Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek! - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-16, 17:18   #3091
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
powiedz mi proszę, co to za błyskotka na środkowych palcach? zakochałam się
Ja to stawiam na to, ze to byla jakas limitka



Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Młody miał Z toż to landara jest Jak Ty w łapce będziesz go trzymać ??
Mam teraz S4 i jedna dlonia go ogarniam np. jak przegladam wizaz/insta, ale przy pisaniu uzywam dwoch, bo wygodniej
Chociaz teraz mam wieksze zmartwienie z laptopem, brat go zabral ode mnie i wcale mnie nie pocieszyl rodzice dopiero co sobie kupili tv (stary sie zepsul), a teraz trzeba wylozyc kase na naprawe mojego zloma albo na nowego
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 17:21   #3092
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cześć Dziewczyny!


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Smolder.

Pilar, z ciekawości, co Ci w nim nie podpasowało? tzn rozumiem jak ktoś nie lubi takich odcieni czy wykończenia w ogóle, ale podejrzewam że skoro kupiłaś, a nie jesteś przekonana to coś musiało Cię rozczarować?
dla mnie - cudo. Na paznokciach jeszcze lepszy niż w butelce.
oooo widzisz, ja zamawiałam go z Pilar i nie mogłam pojąć fenomenu. Ja sobie wzięlam Rock it a Pilar własnie Smolder. Jak zobaczyłam te dwa lakiery we flaszkach obok siebie to Smolder niczym absolutnie mnie nie urzekl.. No ładny jest, ale nie az tak WOW..

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Jak wy malujecie tak równiutko przy skórkach?
To tylko kwestia wprawy

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry!
Wpadam się przywitać, bo mam chwilę czasu więcej, z mikro wrzutką na wejście Migdały wracają, zatęskniło mi się - na razie nie robią problemu, w miarę je ogarniam, więc zostają. Takie o, próbuję się wkręcić w świąteczną atmosferę :



Mam jeszcze jedno prośbo-pytanie
Anula, Mgiełka albo inne posiadaczki Virtual Strawberry Kiss - znacie/ macie odpowiednik? To jest dla mnie tak idealna czerwień (nie za bardzo pomidorowa i nie za bardzo krwista), że aż nie wierzę, że istnieje Tylko, że to była limitka, a moja flaszka już prawie pusta :x
aaaaaa jakie śliczniusie! Super, że jesteś

Ja mam Strwaberry tylko nie mam chyba nic w takim kolorze. Przejrzę któregoś dnia moje Joko, może wśród nich coś..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 19:02   #3093
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Windows 8 nie jest taki zły wg mnie ludzie się najbardziej w nim boją zmiany wyglądu, ale jak już się załapie kilka rzeczy to korzysta się bardzo wygodnie co więcej 8 jest bardziej wydajna, więc nawet ze słabego grzmota można mieć sprawnie działającą maszynkę plus jest całkiem niezły wbudowany system antywirusowy (jak jakiś czas temu sprawdzałam rankingi to defender windowsowy wychodził na 1-2 miejscach).
Zdecydowanie o to chodzi Akurat w 8.1 jest bezpośredni kafel do pulpitu i jak ktoś się uprze, to można korzystać jak z siódemki prawie Ale tak czy siak miło mieć spersonalizowane apki, nawet jako zwykły bajer
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Viiivuś myślałam ostatnio o Tobie
Śliczności- dawno na wątku ich nie było
Aaww, jak miło
Ano dawno, ale tak po prawdzie, to i pokazywać nie było co
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
aaa bardzo mi miło!

Wiesz co mogłam i ja być w tej rozmowie, bo też pamiętam coś takiego długo za mną chodził. Mi się jeszcze Malinka, Mgiełka coś z tym kojarzą a ja mam w końcu tylko zieleń z tej kolekcji.
Sama prawda!

Oo Malinka jeszcze, faktycznie!
Normalnie pooglądałabym słocze w necie i porównała, ale wiem po sobie, że ten kolor czasem ciężko uchwycić (mojemu złomkowi nigdy się do końca nie udało ). Po głowie chodzą mi czerwienie od CA, popaczę
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
bo jest fantastyczny

Widziałyście nowe GR? KLIK już nawet mam dwie sztuki i kilka dla koleżanek do upominków


Oo, nie widziałam, fajnie maluszki... 65 już wpadł mi w oko
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Ale sie swiatecznie zrobilo az mnie natchnelas i moje kolejne mani tez bedzie w klimacie
I pytanie poza watkiem - masz konto na filmwebie o tej samej nazwie co wizazowe? bo widzialam komentarz o SoA i zastanawiam sie czy to Ty
Dzięki Jeszcze przed Świętami chcę wypróbować jakieś zielono złote połączenie, może jaką choinkę pierdzielnę

Mam, mam, nawet stary awatar się uchował
Byłam chora cały zeszły tydzień i akurat obejrzałam dwa ostatnie sezony, akurat trafiając na premierę ostatniego odcinka, medżik
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ale ładne
Dzięki
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
heej jeżu jakie cudne mani powiedz mi proszę, co to za błyskotka na środkowych palcach? zakochałam się
Hej Han, dziękuję
To Chinka, I'm not lion Chyba pierwszy raz jej użyłam, a nawet nie chcę myśleć ile sobie stała i nabierała mocy urzędowej
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Ja to stawiam na to, ze to byla jakas limitka
Nie tym razem Ale z drugiej strony - nawet nie wiem czy jest na ANS czy dalej mają takie braki...
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
aaaaaa jakie śliczniusie! Super, że jesteś

Ja mam Strwaberry tylko nie mam chyba nic w takim kolorze. Przejrzę któregoś dnia moje Joko, może wśród nich coś..
Dziękuję pięknie i baaardzo mi miło z tego powodu

Ooo widzisz! czułam w kościach, że masz Będę bardzo wdzięczna za ewentualny trop
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 19:23   #3094
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dzięki Jeszcze przed Świętami chcę wypróbować jakieś zielono złote połączenie, może jaką choinkę pierdzielnę

Mam, mam, nawet stary awatar się uchował
Byłam chora cały zeszły tydzień i akurat obejrzałam dwa ostatnie sezony, akurat trafiając na premierę ostatniego odcinka, medżik

Nie tym razem Ale z drugiej strony - nawet nie wiem czy jest na ANS czy dalej mają takie braki...
Ja rok temu mialam choinke, teraz planuje pingwinki przed swietami i rudolfa na swieta, pytanie czy sie wyrobie

Czyli dobrze myslalam, ze to Ty moj laptop tak sie zalamal tym slabym zakonczeniem, ze az mi dysk padl, ale i tak mialam poserialowego kaca

Na ANS niestety nadal braki. Kolekcji, w ktorej byl Lew juz chyba nie ma na stronie juz predzej chyba na Minti bym go szukala
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 19:34   #3095
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Oo, nie widziałam, fajnie maluszki... 65 już wpadł mi w oko
mam go, śliczny jest
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 20:30   #3096
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Ja rok temu mialam choinke, teraz planuje pingwinki przed swietami i rudolfa na swieta, pytanie czy sie wyrobie

Czyli dobrze myslalam, ze to Ty moj laptop tak sie zalamal tym slabym zakonczeniem, ze az mi dysk padl, ale i tak mialam poserialowego kaca

Na ANS niestety nadal braki. Kolekcji, w ktorej byl Lew juz chyba nie ma na stronie juz predzej chyba na Minti bym go szukala
Oo tak, to jest bardzo trafne pytanie - niby od jutra wolne, ale cholera wie czy znajdę czas i wenę, a o tą drugą ciężko jak nie wiem.

Hahahahaha! dobre! To znaczy peszek, że dysk padł, ale podsumowanie świetne Mam podobne odczucia jak po Dexterze, czyli "jaki taki fajny serial może się TAK skończyć"

O widzisz, czyli można go uznać za słabo dostępnego - prawie jak stare limitki
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
mam go, śliczny jest
Hehehehe
Pszypadek? Nie sondze!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 20:55   #3097
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Oo tak, to jest bardzo trafne pytanie - niby od jutra wolne, ale cholera wie czy znajdę czas i wenę, a o tą drugą ciężko jak nie wiem.

Hahahahaha! dobre! To znaczy peszek, że dysk padł, ale podsumowanie świetne Mam podobne odczucia jak po Dexterze, czyli "jaki taki fajny serial może się TAK skończyć"

O widzisz, czyli można go uznać za słabo dostępnego - prawie jak stare limitki
No mnie wlasnie najczesciej weny brak ale moze jutro sie zmotywuje

No kurcze, 7 sezonow 'jesus christ, jesus christ', az sie w koncu objawil w sumie dla mnie zakonczenie i tak lepsze niz Dexter.. przynajmniej nie uciekl i nie zostal jakims mechanikiem samochodowym na wygwizdowie, wtedy to bym chyba totalnie padla ale wlaczyla mi sie tesknota za Chibsem i Tigiem

Niestety.. Szkoda, bo wiele fajnych lakierow przepadlo
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 21:25   #3098
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

[/COLOR]
Pitu pitu Twoje cudne i basta



Tak jest!


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość


Twoje zdjecia sa takie ladne zawsze, nawet jak je na szybko robisz to tego nie widac zawsze przyjemnie popatrzec na takie fotki, najlepsze swatche w internetach

Tak to jest, czasem bez wysiłku się uda super, a czasem mimo starań pupa jej, miód na moje serce, dziękuję


Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Jak zwykle zachwycające

Dziękuję


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

oooo widzisz, ja zamawiałam go z Pilar i nie mogłam pojąć fenomenu. Ja sobie wzięlam Rock it a Pilar własnie Smolder. Jak zobaczyłam te dwa lakiery we flaszkach obok siebie to Smolder niczym absolutnie mnie nie urzekl.. No ładny jest, ale nie az tak WOW..

Mgiełko ale rock it to glassfleck na dodatek chyba ciut duochromowy. Dla mnie to inna bajka i bym nie porównywala lakiery typu rock it są bardziej popularne, lubiane. Metaliki to dla mnie inna sprawa. Ty chyba nie lubisz z tego co kojarzę? Więc nie dziwi mnie że nie urwał. Tak przy okazji to na paznokciach wygląda inaczej niż w butli, brzegi są ciemne, a środki błyszczą. W ogóle nie dziwi mnie ze komuś się nie podoba (tez przez specyficzny odcień), ciekawa tylko byłam jak jest u Pilar, czy ma jakiś konkretny zarzut czy tak ogólnie nie podszedł. Myślałam że skoro go kupiła to jej się taki typ podoba, a nie wiedziałam że to raczej spontan po tym że dla kogoś to must have. Ja takie lakiery lubię i uważam że ten w tej kategorii jest bardzo ciekawy, ale wiadome gusta są różne.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Oo Malinka jeszcze, faktycznie!
Normalnie pooglądałabym słocze w necie i porównała, ale wiem po sobie, że ten kolor czasem ciężko uchwycić (mojemu złomkowi nigdy się do końca nie udało ). Po głowie chodzą mi czerwienie od CA, popaczę
Oj tak, przy czerwieni to nie ma sensu. A myślisz ze juz jest na pewno nie do dostania? Z CA to też nie wiem czy jeszcze mają jakieś, bo faktycznie kiedyś mieli wiele czerwieni.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 23:15   #3099
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Hehehehe
Pszypadek? Nie sondze!
wytrawne oko pazurkomanaczki
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 05:02   #3100
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry!
Wpadam się przywitać, bo mam chwilę czasu więcej, z mikro wrzutką na wejście Migdały wracają, zatęskniło mi się - na razie nie robią problemu, w miarę je ogarniam, więc zostają. Takie o, próbuję się wkręcić w świąteczną atmosferę :
Jakie piękne !
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Przyzwyczajenie drugą naturą człowieka
Mój w słabym świetle właśnie jak kalkulator...
Moj nawet w normalnym świetle jak kalkulator robi
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Widziałyście nowe GR? KLIK już nawet mam dwie sztuki i kilka dla koleżanek do upominków
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 07:25   #3101
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Sa takie same jak na Androida na poczatku Winda byla uboga o apki, teraz chyba wiekszosc jest i sa same sprawdzone, bo na Andka apke moze wrzucic kazdy i jesli brac telefon z Win, to najlepiej z 8, bo dostaniesz od razu aktualizacje do 10.
Ja odkladam kase na nowego smarka i pewnie wezme Xperie Z2 (brat ma, wiec sie bawilam), jakos mi zostalo to przyzwyczajenie do Androida chociaz rozwazam tez ktoregos z LG, chwilowo myslalam o Srajfonie
Aha. Nie wiedziałam.
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
O widzisz ja w kieszeni bo non stop słucham radia i muszę czuć, że jest w tej kieszeni coś
Oo ładnie wyglądają
W takiej sytuacji to wiadomo. Ja to czytam sporo. Albo na tablecie albo telefonie.
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
iam np. jak przegladam wizaz/insta, ale przy pisaniu uzywam dwoch, bo wygodniej
Chociaz teraz mam wieksze zmartwienie z laptopem, brat go zabral ode mnie i wcale mnie nie pocieszyl rodzice dopiero co sobie kupili tv (stary sie zepsul), a teraz trzeba wylozyc kase na naprawe mojego zloma albo na nowego
I jak poleciłabyś go?
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;49372148]
Moj nawet w normalnym świetle jak kalkulator robi
[/QUOTE]
Ups... A co masz?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 08:52   #3102
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Tak to jest, czasem bez wysiłku się uda super, a czasem mimo starań pupa jej, miód na moje serce, dziękuję
Ja to jestem gamon w kwestii zdjec, szczegolnie zima czesto nie uda mi sie zlapac swiatla odpowiedniego wiec albo zostaje mi lampa albo czekanie na kolejny dzien i nadzieja, ze sie nie zagapie



Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
I jak poleciłabyś go?
Mnie akurat podpasowal, ale musisz wziac pod uwage, ze te najnowsze Xperie to raczej takie cegly, kwadratowe, kanciaste (szczegolnie seria Z, nie wiem jak pozostale), wiec moze Ci nie odpowiadac, jak lezy w dloni przed zakupem koniecznie pomacaj, bo moze sie okazac, ze wolisz cos o lagodniejszych krawedziach. Jezeli chodzi o bebechy to moj brat glownie uzywa telefonu do przegladania Internetu, odbiera i odpisuje na sluzbowe maile, przeglada i edytuje niektore dokumenty (kiedy jest poza domem, praca), uzywa jeszcze Endomondo, odtwarzacza muzyki, no i aparatu. A sam aparat w sobie jest bardzo dobry, na poprawinach robilismy nim zdjecia i ogladalismy pozniej na tv (42 cale, wiec jakosc inna niz np. na laptopie), wszystko wyrazne, kolory dobrze oddane, jesli cos bylo rozmazane to raczej z winy niewyraznego fotografa, ktoremu chwiala sie dlon, niz telefonu nie wiem tylko jak ze zdjeciami pozna pora, bo tego nie sprawdzalam
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 08:54   #3103
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Dzińdybry


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ja nadal nie mam żadnych ;D
O masz musisz nadrobić

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Mam teraz S4 i jedna dlonia go ogarniam np. jak przegladam wizaz/insta, ale przy pisaniu uzywam dwoch, bo wygodniej
Chociaz teraz mam wieksze zmartwienie z laptopem, brat go zabral ode mnie i wcale mnie nie pocieszyl rodzice dopiero co sobie kupili tv (stary sie zepsul), a teraz trzeba wylozyc kase na naprawe mojego zloma albo na nowego
Dla mnie, Z Młodego za duża nie mieści mi się w kieszeni no i on dodatkowo miał taki ogromniasty pokrowiec jakiś specjalny więc już w ogóle

Kurcze niedobrze znam Twój ból, Młodej lapek padł, Młody też stwierdził, że dysk a że był już raz naprawiany i starutki więc trzeba było nowego wziąć. Dobrze, że się udało na zerowych ratach

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Ja rok temu mialam choinke, teraz planuje pingwinki przed swietami i rudolfa na swieta, pytanie czy sie wyrobie
Ale ambitna dziewczyna no
Ja się obawiam, że znowu w golasach skończę

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

W takiej sytuacji to wiadomo. Ja to czytam sporo. Albo na tablecie albo telefonie.
Nie mogę się przekonać do czytania na kompie albo na czytniku. Kiedyś Dziunia Młodego przyniosła do wypróbowania Kindl'a i to nie to Ja muszę czuć papier pod palcami i zapach książki, nie ma znaczenia czy nowa czy pachnie kurzem
Jadą kurierzy z prezentami wreszcie oczywiście grupowo
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2014-12-17 o 08:56
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 09:05   #3104
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Mnie akurat podpasowal, ale musisz wziac pod uwage, ze te najnowsze Xperie to raczej takie cegly, kwadratowe, kanciaste (szczegolnie seria Z, nie wiem jak pozostale), wiec moze Ci nie odpowiadac, jak lezy w dloni przed zakupem koniecznie pomacaj, bo moze sie okazac, ze wolisz cos o lagodniejszych krawedziach. Jezeli chodzi o bebechy to moj brat glownie uzywa telefonu do przegladania Internetu, odbiera i odpisuje na sluzbowe maile, przeglada i edytuje niektore dokumenty (kiedy jest poza domem, praca), uzywa jeszcze Endomondo, odtwarzacza muzyki, no i aparatu. A sam aparat w sobie jest bardzo dobry, na poprawinach robilismy nim zdjecia i ogladalismy pozniej na tv (42 cale, wiec jakosc inna niz np. na laptopie), wszystko wyrazne, kolory dobrze oddane, jesli cos bylo rozmazane to raczej z winy niewyraznego fotografa, ktoremu chwiala sie dlon, niz telefonu nie wiem tylko jak ze zdjeciami pozna pora, bo tego nie sprawdzalam
To brzmi dobrze
Na mgsm, ktoś wrzucił nocne zdjęcia. I daja radę wg mnie
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Nie mogę się przekonać do czytania na kompie albo na czytniku. Kiedyś Dziunia Młodego przyniosła do wypróbowania Kindl'a i to nie to Ja muszę czuć papier pod palcami i zapach książki, nie ma znaczenia czy nowa czy pachnie kurzem
Jadą kurierzy z prezentami wreszcie oczywiście grupowo
Jak jeżdżę metrem to tak wygodniej. Zwłaszcza gdy w trakcie podróży książka się kończy. Przed tabletem woziłam ze sobą dwie...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 09:33   #3105
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dla mnie, Z Młodego za duża nie mieści mi się w kieszeni no i on dodatkowo miał taki ogromniasty pokrowiec jakiś specjalny więc już w ogóle

Kurcze niedobrze znam Twój ból, Młodej lapek padł, Młody też stwierdził, że dysk a że był już raz naprawiany i starutki więc trzeba było nowego wziąć. Dobrze, że się udało na zerowych ratach


Ale ambitna dziewczyna no
Ja się obawiam, że znowu w golasach skończę


Nie mogę się przekonać do czytania na kompie albo na czytniku. Kiedyś Dziunia Młodego przyniosła do wypróbowania Kindl'a i to nie to Ja muszę czuć papier pod palcami i zapach książki, nie ma znaczenia czy nowa czy pachnie kurzem
Ja nie nosze telefonu w kieszeni spodni, przestawilam sie na noszenie w torbie lub trzymam w lapce w kieszeni kurtki, wiec dla mnie to nie problem (druga sprawa, ze kieszenie mam tylko na tylku, bo przerzucilam sie zupelnie na jegginsy )

Moj w przyszlym roku dobije do 5 lat razem ze mna podejrzewam, ze jak pozniej padnie to nie bedzie sensu zawracac sobie glowy naprawami i czekac az znowu cos padnie


Moze mi wyjdzie moj plan, bo poki co to mamy dluga liste potraw do wykonania na wigilie i obiad w pierwszy dzien swiat i mam nadzieje, ze to ogarniemy potem tylko bedziemy sie turlac


Ja dzieki ebookom czytam wiecej w podrozy akurat lepiej mi sie sprawdza elektroniczna wersja, moge miec ze soba 10 ksiazek, a papierowych tylu bym nie wziela



Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To brzmi dobrze
Na mgsm, ktoś wrzucił nocne zdjęcia. I daja radę wg mnie
Poogladaj tez w wolnym czasie recenzje na yt, od siebie polece TestHubPL kiedys stracilam caly wieczor na ogladanie tego kanalu
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 09:38   #3106
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Ja dzieki ebookom czytam wiecej w podrozy akurat lepiej mi sie sprawdza elektroniczna wersja, moge miec ze soba 10 ksiazek, a papierowych tylu bym nie wziela





Poogladaj tez w wolnym czasie recenzje na yt, od siebie polece TestHubPL kiedys stracilam caly wieczor na ogladanie tego kanalu
Dokładnie to samo

Ok. Thnx


Troszkę spamu?


__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2014-12-17 o 10:10
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 10:10   #3107
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Witam

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ooo widzisz! czułam w kościach, że masz Będę bardzo wdzięczna za ewentualny trop
heheh no no prawdopodobieństwo, że coś mam z Joko czy Virtuali jest baaardzo duże Postaram się w wolnej chwili pogrzebać w lakierach.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Mgiełko ale rock it to glassfleck na dodatek chyba ciut duochromowy. Dla mnie to inna bajka i bym nie porównywala lakiery typu rock it są bardziej popularne, lubiane. Metaliki to dla mnie inna sprawa. Ty chyba nie lubisz z tego co kojarzę? Więc nie dziwi mnie że nie urwał. Tak przy okazji to na paznokciach wygląda inaczej niż w butli, brzegi są ciemne, a środki błyszczą. W ogóle nie dziwi mnie ze komuś się nie podoba (tez przez specyficzny odcień), ciekawa tylko byłam jak jest u Pilar, czy ma jakiś konkretny zarzut czy tak ogólnie nie podszedł. Myślałam że skoro go kupiła to jej się taki typ podoba, a nie wiedziałam że to raczej spontan po tym że dla kogoś to must have. Ja takie lakiery lubię i uważam że ten w tej kategorii jest bardzo ciekawy, ale wiadome gusta są różne.
Kurczę może źle się wyraziłam. Smolder mnie nie jarał w ogóle, bardzo możliwe, że przez moją niechęć do metalików. Zaskoczyło mnie ogromne ogólne WOW na jego punkcie. Pilar go zamówiła i przez moment miałam go w ręku i jakoś dalej mnie nie przekonał, a spojrzałam obok na mojego równocześnie zamówionego Rock it i stwierdziąłm, ze to jest lakier na którego punkcie spodziewałabym się WOW połowy świata.
Oooo mniej więcej o to mi chodziło Nie porównuję ich do siebie, tylko bardziej moje odczucia co do rodzaju lakieru. Glassfecki kocham więc na pewno mój obiektywizm w tym momencie może szwankować
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 10:18   #3108
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Kurczę może źle się wyraziłam. Smolder mnie nie jarał w ogóle, bardzo możliwe, że przez moją niechęć do metalików. Zaskoczyło mnie ogromne ogólne WOW na jego punkcie. Pilar go zamówiła i przez moment miałam go w ręku i jakoś dalej mnie nie przekonał, a spojrzałam obok na mojego równocześnie zamówionego Rock it i stwierdziąłm, ze to jest lakier na którego punkcie spodziewałabym się WOW połowy świata.
Oooo mniej więcej o to mi chodziło Nie porównuję ich do siebie, tylko bardziej moje odczucia co do rodzaju lakieru. Glassfecki kocham więc na pewno mój obiektywizm w tym momencie może szwankować
Może to kwestia Anulowych zdjęć?
Przypominam kupę Agi
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 10:29   #3109
Montanka
Rozeznanie
 
Avatar Montanka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 714
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Hejka. Nałożyłam wczoraj na paznokcie piaseczek wibosia.Kiedyś go chyba agaszak pokazywaĺa. Skusilam się na niego, bo podejrzałam go u pani sklepowej w rossie. Na fotkach nie wygląda zbyt dobrze,ale w realu fajnie się prezentuje.

Wypróbowałam swoje topy i wysuszacze. Kurczę, faktycznie ściągają lakiery. Pewnie już o tym gdzies pisałyście, ale poproszę Was o rady,jak nakładać wysuszacz,żeby uniknąć kurczenia lakieru. Nie chciałabym z nich rezygnować ,bo jeszcze nigdy tak szybko moje pomalowane paznokcie nie schły <3
__________________
listopad 2011 Synuś
styczeń 2015 Synuś

Edytowane przez Montanka
Czas edycji: 2014-12-17 o 11:59
Montanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 12:30   #3110
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Ja to stawiam na to, ze to byla jakas limitka
a jednak nie

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Hej Han, dziękuję
To Chinka, I'm not lion Chyba pierwszy raz jej użyłam, a nawet nie chcę myśleć ile sobie stała
O, czyli coś nadal istniejącego może kiedyś uda mi się capnąć, bo za każdym razem jak go widzę, to mnie przyprawia o szybsze bicie serca a kiedyś go u Smu widziałam na żywo i też nie mogłam przestać się gapić

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Troszkę spamu?
piękne połączenie co to to czarne?

Cytat:
Napisane przez Montanka Pokaż wiadomość
Hejka. Nałożyłam wczoraj na paznokcie piaseczek wibosia.Kiedyś go chyba agaszak pokazywaĺa. Skusilam się na niego, bo podejrzałam go u pani sklepowej w rossie. Na fotkach nie wygląda zbyt dobrze,ale w realu fajnie się prezentuje.

Wypróbowałam swoje topy i wysuszacze. Kurczę, faktycznie ściągają lakiery. Pewnie już o tym gdzies pisałyście, ale poproszę Was o rady,jak nakładać wysuszacz,żeby uniknąć kurczenia lakieru. Nie chciałabym z nich rezygnować ,bo jeszcze nigdy tak szybko moje pomalowane paznokcie nie schły <3
hej lakier do mnie nie przemawia troszkę bym wyrównała linię wokół skórek, bo taki mały bałagan się zrobił no i szkoda, że zdjęcie odwrócone. płytka moim zdaniem jet bardzo ładna i równa

a co do wysuszaczy to chyba nie ma na nie sposobu :P
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 12:56   #3111
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
piękne połączenie co to to czarne?

Dzięki
To Ados od Anuli
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 12:57   #3112
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Montanka Pokaż wiadomość
Wypróbowałam swoje topy i wysuszacze. Kurczę, faktycznie ściągają lakiery. Pewnie już o tym gdzies pisałyście, ale poproszę Was o rady,jak nakładać wysuszacz,żeby uniknąć kurczenia lakieru. Nie chciałabym z nich rezygnować ,bo jeszcze nigdy tak szybko moje pomalowane paznokcie nie schły <3
U mnie Insta Dri Sally Hansen nie ściąga lakieru w ogóle, za to Seche Vite bardzo ściągał
__________________
12 2019

Edytowane przez królewna z drewna
Czas edycji: 2014-12-17 o 13:12
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 13:43   #3113
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Ja to jestem gamon w kwestii zdjec, szczegolnie zima czesto nie uda mi sie zlapac swiatla odpowiedniego wiec albo zostaje mi lampa albo czekanie na kolejny dzien i nadzieja, ze sie nie zagapie
hehe, no ja jakoś próbuję do skutku, ze względu na blog szkoda by mi było nosić lakier i nie zrobić mu zdjęć

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Troszkę spamu?
pamiętam już to połączenie u Ciebie śliczne jest

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Kurczę może źle się wyraziłam. Smolder mnie nie jarał w ogóle, bardzo możliwe, że przez moją niechęć do metalików. Zaskoczyło mnie ogromne ogólne WOW na jego punkcie. Pilar go zamówiła i przez moment miałam go w ręku i jakoś dalej mnie nie przekonał, a spojrzałam obok na mojego równocześnie zamówionego Rock it i stwierdziąłm, ze to jest lakier na którego punkcie spodziewałabym się WOW połowy świata.
Oooo mniej więcej o to mi chodziło Nie porównuję ich do siebie, tylko bardziej moje odczucia co do rodzaju lakieru. Glassfecki kocham więc na pewno mój obiektywizm w tym momencie może szwankować
No to mniej więcej się rozumiemy chociaż znowu nie nazwałabym Smoldera znowu tak mega popularnym sensie biorąc pod uwagę różne wykończenia, aż tak to chyba nie, ale faktycznie w kategorii metalików to chyba jedynie starsze opiki wybijają się jeszcze popularnością

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To Ados od Anuli

jest jeszcze taki Hean (ja mam, ale chyba limitka to była) i Miyo, a kto wie, może coś jeszcze o, chyba Life też, bo one też są dupami Adosów.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 14:07   #3114
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Dziś przyszły moje Essiaki, bottle service to faktycznie róż róż tylko teraz mam problem chętnie bym je wypróbowała ale zauważyłam na kciuku delikatne pęknięcie takie na 1mm i boję się, że pójdzie na mięsku jeszcze przed świętami klejenie na torebke po dwóch-trzech dnia schodzi
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 14:09   #3115
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
pamiętam już to połączenie u Ciebie śliczne jest

(...)


jest jeszcze taki Hean (ja mam, ale chyba limitka to była) i Miyo, a kto wie, może coś jeszcze o, chyba Life też, bo one też są dupami Adosów.
Zgadza się... Szczerze mówiąc jestem w ciężkim szoku, że to pamiętasz. Bardzo mi zaimponowałaś.


Ten ados ma niesamowitą zaletę, ze do dziś nie zgluciał. Ma się dobrze i dobrze się nim maluje
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2014-12-17 o 14:11
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 14:25   #3116
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Troszkę spamu?
lakiery i połączenie super ale jakoś brak połysku. I nie wiem, czy to kwestia zdjęcia, czy ilości warstw, ale jakoś bułkowato wyglądają pazurki... sorry
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 14:40   #3117
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
lakiery i połączenie super ale jakoś brak połysku. I nie wiem, czy to kwestia zdjęcia, czy ilości warstw, ale jakoś bułkowato wyglądają pazurki... sorry
Na pewno nie warstw, bo są 4- odżywka, 2 cienkie lakieru i top.
Nie wiem tylko jak ty błysku nie widzisz, ale olewam to
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 15:16   #3118
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

W powijakach jeszcze
No chyba że tak
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość


Troszkę spamu?
Ładne połączenie
Cytat:
Napisane przez Montanka Pokaż wiadomość
Hejka. Nałożyłam wczoraj na paznokcie piaseczek wibosia.Kiedyś go chyba agaszak pokazywaĺa. Skusilam się na niego, bo podejrzałam go u pani sklepowej w rossie. Na fotkach nie wygląda zbyt dobrze,ale w realu fajnie się prezentuje.

Wypróbowałam swoje topy i wysuszacze. Kurczę, faktycznie ściągają lakiery. Pewnie już o tym gdzies pisałyście, ale poproszę Was o rady,jak nakładać wysuszacz,żeby uniknąć kurczenia lakieru. Nie chciałabym z nich rezygnować ,bo jeszcze nigdy tak szybko moje pomalowane paznokcie nie schły <3
Lakier jakoś do mnie nie przemawia. Ale jak ogarniesz linię przy skórkach, to będzie ok


Ja też mam mani, które noszę od soboty, a dopiero wczoraj zrobiłam zdjęcia


Niestety pędzle nie chciały ze mną współpracować i śnieżynki nie wyszły takie jak chciałam. Kształt też już jest nieogarnięty.. Ale chyba jutro zmieniam na kwadraty
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 15:21   #3119
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
też mam mani, które noszę od soboty, a dopiero wczoraj zrobiłam zdjęcia
Fajna kolorystyka
Jak ja bym chciała żeby moje mani tak wyglądało już po kilku dniach
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 15:25   #3120
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Na pewno nie warstw, bo są 4- odżywka, 2 cienkie lakieru i top.
Nie wiem tylko jak ty błysku nie widzisz, ale olewam to
no czyli jakoś tak wyszły.
Jak? Normalnie. Mam na myśli to, że wygląda jakby top coat był albo już przytarty albo powierzchnia lekko tłusta...

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość

Ja też mam mani, które noszę od soboty, a dopiero wczoraj zrobiłam zdjęcia


Niestety pędzle nie chciały ze mną współpracować i śnieżynki nie wyszły takie jak chciałam. Kształt też już jest nieogarnięty.. Ale chyba jutro zmieniam na kwadraty
ale fajne fakt, śnieżynki trochę nieforemne ;D Nie piłuj na kwadraty! Ogarnij migdałki, bo ładnie im tak.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-12 20:40:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.