Efekty olejowania paznokci - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-04, 13:06   #4141
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kupiłam olejek alterry ten który jest na promocji Jak on PIĘKNIE pachnie
Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
ja też się nie mogę nawąchac
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja ciągle wącham włosy bo mam go na włosach
Cytat:
Napisane przez waid Pokaż wiadomość
(...)ona jest cudowna poprostu boska ten zapach
Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
wybrałam migdał + papaja. Jak on bosko pachnie !
Haha, no ba!

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Tak z innej beczki to czy któraś używała olejku altary do zmywania makijażu?
Ja używam jej do oczyszczania buzi metodą OCM, jest genialna i w ogóle nie podrażnia (a oczy mam dość wrażliwe).

Cytat:
Napisane przez dzikihamster Pokaż wiadomość
Nie wierzyłam, nie wierzyłam, a teraz MAM PRZYROST!
Superrr

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
Metamorfoza a raczej KAMUFLAŻ
Kamuflaż bardzo udany, masz naprawdę ładny kształt paznokci Będzie świetnie, zobaczysz.

***

Dziewczyny, kupowałam wczoraj olejki Paese dla przyjaciółki i dowiedziałam się, że jest obecnie świetna promocja na lakiery: 5 dowolnie wybranych lakierów plus 2 dowolnie wybrane odżywki (w tym np. lakier matujący) za 39 zł. Czyli 7 produktów za niecałe 4 dychy. A kolorów mają fuuuuullll

Miłego weekendu
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 17:01   #4142
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ostatnio widziałam te olejki z Paese, super sprawa, ale funduszy brak Poza tym mam jeszcze duuużo Alterry i Babydream, muszę je najpierw zużyć

Co do olejowania twarzy to jestem mega zadowolona, szczególnie z... demakijażu! Zaczęłam używać oleju kokosowego jako jedynego środka do demakijażu i to genialne rozwiązanie! Idealnie zmywa najcięższe makijaże, nic nie przesusza, pielęgnuje przy okazji skórę, rzęsy i brwi... uwielbiam

A paznokcie mają się ostatnio ciut lepiej, tfu tfu odpukać, muszę znów olejować ostro bo zachciało mi się długiiich, a od kilku miesięcy ciągle noszę takie krótkawe średniaczki
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 17:14   #4143
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: Efekty olejowania paznokci

To paese to dobra firma? Nigdy o nich nie słyszałam

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 20:07   #4144
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziewczyny a czy rafinowany olej kokosowy KTC nadaje się do olejowania?
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 00:31   #4145
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci

ja kupiłam sobie z soraya 5 drogocennych olejów w skład których wchodzi olej arganowy , migdałowy , rózany, amarantus , krokosz i ekstrakt z nagietka te dwa ostatnie to nie wiem co to no i mam tez olejek rycynowy kupie jeszcze ten z alteri bo tak zachwalacie po jakim czasie są pierwsze efekty
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 08:08   #4146
Patii97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 78
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
ja kupiłam sobie z soraya 5 drogocennych olejów w skład których wchodzi olej arganowy , migdałowy , rózany, amarantus , krokosz i ekstrakt z nagietka te dwa ostatnie to nie wiem co to no i mam tez olejek rycynowy kupie jeszcze ten z alteri bo tak zachwalacie po jakim czasie są pierwsze efekty

zazwyczaj po miesiącu już chociaż jesli chodzi o przyrost to dużo wcześniej
Patii97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 22:21   #4147
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Witaj
jesteś bardzo dobrze zaopatrzona jak widzę (suplementy, odżywki, olejek), więc teraz trzeba tylko poczekać, aż rozdwojone końcówki odrosną i będzie można je sukcesywnie spiłowywać. Dlatego na Twoim miejscu nosiłabym paznokcie pomalowane non-stop i to na zakładkę, żeby się dalej nie rozwarstwiały (i żeby nie kusiło "odrywać"). Lakierem czy odżywką, to już Twoja decyzja. Bo oleje nie sprawią, że rozdwojona płytka się zespoli, one mogą sprawić, że nowo powstała część paznokcia będzie mocna i zdrowa Tak to widzę.

A piłuj podręcznikowo (najlepiej w jedną stronę szklanym pilnikiem).

PS. Aha i powtórzę po raz setny, żeby się tak nie martwić o przyrost, bo to normalne, że czasami widać go bardziej, a czasami mniej, obserwuję to samo u siebie. Jak siedzę kilka godzin w akwariach albo na basenie, to mam takie samo wrażenie, że przyrost "się cofa". A on sobie siedzi i ma się świetnie
Moje paznokcie się rozdwajają (rozwarstwiają) na potęge i nie sposób ich nie odrywac bo wygląda to strasznie i haczy , zadziera się .
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-05, 23:39   #4148
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Poproszę o wrażenia z lakierów paese! Bo się waham w kwestii tej oferty

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 12:39   #4149
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziewczyny, w czwartek idę na zakupy i kupuję olejek z Alterry i zaczynam olejować. Bo paznokcie mam w tragicznym stanie, przed chwila je spiłowałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140406_133406.jpg (88,7 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140406_133616.jpg (69,1 KB, 100 załadowań)
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 12:49   #4150
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy rafinowany olej kokosowy KTC nadaje się do olejowania?
Jak najbardziej się nadaje.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 13:17   #4151
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Efekty olejowania paznokci

1. aktualizacja u mnie, dwa zdjęcia

- obecny stan na 6.04
- stan na 18.03
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0181.jpg (75,4 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0168.jpg (59,5 KB, 110 załadowań)
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 15:38   #4152
karolaine
Raczkowanie
 
Avatar karolaine
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 303
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez dzikihamster Pokaż wiadomość
Poproszę o wrażenia z lakierów paese! Bo się waham w kwestii tej oferty

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
no, no, ja się dzisiaj skusiłam jeszcze nic nie malowałam, ani też nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z lakierami tej firmy, ale normalnie kosztuję one ok. 16 zł, a odżywki 18. także w tej promocji wychodzi 5 z kawałkiem sztuka.
lakiery, mają trochę podzielone opinie, ale za 5 zł i tak się opłaca.
odżywki za to mają bardzo dobre recenzje i mnie to w sumie skusiło.
czaiłam się na "paznokieć w płynie", ale niestety już nie było. szkoda, bo najbardziej na niej mi zależało, bo ma podobno w środku:
Morskie minerały
Wodorosty
Ginko Biloba
Witamina E
Czerwona herbata
Ekstrakt z liści z drzewa oliwnego
Wapń
Olejek arganowy
więc jak wykończę zapasy, to na pewno kiedyśtam się na nią skuszę
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-the-nail.html

wzięłam terapię witaminową, która ma witaminy oraz gdzieś w połowie składu olej arganowy
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...itaminowa.html
i baze z witaminą E i jakimiś mikrocząsteczkami, którą na razie chowam do pudełka póki nie wykończę tego co mam
są jeszcze inne na stronie, ale te wpadły mi w oko.

jeśli chodzi o kolorki to wiadomo - rzecz gustu, ale to co uwielbiam na takich stoiskach to OGROMNY WYBÓR. na miejscu jest wzornik, więc luz. ja wzięłam koralowy, brzoskwiniowy, pastelowy fiolet, błękitno-miętowy i przepiękny ciemny fiolet perłowy. wydaje mi się, że kolory na stronie bardzo różnią się od lakierów, także warto pójść i samemu sprawdzić.:ju pi::jup i:
ja generalnie jestem bardzo ciekawa działania ich odżywek.
__________________
zdjęcia
karolaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:23   #4153
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witam! Wstawiam zdjęcia z początków olejowania (grudzień) i z dziś (na tle tulipanów)
teraz czeka mnie tylko napisanie notki o olejowaniu na blogu Bardzo Wam dziękuję za wwszystkei cenne uwagi z tego forum, paznokcie są na prawdę o niebo lepsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lewa format.jpg (81,7 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Prawa format.jpg (80,3 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lewa kwiecień format.jpg (65,7 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prawa kwiecień format.jpg (65,2 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przyrost FORMAT.jpg (68,0 KB, 86 załadowań)
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 07:44   #4154
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez SnowWhitesPoisonBite Pokaż wiadomość
Witam! Wstawiam zdjęcia z początków olejowania (grudzień) i z dziś (na tle tulipanów)
teraz czeka mnie tylko napisanie notki o olejowaniu na blogu Bardzo Wam dziękuję za wwszystkei cenne uwagi z tego forum, paznokcie są na prawdę o niebo lepsze
Super zmiana, ale kształt przedziwny
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 08:58   #4155
Montanka
Rozeznanie
 
Avatar Montanka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 714
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witam Kobietki!
Podglądam Wasz wątek od początków lutego. Od tego też czasu olejuję paznokcie (włosy także ). Efekty są. Skórki bardziej zadbane (a skórki poniszczyła mi odżywka eveline ), paznokcie wydają się grubsze i bardziej elastyczne. Nie piłowałam przez ten czas paznokci na zero. Pozwalałam wolnemu brzegowi wyrastać. Na niektórych paznokciach widać było już przyrost. Pojawiły się takie przezroczyste linie między białą, a różową częścią paznokcia. Ale... ale użyłam w piątek kuracji parafinowej do rąk (dłonie mam bardzo wysuszone, azs niestety). Użyłam tej kuracji zgodnie z zaleceniami. Zrobiłam ją sobie wieczorem, żeby nie używać już zbyt dużo rąk. Kiedy rano wstałam efekt na dłoniach był, ale przeraziły mnie paznokcie. Mam wrażenie, że przyrost zniknął, biała część paznokcia wybieliła się bardziej, połączyła z różową częścią. Czy to możliwe, aby parafina niszczyła przyrost i cofnęła zmiany, jakie powstały dzięki olejowaniu?
lewa olejowana, prawa na sucho
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 07-04-14 L..jpg (78,7 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 07-04-14 p..jpg (88,0 KB, 112 załadowań)
__________________
listopad 2011 Synuś
styczeń 2015 Synuś

Edytowane przez Montanka
Czas edycji: 2014-04-07 o 10:02
Montanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 13:35   #4156
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Wzięło mnie znów ostro na pielęgnację paznokci i funduję moim pazurkom teraz tygodniową (lub dłuższą ) kurację odżywkowo-olejkową. Pierwszy raz od dawna bardzo mi się podobają takie pół-golasy w noszeniu i wcale mi nie przeszkadza brak lakieru. Może niedługo wrzucę aktualne zdjęcia
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 16:31   #4157
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej
U mnie sie wreszcie pojawił przyrost jak na razie tylko na prawej ręce ale za to na wszystkich palcach i idzie jak burza szczególnie na wskazującym aż skórę ciągnie Chociaż ostatnio mniej olejuję, ale staram sie nic nie wkładać pod paznokcie
Teraz używam takiej odżywki gdyby nie parafina w pierwszym miejscu to byłoby tak pięknie bo reszta składu to same olejki, a zapach i żelowa konsystencja bardzo przyjemne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140320153904CPR_odzywka_do_paznokci_sko.jpg (17,5 KB, 87 załadowań)
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 20:43   #4158
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Hej
U mnie sie wreszcie pojawił przyrost jak na razie tylko na prawej ręce ale za to na wszystkich palcach i idzie jak burza szczególnie na wskazującym aż skórę ciągnie Chociaż ostatnio mniej olejuję, ale staram sie nic nie wkładać pod paznokcie
Teraz używam takiej odżywki gdyby nie parafina w pierwszym miejscu to byłoby tak pięknie bo reszta składu to same olejki, a zapach i żelowa konsystencja bardzo przyjemne
Czytałam o niej w KWC i chwalą sobie dziewczyny gdzie mozna ją kupic ?
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 21:09   #4159
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10 734
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Hej
U mnie sie wreszcie pojawił przyrost jak na razie tylko na prawej ręce ale za to na wszystkich palcach i idzie jak burza szczególnie na wskazującym aż skórę ciągnie Chociaż ostatnio mniej olejuję, ale staram sie nic nie wkładać pod paznokcie
Teraz używam takiej odżywki gdyby nie parafina w pierwszym miejscu to byłoby tak pięknie bo reszta składu to same olejki, a zapach i żelowa konsystencja bardzo przyjemne
Gdzie i za ile ją kupiłaś?
I powiedz mi czy jest szansa opakowanie jakoś rozkręcić po zużyciu i wlewać do niego olejki?
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-08, 04:00   #4160
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci

jejku jak ja wam zazdroszcze co kto da zdjecia ta rózową czesc ma taka super długą u mnie ta rózowa czesc ma zaledwie centymetr paznokcie mam straszne tuki olejkuje dopiero 31.03.2014 codziennie bez wyjatku
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 06:01   #4161
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Wklej zdjęcia i za kilka tygodni porównaj

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 13:34   #4162
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

W tym miesiącu minie rok od założenia wątku
Pewnie nigdy by nie powstał, gdyby nie pewna Wizażanka, która w mojej galerii napisała, że daję zdjęcia SZTUCZNYCH paznokci...

Zdziwiłam się bardzo (bo podawała się za pazurkową stylistkę) i poprosiłam, żeby obejrzała całą galerię zanim wyda taki werdykt. Ponieważ nie odpisała, zrobiłam zestawienie zdjęć (które dzisiaj widnieje w pierwszym poście) i przesłałam do niej z informacją, że to olejki tak wpłynęły na zmianę moich paznokci. Minął tydzień, ona nie odezwała się więcej, opinii nie wycofała, a ja zostałam z fajnym zestawieniem pazurków.

A ponieważ w realu także ciągle spotykałam się z niedowierzaniem ("to są prawdziwe paznokcie???"), chciałam pogadać o tym na forum, zobaczyć zdjęcia innych i sprawdzić, jak wiele kobitek zaobserwowało u siebie taką przemianę. A tu okazało się, że wiele dziewczyn w ogóle nie słyszało jeszcze o dobroczynnych efektach olejków i tak oto niechcąco i przypadkowo rozkręciłyśmy "modę" na olejowanie

Chciałam podziękować tej Wizażance za bodziec , bo jej błędna opinia w rezultacie pomogła wielu dziewczynom, czego dowody dostaję ciągle w privach i na temacie
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 14:34   #4163
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
W tym miesiącu minie rok od założenia wątku
Pewnie nigdy by nie powstał, gdyby nie pewna Wizażanka, która w mojej galerii napisała, że daję zdjęcia SZTUCZNYCH paznokci...

Zdziwiłam się bardzo (bo podawała się za pazurkową stylistkę) i poprosiłam, żeby obejrzała całą galerię zanim wyda taki werdykt. Ponieważ nie odpisała, zrobiłam zestawienie zdjęć (które dzisiaj widnieje w pierwszym poście) i przesłałam do niej z informacją, że to olejki tak wpłynęły na zmianę moich paznokci. Minął tydzień, ona nie odezwała się więcej, opinii nie wycofała, a ja zostałam z fajnym zestawieniem pazurków.

A ponieważ w realu także ciągle spotykałam się z niedowierzaniem ("to są prawdziwe paznokcie???"), chciałam pogadać o tym na forum, zobaczyć zdjęcia innych i sprawdzić, jak wiele kobitek zaobserwowało u siebie taką przemianę. A tu okazało się, że wiele dziewczyn w ogóle nie słyszało jeszcze o dobroczynnych efektach olejków i tak oto niechcąco i przypadkowo rozkręciłyśmy "modę" na olejowanie

Chciałam podziękować tej Wizażance za bodziec , bo jej błędna opinia w rezultacie pomogła wielu dziewczynom, czego dowody dostaję ciągle w privach i na temacie
Wydajesz się przemiłą osobą
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 17:05   #4164
kalima
Raczkowanie
 
Avatar kalima
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starr School, Mt.
Wiadomości: 416
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Majowa - fakt - czasem tak bywa, że nawet jakaś kwaśna p.. (panna ) jest przyczynkiem do powstania czegoś dobrego! Czyli w tym wypadku wątku o olejowniu - za co jestem niezmiernie wdzięczna:pli z:

I jeszcze mała ciekawostka z cyklu - najdziwniejsze złamania paznockia;-)
przywaliłam z rozpędu w futrynę - wyłamało mi się takie "V" - boki nietknięte
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140407_142055.jpg (41,5 KB, 130 załadowań)
__________________




kalima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 18:39   #4165
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
W tym miesiącu minie rok od założenia wątku
Pewnie nigdy by nie powstał, gdyby nie pewna Wizażanka, która w mojej galerii napisała, że daję zdjęcia SZTUCZNYCH paznokci...

Zdziwiłam się bardzo (bo podawała się za pazurkową stylistkę) i poprosiłam, żeby obejrzała całą galerię zanim wyda taki werdykt. Ponieważ nie odpisała, zrobiłam zestawienie zdjęć (które dzisiaj widnieje w pierwszym poście) i przesłałam do niej z informacją, że to olejki tak wpłynęły na zmianę moich paznokci. Minął tydzień, ona nie odezwała się więcej, opinii nie wycofała, a ja zostałam z fajnym zestawieniem pazurków.

A ponieważ w realu także ciągle spotykałam się z niedowierzaniem ("to są prawdziwe paznokcie???"), chciałam pogadać o tym na forum, zobaczyć zdjęcia innych i sprawdzić, jak wiele kobitek zaobserwowało u siebie taką przemianę. A tu okazało się, że wiele dziewczyn w ogóle nie słyszało jeszcze o dobroczynnych efektach olejków i tak oto niechcąco i przypadkowo rozkręciłyśmy "modę" na olejowanie

Chciałam podziękować tej Wizażance za bodziec , bo jej błędna opinia w rezultacie pomogła wielu dziewczynom, czego dowody dostaję ciągle w privach i na temacie

Koleżanka powyżej ma rację jesteś bardzo sympatyczną osobą
Cieszę się że tu dołączyłam bo chce odzyskac swoje paznokcie !

Dołączam moje ogryzki z dzis :p zaznaczam ze dopiero zaczelam przygode z olejkami!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0297.jpg (61,6 KB, 92 załadowań)
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 18:51   #4166
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Po zderzeniu z szafka pozbylam sie 3paznokci i musialam spilowac a byly juz takie ladne


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kalima Pokaż wiadomość
Majowa - fakt - czasem tak bywa, że nawet jakaś kwaśna p.. (panna ) jest przyczynkiem do powstania czegoś dobrego! Czyli w tym wypadku wątku o olejowniu - za co jestem niezmiernie wdzięczna:pli z:

I jeszcze mała ciekawostka z cyklu - najdziwniejsze złamania paznockia;-)
przywaliłam z rozpędu w futrynę - wyłamało mi się takie "V" - boki nietknięte

Niezle wylamania moje 3 tez wygladaly przedziwnie ale nie az tak


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 20:44   #4167
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Monilli Pokaż wiadomość
Czytałam o niej w KWC i chwalą sobie dziewczyny gdzie mozna ją kupic ?
W Rossmanie i w Naturze powinny być
[1=75ddc484932d6abe7412778 5cb7415263f83996c;4593530 4]Gdzie i za ile ją kupiłaś?
I powiedz mi czy jest szansa opakowanie jakoś rozkręcić po zużyciu i wlewać do niego olejki?[/QUOTE]
Ja ja dostałam ale koło 10 zł kosztuje
Raczej nie da się rozkręcić chyba, że tą białą cześć na górze dałoby się zdjąć ale na razie nie będę kombinować tylko jak się skończy bo by dopiero było jakby nie dało się złożyć
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 18:08   #4168
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Wlasnie kupilam ta odzywke i ktorej piszecie,w duzym rossmannie znalazlam. Mam nadzieje ze sie sprawdzi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 18:19   #4169
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez SnowWhitesPoisonBite Pokaż wiadomość
Wlasnie kupilam ta odzywke i ktorej piszecie,w duzym rossmannie znalazlam. Mam nadzieje ze sie sprawdzi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Czekam na Twoja recenzję
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 18:25   #4170
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Monilli Pokaż wiadomość
Czekam na Twoja recenzję

Na pewno napisze na pierwszy raz przyznam ze przyjemna,fajne opakowanie jak dziala dam znac za jakis czas


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.