Produkty łagodnie ściągające kolor z farbowanych włosów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-23, 11:09   #31
sindi8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 87
ściąganie koloru od połowy długości i koloryzacja na inny odcień

cześć dziewczyny, mam pytanie jak to jest z tym ściąganiem koloru. obecnie mam dość ciemne włosy, ciemny brąz.. tyle,że od połowy mam jeszcze kolor z farby ale nawet nie widać różnicy między naturalnym odrostem a tymi pozostałościami z farbowania. Wymarzyłam sobie taki kolor jak załączniku i teraz nie wiem czy ściąganie koloru bardzo mocno mi zniszczy włosy, bo z tego co czytałam zdania są podzielone. Trochę się boję ,że później moje włosy będą sianowate, będą wypadać itd. Czy któraś z was schodziła z brązu na trochę jaśniejszy odcień?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pym5ds.jpg (33,9 KB, 28 załadowań)
sindi8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 21:50   #32
AdaiBambi
Raczkowanie
 
Avatar AdaiBambi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Anglia Leicester
Wiadomości: 70
Pierwszy raz zafarbowałam włosy chcę tamten kolor.

Podczas nudnego dnia, kiedy miałam wolne oglądałam reklamy i bardzo spodobały mi się brązowe włosy, takie lśniące, pełne blasku po prostu śliczne. Pooglądałam zdjęć trochę w internecie i się napaliłam. Poszłam do sklepu i kupiłam farbę "średni brąz palette"
(chyba tą
http://img7.burak.pl/img/a/b/a/e/far...redni-braz.jpg
Wieczorem zafarbowałam, a rano przy dziennym świetlę patrzę, a tu niespodzianka! Włosy są prawie czarne! Pięknie połyskiwały (ale to była kwestia tygodni).
Widziałam, ze mi się spłukują więc nie byłam taka zła.
Było to jakoś tydzień przed świętami.

Teraz mam już nawet jasny brąz.
Nie wiecie jak żałuję...miałam taki śliczny blond, a po wakacjach od słońca był taki słodki, naturalny.
Zafarbowałam ten jedyny raz na coś ciemniejszego i nigdy tego więcej nie zrobię!

Postanowiłam, że chcę wrócić do tamtego koloru, ale nie za pomocą dekoloryzacji, bo po pierwsze bardzo niszczy to włosy (a po zimie mi się i tak już zniszczyły) a po drugie trochę to kosztuje, szczególnie, że jestem nastolatką.


Teraz pytanie. Jaką farbę kupić by uzyskać mój kolor? Nie chcę mieć nic wspólnego z rudym! Zastanawiałam się nad fryzjerem, ale 130zł za wizytę. Sorry, za drogo

(Przed farbowaniem)
AdaiBambi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 08:54   #33
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: Pierwszy raz zafarbowałam włosy chcę tamten kolor.

Niestety ale Twoj naturalny kolor to taki jasny/średni blond i bez rozjaśniania czy dekoloryzcaji się nie obędzie jesli chcesz kłaść farbe w tonacji podobnej do Twojego naturalnego. To strasznie niszczy włosy, może po prostu nie farbuj i daj im odrosnac do naturalnych? Troche to bedzie trwalo i bedzie ciezko wytrzymac z odrostem który będzie potem co raz większy Ale jesli bedziesz rozjasniac to jest to raczej pewne ze będziesz przechodzic poprzez rozne rudości i pomarańcze a czerwonego pigmentu także trudno jest sie pozbyć. Także jedyne najlepsze wyjście to cierpliwość i czekać aż odrosną, a następnym razem zastanowić sie 100 razy zanim pofarbuje sie włosy trwała farbą i w dodatku Palette-najgorszą i najbardziej niszczącą włosy na rynku.
__________________
20.02.12 ostatnie farbowanie włosów i intensywna pielęgnacja
SKALPEL z Ewą od sierpnia!
Anabella43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 09:29   #34
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: Pierwszy raz zafarbowałam włosy chcę tamten kolor.

Bardzo podobny do twoich naturalnych wychodzi L`oreal Recital Preference Ombrie H.
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 10:59   #35
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Pierwszy raz zafarbowałam włosy chcę tamten kolor.

Farba farby tak nie rozjaśni- jeśli chcesz wrócić do jasnego, a na ciemno farbowałaś tylko raz, powinnaś użyć łagodnego dekoloryzatora, czyli ściągacz koloru, który zdejmie tylko sztuczny barwnik, Twoje odrosty pozostawiając bez zmian. Taki preparat niszczy włosy dużo mniej, niż rozjaśniacz, ale ma też swoje wady- okrutnie śmierdzi siarką, no i włosy po jakimś czasie robią się ciemniejsze, niż od razu po dekoloryzacji. Ale jeśli zastosujesz od razu po niej farbę z kolorem zbliżonym do Twojego, ale jaśniejszym (to ważne), powinno być ok. Zapraszam do wątku dotyczącego dekoloryzacji włosów, tam znajdziesz dużo istotnych informacji dotyczących ściągania koloru. Preparaty do tego zabiegu można kupić w sklepach fryzjerskich, ma je m.in. Chantal czy Renee Blanche.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 16:39   #36
AdaiBambi
Raczkowanie
 
Avatar AdaiBambi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Anglia Leicester
Wiadomości: 70
Dot.: Pierwszy raz zafarbowałam włosy chcę tamten kolor.

Dzięki dziewczyny.
Dziś przemyślałam sprawę i po prostu dam im odrosnąć.
Nie będę już eksperymentowała, bo szkoda włosów.
AdaiBambi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 11:14   #37
Mallinowa
Przyczajenie
 
Avatar Mallinowa
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Produkty łagodnie ściągające kolor z farbowanych włosów

Cześć dziewczyny. Mam pytanie, którego tu nie zauważyłam, ale istnieje możliwość, że coś przeoczyłam.
Nigdy nie farbowałam włosów normalną farbą. Zawsze były to szampony koloryzują do 24 myć. Naturalnie włosy mam brązowe, koloryzowałam je na czarno. Początkowo kolor się wypłukiwał, ale po 4 czy 5 razie, w końcu się trochę wżarł. Chciałabym się pozbyć tego paskudztwa, bo teraz odrosty (choć ciemnobrązowe) widać.
Dekoloryzatory nie działają na czarne farby, ale myślicie, że na takie szampony zadziałają? Nie chciałbym ich rozjaśniać, bo chcę tylko powrotu do naturalnego koloru na razie...
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy.
~Marylin Monroe
Mallinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 22:22   #38
74agnes
Przyczajenie
 
Avatar 74agnes
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bornholm Danmark
Wiadomości: 10
Dot.: Produkty łagodnie ściągające kolor z farbowanych włosów

Dziewczyny ja tez zrobilam glupote Mialam piekny jasny blond i cos mi odbilo i zafarbowalam wlosy na braz Chce z powrotem wrocic do moich jasnych wloskow
Zadzwonilam do mojej kolezanki fryzjerki i ona mi poradzila tak:
Kup proszek do pasemek
Zmieszaj go z goraca woda ale bez wody utlenionej bo spalisz wlosy

Wmasuj najpierw na odrosty a pozniej reszte tak jakbys myla wlosy.

Zamierzam tak zrobic.
Ona wie co mowi .W koncu fryzjerka
74agnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 14:11   #39
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Produkty łagodnie ściągające kolor z farbowanych włosów

Och, a ja chciałam zapytać, które z wymienionych w pierwszym poście produktów są aktualnie dostępne w Polsce?

Naturalny mam mysiojakiśjasnybrąz Farbowałam się przez jakiś czas mroźnym kasztanem, który wychodził bardzo ciemny, teraz mam część włosów naturalną, a mniej więcej od czubka ucha ciemne. Nie chcę dekoloryzacji, bo się boję. Więc może coś takiego łagodnego zdałoby egzamin
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 20:13   #40
patusia88
Raczkowanie
 
Avatar patusia88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 247
Dot.: Produkty łagodnie ściągające kolor z farbowanych włosów

Ja dziś zakupilam by farma color remover zbieram sie w sobie
__________________
19.02.2012- uczę się żyć bez prostownicy...
20.10.2012 - Drożdże (podejscie nr 3)
29.01.2012 - ZAPUSZCZAM!
patusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 12:12   #41
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Produkty łagodnie ściągające kolor z farbowanych włosów

hejka, bywa tu ktoś? potzrebuje rady? pomózcie!!!!

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-04-27 o 19:06
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-25, 00:44   #42
mona12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Produkty łagodnie ściągające kolor z farbowanych włosów

Dostepne jest ByFama Color Remover.Ja miałam rude włosy których nie mogłam sie pozbyć .Zakupiłam ByFama Color Removeri spróbowałam.Po użyciu włosy wyszły jasno żółciutkie na to położyłam ByFama 9.34 i teraz mam jasno miodowe zero zółci czy rudości a najważniejsze włosy po użyciu ściągacza są nie zniszczone
mona12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 15:47   #43
aszkaa00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Exclamation Okropne czarne włosy!!

Hej dziewczyny !
Jestem tutaj od niedawna, właściwie to od dziś.
Mam do Was pytanie a raczej prośbe.
Mam prawie czarne włosy bo farbowałam je 2 mies temu i kolorek wyblaknął.
Nie chce już tego koloru. Wyglądam blado i jak stara panna.
Kompletnie w nim mi nie pasuje.
Nie moge ich rozjaśnić bo jestem po porodzie i mam osłabione.
Prosze doradźcie mi jak miec chociaż troche brązowe..
aszkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 18:24   #44
@monika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 46
Dot.: Produkty łagodnie ściągające kolor z farbowanych włosów

Hej dziewczyny
Chciałabym się podzielić opinią na temat produktu, który łagodnie sciąga kolor.
Farbowałam włosy u fryzjera ale jakiś czas temu znajoma podpowiedziała mi o hurtowni, która posiada w sprzedaży produkty profesjonalne.
Kupiłam farbę jasny brąz 5.0 i niestety wyszedł mi bardzo ciemny
( wcześniej miałam jasny brąz). Wściekłam się na siebie, że postanowiłam oszczędzić i sama pofarbować włosy. Po krótkim czasie poszłam tam ponownie i zapytałam jak to możliwe, że wyszły mi prawie czarne. Oczywiście nie uzyskałam sensownej odpowiedzi. Za to pani zaproponowała mi preparat, który w sposób bardzo łagodny sciągnie mi ten ciemny kolor. Preparat ten można stosować trzy razy pod rząd. Użyłam go raz i nie wierzyłam, że kolor wyszedł ładny i włosy nie są zniszczone. Po kilku dniach tak jak radziła pani wróciłam po farbę o ton jaśniejszą niż poprzednia. I co zobaczyłam po pofarbowaniu.....prawie czarny I znowu jak ta głupia wróciłam do hurtowni. Pani znowu zaproponowała ściągnięcie koloru tym samym preparatem ale powiedziała, że muszę poczekać z farbowaniem co najmniej tydzień, ponieważ potrzeba czasu na reakcję chemiczną tak więc znowu ściągnęłam kolor i poczekałam 2 tyg zanim położyłam farbę i coooo...znowu prawie czarne. Czytałam we wcześniejszych postach, że po użyciu tego typu preparatów należy jak najszybciej położyć farbę, by włosy nie wróciły do poprzedniego koloru czyli prawie czarnego. No więc ostatni raz postanowiłam zaryzykować i rozjaśniłam tym włosy i zaraz następnego dnia położyłam profesjonalną farbę.....uwaga....7.0, bo tak doradziła mi ta sama pani z hurtowni, przy czym powiedziała, żebym poczekała kilka dni zanim ją położę na włosy. Ja się zaparłam bo skoro wcześniej zgodnie z sugestią tej pani czekałam możliwie najdłużej czyli 2 tyg to teraz zgodnie z zaleceniami forumowiczek nie będę czekała tak długo. I coooo.....znowu prawie czarne Nie mam już sił, ale na moim przykładzie chcę Wam napisać, że wg mnie nie warto tego używać. Na preparaty wydałam w sumie ponad 80 zł plus 3 razy farba po 35 zł czyli razem wyszło mi w ciągu miesiąca zdecydowanie więcej niż za wizytę u fryzjera.... o ja głupia.
I jeszcze jedno...skoro wg tej pani ten preaparat jest tak samo skuteczny jak rozjasniacz ale nie niszczy włosów to dlaczego żeby uzyskać jaśniejsze włosy u fryzjera to trzeba użyć dekoloryzatora lub rozjaśniacza. Myslę, że ten praparat jest nieskuteczny i dlatego nie używają go fryzjerzy. Jest to tylko moja opinia i być może ktoś ma inne doświadczenia z tego typu preparatami. Nie polecam go na pewno.
Ale się rozpisałam
Pozdrawiam
@monika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 22:22   #45
MilkyGirl
Raczkowanie
 
Avatar MilkyGirl
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 73
Dot.: Produkty łagodnie ściągające kolor z farbowanych włosów

Cytat:
Napisane przez @monika Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Chciałabym się podzielić opinią na temat produktu, który łagodnie sciąga kolor.
Farbowałam włosy u fryzjera ale jakiś czas temu znajoma podpowiedziała mi o hurtowni, która posiada w sprzedaży produkty profesjonalne.
Kupiłam farbę jasny brąz 5.0 i niestety wyszedł mi bardzo ciemny
( wcześniej miałam jasny brąz). Wściekłam się na siebie, że postanowiłam oszczędzić i sama pofarbować włosy. Po krótkim czasie poszłam tam ponownie i zapytałam jak to możliwe, że wyszły mi prawie czarne. Oczywiście nie uzyskałam sensownej odpowiedzi. Za to pani zaproponowała mi preparat, który w sposób bardzo łagodny sciągnie mi ten ciemny kolor. Preparat ten można stosować trzy razy pod rząd. Użyłam go raz i nie wierzyłam, że kolor wyszedł ładny i włosy nie są zniszczone. Po kilku dniach tak jak radziła pani wróciłam po farbę o ton jaśniejszą niż poprzednia. I co zobaczyłam po pofarbowaniu.....prawie czarny I znowu jak ta głupia wróciłam do hurtowni. Pani znowu zaproponowała ściągnięcie koloru tym samym preparatem ale powiedziała, że muszę poczekać z farbowaniem co najmniej tydzień, ponieważ potrzeba czasu na reakcję chemiczną tak więc znowu ściągnęłam kolor i poczekałam 2 tyg zanim położyłam farbę i coooo...znowu prawie czarne. Czytałam we wcześniejszych postach, że po użyciu tego typu preparatów należy jak najszybciej położyć farbę, by włosy nie wróciły do poprzedniego koloru czyli prawie czarnego. No więc ostatni raz postanowiłam zaryzykować i rozjaśniłam tym włosy i zaraz następnego dnia położyłam profesjonalną farbę.....uwaga....7.0, bo tak doradziła mi ta sama pani z hurtowni, przy czym powiedziała, żebym poczekała kilka dni zanim ją położę na włosy. Ja się zaparłam bo skoro wcześniej zgodnie z sugestią tej pani czekałam możliwie najdłużej czyli 2 tyg to teraz zgodnie z zaleceniami forumowiczek nie będę czekała tak długo. I coooo.....znowu prawie czarne Nie mam już sił, ale na moim przykładzie chcę Wam napisać, że wg mnie nie warto tego używać. Na preparaty wydałam w sumie ponad 80 zł plus 3 razy farba po 35 zł czyli razem wyszło mi w ciągu miesiąca zdecydowanie więcej niż za wizytę u fryzjera.... o ja głupia.
I jeszcze jedno...skoro wg tej pani ten preaparat jest tak samo skuteczny jak rozjasniacz ale nie niszczy włosów to dlaczego żeby uzyskać jaśniejsze włosy u fryzjera to trzeba użyć dekoloryzatora lub rozjaśniacza. Myslę, że ten praparat jest nieskuteczny i dlatego nie używają go fryzjerzy. Jest to tylko moja opinia i być może ktoś ma inne doświadczenia z tego typu preparatami. Nie polecam go na pewno.
Ale się rozpisałam
Pozdrawiam
O jakim preparacie mówisz? Jakiej firmy?
MilkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 18:14   #46
@monika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 46
Dot.: Produkty łagodnie ściągające kolor z farbowanych włosów

Subrina professional eliminator
@monika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 23:27   #47
MilkyGirl
Raczkowanie
 
Avatar MilkyGirl
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 73
Dot.: Produkty łagodnie ściągające kolor z farbowanych włosów

Myśle że trafilam w wątek bo innego o tego typu dekoloryzatorach nie ma.Mam podstawowe pytanie dotyczace Color Peel Prosalon, czy nakładamy na umyte włosy czy "kilkudniowe" ? Lepiej na suche czy wilgotne?

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez @monika Pokaż wiadomość
Subrina professional eliminator
Nie znam,czy dalej coś próbujesz robić z włosami?
MilkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-12 23:27:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.