratem trzech róż: chilijskiej, ekologicznej Róży rdzawej, marokańskiej Róży stulistnej oraz ekskluzywnej Róży damasceńskiej, która nadaje serum mocny miodowo-różany zapach. Działanie serum wzmacnia obecność kompleksu koenzymu Q10 i witaminy E oraz dodatek łagodzącego oleju z wiesiołka. Polecane jako serum na noc.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 10:28   #2402
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzięki Miszko , muszę uciekac, mam cosik do zrobienia, wpadne pózniej
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 11:25   #2403
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam kobitki

a ja mam dzis lato w wlkp

tinerfeniu jaki puderek na Bioderme kolorowa serwujesz na buzke ? no swieci sie diabelstwo i nie wiem czym najlepiej zmatowic ????
help me please
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 11:34   #2404
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
witam kobitki

a ja mam dzis lato w wlkp

tinerfeniu jaki puderek na Bioderme kolorowa serwujesz na buzke ? no swieci sie diabelstwo i nie wiem czym najlepiej zmatowic ????
help me please
Cześc Lapielko ale Ci fajowo z tym latem. Ja nie używam Biodermy, ale na podkład dla stosuję Max Factor Creme Puff 05 translucent i jest ok.
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 11:58   #2405
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
cześc lapielko ale ci fajowo z tym latem. Ja nie używam biodermy, ale na podkład dla stosuję max factor creme puff 05 translucent i jest ok.
obiadek naszykowany.. ciuciam Alpen gold o smaku limonki i zielonej herbaty..pycha!!! czekoladowe niebo w ....buzi.. Kawusie pijemy?

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Lapi
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 12:34   #2406
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
obiadek naszykowany.. ciuciam Alpen gold o smaku limonki i zielonej herbaty..pycha!!! czekoladowe niebo w ....buzi.. Kawusie pijemy?

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Lapi
......................... ......................... ......................... ......................... .......

a ja tez pomacham Michelciu ....i dzieki Mallus za podpowiedz , wy kochane kobietki jestescie
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 13:49   #2407
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

LAPIELKO,

Z tych lepszych bo wiem, ze takie lubisz to moze byc z CLINIQUE lub z SHISEIDO natomiast z tańszych to LOREAL takie z pędzelkiem lub MAYBELLINE. Co do kolorów to musisz sama zadecydowac bo ty masz ciemna karnacje i ja tu nie pomodę.
Ewentualnie do wchłonięcia przed pudrem sypkim mozesz oprószyc troszke skrobia ziemniaczana lub kukurydzianą.
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 16:32   #2408
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

tinerfenia; LAPIELKO,

Z tych lepszych bo wiem, ze takie lubisz to moze byc z CLINIQUE lub z SHISEIDO natomiast z tańszych to LOREAL takie z pędzelkiem lub MAYBELLINE. Co do kolorów to musisz sama zadecydowac bo ty masz ciemna karnacje i ja tu nie pomodę.
Ewentualnie do wchłonięcia przed pudrem sypkim mozesz oprószyc troszke skrobia ziemniaczana lub kukurydzianą.

dziemkujem , to sie na Shiseido zdecyduje bo Clinique to cos nie moge sie przekonac do tej firmy ...

czasami tansze kosmetyki tez sa dobre ale ja ze wzgledu na wrazliwa cere raczej unikam , jakos te drogie mnie nie uczulily nigdy i tego sie trzymam ....
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 20:02   #2409
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
obiadek naszykowany.. ciuciam Alpen gold o smaku limonki i zielonej herbaty..pycha!!! czekoladowe niebo w ....buzi.. Kawusie pijemy?

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Lapi
Shiseido, The Makeup, Loose Powder,Clarins, Poudre Libre Multi Eclat (Puder sypki), Chanel, Poudre Universelle Libre (Puder sypki), Clinique, Gentle Light Powder (Puder sypki transparentny), Kanebo, Translucent Loose Powder-no masz kilka propozycji Lapi moze cos wybierzesz z tego..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 20:59   #2410
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć kobitki, mało mnie ostatnio, ale właściwie nie mam o czym pisać, cosmelanem smaruje codziennie wieczorem. Co musze przyznać to to, ze takiej gładziutkiej gęby dawno nie miałam, gdyby nie te plamy które do końca nie zeszły byłaby rewelacja. Filtruje codziennie iwostinem, choć świece to nie zapycha mnie i nic mi po nim nie wyskakuje. Na to dermablend vichy, niestety tapetka konieczna. Właśnie wykańczam pierwszy słoiczek cos2 od 16 lutego to niezły wynik. W poniedziałek będę miała kolejny, ten myśle na dlużej starczy. W domu remont a mnie dopadło zapalenie nerwu kulszowego i biore zaszczory, czopki i jakieś tablety przeciwbólowe. A zaczęło sie banalnie coś mnie w plecach bolało mazałam ketonalem ale żadnej poprawy, pojechałam do kręglarza sadysty własciwie to jakis znachor i mnie tak ponastawiał że na drugi dzień na klęczkach myłam zęby a na trzeci pojechałam do jakieś kobity co tez nastawia gnaty, okazało ze że dysk mi wypadł a tamten gość niepotrzebnie mi nastawiał noge w biodrze i dostałam zapalenia, madra kobieta doradziła iść do lekarza, po zastrzyki a ten jak mnie obejrzał to przepisał, jak wyżej. Teraz babcie na zmiany bawia dziecko bo ja dźwigać nie moge a 24V musze but na obcasie wcisnąć bo ide na komunie. Pozdrawiam wszystkie kropeczki.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 10:39   #2411
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hejka

Mam zamiar zafundować sobie Cosmelan, bo mam przeokropne przebarwienia pozapalne. Stosowałam przez kilka lat wszelakie wybielajace kremy, ale efekt znikomy Nie czytałam od początku "pamiętnika" ale co nieco wyczytałam i mam pytanko do Was - czy rzeczywiście Cosmelan jest tak łatwy w zastosowaniu, ze mozna samej sobie go zrobić i zaoszczędzić kilkaset złotówek na dermatologu co myslicie o Allegro? czy można tam bezpiecznie kupić Cosmelan? czy to wogóle podrabiją z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 10:50   #2412
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez falubaz Pokaż wiadomość
hejka

Mam zamiar zafundować sobie Cosmelan, bo mam przeokropne przebarwienia pozapalne. Stosowałam przez kilka lat wszelakie wybielajace kremy, ale efekt znikomy Nie czytałam od początku "pamiętnika" ale co nieco wyczytałam i mam pytanko do Was - czy rzeczywiście Cosmelan jest tak łatwy w zastosowaniu, ze mozna samej sobie go zrobić i zaoszczędzić kilkaset złotówek na dermatologu co myslicie o Allegro? czy można tam bezpiecznie kupić Cosmelan? czy to wogóle podrabiją z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

witam , spokojnie zrobisz sama cosmelan ,odtluscic twarz plynem , ktory jest w zestawie , potem nalozyc maske na kilka godz i zmyc woda - nic trudnego , no i potem smarujesz cos2 .

Jedyne co to twarz "dochodzi" do stanu normalnosci ok miesiaca , takze przygotuj sie na to .

Ja pierwszy raz robilam u lekarza a drugi juz sama i kupilam zestaw na allegro wlasnie . Firma ktora produkuje orginalny cosmelan nazywa sie mesoestetic .

w razie czego sluze pomoca , pozdrawiam
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 10:58   #2413
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
witam , spokojnie zrobisz sama cosmelan ,odtluscic twarz plynem , ktory jest w zestawie , potem nalozyc maske na kilka godz i zmyc woda - nic trudnego , no i potem smarujesz cos2 .

Jedyne co to twarz "dochodzi" do stanu normalnosci ok miesiaca , takze przygotuj sie na to .

Ja pierwszy raz robilam u lekarza a drugi juz sama i kupilam zestaw na allegro wlasnie . Firma ktora produkuje orginalny cosmelan nazywa sie mesoestetic .

w razie czego sluze pomoca , pozdrawiam
dzięki bardzo

a może podpowiecie u kogo bezpiecznie kupić (na Allegro)?

Edytowane przez falubaz
Czas edycji: 2009-05-09 o 11:24
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 11:39   #2414
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

falubazdzięki bardzo

a może podpowiecie u kogo bezpiecznie kupić (na Allegro)?
......................... ......................... ......................... ......................... ...............

ja kupilam od pocahontas75 , sprawdzilam ,wystawia teraz na allegro

......................... ......................... ......................... ......................... ...................

zycze wszystkim milego weekendu

u mnie lato cd , zaraz po obiadku rodzinnie na rowerki ruszamy

Michellciu , tak mi smaku na te mlode ziemniaczki z koperkiem narobila swczoraj , ze dzis tez robie , do tego szparagi , mizeria i sadzone jajeczka .....

trzymajta sie !

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-05-09 o 11:42
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 18:56   #2415
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Agam jak to nie masz o czym pisac o marynie tyż mozna...nie tylko cosmelan to sie narobilo z tym Twoim krzyzem co za wariat z tego kreglarza...Zdrowiej kobieto i pisz tu z nami....Lapi jak obiadek? mniam takie jarskie papu Bylam po towar i padam...Meczace,daleko,go rąco...Witam Falubaz
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 20:43   #2416
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez falubaz Pokaż wiadomość
dzięki bardzo

a może podpowiecie u kogo bezpiecznie kupić (na Allegro)?
Witam.
Ja kupowałam od gościa o niku tomhorn i ze sklepuEstetyka też. Wszystko ok.
Zwróć uwage, bo teraz na allegro pojawia sie dermamelan obok cosmelanu. Niby to samo, ale te które robiły to chyba wszystkie cosmelanem, nie wiem czy jest jakaś różnica, i który jest następcą którego, może ktoś wie?
Powodzenia.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:11   #2417
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

DERMAMELAN® jest najskuteczniejszą kuracją wybielającą w porównaniu do terapii depigmentacyjnych dostępnych obecnie na rynku.
- Zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu.
- Nie posiada substancji o działaniu keratolitycznym.
- Bardzo skuteczny w terapii przebarwień typu melasma.
- Bezpieczny
- Może być wykonywany o każdej porze roku.
- Odpowiedni dla każdego fototypu skóry.

2.3. Rezultaty

Stan skóry poprawia się tydzień po rozpoczęciu kuracji.
W zależności od typu skóry leczenie przebiega z różną szybkością.
W przypadku ciemnej skóry (fototyp IV i V) plamy znikają po 8 do 10 dniach, pacjent kontynuuje terapię w domu nakładając 3 razy dziennie

Krem podtrzymujący DERMAMELAN Treatment
Osoby o jasnej karnacji (fototyp I i II) i fototyp III – blondyni i szatyni o jasnych oczach zanik plam jest obserwowany między 8, a 21 dniem.

Stopień zanikania plam
W 99% przypadków, intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95%. Dobrze jest uświadomić pacjentowi, że choć przebarwienia praktycznie znikają, może on widzieć cień w miejscu gdzie poprzednio było zlokalizowane. Jest to odczucie subiektywne. Jeśli leczenie preparatem DERMAMELAN® zostanie przerwane, przebarwienia mogą pojawić się ponownie, ponieważ terapia nie eliminuje tendencji do hiperpigmentacji, jedynie ją przerywa.

2.4. Zapoznanie pacjenta z zasadami kuracji

Terapia nie może zostać przerwana pod żadnym pozorem w założonym czasie. W trakcie trwania kuracji nie można jednocześnie stosować, żadnych innych środków wybielających i złuszczających. W przeciwnym razie planowane efekty terapeutyczne mogą zostać nieosiągnięte. Zalecane są wizyty kontrolne 8, 15 i 30 dni po zabiegu.

Uwaga: Należy ustalić czy pacjent poddawał się wcześniej zabiegom estetycznym, a w szczególności pilingom glikolowym. Jeśli tak, należy zaczekać co najmniej tydzień z aplikacją DERMAMELAN®.

2.5. Preparaty wchodzące w skład zestawu DERMAMELAN

Płyn odtłuszczający – nakładany w gabinecie głęboko oczyszcza, usuwa, martwe komórki z powierzchni skóry i odtłuszcza skórę, zwiększa penetrację składników aktywnych maski DERMAMELAN . Pojemność: 15ml buteleczka.

Maska DERMAMELAN – maska z substancjami o działaniu depigmentacyjnym o wyższym stężeniu niż w kremie. Nakładana w gabinecie po płynie odtłuszczającym. Jest to maska koloru musztardowego i stanowi podstawę kuracji DERMAMELAN®. Jego głównym celem jest eliminacja plam (melasma). Pojemność: 10g słoiczek.

Krem podtrzymujący DERMAMELAN - Krem podtrzymujący efekt działania zabiegu. Gwarantuje trwałość terapii rozpoczętej w gabinecie lekarskim i pozwala na skuteczne usunięcie przebarwień. Poza tym posiada właściwości regulujące wydzielanie łoju, zamyka pory, co oznacza że jest szczególnie polecany w terapii skóry tłustej i mieszanej, zapobiega powstawaniu hiperpigmentacji. Jednym ze składników jest wysoki filtr przeciwsłoneczny. Chroni skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym, w trakcie trwania terapii wybielającej. Musi być stosowany przez pacjenta codziennie wg wskazówek podanych przez lekarza. Pojemność: 30g szklany słoiczek.


---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Dermamelan - następca Cosmelanu?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 09:04   #2418
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Agam jak to nie masz o czym pisac o marynie tyż mozna...nie tylko cosmelan to sie narobilo z tym Twoim krzyzem co za wariat z tego kreglarza...Zdrowiej kobieto i pisz tu z nami....Lapi jak obiadek? mniam takie jarskie papu Bylam po towar i padam...Meczace,daleko,go rąco...Witam Falubaz
Witam

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Witam.
Ja kupowałam od gościa o niku tomhorn i ze sklepuEstetyka też. Wszystko ok.
Zwróć uwage, bo teraz na allegro pojawia sie dermamelan obok cosmelanu. Niby to samo, ale te które robiły to chyba wszystkie cosme
lanem, nie wiem czy jest jakaś różnica, i który jest następcą którego, może ktoś wie?
Powodzenia.
dzięki bardzo

Tak się teraz zastanawiam, czy mozna robić teraz Cosmelan, przy takiej pogodzie u mnie w Gdańsku non stop jest piękna pogoda, świeci słońce na maxa. Poza tym mam małe dziecko i powinnam z nim wychodzić na dwór, a jak zrobie Cosmelan, to powinnam unikać słońca może lepiej zrobić we wrześniu lub w październiku, jak nie będzie już tak mocno słoneczko grzać i jeszcze jedna sprawa - prawdopodobnie w lipcu będziemy majstrować dziewczynkę a chyba nie powinno się stosować Cosmelanu w ciąży ale z drugiej strony, mam już dość tych przebarwień, wyglądam jak Frankeinstain, nawet śmieci nie pójdę wynieść jeśli nie mam fluidu na mojej paszczy
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 10:05   #2419
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cosmelan mozna stosowac latem!!! do lipca jeszcze troche czasuto zdązysz sie odplamic....Dziewczyny umierammam zapalenie piersi w nocy dreszcze i 39 temperatura!!!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 10:23   #2420
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Cosmelan mozna stosowac latem!!! do lipca jeszcze troche czasuto zdązysz sie odplamic....Dziewczyny umierammam zapalenie piersi w nocy dreszcze i 39 temperatura!!!
no to super
współczuję zapalenia piersi wiem co to za cholerstwo. Jak odstawiłam od piersi mojego terrorystę, to po 3 dniach myslałam, że oszaleję - goraczka, okropny ból... na szczęście obyło się bez antybiotyku, bo zaczęłam brać tabsy na zasuszenie.
Powinnaść iść do lekarza, chociaż dzisiaj jest niedziela, to jedź na pogotowie, powinni dać Ci antybiotyk. Narazie próbuj domowymi sposobami. Nie wiem czy karmisz dziecko, jeśli tak to po karmieniu obłóż sobie bolącą pierś zimną pieluchą... Namocz pieluchę, wsadź na parę minut do zamrażarki, a potem na pierś... Ale dopiero po karmieniu, przed karmieniem raczej trzeba rozgrzewać Oprócz tego warto obkładać rozbitymi, schłodzonymi liśćmi kapusty... jesli na piersiach pojawią się plamy, chyba będziesz musiała wziąć antybiotyk. . A jeśli masz nawał spróbuj pić napar z szałwi. Przeciwbólowo i na gorączkę możesz doraźnie wziąść paracetamol. Mam nadzieje, ze pomoże

Edytowane przez falubaz
Czas edycji: 2009-05-10 o 10:24
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 10:24   #2421
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Cosmelan mozna stosowac latem!!! do lipca jeszcze troche czasuto zdązysz sie odplamic....Dziewczyny umierammam zapalenie piersi w nocy dreszcze i 39 temperatura!!!
Cześć plamki co to za zapalenie Miszelko skąd Ci się to wzięło???? współczuję bardzo...taka ładna pogoda a \Ty zdychasz Trzymaj się
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 12:42   #2422
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez falubaz Pokaż wiadomość
no to super
współczuję zapalenia piersi wiem co to za cholerstwo. Jak odstawiłam od piersi mojego terrorystę, to po 3 dniach myslałam, że oszaleję - goraczka, okropny ból... na szczęście obyło się bez antybiotyku, bo zaczęłam brać tabsy na zasuszenie.
Powinnaść iść do lekarza, chociaż dzisiaj jest niedziela, to jedź na pogotowie, powinni dać Ci antybiotyk. Narazie próbuj domowymi sposobami. Nie wiem czy karmisz dziecko, jeśli tak to po karmieniu obłóż sobie bolącą pierś zimną pieluchą... Namocz pieluchę, wsadź na parę minut do zamrażarki, a potem na pierś... Ale dopiero po karmieniu, przed karmieniem raczej trzeba rozgrzewać Oprócz tego warto obkładać rozbitymi, schłodzonymi liśćmi kapusty... jesli na piersiach pojawią się plamy, chyba będziesz musiała wziąć antybiotyk. . A jeśli masz nawał spróbuj pić napar z szałwi. Przeciwbólowo i na gorączkę możesz doraźnie wziąść paracetamol. Mam nadzieje, ze pomoże
Dzieki skarbie w tym rzecz ze nie karmie..moje małe ma 4,5 roku nie wiem skad i czemu wlasnie problem ze dzis niedziela..pewnie to pogotowie mnie nie minie czekam jeszcze bo chcialam isc prywatnie do mojej lekarki ale narazie jej nie ma..wiem jak to jest po porodzie..och przezylam bol niesamowity,zastoj pokarmu brr..to z ta starsza 14 lat temu..ech

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Cześć plamki co to za zapalenie Miszelko skąd Ci się to wzięło???? współczuję bardzo...taka ładna pogoda a \Ty zdychasz Trzymaj się
Dzieki Malus...psia mac no
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 09:00   #2423
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Dziewczynki,

Miszko, słońce, co ci ? mam nadzieję, ze juz lepiej ? Jak tylko będziesz sie lepiej czuła to zaraz napisz do nas !

Dla wszystkich, które nie wiedzą: DERMAMELAN jest duzo silniejszy od COSMELANU i nadaje się bardziej dla osób o ciemniejszej karnacji, zastosowanie i kuracja taka sama
Często jest wystawiany na Allegro lub innych stronach za wyższą cenę.

Od kilku dni mam zawroty głowy, tak od czasu do czasu mam wrażenie, jakby wszystko wirowało, po chwili przechodzi, czy któraś z was miała moze cos takiego ? Nic mnie nie boli.

Pozdrawiam
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 10:04   #2424
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam dziewczyny ....

Michellciu jak sie masz ?

tinerfeniu a u ciebie jak ?

przesilenie wiosenne nas wszystkie dopadlo czy jak ?

pozdrawiam serdecznie
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 10:31   #2425
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczynyJade dzisiaj do Wrocławia do kliniki,wczoraj dorażnie pomogła mi lekarka zapisujac antybiotyk..skonsultuje jeszcze we Wrocku..ogólnie jest lepiej ale wole dmuchac na zimne..Tini idz do lekarza..czytałam na forum..przyczyn zawrotów moze byc wiele..ten ciązowy też..Lapi paczka doszła?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 11:25   #2426
arenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

wygląda na to że życzenia zdrowia będą jak najbardziej na miejscu. Trzymajcie się dziewczyny.
A ja mam pytanie z innej beczki - a mianowicie czy próbowałyście aplikować na przebarwienia taką mieszankę?

Olejek kminkowy – 2 ml
Olejek herbaciany – 1 ml
Olejek cytrynowy – 1 ml
Olejek cyprysowy lub jałowcowy – 1 ml
Olej rycynowy – 10 ml
Nafta kosmetyczna 50 ml lub oliwka lub olej winogronowy (lub makowy) – 50 ml
Glicerol (dostępny w aptekach) 20 ml + sok z jednej cytryny
Spirytus kamforowy – 20 ml
Spirytus salicylowy (nalewka wierzbowa) lub spir. mrówczany – 20 ml
Witamina C – 800 mg (4 draż. 0,2 g)
Witamina A+E w kroplach – 2 ml (lub tran –10 ml i olej z kiełków zbożowych 10 ml)
SP. Drażetki witaminy C obmyć z otoczki żółtej w przegotowanej wodzie. Następnie oczyszczoną drażetkę rozpuścić w soku cytrynowym, potem wlać glicerynę i spirytusy. Naftę wymieszać z olejkami i witaminą A+E. Następnie obie mieszaniny połączyć przez silne wstrząsanie w butelce.
Wskazania: plamy i przebarwienia na skórze, w tym również po trądziku i ukąszeniach owadów; cellulitis, rozstępy na skórze, zapalenie mieszków włosowych, drobne wypryski ropne, nadmierne i przedwczesne starzenie skóry, zaburzenia troficzne skóry. Lek silny w działaniu.

Co o tym myślicie? Wyczytałam jeszcze o nafcie pichtowej, ale wydaje mi się że stosują to osoby walczące z trądzikiem

Pozdrawiam
arenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 11:52   #2427
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Tini ja mam ciągle zawroty a w niedziele nawet w Kościele zemdlałam, ale u mnie to wiadomo od czego
ogólnie nie wolno tego "olewać" bo przyczyny moga byc różne, od błahych po powazne problemy z krążeniem czego nie życzę
uciekaj do lekarza
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 12:59   #2428
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72.Lapi paczka doszła?
......................... ......................... ......................... .........

Michellciu , czekam cierpliwie , dam cynka jak dostane

sie trzym
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 19:31   #2429
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej..pamietacie jak pisałam do konsultanta vichy w zwiazku z retinolem w kremach a naszymi przebarwieniami..oto odp experta:Witam.Retinol ma działanie złuszczające i częściowo rozjaśnia przebarwienia.Ma również filtry anty UV/SPF 18/,które jednak są niewystarczającą ochroną w okresie letnim i,szczególnie przy skórze skłonnej do nadmiernej pigmentacji,powinny być uzupełniane produktami o najwyższym stopniu fotoprotekcji.Pozdrawiam. Krystyna Skłócka-dermatolog.....Arenko co Ty tam czarujesz za specyfik?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 19:52   #2430
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej..pamietacie jak pisałam do konsultanta vichy w zwiazku z retinolem w kremach a naszymi przebarwieniami..oto odp experta:Witam.Retinol ma działanie złuszczające i częściowo rozjaśnia przebarwienia.Ma również filtry anty UV/SPF 18/,które jednak są niewystarczającą ochroną w okresie letnim i,szczególnie przy skórze skłonnej do nadmiernej pigmentacji,powinny być uzupełniane produktami o najwyższym stopniu fotoprotekcji.Pozdrawiam. Krystyna Skłócka-dermatolog.....Arenko co Ty tam czarujesz za specyfik?
Cześć Miszelko jak zdrówko?byłaś u lekarza? ale sobiee deszczyk pada...

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

A co się dzieje z Nuśką????
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.