Potrzebuję obiektywnej oceny... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-25, 16:07   #1
mikao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13

Potrzebuję obiektywnej oceny...


Witam. Ciągle słyszę, że jestem gruba, co mam w sobie zmienić, żeby było ok?
Mam 18 lat i ważę 50 kg, mam 162 cm wzrostu a moje wymiary:
Biust 86
Talia 68
Biodra 89
Nadgarstek 14
Szyja 30

Czy to prawda że jestem ciut za gruba? Bo nie daje mi to spać :P Bardzo proszę o rzetelną szybką odpowiedź.
mikao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 16:15   #2
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Potrzebuję obiektywnej oceny...

obwód Twojej szyi daje mi pewien obraz Twojej figury i jestem w stanie udzielić odpowiedzi: nie, nie jesteś ciut za gruba.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 16:20   #3
mikao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Dot.: Potrzebuję obiektywnej oceny...

Ja wiem, że moje pytanie wydaje się śmieszne. W końcu bmi mam w porządku nigdy nie myślałam o sobie jak o grubej. Ale gdzie się nie ruszę to słyszę 'jesteś pewna że chcesz to zjeść', 'troszkę byś mogła schudnąć', '50 kg? lepiej byś wyglądała z 47' itd, itd. Przecież ja w depresje wpadnę... xP
mikao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 16:30   #4
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Potrzebuję obiektywnej oceny...

jeśli się sobie podobasz, to weź olej głupie pytania życzliwych znajomych.
dzisiejsze społeczeństwo generalnie jest przewrażliwione na punkcie ciała, więc dziel przez dwa to, co słyszysz..
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 16:35   #5
emma__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: Potrzebuję obiektywnej oceny...

i co chcesz, zebysmy cie dowartosciowaly i mowily ,ze nie , nie jestes za gruba?

Jeśli czujesz taka potrzebe to schudnij , ja mam 160 i waze 45 kg. dla mnie idealnie. Waze tyle ile chce wazyc. , jezeli chcesz wazyc mnie to "ciut schudnij" otc.
emma__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 16:58   #6
mikao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Dot.: Potrzebuję obiektywnej oceny...

Czułam sie dobrze, ale teraz już sama nie wiem, ale oprócz czucia chce też dobrze wyglądać, a nikt na siebie nie umie obiektywnie spojrzeć dlatego pytam innych :P
mikao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 17:30   #7
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Potrzebuję obiektywnej oceny...

A kto Ci takie rzeczy wmawia?
Powiem Ci, ze ja mam ok.164cm a ważę na pewno sporo więcej i wymiary też mam większe niż Ty a nikt nie mówi, że gruba jestem choć ja tak uważam!
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 19:51   #8
tatiana22
Raczkowanie
 
Avatar tatiana22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 390
Dot.: Potrzebuję obiektywnej oceny...

"Witam. Ciągle słyszę, że jestem gruba, co mam w sobie zmienić, żeby było ok?"
Zmień towarzystwo, bo ono ci potem nie pomoże się wyleczyć z anoreksji w którą łatwo wpaść zaś z wyjściem już gorzej.

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

"Ale gdzie się nie ruszę to słyszę 'jesteś pewna że chcesz to zjeść', 'troszkę byś mogła schudnąć', '50 kg? lepiej byś wyglądała z 47' itd, itd. Przecież ja w depresje wpadnę... xP"

A tak swoją drogą to o czym ty jeszcze gadasz z ludźmi którzy cię najwyraźniej nie szanują? Zastanów się nad tym czy poważnie ich nie olać bo jeszcze trochę a wpędzą cię w anoreksję jak ty taka podatna jesteś, a potem kopną cię w tyłek i obśmieją żeś się odchudziła.
tatiana22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 19:53   #9
mikao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Dot.: Potrzebuję obiektywnej oceny...

Tylko, że ja mieszkam na przedmieściach, można to nawet nazwać wsią, przeprowadziłyśmy się tu z mamą z Wwy jak byłam malutka :P I uwagę na moją figurę najbardziej zwraca sąsiadka w średnim wieku i jej koleżanki :P
oj poddatna jestem niestety
mikao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 20:26   #10
tatiana22
Raczkowanie
 
Avatar tatiana22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 390
Dot.: Potrzebuję obiektywnej oceny...

Najpewniej tymi kobietami kieruje zazdrość że jesteś zgrabna i dobrze wyglądasz. Nie wiem może mają jakieś żale do twojej matki i wylewają je na ciebie, może to być czysta zazdrość, zawiść...nie wiem, bo na wsi nie żyję, ale myślę że niektórych ludzi ze wsi cechują często takie prymitywne zachowania (zachowania na poziomie szkoły podstawowej umówmy się ) Twoja matka słyszała te uwagi kierowane do ciebie?
A tak na zdrowy rozum to dlaczego miałabyś się przejmować zrzędzeniem jakiejś zgorzkniałej starej baby i watachy jej podobnych psiapsiółek?
tatiana22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 13:24   #11
KLAKIER__
Raczkowanie
 
Avatar KLAKIER__
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 54
Dot.: Potrzebuję obiektywnej oceny...

Albo marna prowokacja mająca na celu swoiste wymuszenie komentarzy ''jesteś szczupła, nie odchudzaj się, masz super figurę'', albo ludzie w Twoim otoczeniu mają poważny problem. Zbiorowa ślepota to chyba już epidemia.
__________________
Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam...
I przez chwilę się czułam jak dziewczyny w "Świerszczykach".



DUKAM
!



Przytul mnie i nie pozwól już nigdy zwątpić we własną siłę.
Teraz Ty nią jesteś.






KLAKIER__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 22:03   #12
weroniczka95
Raczkowanie
 
Avatar weroniczka95
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 293
Dot.: Potrzebuję obiektywnej oceny...

Hahahahaha, dooobre !

Wklej swoje zdjęcie, obwód talii wydaje się być w porządku, także nie przejmuj się .
__________________
Weronika.


weroniczka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 18:14   #13
mikao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Dot.: Potrzebuję obiektywnej oceny...

no właśnie to nie prowokacja, nigdy się nie zastanawiałam ile jem i czy jem tłucząco, czy nietłucząco i dopiero po tych komentarzach ze strony społeczeństwa zaczęłam się interesować jedzeniem (zauważyłam, że mam tendencje do wpadania w rutynę i jem dość monotonnie, ale często i mniej więcej o tych samych porach).

Moje pytanie raczej wynikało z tego, że zdrowy rozsądek mi podpowiadał, że te sugestie co do mojej wagi nie są dla mnie najlepsze, ale mam w życiu zasadę, że jeśli więcej niż jedna osoba wyraża takie samo zdanie to trzeba to sprawdzić nie jestem z tych ludzi, którzy 'zawsze mają rację', jak mam wątpliwości to pytam

dziękuje za wszystkie odpowiedzi ;*
mikao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.