własnoręcznie wykonane upominki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-07, 22:50   #31
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Włosowy prezent dla blond przyjaciółki = )!

Nawet dziewczyna nie wie jaki ma skarb za przyjaciółkę

Wracając do pytania. To zależy jakie ma włosy. Cienkie czy grube ?
Myślę, że spokojnie możesz kupować z różnych serii i firm, bo różnorodność może pomóc.

Ja sama mam cienkie, średnio gęste. Proste z tendencją do odgniatania i złośliwego falowania w stylu "włożyłam palce w gniazdko". Oto co stosowałam (lub zamierzam stosować).

Na takie suchelce dobry by był jakiś nawilżający szampon. Aloesowy albo Naturia Siberica. NS podobno ma dobre z serii "Objętość i nawilżenie" albo ten Neutralny. Do kupienia niestety tylko przez internet (m.in w sklepie kalina). Ale stosunek ceny do pojemności jest ok, bo kosztują ok. 20zł za 400 ml.
Albo jeśli masz Rossmanna w mieście to szampon Granat i Aloes Alterry. Dość łagodny ale dobrze oczyszcza.

Odżywkę mogę z ręką na sercu polecić Garnier Awokado i Karite, albo trochę lżejszą Garnier Cytryna i Biała glinka. Obie ładnie nawilżają, przy czym Awokado jest odrobinę cięższa, bo ma więcej olei w sobie.

Z olei do maziania na włosy polecam zasugerować oliwę z oliwek lub olej z pestek winogron. łatwo dostępne i dość tanie. Znowu jak masz Rossa w pobliżu to fajny jest olej Migdał i papaja Alterry.
Ja sama używałam czystego kokosowego i Vatiki kokosowej. Jednak dopiero ten z Alterry dał super efekt mięsistych, gładkich włosów. Ma też wygodną pompkę

Na jakąś dobrą maskę sama poluję, więc nic nie mogę poradzić tutaj.

Za to możesz jej na karteczce napisać przepisy na nawilżającą maskę z miodem, mlekiem i olejem z migdałów (ale chyba oliwą też można zastąpić). Przepis znalazłam np. tutaj: Klik Klik.
Dodaj też przepis na domową maskę do włosów z drożdży. Świetnie odżywia i jest tania jak barszcz. Wystarczą drożdże + mleko. Przepis możesz sobie wyguglować

A na końcówki wciśnij jej jakiś jedwab. Ja polecam z Green Pharmacy. Lekki, ładnie pachnie, ma łatwo zmywalne silikony i nie wysusza
podobno też jedwab Chi Farouka albo Marion są dobre, ale ich nie używałam.

No to chyba tyle ode mnie powodzenia w walce o ładne włosy koleżanki
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-07 o 22:52
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 15:00   #32
toja_ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: podkarpacie!
Wiadomości: 5
Dot.: Włosowy prezent dla blond przyjaciółki = )!

Ojjj uwierz to ona jest skarbem = )

Wydaje mi się że ma raczej cieńkie włosy a ilościowo dość srednio - kurcze ciężko powiedzieć bo widzę tylko gdy się puszą.

Czyli polecasz:

Szampon:
Aloesowy, Naturia Siberica, Granat i Aloes Alterry.

Odżywkę:
Garnier Awokado i Karite
Garnier Cytryna i Biała glinka

Olei :
oliwę z oliwek lub olej z pestek winogron,
olej Migdał i papaja Alterry.
i Green Pharmacy
To z karteczkami z przepisami jest świetnym pomysłem!
a co sądzisz na temat serii biovaxiu? w porównaniu np do Alterry?

Dziękuję za linki i rady kochana = )
toja_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 16:40   #33
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Włosowy prezent dla blond przyjaciółki = )!

Cytat:
Napisane przez toja_ania Pokaż wiadomość
Ojjj uwierz to ona jest skarbem = )

Wydaje mi się że ma raczej cieńkie włosy a ilościowo dość srednio - kurcze ciężko powiedzieć bo widzę tylko gdy się puszą.

Czyli polecasz:

Szampon:
Aloesowy, Naturia Siberica, Granat i Aloes Alterry.

Odżywkę:
Garnier Awokado i Karite
Garnier Cytryna i Biała glinka

Olei :
oliwę z oliwek lub olej z pestek winogron,
olej Migdał i papaja Alterry.
i Green Pharmacy
To z karteczkami z przepisami jest świetnym pomysłem!
a co sądzisz na temat serii biovaxiu? w porównaniu np do Alterry?

Dziękuję za linki i rady kochana = )
Jeśli ma cienkie i średnio gęste to ma identyczne jak ja. Tylko ja moich nigdy prostownicą nie katowałam. Więc to co podałam nie powinno jej obciążać włosów, skoro moje się maja nawet nieźle po tym A jej przesuszone powinny chłonąć wszystko.

Biovaxów jeszcze nie używałam, ale podobno ten do ciemnych włosów lub wersja z jedwabiem i keratyną bodajże są warte uwagi
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:27   #34
toja_ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: podkarpacie!
Wiadomości: 5
Dot.: Włosowy prezent dla blond przyjaciółki = )!

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Jeśli ma cienkie i średnio gęste to ma identyczne jak ja. Tylko ja moich nigdy prostownicą nie katowałam. Więc to co podałam nie powinno jej obciążać włosów, skoro moje się maja nawet nieźle po tym A jej przesuszone powinny chłonąć wszystko.

Biovaxów jeszcze nie używałam, ale podobno ten do ciemnych włosów lub wersja z jedwabiem i keratyną bodajże są warte uwagi

Ok dzięki wielki = ) Poszukam popatrzę może akurat coś mi jeszcze wpadnie w oczy = )
toja_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:53   #35
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Włosowy prezent dla blond przyjaciółki = )!

Spróbuj też poprzeglądać blogi blondwłosych dziewczyn. Może będą miały jakieś triki pielęgnacyjne przy rozjaśnianych włosach (ja swoje akurat przyciemniam ).
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 23:01   #36
ChocolateWithHeroin
Raczkowanie
 
Avatar ChocolateWithHeroin
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 479
Dot.: Włosowy prezent dla blond przyjaciółki = )!

Olej kokosowy KTC (dostępny na Allegro) a z masek to Rainforest Wax- moje włosy uratował baaardzo skutecznie! Dostępny w aptece. I polecam olej Amla
__________________

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?





Wymiana
ChocolateWithHeroin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 08:01   #37
toja_ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: podkarpacie!
Wiadomości: 5
Dot.: Włosowy prezent dla blond przyjaciółki = )!

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Spróbuj też poprzeglądać blogi blondwłosych dziewczyn. Może będą miały jakieś triki pielęgnacyjne przy rozjaśnianych włosach (ja swoje akurat przyciemniam ).

hehe szukam, szukam wytrwale = D

Cytat:
Napisane przez ChocolateWithHeroin Pokaż wiadomość
Olej kokosowy KTC (dostępny na Allegro) a z masek to Rainforest Wax- moje włosy uratował baaardzo skutecznie! Dostępny w aptece. I polecam olej Amla

a mogłabyś mi powiedzieć jaki miałaś rodzaj włosów? To też ułatwiłoby mi troszkę ostateczny wybór = )
toja_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 09:11   #38
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Włosowy prezent dla blond przyjaciółki = )!

Olej KTC to czysty olej kokosowy. Mnie osobiście nie zachwycił. Co dziwne elektryzowały mi się po nim włosy (wiem że po nim, bo odżywki używam ciągle te same i od ponad roku nie miałam tego problemu).
O niebo lepiej sprawowała się u mnie Vatika kokosowa (ma dodatki ziołowe - bardziej odżywcza). Jeśli olejek Dabur Amla to szukaj tego specjalnie dla blondynek, bo ta normalna ma w sobie hennę i może przyciemniać lekko włosy.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Sorki, że się tak ciągle wcinam w wypowiedzi innych
Chyba mam jakąś spaczoną misję naprawiania świata
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 11:22   #39
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Włosowy prezent dla blond przyjaciółki = )!

jak już dziewczyna musi prostować te włosy - to wcisnęłabym jej jakiś kosmetyk termoochronny, taki właśnie pod prostownicę, lokówkę czy suszarkę, zwykle są w formie płynu z atomizerem. Zawsze to trochę ochroni

I tak mi się nasuwa - zamiast prostować włosy mogłaby je układać jakoś, spinać. Mogłabyś poszukać, nawet na YT i pościągać, albo w formie obrazkowej - tutoriale do różnych upięć, których mogłaby spróbować, i nagrać np. na płytę Wydaje się, że typ włosów ma dobry do upięć, skręt którego nie lubi byłby akurat atutem
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 13:21   #40
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Włosowy prezent dla blond przyjaciółki = )!

Ile chcesz wydać na ten prezent? - podstawowe pytanie.

Ostatnio moim odkryciem są szampony z Yves Rocher. Do włosów suchych zniszczonych polecam:
Kosmetyki z olejem Jojoba - wspaniałe produkty, włosy są miękkie, lekkie, nie puszą się
Kosmetyki z mleczkiem z Owsa - również wspaniałe i co najważniejsze - działają!!!

Na forum YR znajdziesz kody zniżkowe do sklepu internetowego. Ostatnio rozchwytywanym jest kod -50,00 zł przy zakupach za min. 109,00 zł + do tego ile prezentów

Z innych kosmetyków pielęgnacyjnych polecam:
- Loreal Professionel seria liss ultime,
- Loreal Kerastase, Oleo Relax
- Olej kokosowy, jednak KTC dobry jest do ciała, polecałabym bardziej zimnotłoczone niż rafinowane.
- L'Occitane, szampon + odżywka do włosów suchych i zniszczonych uwielbiam
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 16:58   #41
toja_ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: podkarpacie!
Wiadomości: 5
Dot.: Włosowy prezent dla blond przyjaciółki = )!

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Olej KTC to czysty olej kokosowy. Mnie osobiście nie zachwycił. Co dziwne elektryzowały mi się po nim włosy (wiem że po nim, bo odżywki używam ciągle te same i od ponad roku nie miałam tego problemu).
O niebo lepiej sprawowała się u mnie Vatika kokosowa (ma dodatki ziołowe - bardziej odżywcza). Jeśli olejek Dabur Amla to szukaj tego specjalnie dla blondynek, bo ta normalna ma w sobie hennę i może przyciemniać lekko włosy.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Sorki, że się tak ciągle wcinam w wypowiedzi innych
Chyba mam jakąś spaczoną misję naprawiania świata

hmm a wg Cb lepiej postawić na kokosowy czy jednak zwykły - z oliwek / pestek winogron?

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
jak już dziewczyna musi prostować te włosy - to wcisnęłabym jej jakiś kosmetyk termoochronny, taki właśnie pod prostownicę, lokówkę czy suszarkę, zwykle są w formie płynu z atomizerem. Zawsze to trochę ochroni

I tak mi się nasuwa - zamiast prostować włosy mogłaby je układać jakoś, spinać. Mogłabyś poszukać, nawet na YT i pościągać, albo w formie obrazkowej - tutoriale do różnych upięć, których mogłaby spróbować, i nagrać np. na płytę Wydaje się, że typ włosów ma dobry do upięć, skręt którego nie lubi byłby akurat atutem
tłumaczyłam jej że dużo lepiej wygląda z lokach... no ale no cóż... i powiem Ci że zastanowię się nad tymi filmikami faktycznie= ) a jeżeli kosmetyki do termoochrony to coś polecasz? jedwab, serum?

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Ile chcesz wydać na ten prezent? - podstawowe pytanie.

Ostatnio moim odkryciem są szampony z Yves Rocher. Do włosów suchych zniszczonych polecam:
Kosmetyki z olejem Jojoba - wspaniałe produkty, włosy są miękkie, lekkie, nie puszą się
Kosmetyki z mleczkiem z Owsa - również wspaniałe i co najważniejsze - działają!!!

Na forum YR znajdziesz kody zniżkowe do sklepu internetowego. Ostatnio rozchwytywanym jest kod -50,00 zł przy zakupach za min. 109,00 zł + do tego ile prezentów

Z innych kosmetyków pielęgnacyjnych polecam:
- Loreal Professionel seria liss ultime,
- Loreal Kerastase, Oleo Relax
- Olej kokosowy, jednak KTC dobry jest do ciała, polecałabym bardziej zimnotłoczone niż rafinowane.
- L'Occitane, szampon + odżywka do włosów suchych i zniszczonych uwielbiam
No więc sądzę że tak w granicach 150 zł jak się uda. Nie wiem zaleeeży tak naprawdę od Waszych propozycji. Zamierzam zebrać parę kosmetyków porównać opinie, ilość, cenę = )


A co kochane powiecie mi na temat tych SLS'ow, Alcoholu Denat, Siliconach w tego typu włosach, unikać. Przeczytałam że najlepiej unikać silikonów ale patrząc na jej stan włosów myślę, że się zwyczajnie nie da inaczej zabezpieczać jej przesuszonych włosów....
Jakich firm/kosmetyków dla jej włosów unikać bez wahania? czego w życiu byście nie poleciły?

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi kobitki
toja_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 14:13   #42
zakrecona_pomarancza
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_pomarancza
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 277
Własnoręczny prezent na 2 rocznicę

Witam, wiem że jest tutaj masa wątków na temat prezentów rocznicowych. Chciałabym jednak zrobić coś sama, a mianowicie coś w stylu kilka razy tutaj poruszanych karteczek, kuponów. Takie coś już robiłam, chodzi mi o np 100 powodów dla których cię kocham i o te kupony na różne przyjemności dla Tż Czy ktoś ma jakiś pomysł na coś takiego? Bo mi nic nie przychodzi do głowy różne karteczki mogą być, tylko nie wiem czego miałyby dotyczyć
__________________
TŻ 2011r.
zakrecona_pomarancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 14:31   #43
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410
Dot.: Własnoręczny prezent na 2 rocznicę

Ja własnie przyczepiłam 100 karteczek z powodami dla którego kocham TŻ-a do jego ulubionych cukierków - ucieszył się bardzo, a karteczki ma do tej pory
Możesz zrobić właśnie kupony na np. masaż pleców, gorącą kąpiel, namiętny pocałunek, wyjście do kina, kolację tylko we dwoje, sex
Spróbuj kupić grubszy karton lub arkusz papieru i wyrysować jakąś prostą grę erotyczną albo zrobić kostkę do gry, która zamiast oczek ma na ściankach pozycje erotyczne.
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 14:38   #44
zakrecona_pomarancza
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_pomarancza
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 277
Dot.: Własnoręczny prezent na 2 rocznicę

Cytat:
Napisane przez mitasa Pokaż wiadomość
Ja własnie przyczepiłam 100 karteczek z powodami dla którego kocham TŻ-a do jego ulubionych cukierków - ucieszył się bardzo, a karteczki ma do tej pory
Możesz zrobić właśnie kupony na np. masaż pleców, gorącą kąpiel, namiętny pocałunek, wyjście do kina, kolację tylko we dwoje, sex
Spróbuj kupić grubszy karton lub arkusz papieru i wyrysować jakąś prostą grę erotyczną albo zrobić kostkę do gry, która zamiast oczek ma na ściankach pozycje erotyczne.

Tak mój z cukierków też był bardzo zadowolony!
Dziękuję za propozycje ale inne też mile widziane!
__________________
TŻ 2011r.

Edytowane przez zakrecona_pomarancza
Czas edycji: 2013-06-11 o 20:00
zakrecona_pomarancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 16:06   #45
fenolovtaleina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 28
własnoręczny rysunek na 18stke?

hej, moj chłopak niedlugo obchodzi 18 urodziny. mam dla niego alkohol, gadżety z sexshopu (w koncu to 18) i zastanawiam się czy nie dać mu swojego rysunku w antyramie. nie mam jakiegos super talentu, ale jakotako rysowac umiem. tylko czy nie uwazacie, ze danie swojego rysunku w antyramie jest jakby wymuszeniem tego, zeby go gdzies powiesił? a jak mu się nie spodoba? macie może inne pomysły na wręczenie mu go, żeby nie był od razu w ramce? czy może w ogole go nie dawac, nie wypada na 18? nie będzie to głupie?

jest fanem starwars dlatego motyw tej maski.

macie może jakieś uwagi co zmienić w rysunku? proszę o obiektywne opinie, czy mogłybyście mieć coś takiego w pokoju? i czy przy podpisie na dole dodac cos w stylu "wszystkiego najlepszego" czy cos?

BŁAGAM O POMOC

Edytowane przez fenolovtaleina
Czas edycji: 2013-08-13 o 22:11
fenolovtaleina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 20:23   #46
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: własnoręczny rysunek na 18stke?

Rysunek super, dałabym w antyramie . Na miejscu chłopaka byłabym meeega zadowolona. Nic bym nie dopisywała, wydaje mi się, że to by zepsuło kompozycję.
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 01:27   #47
Sweet Black
Przyczajenie
 
Avatar Sweet Black
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: własnoręczny rysunek na 18stke?

Ja też rysowałam dla chłopaka na urodziny ;3
Mustanga ;p
Obrazek świetny i wydaje mi się że lepiej dać w antyramie albo zwinięty w rulon i przewiązany ładną wstążką ;3
Sweet Black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 00:09   #48
jrgunner
Raczkowanie
 
Avatar jrgunner
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 69
Dot.: własnoręczny rysunek na 18stke?

To fajny pomysł, myślę, że będzie zadowolony. I nie gadaj, że nie masz talentu, bo rysunek mega
Nic nie dopisuj, niech zostanie tak, jak jest. Antyrama chyba najlepszą opcją.
__________________

"victoria concordia crescit"
"trochę szaleństwa, sen, trochę rozsądku..."

jrgunner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 21:30   #49
nicomnieniewiesz
Raczkowanie
 
Avatar nicomnieniewiesz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 88
Dot.: własnoręczny rysunek na 18stke?

Cytat:
Napisane przez fenolovtaleina Pokaż wiadomość
hej, moj chłopak niedlugo obchodzi 18 urodziny. mam dla niego alkohol, gadżety z sexshopu (w koncu to 18) i zastanawiam się czy nie dać mu swojego rysunku w antyramie. nie mam jakiegos super talentu, ale jakotako rysowac umiem. tylko czy nie uwazacie, ze danie swojego rysunku w antyramie jest jakby wymuszeniem tego, zeby go gdzies powiesił? a jak mu się nie spodoba? macie może inne pomysły na wręczenie mu go, żeby nie był od razu w ramce? czy może w ogole go nie dawac, nie wypada na 18? nie będzie to głupie?

jest fanem starwars dlatego motyw tej maski.

macie może jakieś uwagi co zmienić w rysunku? proszę o obiektywne opinie, czy mogłybyście mieć coś takiego w pokoju? i czy przy podpisie na dole dodac cos w stylu "wszystkiego najlepszego" czy cos?

BŁAGAM O POMOC
ja kiedyś kupiłam blejtramę... pomyślałam, a walnę wodospadzik ( nigdy wcześniej nie malowałam... bałam się farb, ale ołówki kocham..) wyszedł tak trochę nie do końca jakbym widziała to w wyobraźni, ale dałam Mu go jako dodatek do prezentu na naszą rocznicę i jest zachwycony ;d

Póxniej koleżance dałam oprócz normalnego prezentu obraz gołej babki z pasie do pończoch ;> mówiła, że ma kompleksy, bo cycki wyszły idealnie

ja bym dodała jakiś słodki tekścik na dole no jakiś Wasz tekst albo coś zwiazenego z urodzinami. ;>
ogólnie własnoręcznie robione prezenty są z serca i widać, że ktoś się staral, nawet jeśli nei wyjdzie idealnie- ktoś kto Cię lubi, kocha, szanuje doceni to
nicomnieniewiesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 20:34   #50
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: własnoręczny rysunek na 18stke?

Bardzo fajny pomysł
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 18:13   #51
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: własnoręczny rysunek na 18stke?

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
Rysunek super, dałabym w antyramie . Na miejscu chłopaka byłabym meeega zadowolona. Nic bym nie dopisywała, wydaje mi się, że to by zepsuło kompozycję.
jeśli można to podpiszę się pod twoją wypowiedzią
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 16:57   #52
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: własnoręczny rysunek na 18stke?

Ja dostałam na 18stkę od bliskiej koleżanki karykaturę w antyramie, która już 6 lat zdobi mój pokój i zawsze miło mi się na nią spogląda także bardzo polecam ten pomysł
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 08:34   #53
korwatsonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11
Dot.: własnoręczny rysunek na 18stke?

Pomysł ciekawy
korwatsonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 12:30   #54
Makarena82
Raczkowanie
 
Avatar Makarena82
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 91
Dot.: własnoręczny rysunek na 18stke?

Rysunek to fajna sprawa Jeżeli masz na niego dobry pomysł, to z pewnością mu się to spodoba.
__________________
Australia - Maj 2014
USA - Lipiec 2014
Meksyk - Grudzień 2014

Uwielbiam spełniać marzenia swoje i innych :3
Makarena82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 14:24   #55
izabelek087
Przyczajenie
 
Avatar izabelek087
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 13
Smile włsanoręczny prezent! :)

Cześc ;D
Szukam pomysłu na Walentynki
To już prawie za dwa tygodnie ;D

Nakręcam się na własnoręczny prezent,chciałam zrobić album,ale mój TŻ wczoraj wywołał nasze zdjęcie i porozwieszał na ścianach :3
słodkie,ale prezent już odpada
Kupony zrobiłam mu na Mikołajki,był zachwycony

Tylko,że teraz nie mam pomysłu,co jeszcze bym mogła zrobic...

Macie jakieś pomysły? Same może już coś robiłyście i możeci mi dać troszkę inspiracji?
Mój TŻ strasznie cieszy się z takich prezentów,twierdzi,że są niepowtarzalne i pokazuje w nich moje serce i poświęcnia

Pomóżcie
__________________
Tyle szczęścia i wspólnych dni przed nami!! <3
izabelek087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 18:48   #56
sebusiowa69
Raczkowanie
 
Avatar sebusiowa69
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 62
Dot.: włsanoręczny prezent! :)

Ja kiedyś mojemu uszyłam sama poduszkę w kształcie serca wisi na tablicy korkowej, na 'honorowym' miejscu-On tak twierdzi. Bardzo się ucieszył.
Na Dzień Chłopaka zamówiłam na allegro większą poduszkę z moim zdjęciem, teraz nie może bez niej zasnąć, przytula się do niej non stop
sebusiowa69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 00:56   #57
Laluu6
Przyczajenie
 
Avatar Laluu6
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9
Dot.: włsanoręczny prezent! :)

Do ładnie przyozdobionego pudełka włóż upieczone przez siebie słodkie ciasteczka, pierniczki, co tam chłopak lubi, w kształcie serca
Laluu6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 09:28   #58
izabelek087
Przyczajenie
 
Avatar izabelek087
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 13
Dot.: włsanoręczny prezent! :)

Poduszka to dobry pomysł;D
tylko trzeba ją wypchac,hmm może silikonem?

co do pieczenia jest problem,mieszkamy razem od roku i akurat w tym mieszkaniu nie mamy piekarnika
__________________
Tyle szczęścia i wspólnych dni przed nami!! <3
izabelek087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 17:57   #59
LoveMeBoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: włsanoręczny prezent! :)

No właśnie, albo uszyj mu jakieś serduszko z materiału i do środka daj watę, możesz z tego zrobić bryloczek do kluczy. Uzyj perfumu żeby łądnie pachniało.
Ja już kolejny raz stawiam na własnoręczna kartkę, jak nie mam super pomysłu to inspiruje się youtube. https://www.youtube.com/watch?v=Jl7aodbd6ak
W tamtym roku widziałam jak dziewczyna robiła swoje własne etykietki do herbaty owocowej na umilenie dnia.
Ja zaczęłam sie inspirować w tym roku taka mała animacją, którą już z reszta sama zrobiłąm a mianowicie https://www.youtube.com/watch?v=TbVKEuQpdEo małe ale fajne jako dodatek.
A znowu na rocznice może zrobie jako dodatek taki zeszyt w podobnym stylu https://www.youtube.com/watch?v=_VYtFGgrpSs
LoveMeBoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 14:16   #60
JuliaTarunen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 7
Ręcznie wykonany prezent dla chłopaka...?

Czeeeść. Mam problem. Mój facet ma niedługo urodziny. U nas w związku nie ma romantyzmu i słodkości, nie lubimy tego jakoś szczególnie, więc miśki na prezent, jakieś słodkie kapcioszki itp odpadają. Już mu kupiłam bez okazji jakieś ubrania, perfumy, kosmetyki, także na poprzednie urodziny. To jego drugie urodziny jakie obchodzić będziemy wspólnie. Jako że nie bawimy się w niespodzianki, bo czy niespodzianka, czy spodzianka, prezent i tak będzie fajny i wywoła uśmiech, zapytałam go wprost, co chciałby dostać. Odpowiedział, że coś, co sama zrobię. Czasu zostało niedużo, bo tydzień. Dokładnie tydzień. Co do jego zainteresowań, to lubi muzykę, metal i rock, jest mechatronikiem, lubi gotować i jeść... W sumie tyle z takich najistotniejszych rzeczy. A, no i ma 21 lat. Tzn to będą jego 21 urodziny. Ma ktoś jakieś propozycje, co do tego, cóż ręcznie wykonanego mogłabym mu podarować? Może upiec jakiegoś śmiesznego torta, może zrobić jakieś fajne danie, a może... może... ewentualnie można coś kupić, ale co?! Na pewno chciałabym mu dać coś praktycznego, nie jakieś gunwa jak miśki, przytulaki czy modele samochodów.. Błagam, pomóżcie!!!!!!!!
JuliaTarunen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-29 20:35:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.