Lidl - zakupy kosmetyczne - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-01, 11:15   #151
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez kapciuszek Pokaż wiadomość
A ja musze się poskarżyc na płatki antybakteryjne, po tygodniu stosowania mam masakrę na twarzy, aż TŻ zapytał dlaczego to sobie robię? Jestem pewna,że kwasy BHA mi nie służą.
Co masz na myśli pisząc "masakrę" ? Wysyp, wylinkę czy co ? Jakiego nawilżacza używasz, jakich filtrów (mówiłam, że kwasiory w pełnym słońcu to nienajlepszy pomysł) ?

Dziewczyny mleczko do włosów kupiłam w styczniu, ostatnimi czasy go niestety nie widuję w żadnym Lidlu do którego chodzę.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:01   #152
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Lidl

Ja wczoraj widziałam u siebie w Lidlu to mleczko do włosów Stało wciśnięte między kartony z piankami do włosów w ilości 3 buteleczek. Pewnie chcą je wysprzedać i z pewnością też zniknie Obawiam się, że ono jest na wycofaniu
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:16   #153
erzebet
Rozeznanie
 
Avatar erzebet
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
GG do erzebet
Dot.: Lidl

Dziewczyny czy któraś z Was jest z Krakowa albo się zaopatruje z którymś z tutejszych dwóch Lidlów?
Byłam wczoraj w tym w Nowej Hucie i wielkie NIC, to znaczy ani jednego rodzaju płatków antybakteryjnych (nawet miejsca na półce dla nich nie zauważyłam), balsamu tego w białej butleleczce brak i żelu pod prysznic owsianego też nie ma, zresztą jak połowy innych rzeczy o których piszecie
Czy w tym drugim Lidlu ktoś coś widział ???
__________________
test pędzli For Your Beauty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post35780926
erzebet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:41   #154
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Lidl

Kapciuszek nie ma co się skarżyć na płatki bo one są dobre. Bardzo delikatne z małym stężeniem kwasów. Może po prostu kwas Ci nie służy albo za często używasz. Ja z kwasami jestem obyta i uważam, że te płatki dla początkujących są naprawdę fajne tylko należy przestrzegać kilku zasad. Po pierwsze nie za często (2 x w tygodniu na początek bedzie wstarczająco). Po drugie na dzień filtr. Po trzecie kwasy na początku wszystko ze skóry "wyciągają" i pogorszenie cery jest jak najbardziej normalne. Daj im jeszcze jedną szansę
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:43   #155
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Lidl

Z ciekawosci weszlam na ten watek, bo dosc czesto chodze do Lidla, ale z kosmetykow mialam tylko mydlo w plynie Cien. Jakos nigdy nie przyszlo mi do glowy kupowac cokolwiek innego, ale zachecona watkiem kupilam dzis balsam w bialej butli i krem do rak z woskiem pszczelim. Narazie moge powiedziec, ze krem do rak pachnie przyjemnie, szybko sie wchlania..wieczorem przetestuje balsam
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 15:46   #156
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, rozejrzyjcie się po swoich Lidlach czy nie ma tego mleczka do włosów w sprayu i dajcie znać co i jak. Ja jutro w swoim Lidlu spytam, czy one się jeszcze pojawią.
U mnie go już nie ma.
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 15:52   #157
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez henieczka Pokaż wiadomość
Z ciekawosci weszlam na ten watek, bo dosc czesto chodze do Lidla, ale z kosmetykow mialam tylko mydlo w plynie Cien. Jakos nigdy nie przyszlo mi do glowy kupowac cokolwiek innego, ale zachecona watkiem kupilam dzis balsam w bialej butli i krem do rak z woskiem pszczelim. Narazie moge powiedziec, ze krem do rak pachnie przyjemnie, szybko sie wchlania..wieczorem przetestuje balsam
A to się dziwię, że jesteś zadowolona z tego kremu do rąk z woskiem pszczelim, bo było już o nim co najmniej dwa razy i opinie nie były pochlebne Jedna należy do mnie Krem się wałkuje na dłoniach jak się go nałoży za dużo U mnie zostawiał taki nieprzyjemny film, może nie tłusty, ale taki jakiś niezbyt fajny. Za to balsam jest rewelacyjny

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Summer Pokaż wiadomość
U mnie go już nie ma.
A u mnie jeszcze jest Widziałam wczoraj 3 ostatnie buteleczki Ale nie brałam, bo po się rozochocać jak ma go później nie być
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 11:14   #158
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Lidl

We Wroclawiu platki antybakteryjne sa dostepne w Lidlu na Braniborskiej.
Bylam w poniedzialek, bylo ich calkiem sporo.

Kupilam te mocniejsze i aktualnie wygladam tak
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:25   #159
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Lidl

ja kupiłam wczoraj płatki niebieskie i różowe, uzyłam różowego i efekt jest spektakularny. Jest to mocna konkurencja dla używanych przez nas różnych kwasów.
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:28   #160
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
We Wroclawiu platki antybakteryjne sa dostepne w Lidlu na Braniborskiej.
Bylam w poniedzialek, bylo ich calkiem sporo.

Kupilam te mocniejsze i aktualnie wygladam tak
o, dobrze wiedzieć
a czemu tak?

Cytat:
Napisane przez smyk03 Pokaż wiadomość
ja kupiłam wczoraj płatki niebieskie i różowe, uzyłam różowego i efekt jest spektakularny. Jest to mocna konkurencja dla używanych przez nas różnych kwasów.
faktycznie są bardzo dobre, zużyłam już kilka różowych i całkiem całkiem. Pomimo, ze mam cerę naczynkową i kapryśną.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:48   #161
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Lidl

Kupiłam mężowi te płatki(różowe), bo miał problem z krostkami. Uznałam, że to najlepszy sposób na faceta - bo szybko można przetrzeć buzię i już. Po tygodniu skóra mu się wygładziła, wyprysków niet.
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 12:17   #162
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
A to się dziwię, że jesteś zadowolona z tego kremu do rąk z woskiem pszczelim, bo było już o nim co najmniej dwa razy i opinie nie były pochlebne Jedna należy do mnie Krem się wałkuje na dłoniach jak się go nałoży za dużo U mnie zostawiał taki nieprzyjemny film, może nie tłusty, ale taki jakiś niezbyt fajny. Za to balsam jest rewelacyjny
Krem rzeczywiscie mi odpowiada, fakt, zostawia warstewke, ale bardzo delikatna i w ogole mi to nie przeszkadza. I nie wiem co z tym walkowaniem, wycisnelo mi sie przed przypadek za duzo, dluzej musialam masowac, ale wchlonelo sie bez problemu..I skora nawilzona. No ale wiadomo, ze nie kazdemu musi pasowac to samo

Balsam rzeczywiscie jest bardzo fajny, ale bardzo przeszkadza mi brak zapachu, tylko leciutko wyczuwalna chemiczna nutka. Ale dzialanie dobre, to zuzyje wszysciutko
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 19:42   #163
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
o, dobrze wiedzieć
a czemu tak?
.
wysypalo mnie- wygladam jak nastolatka huehue, ale wiem ze to przejsciowe i sie nie poddam

za to juz po pierwszym uzyciu doskonale sciaga pory i cera (oprocz niespodzianek) gladsza jest.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 19:50   #164
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
wysypalo mnie- wygladam jak nastolatka huehue, ale wiem ze to przejsciowe i sie nie poddam

za to juz po pierwszym uzyciu doskonale sciaga pory i cera (oprocz niespodzianek) gladsza jest.
\
AA, rozumiem. Faktycznie nie ma się co przejmować w takim razie- przejdzie i będzie tylko lepiej
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 20:56   #165
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Lidl

Ja jestem bardzo zadowolona z białego balsamu, za jakiś czas zaopatrzę sie w granatowy i porównam (choć składowo wydaje mi się że biały lepszy..) Czy u Was w Lidlu jest jeszcze pianka do mysia twarzy? U mnie była jakiś czas temu, a teraz od dłuższego czasu nie widzę
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 21:42   #166
kapciuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tutaj ;-)
Wiadomości: 137
Dot.: Lidl

[QUOTE=szugarbejb;14019379]Co masz na myśli pisząc "masakrę" ? Wysyp, wylinkę czy co ? Jakiego nawilżacza używasz, jakich filtrów (mówiłam, że kwasiory w pełnym słońcu to nienajlepszy pomysł)


Kwasy to dla mnie żadna nowośc, jak też filtry. Mam swoje sprawdzone wraz z nawilżaczami. Przekonałam się po prostu kolejny raz,że BHA (dla cer trądzikowych) nie służą mi. Wysyp murowany Po glikolu czy migdale jestem idealna
Jak każda baba chciałam z Wami maziac się i próbowac nowości
__________________
sama.....nie znaczy samotna
kapciuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 18:07   #167
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Lidl

Dziewczyny a próbowałyście kremu do ciała w zakręcanym białym pudełku??? Już o nim wspominałam ale żadna nic o nim nie napisała. Jest podobny a nawet lepszy od balsamu, także gorąco namawiam do spróbowania
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 18:15   #168
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a próbowałyście kremu do ciała w zakręcanym białym pudełku??? Już o nim wspominałam ale żadna nic o nim nie napisała. Jest podobny a nawet lepszy od balsamu, także gorąco namawiam do spróbowania
zakręcanym? hmm czy mogłabyć znależć jakieś zdjęcie?? Na niemieckich stronach lidla bywają
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 15:29   #169
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Lidl

Ja też muszę bardzo (właściwie to bardzo, bardzo) pochwalić te płatki antybakteryjne. Mam różowe i są fantastyczne. Mam cerę suchą, ze skłonnością do wszystkiego, często robi mi się na buzi coś uczuleniowego, ogólnie mam bardzo wrażliwą skórę a te płatki pomagają mi w dużo szybszym tempie wrócić do normalności.

A zwykłe płatki kosmetyczne tym razem trafiły mi się jakieś paskudne rozwarstwiają się, są jakby bardziej miękkie. Jakiś dziwny sort mam nadzieję, szkoda byłoby, żeby się zepsuły, a tak je lubiłam
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 16:29   #170
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Lidl

Niestety nie udało mi się znaleźć zdjęcia tego kremu. Ale wygląda i stoi obok kremu nivea soft. Cena niewielka więc spróbować możecie. Może akurat bardziej wam podpasuje niż balsam
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 18:39   #171
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Niestety nie udało mi się znaleźć zdjęcia tego kremu. Ale wygląda i stoi obok kremu nivea soft. Cena niewielka więc spróbować możecie. Może akurat bardziej wam podpasuje niż balsam
nie widziałam ich u siebie, buu

Za to nabyłam zapas różowych płatków na Powstańców we Wrocku i to za ...5,99 zł - nie wiem, czy promocja czy sie pomylili...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 16:13   #172
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was jest z Krakowa albo się zaopatruje z którymś z tutejszych dwóch Lidlów?
Byłam wczoraj w tym w Nowej Hucie i wielkie NIC, to znaczy ani jednego rodzaju płatków antybakteryjnych (nawet miejsca na półce dla nich nie zauważyłam), balsamu tego w białej butleleczce brak i żelu pod prysznic owsianego też nie ma, zresztą jak połowy innych rzeczy o których piszecie
Czy w tym drugim Lidlu ktoś coś widział ???
A miałam się tam dziś wybrac - ale w takim razie nie będę marnowac czasu. Jak znajdziesz lepszego L. w Krk to daj proszę znac
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 16:18   #173
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Lidl

Dziewczyny, ponawiam pytanie, ktore zadałam na peirwszej stronie . zadna z Was nie miała do czynienia z masłami Cien do ciała (oliwkowym badz kakakowym) w słoikach z metalowym zamknieciem? :
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 16:28   #174
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ponawiam pytanie, ktore zadałam na peirwszej stronie . zadna z Was nie miała do czynienia z masłami Cien do ciała (oliwkowym badz kakakowym) w słoikach z metalowym zamknieciem? :
ja pisałam, mam aloesowe z tej serii i jest genialne

Skóra po płatkach różowych bardzo mi sie poprawia Po prostu w oczach
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 16:31   #175
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ja pisałam, mam aloesowe z tej serii i jest genialne

Skóra po płatkach różowych bardzo mi sie poprawia Po prostu w oczach
a o aloesowym nie wiedziałam . Ja sie skusze w takim razie na to kakaowe, zapach mnie po prostu uwiodł, nie jest tak sztuczny jak wiekszosc kosmetycznych "czekoladek". No ale głównie zalezy mi na porzadnym nawilzeniu
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 16:41   #176
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
a o aloesowym nie wiedziałam . Ja sie skusze w takim razie na to kakaowe, zapach mnie po prostu uwiodł, nie jest tak sztuczny jak wiekszosc kosmetycznych "czekoladek". No ale głównie zalezy mi na porzadnym nawilzeniu
ja zakupiłam aloesowe bo składowo wydało mi się najciekawsze (wyciąg z aloesu na drugim miejscu) bardzo tresciwe, prawie na granicy tępości ale jednak dobrze się wsmarowuje, masło ziai np się zupełnie do niego nie umywa
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 17:00   #177
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ja zakupiłam aloesowe bo składowo wydało mi się najciekawsze (wyciąg z aloesu na drugim miejscu) bardzo tresciwe, prawie na granicy tępości ale jednak dobrze się wsmarowuje, masło ziai np się zupełnie do niego nie umywa
Wyciag z aloesu na 2-gim miejscu? Ja tez musze na to masło zapolować . Niestety widziałam tylko to kakaowe i oliwkowe(jak na zdjeciu). Szkoda, ze Wizażanki pisza, ze nie w kazydm Lidlu mozna je dostac. Gdy byłam w innym meiscie natrafiłam na 2 ostatnie opakowania masełka, ale wtedy miałam spory zapas balsamow i powstrzymałam sie od kupna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 116756538.jpg (19,0 KB, 106 załadowań)
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 17:20   #178
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Wyciag z aloesu na 2-gim miejscu? Ja tez musze na to masło zapolować . Niestety widziałam tylko to kakaowe i oliwkowe(jak na zdjeciu). Szkoda, ze Wizażanki pisza, ze nie w kazydm Lidlu mozna je dostac. Gdy byłam w innym meiscie natrafiłam na 2 ostatnie opakowania masełka, ale wtedy miałam spory zapas balsamow i powstrzymałam sie od kupna.
one były dostępne w ramach oferty czasowej, jak większość tych rzeczy. zostały wykupione i nie ma aż do kolejnego rzutu Ja sie juz czję na następną dostawę niektórych kosmetyków za jakiś czas
Tu wklejalam skład
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 01:53   #179
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
one były dostępne w ramach oferty czasowej, jak większość tych rzeczy. zostały wykupione i nie ma aż do kolejnego rzutu Ja sie juz czję na następną dostawę niektórych kosmetyków za jakiś czas
Tu wklejalam skład
No, no bajka! Aloes na drugim miejscu, glycine soja oil na trzecim . Mam nadzieje, ze jeszcze rzucą te masełka
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 09:03   #180
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
nie widziałam ich u siebie, buu

Za to nabyłam zapas różowych płatków na Powstańców we Wrocku i to za ...5,99 zł - nie wiem, czy promocja czy sie pomylili...
Ja się obawiam, że te płatki będą wycofane U mnie też jest ta promocja, z tym, że zostały już tylko mocno nadszarpnięte płatki do demakijażu, a jakiś czas temu na półce stały jeszcze 2 opak. kwasowych.
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 16:00:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.