Problem ze stosunkiem u obu stron - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy związane z życiem seksualnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-10-11, 15:48   #1
Jinx007
Przyczajenie

Problem ze stosunkiem u obu stron

Witam, jest to mój pierwszy post na jakimkolwiek forum. Jestem raczej typem obserwatorki i wolę się nie wypowiadać. Jednak w żadnym poście, z tych, które przejrzałam, nie znalazłam rozwiązania moich problemów.

Mam 18 lat, a mój chłopak 21. Zaczęliśmy uprawiać seks około 3 miesiące temu, był to zarówno mój pierwszy raz jak i mojego partnera.
Zaczynajac ode mnie, nigdy wcześniej nie czułam specjalnej potrzeby zaspokojenia seksualnego, czy jak by inaczej to określić. Próbowałam się masturbować z czystej ciekawości, ale nie sprawiało mi to szczególnej przyjemności, a o osiągnięciu orgazmu nie ma mowy. Myślałam, że może po prostu nie umiem sama się dotykać i podczas seksu będzie przyjemniej. Podczas stosunku jednak odczuwam niewiele większą przyjemność i również 0 orgazmów. Przez całe życie nigdy żadnego nie osiągnęłam, więc dokładnie nawet nie wiem jakie to miało by być uczucie. Odczuwam niewielką przyjemność ze zbliżenia i zastanawiałam się czy mogę być aseksualna.

Jednoczenie problemy ze stosunkiem nie leżą tylko po mojej stronie. Często kiedy już ma do czegoś dojść członek mojego partnera nie chce współpracować, mianowicie nie stoi w pełni. W przypadku tych razów kiedy akurat stał i tak również jemu nie udawało się dojść. Udaje mu się to jedynie w czasie masturbacji. Na początku myślałam, że może to być wina gumki, dlatego też teraz stosuje antykoncepcję hormonalną (tabletki Vines, podobno jedna z najniższych dawek hormonów na rynku). Jednak nadal nic się nie zmieniło. Wielokrotnie już rozmawialiśmy o problemie, ale poza czekaniem i dalszym próbowaniem nie mamy pomysłu co z tym zrobić. Mój partner mówi, że podczas stosunku jest przyjemnie, ale nie jest w stanie wejść na, jak to określił, "wyższy stopień podniecenia". Ostatnio po kolejnym nieudanym stosunku powiedział, że być może nie podniecam go dostatecznie. Podobają mu się moje piersi oraz ogólnie mu się podobam, a sama z wyglądu też nie mam sobie nic do zarzucenia, jestem wysoka, noszę rozmiar M.
Seks nie jest najważniejszą rzeczą w naszym związku, a wszystko poza nim jest praktycznie idealnie. Zastanawiam się czy jest cokolwiek co mogłabym/moglibyśmy zrobić żebyśmy oboje mogli czerpać przyjemność ze zbliżenia albo żeby chociaż jedno z nas mogło osiągnąć orgazm.
Dodam jeszcze tylko, że mam niedoczynność tarczycy oraz widoczne tylko na USG policystyczne jajniki.
Z góry bardzo dziękuję za rady i wszelkie opinie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jinx007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 16:53   #2
arno22
Raczkowanie

Dot.: Problem ze stosunkiem u obu stron

Nie będę się wypowiadał o twoich problemach bo jestem facetem, no może jedynie to że mając 18 lat masz jeszcze dużo czasu aby doświadczyć orgazmu. Jeżeli twojemu facetowi staje na tyle, że może dojść ręką a nie na tyle żeby mieć szczytowanie w pochwie to oznacza, że twój facet ma zaburzenia erekcji polegającymi na nie odpowiednim ciśnieniu krwi w penisie.... może to być związane z stosowaniem wspomagania farmakologicznego na siłowni, nadużywaniem alkoholu itp.
arno22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 18:02   #3
owieczka258
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
Nie będę się wypowiadał o twoich problemach bo jestem facetem, no może jedynie to że mając 18 lat masz jeszcze dużo czasu aby doświadczyć orgazmu. Jeżeli twojemu facetowi staje na tyle, że może dojść ręką a nie na tyle żeby mieć szczytowanie w pochwie to oznacza, że twój facet ma zaburzenia erekcji polegającymi na nie odpowiednim ciśnieniu krwi w penisie.... może to być związane z stosowaniem wspomagania farmakologicznego na siłowni, nadużywaniem alkoholu itp.
Dlaczego ty ciągle dajesz ?
Stary 2017-10-11, 18:33   #4
kalor
Gazela inteligencji

Aha, ty go nie podniecasz dostatecznie i myślisz, ze to da się uratować?
Stary 2017-10-11, 18:53   #5
Jinx007
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Aha, ty go nie podniecasz dostatecznie i myślisz, ze to da się uratować?

W zasadzie to nie wiemy co jest tego przyczyną, że nie umie się podniecić ze mną w taki sposób jak podnieca się przy masturbacji. Nie jestem wstanie go bardziej podniecić. Nie jesteśmy doświadczeni, ale też gdybyśmy, że może schudnięcie by pomogło. U mnie waga raczej w normie, ale u partnera nadwaga trochę. Sama pytałam go czy to na pewno ma sens i tak już czuję się jak idiotka z tym, że nic nie umiem zrobić. To głownie on się upiera, że jeszcze się uda i, że mam się nie załamywać, bo mnie kocha i seks nie jest dla niego na tyle ważny. Skoro obydwoje mamy problemy s podnieceniem to ja nie mam pomysłów więcej.

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość

Nie chodzimy na siłownie, czasem tylko pójdzie ze mną pobiegać. Nie palimy, a alkohol to tylko sporadycznie przy spotkaniach ze znajomymi i to nie dużo. Jedyne co to nadwaga partnera, czy to też może być powodem ?

Jinx007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 15:46   #6
Bardamu
Raczkowanie

Jeśli chodzi o niego, to na 99% problem leży w psychice, a nie fizjologii. Po prostu się chłopak stresuje, chce dobrze wypaść, nie dać plamy, jesteś jego pierwszą partnerką. Oczywiście jak już raz nie wyszło, to się chłop zafiksowuje. Zamiast myśleć o przyjemności i cieszyć się chwilą, to on myśli żeby znowu nie dać plamy, co oczywiście tylko napędza dalszy stres i koło się zamyka. Jedyne co mi potrzeba to przełamanie. A w tym może pomóc albo alkohol, albo sildenafil w dawce z reklamy. Jak już raz mu wyjdzie, to potem już z górki 😉
Bardamu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 11:01   #7
heavyduty
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Bardamu Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o niego, to na 99% problem leży w psychice, a nie fizjologii. Po prostu się chłopak stresuje, chce dobrze wypaść, nie dać plamy, jesteś jego pierwszą partnerką. Oczywiście jak już raz nie wyszło, to się chłop zafiksowuje. Zamiast myśleć o przyjemności i cieszyć się chwilą, to on myśli żeby znowu nie dać plamy, co oczywiście tylko napędza dalszy stres i koło się zamyka. Jedyne co mi potrzeba to przełamanie. A w tym może pomóc albo alkohol, albo sildenafil w dawce z reklamy. Jak już raz mu wyjdzie, to potem już z górki 😉
! Bardzo dużo prawdy. Dorzuciłbym jeszcze możliwość zbyt dużej ilości niemieckich filmików ( możność wejścia na wyższy stopień podniecenia jedynie podczas masturbacji). Słabo ,,podjarana" partnerka wypada kiepsko w konfrontacji z ,,meganapalonymi" i dającymi radę w setkach pozycji aktoreczkami z ekranu.

Hormony anty- też potrafią osłabiać libido

A w ogóle to poczytajcie trochę o technikach wzajemnego pobudzania i rozbudzania. Np. poradniki ,,Jej orgazm najpierw" i ,,Jego orgazm później". O to, że leczysz wspomnianą niedoczynność nawet nie pytam bo to oczywiste
Stary 2017-10-14, 12:58   #8
agiszonek
Raczkowanie

Może przyczyną problemu u Twojego chłopaka jest to, że przyzwyczaił się do osiągania orgazmu przez masturbację a Twoje problemy z tarczycą mogą sprawiać, że masz mniejszą ochotę.
agiszonek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 10:20   #9
kasiunia788742
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jinx007 Pokaż wiadomość
Witam, jest to mój pierwszy post na jakimkolwiek forum. Jestem raczej typem obserwatorki i wolę się nie wypowiadać. Jednak w żadnym poście, z tych, które przejrzałam, nie znalazłam rozwiązania moich problemów.

Mam 18 lat, a mój chłopak 21. Zaczęliśmy uprawiać seks około 3 miesiące temu, był to zarówno mój pierwszy raz jak i mojego partnera.
Zaczynajac ode mnie, nigdy wcześniej nie czułam specjalnej potrzeby zaspokojenia seksualnego, czy jak by inaczej to określić. Próbowałam się masturbować z czystej ciekawości, ale nie sprawiało mi to szczególnej przyjemności, a o osiągnięciu orgazmu nie ma mowy. Myślałam, że może po prostu nie umiem sama się dotykać i podczas seksu będzie przyjemniej. Podczas stosunku jednak odczuwam niewiele większą przyjemność i również 0 orgazmów. Przez całe życie nigdy żadnego nie osiągnęłam, więc dokładnie nawet nie wiem jakie to miało by być uczucie. Odczuwam niewielką przyjemność ze zbliżenia i zastanawiałam się czy mogę być aseksualna.

Jednoczenie problemy ze stosunkiem nie leżą tylko po mojej stronie. Często kiedy już ma do czegoś dojść członek mojego partnera nie chce współpracować, mianowicie nie stoi w pełni. W przypadku tych razów kiedy akurat stał i tak również jemu nie udawało się dojść. Udaje mu się to jedynie w czasie masturbacji. Na początku myślałam, że może to być wina gumki, dlatego też teraz stosuje antykoncepcję hormonalną (tabletki Vines, podobno jedna z najniższych dawek hormonów na rynku). Jednak nadal nic się nie zmieniło. Wielokrotnie już rozmawialiśmy o problemie, ale poza czekaniem i dalszym próbowaniem nie mamy pomysłu co z tym zrobić. Mój partner mówi, że podczas stosunku jest przyjemnie, ale nie jest w stanie wejść na, jak to określił, "wyższy stopień podniecenia". Ostatnio po kolejnym nieudanym stosunku powiedział, że być może nie podniecam go dostatecznie. Podobają mu się moje piersi oraz ogólnie mu się podobam, a sama z wyglądu też nie mam sobie nic do zarzucenia, jestem wysoka, noszę rozmiar M.
Seks nie jest najważniejszą rzeczą w naszym związku, a wszystko poza nim jest praktycznie idealnie. Zastanawiam się czy jest cokolwiek co mogłabym/moglibyśmy zrobić żebyśmy oboje mogli czerpać przyjemność ze zbliżenia albo żeby chociaż jedno z nas mogło osiągnąć orgazm.
Dodam jeszcze tylko, że mam niedoczynność tarczycy oraz widoczne tylko na USG policystyczne jajniki.
Z góry bardzo dziękuję za rady i wszelkie opinie.

Jakby mi partner tak powiedział to nie byłby już moim partnerem.
Początki zazwyczaj nie są łatwe i wyglądają zgoła inaczej niż na filmach dla dorosłych. To dla Was obojga jest początek, stresujecie się, rozbudzacie Wasze potrzeby. Może dla rozluźnienia jakieś wino? świeczki? masaż z olejkiem? Sama kiedy zaczęłam uprawiać seks to nie widziałam nic w tym fajnego a teraz... noo nie ma porównania
kasiunia788742 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości