Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-18, 10:49   #1081
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
eeee... to mnie nikt nie przebije: myję włosy popołudniu. Kładę się spać z mokrymi, a wstaję jeszcze z wilgotnymi od spodu. Rano staram się nie czesać, bo jak wbiję szczotkę to robi się szopa
No niestety, ja nie mam JUŻ ani tak gęstych, ani tak długich włosów (domyślam się, że Twoje są właśnie takie skoro tak długo schną). A kiedyś były naprawdę piękne. Starość nie radość
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 11:07   #1082
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4693186 0]Może dronem wyślą

Widzę, że deliberujecie o stylizacji włosów Ja mam fryz typu out of bed, myję włosy codziennie rano, wcieram w jeszcze wilgotne odrobinę olejku/odżywki, suszę z głową zwieszoną w dół, jak skończę suszyć, podnoszę głowę, robię headbanga i włala ! Wyglądam na potarganą, czyli tak jak powinno być No, coś tam jeszcze palcami poprawię Dobre strzyżenie to podstawa.
Jakbym miała rzeźbić fale na szczocie, utrwalać piankami, lakierami i te de, to bym w pracy była koło południa.[/QUOTE]

Zgadzam się ze dobre strzyżenie to podstawa! Ja muszę myć włosy rano (codziennie), jem śniadanie to się podsuszaja (mam cienkie i pół długie to szybko to idzie), później trochę thickening spray, suszarka i szczotka taka okrągła, albo suszarko-lokówka, czy jak to się zwie, żeby je dosuszyc i ułożyć i viola! Długo to nietrwa a trzymają się cały dzień
Ale mam dobrego fryzjera więc to w 80% pewnie jego zasługa
Bo jak co 2-3 miesiące nie pójdę na podcięcie to dłużej się musze nad nimi pobawić
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

I chciałam donieść ze przetestowalam Invisible Oil B&B i jest ok, wygładza włosy, nie ma flyaways, lśnią ładnie ale jak to ktoś napisał, skład jest standardowy, silikony i oleje, dostałam takie coś kiedyś w prezencie od fryzjera i działaniem się nie różni, choć nie mam pojęcia ile kosztują, jednak B^B pewnie droższy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 11:10   #1083
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Zgadzam się ze dobre strzyżenie to podstawa! Ja muszę myć włosy rano (codziennie), jem śniadanie to się podsuszaja (mam cienkie i pół długie to szybko to idzie), później trochę thickening spray, suszarka i szczotka taka okrągła, albo suszarko-lokówka, czy jak to się zwie, żeby je dosuszyc i ułożyć i viola! Długo to nietrwa a trzymają się cały dzień
Ale mam dobrego fryzjera więc to w 80% pewnie jego zasługa
Bo jak co 2-3 miesiące nie pójdę na podcięcie to dłużej się musze nad nimi pobawić
Podpisuje sie pod tym co pisałas. Tak samo uwazam. I tak samo sie bawie z włosami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 11:27   #1084
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4693232 7]No niestety, ja nie mam JUŻ ani tak gęstych, ani tak długich włosów (domyślam się, że Twoje są właśnie takie skoro tak długo schną). A kiedyś były naprawdę piękne. Starość nie radość [/QUOTE]

Nie wierzę w to, że to kwestia wieku, bo mój dziadek ma 83 lata, a włosy jak szczecinę Może jest jakiś inny problem? Hormony, slsy, zła dieta itd. No powodów może być milion.
Moje włosy nie są aż tak gęste jak dziadka czy mamy, ale jest ich sporo. I są bardzo porowate to potęguje efekt szopy na głowie.
Kiedyś bardzo wypadały mi włosy. Odkąd używam szamponów bez sls, naturalne oleje i biorę Solgar znacznie się to ograniczyło.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 11:36   #1085
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ja tam jestem leń i nie myję włosów codziennie. Mam długie, zasadniczo proste (jak pójdę spać z mokrymi to robią mi się lekkie fale), ale puszące się włosy, więc najczęściej je prostuję. Następnego dnia związuję w gładki kucyk (często w wysoki koński ogon), czasem zrobię koka na wypełniaczu i to wsio. Od wielkiego dzwonu (np. dziś ) kręcę włosy na takiej lokówce (efekt u mnie ładniejszy niż u blogerki ) i wyglądam jak dzidzia piernik . Moja mama i mąż uwielbiają jednak moją burzę loków .

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Nie wierzę w to, że to kwestia wieku, bo mój dziadek ma 83 lata, a włosy jak szczecinę Może jest jakiś inny problem? Hormony, slsy, zła dieta itd. No powodów może być milion.
Moje włosy nie są aż tak gęste jak dziadka czy mamy, ale jest ich sporo. I są bardzo porowate to potęguje efekt szopy na głowie.
Kiedyś bardzo wypadały mi włosy. Odkąd używam szamponów bez sls, naturalne oleje i biorę Solgar znacznie się to ograniczyło.
A ja czytałam, że włosy też się starzeją. Nie wiem, czy to prawda, ale nie wnikając w uzasadnienia takiego poglądu, a patrząc po sobie, twierdzę, że tak .

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-06-18 o 11:44 Powód: literówka
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 11:40   #1086
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Nie wierzę w to, że to kwestia wieku, bo mój dziadek ma 83 lata, a włosy jak szczecinę Może jest jakiś inny problem? Hormony, slsy, zła dieta itd. No powodów może być milion.
Moje włosy nie są aż tak gęste jak dziadka czy mamy, ale jest ich sporo. I są bardzo porowate to potęguje efekt szopy na głowie.
Kiedyś bardzo wypadały mi włosy. Odkąd używam szamponów bez sls, naturalne oleje i biorę Solgar znacznie się to ograniczyło.
Nie no, ja wiem jakie są powody, ale nie chciałam się wywnętrzać publicznie Tak sobie palnęłam z tą rzekomą starością do której bądź co bądź mi jeszcze hoo hoo hoooo

Nie lubię się bawić z tymi produktami do stylizacji, nie czuję tego, brak mi polotu czy co tam się chce. Wolę jak samo się układa

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja czytałam, że włosu też się starzeją.
Nie tyle włosy, co cebulki włosowe, czyli skóra na głowie. No chyba widać różnicę między włosami staruszki po menopauzie a dziewczyny w pełnym rozkwicie estrogenowym, że to tak ujmę
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 11:44   #1087
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4693313 8]
Nie tyle włosy, co cebulki włosowe, czyli skóra na głowie. No chyba widać różnicę między włosami staruszki po menopauzie a dziewczyny w pełnym rozkwicie estrogenowym, że to tak ujmę [/QUOTE]
Tak, tak, użyłam skrótu myślowego
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 12:14   #1088
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Z Bumble&bumble mam ten balsam do prostowania włosów. Szukałam następcy trudno dostępnego u nas obecnie Fekkai ironless streightening balm. Znalazłam recenzję , a ponieważ lubię recenzentkę i na jej opiniach się nigdy nie zawiodłam balsam kupiłam i bardzo go chwalę. Jest dla mnie nawet lepszy od Fekkai.

O innych produktach Bumble się nie wypowiem - nie miałam i raczej nie będę próbować, bo nic innego z ich oferty mnie nie zaciekawia i z opisu nie byłoby odpowiednie dla moich włosów. No może skusiłaby się jeszcze na brylantynę.
__________________
No silicone




Edytowane przez jelonki
Czas edycji: 2014-06-18 o 12:15
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 12:17   #1089
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ależ ja bym chciała NIE myć włosów codziennie ale moje cienkie włosy się placza niemiłosiernie, odciska się na nich wszystko, więc jak rano wstaje to..... A tak bym w łóżku polezala pół godziny dłużej. ?..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 12:21   #1090
naticzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 74
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Dzisiaj w Organique dowiedziałam się, że peeling enzymatyczny do twarzy został tymczasowo wycofany ze sprzedaży z powodu tych podrażnień o których tu pisałyście.
naticzak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 12:36   #1091
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Z Bumble&bumble mam ten balsam do prostowania włosów. Szukałam następcy trudno dostępnego u nas obecnie Fekkai ironless streightening balm. Znalazłam recenzję , a ponieważ lubię recenzentkę i na jej opiniach się nigdy nie zawiodłam balsam kupiłam i bardzo go chwalę. Jest dla mnie nawet lepszy od Fekkai.

O innych produktach Bumble się nie wypowiem - nie miałam i raczej nie będę próbować, bo nic innego z ich oferty mnie nie zaciekawia i z opisu nie byłoby odpowiednie dla moich włosów. No może skusiłaby się jeszcze na brylantynę.
A jak stosujesz ten balsam prostujący?
Ja do prostowania (dla ochrony) używam takiego produktu - całkiem fajny. Gdybym jednak doczytała info ze strony Sephory, że to kategoria "włosy po trwałej ondulacji", to bym nie kupiła, bo takowej nigdy nie robiłam .

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Ależ ja bym chciała NIE myć włosów codziennie ale moje cienkie włosy się placza niemiłosiernie, odciska się na nich wszystko, więc jak rano wstaje to..... A tak bym w łóżku polezala pół godziny dłużej. ?..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No jak mus, to mus. Jak miałabym tego typu włosy, co Ty, też pewnie bym się męczyła z codziennym myciem .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 12:56   #1092
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A jak stosujesz ten balsam prostujący?
Ja do prostowania (dla ochrony) używam takiego produktu - całkiem fajny. Gdybym jednak doczytała info ze strony Sephory, że to kategoria "włosy po trwałej ondulacji", to bym nie kupiła, bo takowej nigdy nie robiłam .

Niewielką ilość rozcieram na dłoniach i nimi przeczesuję/głaszczę wilgotne włosy, a potem dosuszam suszarką.
Balsam dodatkowo ma śliczny zapach, który nawet dość długo się utrzymuje.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 13:38   #1093
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez naticzak Pokaż wiadomość
Dzisiaj w Organique dowiedziałam się, że peeling enzymatyczny do twarzy został tymczasowo wycofany ze sprzedaży z powodu tych podrażnień o których tu pisałyście.
O proszę to mnie tak załatwił i to ja jako pierwsza zgłosiłam sprawę. Tak to jest jak się chce zmieniać skład .
Oczywiście po tym peelingu wyskoczyły mi dwa wulkany na żuchwie. Smaruję aknemycinem plus i na szczęście trochę podeschły. Jakiś czas temu walczyłam z pryszczolami i miałam stracha, że przez ten badziew jest nawrót.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2014-06-18 o 13:42
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 14:40   #1094
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Niewielką ilość rozcieram na dłoniach i nimi przeczesuję/głaszczę wilgotne włosy, a potem dosuszam suszarką.
Balsam dodatkowo ma śliczny zapach, który nawet dość długo się utrzymuje.
Dzięki .
Może kiedyś się skuszę.

Edit: po przeczytaniu zalinkowanej recenzji już przy najbliższej okazji nabędę

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-06-18 o 14:42
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 15:31   #1095
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Ależ ja bym chciała NIE myć włosów codziennie ale moje cienkie włosy się placza niemiłosiernie, odciska się na nich wszystko, więc jak rano wstaje to..... A tak bym w łóżku polezala pół godziny dłużej. ?..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ojej, ja myję włosy raz na 5-7 dni i nie wyobrażam sobie częściej
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 15:52   #1096
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
ojej, ja myję włosy raz na 5-7 dni i nie wyobrażam sobie częściej
tez niestety myje codziennie
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 15:56   #1097
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
tez niestety myje codziennie

No wiem wiem


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 16:13   #1098
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ja też myję codziennie, kwestia przyzwyczajenia ale wolałabym nie na dodatek odkąd na Wizażu zachęciłam się do olejowania i innych bez silikonu produktów to bardziej o nie dbam choć radykalna nie jestem, więc i tak moje dbanie to 40% tego, co robią dziewczyny na wątkach o włosach kręconych. Ale dzięki Wizażowi i netowi sama się obcinam metodą na pięć kitek i wyglądam identycznie, jak od fryzjera
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 16:21   #1099
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ja tam chętnie myję głowę codziennie. Często zmieniam perfumy więc nie wyobrażam sobie skrapiania np. szyi (widomo, że włosy też się o szyję ocierają, więc nasiąkają zapachem perfum nałożonych na te okolice) codziennie innym zapachem przez kolejne 3, 5 czy 7 dni. To by była istna zapachowa bomba po paru dniach.
Zajmuje mi to rano nie więcej niż 20-25 minut razem cały zabieg włączając w to suszenie. Tak się już do tego przyzwyczaiłam, że w ogóle nie traktuję tego w kategoriach jakichś uciążliwości.
Każdy robi jak mu pasuje i luz.

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ale dzięki Wizażowi i netowi sama się obcinam metodą na pięć kitek i wyglądam identycznie, jak od fryzjera
Serio ? A gdzie można poczytać o czymś takim ?
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 16:31   #1100
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4693689 5]

Serio ? A gdzie można poczytać o czymś takim ?[/QUOTE]

na wątku o cięciu włosów kręconych i w ogóle o włosach kręconych

http://www.anwen.pl/2010/11/jak-samo...ugie-wosy.html

ja robię zazwyczaj na 5-ęć albo 7 kucyków
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 19:12   #1101
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki .
Może kiedyś się skuszę.

Edit: po przeczytaniu zalinkowanej recenzji już przy najbliższej okazji nabędę
1.

2.
możesz kupić najpierw miniaturkę za 59 zł bez promocji
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 19:46   #1102
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
na wątku o cięciu włosów kręconych i w ogóle o włosach kręconych

http://www.anwen.pl/2010/11/jak-samo...ugie-wosy.html

ja robię zazwyczaj na 5-ęć albo 7 kucyków
Ciekawa sprawa. Czego to ludzie nie wymyślą
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 19:55   #1103
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46922286]Nalozylam na wilgotne wlosy znow sprej. Nie gniotlam wlosow, bo to nie ma wiekszego sensu w moim przypadku. Zwiazalam w ciasnego koka. Wyszedl nawet ladny lokowany misz masz. Wytrzymal 3 minuty .[/QUOTE]

Równie dobrze można nic nie stosować, efekt byłby pewnie taki sam

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Ależ ja bym chciała NIE myć włosów codziennie
Ja tak samo. Niby to tylko 15-20 minut, ale czasem chciałoby się po prostu tylko spiąć/związać/przeczesać włosy i wybiec z domu, bez tych wszystkich ceregieli.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 20:14   #1104
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ja tez codziennie myje. Ale czasami mnie to meczy, szczegolnie zimą
Przy czym staram sie myc wlosy wieczorem, jestem zbyt wielkim spiochem Rano zawsze cierpie na niedobory czasowe.
Suche szampony uwazam za fajny wynalazek i zdarzalo mi sie uzywac w sytuacjach kryzysowych ( czytaj: znowu zaspalam do pracy )
Srodków do stylizacji uzywam od wielkiego dzwonu, nie za bardzo lubie i szczerze mowiac nie rozumiem po co uzywac czegos co kosztuje majatek i ma nam zapewnic wyglad wlosow prostu z lozka po polgodzinym modelowaniu
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 20:33   #1105
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4693186 0]Może dronem wyślą
[/QUOTE]

Mozliwe . W koncu na kartonikach Diora sa kody pocztowe, wiec dron moglby je jakos zczytac .

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Z Bumble&bumble mam ten balsam do prostowania włosów. Szukałam następcy trudno dostępnego u nas obecnie Fekkai ironless streightening balm. Znalazłam recenzję , a ponieważ lubię recenzentkę i na jej opiniach się nigdy nie zawiodłam balsam kupiłam i bardzo go chwalę. Jest dla mnie nawet lepszy od Fekkai.

O innych produktach Bumble się nie wypowiem - nie miałam i raczej nie będę próbować, bo nic innego z ich oferty mnie nie zaciekawia i z opisu nie byłoby odpowiednie dla moich włosów. No może skusiłaby się jeszcze na brylantynę.
Opis ciekawy, choc moje wlosy prostsze juz byc nie moga chyba.

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
ojej, ja myję włosy raz na 5-7 dni i nie wyobrażam sobie częściej
A zapytam z ciekawosci: nie brzydzisz sie mycia wlosow tak rzadko? Mnie az telepie na sama mysl. W powietrzu unosi sie przeciez caly syf: bakterie, zarazki, wirusy, kurz, kal, mocz itp. Z tym wszystkim czlowiek ma kontakt. Jak sobie pomysle, ze mialabym wlosy nieumyte polozyc na poduszce to zbiera mi sie na wymioty. Te wlosy zreszta dotykalyby mojej twarzy. Fuuu.
Ja jestem wybitny czyscioszek, czasami az do przesady, wiec widmo brudnych wlosow mnie przeraza . Podziwiam Twoje retro podejscie do higieny, serio. Ja bym usnac nie mogla pewnie.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-06-18 o 20:36
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 20:34   #1106
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4693689 5]Ja tam chętnie myję głowę codziennie. Często zmieniam perfumy więc nie wyobrażam sobie skrapiania np. szyi (widomo, że włosy też się o szyję ocierają, więc nasiąkają zapachem perfum nałożonych na te okolice) codziennie innym zapachem przez kolejne 3, 5 czy 7 dni. To by była istna zapachowa bomba po paru dniach.
Zajmuje mi to rano nie więcej niż 20-25 minut razem cały zabieg włączając w to suszenie. Tak się już do tego przyzwyczaiłam, że w ogóle nie traktuję tego w kategoriach jakichś uciążliwości.
Każdy robi jak mu pasuje i luz.[/QUOTE]
Ja używam tych samych perfum dopóki nie umyję włosów, czyli co 2 do 4 dni. Umycie, wysuszenie i zrobienie fryzury zabiera mi jednak minimum 30 minut, prawie drugie tyle makijaż, więc czasem wolę się wyspać i związać włosy .

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
na wątku o cięciu włosów kręconych i w ogóle o włosach kręconych

http://www.anwen.pl/2010/11/jak-samo...ugie-wosy.html

ja robię zazwyczaj na 5-ęć albo 7 kucyków
Ale czad . Sama jednak chyba bym się nie odważyła, zwłaszcza, że włosy noszę długie i na prosto obcięte.

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
1.

2.
możesz kupić najpierw miniaturkę za 59 zł bez promocji
O, dzięki, nawet nie zauważyłam, że jest miniatura, bo na stronie Sephory dwie pojemności są w osobnych kategoriach i z różnym opisem .

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Równie dobrze można nic nie stosować, efekt byłby pewnie taki sam



Ja tak samo. Niby to tylko 15-20 minut, ale czasem chciałoby się po prostu tylko spiąć/związać/przeczesać włosy i wybiec z domu, bez tych wszystkich ceregieli.
Mnie 15 minut zabiera czasem uczesanie włosów w koński ogon . Wszystko musi być idealnie, żaden kosmyk nie może odstawać, takie zboczenie .

Edit - o rany, James, wychodzę przy Tobie na brudasa

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-06-18 o 20:38
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 20:48   #1107
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Równie dobrze można nic nie stosować, efekt byłby pewnie taki sam
Dalam ostatnia szanse Bublowi dzis. Nawalilam chyba pol butelki na wlosy i zrobilam trzy mini koki. Wlosy byly jeszcze bardziej splatane niz wczoraj. Moje fale oczywiscie nie daly rady nawet 5 minut wytrzymac. Teraz mam suche siano na glowie.

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Edit - o rany, James, wychodzę przy Tobie na brudasa
No co Ty, nawet tak nie mysl .

Zagailam po prostu z ciekawosci, bo ja bym psychicznie nie dala rady myc wlosow co 7 dni (o takim czasie byla mowa w tamtym poscie). Znalam kiedys dziewczyne, co myla wlosy co 2 tygodnie takze wiesz .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 20:51   #1108
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Też podziwiam mycie włosów raz w tygodniu Ja myję co dwa - trzy dni, chyba ze biegam częściej, to wtedy po każdym bieganiu. Argumentu z perfumami zazdroszczę, absolutnie nie mogę perfumować szyi, zadrapałabym się na amen.

Ale z ciekawości kupiłam dziś suchy szampon Dove, ciekawam co to za cudo.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 20:54   #1109
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46940527]W powietrzu unosi sie przeciez caly syf: bakterie, zarazki, wirusy, kurz, kal, mocz itp.[/QUOTE]
O unoszącym się w powietrzu moczu i kale jeszcze nie słyszałam ale będę uważać co by się w jakiś nie wpakować
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 20:58   #1110
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46940566] No co Ty, nawet tak nie mysl .

Zagailam po prostu z ciekawosci, bo ja bym psychicznie nie dala rady myc wlosow co 7 dni (o takim czasie byla mowa w tamtym poscie). Znalam kiedys dziewczyne, co myla wlosy co 2 tygodnie takze wiesz .[/QUOTE]
To dobrze , trochę mi ulżyło . Niemniej nie ma o czym mówić - ze świeżo umytymi włosami czuję się najlepiej. Lubię jednak nosić związane, a moje lepiej trzymają się w kucyku następnego dnia po myciu, niż całkiem świeże. Tak czy inaczej 2 tygodnie bez mycia włosów to dla mnie abstrakcja .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.