Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-20, 15:39   #271
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Dot.: rozszerzone pory

Ja uzywam maseczki z zoltej glinki z Kolastyny w saszetkach (w tubce nie widzialam) CleanMask.
Tez jest fajna ja klade tylko na nos i czolo a potem maseczke nawilzajaca.
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 15:51   #272
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: rozszerzone pory

mam pytanie a mozna stosować tą glinkę jak ma się popękane naczynka na nosku
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 16:06   #273
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: rozszerzone pory

można ale nie możesz dopuszczac do jej zasychania, musisz spryskiwac twarz woda termalna albo np woda niegazowana
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 16:10   #274
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: rozszerzone pory

hmmmm to nie wiedzialam dziękuje bardzo Gabi2
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 13:55   #275
katarinka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 23
cera mieszana, trądzikowa oraz rozszerzone naczynka i pory - kosmetyki

Siedzę czytam i czytam i już głupieję.........
Wiem, że powinnam uzyć opcji szukaj i tak też zrobiłam, ale jest TYLE informacji że dostaję zawrotów głowy......
Mam cerę mieszaną, skłonną do trądziku i trądziku różowatego oraz rozszerzone naczynka skłonne do pekania, no i rozszerzone pory. Generalnie skóra bardzo wrażliwa.
Juz nie wiem co mogę stosować, żeby nie blokowało mi porów.......praktycznie w kazdym kosmetyku jest składnik blokujący......albo tak mi się wydaje.
1.Jaki mam uzyć krem z filtrem?
2.Jaki korektor? Czy ten Dermacol się nadaje?
3.Jaki podkład?

uffff, bardzo Was prosze nie zostawiajcie mnie w potrzebie.....
katarinka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 15:58   #276
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Pogubiłam się w tym wszystkim......

Cytat:
Napisane przez katarinka7
Siedzę czytam i czytam i już głupieję.........
Wiem, że powinnam uzyć opcji szukaj i tak też zrobiłam, ale jest TYLE informacji że dostaję zawrotów głowy......
Mam cerę mieszaną, skłonną do trądziku i trądziku różowatego oraz rozszerzone naczynka skłonne do pekania, no i rozszerzone pory. Generalnie skóra bardzo wrażliwa.
Juz nie wiem co mogę stosować, żeby nie blokowało mi porów.......praktycznie w kazdym kosmetyku jest składnik blokujący......albo tak mi się wydaje.
1.Jaki mam uzyć krem z filtrem?
odpowiedni do twoich potrzeb - nie napisalas jakamasz cere, jak sie opalasz, czy jestes alergi czy nie...
to wazne, a czasami najlepiej szukaci probowac, niestety to co sluzy mnie niekoniecznie bedzie dobre dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez katarinka7
2.Jaki korektor? Czy ten Dermacol się nadaje?
korektor do czego? cieni? wypryskow?
co do dermacolu sie nie wypowiadam, bo nie uzywam


Cytat:
Napisane przez katarinka7
3.Jaki podkład?
a jaki potrzebujesz?
jaka masz cere?
typ?
odcien?
jak ja oceniasz?

Cytat:
Napisane przez katarinka7
uffff, bardzo Was prosze nie zostawiajcie mnie w potrzebie.....

wbrew pozorom nie ma cudownego podkladu, maseczki czy kremu ktore zadowolna kazdaz nas... mozemy tylko sugerowac ale decyzja nalezy do Ciebie.... ja np nie przepadam za tuszami do rzes L'oreala ale sa na wizazu dziewczyny ktore chwala te tusze.... inny przykald: lubie balsam brazujacy Ziaja Sopot - choc wiem ze wiekszosc niestety ma o nim zle zdanie...

tak towlasnie jest
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 17:40   #277
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Pogubiłam się w tym wszystkim......

Coprawda nie mam absolutnie takiej cery, ale korektor to Ci chyba moge smialo polecic manhattan clearskin, antybakteryjny, swietnie kryje i ladnie stapia sie ze skora tani, cos kolo 25zl.Co do reszty niestety nie jestem w stanie nic Ci doradzic
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-26, 21:58   #278
m@ua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4
nieszczęsne pory

Jak zamknąc pory?? dość częśto oczyszczam buzie a mimo to prawie codziennie moje pory są zanieczyszczne robia sie takie biale chrostki i wychodzi z nich takie biale "cos" mozna jakoś skutecznie zamknąć pory? aby nic sie tam nie robiło? znacie jakis skuteczny sposób nie mam sily codziennie oczyszczac buzi!
m@ua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 00:22   #279
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: nieszczęsne pory

Poszperaj archiwum, ja nie mam takich problemow wiec niewiele moge powiedziec konkretnego.Moze wizyta u kosmetyczki by cos pomogla?Czy oprocz tych wagrow masz jakies wypryski na buzi?pozdro
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 07:53   #280
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Talking Dot.: nieszczęsne pory

Nie ma żadnego skutecznego sposoby na zamknięcie porów skóry. Przynajmniej na razie, albo ja o takim nie wiem Podstawa to właściwa pielęgnacja skóry. Nadmiar oczyszczania też może zaszkodzić. Skóra za bardzo wysuszona produkuje więcej sebum (chroni się w ten sposób przed nadmiernym wysuszeniem) i twarz zaczyna się bardziej świecić i bardziej zanieczyszczać. Używaj do skóry peelingów, maseczek oczyszczających. Podobny post był niedawno, a nawet kilka podobnych więc może je przejrzysz
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 09:55   #281
Tuchajbej
Rozeznanie
 
Avatar Tuchajbej
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 858
Dot.: nieszczęsne pory

Ja zauwazylam ,ze pory zamykaja mi sie podczas tsosowania maseczki z morza Czarnego,cynamonowej..i jeszcze tych z domowej roboty..oczywiscie niecalkowicie ,ale na pewno twazr wyglada o niebo lepiej
__________________
"Posiadanie niskiego poczucia własnej wartości jest jak jechanie
przez życie na zaciągniętym hamulcu ręcznym."

I learned that success and happiness are not values to pursue;
they are values to develop



Sztuka życia polega na tym, by cieszyć się małym, a wytrzymywać najgorsze.
Tuchajbej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-31, 22:46   #282
dorota.torun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 31
Rozszerzone pory

witam!mam 20 lat i duzy problem z cera!otoz moje pory sa bardzo rozszerzone i mam male dziurki na twarzy!nie mam problemu z wypryskami i nihdy nie mialam problemu z tradzikiem!Moja cera jest zniszczona poprzez stosowanie licznych pudrow i samoopaczy i chyba przez to te pory i dziurki!Sa one na policzkach i czole i ogolnie moja twarz jest zniszczona mimo mlodego wieku!prosze o rade co mam stosowac by pozbyc sie tego problemu!Mimo ze nie mam tradziku moja cera jest nieciekawa!chcialabym tak jak inn dziewczyny miec gladka buzke a tymczasem wyglada ona fatalnie i staro ( POMOCY!!
dorota.torun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 23:03   #283
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Proszę o pomoc !!!!

seria zabiegów złuszczających, np. kwasami
retinoidy (na receptę)
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 23:19   #284
dorota.torun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 31
Dot.: Proszę o pomoc !!!!

Mogłabyś coś więcej o tym napisać??jakie to przynosi efekty i jaka jest cena tych zabiegów złuszczających!jakbys mogla to napisz cos wiecej bo szczerze mowiac nie slyszalam jeszcze o tym a bardzo mi zalezy na poprawie wygladu mojej cery!!
dorota.torun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 20:44   #285
dorota.torun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 31
Dot.: Proszę o pomoc !!!!

Prosze dziewczęta doradźcie coś!!
dorota.torun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 21:09   #286
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Proszę o pomoc !!!!

Dorota, przeczytaj koniecznie następijące artykuły:
http://www.wizaz.pl/basia_kwasy_bha_aha.php
http://www.wizaz.pl/witaminy_i_kosme...mina_a_cz2.php (kwas retinowy)

Artykuły zostały napisane już parę lat temu, więc lista leków czy kosmetyków nie była aktualizowana - ale ogólne informacje na temat działania kwasów czy pochodnych witaminy A są doskonale opisane, świetnie przedstawiają mechanizm działania.

Oprócz tego jak wpiszesz tu na forum w wyszukiwarkę hasło "kwasy", "retinoidy" to wyskoczy Ci masa wątków do poczytania. Na KWC jest sporo opisów i ocen kremów z kwasami.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 10:23   #287
Melfioz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10
Duże pory


Nigdy nie miałam głębszego piilingu. Zastanawiam się czy zrobić ten zabieg u kosmetyczki czy dermatologa. Dodam,że mam małe blizenki po trądziku, rozszerzone naczynka, mieszaną cerę i widoczne pory. Kusi mnie głębszy peeling.
Melfioz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 10:25   #288
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Duże pory

Nie wiem jaki gleboki peeling masz na mysli? Bardziej inwazyjne zabiegi robia tylko dermatolodzy, kosmetyczka ma tylko dostep do tych slabszych.
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 10:35   #289
Melfioz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10
Dot.: Duże pory

Myślę o peelingu TCA - kwasem trójchlorooctowycm.Czy można efekt złuszczania zamaskować podkładem,żeby wyglądać normalnie i nie straszyć dzieci (jestem logopedą). Ile tych zabiegów trzeba i ile to kosztuje. Czy bardzo boli?
Melfioz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-17, 11:04   #290
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Duże pory

TCA wykonuje tylko lekarz dermatolog. Ja mialam kiedys peelingi TCA i w zadnym wypadku nie jest to do zamaskowania niestety... Po samym zabiegu twarz jest bardzo czerwona, purpura. Sam zabieg boli, ale da sie wytrzymac, poniewaz TCA naklada sie na bardzo krotko, doslownie 3-4 minuty jak nie krocej, wszytsko zalezy jak zareaguje skora i jak szybko nastepuje zmleczenie. Potem jest od razu zmyty, a twarz posmarowana jest ochronna mascia, ktora przyspiesza odnowe naskorka. Z kazdym nastepnym dniem skora robi sie coraz bardziej brazowa i skorupiasta. Szczerze to od momentu zabiegu az do calkowitego zluszczenia najlepiej nie pokazywac sie ludziom, na ulicy przede wszytskim bo wyglada sie okropnie. Masc ktora trzeba sie smarowac jest potwornie tlusta, wiec swieci sie okropnie! Poza tym to wszelkie promienie sloneczne sa w tym czasie bardzo niebezpieczne i najlepiej odczekac ten czas w domu, bo naprawde moglabys wystraszyc dzieci . Ilosc zabiegow dobierze Ci lekarz, wszystko w zaleznosci od stanu skory. Jesli jeszcze moge w czyms pomoc to pisz smialo .
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 11:06   #291
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Duże pory

Acha cena, ja placilam od 180-200zl ( w zaleznosci od stezenia ). Moze przypadkiem jestes z Lodzi to polece Ci miejsce gdzie mnie katowali ?!
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 23:38   #292
Feluś
Raczkowanie
 
Avatar Feluś
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: Duże pory

Hej -Bulba!
A czy takie zabiegi pomagają pozbyć sie wzmiankowanych rozszerzonych porów? I czy cena którą podałaś jet za jeden zabieg czy za serię?
Feluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 11:01   #293
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Duże pory

Cena jest za jeden zabieg. Z tym, ze koszt peelingu moze sie wahac, czasami niektorzy za taki sam peeling jaki ja mialam zycza sobie nawet 300zl. Pomaga na rozszerzone pory, jednak mysle ze jesli Twoim jedym problemem sa wlasnie one, mozesz sobie zrobic peeling kwasem glikolowym, tanszy a mniej inwazyjny. Wiesz z doswiadczenia tez wiem, ze te cholerne rozszerzone pory rowniez bardzo trudno usunac, ale niewatpliwie peeling powinnien je zmieniszyc, czy usunie calkowicie nie moge obiecac.

Pozdrawiam
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 14:41   #294
Pieszczoszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 180
Question rozszerzone pory

Witam! Moją zmorą są rozszerzone pory, widać je na całyyyych policzkach, takie małe dziurki.... buuuu... czytając forum doszłam do wniosku że powinnam zakupić jakiś peeling enzymatyczny, bądź maseczke peel-off. Znalazłam też parę wątków o glince leczniczej, czy to prawda że zwęża pory i naprawdę pomaga przy trądziku??
Doradźcie mi kochane, po co powinnam się wybrać do apteki, bądź drogerii-po peeling enzymatyczny (jeśli tak to jakiej firmy jest najskuteczniejszy i jednocześnie delikatny), czy jakąś maseczkę peel-off, czy zastosować najlepiej tę glinkę?
Dodam również iż mam problem z trądzikiem, choć po dość skutecznej kuracji maścią Zorac mam teraz więcej blizn i trochę zaskórników na buzi. Mam cerę tłustą i wrażliwą. Na dzień stosuję Iwostin Emulsję matującą.
Będę wdzięczna za jakiekolwiek porady.
Pieszczoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 18:10   #295
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Rozszerzone pory

maseczka peel-off ma zwykle działanie podobne do peelingu, tzn. razem z nią ściągamy martwy naskórek. nie sądzę, żeby pomagała na rozszerzone pory. o wiele lepsze są maseczki oczyszczające na bazie glinki. zaś przed nałożeniem maseczki możesz zastosować peeling (w przypadku trądziku - enzymatyczny), gdyż po złuszczeniu naskórka aktywne składniki maseczki lepiej wnikną w skórę. dobra jest glinka zielona Argiletz (w saszetkach lub w tubie), maseczka zwężająca pory Lirene, maseczka strefa T Tołpy.
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 23:22   #296
dorota.torun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 31
rozszerzone pory

witam!chciałabym poradzic sie was w pewnej kwestii!otóz mam 20 lat i moja cera wygląda fatalnie!na twarzy mam pełno takich małych dziureczek- chyba to rozszerzone pory!nie wiem bo sie nie znam!Myśle że jest to spowodowane długoletnim stosowaniem pudrów i samoopalaczy bo nic innego nie przychodzi mi do głowy!Moja skóra przez te nieszczęsne dziureczki wygląda na zniszczoną!Stosuje od ponad miesiaca serie Garnier Czysta Skóra-żel odblokowujący pory, tonik ściągający i zwężający pory i krem matująco-nawilżający również zwężający pory ale nie widze żadnych efektów!prosze pomóżcie co moge zrobić żeby pozbyć sie tego problemu albo chociaż go zmniejszyć w pewnym stopniu!jakich kosmetyków powinnam używać by pozbyć sie tych dziureczek i wygładzić skóre!problemów z pryszczami nie mam na szczęście ale te dziureczki wyglądają fatalnie!PROSZE O RADY!!
dorota.torun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 08:20   #297
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: problem z cerą!!

Konieczne jest rozpieszczenie cery przez -stosowna diete(unikanie kawy ktora sparwia ze skora jest szara i szybciej stara,picie wieczorem melisy polecam ona tonizuje nasze mysli i wplywa na skore,ktora reaguje na nasze stresy ,oddychanie bez make-up (to bedzie trudne wiem,jednak zobaczysz efekty szybciej niz myslisz )kremy z umiarem i to nie te o ktorych pisalas ja proponuje Tobie krem z zielona herbata firmy BanDi ,Deremika na calkiem dobra serie normalizujaca, olejek dr Hauschka ktory zamyka pory nie w taki spektakularny sposob jak kwasy i inne chemiczne cacka ,ale to nie zniszczy Tobie skory jak wspomniane ,jestem przekonana bowiem ze nie myslisz o super wygladzie darowanym na chwile ,ktory po wybiciu dwunastej(tu magicznych 40-lat)bedzie poddany probie czasu zmaltretowanej,leniwej skory ,z samopalaczami bym uwazala ,gdyz moim zdaniem to mikstury ktore niszcza skore podstepnie,przemywanie skory co wieczor siemieniem lnianym zamiast kremu na noc poprawi jedrnosc ,bynajmniej na jakis czas i zobaczysz gladkie lico ,polecam tez platki owsiane z mlekiem ,ktore sa najlepszym peelingiem ,ktory bedzie Tobie potrzebny by pozbyc sie tzw dziurek (jak kiedys dermatolog powiedziala ze nie mam uzywac kremow co najmniej przez tydzien bylam conajmniej pelna watpliwosci)maseczki z glinki ,pij duzo wody i unikaj solarium ,i najlepiej zakochaj sie skora wtedy jakby niebylo zaczyna chciec byc dotykana i pieknieje
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 08:25   #298
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: problem z cerą!!

Może spróbuj jakiś kwasów złuszczających.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 09:46   #299
agosiek
Raczkowanie
 
Avatar agosiek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 76
Dot.: problem z cerą!!

Ja mam niestety ten sam problem co ty lecz u mnie dochodzi jeszcze trądzik więc sama możesz sobie wyobrazić jak okropnie wygląda moja skóra twarzy urzywałam różnych kremów, kremików chodze do kosmetyczki a z pryszczami i porami walcze od 3 lat. Jest jeszcze dla mnie jakiś ratunek??Prosze o pomoć
agosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 10:11   #300
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: problem z cerą!!

Agosiek wydaje mi się, że powinnaś udać się do dermatologa. Trudno jest pokonać trądzik domowymi sposobami. Moim zdaniem jest to niemozliwe. Zależy oczywiście jaki jest faktyczny stan Twojej skóry i jak bardzo trądzik zaawansowany jest.

Na jakie zabiegi do kosmetyczki chodzisz?

Jakie kosmetyki obecnie stosujesz?
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-20 12:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.