Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-29, 16:06   #1561
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Wchodziłam Z płaskich kojarzę tylko sandałki, no ale może było niewiele i nie zapamiętałam - poważnie u mnie walą obcasami po oczach. Ale skoro na stronie nie ma połówek w balerinach, to czy w ogóle jest sens wchodzić? W sumie może babek bym zapytała
I nie pisz "plaskacze", bo to brzydko brzmi, a ja nie mam wyjścia
Nie płacz bo nie ma powodu. Ja w sumie tylko w płaskich chodzę tzn nie do końca płaskich. Ze względu na problemy z kręgosłupem lepiej mi się chodzi w lekkim koturnie. Leciuteńkim. Z tego co wiem takie zupełnie płaskie baletki to nie jest dobre rozwiązanie. Właśnie ze względów zdrowotnych polecane są lekkie podwyższenia pięty.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:07   #1562
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
U mnie też się mówi cichobiegi a na mokasynki - skur..synki
A Ty nie na spa ?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:08   #1563
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Zdj.
a w jednym nawet drogocenne powietrze dostałaś?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:10   #1564
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
A Ty nie na spa ?
Zaraz wyjeżdżamy, czekam tylko za TŻ
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:11   #1565
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Nie płacz bo nie ma powodu. Ja w sumie tylko w płaskich chodzę tzn nie do końca płaskich. Ze względu na problemy z kręgosłupem lepiej mi się chodzi w lekkim koturnie. Leciuteńkim. Z tego co wiem takie zupełnie płaskie baletki to nie jest dobre rozwiązanie. Właśnie ze względów zdrowotnych polecane są lekkie podwyższenia pięty.
nie wiem czy słusznie kojarzę, ale chyba najlepsze są te 5cm podwyższenia

mnie najlepiej się biega w 10cm, a w 12 tylko chodzę
natomiast w płaskich adikach skręciłam kostkę i zerwałam torebkę stawową
takżetę
nie potrafię

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zaraz wyjeżdżamy, czekam tylko za TŻ
ale Wam fajnie !!!


wypijcie też za moje zdrowie !
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:15   #1566
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a w jednym nawet drogocenne powietrze dostałaś?
No ba. Ten słoiczek z kropką to 2 ml kremu z próbki saszetki.

Taże nic nie trzeba mówić. Gdzie te 5 ml..





Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie wiem czy słusznie kojarzę, ale chyba najlepsze są te 5cm podwyższenia

mnie najlepiej się biega w 10cm, a w 12 tylko chodzę
natomiast w płaskich adikach skręciłam kostkę i zerwałam torebkę stawową
takżetę
nie potrafię

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------


ale Wam fajnie !!!


wypijcie też za moje zdrowie !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1461939307403.jpg (53,6 KB, 26 załadowań)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:27   #1567
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zaraz wyjeżdżamy, czekam tylko za TŻ
Super bawcie się dobrze
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 16:28   #1568
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Korzystam z chwili wolnego i wrzucam fotę denka kwietniowego troszkę się uzbierało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1461940103146.jpg (67,1 KB, 47 załadowań)
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:34   #1569
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Mam moje meteoryty
Data produkcji 12.2015

Jutro będę testowac
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:34   #1570
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Mam moje meteoryty
Data produkcji 12.2015

Jutro będę testowac
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:36   #1571
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Korzystam z chwili wolnego i wrzucam fotę denka kwietniowego troszkę się uzbierało






Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Mam moje meteoryty
Data produkcji 12.2015

Jutro będę testowac
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 16:50   #1572
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Mam moje meteoryty
Data produkcji 12.2015

Jutro będę testowac
super!

dziewczyny, proszę mi wytłumaczyć jak mam używać pudru Givenchy pudre premiere, chcę być piękna dając go na sam korektor bez żadnych podkładów, mooożnaaa tak ?
no i czym go wtedy aplikować, tym puszkiem czy pędzlaskiem?
i róż, na czy pod?

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Korzystam z chwili wolnego i wrzucam fotę denka kwietniowego troszkę się uzbierało
Konkretnie
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:52   #1573
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie brzmi brzydko - zawsze tak mówię na płaskie, ale spoko
koleżanka ma na takowe nazwę zapier da lajki
jak nie ma połówek lipton, aleeee moze mają inne wymiary wkładek, trzeba pomierzyć?
Znacznie lepiej

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ja na płaskie buty mówię człapaki albo cichobiegi
Cichobiegi też fajne

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Nie płacz bo nie ma powodu. Ja w sumie tylko w płaskich chodzę tzn nie do końca płaskich. Ze względu na problemy z kręgosłupem lepiej mi się chodzi w lekkim koturnie. Leciuteńkim. Z tego co wiem takie zupełnie płaskie baletki to nie jest dobre rozwiązanie. Właśnie ze względów zdrowotnych polecane są lekkie podwyższenia pięty.
Nie płaczę, bo buty, tylko problem poważny. W ostatnie wakacje tak na mnie spadło. Aż taka szpilkowa jak Miśka to nigdy nie byłam, ale polatało się tu i tam na obcasie, a teraz trzeba kombinować. Na dodatek mam problem z rozmiarem i dużo butów mi się nie podoba, więc lekko nie jest.
A płaskie nie w sensie zupełnie płaskie, bo to wiadomo, że niedobrze. Najlepiej na grubszym spodzie No nic, będę szukać dalej, ale takie półbuty to dla mnie zawsze koszmar.

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zaraz wyjeżdżamy, czekam tylko za TŻ
Udanego wyjazdu!!!
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:53   #1574
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zaraz wyjeżdżamy, czekam tylko za TŻ
I pamiętaj, że wg wątkowych przepisów za każdą rozpoczętą minutę połączenia na służbówce TŻ należy Ci się dodatkowy ml supertips Guerlaina
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:54   #1575
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:05   #1576
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
I pamiętaj, że wg wątkowych przepisów za każdą rozpoczętą minutę połączenia na służbówce TŻ należy Ci się dodatkowy ml supertips Guerlaina
W Arkadii nie mają tej niebieskiej bazy, tylko same testery. Online też już nie ma niebieskiej W ogóle w Arkadii to jest niezły nieogar teraz, bo są testery produktów, których nie można kupić, a te, co chciałam pomacać, to nie miały testerów jeszcze i nie wiadomo kiedy doślą
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:11   #1577
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:23   #1578
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Heja
Ale jestem zmaltretowana roboczo mam nadzieje, ze nastepny krotki tydzien bedzie spokojniejszy

Ale naspamowalyscie moze pozniej uda mi sie nadrobic
Milego weekendu
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:25   #1579
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;59695981]Treść usunięta[/QUOTE]

Ja chciałam zbadać skład, ale nie było żadnego opakowania... Ponoć wczoraj była dostawa, ale niebieskiej nie przywieźli. Też wzięłam próbkę.
Babka mi wmawiała, że dla mnie to żółta jest idealna, bo niebieska jest dla mam po nieprzespanych nocach i dla mnie będzie za ciężka...
Na tubce było napisane, że pod makijaż, ale można się wysmarować też na noc....

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-04-29 o 17:26
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 17:29   #1580
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
No tak, wszystkie tutaj powoli przechodzimy przez kolejne etapy: estee, szanele, goldy, ejzenbergi... a co będzie potem ale trzeba sie rozpieszczać przecież
Nie do końca to miałam na myśli
Po prostu nazbierałam już punktów na Golda, ale nawet nie zmienił się status na stronie, więc nie chcę o tym gadać za głośno
A jak za 2-3 miesiące przyślą kartę, to pewnie trafi mi się ten mały Eisenberg (na co liczę, bo na pewno fajniejszy niż mini ANR czy Miu Miu...).

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Muszę pooglądać co tam mam ciekawego, ale obstawiam, że po wiosennych porządkach zostały mi same ulubione produkty Jakby coś to się skontaktuję na PW.
Jasne, zapraszam
W weekend wystawię go na Targu.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:30   #1581
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dzień dobry strasznie mi ostatnio nie po drodze z wizażem, czego wielce żałuję
Dzisiaj mnie S. mile zaskoczyła więc dzielę się dobrymi nowinkami

Dostałam złotko do ręki, a z nim kremik Eisenberga Dokładnie miesiąc czekania na kartę, nie jest źle

Przy okazji moje zakupy sephorowe ze zniżką.

Microsmooth puderk 05 - świetny, to już mój 2 Śmiało może konkurować z MACowym MSF ( też mam ).
Microsmooth trio 01 - ciepły bronzer do opalania, nie konturowania; ciepły róż - bardzo ładny, satynowy; szampański rozświetlacz, lekko różowy, daje ładną i nienachalna taflę - ogólnie jestem z tego trio bardzo zadowolona, tanie i o szerokim zastosowaniu (dzisiaj mam na powiekach), myślę że na lato idealne
Pędzel 44 to mój pierwszy duofibre, nie mam więc porównania, ale do podkładu mi nie spasował (za duży), natomiast do różu, zwłaszcza moco napigmentowanego lub błyszczącego super, bardzo dobrze rozciera i rozprowadza bez plam na twarzy
Pędzel 53 to taki gadżecik - i do podkładu fajny i do konturowania, i starsznie słodko wygląda
Podkład nawilżający 10 (najjaśniejszy) - kolorek neutralny, ale nie różowy; mi nie spasował, mam mieszana skórę a on zamiast nawilżać i być niewidocznym - podkreśla skórki których nie mam i jest zbyt widoczny.
klask i:

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Jestem! Udało się!
Wszystkim, które trzymały kciuki, strasznie dziękuję Było ciężko, ale poszło dobrze Jeszcze w czwartek mam przeprawę, a potem trochę odzipnę.
No i gratulacje dla pannawiosna
Okazało się, że to mnie dzisiaj też przyszła paczuszka z Sephory, tylko do rodziców. Muszę wieczorem podjechać, ale spodziewam się, że to gold Mam nadzieję, że też ten kremik...
Tak więc dzięki temu i dzięki Amyz staram się dzisiaj patrzeć bardziej optymistycznie na świat
Dobre wiadomości

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zaraz wyjeżdżamy, czekam tylko za TŻ
Dobrej zabawy i wypoczynku

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Korzystam z chwili wolnego i wrzucam fotę denka kwietniowego troszkę się uzbierało
Ale denko klask i:

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Mam moje meteoryty
Data produkcji 12.2015

Jutro będę testowac
Świeże
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:31   #1582
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nie do końca to miałam na myśli
Po prostu nazbierałam już punktów na Golda, ale nawet nie zmienił się status na stronie, więc nie chcę o tym gadać za głośno
A jak za 2-3 miesiące przyślą kartę, to pewnie trafi mi się ten mały Eisenberg (na co liczę, bo na pewno fajniejszy niż mini ANR czy Miu Miu...).

Jasne, zapraszam
W weekend wystawię go na Targu.
ANR było pełnowymiarowe

Ja już jestem goldem i w stacjo, i online tylko karty nie mam
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:33   #1583
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
No coż, po prostu źle trafiłam i tyle. Najgorsze jest to, że zakochuję się bardzo rzadko (raz na kilka lat) i nawet nieszczęśliwe uczucie trzyma mnie latami. Taka już jestem, co zrobię
Ale kupiłam właśnie mega wytrzymałe worki na śmieci i dziś pół nocy będę sprzątać mieszkanie. Powywalam rzeczy, które nie są mi potrzebne. Zacznę sprzątanie od szaf i półek, skończę na sprzątaniu życia i głowy.
Tutaj to nawet szanele nie pomogą.
Nie smuć się szkoda życia. spróbuj znaleźć jakieś pozytywne strony tej sytuacji choc to trudne
Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Dziewczyny, żyję! Sukces!
Wybaczcie, że mnie tak długo nie było, kajam się i proszę o wybaczenie
Co straciłam, to nawet nie pytam, bo i tak nie zdołam nadrobić.
Praca i znajomi mnie pochłaniają, ale cieszy mnie to, bo przez ostatni rok żyłam w strasznej stagnacji i praktycznie nic nie robiłam z życiem, więc cieszę się, że teraz nie mam czasu na nicnierobienie Aczkolwiek Was mi brakło, bo nawet podczytywać nie miałam czasu Ale dziś i jutro mam wolne, i póki co żadnych planów, to może choć coś nadrobię
Nate długo Cię nie było super, że się spełniasz fajnie, że tu wpadłaś
Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dzień dobry strasznie mi ostatnio nie po drodze z wizażem, czego wielce żałuję
Dzisiaj mnie S. mile zaskoczyła więc dzielę się dobrymi nowinkami

Dostałam złotko do ręki, a z nim kremik Eisenberga Dokładnie miesiąc czekania na kartę, nie jest źle

Przy okazji moje zakupy sephorowe ze zniżką.

Microsmooth puderk 05 - świetny, to już mój 2 Śmiało może konkurować z MACowym MSF ( też mam ).
Microsmooth trio 01 - ciepły bronzer do opalania, nie konturowania; ciepły róż - bardzo ładny, satynowy; szampański rozświetlacz, lekko różowy, daje ładną i nienachalna taflę - ogólnie jestem z tego trio bardzo zadowolona, tanie i o szerokim zastosowaniu (dzisiaj mam na powiekach), myślę że na lato idealne
Pędzel 44 to mój pierwszy duofibre, nie mam więc porównania, ale do podkładu mi nie spasował (za duży), natomiast do różu, zwłaszcza moco napigmentowanego lub błyszczącego super, bardzo dobrze rozciera i rozprowadza bez plam na twarzy
Pędzel 53 to taki gadżecik - i do podkładu fajny i do konturowania, i starsznie słodko wygląda
Podkład nawilżający 10 (najjaśniejszy) - kolorek neutralny, ale nie różowy; mi nie spasował, mam mieszana skórę a on zamiast nawilżać i być niewidocznym - podkreśla skórki których nie mam i jest zbyt widoczny.

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Jestem! Udało się!
Wszystkim, które trzymały kciuki, strasznie dziękuję Było ciężko, ale poszło dobrze Jeszcze w czwartek mam przeprawę, a potem trochę odzipnę.
No i gratulacje dla pannawiosna
Okazało się, że to mnie dzisiaj też przyszła paczuszka z Sephory, tylko do rodziców. Muszę wieczorem podjechać, ale spodziewam się, że to gold Mam nadzieję, że też ten kremik...
Tak więc dzięki temu i dzięki Amyz staram się dzisiaj patrzeć bardziej optymistycznie na świat

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ooo taki wypad, to byłoby coś
Jak pochowasz muglery to lecę!

Rano przyleciała do mnie wczorajsza Orientana, tempo mają pierwsza klasa Kicnę do paczkomatu popołudniu.
W tym tygodniu zamówiłam też książki i lampkę, ani widu, ani słychu o książkach, natomiast lampa jedzie kurierem K-EX moje pierwsze doświadczenie z nimi
K-EX u mnie najgorszy kurier, telefonów na infolinii nie odbierają a za połączenie i oczekiwanie na konsultanta bulisz kasę, nie możesz się skontaktowac z kurierem, bo ma wyłączony telefon, czekasz cały dzień choć powinien być od 9.00 do 17.00 to jest sobie o np. 19.30, może u Ciebie będzie lepiej
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
No ba. Ten słoiczek z kropką to 2 ml kremu z próbki saszetki.

Taże nic nie trzeba mówić. Gdzie te 5 ml..







Tragedia
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Korzystam z chwili wolnego i wrzucam fotę denka kwietniowego troszkę się uzbierało
Spore
Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Mam moje meteoryty
Data produkcji 12.2015

Jutro będę testowac
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:35   #1584
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:40   #1585
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Oliwia18 Trzymaj się

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-04-29 o 17:49
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:42   #1586
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;59697036]Treść usunięta[/QUOTE]
ja już chcę ten wydech.. co za opis Irmina wzmaga apetyt kceem to!

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Oliwia18 bardzo mądre podejście do porządkowania zycia i przestrzeni trzymaj sie

Ania za kulaski

Korinka co za denko
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:43   #1587
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;59697036]Treść usunięta[/QUOTE]

Ta na bogdany jest murzyńska
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:44   #1588
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

c&a rabat 20%
LATO16 - Kod rabatowy ważny 5-12.05.2016
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:48   #1589
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Jak nie umiem znaleźć danego ebooka to kupuję papierową wersję taką mam zasadę, aby ograniczyć papierowe, bo już wiem gdzie je mam pomieścić kilka z nich planuję zanieść do biblioteki, bo mi się w ogóle nie podobały
Chciałam na majówkę, papierowej już nie mam jak kupić za późno się zorientowałam
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
super!

dziewczyny, proszę mi wytłumaczyć jak mam używać pudru Givenchy pudre premiere, chcę być piękna dając go na sam korektor bez żadnych podkładów, mooożnaaa tak ?
no i czym go wtedy aplikować, tym puszkiem czy pędzlaskiem?
i róż, na czy pod?
Z pudrami zawsze robię korektor->puder-> róż (zazwyczaj mam więcej kroków, ale w upały tak to wygląda )
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:52   #1590
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Witam się z rana


Gratuluję złotek i zakupów.
Aniyam, udanego wypadu
Nate , super i wszystkiego dobrego. Fajnie, że jesteś zadowolona


Ja dopiero od kilku dni odczuwam błogosławiony stan.
Zgaga, chyba moje dziecię będzie kudłate

Oliwia
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-09 13:17:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.