Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-22, 17:22   #4681
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez nieco Pokaż wiadomość
W odpowiedzi na pytania stanikowe, wyjaśniam, co następuje:

Różnice w rozmiarach brytyjskich i polskich wynikają z tego, że anglosasi liczą w calach i w swojej rozmiarówce uwzględniają podwójne literki np DD, FF itd, więc u nich rozmiar kolejny jest większy od poprzedniego o 2,5 cm. Na kontynencie rozmiar zmienia się co 2 cm.
Kalkulator pokazuje rozmiary brytyjskie, bo wyspiarze dawno zauważyli, ze kobiety maja różną budowę i miseczki przydałyby im się do K nawet, a obwody od 60. Marki do których stosuje się rozmiarówkę brytyjską to np Freya, Panache, Masquerade, Elle Macpherson, Rigby & Peller i wiele innych. Rozmiarówkę polską natomiast stosowć należy m.in. do Triumpha (ale on nie uznaje dużych literek), Feliny i oczywiście do rodzimej produkcji np. Avocado (piękne staniki). A producenci, którzy chcieli sobie ułatwić życie (bo z pewnością nie kobietom) albo w większości są niedouczeni, produkują 3 rozmiary na krzyż, bo po co jak brytyjczycy produkować 100 rozmiarów?

Ja też kiedyś nosiłam 75B i czasami wydawało mi sie za duże. Póżniej spróbowałam 70C i też było dobre, a teraz noszę 60F (brytyjskie) i jest bardzo dobre, a wyglądam lepiej. Gwarantuję, że wy też nie powinnyście nosić 75B ani 75A i taki rozmiar nie wyjdzie wam z kalkulatora. Kalkulator zaniża rzeczywisty obwód pod biustem, bowiem stanik powinien ściśle przylegac do ciała i w ten sposób podtrzymywać biust, a zapomina sie o tym, że gdy wymyślono rozmiary staników, to nie było jeszcze rozciągliwych tkanin, teraz trzeba to trochę zweryfikować.
Wszystkie na tym forum jesteście szczupłe i z pewnością 75 jeździ wam po ciele i przy każdym ruchu zmienia położenie. 75DD nosi moja siostra, któa jest naprawdę wysoką i postawną dziewczyną. Wy pewnie bez problemu wejdziecie w 60, 65.

Masima niestety moge cię rozczarować, że w bliźniaku za rogiem możesz nie kupić stanika we właściwym rozmiarze, takie sklepy są w mniejszości, choć w większych miastach są. Pozostaje internet, co jest wygodne. Pamiętaj jednak przy mierzeniu biustonosza, aby właściwie go założyć. Instrukcja: zakładasz stanik, pochylasz się, prawą ręką łapiesz za prawy fiszbin i pociągasz lekko, lewą rękę wkładasz pod ramiączko i wyciągasz spod pachy pierś układając ją w miseczce, tak samo z drugą. Dzięki temu stanik, który sprawiał wrażenie zbyt małego, może będzie dobry. Na początek warto zacząć od staników miękkich na fiszbinach, bo wtedy najlepiej widać jak pierś się w nim układa, a przeźroczyste koronki są bardzo seksi. Na zakupy warto zabrać ze sobą Piersówkę http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6e836a44a.html

Kurczę rozpisałam się, w razie czego pytajcie, ale odsyłam również na fora stanikowe, bo od stanika do Cosmelanu to jednak daleko, a nie chcę dostać lania za zaśmiecanie wątku.
Nieco uważam że masz racje odnośnie tej rozmiarówki i biustonoszy. Coś w tym jest. Ja zawsze miałam problemy z dobraniem właściwego biustonosza.Podejrzewam ze podobnie i inne dziewczyny, to co w sklepie na pierwszy rzut oka (czyt. pierwszą przymiarke) wydawało sie ekstra nie zdawało egzaminu juz na drugi dzień. Mniej więcej połowa z kupionych przeze mnie staników okazywała sie do . Możesz sobie wyobrazić że w moje szufladzie znalazły sie biustonosze o obwodzie pod biustem od 75 do 85 (!) i niby wszystkie były dobre. Ostatnio zatrzymałam sie na 75 C i wydawało mi sie ze jest juz super dopasowany ale teraz oglądając zdjećia na stronie do której podesłałaś link wiem ze to dalej nie jest to. Pozostaje mi kwestia sprawdzenia teraz tego wyliczonego rozmiaru w rzeczywistosci i potem juz trzymanie sie tej rozmiarówki.Moge kupować w internecie, nie ma problemu, zeby tylko na początku dopasować go odpowiednio.
Wiem że to nie ten wątek, ale super że wrzuciłaś na marginesie ten temat. Te stronki są super, jeszcze nie całkiem sie z nimi zapoznałam, ale teraz bede miec dużó czasu na to.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:25   #4682
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez nieco Pokaż wiadomość
I zapomniałam jeszcze

Kamilio mam nadzieję, że juz dobrze się czujesz. Ja ostatnio zjadłam kanapkę z przeterminowanym masłem (było z mojej własnej lodówki, co za wstyd) i było mi bardzo żle.

Oj Masima, to ty w najbliższym czasie fryzjera nie ujrzysz , ale może palmy ci zejdą, skoro tak dobrze reagujesz. Tylko te naczynka... kup sobie maść arnikową, choć na mnie nie działała dobrze, ale u innych sie sprawdzała. Ponadto ja polecałabym raczej preparaty z rutyna do łykania niźli samą wit. C

Nieco mam maść arnikową, ale prawde mówiąc boje sie cokolwiek innego teraz stosowac zeby sobie nie zaszkodzic. Hydravital ma byc na naczynka bo zawiera czystą witamine K. Ale jak widac coś kiepsko mu idzie jak na razie .....
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:47   #4683
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilo, jak dziś samopoczucie? Mam nadzieję, że już Ci zupełnie przeszło. Może to jaka grypa była? Zazwyczaj takie rzeczy trwają jedną dobę. Napisz jak Twoje zdrówko.

Ja dziś na zakupy, a od jutrzejszego ranka świętuję. Piąta rocznica ślubu ;-) To nasz sukces, bo ze mną ciężko wytrzymać więc podziwiam mojego mężusia za cierpliwosć i wyrozumiałość do moich, co raz to nowych i niekiedy zwariowanych pomysłów ;-)))))))
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:48   #4684
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza przypomnij ile tego sylimarolu trzeba zażywać, za chiny nie znajde tego postu gdzie o nim pisałaś, dwie godziny juz dzisiaj szukałam i na nic, a chce go kupić. Jak nie na plamy to moze na co inne pomoże, moja wątroba nadwątlona i tak bo smakoszem piwa jestem wielkim......
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:50   #4685
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Odnośnie naszego cudeńka to juz nie wiem, dawać to pod same oczy czy nie???? Mam taką kaszkę pod oczami i cienie. Myslałam, że Cos mi to przynajmniej zniweluje, jak nie pozbawi tego cholerstwa raz na zawsze. A teraz to już nie wiem czy aby to nie za mocne pod moje oczęta ;-)
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:56   #4686
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Malgosia0123 Pokaż wiadomość
Odnośnie naszego cudeńka to juz nie wiem, dawać to pod same oczy czy nie???? Mam taką kaszkę pod oczami i cienie. Myslałam, że Cos mi to przynajmniej zniweluje, jak nie pozbawi tego cholerstwa raz na zawsze. A teraz to już nie wiem czy aby to nie za mocne pod moje oczęta ;-)
Małgosiu ja również Małgosia Cosmelan 2 dopiero przede mną i to od jutra. Ale powiem ci tak. Miałam nałożony wczoraj cosmelan 1 dosc daleko od oczu i pytałam o cosmelan 2, jak go należy stosować.Maksymalnie do pól centymetra od dolnych rzęs, nie bliżej. To słowa dermatologa wykonującego zabieg. I tak bede stosowac od jutra.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 18:01   #4687
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Małgosiu ja również Małgosia Cosmelan 2 dopiero przede mną i to od jutra. Ale powiem ci tak. Miałam nałożony wczoraj cosmelan 1 dosc daleko od oczu i pytałam o cosmelan 2, jak go należy stosować.Maksymalnie do pól centymetra od dolnych rzęs, nie bliżej. To słowa dermatologa wykonującego zabieg. I tak bede stosowac od jutra.
Hm, no to problem mam. Dziewczyny pisały, że pod oczka mozna. I nie wiem co zrobić. No nic, zastanowię się i poczekam na opinie także innych dziewczyn, ale Tobie Masimo oczywiście dziekuję za odp.
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 18:01   #4688
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Małgosiu ja również Małgosia Cosmelan 2 dopiero przede mną i to od jutra. Ale powiem ci tak. Miałam nałożony wczoraj cosmelan 1 dosc daleko od oczu i pytałam o cosmelan 2, jak go należy stosować.Maksymalnie do pól centymetra od dolnych rzęs, nie bliżej. To słowa dermatologa wykonującego zabieg. I tak bede stosowac od jutra.
Imienniczko ma
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 18:09   #4689
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Malgosia0123 Pokaż wiadomość
Imienniczko ma
Małgosiu czy zdązyłas zobaczyc moje zdjecie które wczoraj załączyłam z cosmelanem jedynką ? w jakiej odległosci był położony ? (teraz juz tego zdjecia nie ma, bo sciągnełam) Na lini cosmelanu pod oczami pojawiła mi sie dzisiaj siateczka naczynek. Jesli nie widziałąs to na chwile dodam to zdjecie jeszcze specjalnie dla ciebie. Będziesz wiedzieć jaki jest ryzyko z tym związane
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 18:18   #4690
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny czy nie orientujecie sie czy po cosmelanie bezposrednio tzn. w ciągu tych pierwszych dwóch miesięcy można stosowac kosmetyki z BU i mazideł typu serum flavoC, krem liponowy, własnorecznie kręcony puder itp ? czy nic poza cos 2 i filtrami nie wolno ?

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-08-22 o 19:57
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 19:57   #4691
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

I nikogo nie ma w domu
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 20:32   #4692
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy nie orientujecie sie czy po cosmelanie bezposrednio tzn. w ciągu tych pierwszych dwóch miesięcy można stosowac kosmetyki z BU i mazideł typu serum flavoC, krem liponowy, własnorecznie kręcony puder itp ? czy nic poza cos 2 i filtrami nie wolno ?
Masimo - specjalnie dla Ciebie odrywam się na chwile od roboty - juro początek remontu i włsnie wszystko przygotowuję spowita w pajęczyny , kurz i w ściekłość bo pani, która miała mi pomóc - zawiodła. Otóż przez peirwsze dwa miesiące niczego aktywnego poza cos2 nie wolno używać. Coś łagodzącego , natłuszczajaceGo - tak, ale zadne sera, LIPONOWE COśTAM - NIE. buziaki - wracam do sprzatania
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 21:43   #4693
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

PRAGNĘ NINIEJSZYM OGŁOSIĆ, ZE MNIE SZLAG JASNY TRAFIŁ, PONIEWAŻ DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE DOSTAŁAM COSMELANU!!!!! Od godziny 8 rano dnia 20.08 jest cham w Polsce. Oczywiście ŻADNA KOBIETA mi nie odpowiedziła kto im dostarczył como CUD !!!! Megi+Ivonako do cholery - kto TO BYŁ? Poczta, pocztex, kurier :conf used: Nawet nie iwem gdzie szukać mojego SKARBU!!! Jestem zrozpaczona
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 22:00   #4694
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Małgosiu czy zdązyłas zobaczyc moje zdjecie które wczoraj załączyłam z cosmelanem jedynką ? w jakiej odległosci był położony ? (teraz juz tego zdjecia nie ma, bo sciągnełam) Na lini cosmelanu pod oczami pojawiła mi sie dzisiaj siateczka naczynek. Jesli nie widziałąs to na chwile dodam to zdjecie jeszcze specjalnie dla ciebie. Będziesz wiedzieć jaki jest ryzyko z tym związane
Serdecznie dziękuję, a zdjęcie widziałam. A dzis go jeszcze szukałam żeby się przyjżeć. No i trochę sie zmartwiłam bo miałam nadzieję, że uda mi sie usunąc ostudę w okolicach oczu. Ale wydaje mi sie, że Buczacza pisała o nakładaniu cos1 pod oczy. Zapytam jej. Choć stwierdzam, że faktycznie położenie cos1 w tych okolicach jest bardzo ryzykowne .
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 22:01   #4695
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Widzę tu same Małgośki to się przyłanczam - ja też Małgosia a mój TZ Jaś Masima spokojnie z tym rumieniem taką masz cerę czyli będziesz się rumienić i czerwienić jak ja - taka nasza uroda, ale co się nie robi dla pięknośći Wszystkie inne kosmetyki typu flavo itp używałam dopiero po ponad 2 miesiącach łącznie z maskami bo bałam się podrażnienie i nie odczówałam takiej potrzeby
Dome - bądź cierpliwa tu na dzikim zachodzie paczki docierają najpóźniej bo przechodzą przez W-wę
PRAGNĘ poinformować że szukam żony, moje walory - umiem piec pyszne ciasta - jak mam czas - cała moja rodzina na święta oczekuje odemnie około 20 sztuk bez chwalenia się - mam duże rodzinne spotkania. I brak czasu na wszystko oprócz zarabiania pieniędzy. Czekam cierpliwie na oferty. Rozmier biustu według nowego rozmiaru 60J gdzie ja coś takiego kupię
Zdrowie wszystkich białe wino w ruchu
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 22:10   #4696
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
PRAGNĘ NINIEJSZYM OGŁOSIĆ, ZE MNIE SZLAG JASNY TRAFIŁ, PONIEWAŻ DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE DOSTAŁAM COSMELANU!!!!! Od godziny 8 rano dnia 20.08 jest cham w Polsce. Oczywiście ŻADNA KOBIETA mi nie odpowiedziła kto im dostarczył como CUD !!!! Megi+Ivonako do cholery - kto TO BYŁ? Poczta, pocztex, kurier :conf used: Nawet nie iwem gdzie szukać mojego SKARBU!!! Jestem zrozpaczona
Dome to ja myślałam,że ty dawno wysmarowana siedzisz a tu takie jaja odchodzą. Kochana nie wiem kto to dotarczył.Na opakowaniu nie ma śladu. Do domu przyszedł jakiś facet,coś podpisałam i mam.Na kopercie jest napis
PRIORYITY MAIL
UNITED STATES POSTAL SERWICE
Jest także deklaracja celna.Teraz widzę,że ja też durna pała jestem.Nie zwracam uwagi co podpisuję i dreszcz mnie przeszedł na myśl co bym zrobiła gdyby z przesyłką było coś nie tak.
Domuś może jeszcze trochę cierpliwości.Może to ostatnie ogniwo w łańcuszku nawaliło skoro do mnie na wschodzie doszło to u ciebie dawno powinno być.
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 22:22   #4697
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=cassatta;8704739]Widzę tu same Małgośki to się przyłanczam - ja też Małgosia a mój TZ Jaś

cassatta ja zauważyłam,że pełno tu także Agnieszek.No kto się przyłącza do klubu ? Ja zapisuję się pierwsza

PRAGNĘ poinformować że szukam żony, moje walory - umiem piec ciasta.

To już jakiś obłęd Kazda baba chce tylko wychodzić za mąż a jak już wyszła to teraz się chce żenić.Daj kurze grzędę ......Może jeszcze dzieci bedziemy mieć razem Już jedno się poczęło ,u Agnieszki zresztą
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 22:29   #4698
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Masima odezwij się jak wyglądsz się po dzisiejszym dniu Wyjdż z norki jest wieczór pokaż swe lico aura księżyca ci nic nie zrobi
Megi kiedy zaczynasz i jak długo planujesz trzymać maskę
Małgosia ja nie miałam w okolicach oczu położonej maski przez dermatologa - i też nie mam tam plam- nie wyobrażam sobie położyć cos1 i 2 pod oczy - jestem za bardzo wrażliwa łzawię i mam zaczeriwenienia Choć większość dziewczyn tam kładzie Czyli każda z nas jest inna
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 22:49   #4699
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

PRAGNĘ OŚWIADCZYĆ, żem dalej pragnę być wściekła na brak cosmelanu ... i nie dworuje ani trochę ... a jak giermek PRIORITY MAIL mi doniesie mój COSMO CUD, to mu do d...py najpier nakopie.
PRAGNĘ ponadto dodać, żem ja DOROTA i kocham moją żonę kamilię , chętnie się ożenię z Wami ...jak kamilia pozwoli
PRAGNĘ też zadeklarować moje umiejętności: gotuje, piekę, zarabiam pieniądze, rodzę dzieci (samych chłopaków), prowadzę auta osobowe i połciężarowe, sprzątam, piorę, maluje ściany, jestem niepoprawną optymistką ( oprócz nakopania w d...ę kurierowi), lubię historię TUDORÓW i STAR TREKA. Howk.
Chętnie odpowiem Waści na dodatkowe kłeszczyny
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 23:40   #4700
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cassatta kochana, w końcu na Ciebie wpadłam Powiedz mi kiedy zaczynamy z Pigmanormem? Ja się przyznam, że już otworzyłam tubkę i od 4 dni smaruję skroń pod grzywką-na próbę i z ciekawości Na razie nie jestem czerwona, ani się nie łuszczę. Nie mogę się już doczekać, aż wysmaruję cały pysk

Przy okazji zapisuję się do Agnieszek
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 00:43   #4701
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Całuski, cukiereczki, ciasteczka ;-)
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 07:38   #4702
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=dome;8705663]PRAGNĘ OŚWIADCZYĆ, żem dalej pragnę być wściekła na brak cosmelanu ... i nie dworuje ani trochę ... a jak giermek PRIORITY MAIL mi doniesie mój COSMO CUD, to mu do d...py najpier nakopie.
PRAGNĘ ponadto dodać, żem ja DOROTA i kocham moją żonę kamilię , chętnie się ożenię z Wami ...jak kamilia pozwoli
PRAGNĘ też zadeklarować moje umiejętności: gotuje, piekę, zarabiam pieniądze, rodzę dzieci (samych chłopaków), prowadzę auta osobowe i połciężarowe, sprzątam, piorę, maluje ściany, jestem niepoprawną optymistką ( oprócz nakopania w d...ę kurierowi), lubię historię TUDORÓW i STAR TREKA. Howk.
Chętnie odpowiem Waści na dodatkowe kłeszczyny [

Dome -rozumiem Twoją wściekłość!!!!


Ja też jeszcze nie otrzymałam cosmelanu !!!!!

Urlop mi się kończy a wraz z nim nadzieja na bezplamiastą twarz .Jestem załamana,wściekła i wkurzona do granic możliwośći!!!!
Wszystko jest dupy......a miało być pięknie....


Już nawet zakupy nie pomogą.!!!!Po prostu czarna rozpacz
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 08:55   #4703
Margarynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 56
GG do Margarynka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

HEj dziewczyny
Niejaka Me-na pisała, że używa tylko cos2 bez maski cos1 i ja poszłam w jej ślady - wczoraj przyszło dziś jestem już czerwona - dam znać czy co mi poschodzi - a jest tego sporo - plam i różnych innych pamiątek świadczących o bogatym w doświadczenia i przygody życiu (prawie jak wiedźmin tylko on był cały biały a ja w kolory maskujące czyli wersja ulepszona). Ten Eksperyment dedykuję potomnym..idę potomnych nakarmić bo płaczą..
Margarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 09:36   #4704
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Margarynka Pokaż wiadomość
HEj dziewczyny
Niejaka Me-na pisała, że używa tylko cos2 bez maski cos1 i ja poszłam w jej ślady - wczoraj przyszło dziś jestem już czerwona - dam znać czy co mi poschodzi - a jest tego sporo - plam i różnych innych pamiątek świadczących o bogatym w doświadczenia i przygody życiu (prawie jak wiedźmin tylko on był cały biały a ja w kolory maskujące czyli wersja ulepszona). Ten Eksperyment dedykuję potomnym..idę potomnych nakarmić bo płaczą..
To ja jestem chętna..........na takie informacje. Pisz na bieżąco o zmianach
Mam nadzieję, że mimo iż bez cos1 będą spore.
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 10:02   #4705
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=cassatta;8705305]
Megi kiedy zaczynasz i jak długo planujesz trzymać maskę

Cassatta jeszcze się zastanawiam.Być może jutro albo,poczekam tydzień,może dwa
Masima jak dzisiaj buzia ?Smarowałaś się już cos 2 ?

Dome ,jozefinka 888 rozumiem co czujecie i mam nadzieję,że wasze przesyłki są już w drodze
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 12:06   #4706
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Masima jak dzisiaj buzia ?Smarowałaś się już cos 2 ?
Cos 2 nałożyłam dzisiaj rano pierwszy raz. Jak na razie nic sie nie dzieje, cos 2 zastygł i znowu mam brązowa maske na twarzy, poza tym odczuć zero, ządnego ściągania, łuszczenia, pieczenia..... niczego, dlaczego ?
Kiedy coś bedzie sie dziać ? zaczynam sie troche niepokoić czy to aby tak ma byc ? A jak mi ta skóra nie zejdzie i zostane taka brązowa na stałe ?

Po jakim czasie skóra powinna sie zacząć złuszczać od pierwszego zastosowania cos 2 ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 12:20   #4707
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
PRAGNĘ NINIEJSZYM OGŁOSIĆ, ZE MNIE SZLAG JASNY TRAFIŁ, PONIEWAŻ DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE DOSTAŁAM COSMELANU!!!!! Od godziny 8 rano dnia 20.08 jest cham w Polsce. Oczywiście ŻADNA KOBIETA mi nie odpowiedziła kto im dostarczył como CUD !!!! Megi+Ivonako do cholery - kto TO BYŁ? Poczta, pocztex, kurier :conf used: Nawet nie iwem gdzie szukać mojego SKARBU!!! Jestem zrozpaczona

Domeczko
kochana, na cosmelan czekam nadal Zapytałam mojego freedomusa o numer wysyłki USPS i nawet FUCK-a nie dostałam w odpowiedzi
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 12:50   #4708
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Domeczko kochana, na cosmelan czekam nadal Zapytałam mojego freedomusa o numer wysyłki USPS i nawet FUCK-a nie dostałam w odpowiedzi
NAJDROŻSZA - to my dwie i józefinka niewiasty i towarzyszki niedoli ... pogadam z żoną kamcią by Cię Rybko adoptować, józefinkę też . Pamietam, że kama była zasadniczo rygorystyczna w sparwie ilości żon.
Proponuje ogłosic dzisiaj WIECZOREM imprezę i picie z rozpACZY
A te SZCZĘŚLIWCE ,ktore mają...będą nasz pocieszaać i pić z nami
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 12:54   #4709
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Dome -rozumiem Twoją wściekłość!!!!
Ja też jeszcze nie otrzymałam cosmelanu !!!!!
Urlop mi się kończy a wraz z nim nadzieja na bezplamiastą twarz .Jestem załamana,wściekła i wkurzona do granic możliwośći!!!!
Wszystko jest dupy......a miało być pięknie....

Już nawet zakupy nie pomogą.!!!!Po prostu czarna rozpacz
Cholera jestem już znerwicowana
...przyznam się nawet, że napadłam Pana paczkowego i wyżebrałam od niego nr komórki i ... codziennie dzwonię czy ma coś dla mnie ... Chłop myśli, że chyba na niego lecę a on ma coś tak 20 lat ... masakra, jeszcze przez ten cholerny cosmelan problemów sobie narobię życiowych
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 12:59   #4710
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Cholera jestem już znerwicowana
...przyznam się nawet, że napadłam Pana paczkowego i wyżebrałam od niego nr komórki i ... codziennie dzwonię czy ma coś dla mnie ... Chłop myśli, że chyba na niego lecę a on ma coś tak 20 lat ... masakra, jeszcze przez ten cholerny cosmelan problemów sobie narobię życiowych
niezwykła jesteś!!! Uważaj tylko Kochaniutka, żeby Ci jakaś małolata buźki nie zmasakrowała za swojego listonosza. Wtedy to żaden cosmelan Ci nie pomoże
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.