Essence cz. V - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-25, 09:49   #4801
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja się wcale nie oburzam
tak zauważyłyśmy

w przypadku limitowanki jeśli bym nie miała dostępu do Natury, a bardzo bym coś chciała to jeszcze może bym się skusiła.

Ale jeśli chodzi o produkty ze stałej oferty to wolałabym poprosić jakąś życzliwą osobę (jest takich wsród wizażanek naprawdę sporo ) o zakup, niż przepłacać kilkakrotnie.

ale może się nie znam
Zdecydowanie masz rację Przecież wiele wizażanek sobie pomaga więc chyba nie byłoby problemu Sama jeździłam jak szalona do Bochni po róże CaH i pasiaki CaC dla wizażanek

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez piroksena Pokaż wiadomość
Ja mam - szarą. Bardzo wytrzymała, ma dość spore drobiny brokatu (na ładnej szarości) ale nie wędrują po twarzy, trzymają się dokładnie tego miejsca gdzie je nałożyliśmy. Lubię ją, aczkolwiek jest trochę twardawa...
Hmmm... To może jednak się skuszę... Kurcze sama już nie wiem

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Zbulwersowałam się natomiast jedną babą (bo Panią jej nie nazwę) - stała przy szafie E. i grzebała w podkładach - brała każdy podkład w musie, odkręcała, oglądała, w niektórych gmerała paluchami i odkładała. A wszystkie były wcześniej zapieczętowane taśmą przez obsługę! I testerki stały przed nią na półce, a ona łapą dawaj i wszystkie pozostałe macała. Jak jej zwróciłam uwagę, że ma testery, nie otwiera się pozostałych etc. to się wielce oburzyła, zaczęła fukać, że nie jestem obsługą, co mnie to obchodzi i że w ogóle niekulturalna jestem grrr
Toż to masakra! Takich ludzi powinno się tępić Potem przychodzi człowiek do sklepu, chce coś kupić a tam wszystko napoczęte No i wiadomo - większości kosmetyków liczy się data trwałości od momentu otwarcia - postoi taki na półce a potem jak ktoś kupi to się szybko psuje albo uczula
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 09:57   #4802
vauka
Raczkowanie
 
Avatar vauka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 256
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Matowe są duże bronzery z Sun Club z drugiej szafy. Mam wersję jaśniejszą, dla blondynek i jak dla mnie jest on lekko chłodnawy. Ja go używam właśnie do modelowania
Joplin, ale który dokładnie? Bo patrzę po stronie:
http://www.essence.eu/pl/products/sun-club.html

I są trzy modele i jeden pasiak (odpada chyba). Jeden gładki, jeden mozaika i jeden z różem - głupieję. Chodzi Ci pewnie o ten gładki, nawet ma napisane "matowy", prawda? Chciałam się upewnić
__________________
lalala.
vauka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 09:58   #4803
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. V

Dziewczęta, dajcie znać jak będziecie jakies zbiorowe na Show Off organizować... Bo róż (n-ty) i pędzelek i błyszczyki wzięłabym na bank.

W Olsztynie dalej można dorwać pasiaki ITW, więc jak którejś trzeba to na razie można dorwać. Polecam się

Ktoś pytał o kredkę eclipse? Ja mam czarną i nic jej nie dolega, ale moja jest dość miękka, raczej wyrazista, drobinki duże i zauważalne, ale ja takie lubię, no i nie rozmazuje się i nie osypuje z drobinek.

Powiadacie że już nowości są? To ja dziś przed konwentem zrobię mały nalot I liczę na tester do rozświetlacza, aczkolwiek na pewno nie kupię bo mam zapas AOH... I Moonlight'a tyż
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 10:00   #4804
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez vauka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję bronzera, ale do modelowania twarzy - czyli odpadają brokaty, błyszczenia i inne bajery. Czy essence ma w swojej ofercie fajny MATOWY brązer, czy szukać gdzie indziej?
na jednym z angielskich blogów wyczytałam że ten brozner co teraz jest w nowościach nadaje się do modelowania
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 10:11   #4805
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczęta, dajcie znać jak będziecie jakies zbiorowe na Show Off organizować... Bo róż (n-ty) i pędzelek i błyszczyki wzięłabym na bank.

W Olsztynie dalej można dorwać pasiaki ITW, więc jak którejś trzeba to na razie można dorwać. Polecam się

Ktoś pytał o kredkę eclipse? Ja mam czarną i nic jej nie dolega, ale moja jest dość miękka, raczej wyrazista, drobinki duże i zauważalne, ale ja takie lubię, no i nie rozmazuje się i nie osypuje z drobinek.

Powiadacie że już nowości są? To ja dziś przed konwentem zrobię mały nalot I liczę na tester do rozświetlacza, aczkolwiek na pewno nie kupię bo mam zapas AOH... I Moonlight'a tyż
Przyłączam się do prośby bo ja tez bym wzięła pędzelek, czerwony błyszczyk i szary cień i może coś jeszcze...

Jak już wczoraj pisałam w Bochni jest wszystko poza żulem...

Dzięki z info o kredce. Zgłosiłam ją wczoraj do KWC to może niedługo będzie można dodać opinie
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 11:01   #4806
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. V

limitka ciekawa, szczególnie pędzelll (chyba mam obsesje na punkcie pędzlY)
dziś lece do Natury zostawić swoje CV, jak dobrze pójdzie to od piątku będe tam na stażu
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 11:19   #4807
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczęta, dajcie znać jak będziecie jakies zbiorowe na Show Off organizować... Bo róż (n-ty) i pędzelek i błyszczyki wzięłabym na bank.
Właśnie, właśnie
Pędzelek i róż
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 11:25   #4808
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Przyłączam się do prośby bo ja tez bym wzięła pędzelek, czerwony błyszczyk i szary cień i może coś jeszcze...

Jak już wczoraj pisałam w Bochni jest wszystko poza żulem...

Dzięki z info o kredce. Zgłosiłam ją wczoraj do KWC to może niedługo będzie można dodać opinie
Ja również chętnie się przyłącze Cudny jest ten pędzelek i cienie

W mojej miejscowości nie ma DN, ale ostatnio byłam w mieście i chciałam upolować lakierki z ITW, matowego top coata i nowy rozświetlacz, ale oczywiście nic nie było A z ITW zostały tylko resztki błyszczyków i cieni..
No ale nie narzekam już, może kiedyś zrobią u mnie DN
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 11:27   #4809
saaandruniaaa
Przyczajenie
 
Avatar saaandruniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Essence cz. V

a jak sprawa z nowościami w Gliwicach i Zabrzu?
saaandruniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 11:41   #4810
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez saaandruniaaa Pokaż wiadomość
a jak sprawa z nowościami w Gliwicach i Zabrzu?
W Zabrzu jeszcze nowości nie ma
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 11:48   #4811
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. V

Dziewczyny, chciałabym prosić właścicielki pudru brązującego z różem z zdjęcie. Byłabym ogromnie wdzięczna, bo u mnie nigdy go nie ma, a nie wiem, czy fatygować się za nim czy dać sobie z nim spokój. Czym różni się wersja dla blondynek od tej dla brunetek? Brązer w tej pierwszej jest jaśniejszy, a róże są inne?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 13:11   #4812
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez vauka Pokaż wiadomość
Joplin, ale który dokładnie? Bo patrzę po stronie:
http://www.essence.eu/pl/products/sun-club.html

I są trzy modele i jeden pasiak (odpada chyba). Jeden gładki, jeden mozaika i jeden z różem - głupieję. Chodzi Ci pewnie o ten gładki, nawet ma napisane "matowy", prawda? Chciałam się upewnić
Chodzi mi o ten z wytłoczonymi sylwetkami dziewczyn, ale w wersji bez różu.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 13:22   #4813
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Essence cz. V

A ja chciałam dodać, że w Naturze przy Kabatach jest druga szafa essence, są niedobitki eclipse, ale ustawione w ogóle nie w szafie i niedobitki ITW - ale malutko - kilka błyszczyków i kredek. Druga szafa w moim odczuciu pełniejsza niż ta w centrum. Ale dysku do stóp niet :/
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 13:46   #4814
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Jaka tajemnica
Chodziło mi o nazwę tej limitowanki Geheimnis to tajemnica, sekret

Bardzo chcę żeby ta limitowanka jednak jakimś cudem dotarła do PL... Pędzel
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 14:09   #4815
Fuzelka
Rozeznanie
 
Avatar Fuzelka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa / Płock
Wiadomości: 982
Dot.: Essence cz. V

DW nadciąga!

Byłam w Urodzie dzisiaj iiiiii...
Obok szafy essence stał wózek w którym była nierozpakowana limitowanka DW! Poznałam, bo na wierzchu leżała ta tekturka z napisem Denim Wanted i zobaczyłam szary żelowy liner, który też był na wierzchu, najchętniej bym tam od razu wsadziła łapki, ale nie wypadało, rozumiecie...
To była drogeria, w której ominięto ITW, dlatego polecam wam szukać DW tam gdzie dopiero wycofują Eclipse.

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

A niespełnionym Zulu-fankom polecam zerknąć na lakier Miss Sporty nr 417 oglądałam go dzisiaj, naprawdę ma podobny kolor, z tym, że nie jest matowy. Niestety nie w każdej galerii jest ten odcień, więc trzeba się nabiegać...
__________________
Dziewczyny na Politechniki!

Think positively
Exercise daily
Eat healthy
Work hard
Stay strong
Worry less
Dance more
Love often
Be happy

Edytowane przez Fuzelka
Czas edycji: 2010-09-25 o 14:10
Fuzelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 14:12   #4816
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Fuzelka Pokaż wiadomość
DW nadciąga!

Byłam w Urodzie dzisiaj iiiiii...
Obok szafy essence stał wózek w którym była nierozpakowana limitowanka DW! Poznałam, bo na wierzchu leżała ta tekturka z napisem Denim Wanted i zobaczyłam szary żelowy liner, który też był na wierzchu, najchętniej bym tam od razu wsadziła łapki, ale nie wypadało, rozumiecie...
To była drogeria, w której ominięto ITW, dlatego polecam wam szukać DW tam gdzie dopiero wycofują Eclipse.
To może DW trafi do Douglasów???
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 14:26   #4817
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Fuzelka Pokaż wiadomość
DW nadciąga!

Byłam w Urodzie dzisiaj iiiiii...
Obok szafy essence stał wózek w którym była nierozpakowana limitowanka DW! Poznałam, bo na wierzchu leżała ta tekturka z napisem Denim Wanted i zobaczyłam szary żelowy liner, który też był na wierzchu, najchętniej bym tam od razu wsadziła łapki, ale nie wypadało, rozumiecie...
To była drogeria, w której ominięto ITW, dlatego polecam wam szukać DW tam gdzie dopiero wycofują Eclipse.

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

A niespełnionym Zulu-fankom polecam zerknąć na lakier Miss Sporty nr 417 oglądałam go dzisiaj, naprawdę ma podobny kolor, z tym, że nie jest matowy. Niestety nie w każdej galerii jest ten odcień, więc trzeba się nabiegać...
wow ale Essence się kręci ostatnio
nic tylko kupować i bankrutować
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 14:53   #4818
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. V

mam nadzieje, że DW będzie w Natutrze, bo chce linerrrr
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 14:59   #4819
dobra_wróżka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 744
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
czy nowości są w olsztyńskiej Naturze w centrum? matowy top coat kusi, chociaż mam jeszcze świeży z Simple Beauty.
a ten z simple beauty fajny?
dobra_wróżka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 15:00   #4820
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Fuzelka Pokaż wiadomość
DW nadciąga!

Byłam w Urodzie dzisiaj iiiiii...
Obok szafy essence stał wózek w którym była nierozpakowana limitowanka DW! Poznałam, bo na wierzchu leżała ta tekturka z napisem Denim Wanted i zobaczyłam szary żelowy liner, który też był na wierzchu, najchętniej bym tam od razu wsadziła łapki, ale nie wypadało, rozumiecie...
To była drogeria, w której ominięto ITW, dlatego polecam wam szukać DW tam gdzie dopiero wycofują Eclipse.

To chyba codziennie będę zaglądac do jednej drogerii u mnie jak na razie pusta szafa stoi czekam na kosmetyk oby dali DW


Ja też chętnie zapiszę się na zbiorowe zamówienie z Niemiec skośny pędzel
__________________

Edytowane przez karolcia198506
Czas edycji: 2010-09-25 o 15:06
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 15:05   #4821
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Essence cz. V

Kochane, mam do Was pytanko: czy któraś z Was chciałaby się 'pozbyć' rozświetlacza z Moonlight?
Ja mam rozświetlacz z Return to Paradise i mogę go oddać w zamian

Przepraszam za małe odejście od tematu
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 15:14   #4822
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Reena Pokaż wiadomość
Sealing Topcoat - baza na lakier
Dasz znać jak się sprawuje?

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Ale jeśli chodzi o produkty ze stałej oferty to wolałabym poprosić jakąś życzliwą osobę (jest takich wsród wizażanek naprawdę sporo ) o zakup, niż przepłacać kilkakrotnie.
Tylko nie każdy ma dostęp do wizażanek, dla niego to okazja.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 15:53   #4823
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Kumkwat jeden. Zbulwersowała mnie ta baba a nawet nie mnie przyszło ją oglądać w akcji. Telbuh mam nadzieję że nie jesteś z Poznania bo się będę bała tam kupować teraz.
Jestem z Łodzi
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Toż to masakra! Takich ludzi powinno się tępić Potem przychodzi człowiek do sklepu, chce coś kupić a tam wszystko napoczęte No i wiadomo - większości kosmetyków liczy się data trwałości od momentu otwarcia - postoi taki na półce a potem jak ktoś kupi to się szybko psuje albo uczula
Pewnie, że się powinno. A najlepsze, że obsługa wszystko widziała i słyszała, bo nie mówiłam cicho, baba z resztą też. Ochroniarz się przechadzał obok i miałam wrażenie, że wszystkim niezmiernie było na rękę, że ktoś inny zwrócił jej uwagę
A potem kupuje się takie napoczęte kosmetyki i zdziwienie, że tusz szybko wyschnie, albo coś takiego:/ grrr i jeszcze taki foch, jak się jej zwraca uwagę - faktycznie parapet
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
To może DW trafi do Douglasów???
Dziś byłam w Douglasie i jeszcze stało Eclipse, ale jakby DW doszło

A ta nowa limitka Na zdjęciach wygląda super: chcę cień szary, zielony, lakier, pędzel
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 16:01   #4824
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Dziś byłam w Douglasie i jeszcze stało Eclipse, ale jakby DW doszło
A w którym Douglasie jest Essence? Mowa o Porcie Łódź czy teraz jest w jeszcze którymś?
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...


Edytowane przez Ciemnooka_
Czas edycji: 2010-09-25 o 16:02
Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 16:01   #4825
rozowo
Raczkowanie
 
Avatar rozowo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 392
Dot.: Essence cz. V

Byłam dzisiaj w Gdańsku w City Forum.Było wyjetych troche nowosci: blyszczyki nude,tusze,cienie i chyba tyle.Niestety Matt top coat nie było,ale pani mówiłe,że jeszcze nie wszystko jest wyjęte. Kupilam sobie blyszczyk z serii nude w kolorze Toffee cos tam.W opakaowaniu wyglada fajnie,ale na ustach nie robi szału,wiec pewnie sie go jakos pozbede Nowe cienie calkiem fajne,kilka jakis takich złoto-bezowych i jakies brazy.Takie kolory lubie najbardziej,wiec na reszte nie zwracalam uwagi. Mialam ochote na tysz,ale jak zobaczylam szczoteczke to mi przeszło.Taka cienka spiralka,nie wyobrazam sobie co mozna tym wyczarowac na rzesach Na szczescie dorwalam moj ulubiony blyszczyk z sun club w kolorze Terracotta Sunset.W przecenach tez nic fajnego ,wiec generalnie nie obkupilam sie.Z ITW bylo kilka byszczykow,cienie i 1 jasny lakier.W Gdyni jak do tej pory pustki,nawet ITW nie bylo(przynajmniej do polowy tygodnia).
do swatch'owego watku dorzuciłam swatche blyszczczykow
__________________

Edytowane przez rozowo
Czas edycji: 2010-09-26 o 16:29
rozowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 16:20   #4826
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. V

A ja kupiłam dzisiaj szminkę 45 This is me i się zakochałam
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 16:30   #4827
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Pewnie, że się powinno. A najlepsze, że obsługa wszystko widziała i słyszała, bo nie mówiłam cicho, baba z resztą też. Ochroniarz się przechadzał obok i miałam wrażenie, że wszystkim niezmiernie było na rękę, że ktoś inny zwrócił jej uwagę
A potem kupuje się takie napoczęte kosmetyki i zdziwienie, że tusz szybko wyschnie, albo coś takiego:/ grrr i jeszcze taki foch, jak się jej zwraca uwagę - faktycznie parapet
Tak sobie właśnie pomyślałam, że jak czasami nie ma testerów to biorę kosmetyki w ciemno, żeby ich nie otwierać w razie jakbym się w ostatniej chwili rozmyśliła a tu taki babsztyl wszystko pootwiera i potem Ci którzy kupują tak jak ja mogą mieć przykrego "surprisa" w domu
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 16:36   #4828
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Essence cz. V

też dziś w Szczecinie widziałam nowości, jednak nic mnie nie skusiło. chociaż chodzi mi po głowie matt coat i błyszczyk Nude. któraś z Was już coś o nim może powiedzieć? zapach, drobinki, konsystencja, klejenie?

na mojej wymiance puder diamentowy z limitowanki Glam Rock, może któraś ma ochotę
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 16:42   #4829
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Essence cz. V

Na zbiorowe chętnie się skuszę. Muszę się dokładniej przyjrzec temu co w tej limitce jest.
Gdyby ktoś chciał pasiaka z ITW, albo inne produkty (lakieru deseert fox już chyba nie ma), ewentualnie resztki eclipse to u mnie jeszcze są. Z eclipse są rozświetlacze diamentowe i dużo cieni, z ITW prawie wszystko parę dni temu było, więc mogę w wolnej chwili kupić i wysłać.
W końcu ja również korzystam z uprzejmości innych wizażanek zamawiając kosmetyki z całego świata
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 16:58   #4830
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
A w którym Douglasie jest Essence? Mowa o Porcie Łódź czy teraz jest w jeszcze którymś?
Byłam w Porcie, ale essence jest też w GŁ. W obu resztki Eclipse. W manu była tylko taka malutka półeczka, a na niej nic ciekawego, kilka rzeczy do paznokci.
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.