Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-01, 19:57   #4891
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Mnie też
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 00:40   #4892
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Ihoka Pokaż wiadomość
Mam pytanie dotyczące potrójnego kwasu hialuronowego z ZSK. Sklep oferuje ten kwas w formie gotowego roztworu oraz proszku, który jest dużo tańszy. Ciężko jest go samodzielnie rozpuścić w wodzie? Potrzeba żmudnego mieszania? Mam w tym zerowe doświadczenie, boję się, że zmarnuję półprodukty i pieniądze. Próbował ktoś?
kiedyś kupiłam w proszku i się zmarnował - mimo długiego mieszania skończyłam z glutami i nierozmieszanym proszkiem, który za nic nie chciał się rozpuścić.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 11:09   #4893
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dostałyście już swoje przesyłki zamawiane we wtorek? Zapłaciłam za swoje zamówienie dzisiaj i dzisiaj też wyjdzie przesyłka, zastanawiam się czy jest szansa, żeby dotarła do mnie jeszcze jutro czy przeleży cały weekend na jakimś magazynie w niekorzystnych warunkach
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 11:35   #4894
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Nie wiem - dostałam jakieś smsy z Pocztexu, że dziś będą dwie paczki - ale ZSK to chyba zwykłą paczką wysyła?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 12:00   #4895
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Za 9.90 to chyba tylko zwykła paczka
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 13:46   #4896
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Do mnie paczka z ZSK idzie Pocztexem 48 (ta darmowa wysyłka). Wysłali we wtorek pod wieczór i dzisiaj dotrze według tego emonitoringu.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 13:51   #4897
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

To dziwne, bo ja nie dostałam żadnego linka do śledzenia, a podczas zakupu nie miałam możliwości wyboru rodzaju dostawy.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 13:56   #4898
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Do mnie przyszedł sms i to musi być ZSK bo paczka idzie z Legnicy a zawsze stamtąd dostaję paczuszki od nich. Co do wyboru dostawy to chyba miałam tam wybór i właśnie wybrałam "PACZKA Poczta Polska" za darmo, DHL był płatny.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 16:36   #4899
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

No ale właśnie chodzi nam o to, że ,,Paczka Poczta" to raczej zwykła paczka pocztowa a nie kurier Pocztex


edit: sprawdziłam link i jeden mój pocztex to też Legnica, więc może faktycznie. Ale nadal nie ma w moim mieście, więc może jutro dojdzie.

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2015-12-03 o 16:38
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 17:16   #4900
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

To moje trzecie zamówienie z ZSK i za każdym razem brałam właśnie tę paczkę (zawsze za darmo bo dobijałam do tego ich progu) i za każdym razem był to właśnie Pocztex 48. Więc się zgadza. To nawet lepiej że paczka "niezwykła" bo przynajmniej sms był i wiedziałam kiedy się spodziewać przesyłki w domu, ja jestem zadowolona i mi to nie przeszkadza absolutnie.

Dostałam dzisiaj moje zamówienie złożone we wtorek popołudniu.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 17:39   #4901
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Faktycznie Pocztex, przed chwilą dostałam smsa z numerem nadania, inne paczki na które czekam zamawiałam do paczkomatu. Zwykle nie zależy mi aż tak na czasie, ale nie lubię zamawiać takich rzeczy zimą/latem, bo boję się, że jak przeleżą przez weekend w rozgrzanym/zimnym magazynie to co wrażliwsze półprodukty się zepsują, albo stracą właściwości
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 17:43   #4902
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
To moje trzecie zamówienie z ZSK i za każdym razem brałam właśnie tę paczkę (zawsze za darmo bo dobijałam do tego ich progu) i za każdym razem był to właśnie Pocztex 48. Więc się zgadza. To nawet lepiej że paczka "niezwykła" bo przynajmniej sms był i wiedziałam kiedy się spodziewać przesyłki w domu, ja jestem zadowolona i mi to nie przeszkadza absolutnie.

Dostałam dzisiaj moje zamówienie złożone we wtorek popołudniu.
Nam też nie przeszkadza Chodziło o wyliczenie czasu na dostawę dla Zapaałki
Też zamawiałam popołudniu i nie ma
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 21:36   #4903
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja też nie lubię kiedy moje paczuchy leżakują przez weekend gdzieś w magazynie ale już lepiej żeby paczka leżakowała właśnie teraz kiedy jest chłodniej niż latem, więc wydaje mi się że możesz być spokojna. Nic się Twoim rzeczom nie powinno stać według mnie.

Czas dostawy pewnie od miejscowości konkretnej zależy... Bo moja paczka wylądowała z tej Legnicy właśnie tylko w WER Wrocław po czym poleciała już do docelowego miasta z którego została doręczona.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 22:06   #4904
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Miałam już do czynienia z leżakującymi w bardzo zimnym magazynie olejami, długo były tak mętne i paskudne, że wahałam się czy nadają się jeszcze do użycia, dlatego tak teraz dmucham na zimne Nie zapowiada się jednak na mrozy w ten weekend więc nie będzie źle

Co ciekawego kupiłyście? Jakieś ciekawe pomysły na kosmetyki?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 07:58   #4905
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja w sumie zamówiłam głównie olejki, których zamierzam używać solo do paznokci, włosów i na buzię (jojoba i tamanu zwłaszcza, ale mam też morelę po której się spodziewam cudów i kilka innych). Wyciąg z kocanki zamówiłam ponownie bo dodaję go do kremu, a na bazie hydrolatu różanego mam zamiar stworzyć jakiś delikatniejszy tonik.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 08:11   #4906
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Miałam już do czynienia z leżakującymi w bardzo zimnym magazynie olejami, długo były tak mętne i paskudne, że wahałam się czy nadają się jeszcze do użycia, dlatego tak teraz dmucham na zimne Nie zapowiada się jednak na mrozy w ten weekend więc nie będzie źle

Co ciekawego kupiłyście? Jakieś ciekawe pomysły na kosmetyki?
Byłam przekonana, że olejom szkodzi tylko ciepło, zimno nie. Nawet na tych jadalnych często jest info, że zmętnienie pod wpływem zimna nie wpływa na właściwości. Ja ogólnie wszystkie oleje, których na bieżąco nie używam, trzymam w lodówce i często są zmętnione.

Ja już nie szaleję w biochemicznych sklepach, bo straciłam serce do merdania. Znów się nie mogę zabrać za tonik migdałowy, choć kwas przypomina o sobie przy każdym otwarciu lodówki
Kupiłam duży żel HA 1,5%, dwa hydrolaty, kilka olejków eterycznych (w tym copaiba, miałam dawno temu z BU) , liposomy na naczynka (wlewam do hydrolatów).
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 09:41   #4907
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Byłam przekonana, że olejom szkodzi tylko ciepło, zimno nie. Nawet na tych jadalnych często jest info, że zmętnienie pod wpływem zimna nie wpływa na właściwości. Ja ogólnie wszystkie oleje, których na bieżąco nie używam, trzymam w lodówce i często są zmętnione.

Ja już nie szaleję w biochemicznych sklepach, bo straciłam serce do merdania. Znów się nie mogę zabrać za tonik migdałowy, choć kwas przypomina o sobie przy każdym otwarciu lodówki
Kupiłam duży żel HA 1,5%, dwa hydrolaty, kilka olejków eterycznych (w tym copaiba, miałam dawno temu z BU) , liposomy na naczynka (wlewam do hydrolatów).
Też trzymam niektóre oleje w lodówce i nic się z nimi nie dzieje, ale to zawsze kilka stopni na plusie, a te moje kiedyś musiały nieźle przemarznąć. Niby wróciły później do 'normalnego' wyglądu, ale nie jestem pewna czy takie zamrażanie i odmrażanie pozostaje bez żadnego wpływu na właściwości.

Też straciłam na jakiś czas serce do mieszania, ale zmasowany atak przebarwień pozapalnych i zaskórników zmusił mnie do powrotu do kręcenia. Miało być taniej niż kupić gotowce, a tu 130 zł nie ma Wzięłam kilka kwasów i wybielaczy, standardowe nawilżacze i czarne mydło afrykańskie na próbę.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 09:17   #4908
Dimitrov
Raczkowanie
 
Avatar Dimitrov
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 57
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dlaczego na ZSK przy podsumowaniu zakupu (tzn. trochę wcześniej) za 200 zł wyświetla mi się, że przesyłka jest za darmo? Sprawdzałam na stronie i ZSK napisało, że darmowa jest przesyłka od 300 zł, a od 200 w formie prezentu, ale nie zawsze, jako prezent dają właśnie albo tę przesyłkę albo olej kosmetyczny (chyba z baobabu). O co z tym chodzi?
Dimitrov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 09:26   #4909
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Chyba chodzi o to że jak zrobisz zamówienie powyżej 200 zł to automatycznie wysyłka jest za darmo (Poczta Polska) a jak dobijesz powyżej 300 zł to też jest za darmo (DHL) ale dostajesz ten olej i coś tam jeszcze.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 09:39   #4910
Dimitrov
Raczkowanie
 
Avatar Dimitrov
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 57
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Tylko, że tam pisało, że darmowa przy 200 złotych jest przesyłka >lub< ten olej, a tu mi wyskakuje, że przesyłka z automatu za free ;/ nie wiem czy się cieszyć czy szukać podstępu xd chciałam zrobić zamówienie za 170, ale skoro przy 200 zł jest darmo to zastanawiam się czy warto dobić do 200, tylko że jeśli będę musiała jednak zapłacić za przesyłkę to się popłaczę, bo jako licealistka na utrzymaniu rodziców nie mam za bardzo pieniędzy, a dwie stówy muszę zbierać przez 1,5 miesiąca xd
Dimitrov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 09:47   #4911
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Robiłam dwa razy zamówienie na ponad 200 zł i z automatu mi wyskoczyła darmowa wysyłka.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 09:51   #4912
Dimitrov
Raczkowanie
 
Avatar Dimitrov
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 57
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Okej Dzięki za pomoc
A z innej beczki, nie macie wrażenia, że na Mazidłach wszystko jest jakieś takie droższe niż np. na ZSK?
Dimitrov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 10:58   #4913
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Dimitrov Pokaż wiadomość
A z innej beczki, nie macie wrażenia, że na Mazidłach wszystko jest jakieś takie droższe niż np. na ZSK?
Droższe i z krótką datą
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 19:37   #4914
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Droższe i z krótką datą
O ile cenę jestem w stanie przeżyć (wynika ona zapewne też z pakowania w szklane butelki - a to lubię, choć pewnie jak będę miała mocno ograniczony budżet, to przestanie mi na nich zależeć), to krótkie daty ważności też mnie denerwują. ZSK pod tym względem wypada lepiej.
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 20:27   #4915
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Moyraa Pokaż wiadomość
O ile cenę jestem w stanie przeżyć (wynika ona zapewne też z pakowania w szklane butelki - a to lubię, choć pewnie jak będę miała mocno ograniczony budżet, to przestanie mi na nich zależeć), to krótkie daty ważności też mnie denerwują. ZSK pod tym względem wypada lepiej.
Ja za to nie lubię przepłacać za szklane opakowania, zwłaszcza wtedy, kiedy mam do czynienia z gęstszymi półproduktami, które ze szkła ciężko jest wydobyć.
Mazidła to pierwszy i najdłużej działający sklep z półproduktami na polskim rynku, wyrobili sobie dobrą opinię,mają bardzo dobre półprodukty i przez to mogą dowolnie ustalać ceny, a i tak będą mieli pełno klientów Bardzo lubiłam ten sklep, szkoda, że po tylu latach jakość tak spadła, a ja zanim się oglądnęłam musiałam całe, niemałe zamówienie wywalić do kosza
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 09:57   #4916
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ale to są przecież kosmetyki naturalne, więc krótka data raczej nie jest nowością. Ja się na mazidłach nigdy nie zawiodłam, ale wobec ZSK również nie mam zastrzeżeń
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 19:42   #4917
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
kiedyś kupiłam w proszku i się zmarnował - mimo długiego mieszania skończyłam z glutami i nierozmieszanym proszkiem, który za nic nie chciał się rozpuścić.
A ja bardzo polecam ten w proszku, już nie zamówię płynnego. Wsypałam cały proszek do zlewki z odpowiednia ilością wody, zostawiłam na noc, rano zamieszałam, zakonserwowałam i gotowe -jednolity żel, gęstszy od tego gotowego w żelu. Właściwie to ten zel robi się sam, jest tańszy, i sami decydujemy jakie rodzaje kwasu hialuronowego mamy w mieszance
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 20:37   #4918
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
ale to są przecież kosmetyki naturalne, więc krótka data raczej nie jest nowością. Ja się na mazidłach nigdy nie zawiodłam, ale wobec ZSK również nie mam zastrzeżeń
A dla mnie jest. Jeżeli większość zamówionych z Mazidel półproduktów przyszło ważnych jeszcze 3 miesiące, a te same z Zsk są ważne przez rok czy półtora to znaczy dla mnie, że wysylają starą partię i to mi się bardzo nie podoba. Nie miałabym pretensji zamawiając 1 gotowy kosmetyk naturalny, który spokojnie zużyję, ale przy sporej paczce konserwowanych półproduktów, których nijak nie przerobię na kosmetyki i nie zużyję w 3 miesiące, robi się problem. Może tylko mnie się tak trafiło, ale na razie nie mam zamiaru nic od nich zamawiać
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 08:11   #4919
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
A dla mnie jest. Jeżeli większość zamówionych z Mazidel półproduktów przyszło ważnych jeszcze 3 miesiące, a te same z Zsk są ważne przez rok czy półtora to znaczy dla mnie, że wysylają starą partię i to mi się bardzo nie podoba. Nie miałabym pretensji zamawiając 1 gotowy kosmetyk naturalny, który spokojnie zużyję, ale przy sporej paczce konserwowanych półproduktów, których nijak nie przerobię na kosmetyki i nie zużyję w 3 miesiące, robi się problem. Może tylko mnie się tak trafiło, ale na razie nie mam zamiaru nic od nich zamawiać
Nie no, u mnie tak źle nie było. Półprodukty zawsze były ważne minimum 8/10 miesięcy, ale w porównaniu z tymi z ZSK to i tak krótko. Nie wiem od czego to zależy. Także ogólnie nie narzekam. Bardzo lubię Mazidła.
Zawsze można w wiadomości przy zamówieniu poprosić, by przysłali półprodukty o w miarę długiej dacie ważności. Z tego co się zorientowałam (dotyczy nie tylko Mazideł), nie zawsze jest to możliwe, bo np. mają resztki, ale taka informacja i tak daje dobre skutki.
Pod względem dat ważności chwalić można e-naturalne - na stronie podają jak długo dany półprodukt jest ważny.

Co do jakości - masz na myśli półprodukty w ogóle, czy ich datę ważności?
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 10:56   #4920
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Moyraa Pokaż wiadomość
Nie no, u mnie tak źle nie było. Półprodukty zawsze były ważne minimum 8/10 miesięcy, ale w porównaniu z tymi z ZSK to i tak krótko. Nie wiem od czego to zależy. Także ogólnie nie narzekam. Bardzo lubię Mazidła.
Zawsze można w wiadomości przy zamówieniu poprosić, by przysłali półprodukty o w miarę długiej dacie ważności. Z tego co się zorientowałam (dotyczy nie tylko Mazideł), nie zawsze jest to możliwe, bo np. mają resztki, ale taka informacja i tak daje dobre skutki.
Pod względem dat ważności chwalić można e-naturalne - na stronie podają jak długo dany półprodukt jest ważny.

Co do jakości - masz na myśli półprodukty w ogóle, czy ich datę ważności?
Jeżeli chodzi o gratisy/próbki to pod tym względem Mazidła są naprawdę na plus. Przy tym ostatnim, nieszczęsnym zamówieniu poprosiłam o próbki ekstraktów na włosy do wcierki i dostałam 3 wielkie próbki ekstraktów, tyle że do użycia w maskach. No, ale ważne, że coś dostałam
Co do dat, widocznie ZSK i inne sklepy za bardzo mnie rozpuściły w tym temacie, nie pomyślałam, żeby jeszcze pisać wiadomość i prosić o wysłanie akurat do mnie świeższych półproduktów
Nie mam nic do zarzucenia jeśli chodzi o jakość, zawsze byłam zadowolona Chociaż ostatniego zamówienie nie było mi dane dobrze przetestować, kupiłam kilka składników do przygotowania serum, zanim wykończyłam wcześniejsze kosmetyki i ogarnęłam przepis to przeleciała mi data i bałam się już ich użyć. Zamawiałam też lecytynę, otwarłam ją już po dacie, była kompletnie nie do użytku, ale tutaj nie oceniam czy to wina sklepu, mogłabym mieć pretensje, gdybym otwarła od razu po odebraniu paczki. Poza tym wszystko ok
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.