Essence cz. IX - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-01, 12:51   #1891
anulka_nr1
Raczkowanie
 
Avatar anulka_nr1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
GG do anulka_nr1
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
ta Natura w Zabrzu jest jutro czynna? mam na myśli tą w Platanie jeśli to tam się wybierasz bo chciałam pojechać dokupić kilka rzeczy, niby normalny dzień roboczy ale coś ta Natura zalazła mi za skórę wiec z góry zakładam, że specjalnie mi na złość może być zamknięta
Nie jadę do Platana, bo tam Panie są jakoś niechętne do współpracy ja swoje cuda kupowałam w Plazie w Rudzie Śląskiej i jutro będę w pobliżu, więc mogę sprawdzić jak tam sytuacja wygląda Ale wydaje mi się, że jutro będzie wszystko normalnie czynne, w końcu teoretycznie to zwykły dzień pracujący... Z drugiej strony te Panie w Zabrzu....
__________________
"Kiedy kogoś kochasz, Twoje rzęsy podskakują i wychodzą z Ciebie małe gwiazdki"
anulka_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 13:16   #1892
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Malika_ Pokaż wiadomość
Najbardziej nielubie zółtego - tragedia, smuży, trzeba dac 3 warstwy kleją się do siebie cuda niewidy
zgadzam sie

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;26641048]tak, ten Pan (pewnie Ktoś mu dobrze doradza, albo to jest Pani, tyle że właścicielem konta jest Pan) jest bardzo dobrze zorientowany w kosmetykach essence, wystawia same perełki, ma najwyższe ceny ze wszystkich handlujących naszymi skarbami na dodatek zachęca do oglądania swatchy.... pełna profeska hehehhehhe[/QUOTE]

ciekawe tylko, czy interes jest oplacalny
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 13:16   #1893
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez marryqueen Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Opola i okolic z wielką radością pragnę poinformować, że nowo otwartym Turawa Park, w SuperPharmie są dwie szafy Essence i są w nich wszystkie nowości
Jaka miła informacja. Jutro się tam wybieram więc może się obkupię
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 13:20   #1894
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Malika_ Pokaż wiadomość
Wrzucam moje swatche lakierów i pudru
Moją największą miłością jest lakier forget me not.
Najpierw pomalowałam paznokcie fiołkowym, i myślałam że to numer jeden, ale jak pomalowałam niezapominajką to się zakochałam! <3
Najbardziej nielubie zółtego - tragedia, smuży, trzeba dac 3 warstwy kleją się do siebie cuda niewidy
Zresztą wszystko opisałam na moim blogu: http://makeupmaniak.blogspot.com/

Także jak ktoś chciałby zobaczyć więcej zdjęć to zapraszam

I mam pytanie, nie wiecie kiedy możemy się spodziewać nowej limitki?
Z tego co wiemy, to mają pojawić się w maju. W N You rock, a w Douglasie Beach coś tam, ta limitka Sun Club

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
tez zawsze mam coś pod lakierem, nie pamiętam co miałam wtedy, ale coś było na bank
niestety są lakiery które barwią niezależnie od podkładu...
może dlatego że nosiłam go dosyć długo - kilka dni dobrych
Ja też zawsze mam coś pod lakierem, a lakier zielony/morski/butelkowy, jak zwał tak zwał, z RTP odbarwił mi pazury strasznie
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 13:26   #1895
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. IX

Po obejrzeniu swatchy stwierdzam, ze You Rock jest taka sobie:/. Kolory lakierow faktycznie wtorne, czy ja sie doczekam naprawde orginalnych kolorkow w limitce Essence
Paletka mnie zupelnie nie przekonuje..niefajnie zestawione kolory cieni i slaba pigmentacja patrzac po zdjciach. Chyba sie stanie cud i jej nie kupie jak bedzie
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 13:27   #1896
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez ThingsWeNeverDid Pokaż wiadomość
Ja jako rodowita Puławianka ( z tym że teraz już w Lublinie) potwierdzam, że w Galerii Zielonej jest szafa Catrice Kobo też mamy.
Cytat:
Napisane przez Samanthaa Pokaż wiadomość
nareszcie jakaś inna Puławianka się odezwała - pozdrawiam)

tak tak mamy szafę Catrice i Kobo. Uzupełnili też drugą szafę z Essence także nowości mamy sporo i Blossoms jest - z limitki zakupiłam jedynie perfumy ale po wypłacie zaszaleję

zaczynam baaardzo żałować że uznałam że na dziś koniec zakupów i nie wpadłam jeszcze do Zielonej
A powiedzcie czy macie w Puławach w tej chwili jakąś limitowankę Catrice?
Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
A ja muszę się przyznać że nie polubiłam sie z pędzelkiem do eyelinera essence. Jest dla mnie za "miękki". Nie wiem jak to inaczej ująć - mam małe oczy i naprawdę dużo kombinuję eyelinerem a ten pędzel jakiś takiś... wolę mniejsze. Przez to że jest taki długi to się dziwnie rozczapierza... dziwak. Może go użyję do brwi ale do linera to są lepsze pędzle(choć z drugiej strony on kosztuje 7 zł - cudów wymagać nie można).
Ja też nie mogę się do końca z tym pędzlem porozumieć łatwo nim zjechać na bok, i jakoś dziwnie nakłada ogólnie. A jaskółkę zrobić to już w ogóle wyczyn spróbuję jeszcze pędzelkiem z Sephory, wydaje się być łatwiejszy w obsłudze. Kupiłam go mając w planach zakup MAC Fluidline lub linera z Inglota, ale dzięki Essence nie musze się już wykosztowywać
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Aha! Lublinianki na Ametystowej uzupełniają drugą szafę, na razie tylko pierwsza półka i połowa drugiej , no ale coś ruszyło (tutaj zdjęcie przykładowej drugiej szafy ). PODOBNO przyszło "dużo" i będą wypakowywać dalej, ale chyba nie liczę na poniedziałek Mam tylko nadzieję, że to nie będzie prędkość 1,5 półki na tydzień, bo nas wakacje zastaną
Ooooo to spoko
Chociaż ja już jestem chyba zaspokojona nowościowo
Czy nie widziałyście gdzieś w Lublinie odżywki 10 in 1 miracle nails?
Cytat:
Napisane przez wioolusiaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak z trwałością i zmywaniem tych eyelinerów w żelu? bo mam z catrice, ale nawet płynem dwufazowym jest ciężko się go pozbyć z powieki
Ja zmywam dwufazowym awokado z Bielendy. Schodzi bez problemu
Cytat:
Napisane przez Malika_ Pokaż wiadomość
Wrzucam moje swatche lakierów i pudru
Moją największą miłością jest lakier forget me not.
Najpierw pomalowałam paznokcie fiołkowym, i myślałam że to numer jeden, ale jak pomalowałam niezapominajką to się zakochałam! <3
Najbardziej nielubie zółtego - tragedia, smuży, trzeba dac 3 warstwy kleją się do siebie cuda niewidy
Zresztą wszystko opisałam na moim blogu: http://makeupmaniak.blogspot.com/
Jakie piękne swatche
Przez Ciebie mam ochotę na lakier niezapominajkowy, mimo że to zupełnie nie mój kolor
On jest naprawdę taki śliczny na paznokciach? Tzn ciemniejszy niż w buteleczce?


PS Mejaczku, co to za cudowna dieta że Ci wszystkie spodnie spadają? ja mam wręcz przeciwnie - nie mam spodni poza jednymi, które by się na mnie nie opinały lub których nie dopinam - poza jednymi, kupionymi ostatnio no koszmar
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 13:30   #1897
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość


Ja też zawsze mam coś pod lakierem, a lakier zielony/morski/butelkowy, jak zwał tak zwał, z RTP odbarwił mi pazury strasznie
ja go miałam tylko na moment na jednym paznokciu i nic się nie stało ale jak będę malować tak normalnie już to chyba nałożę ze 3 warstwy jakiejś bazy
bo wiele dziewczyn narzekało że on odbarwia ;/
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 13:32   #1898
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. IX

Nie wiadomo jeszcze czy YR w ogóle będzie w Polsce .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 13:36   #1899
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Nie wiadomo jeszcze czy YR w ogóle będzie w Polsce .
Dystrybutor pisał, ze tak
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 13:37   #1900
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja też zawsze mam coś pod lakierem, a lakier zielony/morski/butelkowy, jak zwał tak zwał, z RTP odbarwił mi pazury strasznie
to i odbarwił też ten zielonomorskotirkusowy ale z CAC, przesliczny kolor ale szkoda mi paznokci. nawet na jakiś podkąłdowy jak nakąłdałam to przeżerał się do paznokcia i przez tą warstwe podkładową na drugi dzień już odpryskiwał.

A ja andal nie mam nic z limitki ani nowości
Byłam ostatnio w pobliżu Natury ale ze zdenerwowania nie poszłam. Wszystko przez PANA który przeprowadzał ze mną rozmowę kwalifikacyjną i jego teksty jak stwierdziłam, ze takie wynagrodzenie mi nie odpowiada, ciul
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 13:37   #1901
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Dystrybutor pisał, ze tak
Aaa! To widocznie coś przeoczyłam .
W takim razie bardzo się z tego powodu cieszę bo ta limitka jest bardzo fajna, mi się podobają produkty . Ta mgiełka odświeżająca i baza zwłaszcza. Cienie też fajne, ale widziałam, że mają kiepskawą pigmentację na jakimś blogu, więc sobie pewnie je podaruję .
A dystrybutor mówił kiedy ta limitka się pojawi w PL?
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 13:58   #1902
Martencjaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martencjaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Essence cz. IX

Witam

Jestem zakochana w lakierach z Essence! To moje ostatnie odkrycie
Szczególnie w dwóch z serii "colour & go" : odcień 27 - No More Drama i 22 What Do U Think? - kolory są świetne,nietypowe i oryginalne - zwracają uwagę trwałość również zadowalająca Dzisiaj mam na paznokciach właśnie koralowo - brzoskwiniowy odcień 22 - jednak wymaga od podwójnej warstwy, lawendowy spokojnie daje radę z jedną
No i wczorajszy zakup - błyszczyk "stay with me" - polecam!
__________________
"Show must go on..."
Martencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 14:14   #1903
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

zaczynam baaardzo żałować że uznałam że na dziś koniec zakupów i nie wpadłam jeszcze do Zielonej
A powiedzcie czy macie w Puławach w tej chwili jakąś limitowankę Catrice?

Ja też nie mogę się do końca z tym pędzlem porozumieć łatwo nim zjechać na bok, i jakoś dziwnie nakłada ogólnie. A jaskółkę zrobić to już w ogóle wyczyn spróbuję jeszcze pędzelkiem z Sephory, wydaje się być łatwiejszy w obsłudze. Kupiłam go mając w planach zakup MAC Fluidline lub linera z Inglota, ale dzięki Essence nie musze się już wykosztowywać

Ooooo to spoko
Chociaż ja już jestem chyba zaspokojona nowościowo
Czy nie widziałyście gdzieś w Lublinie odżywki 10 in 1 miracle nails?

Ja zmywam dwufazowym awokado z Bielendy. Schodzi bez problemu

Jakie piękne swatche
Przez Ciebie mam ochotę na lakier niezapominajkowy, mimo że to zupełnie nie mój kolor
On jest naprawdę taki śliczny na paznokciach? Tzn ciemniejszy niż w buteleczce?


PS Mejaczku, co to za cudowna dieta że Ci wszystkie spodnie spadają? ja mam wręcz przeciwnie - nie mam spodni poza jednymi, które by się na mnie nie opinały lub których nie dopinam - poza jednymi, kupionymi ostatnio no koszmar
To jest dieta specjalnie prowadzona patrząc na moją tarczyce, ale jest ona praktycznie taka sama jak Dukan. Tzn. mam takie dozwolone produkty, więc przerzuciłam się na dukana i na przepisy które krążą w sieci Oczywiście czasem się zgrzeszy I teraz ją trochę modyfikuje, ale cały czas do przodu. Serdecznie polecam. Najgorsze są pierwsze trzy dni, a potem człowiek zmienia styl życia. Teraz po Świętach, czas wrócić na dobre tory.
Widzę, że nie tylko ja nie majówkuje


---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Nie wiadomo jeszcze czy YR w ogóle będzie w Polsce .
Będzie, będzie. Dystrybutor zapewnia

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Arianno, wrzuciłam na bloga porównanie Airy Fairy, all about cupcake, coralize me.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 14:15   #1904
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja też zawsze mam coś pod lakierem, a lakier zielony/morski/butelkowy, jak zwał tak zwał, z RTP odbarwił mi pazury strasznie
Ooo tak, ten odbarwia na potęgę.

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Po obejrzeniu swatchy stwierdzam, ze You Rock jest taka sobie:/. Kolory lakierow faktycznie wtorne, czy ja sie doczekam naprawde orginalnych kolorkow w limitce Essence
Paletka mnie zupelnie nie przekonuje..niefajnie zestawione kolory cieni i slaba pigmentacja patrzac po zdjciach. Chyba sie stanie cud i jej nie kupie jak bedzie
Też nie jestem zachwycona. Coś tam pewnie przygarnę, ale póki co na nic się nie nastawiam, bo w sumie nie wiadomo jeszcze czy wszystko do nas dotrze.

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

zaczynam baaardzo żałować że uznałam że na dziś koniec zakupów i nie wpadłam jeszcze do Zielonej
A powiedzcie czy macie w Puławach w tej chwili jakąś limitowankę Catrice?

Ooooo to spoko
Chociaż ja już jestem chyba zaspokojona nowościowo
Czy nie widziałyście gdzieś w Lublinie odżywki 10 in 1 miracle nails?

Jakie piękne swatche
Przez Ciebie mam ochotę na lakier niezapominajkowy, mimo że to zupełnie nie mój kolor
On jest naprawdę taki śliczny na paznokciach? Tzn ciemniejszy niż w buteleczce?
Dziękuję drogie Puławianki za potwierdzenie
No jak można tak mówić: "na dziś koniec zakupów"?
Nie wiem do kiedy jesteś w Puławach, ale jutro wszystko otwarte jakby co

Ja niby też się czuję zaspokojona nowościowo, ale czekam jeszcze na te SYFy! I pęsetkę chcę (w Olimpie nie widziałam), no i ogólnie lepiej mi ze świadomością, że mogę sobie pójść na piechotkę aby popatrzeć na nowości, bo Olimp to dla mnie prawie drugi koniec miasta

Będę miała na uwadze jeśli wyśledzę tę odżywkę, to niezwłocznie Cię powiadomię

Faktycznie niezapominajkowy lakier jest odrobinę ciemniejszy na paznokciach niż w buteleczce. Ale jest śliczny U mnie na blogu jest sporo zdjęć, zapraszam do obejrzenia http://pieceofmoris.blogspot.com/201...ier-03-my.html
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie

Edytowane przez PieceOfMoris
Czas edycji: 2011-05-01 o 14:19
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 14:27   #1905
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Martencjaaa Pokaż wiadomość
Witam

Jestem zakochana w lakierach z Essence! To moje ostatnie odkrycie
Szczególnie w dwóch z serii "colour & go" : odcień 27 - No More Drama i 22 What Do U Think? - kolory są świetne,nietypowe i oryginalne - zwracają uwagę trwałość również zadowalająca Dzisiaj mam na paznokciach właśnie koralowo - brzoskwiniowy odcień 22 - jednak wymaga od podwójnej warstwy, lawendowy spokojnie daje radę z jedną
No i wczorajszy zakup - błyszczyk "stay with me" - polecam!

też lubię te lakierki i też mnie zachwycił przedwczoraj zakupiony i przetestowany na jednym pazurku 22 What Do U Think?

jak zedrę z paznokci cyrkowego toppera to właśnie ten zagości na wszystkich moich paznokciach
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 14:49   #1906
nati_o
Przyczajenie
 
Avatar nati_o
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 26
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Normalnie mam ochotę Cię wyściskać za takie wieści nareszcie nowości z 2 szafy!!! Pojadę chyba dopiero w środę...
Miałam oszczędzać, taa
Ja też miałam oszczędzać,ale sama rozumiesz-essence, jak widzę limitki albo nowości to już nic więcej mnie nie interesuje.Dobrze że mój TŻ to jeszcze wytrzymuje,co prawda nie rozumie tego szału ale wspiera i bidulek jeździ ze mną jak mam dzień zakupomaniaczki...
nati_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 15:11   #1907
JustynaOfSuburbia
Raczkowanie
 
Avatar JustynaOfSuburbia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 356
Dot.: Essence cz. IX

wczoraj bylam we wrocku w magnolii- dwie szafy tam sa i byla limitka ta kwiatowa ale zostalo kilka lakierow i jedne prfumki;/ a tak sie napalilam na puder z kwiatuszkami;/

pelno ludu tam bylo w naturze

chlip chlip... z essence nic nie kupilam
JustynaOfSuburbia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 15:14   #1908
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez JustynaOfSuburbia Pokaż wiadomość
wczoraj bylam we wrocku w magnolii- dwie szafy tam sa i byla limitka ta kwiatowa ale zostalo kilka lakierow i jedne prfumki;/ a tak sie napalilam na puder z kwiatuszkami;/

pelno ludu tam bylo w naturze

chlip chlip... z essence nic nie kupilam
We Wrocławiu, w Magnolii, w tydzień po pojawieniu się limitki?! Mission impossible- te pudry szły zaraz po wyłożeniu

Z YR nic nie się nie podoba po swatchach, a chciałam paletkę cieni...
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 15:50   #1909
partycypacja
Raczkowanie
 
Avatar partycypacja
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 291
Dot.: Essence cz. IX

W piątek poszłam do Natury i zamieniłam pędzelek smokey z którego wychodziły włoski - Pani go wyjęła i stwierdziła że rzeczywiście coś z nim nie tak bo linieje jak szalony i dała mi nowy z którego jak na razie wypadły dwa włoski.

Kupiłam lakier Blossom forget me not i jest świetny
partycypacja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 15:50   #1910
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Essence cz. IX

mój pędzelek do rozcierania nadal gubi włoski
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 16:15   #1911
anulka_nr1
Raczkowanie
 
Avatar anulka_nr1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
GG do anulka_nr1
Dot.: Essence cz. IX

A w moim pędzelku póki co żaden włosek nie popełnił samobójstwa, dalej są silna i zwartą rodziną I cudowny jest ten pędzelek A powiedzcie mi ten do eyelinera to był i się zmył na zawsze czy jeszcze kiedyś będzie? Bo chce sobie taki jeden sprawić
__________________
"Kiedy kogoś kochasz, Twoje rzęsy podskakują i wychodzą z Ciebie małe gwiazdki"
anulka_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 16:22   #1912
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez anulka_nr1 Pokaż wiadomość
A w moim pędzelku póki co żaden włosek nie popełnił samobójstwa, dalej są silna i zwartą rodziną I cudowny jest ten pędzelek A powiedzcie mi ten do eyelinera to był i się zmył na zawsze czy jeszcze kiedyś będzie? Bo chce sobie taki jeden sprawić
Będzie, będzie. Przy dostawie. To stała oferta
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 16:22   #1913
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Essence cz. IX

Mój pędzelek kulkowy też nie gubi włosków i jest w ogóle świetny
Naszła mnie ochota na żółty lakier... chyba kupię mellow yellow z C&G, ma go ktoś? fajny jest?

Tak btw. wrzuciłam na wymiankę puder UB z catrice i chętnie bym się wymieniła na puder sypki sun club albo puder mozaikowy jaśniejszy z catrice Wiem, że mogę je nabyć drogą kupna ale chciałabym się wymienić. Tak więc, jakby ktoś był chętny...
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 16:26   #1914
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez wioolusiaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak z trwałością i zmywaniem tych eyelinerów w żelu? bo mam z catrice, ale nawet płynem dwufazowym jest ciężko się go pozbyć z powieki
Cytat:
Napisane przez kamakrk Pokaż wiadomość
Ja miałam bardzo duży problem żeby zmyć ten eyeliner...
Ja też używam dwufazowego awokado z Biellendy i żadnych problemów nie ma
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 16:27   #1915
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Naszła mnie ochota na żółty lakier... chyba kupię mellow yellow z C&G, ma go ktoś? fajny jest?
Mam go i akurat tym kolorem nakładam dwie warstwy, bo jedna zupełnie nie wystarcza w przeciwieństwie do innych lakierów z C&G Nie tworzą mi się smugi i w miarę równomiernie pokrywa płytkę paznokciową Nie mam tego z blossom żółtego, ale chyba ten jest z C&G jest od niego lepszy, bo dużo dziewczyn na niego bardzo narzeka)
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 16:52   #1916
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Essence cz. IX

Dziewczyny mam prośbę do tych które mają kulkowy pędzelek, czy mogę prosić o jakieś zdjęcie kolorowego makijażu oka z użyciem tego pędzelka? Jestem ciekawa jak to wygląda u Was. Z góry dziękuję
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 16:54   #1917
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Naszła mnie ochota na żółty lakier... chyba kupię mellow yellow z C&G, ma go ktoś? fajny jest?
Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Mam go i akurat tym kolorem nakładam dwie warstwy, bo jedna zupełnie nie wystarcza w przeciwieństwie do innych lakierów z C&G Nie tworzą mi się smugi i w miarę równomiernie pokrywa płytkę paznokciową Nie mam tego z blossom żółtego, ale chyba ten jest z C&G jest od niego lepszy, bo dużo dziewczyn na niego bardzo narzeka)
Mam i c&g MY i MYF z Blossoms. Zrobiłam ich porównanie i uważam, że są niemal identyczne, MYF ma delikatny shimmer, MY jest kremowy. Nałożyłam 2 warstwy Blossoms i 3 c&g jednak bardziej profilaktycznie, bo na zdjęciach wychodzą wszystkie niedociągnięcia i drżenia ręki myślę, że dałoby radę z dwiema warstwami. Powiem Wam, że z tymi żółtkami nie jest tak źle, ja się chyba wprawiłam i maluje mi się lepiej niż za pierwszym razem. Zdjęcia możecie zobaczyć TU, cieszę się, jeśli pomogę w podjęciu decyzji
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 16:57   #1918
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Mam go i akurat tym kolorem nakładam dwie warstwy, bo jedna zupełnie nie wystarcza w przeciwieństwie do innych lakierów z C&G Nie tworzą mi się smugi i w miarę równomiernie pokrywa płytkę paznokciową Nie mam tego z blossom żółtego, ale chyba ten jest z C&G jest od niego lepszy, bo dużo dziewczyn na niego bardzo narzeka)
Dzięki, w takim razie biorę
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 17:03   #1919
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
mój pędzelek do rozcierania nadal gubi włoski

Jeden z moich dwóch zgubił na początku parę włosków, ale teraz zachowuje się grzecznie i nie zostawia po sobie żadnych niechcianych pozostałości na buzi w trakcie wykonywania makijażu
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 17:05   #1920
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prośbę do tych które mają kulkowy pędzelek, czy mogę prosić o jakieś zdjęcie kolorowego makijażu oka z użyciem tego pędzelka? Jestem ciekawa jak to wygląda u Was. Z góry dziękuję
Jak będę miała to coś tam zmaluje

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Mój pędzelek kulkowy też nie gubi włosków i jest w ogóle świetny
Naszła mnie ochota na żółty lakier... chyba kupię mellow yellow z C&G, ma go ktoś? fajny jest?

Tak btw. wrzuciłam na wymiankę puder UB z catrice i chętnie bym się wymieniła na puder sypki sun club albo puder mozaikowy jaśniejszy z catrice Wiem, że mogę je nabyć drogą kupna ale chciałabym się wymienić. Tak więc, jakby ktoś był chętny...
Mam, ale jeszcze nie malowałam pazurów.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.