KOSMETYKI OCHRONNNE na zime - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-02, 21:28   #1
justyssob
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1

KOSMETYKI OCHRONNNE na zime


Hej, Czy któraż z was może podzielić się opinią na temat wypóbowanych, ochronnych kosmetyków do pielęgnacji w okresie zimowym? Moja skóra jest bardzo przesuszona w zimie i zaczerwieniona, czy są jakieś kremy które temu zapobiegają? ,
justyssob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 23:15   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: KOSMETYKI OCHRONNNE na zime

Choruję (przeziębienie, zapalenia gardła) i moja skóra bardzo z tego powodu cierpi -liczne otarcia nosa, podrażnienia górnej wargi od kataru itp. Poza tym zrobiłam sobie krzywdę nadmiarem pudru (skóra sucha). Dzięki temu odkryłam, że nic tak genialnie nie działa na skórę jak naturalne masło shea (karite). Miałam takie z Yves Rocher, obecnie zużywam resztkę. Kolejne kupiłam na cocolita z Nacomi.
Poza tym genialne są kosmetyki Evree- ja mam olejek magic rose (stosuję na noc), serum do rąk i niebieski balsam (ciało).
Do ust mam wazelinkę chocolate Laura Conti (z rossmanna) i szminkę ochronną Balea. Na dzień używam kremu Redblocker i podkładu Rimmel Lasting Finish 24H nude. Na noc sięgam po krem Dermedic Angio Preventi na noc, po olejek magic rose Evree, czasem po krem Lirene Collagen Protect ( mocno tłusty).
Ale masła shea nic nie przebije. Na podrażnione usta czy dłonie też można użyć. Najlepiej na noc. Działa cuda.

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Zapomniałam dodać- krem Redblocker ma zielony pigment, więc maskuje zaczerwienienia. Na tyle dobrze, że czasem nie trzeba ich zakrywać podkładem. Ja daję podkład jako dodatkową warstwę ochronną dla skóry.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 09:02   #3
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: KOSMETYKI OCHRONNNE na zime

Cytat:
Napisane przez justyssob Pokaż wiadomość
Hej, Czy któraż z was może podzielić się opinią na temat wypóbowanych, ochronnych kosmetyków do pielęgnacji w okresie zimowym? Moja skóra jest bardzo przesuszona w zimie i zaczerwieniona, czy są jakieś kremy które temu zapobiegają? ,
ja polecam tez masło shea, swoje mam z Ministerstwa Dobrego Mydła, działa świetnie na miejscowe przesuszenia. Słoik kosztował coś koło 15zł a nie wiem ile już to mam. W skrajnych przypadkach nada się na całą buzię, na noc, bardzo ciemno i bardzo rzadko. Żeby się nie zapchać. Ja lubię na wysuszone miejsca na ciele i twarzy, ust i pod oczy.

Ale na usta mam tez genialny Decubal Basic - właściwie to na usta i punktowo na suche miejsca. Idealny na zimne dni! 30ml za około 20zł tylko...

A propos Decubal, mam też od nich genialny krem balsam do ciała, bardzo nawilżąjacy i bardzo szybko wchłaniający się i nie klejący. To chyba dostępne jest tylko w aptekach ale jestem pod wrażeniem. Bo generalnie to nie balsamuję się, bo nie chce mi się :p bo za długo się czeka żeby to się wchłonęło etc. a tu jestem pozytywnie zaskoczona.

Do suchej skóry rąk na zimę genialny jest krem z Palmers z masłem kakaowym. Opakowanie nie zachęca ale serio jest super. I zapach kakao na pwno do niego wrócę. Ew odkryłam jeszcze ostatnio taką czerwoną tubkę z Evree, coś ala opatrunek dla dłoni, mój facet jest zachwycony (tak, tak, kremuje dłonie! )

a na zaczerwienienia na buzi, czyli pękające naczynka zimą polecam serię Rosocal z Tołpy albo serię N z Pharmaceris z witaminą K uszczelniającą naczynka.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 09:59   #4
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: KOSMETYKI OCHRONNNE na zime

A co to ma do kosmetykow mineralnych?
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 10:23   #5
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: KOSMETYKI OCHRONNNE na zime

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
A co to ma do kosmetykow mineralnych?
może ktoś szuka kosmetyku ochronnego na zimę pod minerały? coś bardziej treściwego, ale żeby mu się minerały nie ślizgały?
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 10:30   #6
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: KOSMETYKI OCHRONNNE na zime

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
może ktoś szuka kosmetyku ochronnego na zimę pod minerały? coś bardziej treściwego, ale żeby mu się minerały nie ślizgały?
Wygląda raczej na to, że się komuś działy pomyliły.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 10:38   #7
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: KOSMETYKI OCHRONNNE na zime

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
Wygląda raczej na to, że się komuś działy pomyliły.
to samo sobie pomysalam, taki watek to na biochemi a nie tutaj przydalo by sie go przeniesc i nie jestem pewna czy podobneto watki juz tam nie ma
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-10, 21:46   #8
Elii87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 62
Dot.: KOSMETYKI OCHRONNNE na zime

Jeśli chodzi o kremy do rak na zime, to ja uważam, ze najlepsze są z silikonem. Mialam taki rok temu, ale teraz nie mogę go znaleźć w żadnej aptece.
Elii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-10 22:46:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.