Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-14, 20:49   #2251
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość


Cześć
Cześć, miło mi

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
a dziękuję bardzo kochana jest nie wyobrażam sobie żeby mogło zabraknąć Collie w moim życiu.. już jako mała dziewczynka byłam zauroczona tymi psami i wzdychałam do filmowej "Lassie" pierwszy pies tej rasy jakiego miałam tylko utwierdził mnie w przekonaniu że to jest właśnie moja pasja i że nie wyobrażam sobie życia bez owczarków szkockich.
Ja też namiętnie oglądałam "Lassie" i wyobrażałam sobie jak biegam z nią po łąkach później był "Komisarz Rex" i tego psa też chciałam mieć a już najbardziej happy byłabym jakbym miała obydwa No ale skończyło się na jamniku, który okazał się najkochańszym psem pod słońcem
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 22:03   #2252
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no to na co czekasz, pokazuj wlosiska a grzywke jaka masz?
Kieeedy ? Jak wróciłam pol godziny temu do domu a jutro na 9 do pracy
Jakoś sie postaram ogarnąc. ale sama widzisz że wpadam i wypadam
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 01:19   #2253
Esteella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 479
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
a dziękuję bardzo kochana jest nie wyobrażam sobie żeby mogło zabraknąć Collie w moim życiu.. już jako mała dziewczynka byłam zauroczona tymi psami i wzdychałam do filmowej "Lassie" pierwszy pies tej rasy jakiego miałam tylko utwierdził mnie w przekonaniu że to jest właśnie moja pasja i że nie wyobrażam sobie życia bez owczarków szkockich.
ja też miałam owczarka szkockiego, są wspaniałe
__________________
Blog o modzie, podróżach: http://anna-and-klaudia.blogspot.com
Esteella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 08:14   #2254
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Wpadłam na super pomysł, zeby zrobić sobie zdjęcie włosów tyłem- byłam ciekawa jak długie są, bo chyba jednak coś urosły po tabletkach nie umiem sobie robić zdjęć od tyłu, sorry za zdjęcie z ręki przez lustro
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Nie, CP, Kylie też je bierze od jutra zaczynam brać inneov gestosc wlosow
biore,biore
łykam 2x2 i teraz jestem w polowie drugiego opakowania...i powiem ,że jest dobrze
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny

no to jest Bunny, Caskada i Agata - popiszemy sobie listy jak te ciotki klotki już się nie mogę doczekać
Ja tez chce !!!!!!!!


Przepraszam Was,że tak wpadam,wypadam ale niestety praca nie zawsze pozwala na regularny tryb zycia
teraz miałam wolne to zajęłam sie sprzedażą mieszkania w GW i chyba będę musiała tam jechać
a tak tego nie chce

Co do pielegnacji jest tak jak kiedys pisalam.
Stosuje prosty szampon, odzywke Dove i calkowiecie zrezygnowalam z prostownicy,bo mam wygładzone i proste wlosy, nie wiem jakim cudem.
teraz planuje kupic to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...omplex-la.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nditioner.html

Bunny co o tym myslisz?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 10:20   #2255
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej
ja też mam maraton, teraz urwałam się z wykładu,żeby coś zjeść i wyjść z psem i za godzine do pracy
jutro też praca i uczelnia i w końcu weekend

Bunny nie wiem jak to jest z tym przetłuszczaniem, u mnie nie ma znaczenia jakim szamponem umyje włosy, przetestowałam już chyba wszystkie bez silikonów, z silikonami, do włosów farbowanych, do przetłuszczających się, dziecięcych itp. i po każdym tak samo. Włosy myję zazwyczaj wieczorem, schną same, idę spać i cały dzień jest ok,ale już rano na drugi dzień jest masakra,u góry przyklap,a reszta włosów ani trochę się nie układa. I nie wiem od czego to zależy, moja mama może nie myć włosów przez tydzień,a one i tak dobrze wyglądają
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 11:11   #2256
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
biore,biore
łykam 2x2 i teraz jestem w polowie drugiego opakowania...i powiem ,że jest dobrze

Ja tez chce !!!!!!!!


Przepraszam Was,że tak wpadam,wypadam ale niestety praca nie zawsze pozwala na regularny tryb zycia
teraz miałam wolne to zajęłam sie sprzedażą mieszkania w GW i chyba będę musiała tam jechać
a tak tego nie chce

Co do pielegnacji jest tak jak kiedys pisalam.
Stosuje prosty szampon, odzywke Dove i calkowiecie zrezygnowalam z prostownicy,bo mam wygładzone i proste wlosy, nie wiem jakim cudem.
teraz planuje kupic to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...omplex-la.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nditioner.html

Bunny co o tym myslisz?
kylie odzywka jak najbardziej isama tez sie czaje na nia jak tylko powykanczam to co mam... ale szampon barwy to probuj na sobie- ja mialam bardzo zle doswiadczenia- koltun nie do rozczesania jak po baby dream malwa wygrywa w tym wzgledzie... ale moze tobie podejdzie, u mnie poszla na lazienke
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej
ja też mam maraton, teraz urwałam się z wykładu,żeby coś zjeść i wyjść z psem i za godzine do pracy
jutro też praca i uczelnia i w końcu weekend

Bunny nie wiem jak to jest z tym przetłuszczaniem, u mnie nie ma znaczenia jakim szamponem umyje włosy, przetestowałam już chyba wszystkie bez silikonów, z silikonami, do włosów farbowanych, do przetłuszczających się, dziecięcych itp. i po każdym tak samo. Włosy myję zazwyczaj wieczorem, schną same, idę spać i cały dzień jest ok,ale już rano na drugi dzień jest masakra,u góry przyklap,a reszta włosów ani trochę się nie układa. I nie wiem od czego to zależy, moja mama może nie myć włosów przez tydzień,a one i tak dobrze wyglądają
princeska moze po prostu masz wloski przetluszczajace sie i taki ich urok grunt ze nie odtluszczasz dlugosci, bo inaczej nasili ci sie problem suchych wloskow i tlustej skory jesli juz myjesz tak czesto a po kosmetykach roznicy nie widzisz to stosuj te najdelikatniejsze
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 12:59   #2257
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

dzień dobry!
ale tutaj dzisiaj cicho... ja od 7 na nogach, o 9 musiałam być już w szkole, zaliczyłam kolejny przedmiot, wyrobiłam się z tym referatem juhu
teraz tylko jeszcze jeden jakoś zaliczę i w sesji będę miała malutko roboty
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 13:24   #2258
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny

no to jest Bunny, Caskada i Agata - popiszemy sobie listy jak te ciotki klotki już się nie mogę doczekać
Ja jestem za i juz nie moge sie doczekac rowniez


i fajnie ze sie wyrobilas z referatem
ale wiadomo było,z dolna dziewczyna to i sie wyrobi na czas

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje że to gruba lokówa po prostu jest i kręcone do tyłu ja tak często robię tu masz foto jak u mnie to wygląda z tym że ja mam średnia lokówkę więc się lekko różni


tarzam się ze śmiechu patrzcie co załączyłam za zdjęcie! Drugie to to właściwe już! nie mogę
OOO ale pomyłkapadam:coje st:



Ja zaraz znowu lece na zajecia, dlatego wpadam tak

Ale wieczorkiem zajrze zobacze jak CZEKO sie opitoliła
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 13:29   #2259
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

a ja mam dylemat butowy
uwielbiam srebrne szpilki... teraz jest moda na zloto i srebro w dodatkach, ale zawsze mysle czy jak wyjde na ulice w srebrnych butach to nie bede wygladac dziwacznie...
np do dzinsow i czarnej kurtki? a widzialam boskie buty za 80zl...

i drugi dylemat- pazurkowy. mam dlugasne migdalko-sztylety.
skrocic i opilowac w kwadrat? zostawic dlugie tylko odswiezyc ksztalt? skrocic i zrobic mikro migdalki?

jaka ja dzis niezdecydowana jestem, szok...
poradzicie?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 13:39   #2260
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a ja mam dylemat butowy
uwielbiam srebrne szpilki... teraz jest moda na zloto i srebro w dodatkach, ale zawsze mysle czy jak wyjde na ulice w srebrnych butach to nie bede wygladac dziwacznie...
np do dzinsow i czarnej kurtki? a widzialam boskie buty za 80zl...

i drugi dylemat- pazurkowy. mam dlugasne migdalko-sztylety.
skrocic i opilowac w kwadrat? zostawic dlugie tylko odswiezyc ksztalt? skrocic i zrobic mikro migdalki?

jaka ja dzis niezdecydowana jestem, szok...
poradzicie?
buty srebrne mi się nie podobają, złote zresztą też nie, no chyba, że mają dodatki tylko, ale całe to nie

a pazurki MIGDAŁ
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 13:45   #2261
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
buty srebrne mi się nie podobają, złote zresztą też nie, no chyba, że mają dodatki tylko, ale całe to nie

a pazurki MIGDAŁ
kitka nie pomagasz
a dlugi migdal czy krotkie...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 13:48   #2262
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kitka nie pomagasz
a dlugi migdal czy krotkie...
migdał taki trochę krótszy od tego co masz, ale jednak migdał ja jestem za migdałem tylko i wyłącznie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 14:01   #2263
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kylie odzywka jak najbardziej isama tez sie czaje na nia jak tylko powykanczam to co mam... ale szampon barwy to probuj na sobie- ja mialam bardzo zle doswiadczenia- koltun nie do rozczesania jak po baby dream malwa wygrywa w tym wzgledzie... ale moze tobie podejdzie, u mnie poszla na lazienke

princeska moze po prostu masz wloski przetluszczajace sie i taki ich urok grunt ze nie odtluszczasz dlugosci, bo inaczej nasili ci sie problem suchych wloskow i tlustej skory jesli juz myjesz tak czesto a po kosmetykach roznicy nie widzisz to stosuj te najdelikatniejsze
to w takim razie kupie ta Schaume co mi polecałas, bo Malwa mi sie juz kończy a ja lubie zmieniac kosmetyki
i jeszcze farbe musze kupiec...kompletnie zapomniałam.
Ciekawe czy mi to wyjdzie na 9

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry!
ale tutaj dzisiaj cicho... ja od 7 na nogach, o 9 musiałam być już w szkole, zaliczyłam kolejny przedmiot, wyrobiłam się z tym referatem juhu
teraz tylko jeszcze jeden jakoś zaliczę i w sesji będę miała malutko roboty
brawo zdolniacho

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a ja mam dylemat butowy
uwielbiam srebrne szpilki... teraz jest moda na zloto i srebro w dodatkach, ale zawsze mysle czy jak wyjde na ulice w srebrnych butach to nie bede wygladac dziwacznie...
np do dzinsow i czarnej kurtki? a widzialam boskie buty za 80zl...

i drugi dylemat- pazurkowy. mam dlugasne migdalko-sztylety.
skrocic i opilowac w kwadrat? zostawic dlugie tylko odswiezyc ksztalt? skrocic i zrobic mikro migdalki?

jaka ja dzis niezdecydowana jestem, szok...
poradzicie?
mi tez sie nie podobaja złote ani srebrne szpilki
chyba, ze tak jak Kitka pisze, jako dodatki
a co do pzurków: ja jestem za kwadratem takim troszke dłuzszym.
Migdałki już długo nosisz wiec można coś zmienic
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 14:12   #2264
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
to w takim razie kupie ta Schaume co mi polecałas, bo Malwa mi sie juz kończy a ja lubie zmieniac kosmetyki
i jeszcze farbe musze kupiec...kompletnie zapomniałam.
Ciekawe czy mi to wyjdzie na 9


brawo zdolniacho


mi tez sie nie podobaja złote ani srebrne szpilki
chyba, ze tak jak Kitka pisze, jako dodatki
a co do pzurków: ja jestem za kwadratem takim troszke dłuzszym.
Migdałki już długo nosisz wiec można coś zmienic
a czym teraz bedziesz farbowac?
wlasnie tak mysle o tych szpilkach do czego bym je nosila w ogole i chyba odpuszcze je sobie
nie ułatwiacie 1:1 czekam kto dalej co doradzi, jutro z rana siade do szponow to juz zrobie ostateczne... ale nei chce mi sie znow tych skracac duzo, tyle roboty... ale znow 3 mam połamane i posklejane tak prałam ładnie ostatnio
co robic... co robic... hmm....

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
migdał taki trochę krótszy od tego co masz, ale jednak migdał ja jestem za migdałem tylko i wyłącznie
przynajmniej ty jestes stala w uczuciach...

kurcze, a jakby dlugie mialy zostac to migdal czy kwadrat? nie bede duzo skracac, w koncu niedlugo sylwester a ja mam przyrost raptem 1mm miesiecznie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 14:15   #2265
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
przynajmniej ty jestes stala w uczuciach...

kurcze, a jakby dlugie mialy zostac to migdal czy kwadrat? nie bede duzo skracac, w koncu niedlugo sylwester a ja mam przyrost raptem 1mm miesiecznie
ja jestem za migdałem i tylko migdałem i będę za migdałem aż do sylwestra i po sylwku też


idę ogarnąć chatę, później jadę po Tatę, a po południu przyjeżdża Brat z żonką, więc zajrzę wieczorem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 14:17   #2266
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Ja też namiętnie oglądałam "Lassie" i wyobrażałam sobie jak biegam z nią po łąkach później był "Komisarz Rex" i tego psa też chciałam mieć a już najbardziej happy byłabym jakbym miała obydwa No ale skończyło się na jamniku, który okazał się najkochańszym psem pod słońcem
Oj tak nie ważne jaka rasa wszystkie psy są wspaniałe ja sama gdybym tylko mogła zrobiłabym sobie w domu zwierzyniec. Z racji tego że mam małe mieszkanie i że w tym momencie nie mogę sobie raczej pozwolić na więcej niż jednego psa padło na collie gdyż to jest właśnie rasa z którą łączy mnie najwięcej w zasadzie są ze mną całe moje życie i nie wyobrażam sobie żeby mogło ich nie być blisko. Nawet jakby kazali mi wybierać 3 inne psy a jeden collie no to padłoby jednak na collaka więź nie do przejścia

Cytat:
Napisane przez Esteella Pokaż wiadomość
ja też miałam owczarka szkockiego, są wspaniałe


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
OOO ale pomyłkapadam:coje st:
hahaha no dałam czadu

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a ja mam dylemat butowy
uwielbiam srebrne szpilki... teraz jest moda na zloto i srebro w dodatkach, ale zawsze mysle czy jak wyjde na ulice w srebrnych butach to nie bede wygladac dziwacznie...
np do dzinsow i czarnej kurtki? a widzialam boskie buty za 80zl...

i drugi dylemat- pazurkowy. mam dlugasne migdalko-sztylety.
skrocic i opilowac w kwadrat? zostawic dlugie tylko odswiezyc ksztalt? skrocic i zrobic mikro migdalki?

jaka ja dzis niezdecydowana jestem, szok...
poradzicie?
Co do butów to powiem tak. Na kimś podoba mi się ale sama chyba jednak nie miałabym odwagi ubrać bo bałabym się komentarzy z racji tego już że mam tak jasne włosy znajoma ma złote lity i jest brunetką i pamiętam taką akcję że jakoś chyba w styczniu (pod koniec) ubiegłego roku szłyśmy na miasto i jakieś dziewczyny zaczęły chamsko komentować pod nosem "Chyba jej się Sylwester trochę przeciągnął" i nie było to miłe no ale z drugiej strony ludzie to świnie i zawsze będą komentować co by człowiek ze sobą nie zrobił. Nie wiem czy jest sens odmawiać sobie przyjemności przez takie ograniczone mózgi. Powiem szczerze że ja mam tak z czerwonym kolorem. Jakieś dodatki szalik czy coś to w porządku ale mam obawy przed ubraniem np. kiecki czerwonej albo szpilek do klubu bo cykam się że przez włosy będę kojarzona jak jakaś pani z filmów dla dorosłych a bardzo mi się podoba bo to jest mega seksowne i wiem że poczułabym się kobieco

Jesli chodzi o pazurki to ja choruję ostatnio na migdałki takie "Rihhankowe" pudrowe/morelowe albo takie bordowe/burgundowe

http://fashionbombdaily.com/wp-conte...anna-nails.jpg

http://www.tenderomi.com/wp-content/...Red_Nails.jpeg
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 14:18   #2267
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a czym teraz bedziesz farbowac?
wlasnie tak mysle o tych szpilkach do czego bym je nosila w ogole i chyba odpuszcze je sobie
nie ułatwiacie 1:1 czekam kto dalej co doradzi, jutro z rana siade do szponow to juz zrobie ostateczne... ale nei chce mi sie znow tych skracac duzo, tyle roboty... ale znow 3 mam połamane i posklejane tak prałam ładnie ostatnio
co robic... co robic... hmm....


przynajmniej ty jestes stala w uczuciach...

kurcze, a jakby dlugie mialy zostac to migdal czy kwadrat? nie bede duzo skracac, w koncu niedlugo sylwester a ja mam przyrost raptem 1mm miesiecznie
alfaparfem 11,11 na 9% oksy
kwadrat,kwadrat

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja jestem za migdałem i tylko migdałem i będę za migdałem aż do sylwestra i po sylwku też


idę ogarnąć chatę, później jadę po Tatę, a po południu przyjeżdża Brat z żonką, więc zajrzę wieczorem
miłego popołudnia
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 14:34   #2268
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Hej



Oj tak nie ważne jaka rasa wszystkie psy są wspaniałe ja sama gdybym tylko mogła zrobiłabym sobie w domu zwierzyniec. Z racji tego że mam małe mieszkanie i że w tym momencie nie mogę sobie raczej pozwolić na więcej niż jednego psa padło na collie gdyż to jest właśnie rasa z którą łączy mnie najwięcej w zasadzie są ze mną całe moje życie i nie wyobrażam sobie żeby mogło ich nie być blisko. Nawet jakby kazali mi wybierać 3 inne psy a jeden collie no to padłoby jednak na collaka więź nie do przejścia







hahaha no dałam czadu



Co do butów to powiem tak. Na kimś podoba mi się ale sama chyba jednak nie miałabym odwagi ubrać bo bałabym się komentarzy z racji tego już że mam tak jasne włosy znajoma ma złote lity i jest brunetką i pamiętam taką akcję że jakoś chyba w styczniu (pod koniec) ubiegłego roku szłyśmy na miasto i jakieś dziewczyny zaczęły chamsko komentować pod nosem "Chyba jej się Sylwester trochę przeciągnął" i nie było to miłe no ale z drugiej strony ludzie to świnie i zawsze będą komentować co by człowiek ze sobą nie zrobił. Nie wiem czy jest sens odmawiać sobie przyjemności przez takie ograniczone mózgi. Powiem szczerze że ja mam tak z czerwonym kolorem. Jakieś dodatki szalik czy coś to w porządku ale mam obawy przed ubraniem np. kiecki czerwonej albo szpilek do klubu bo cykam się że przez włosy będę kojarzona jak jakaś pani z filmów dla dorosłych a bardzo mi się podoba bo to jest mega seksowne i wiem że poczułabym się kobieco

Jesli chodzi o pazurki to ja choruję ostatnio na migdałki takie "Rihhankowe" pudrowe/morelowe albo takie bordowe/burgundowe

http://fashionbombdaily.com/wp-conte...anna-nails.jpg

http://www.tenderomi.com/wp-content/...Red_Nails.jpeg
te bordo sa swietne i dlugie jak moje, no moje ciut dluzsze
chyba zrobie sobie taki kolor na swieta
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja jestem za migdałem i tylko migdałem i będę za migdałem aż do sylwestra i po sylwku też


idę ogarnąć chatę, później jadę po Tatę, a po południu przyjeżdża Brat z żonką, więc zajrzę wieczorem
dzieki

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
alfaparfem 11,11 na 9% oksy
kwadrat,kwadrat


miłego popołudnia
na razie migdal wygrywa a i mniej roboty bede miala
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 14:53   #2269
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a ja mam dylemat butowy
uwielbiam srebrne szpilki... teraz jest moda na zloto i srebro w dodatkach, ale zawsze mysle czy jak wyjde na ulice w srebrnych butach to nie bede wygladac dziwacznie...
np do dzinsow i czarnej kurtki? a widzialam boskie buty za 80zl...

i drugi dylemat- pazurkowy. mam dlugasne migdalko-sztylety.
skrocic i opilowac w kwadrat? zostawic dlugie tylko odswiezyc ksztalt? skrocic i zrobic mikro migdalki?

jaka ja dzis niezdecydowana jestem, szok...
poradzicie?
Ja jestem za migdałem, takie mi się najbardziej podobają sama kilka razy próbowałam robić na swoich kwadrat ale tak piłowałam, wyrównywałam, że i tak wyszedł migdał

A buty srebrne i złote jakoś mnie nie przekonują, kiedyś nawet takie dostałam w prezencie, mega wygodnie były ale co z tego, jak przez kilka miesięcy stały w pokoju bo nie miałam odwagi ich założyć i w końcu powędrowały do mojej kuzynki, która w nich śmigała aż miło
Ja bym nie kupiła ale jak się Tobie podobają to czemu nie tylko do tego reszta stroju musi być stonowana


Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Hej



Oj tak nie ważne jaka rasa wszystkie psy są wspaniałe ja sama gdybym tylko mogła zrobiłabym sobie w domu zwierzyniec. Z racji tego że mam małe mieszkanie i że w tym momencie nie mogę sobie raczej pozwolić na więcej niż jednego psa padło na collie gdyż to jest właśnie rasa z którą łączy mnie najwięcej w zasadzie są ze mną całe moje życie i nie wyobrażam sobie żeby mogło ich nie być blisko. Nawet jakby kazali mi wybierać 3 inne psy a jeden collie no to padłoby jednak na collaka więź nie do przejścia
Ja jak już zamieszkam w domu z ogrodem (może w ciągu 10 lat się wyrobię ) to chyba sobie taki zwierzyniec zrobię
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog


Edytowane przez milka_m
Czas edycji: 2012-11-15 o 14:56
milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 14:56   #2270
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Ja jestem za migdałem, takie mi się najbardziej podobają sama kilka razy próbowałam robić na swoich kwadrat ale tak piłowałam, wyrównywałam, że i tak wyszedł migdał

A buty srebrne i złote jakoś mnie nie przekonują, kiedyś nawet takie dostałam w prezencie, mega wygodnie były ale co z tego, jak prze kilka miesięcy stały w pokoju bo nie miałam odwagi ich założyć i w końcu powędrowały do mojej kuzynki, która w nich śmigała aż miło
Ja bym nie kupiła ale jak się Tobie podobają to czemu nie tylko do tego reszta stroju musi być stonowana



Ja jak już zamieszkam w domu (może w ciągu 10 lat się wyrobię ) to chyba sobie taki zwierzyniec zrobię
ja myslalam o srebrnych szpilkach do dzinsow- ciemne, przecierane jasniej na udach ale klasyczne, i do tego czarna gora ale zastanawiam sie czy warto je kupic, bo co jak na ns sezon nie beda wcale modne? zostana tylko wtedy na sylwestry, andrzejki itp
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 15:04   #2271
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja myslalam o srebrnych szpilkach do dzinsow- ciemne, przecierane jasniej na udach ale klasyczne, i do tego czarna gora ale zastanawiam sie czy warto je kupic, bo co jak na ns sezon nie beda wcale modne? zostana tylko wtedy na sylwestry, andrzejki itp
z ciemnymi dżinsami będą się ładnie komponowały ale właśnie zastanów się jak często i gdzie będziesz w tych butach chodzić, bo jak tylko na sylwestra i jakieś imprezy to nie wiem czy warto

Mnie z kolei bardzo podobają się czarne zamszone szpilki z lekko zaokrąglonymi czubkami
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 15:07   #2272
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć

Normalnie mam dość Coś mnie bierze, od 3 dni pęka mi głowa, żadne tabletki nie pomagają, do tego doszedł ból mięśni, gardła i katar To jeden z powodów dla których nie lubię jesieni
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 15:07   #2273
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
te bordo sa swietne i dlugie jak moje, no moje ciut dluzsze
chyba zrobie sobie taki kolor na swieta
Mnie też oczarowały muszę taki lakier upolować koniecznie bo kolor faktycznie idealny na zimę klasyczny elegancki meeega kobiecy i jednak jakaś alternatywa dla tej klasycznej zimowej czerwieni która mi się trochę przejadła na pazurkach

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja myslalam o srebrnych szpilkach do dzinsow- ciemne, przecierane jasniej na udach ale klasyczne, i do tego czarna gora ale zastanawiam sie czy warto je kupic, bo co jak na ns sezon nie beda wcale modne? zostana tylko wtedy na sylwestry, andrzejki itp
Dlatego ja właśnie od jakiegoś roku stawiam już tylko na sprawdzoną klasykę mam kilka par butów w których ani razu nie byłam i zajmują mi tylko miejsce w szafie. Poryw chwili jakieś wymyślne buciki a później nie ma do czego ubrać i dalej nie ma w czym chodzić

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Ja jak już zamieszkam w domu z ogrodem (może w ciągu 10 lat się wyrobię ) to chyba sobie taki zwierzyniec zrobię
No ja już mojego Tż powoli oswajam z tym wie jak ważne są dla mnie zwierzęta i wie doskonale że jeśli się na nie nie zgodzi to nie będę chciała zamieszkać z Nim nie wyobrażam sobie życia bez nich to tak jakbym zrezygnowała z własnej pasji.

Póki co widzę że się stara i że wie jak bardzo mi na tym zależy bo jak się poznaliśmy to zupełnie inne podejście do zwierząt miał pies to był pies miał siedzieć na dworze srać jeść i tyle. Moje relacje ze zwierzętami zmieniły Jego podejście o 180 stopni widzę tą zmianę i bardzo mnie to cieszy. Moja suczka Go uwielbia taki lament zawsze odstawia jak On przyjeżdża jakby chciała Go opieprzyć gdzie tyle czasu był i dlaczego ją zostawił zawsze się strasznie wzruszam jak widzę ich razem bawiących się czy jak ją głaszcze ciastkami karmi albo jak do niej mówi ♥
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-11-15 o 15:11
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 15:31   #2274
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
z ciemnymi dżinsami będą się ładnie komponowały ale właśnie zastanów się jak często i gdzie będziesz w tych butach chodzić, bo jak tylko na sylwestra i jakieś imprezy to nie wiem czy warto

Mnie z kolei bardzo podobają się czarne zamszone szpilki z lekko zaokrąglonymi czubkami
ja z zamszakami mam ten klopot ze zawsze jak ubiore to trafie deszcz i zaraz cale mokre i w blocie, wole lakierkowe

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Cześć

Normalnie mam dość Coś mnie bierze, od 3 dni pęka mi głowa, żadne tabletki nie pomagają, do tego doszedł ból mięśni, gardła i katar To jeden z powodów dla których nie lubię jesieni
grypsko zapewne herbatka z cytryna i miodem i pod kocyk wygrzac sie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 15:57   #2275
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

czesc witam sie po pracy
ii zabieram sie robienie ryby po grecku


Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Ja jak już zamieszkam w domu z ogrodem (może w ciągu 10 lat się wyrobię ) to chyba sobie taki zwierzyniec zrobię
tez tak zrobie
a poki co zrobilam juz zwierzyniec u dziadka na wsi w Polsce uwielbiam go
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 17:03   #2276
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

ja lubię każdy kształt długich pazurkówpewnie dlatego, że swoich nie umiem wyodowaćmam beznadziejny kształt, takie szerokie są i krótkie więc zanim wyrosną za opuszek to się złamią bo takie słabe są

Ja za sprawą chwili kupiłam pomarańczowe szpilki i raz w nich wyszłam...teraz żałuje kupna...ale to Tobie Bunny ma się podobać nie innym

Zwierzyniec też bym chciała mieć, gorzej z tz, teraz nie chce zgodzić się nawet na tymczasa
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 17:38   #2277
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość

No ja już mojego Tż powoli oswajam z tym wie jak ważne są dla mnie zwierzęta i wie doskonale że jeśli się na nie nie zgodzi to nie będę chciała zamieszkać z Nim nie wyobrażam sobie życia bez nich to tak jakbym zrezygnowała z własnej pasji.

Póki co widzę że się stara i że wie jak bardzo mi na tym zależy bo jak się poznaliśmy to zupełnie inne podejście do zwierząt miał pies to był pies miał siedzieć na dworze srać jeść i tyle. Moje relacje ze zwierzętami zmieniły Jego podejście o 180 stopni widzę tą zmianę i bardzo mnie to cieszy. Moja suczka Go uwielbia taki lament zawsze odstawia jak On przyjeżdża jakby chciała Go opieprzyć gdzie tyle czasu był i dlaczego ją zostawił zawsze się strasznie wzruszam jak widzę ich razem bawiących się czy jak ją głaszcze ciastkami karmi albo jak do niej mówi ♥
Mój Tż woli koty bo jego siostra miała w domu kota, wiec chyba się przyzwyczaił po prostu. Ja jak się wyprowadziłam z domu to mój pies został z moimi rodzicami w innym mieście a my odkąd mieszkamy razem to żadnych zwierząt nie mamy ale w sumie dla takiego zwierzaka to może nawet i lepiej, bo jak nas w domu nie ma, to sam musiałby siedzieć biedaczek. Całe życie miałam w domu jakieś zwierzęta, psy, koty, papugi, świnkę morską, królika, trochę tego było ale jednak najbardziej kocham psy i czy się to mojemu tż-owi podoba czy nie pies będzie i już

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja z zamszakami mam ten klopot ze zawsze jak ubiore to trafie deszcz i zaraz cale mokre i w blocie, wole lakierkowe
No tak niestety jest z zamszowymi butami, że najlepsze są na bezdeszczową pogodę

To Ty masz tak z zamszakami jak ja z parasolką, jak ją zabieram to nie pada a jak nie wezmę to na bank leje

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

tez tak zrobie
a poki co zrobilam juz zwierzyniec u dziadka na wsi w Polsce uwielbiam go
czyli już jakiś początek jest, później wystarczy zebrać tylko całą zwierzęcą ekipę do siebie i zwierzyniec gotowy
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 18:00   #2278
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny masz pw
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 18:40   #2279
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
princeska moze po prostu masz wloski przetluszczajace sie i taki ich urok grunt ze nie odtluszczasz dlugosci, bo inaczej nasili ci sie problem suchych wloskow i tlustej skory jesli juz myjesz tak czesto a po kosmetykach roznicy nie widzisz to stosuj te najdelikatniejsze
ale wiesz,że właśnie nie miałam nigdy takich włosów odkąd pofarbowałam na ciemno to tak mam ale teraz mam z 2,5 cm odrostu i różnicy nie widać w przetłuszczaniu . Teraz mam szampon Timotei moc i blask, bingo do farbowanych i eva czarna rzepa
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry!
ale tutaj dzisiaj cicho... ja od 7 na nogach, o 9 musiałam być już w szkole, zaliczyłam kolejny przedmiot, wyrobiłam się z tym referatem juhu
teraz tylko jeszcze jeden jakoś zaliczę i w sesji będę miała malutko roboty
zazdroszcze u mnie pewnie będzie masakra na sesji, nic nie ogarniam na tej magisterce

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

A Bunny wiesz,że nigdzie w sklepach nie widziałam farb Garnier 100 % color? To co lepiej kupić color naturals? Czy może jeszcze coś innego?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 19:14   #2280
spacerek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Blond bunny, ja jeszcze w sprawie tych zafarbowanych pasemek. Farba mi sie z nich splukuje pomalu. Czym sie zafarbowac nastepnym razem, zeby zmierzac niesmialo w strone 7.1? Jesli chodzi o rozjasnianie, to jedno mialam i moje wlosy chyba wiecej nie chca, bo sa raczej cienkie... Dzieki za wszystkie rady
spacerek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.