Kosmetyki Essence - cz. XV - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-27, 08:33   #2311
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Widzę, że szaleństwo promocyjne w rossach wpłynęło i na essencowy wątek. Cicho tu i spokojnie
Ostatnimi czasy w ogóle tu cicho. Kilka lat temu był ruch jak na odpuście. Starzejemy się i oferta Essence już nas nie rajcuje
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 08:50   #2312
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
U mnie są mniej trwałe i te z E. dają mniejszy mat
Kurczę szkoda, niby błysk jest ładny, ale właśnie chcę czegoś co się nie ruszy podczas plenerowej imprezy

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nałożyłabym flamaster a na to szminkę. Przetrwa dłużej.
Świetny jest w Catrice
dziękuję za radę, ale obawiam się, że nawet takie duo nie przetrwałoby tego w razie czego wezmę ze sobą kufel i słomkę do niego
a taka piękna jest ta czerwień
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 09:41   #2313
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ostatnimi czasy w ogóle tu cicho. Kilka lat temu był ruch jak na odpuście. Starzejemy się i oferta Essence już nas nie rajcuje
Oj masz rację... Pamiętam jak jeszcze 2 lata temu ganiałam jak głupia za limitkami Essence i potrafiłam jeździć 30km do Natury 3 razy w tygodniu, żeby kupić wymarzony róż czy błyszczyk a teraz nic mnie nie rajcuje ani w limitkach ani w stałej ofercie
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 10:21   #2314
shine_on
Rozeznanie
 
Avatar shine_on
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 886
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Nie macie wrażenia, że tusz Multiaction się strasznie zepsuł? kiedyś to był dla mnie najlepszy tusz, a teraz porażka...
shine_on jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 17:45   #2315
granella
Raczkowanie
 
Avatar granella
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Wieści z facebooka niestety limitka "ticket to paradise" nie będzie dostępna w Polsce
granella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 17:55   #2316
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ostatnimi czasy w ogóle tu cicho. Kilka lat temu był ruch jak na odpuście. Starzejemy się i oferta Essence już nas nie rajcuje

Trudno odmówić Ci racji... Starzejemy się

Cytat:
Napisane przez shine_on Pokaż wiadomość
Nie macie wrażenia, że tusz Multiaction się strasznie zepsuł? kiedyś to był dla mnie najlepszy tusz, a teraz porażka...

U mnie nigdy się nie sprawdzał, jak dla mnie od zawsze był mocno poniżej średniej. I nawet gdy miał rok i przesechł porządnie to guzik z tego było, bo może i lepiej malował, ale za to kruszył się i osypywał koncertowo
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 17:59   #2317
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

hehe no prawda, kiedyś to człowieka jeden dzień nie było, a tyle stron reszta nastukała, że nie było szans tego nadrobic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 18:02   #2318
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe no prawda, kiedyś to człowieka jeden dzień nie było, a tyle stron reszta nastukała, że nie było szans tego nadrobic

A jak wpadła jeszcze afera Pani Basi/ Krysi czy jakoś tak (tej słynnej macantki- youtuberki) to już w ogóle nastukałyśmy tyle, że trzeba było od razu nowy wątek zakładać
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:59   #2319
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Nie pamiętam czy było ale we Wrocławskim Hebe GG ;>
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 19:07   #2320
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
A jak wpadła jeszcze afera Pani Basi/ Krysi czy jakoś tak (tej słynnej macantki- youtuberki) to już w ogóle nastukałyśmy tyle, że trzeba było od razu nowy wątek zakładać


najlepsze było wyczekiwanie na limitki co chwilę któraś zdawała relacje czy u niej już jest czy nie i wtedy wszystkie nagle znikały
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 19:25   #2321
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


najlepsze było wyczekiwanie na limitki co chwilę któraś zdawała relacje czy u niej już jest czy nie i wtedy wszystkie nagle znikały

Taa... a jak dostęp do essence był jeszcze utrudniony, to już w ogóle: wyścig do szaf, adrenalina przy rozdziewiczaniu, wyrywanie sobie rozświetlaczy, podchody przy szafach i zdawanie gorących relacji tuż po przytaszczeniu łupów na chatę- no poezja! Wtedy to dopiero czuło się ducha essencomaniactwa
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 19:35   #2322
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Hej, dziewczyny, skoro mowa o limitkach, tak sobie myślę, że pora się odlimicić i postanowiłam dojrzeć do wymiany rozświetlacza kryształkowego, nówki, nieśmiganej, trzymanej w ciemnej szafie :P Któraś by chciała? Przygarnę chętnie jakieś minerały - róże, cienie, odsypki.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2013-05-27 o 19:36
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 23:09   #2323
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Będąc w R zauważyłam limitkę Wibo/Lovely Nude coś tam (w stylu naturalnym, nude etc.), w której były lakiery cieliste, łudząco podobne do essencowych Nude Glam Nie wiem, ile w sumie kolorów jest dostępnych, ale 3 były niemalże identycznymi odpowiednikami Cafe Ole, Hazelnut Cream Pie (z fioletowawym shimmerem), Cookies & Cream (ze złotym shimmerem)
Czy tylko mnie uderzyło owo podobieństwo? Odcieni, bo buteleczki inne.

BTW po zmianie opakowań C&G, lakiery Nude Glam moim zdaniem zeszły na psy... Jakość się zdecydowanie i odczuwalnie pogorszyła Miałam w starej wersji Hazelnut Cream Pie i był taki -> Z nowej mam Iced Latte i... jakoś niezbyt chętnie używam, mimo że kolor jest świetny. Nie dość, że cena wyższa to jakoś gorsza A tak lubiłam te stare C&G... Ich małe buteleczki tez były dla mnie wielkim atutem

Cytat:
Napisane przez shine_on Pokaż wiadomość
Nie macie wrażenia, że tusz Multiaction się strasznie zepsuł? kiedyś to był dla mnie najlepszy tusz, a teraz porażka...
Też to zauważyłam... Czyli to nie są moje zwidy, skoro ktoś inny też ma takie same odczucia
MA bardzo lubiłam, bardzo bardzo! Gdyby był w brązie, to już w ogóle KWC nad KWC-tami A teraz niedawno kupiłam, wróciłam do niego mając w pamięci, jak dobrze robił moim rzęsom i po dwóch niewypałach z Catrice, a tu... rozczarowanie Bardzo się kruszy

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Taa... a jak dostęp do essence był jeszcze utrudniony, to już w ogóle: wyścig do szaf, adrenalina przy rozdziewiczaniu, wyrywanie sobie rozświetlaczy, podchody przy szafach i zdawanie gorących relacji tuż po przytaszczeniu łupów na chatę- no poezja! Wtedy to dopiero czuło się ducha essencomaniactwa
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 07:29   #2324
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Mnie najbardziej irytuje to, że drogerie sprowadzają coraz mniej limitowanek. Kiedyś, kiedy DN, niesieciówki i Douglasy sprowadzały różne limitowanki miałyśmy większy wybór i praktycznie co dwa miesiące była nowa kolekcja. Teraz, kiedy wszędzie jest to samo mamy jedną limitkę na 4 miesiące, albo dwie na pół roku. W DN w tym roku była jedna limitka i nawet nie wiadomo kiedy i jaka będzie następna. Zapowiedzieli wprawdzie FG, ale skoro zawitała do nas Guerilla szczerze wątpię, że sprowadzą tę wcześniejszą limitkę. A jest już maj!
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 07:45   #2325
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny, skoro mowa o limitkach, tak sobie myślę, że pora się odlimicić i postanowiłam dojrzeć do wymiany rozświetlacza kryształkowego, nówki, nieśmiganej, trzymanej w ciemnej szafie :P Któraś by chciała? Przygarnę chętnie jakieś minerały - róże, cienie, odsypki.
No co Ty... Nie oddawaj.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 19:01   #2326
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez shine_on Pokaż wiadomość
Nie macie wrażenia, że tusz Multiaction się strasznie zepsuł? kiedyś to był dla mnie najlepszy tusz, a teraz porażka...
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
U mnie nigdy się nie sprawdzał, jak dla mnie od zawsze był mocno poniżej średniej. I nawet gdy miał rok i przesechł porządnie to guzik z tego było, bo może i lepiej malował, ale za to kruszył się i osypywał koncertowo
Dopisuję się do tego, u mnie Multiaction się straaaasznie kruszy, raz zdradziłam swojego ulubieńca od konkurencji i żałuję, wracam z podkulonym ogonem do tego co mam od lat sprawdzone.

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej irytuje to, że drogerie sprowadzają coraz mniej limitowanek. Kiedyś, kiedy DN, niesieciówki i Douglasy sprowadzały różne limitowanki miałyśmy większy wybór i praktycznie co dwa miesiące była nowa kolekcja. Teraz, kiedy wszędzie jest to samo mamy jedną limitkę na 4 miesiące, albo dwie na pół roku. W DN w tym roku była jedna limitka i nawet nie wiadomo kiedy i jaka będzie następna. Zapowiedzieli wprawdzie FG, ale skoro zawitała do nas Guerilla szczerze wątpię, że sprowadzą tę wcześniejszą limitkę. A jest już maj!
Mi się wydaje że FF się pojawi, z VD też Natury miały opóźnienie straszne w stosunku do Hebe i SuperPharm.


A co do latania za limitkami, to też mi przechodzi, w Szczecinie jest SuperPharm do którego mam dobry dojazd i gdzie pewnie wystawili GG a nawet nie chce mi się tam zajrzeć. Dzisiaj byłam uzupełnić w Naturze zapasy szamponowo-kosmetyczne, postałam przy szafie Essence i w sumie nic nie wzięłam, a wcześniej to zawsze jakaś pierdułka nadprogramowa wpadła.
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 07:15   #2327
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Ja do Multi Action (i do innych od essence) się zraziłam, gdy okazało się, że lubią mi po nich wypadać rzęsy...
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 19:20   #2328
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ostatnimi czasy w ogóle tu cicho. Kilka lat temu był ruch jak na odpuście. Starzejemy się i oferta Essence już nas nie rajcuje
Nie rajcuje
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 21:07   #2329
kas_fiuka
Raczkowanie
 
Avatar kas_fiuka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
BTW po zmianie opakowań C&G, lakiery Nude Glam moim zdaniem zeszły na psy... Jakość się zdecydowanie i odczuwalnie pogorszyła Miałam w starej wersji Hazelnut Cream Pie i był taki -> Z nowej mam Iced Latte i... jakoś niezbyt chętnie używam, mimo że kolor jest świetny. Nie dość, że cena wyższa to jakoś gorsza A tak lubiłam te stare C&G... Ich małe buteleczki tez były dla mnie wielkim atutem
Też byłam zakochana w Hazelnut Cream Pie. Wyglądał tak pięknie na moich paznokciach. Chciałam kupić nowy i w tym momencie zmienili opakowanie, formułę i kolory.
kas_fiuka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 17:06   #2330
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej irytuje to, że drogerie sprowadzają coraz mniej limitowanek. Kiedyś, kiedy DN, niesieciówki i Douglasy sprowadzały różne limitowanki miałyśmy większy wybór i praktycznie co dwa miesiące była nowa kolekcja. Teraz, kiedy wszędzie jest to samo mamy jedną limitkę na 4 miesiące, albo dwie na pół roku. W DN w tym roku była jedna limitka i nawet nie wiadomo kiedy i jaka będzie następna. Zapowiedzieli wprawdzie FG, ale skoro zawitała do nas Guerilla szczerze wątpię, że sprowadzą tę wcześniejszą limitkę. A jest już maj!
masz rację, drogerię zamiast zabiegać o limitki , skupiają się na stałym asortymencie tłumacząc się tym , że jest to narzucone z góry.Nie podoba mi się taka polityka jak i również fakt ,że wybrane drogerie mogą mieć Essence.
W drogerii , w której dotychczas kupowałam Essence przestała o dbać o zaopatrywanie szafy w podstawę, o limitowane produkty już nawet nie pytam pań.Raz zapytałam to miałam wrażenie , że sprawiam wielki kłopot
__________________
w 2021- 7
2020-38 / 2019-31 / 2018 - 57 / 2017-74 / 2016-91


gabipati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 17:14   #2331
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez kas_fiuka Pokaż wiadomość
Też byłam zakochana w Hazelnut Cream Pie. Wyglądał tak pięknie na moich paznokciach. Chciałam kupić nowy i w tym momencie zmienili opakowanie, formułę i kolory.
Sprawdź ten lakier z Lovely Łudząco podobny do HCP, może konsystencja i właściwości będą lepsze od nowych Glam Nude.

Ja kupiłam z tej limitki Lovely odpowiednik Cookies & Cream, ze złotym shimmerem. Niestety, essencowego Nude Glam'a C&C nie miałam, bo najpierw zmienili buteleczki i formuły, a potem w ogóle wycofali ten odcień :/
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 21:48   #2332
granella
Raczkowanie
 
Avatar granella
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

LE "ticket to paradise"

http://brittas-beauty-blog.blogspot.com/

granella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 08:35   #2333
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Czy stemple do paznokci stele w ofercie? W drogeriach z pojedynczą czy podwójną szafą?
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 10:13   #2334
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Czy stemple do paznokci stele w ofercie? W drogeriach z pojedynczą czy podwójną szafą?
Mówisz o tych płytkach ze wzorkami, prawda? W stałej ofercie, w szafach podwójnych.
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 11:40   #2335
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez arrachne Pokaż wiadomość
Mówisz o tych płytkach ze wzorkami, prawda? W stałej ofercie, w szafach podwójnych.
Chodzi mi zarówno o płytki jak i cały zestaw ze stemplem też.
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 15:43   #2336
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Chodzi mi zarówno o płytki jak i cały zestaw ze stemplem też.
Zestawy ze stempelkami są na stałe w drugiej szafy i leżą obok płytek
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 17:36   #2337
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

O samym wspominaniu jaki to ruch był kiedyś zrobiłyście 2 strony
Ale jak zaczynacie narzekać to mnie automatycznie martwic.... zakupować essence... Muszę tego trochę nabrać i boję się, żeby mi potem wszystko nie zostało A do zamówienia zostało mi ok 10 dni
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 19:51   #2338
Vendelin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Hej dziewczyny jestem nowa na forum, ale od jakiegoś czasu czytam Wasze posty na temat essence. Właśnie zobaczyłam, że jest nowa zapowiedź limitki: http://www.essence.eu/?id=1476&L=1
Vendelin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 19:53   #2339
granella
Raczkowanie
 
Avatar granella
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

LE "me and my ice cream"

http://www.essence.eu/index.php?id=2698&L=0



Tym razem zbankrutuję

Edytowane przez granella
Czas edycji: 2013-05-31 o 19:55
granella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 20:01   #2340
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez granella Pokaż wiadomość
LE "me and my ice cream"

http://www.essence.eu/index.php?id=2698&L=0



Tym razem zbankrutuję
Ooo. Róż, cienie, perełki i lakiery... Alleluja !
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-29 08:39:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.