Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-06-02, 15:13   #1651
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

farbowa³a która¶ z was kiedy¶ matrixem 4N ?

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-06-02 o 15:16
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-02, 16:12   #1652
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ibyza kolor wyszed³ wrêcz rudawy. Ty lubisz takie kolorki?
Widaæ, ¿e w³oski masz w dobrej kondycji
a dziêkujê za t± kondycjê
tak kolor ma po¶wiatê rudaw±, kiedy¶ walczyæ chcia³am z tymi rudo¶ciami, ale moje starania spe³z³y na niczym. ogólnie od zawsze lubi³am takie ciep³e kolorki

na prawdê jak na najtañsz± farbê drogeryjn± to Joanna jest super.
Nawet Joanna Multi Cream- ta dro¿sza jest gorsza (przynajmniej u mnie siê nie sprawdzi³a), po naturii w ogóle nie wypada³y mi w³osy a po tamtej Multi Cream a¿ mi siê p³akaæ chcia³o przy zmywaniu farby -tyle wypad³o...

ale ja zmienna jestem i nastepnym razem nie wiem czy uzyje znowu tego odcienia czy bêdê szukaæ znowu w profeskach czas poka¿e

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
farbowa³a która¶ z was kiedy¶ matrixem 4N ?
wydaje mi siê, ¿e by³a o tym odcieniu ju¿ mowa na w±tku, ale to dziewczyny siê wypowiedz±
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:27   #1653
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
link do posta, a w nim moje efekty farbowania Orzechowym br±zem, farba: Joanna Naturia

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=365

ogólnie zadowolona z farby- miêkkie i b³yszcz±ce w³osy, kolor mo¿e byæ - ale mnie ciê¿ko ostatnio zadowoliæ kolorem
trzecia fota
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-02, 17:44   #1654
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka¿ wiadomo¶æ
A w sumie jak± delikatn± chemiê stosujesz?
Bez amoniakowe. Loreal Dia richesse farba kwasowa od¿ywiaj±ca w³osy (idealna np: po trwa³ej), Matrix Color Sync te¿ od¿ywia w³osy.

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
to znowu ja ;p i znowu pomarudzê ;p nie wytrzyma³am d³u¿ej bez farbowania i tydzieñ temu w ¶rodê pofarbowa³am castingiem 500 i dzi¶ te w³osy wygl±daj± ju¿ tak jak na zdjêciach ;p bardzo szybko siê wymywa, przy profesjonalnych trwa³ych te¿ tak bêdzie? bo zastanawiam siê, czy siê nie wybraæ do fryzjera czy znowu farbowaæ w domu castingami, tylko skoro po tygodniu mam ju¿ tak zmyte to czy to ma sens? Mia³abym robione na Matrixie 5AV bo ten mi odpowiada. Ale nadal nie wyrównuje mi siê koloryt, od po³owy w³osy s± ciemniejsze, a góra siê szybko wymywa i wygl±da to trochê ¼le. Ah te moje nieszczêsne w³osy po dekoloryzacji ;p Mo¿e jednak powinnam wzi±æ ton ni¿ej ? tj 4 ? aha i juz mogê ,12 lub ,13 stosowaæ czy dalej to siê bêdzie ró¿niæ z do³em? Chcia³abym mieæ takie jak ta dziewczyna na ostatnim zdjêciu (z reszt± to ju¿ mówi³am) ;p byle nie czarne..
A mówi³am zapomnij o drogeryjnych jak chcesz naprawdê ³adny kolor i na d³u¿ej. Moja mama musia³a farbowaæ drogeryjnymi co dwa tygodnie ze wzglêdu na wymywanie. Teraz minê³o pó³tora miesi±ca od farbowania farb± Inebrya i gdyby nie odrosty (siwe) to nie farbowa³aby w ogóle. Kolor trzyma jak po farbowaniu. Nawet ³adniejszy bo lekko wymyty.

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
farbowa³a która¶ z was kiedy¶ matrixem 4N ?
Mi poziom 5 ³apa³ czarno wiêc poziom 4N wyjdzie ci smo³a na 100%. Matrixy bardzo ciemno ³api±. We¼ lepiej 5N
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-02, 18:00   #1655
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula a ty jaki masz kolor naturalny?

Bo ja mam blond i mi poziom 5 wychodzi strasznie jasno. Zastanawiam siê wiêc czy naturalny kolor nie ma tu znaczenia?
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-02, 19:26   #1656
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ

A mówi³am zapomnij o drogeryjnych jak chcesz naprawdê ³adny kolor i na d³u¿ej. Moja mama musia³a farbowaæ drogeryjnymi co dwa tygodnie ze wzglêdu na wymywanie. Teraz minê³o pó³tora miesi±ca od farbowania farb± Inebrya i gdyby nie odrosty (siwe) to nie farbowa³aby w ogóle. Kolor trzyma jak po farbowaniu. Nawet ³adniejszy bo lekko wymyty.
Mi poziom 5 ³apa³ czarno wiêc poziom 4N wyjdzie ci smo³a na 100%. Matrixy bardzo ciemno ³api±. We¼ lepiej 5N
No w³a¶nie nie chcia³am znowu drogeryjnymi farbowaæ, ale co¶ mnie nasz³o bo zale¿a³o mi na szybkim pofarbowaniu a fryzjerka nie mia³a czasu i widzê teraz, ¿e nie warto jednak ju¿ wracaæ do tego Castinga ;p kiedy¶ farbowa³am czarnym i starczy³o raz na miesi±c-pó³tora, ten br±z siê jako¶ szybko wymywa.
Ale idê do fryzjera w czwartek i zrobiê Matrixem jeszcze natur±, bo koñce chyba dalej s± ciep³e. Najwy¿ej jak stwierdzê ¿e nie dorównuje 5 do d³ugo¶ci to nastêpnym razem spróbujê ciemniej. A jak nie to w koñcu 5AV na które siê czajê Kosztuje mnie to tylko 40z³ a jak ma byæ na d³u¿ej ni¿ po tych drogeryjnych to warto. Choæ po dekoloryzacji te¿ mia³am 5.0 na³o¿one a widzia³y¶cie na zdjêciach ¿e nieciekawie to wygl±da³o, nierówno, te¿ du¿o ja¶niejsza góra od do³u. Sorki ¿e trujê i tym razem pos³ucham

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-06-02 o 19:55
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-02, 19:33   #1657
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ

Piêkne w³osy Ja nie widze ró¿nicy, ale wiem, ze czasem fotki nie oddaj± 100 procent rzeczywisto¶ci. Je¶li Twoje w³osy nie s± a¿ tak podatne i nie wychodz± czarno, mo¿esz spróbowaæ poziom 4
Dziêkujê ;* A ja t± ró¿nicê w³a¶nie przez fotki zauwa¿am najbardziej ;p zobacz np tu ;p wola³abym nie farbowaæ na ciemniejsze ale jak patrze na zdjêcia to te dwukolorowe w³osy doprowadzaj± mnie do sza³u
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg min.jpg (18,5 KB, 51 za³adowañ)

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-06-02 o 19:42
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 21:15   #1658
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ

Mi poziom 5 ³apa³ czarno wiêc poziom 4N wyjdzie ci smo³a na 100%. Matrixy bardzo ciemno ³api±. We¼ lepiej 5N
Mi te¿ 5 wychodzi czarno Poni¿ej zdjêcie aktualne z poziomu 7,00 (wczoraj farbowane). To zdjêcie w koñcu oddaje rzeczywisty kolor.

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula a ty jaki masz kolor naturalny?

Bo ja mam blond i mi poziom 5 wychodzi strasznie jasno. Zastanawiam siê wiêc czy naturalny kolor nie ma tu znaczenia?
A mój naturalny kolor to chyba 7/8 ? W sumie nie wiem jak to liczyæ, bo farby zawsze wychodz± mi du¿o ciemniej ni¿ na próbniku. Poziom 5 - czarno

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê ;* A ja t± ró¿nicê w³a¶nie przez fotki zauwa¿am najbardziej ;p zobacz np tu ;p wola³abym nie farbowaæ na ciemniejsze ale jak patrze na zdjêcia to te dwukolorowe w³osy doprowadzaj± mnie do sza³u
Tutaj faktycznie widzê ró¿nicê. Ale mo¿e raczej faktycznie zmieñ farbê, tak jak napisa³a Kachula, a nie poziom?

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-06-02 o 21:27
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:19   #1659
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
farbowa³a która¶ z was kiedy¶ matrixem 4N ?
Mi 4 wysz³aby jak smo³a ale jakby co, to siê wymyje/ zblednie, bo to ton w ton.

Oczywi¶cie zdjêcie za³adowa³am nie tam gdzie chcia³am Tu na zdjêciu Richesse 7,00. Moje w³osy tak ciemno ³api±...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4677.jpg (26,5 KB, 61 za³adowañ)
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:56   #1660
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Tutaj faktycznie widzê ró¿nicê. Ale mo¿e raczej faktycznie zmieñ farbê, tak jak napisa³a Kachula, a nie poziom?
Tak zrobiê zobacze jak siê Matrix 5N przyjmie

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi 4 wysz³aby jak smo³a ale jakby co, to siê wymyje/ zblednie, bo to ton w ton.

Oczywi¶cie zdjêcie za³adowa³am nie tam gdzie chcia³am Tu na zdjêciu Richesse 7,00. Moje w³osy tak ciemno ³api±...
Faktycznie chyba do¶æ ciemno jak na 7,00, ale jak ³adnie )

----

a taki kolor wiecie jak uzyskaæ? To te¿ bêdzie poziom 5?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg br±z.jpg (32,1 KB, 77 za³adowañ)

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-06-03 o 00:05
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 10:22   #1661
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Tak zrobiê zobacze jak siê Matrix 5N przyjmie

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------



Faktycznie chyba do¶æ ciemno jak na 7,00, ale jak ³adnie )

----

a taki kolor wiecie jak uzyskaæ? To te¿ bêdzie poziom 5?
Dziêkujê

Ten kolor to co¶ okolicach 5... u mnie 6 tak by wysz³a A na próbniku to by³oby 4/5.

Zaczynam kombinowaæ, jakby tu przerobiæ siê na blond za jaki¶ czas. Ale taki prawdziwy blond W czarnych/ b.ciemnych w³osach mi ju¿ ¼le, a takie ¶rednie s± jednak nijakie. W dodatku przypomnia³am sobie dziêki Tobie, , ze takie ¶rednie czêsto siê nierówno sp³ukuj± i w³a¶nie góra robi siê ja¶niejsza ni¿ koñce. Przez kilka lat mia³am niemal czarne i wylecia³o mi to z pamiêci. Chyba tylko blond mi zostaje.
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 10:41   #1662
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê

Ten kolor to co¶ okolicach 5... u mnie 6 tak by wysz³a A na próbniku to by³oby 4/5.

Zaczynam kombinowaæ, jakby tu przerobiæ siê na blond za jaki¶ czas. Ale taki prawdziwy blond W czarnych/ b.ciemnych w³osach mi ju¿ ¼le, a takie ¶rednie s± jednak nijakie. W dodatku przypomnia³am sobie dziêki Tobie, , ze takie ¶rednie czêsto siê nierówno sp³ukuj± i w³a¶nie góra robi siê ja¶niejsza ni¿ koñce. Przez kilka lat mia³am niemal czarne i wylecia³o mi to z pamiêci. Chyba tylko blond mi zostaje.
oo odwa¿nie Z czerni do blondu mnie by chyba narzeczony zabi³ hehe wiêc zostane przy tych br±zowych ale jak Tobie pasuje to ¶mia³o! Tez mam tak jak Ty poziom 6/7 a, przy czarnych nie by³o takiego problemu z utrzymaniem koloru jak przy br±zach.. tak czy inaczej nigdy wiêcej czerni ;p

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-06-03 o 10:43
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 12:12   #1663
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziewczyny wszystko zale¿y od naturalnego koloru w³osów.
Jak komu¶ poziom 7 wychodzi a¿ tak ciemno, to znaczy, ¿e nie farbowa³ na jasnych w³osach, tylko na jakim¶ br±zie.
Ja mam swój naturalny kolor na poziomie 8 i mi wychodzi zupe³nie inaczej ni¿ osobom maj±cym naturalnie br±zowe w³osy.
Poni¿ej wklejam fotkê. Farba L'oreal Preference Recital 7.0
Na pewno nie jest to to samo co wysz³o Megi.3
Poza tym du¿o zale¿y od % wody jakiej siê u¿yje. Je¶li kto¶ chce rozja¶niæ odcieñ, to musi u¿yæ wy¿szej wody. Dla brunetki farbuj±cej poziomem 7 trzeba by u¿yæ wody 9%, ¿eby da³o to w ogóle po¶wiatê blondu. Poza tym wiadomo, ¿e farba farby nie rozja¶nia, a wiêc maj±c na g³owie br±z nie da siê zrobiæ blondu za pomoc± farby. Trzeba by najpierw u¿yæ rozja¶niacza i dopiero potem na³o¿yæ 7. Inaczej bêdzie to raczej farbowanie ton w ton, czyli w³osy nic nie zja¶niej±, nadal zostan± br±zem.
Dlatego mnie wcale nie dziwi, ¿e Megi wysz³o tak ciemno. Po prostu nie mog³o wyj¶æ ja¶niej
Ja bym nie kombinowa³a z 7 maj±c br±z na g³owie, bo taka mieszanka mo¿e nieraz daæ odcieñ zielonkawy/szarawy. To ju¿ lepiej wzi±æ 6 z mocniejsz± wod±,


Megi ja te¿ lubiê kombinowac z w³osami. Je¶li masz blond naturalny, to powinno ci siê udac zej¶æ do blondu bez problemu. Ja schodzi³am wiele lat temu z burgundu, prawie czarnego. Fakt, ¿e w³osy troszkê ucierpia³y, bo potraktowa³am je rozja¶niaczem i to kilkakrotnie. Ale w koñcu mia³am swój blond
Teraz latami by³am blondynk±, a ostatnio mia³am non stop pasemka bardzo jasny blond z br±zem. I mi siê znudzi³o. Zafarbowa³am najpierw t± 7.0 , ale czu³am siê nijak. Zrobi³am siê na czerwieñ, a potem na br±z. Oj te moje w³osy wiele przesz³y

Je¶li twój naturalny kolor jest br±zem, to szczerze ci odradzam, bo bêdziesz ¿a³owaæ. Blond nigdy nie wyjdzie ci naturalny, ale ¿ó³ty i sztuczny.
Rok temu moja przyjació³ka (z natury br±z, farbowany na bardzo ciemny br±z) zapragnê³a byæ blondynk±. Niczego nie robi³a sama. Wyda³a fortunê na fryzjerów. Efekt: ¿ó³te, miejscami pomarañczowe w³osy, z czarnym odrostem. W³osy z d³ugo¶ci do ³opatek same skróci³y siê do ucha. Odpada³y jej ca³e kawa³ki w³osów, a to co zosta³o by³o jak guma i siano.
Skoñczy³o siê na doczepieniu sztucznych w³osów, ¿eby ratowaæ sytuacjê.
Po roku czasu usilnych farbowañ itp. wróci³a do br±zu.
Oczywi¶cie bywaj± wyj±tki i jako¶ to nawet wygl±da. A ja osobi¶cie nie znam ¿adnej osoby maj±cej naturalnie br±zowe w³osy farbuj±cej siê na ³adny odcieñ blondu Wszystkie s± ¿ó³te lub pomarañczowe, albo szare


anusiazg na tej fotce co wklei³a¶, to dla mnie jest poziom 4. Ja mam mniej wiêcej teraz taki kolor na g³owie, a farbowa³am 4.0
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 07.jpg (26,1 KB, 16 za³adowañ)

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-06-03 o 12:23
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 12:44   #1664
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula a ty jaki masz kolor naturalny?

Bo ja mam blond i mi poziom 5 wychodzi strasznie jasno. Zastanawiam siê wiêc czy naturalny kolor nie ma tu znaczenia?
Mój kolor to obecny na g³owie Mam taki sam co po ostatniej farbie. Ciemny popielaty blond/jasny br±z bo on tak dziwnie wygl±da. Ogólnie poziom 6.

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie nie chcia³am znowu drogeryjnymi farbowaæ, ale co¶ mnie nasz³o bo zale¿a³o mi na szybkim pofarbowaniu a fryzjerka nie mia³a czasu i widzê teraz, ¿e nie warto jednak ju¿ wracaæ do tego Castinga ;p kiedy¶ farbowa³am czarnym i starczy³o raz na miesi±c-pó³tora, ten br±z siê jako¶ szybko wymywa.
Ale idê do fryzjera w czwartek i zrobiê Matrixem jeszcze natur±, bo koñce chyba dalej s± ciep³e. Najwy¿ej jak stwierdzê ¿e nie dorównuje 5 do d³ugo¶ci to nastêpnym razem spróbujê ciemniej. A jak nie to w koñcu 5AV na które siê czajê Kosztuje mnie to tylko 40z³ a jak ma byæ na d³u¿ej ni¿ po tych drogeryjnych to warto. Choæ po dekoloryzacji te¿ mia³am 5.0 na³o¿one a widzia³y¶cie na zdjêciach ¿e nieciekawie to wygl±da³o, nierówno, te¿ du¿o ja¶niejsza góra od do³u. Sorki ¿e trujê i tym razem pos³ucham
A ja ci polecam Inebryê na bardzo d³ugi czas siedzenia na w³osach ( patrz±c po mamie). Je¶li chcesz jednak Matrix to te¿ ³adnie wychodzi i nawet siê trzyma ale wymycie bêdzie widaæ ale dopiero po miesi±cu.
Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ

a taki kolor wiecie jak uzyskaæ? To te¿ bêdzie poziom 5?
Poziom 4 jak dla mnie. Ale na Twoje ju¿ ciemne do¶æ w³osy to bym 5 k³ad³a.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 12:58   #1665
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula mogê ci pozazdro¶ciæ naturalnego poziomu 6 W³a¶ciwie wystarcza ci wtedy delikatne od¶wie¿anie koloru. Tylko pozazdro¶ciæ. Nigdy nie bêdziesz mia³a jasnych odrostów jak ja


A ja dzisiaj wreszcie zrzuci³am fotki z ostatniego farbowania. W sobotê pokazywa³am wam tylko z telefonu.
Dzi¶ znowu my³am w³osy i musze powiedziec, ¿e jestem strasznie zadowolona z efektu. Je¶li ta farba/toner bedzie siê w marê d³ugo trzymac, to chyba zostanie moim faworytem

A wiêc dla przypomnienia:
Wella Koleston 4.0 (woda 6%) a po 3,5 tygodnia odrosty zrobione Wella Color Touch 5.0 na wodzie 1,9%
Robi³am teraz tylko odrosty (by³y blond). Reszta w³osów tylko spieniona na 5 minut.
W³oski s± mieciutkie jak puch, ale siê nie pusz± Nie musze nawet u¿ywac prostownicy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0409.jpg (101,4 KB, 41 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0427.jpg (143,9 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0428.jpg (122,3 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0432.jpg (122,6 KB, 20 za³adowañ)
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 13:04   #1666
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja ci polecam Inebryê na bardzo d³ugi czas siedzenia na w³osach ( patrz±c po mamie). Je¶li chcesz jednak Matrix to te¿ ³adnie wychodzi i nawet siê trzyma ale wymycie bêdzie widaæ ale dopiero po miesi±cu.

Poziom 4 jak dla mnie. Ale na Twoje ju¿ ciemne do¶æ w³osy to bym 5 k³ad³a.
Zobaczê na czym tam robi±, bo wiem ¿e na Matrixie na pewno. Najwy¿ej nastêpnym razem po miesi±cu pójdê do niej z w³asn± farb± bo teraz juz nie zd±¿ê.

Ale jakbym dorównywa³a do d³ugo¶ci to k³ad³abym wtedy na te 15cm które mam ja¶niejsze ni¿ dalej w³osy, to mo¿e 4 by nie by³a za ciemna? chcia³abym mieæ jednolite w koñcu ;p
a od s³oñca farbowane w³osy tez chyba trochê zja¶niej±, czy nie ?

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
A ja dzisiaj wreszcie zrzuci³am fotki z ostatniego farbowania. W sobotê pokazywa³am wam tylko z telefonu.
Dzi¶ znowu my³am w³osy i musze powiedziec, ¿e jestem strasznie zadowolona z efektu. Je¶li ta farba/toner bedzie siê w marê d³ugo trzymac, to chyba zostanie moim faworytem

A wiêc dla przypomnienia:
Wella Koleston 4.0 (woda 6%) a po 3,5 tygodnia odrosty zrobione Wella Color Touch 5.0 na wodzie 1,9%
Robi³am teraz tylko odrosty (by³y blond). Reszta w³osów tylko spieniona na 5 minut.
W³oski s± mieciutkie jak puch, ale siê nie pusz± Nie musze nawet u¿ywac prostownicy
Ciemno dosyæ wysz³o Ciemniejsze ni¿ moje koñce chyba, a to niby 4 i 5, ale przyznam, ¿e lepiej Ci w takich ciemnych w³osach ni¿ jasnych Bardzo ³adnie i najwa¿niejsze, ¿e Ty jeste¶ tak zadowolona )
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 13:12   #1667
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula mogê ci pozazdro¶ciæ naturalnego poziomu 6 W³a¶ciwie wystarcza ci wtedy delikatne od¶wie¿anie koloru. Tylko pozazdro¶ciæ. Nigdy nie bêdziesz mia³a jasnych odrostów jak ja


A ja dzisiaj wreszcie zrzuci³am fotki z ostatniego farbowania. W sobotê pokazywa³am wam tylko z telefonu.
Dzi¶ znowu my³am w³osy i musze powiedziec, ¿e jestem strasznie zadowolona z efektu. Je¶li ta farba/toner bedzie siê w marê d³ugo trzymac, to chyba zostanie moim faworytem

A wiêc dla przypomnienia:
Wella Koleston 4.0 (woda 6%) a po 3,5 tygodnia odrosty zrobione Wella Color Touch 5.0 na wodzie 1,9%
Robi³am teraz tylko odrosty (by³y blond). Reszta w³osów tylko spieniona na 5 minut.
W³oski s± mieciutkie jak puch, ale siê nie pusz± Nie musze nawet u¿ywac prostownicy
Pierwsza fota super Nastêpne to ju¿ u mnie granatowa czerñ


Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Zobaczê na czym tam robi±, bo wiem ¿e na Matrixie na pewno. Najwy¿ej nastêpnym razem po miesi±cu pójdê do niej z w³asn± farb± bo teraz juz nie zd±¿ê.

Ale jakbym dorównywa³a do d³ugo¶ci to k³ad³abym wtedy na te 15cm które mam ja¶niejsze ni¿ dalej w³osy, to mo¿e 4 by nie by³a za ciemna? chcia³abym mieæ jednolite w koñcu ;p
a od s³oñca farbowane w³osy tez chyba trochê zja¶niej±, czy nie ?

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------


Ciemno dosyæ wysz³o Ciemniejsze ni¿ moje koñce chyba, a to niby 4 i 5, ale przyznam, ¿e lepiej Ci w takich ciemnych w³osach ni¿ jasnych Bardzo ³adnie i najwa¿niejsze, ¿e Ty jeste¶ tak zadowolona )
Ja d³ugo wyrównywa³am. W koñcu tak naprawdê w miarê równo pokry³ mi Matrix Color Sync ale jak siê lekko wymy³ to odrosty siê ró¿ni³y. Wtedy postanowi³am odcieñ w dó³ i walnê³am 5AV SoColor i jak tylko farba siê maksymalnie wyp³uka³a okaza³o siê, ¿e w koñcu mam równo pokryte w³osy Teraz poziom 6 i nic wiêcej bo jest idealnie. Nie wiem jak po 4 by ci same te 15 cm wysz³o i jak ewentualnie ró¿ni³o siê z koñcami. To te¿ zale¿y od farby. Mo¿e tego Matrixa po³ó¿ na odrosty i te 15cm w dó³ i na sam koniec dopiero na koñcówki.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-06-03 o 13:14
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 13:49   #1668
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula ja dlatego da³am kilka zdjêæ bo wiadomo, ¿e w ka¿dym ¶wietle wychodzi inaczej.
Tu dalam fotki bez lampy, przy oknie i ta pierwsza w³a¶ciwie jako jedyna pokazuje mój kolor.
W s³oñcu to nawet widaæ delikatnie rudawy po³ysk
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 13:50   #1669
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

No nareszcie mam trochê s³oñca!!!! Cyknê³am foty
Sorry za nie³ad na g³owie, ale wiaterek powiewa do¶æ mocno.

Wklejam na szybko i spadam. Poprzednio farbowane samym 6BV.

Teraz farbowa³am 1/2 5AV + 1/4 6BV
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2 v2.jpg (32,9 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 7 v2.jpg (43,0 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2728.jpg (48,5 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2730.jpg (44,6 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2733.jpg (47,2 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2736.jpg (44,0 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2739.jpg (46,1 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2741.jpg (42,0 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2743.jpg (41,1 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2729.jpg (56,8 KB, 6 za³adowañ)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-06-03 o 13:52
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 13:51   #1670
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

I reszta fotek, bo siê nie zmie¶ci³y w poprzednim po¶cie

Dobra, spadam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2744.jpg (56,4 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2745.jpg (63,2 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2748.jpg (65,7 KB, 20 za³adowañ)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 14:30   #1671
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Anusiazg dziêki
Ja te¿ tak uwa¿am, ¿e mi dobrze w tym kolorze. Mój m±¿ nawet by³ z³y na mnie, ¿e kupi³am jasniejsza farbe, bo tak mu siê podoba ta moja czerñ
Wygl±da na to, ¿e bêdê tu z was najciemniejsza

Mcromance rowniutko wysz³o no i ciep³o tak jak lubisz. My¶la³am, ¿e ci wyjdzie ciemnej.
A ty jeste¶ zadowolona?

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Kurcze w³a¶nie zrobi³am sobie zdjêcie w s³oñcu, ¿eby wam pokazaæ, ¿e nie jest tak ciemno i. .. jest czarno jak wêgiel! kilka razy z ró¿nych stron i wszêdzie czarno! chyba wreszcie do mnie dotar³o
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 15:17   #1672
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Zdjêcie zatytu³owane "w s³oñcu z bliska" najlepiej oddaje kolor.
A wysz³o ciep³awo, bo mi zawsze tak wychodzi. Mam z³oto we w³osie i zawsze mi ociepla, mimo ¿e farbowa³am ch³odnymi odcieniami.

Ale kolor bardzo mi siê podoba, zostajê przy takim. Wykoñczê jeszcze te pozosta³e 1/4 6BV i potem to ju¿ sam 5AV bêdzie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 16:10   #1673
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
oo odwa¿nie Z czerni do blondu mnie by chyba narzeczony zabi³ hehe wiêc zostane przy tych br±zowych ale jak Tobie pasuje to ¶mia³o! Tez mam tak jak Ty poziom 6/7 a, przy czarnych nie by³o takiego problemu z utrzymaniem koloru jak przy br±zach.. tak czy inaczej nigdy wiêcej czerni ;p

W³a¶ciwie ja nigdy nie chcia³am czerni Samo tak mi siê zrobi³o i nie bardzo wiedzia³am co z tym zrobiæ, wiêc zosta³o na lata
Jednak jestem ju¿ bli¿ej 4 z przodu ni¿ 3, wiêc czerñ ju¿ mi nie pasuje, zaostrza rysy twarzy jednak. Trochê mi szkoda, bo ciemny kolor d³ugo trzyma na w³osach i siê tak ³atwo nie zmywa i w sumie by³o mi w nim do twarzy. No ale w³a¶nie - by³o. Dlatego chcia³am co¶ ja¶niejszego.

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny wszystko zale¿y od naturalnego koloru w³osów.
Jak komu¶ poziom 7 wychodzi a¿ tak ciemno, to znaczy, ¿e nie farbowa³ na jasnych w³osach, tylko na jakim¶ br±zie.
Ja mam swój naturalny kolor na poziomie 8 i mi wychodzi zupe³nie inaczej ni¿ osobom maj±cym naturalnie br±zowe w³osy.
Poni¿ej wklejam fotkê. Farba L'oreal Preference Recital 7.0
Na pewno nie jest to to samo co wysz³o Megi.3
Poza tym du¿o zale¿y od % wody jakiej siê u¿yje. Je¶li kto¶ chce rozja¶niæ odcieñ, to musi u¿yæ wy¿szej wody. Dla brunetki farbuj±cej poziomem 7 trzeba by u¿yæ wody 9%, ¿eby da³o to w ogóle po¶wiatê blondu. Poza tym wiadomo, ¿e farba farby nie rozja¶nia, a wiêc maj±c na g³owie br±z nie da siê zrobiæ blondu za pomoc± farby. Trzeba by najpierw u¿yæ rozja¶niacza i dopiero potem na³o¿yæ 7. Inaczej bêdzie to raczej farbowanie ton w ton, czyli w³osy nic nie zja¶niej±, nadal zostan± br±zem.
Dlatego mnie wcale nie dziwi, ¿e Megi wysz³o tak ciemno. Po prostu nie mog³o wyj¶æ ja¶niej
Ja bym nie kombinowa³a z 7 maj±c br±z na g³owie, bo taka mieszanka mo¿e nieraz daæ odcieñ zielonkawy/szarawy. To ju¿ lepiej wzi±æ 6 z mocniejsz± wod±,


Megi ja te¿ lubiê kombinowac z w³osami. Je¶li masz blond naturalny, to powinno ci siê udac zej¶æ do blondu bez problemu. Ja schodzi³am wiele lat temu z burgundu, prawie czarnego. Fakt, ¿e w³osy troszkê ucierpia³y, bo potraktowa³am je rozja¶niaczem i to kilkakrotnie. Ale w koñcu mia³am swój blond
Teraz latami by³am blondynk±, a ostatnio mia³am non stop pasemka bardzo jasny blond z br±zem. I mi siê znudzi³o. Zafarbowa³am najpierw t± 7.0 , ale czu³am siê nijak. Zrobi³am siê na czerwieñ, a potem na br±z. Oj te moje w³osy wiele przesz³y

Je¶li twój naturalny kolor jest br±zem, to szczerze ci odradzam, bo bêdziesz ¿a³owaæ. Blond nigdy nie wyjdzie ci naturalny, ale ¿ó³ty i sztuczny.
Rok temu moja przyjació³ka (z natury br±z, farbowany na bardzo ciemny br±z) zapragnê³a byæ blondynk±. Niczego nie robi³a sama. Wyda³a fortunê na fryzjerów. Efekt: ¿ó³te, miejscami pomarañczowe w³osy, z czarnym odrostem. W³osy z d³ugo¶ci do ³opatek same skróci³y siê do ucha. Odpada³y jej ca³e kawa³ki w³osów, a to co zosta³o by³o jak guma i siano.
Skoñczy³o siê na doczepieniu sztucznych w³osów, ¿eby ratowaæ sytuacjê.
Po roku czasu usilnych farbowañ itp. wróci³a do br±zu.
Oczywi¶cie bywaj± wyj±tki i jako¶ to nawet wygl±da. A ja osobi¶cie nie znam ¿adnej osoby maj±cej naturalnie br±zowe w³osy farbuj±cej siê na ³adny odcieñ blondu Wszystkie s± ¿ó³te lub pomarañczowe, albo szare


anusiazg na tej fotce co wklei³a¶, to dla mnie jest poziom 4. Ja mam mniej wiêcej teraz taki kolor na g³owie, a farbowa³am 4.0
Mój naturalny kolor to ciemny blond. Niestety, ciê¿ko bedzie o zdjêcia natury , bo od lat farbujê w³osy. . Masz racjê , musia³abym rozja¶niæ i zafarbowaæ. Efekt farbowania zale¿y od koloru wyj¶ciowego i farba 7,0 nie da na ciemnych w³osach nic ja¶niejszego. Ale teraz to ja chcia³am br±z, a my¶li o blondzie chodz± mi po g³owie dopiero tak od kilku dni.

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
I reszta fotek, bo siê nie zmie¶ci³y w poprzednim po¶cie

Dobra, spadam
£adnie wysz³o
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 18:31   #1674
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
I reszta fotek, bo siê nie zmie¶ci³y w poprzednim po¶cie

Dobra, spadam
super, takie kolorki lubiê bardzoooo
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 18:59   #1675
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziêki dziewczyny
Dobrze trafi³am z robieniem zdjêæ, bo 2 godziny pó¼niej ju¿ la³o... No codziennie jak nie deszcz to burza. Oszaleæ mo¿na...

No i teraz kolor w³osów lepiej pasuje mi do brwi
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-03, 23:17   #1676
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Zdjêcie zatytu³owane "w s³oñcu z bliska" najlepiej oddaje kolor.
A wysz³o ciep³awo, bo mi zawsze tak wychodzi. Mam z³oto we w³osie i zawsze mi ociepla, mimo ¿e farbowa³am ch³odnymi odcieniami.

Ale kolor bardzo mi siê podoba, zostajê przy takim. Wykoñczê jeszcze te pozosta³e 1/4 6BV i potem to ju¿ sam 5AV bêdzie
To dobrze, ¿e "w s³oñcu z bliska" najlepiej oddaje kolor, bo jest bardzo ³adny!
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-04, 19:22   #1677
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 926
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Zrobi³am 2 k±piele rozja¶niaj±ce i mam mêtlik w g³owie.
1-sza k±piel da³a wiêksze rozja¶nienie, bo robi³am j± a¿ 17 min.
2-ga k±piel rozja¶ni³a zaledwie odrobinê ( widaæ to bardziej na zdjêciu bez flesza) - robi³am j± 11 minut.

Wiêcej k±pieli nie chcia³abym robiæ, ale nie bardzo wiem teraz czy nak³adaæ hennê jutro czy odczekaæ sobie z tydzieñ i regenerowaæ w³oski i dopiero pó¼niej j± nak³adaæ. Obecny kolor jest do¶æ równy, ale - czego na zdjêciach a¿ tak nie widaæ- przy niektórych ¶wiat³ach wygl±da baaaaaardzo rudo, a¿ przesadnie.
Z kolei henny siê nieco bojê od razu nak³adaæ bo bojê siê by nadmiernie w³osów nie przyciemni³a....ech....

Miejsce na zdjêciach zostawione dla efektów po hennie, jak siê zdecydujê i j± zrobiê to jeszcze dostawiê

1. zdj. bez flesza
2. zdj. z fleszem

zestawienie zdj. bez flesza.jpg

zestawienie zdj. z fleszem.jpg
__________________
Dzi¶ oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARU¦
&
20.02.2015 BARTU¦



Magiusa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-05, 07:57   #1678
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am 2 k±piele rozja¶niaj±ce i mam mêtlik w g³owie.
1-sza k±piel da³a wiêksze rozja¶nienie, bo robi³am j± a¿ 17 min.
2-ga k±piel rozja¶ni³a zaledwie odrobinê ( widaæ to bardziej na zdjêciu bez flesza) - robi³am j± 11 minut.

Wiêcej k±pieli nie chcia³abym robiæ, ale nie bardzo wiem teraz czy nak³adaæ hennê jutro czy odczekaæ sobie z tydzieñ i regenerowaæ w³oski i dopiero pó¼niej j± nak³adaæ. Obecny kolor jest do¶æ równy, ale - czego na zdjêciach a¿ tak nie widaæ- przy niektórych ¶wiat³ach wygl±da baaaaaardzo rudo, a¿ przesadnie.
Z kolei henny siê nieco bojê od razu nak³adaæ bo bojê siê by nadmiernie w³osów nie przyciemni³a....ech....

Miejsce na zdjêciach zostawione dla efektów po hennie, jak siê zdecydujê i j± zrobiê to jeszcze dostawiê

1. zdj. bez flesza
2. zdj. z fleszem

Za³±cznik 5276948

Za³±cznik 5276949
Najpierw mo¿e poczekaj a¿ ta ca³a chemia wyp³ucze siê z w³osów. Tu ju¿ o nie przyciemnienie chodzi a reakcjê henny z chemi±.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-05, 21:04   #1679
Lina L
Raczkowanie
 
Avatar Lina L
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Tak siê sk³ada, ¿e bloga godcreatedwomen ja prowadzê )
polecam wam szczerze k±piel rozja¶niaj±c±, moje w³osy po k±pieli by³y w takim samy stanie jak przed ja mam ju¿ za sob± 3 razy i uzyska³am swój wymarzony ciemny blond, teraz delikatnie próbuje je rozja¶niaæ p³ucz±c w³osy w rumianku i u¿ywaj±c p³ukanki do w³osów blond z Isany.
Nie jestem w stanie nikomu zagwarantowaæ uzyskanego efektu, bo to bardzo indywidualna sprawa Ale mogê jeszcze dodaæ, ¿e nakusi³am na to dwie kole¿anki, efekty by³y ró¿ne ( u jednej mocniej rozja¶nione i drugiej trochê s³abiej) ale ka¿da by³a zadowolona i równie¿ nie zaobserwowa³y pogorszenia stanu w³osów
__________________
Lina

***
Zapraszam na mojego bloga
http://godcreatedwomen.blogspot.com
Lina L jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-05, 23:57   #1680
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cze¶æ dziewczyny, z podkulonym ogonem wracam na jaki¶ czas
W³osy zjechane potrzebuj± odpoczynku
kupi³am Cynamonowy br±z joanny i jak tylko w³osy bêd± mniej ¶wie¿e to k³adê..
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.