Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-24, 16:18   #151
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a moja Mila dzis imieninki jest pierwsza
to ona juz imieniny obchodzi? ja slyszalam, ze tylko ludzie dorosli, ktorzy sie nie przyznaja do wieku obchodza imieniny- tak mi zawsze to rodzice tlumaczyli
to co jej kupilas?
my mozemy pieluchy hurtowo wyslac

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24585548]Ja zapachu nie znam, wiec nie pomoge. Wizazanki tej tez nie znam.

Ja Ci moge roz Clarinsa dac . Jestem nim rozczarowana i go nie chce. Doczekac sie go nie moglam. Nie dosc, ze dzis mam okres i ledwo zyje to jeszcze musialam patrzec jaki on niebrzoskwiniowy. Pelne rozczarowanie.[/QUOTE]
hehe
no no niezly prezencik!

heh no nie dziwie ci sie, pewnie sobie wyobrazalas jaki to cudny odcien brzoskwini bedzie a tutaj takie zaskoczenie....
ja tam bym chyba sie rozleciala ze zlosci
okres przejdzie! moze szybciutko ucieknie po tej przygodzie z rozem?

cos mialam napisac i zapomnialam.....

ale napisze jeszcze, ze tez czekam na rozyk- ten z truskawkowej promocji....bial byc brazik z domieszka rozu- jak przyjdzie cos innego to oj....
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:35   #152
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Salo,
masz racje, a napisalam to tylko dlatego,ze to troche do dupy jednak jest, szczegolnie dla 50 zl do Rossmanna.

mogliby dac np 5000 do syfory
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Normalnie sama bym jakiegoś bobaska na tę okoliczność przygarnęła
Nie bobaska tylko najlepiej od razu całe przedszkole
Większe szanse by były

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24584939]A ja jestem lekko poirytowana tym rozem i chyba go nie chce. Oczekiwalam brzoskwini kurde . Clarinsowi sie owoce pomyliy .[/QUOTE]


Mi sie w tym różu podoba wszystko ... z wyjątkiem koloru

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dlatego ja wam polecilam tgo Borghese, zebyscie byly brzydkie i pryszczate!!

A ja sie nawet nad nim zaczęłam zastanawiać

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hym to tego biothermu nie biore....wole kupic tolpe bo cos tam dawala no i trzeba zaczac zdrowo sie odzywiac znowu.... jakie to smutne
No co Ty, ja dzisiaj poszłam do sklepu a tam pomidory, ogórki, szczypiorek, rzodkiewka normalnie do wyboru do koloru
Zgarnełam wszytsko+ twarożek i jogurt i teraz sobie wcinam
Wiem ze te nowalijki to podobno niezdrowe ale i tak lepsze niż ŚmiećDonald czy jakieś pizze, kebaby itp.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a moja Mila dzis imieninki jest pierwsza
To wszystkiego najlepszego dla Małej
Niech rośnie zdrowo
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:42   #153
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Nie bobaska tylko najlepiej od razu całe przedszkole
Większe szanse by były


Mi sie w tym różu podoba wszystko ... z wyjątkiem koloru


A ja sie nawet nad nim zaczęłam zastanawiać

No co Ty, ja dzisiaj poszłam do sklepu a tam pomidory, ogórki, szczypiorek, rzodkiewka normalnie do wyboru do koloru
Zgarnełam wszytsko+ twarożek i jogurt i teraz sobie wcinam
Wiem ze te nowalijki to podobno niezdrowe ale i tak lepsze niż ŚmiećDonald czy jakieś pizze, kebaby itp.

To wszystkiego najlepszego dla Małej
Niech rośnie zdrowo
heh no wiesz ja tez bede pryszczata bo sie zastanawiam czy nie kliknac borghese na zapas

heh ja lubie tam takie rzeczy, ale lubie sobie ciupnac pizze czy kebaba wegetarianskiego czy kanapke z grilla! takie to pyszne!
a potem brzuszek do mnie mowi HALO!
obijasz mnie kolanami jak idziesz!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:59   #154
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Ma ktoras z Was Shiseido L3 albo/i L4? Jeden z nich chce przygarnac w drodze wymiany. Zastanawiam sie czy L3 nie bedzie za jasny jako bronzer. Mam L1 i jest on bardzo transparentny. Ponoc L3 tez jest transprentny. Co ciekawego wizazanka napisala, ze L4 juz taki transparentny nie jest i boje sie, ze bedzie za ciemny.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 17:42   #155
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Dostałam dzisiaj paczkę z paletą cieni Philosophy ze specialsów

http://pl.strawberrynet.com/makeup/p...761/?CatgId=19

Chyba nikt nie był nią zainteresowany ale jeśli ktoś będzie chciał to mogę zrobić zdjęcia.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 18:03   #156
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh no wiesz ja tez bede pryszczata bo sie zastanawiam czy nie kliknac borghese na zapas

heh ja lubie tam takie rzeczy, ale lubie sobie ciupnac pizze czy kebaba wegetarianskiego czy kanapke z grilla! takie to pyszne!
a potem brzuszek do mnie mowi HALO!
obijasz mnie kolanami jak idziesz!

Dim no ja Ciebie proszę
W sobotę chyba oglądałm film na YT i 2 części były wrzucone na innej stronie i tam była też taka Pani której się własnie brzuch o kolana obijał, myslałam że


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24586746]Ma ktoras z Was Shiseido L3 albo/i L4? Jeden z nich chce przygarnac w drodze wymiany. Zastanawiam sie czy L3 nie bedzie za jasny jako bronzer. Mam L1 i jest on bardzo transparentny. Ponoc L3 tez jest transprentny. Co ciekawego wizazanka napisala, ze L4 juz taki transparentny nie jest i boje sie, ze bedzie za ciemny.[/QUOTE]

Ja miałam L4 i myslę że dla Ciebie będzie zdecydowanie za ciemny Chyba ze chciałabyś go stosowac jako brązer na policzki ale na całą twarz to zdecydowanie odpada bo zrobiłby z Ciebie murzyna

Kiedys kupiłam L4 na all, dziewczyna miała kilkaset komentarzy i wystawiła go dosc tanio jako raz testowany. Nie dośc że puder wrzucila luzem do koperty babelkowej tak ze opakowanie popękało i się pokruszyło to jeszcze otworzylam puder i oglądałam go tak pod kątem a tam ten jasny trójkat zużyty tak ze przy krawędzi chyba z 1mm brakowalo
Nie chciałam nic do niej pisac, komentarza tez nie wystawiłam i nie pamietam jej nicka ale mam nadzieję że kiedyś dostanie za swoje

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj paczkę z paletą cieni Philosophy ze specialsów

http://pl.strawberrynet.com/makeup/p...761/?CatgId=19

Chyba nikt nie był nią zainteresowany ale jeśli ktoś będzie chciał to mogę zrobić zdjęcia.
Eeee tam, to że nikt nie był zainteresowany to nie znaczy że sobie z chęcią zdjęć nie poogladamy
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 18:07   #157
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
patrze sie jakie cudo z promocji walentynkowej
http://pl.strawberrynet.com/skincare...227/?CatgId=81
To Zenek rzucił jakoś w promocji dwa lata temu, ale cena byla bardziej przyjazna. Zel ok i fajna ta rekawiczka do masazu, ja uwielbiam pomaranczowy kolor, no ale nie za taką cenę, Zenek sobie robi wczesny prima aprillis

Ale tragedia w Moskwie a ja tam mam być tam na lotnisku w sobotę, szok
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 18:22   #158
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
A ja wczoraj pomylilam kawy i zamiast bezkofeinowej wypilam kofeinowa, o czym zdalam s obie sprawe jak juz ja wypilam i moje dziecie do 2 godziny mialo oczy jak zlotowki i byla na maksa pobudzona - machala rekami, nogami, glowa, piszczala, gaworzyla, smiala sie oraz wszystko to naraz
wiem, że pewnie dla Was o 2 w nocy to nie było śmieszne, ale...
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a i tak kazdy wie, ze truskawkowe dzieci najpiekniejsze
oczywiście!!!

Ranko - wszystkiego najlepszego dla Milenki

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Przyszłam wymodlić Rouge Bunny Rouge na truskawie. Testuję właśnie ich podkład i nie jestem pewna, czy miałam kiedykolwiek coś lepszego na twarzy Nie wiecie może czy mozna toto nabyć gdzies indziej, niż w Douglasie?
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24580250]Nigdzie indziej nie widzialam. Ja kiedys podklad testowalam. Slabiutkie krycie, podkreslal skorki. Szalu nie bylo.
Notabene ceny tej firmy sa przerazajace. Ktos wymyslil firme kosmetyczne, dziwnie ja nazwal i rzucil ceny jak za Diora .[/QUOTE]
mi kiedyś pani w Douglasie powiedziała, że to firma rosyjska

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Dzieki Mam od nich jeszcze róż i jestem bardzo zadowolona



Ten - opinie w KWC skrajnie różne, póki co dla mnie super. Mam odcienie Mleczny Kokos i Mleczny Migdał (czy jakoś tak) i migdał za ciemny, kokos w sumie też mógłby być nieco jasniejszy, ale ładnie się dopasowuje do skóry i wyglada naprawdę na no makeup. W tygodniu wybiorę się po kolejne próbasy, moze mają coś jaśniejszego niż ten kokos, a jak nie to mam cuuuuuudo na wczesne lato
Miałam ich podkład - tylko nie pamiętam który - a może tylko wtedy jeden rodzaj był? - kolor "Migdałowo-mleczna doskonałość"
Kolor dla mnie cudowny, bo niezły z niego żółtek i byłam zadowolona, dobrze krył. Do ponownego zakupu zniechęciła mnie jednak wysoka cena oraz brak składu na opakowaniu...

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24586746]Ma ktoras z Was Shiseido L3 albo/i L4? Jeden z nich chce przygarnac w drodze wymiany. Zastanawiam sie czy L3 nie bedzie za jasny jako bronzer. Mam L1 i jest on bardzo transparentny. Ponoc L3 tez jest transprentny. Co ciekawego wizazanka napisala, ze L4 juz taki transparentny nie jest i boje sie, ze bedzie za ciemny.[/QUOTE]
Ja miałam kiedyś L4 i też mi się wydaje, że dla Ciebie będzie za ciemny. Ciemnego trójkąta używałam wyłącznie jako brązera, reszty do modelowania twarzy, ale wtedy jeszcze się opalałam. Pamiętam, że potem dumałam nad nad L3.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 18:30   #159
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj paczkę z paletą cieni Philosophy ze specialsów

http://pl.strawberrynet.com/makeup/p...761/?CatgId=19

Chyba nikt nie był nią zainteresowany ale jeśli ktoś będzie chciał to mogę zrobić zdjęcia.
ja bylam zainteresowana i Mariola chyba tez ale udam, ze nie jestem
chyba, ze paletka be to mozesz nam pisac
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Dim no ja Ciebie proszę
W sobotę chyba oglądałm film na YT i 2 części były wrzucone na innej stronie i tam była też taka Pani której się własnie brzuch o kolana obijał, myslałam że

Ja miałam L4 i myslę że dla Ciebie będzie zdecydowanie za ciemny Chyba ze chciałabyś go stosowac jako brązer na policzki ale na całą twarz to zdecydowanie odpada bo zrobiłby z Ciebie murzyna

Kiedys kupiłam L4 na all, dziewczyna miała kilkaset komentarzy i wystawiła go dosc tanio jako raz testowany. Nie dośc że puder wrzucila luzem do koperty babelkowej tak ze opakowanie popękało i się pokruszyło to jeszcze otworzylam puder i oglądałam go tak pod kątem a tam ten jasny trójkat zużyty tak ze przy krawędzi chyba z 1mm brakowalo
Nie chciałam nic do niej pisac, komentarza tez nie wystawiłam i nie pamietam jej nicka ale mam nadzieję że kiedyś dostanie za swoje

Eeee tam, to że nikt nie był zainteresowany to nie znaczy że sobie z chęcią zdjęć nie poogladamy
oj to niedobra dziewucha jakas byla!
moze ona testy robila na calym ciele
nie no tak tragicznie nie jest ze mna ale wiesz przyjdzie lato i kompleksy wyjda! a ja tak lubie slodycze

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
To Zenek rzucił jakoś w promocji dwa lata temu, ale cena byla bardziej przyjazna. Zel ok i fajna ta rekawiczka do masazu, ja uwielbiam pomaranczowy kolor, no ale nie za taką cenę, Zenek sobie robi wczesny prima aprillis

Ale tragedia w Moskwie a ja tam mam być tam na lotnisku w sobotę, szok
UuUU to ja juz nie chciet!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 18:32   #160
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Pudrow Shiseido chce uzyc jako bronzera . Stad moje wahanie czy L3 czy L4.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:08   #161
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
To Zenek rzucił jakoś w promocji dwa lata temu, ale cena byla bardziej przyjazna. Zel ok i fajna ta rekawiczka do masazu, ja uwielbiam pomaranczowy kolor, no ale nie za taką cenę, Zenek sobie robi wczesny prima aprillis

Ale tragedia w Moskwie a ja tam mam być tam na lotnisku w sobotę, szok
szok Zenej w jajka sobie leci ten celluli Choc kupiłam kiedyś za 40zł w promocji na tru...fakt dolar był tańszy... zresztą nadal u mnie jest mam jakaś 1/4 opakowania jeszcze nic się z nim nie stało. Ale jakoś bez rewelacji...
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 19:10   #162
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

James,
jak kupowałaś różyk Clarinsowy na Feelu, to kierowałaś się zdjęciem czy opisem wybierając odcień z listy na stronie produktu?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:35   #163
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość

Eeee tam, to że nikt nie był zainteresowany to nie znaczy że sobie z chęcią zdjęć nie poogladamy
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja bylam zainteresowana i Mariola chyba tez ale udam, ze nie jestem
chyba, ze paletka be to mozesz nam pisac
Kurde karta pamięci w aparacie mi padła
A takie ładne zdjęcia zrobiłam żeby was pokusić

Na razie paletka bardzo mi się podoba Trzy kolory są matowe (waniliowy, biszkopcik i ciemny brąz) i jeden shimmer (średni brąz). Takie nudziaki do dziennego makijażu. Pędzelek też godny
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:38   #164
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

a ja myslalam, ze to takie paskudy beda!
zobacz jeszcze raz...moze jednak brzydkie sa co?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:40   #165
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a ja myslalam, ze to takie paskudy beda!
zobacz jeszcze raz...moze jednak brzydkie sa co?


Niech ci będzie, są brzydkie. FUJ.

soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:57   #166
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość


Niech ci będzie, są brzydkie. FUJ.

uf!
a juz sie balam, ze trzeba bedzie kupic! LOL
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:59   #167
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24583693]
Co do konkursu dzieciakowego, to ostatnio zirytowala mnie jakas dziewoja (zupelnie nieznajoma) wpisujac mi w profil cos w tym stylu "link prosze o glosik buziaczki czekam na glosiczek". Myslalam, ze sie zrzygam od nadmiaru slodyczy i cmokajacych emotek. OCzywiscie nie zaglosowalam. Niektorym naprawde rozumu brak. Wkurza mnie takie zebranie o glosy po nieznajomych profilach. Jak kogos znam i lubie to chetnie dam "5" od razu. Zebranie o glosy u nieznajomych i to w ten sposob jest jednak moim zdaniem nie na miejscu. Az zglosilam to jako spam . Niestety moderator usunal wiadomosc (sama to moglam zrobic) a laska za zasmiecanie profilu punkta nie dostala .[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
A co mnie wkurza w tym konkursie dzieciowym, to to, że niektóre te zdjecia są po prostu... nie wiem, mało ładne, nieapetyczne. Np to , albo to, nie mówiąc o tym. No nie wiem, może jak jest się matką, to inaczej na takie zdjęcia się spogląda, ale z punktu widzenia mnie - niematki są one po prostu okropne.
ło matko i takie brudaski mają takie oceny jak wasze truskawkowe ślicznotki? Masakra

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24584939]A ja jestem lekko poirytowana tym rozem i chyba go nie chce. Oczekiwalam brzoskwini kurde . Clarinsowi sie owoce pomyliy .[/QUOTE]
Opakowanie śliczne ale faktycznie brzoskwinki nie widać, szkoda, bo mnie się też ten kolor podobał.
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dlatego ja wam polecilam tego Borghese, zebyscie byly brzydkie i pryszczate!!
what?mnie już jeden pryszcz wyszedł, a jeszcze nie dostałam borghesa, to Twoja sprawka?
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:08   #168
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

a wiesz co
cos sobie przypominam, ze faktycznie wbijalam szpilki w buzke jakiejs laleczki voodoo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:11   #169
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24589422]Pudrow Shiseido chce uzyc jako bronzera . Stad moje wahanie czy L3 czy L4.[/QUOTE]
L4 NA PEWNO na brązer się nadaje
L3 nie miałam - ja raczej o nim myślałam kiedyś, jako o normalnym do poprawek
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 20:14   #170
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

no, ale jamesik jest jasniuuuutka wiec mi sie wydaje, ze L4 bedzie za ciemny....
moze sa jakies porzadne fotki w necie?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:17   #171
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a wiesz co
cos sobie przypominam, ze faktycznie wbijalam szpilki w buzke jakiejs laleczki voodoo
no tak coś czułam właśnie
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:41   #172
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
no tak coś czułam właśnie
uwazaj bo jeszcze mi duzo szpilek zostalo!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:52   #173
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

jamesku, fajny ten rozyk i szkoda, ze nie brzoskwinia co do shiseido to ja mam L3, kocham go i wielbie. uzywam do poprawek. on jest tez transparentny ale boje sie poradzic Tobie zdecydowanie L4, bo Ty taki bledzioch, ze nawet maka Cie bieli
chcialam zrobic zdjecie i Ci pokazac, ale sie nie da no nic nie widac, on praktycznie nie daje koloru, to jest taki mat w kompakcie ja bym radzila L4, a najbardziej to bym Ci radzila pomacanie tzn moim zdaniem L3 nie nadaje sie na brazer nawet dla Ciebie

ale jazda nadrabiam Was i jednoczesnie pisalam do Mejkapowni, bo biedna zalatana, wiec jej streszczalam co jest ciekawego. i jej pisze o tym zestawie biothermu, ze moze go chce, ide na nastepna strone i jej musialam napisac, ze jednak go nie ma chciec

a ta paletka philosophy ladna a jak z pigmentacja?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 21:12   #174
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
uwazaj bo jeszcze mi duzo szpilek zostalo!
o nie, ja byłam grzeczna, na pewno ten borghese będzie cudny
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 21:23   #175
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
o nie, ja byłam grzeczna, na pewno ten borghese będzie cudny
no!!
bo w dupeczke wbije szpilke i bedzie!
takze uwazaj- Dymek ma swoj sposob ha!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 07:49   #176
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Dziewczyny, ja tak trochę OT- czy kurierzy UPS dzwonią zanim przyjadą z paczuchą?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 08:07   #177
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

zwykle tak
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 08:16   #178
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
zwykle tak
Chwała Bogu... czekam na buty

Poza tym dołączam się do zachwytów nad Rouge Bunny Rouge! Dostałam w prezencie zestaw składający się z trzech cieni- dwóch prasowanych, jednego w żelu. Dwa pierwsze po prostu cud-miód, Dior może się przy nich schować, trzeci w zasadzie tylko testowałam, bo to taki jakby błyszczyk do powiek, a ja nie lubię nawet błyszczyków do ust... Ale myślę, że jeżeli ktoś lubi taki efekt to jest też naprawdę super.

Z tym, że faktycznie ceny zaporowe- stówka za pojemniczek cienia?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 08:35   #179
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Marigold19 czytałam, że w Rosji są tańsze, ale nie wiem na ile to prawda.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:42   #180
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no!!
bo w dupeczke wbije szpilke i bedzie!
takze uwazaj- Dymek ma swoj sposob ha!
dobrze, już będę grzeczna, mam nadzieję, że szybko przyjdzie borghese miłego dnia truskawki
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.