Zmiana lekarza prowadzącego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-14, 12:41   #1
marcysia2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 122

Zmiana lekarza prowadzącego


Jestem obecnie w 28tyg. Ciaza przebiega prawidłowo, jednak ze wzgledu na moje problemy kardiologiczne od niedawna przebywam na zwolnieniu lekarskim. Wybierajac lekarza prowadzacego kierowalam sie szpitalem w ktorym pracuje. Do samego prowadzenie nie mam wiekszych zastrzeżeń (oprocz braku możliwości stalego kontaktu z lekarzem, nie chcial dac nr tel), jednak po zebraniu wielu opinii zdecydowalam sie zmienić szpital na porod. W zwiazku z tym chcialabym w tym ostatnim trymestrze dostać sie do ktoregos z lekarzy pracujacych w szpitalu na ktory sie ostatecznie zdecydowalam.

Najchetniej dociagnelabym wizyty u lekarza nr 1 i równolegle zaczela wizytowac u lekarza nr 2. Tutaj moje pytanie co zrobić z kartą ciąży? Czy prosić nowego lekarza o założenie nowej karty? Przy starym chcialbym zostać ze wzgledu ze na poczatku ciazy wykupilam pakiet na prowadzenie i nawet jak z niego calkiem zrezygnuje to pieniążków nie odzyskam, dodatkowo ze wzgledu na L4 chcialabym aby to on wypisywal mi je do końca.

Dziewczyny prosze Was o rade jak to rozegrać. To moja pierwsza ciąża i trochę bladze 😉
marcysia2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 20:41   #2
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Zmiana lekarza prowadzącego

Ja bym chyba poprosila nowego lekarza o zalozenie nowej karty ciazy.
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 07:46   #3
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Zmiana lekarza prowadzącego

Cytat:
Napisane przez marcysia2929 Pokaż wiadomość
Jestem obecnie w 28tyg. Ciaza przebiega prawidłowo, jednak ze wzgledu na moje problemy kardiologiczne od niedawna przebywam na zwolnieniu lekarskim. Wybierajac lekarza prowadzacego kierowalam sie szpitalem w ktorym pracuje. Do samego prowadzenie nie mam wiekszych zastrzeżeń (oprocz braku możliwości stalego kontaktu z lekarzem, nie chcial dac nr tel), jednak po zebraniu wielu opinii zdecydowalam sie zmienić szpital na porod. W zwiazku z tym chcialabym w tym ostatnim trymestrze dostać sie do ktoregos z lekarzy pracujacych w szpitalu na ktory sie ostatecznie zdecydowalam.

Najchetniej dociagnelabym wizyty u lekarza nr 1 i równolegle zaczela wizytowac u lekarza nr 2. Tutaj moje pytanie co zrobić z kartą ciąży? Czy prosić nowego lekarza o założenie nowej karty? Przy starym chcialbym zostać ze wzgledu ze na poczatku ciazy wykupilam pakiet na prowadzenie i nawet jak z niego calkiem zrezygnuje to pieniążków nie odzyskam, dodatkowo ze wzgledu na L4 chcialabym aby to on wypisywal mi je do końca.

Dziewczyny prosze Was o rade jak to rozegrać. To moja pierwsza ciąża i trochę bladze 😉
Nowy lekarz raczej sam poprosi o poprzednią kartę ciąży aby uzupełnić dane i założy własną kartę. Zawsze możesz zrobić ksero karty i dać nowemu lekarzowi.

Ja też zmieniałam lekarza w czasie ciąży i nie było z tym żadnego problemu.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 13:57   #4
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Zmiana lekarza prowadzącego

Ja zmieniam lekarza prowadzącego. Nowy najprawdopodobniej założy Ci swoją kartę.
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-25 14:57:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.