Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-10-12, 16:51   #2671
magda2291
Wtajemniczenie

Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

I jakoś tak jesiennie smutno

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Napiszcie mi jeszcze coś złego o eksie, bo mnie jakoś na wypominki zbiera i na wyrzuty sumienia i na żal...

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.

"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 16:52   #2672
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki

U mnie cisza, od kiedy mu napisałam że to koniec takiego układu. Wielki w*urw mnie bierze, że to tyle trwało. Poprawiam sobie humor rzucając mojemu kotu rzeczy do aportowania :/ jeszcze wciąż nie wyszłam z choroby i jutro odbieram skierowanie do kardiologa. Jest szansa, że wrócę na leki nasercowe, które już kiedyś brałam :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niepa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 17:02   #2673
patisia123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Napiszcie mi jeszcze coś złego o eksie, bo mnie jakoś na wypominki zbiera i na wyrzuty sumienia i na żal...
U mnie też jesienny dół plus straciłam pracę. I tak jej nie lubiłam, no ale to co w tej chwili się w niej dzieje to jest cyrk na kółkach. Staram się zachować do końca profesjonalnie, ale oprócz mnie nikt tam nie ma takich zapędów.
Przeglądam oferty, ale bez przeprowadzki pewnie się nie obędzie.

Madzia, no on głupi był, zajmij się czymś

Wysłane z mojego U20 Plus przy użyciu Tapatalka
patisia123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 17:18   #2674
lipnylogin
Raczkowanie

Cytat:

Magda, właściwie to możesz powspominać, tylko skup się na tych złych wydarzeniach/chwilach/zachowaniach. Nie chodzi mi o to, żebyś się dołowała, ale sama zobaczyła "nieprawidłowości" w tym facecie.

lipnylogin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 19:06   #2675
201710231141
Konto usunięte

Uświadomiłam sobie coś okropnego. Dużo gorszego niż to, że wszystko się skończyło. To, że tego nigdy nie było. Bo on nigdy nie kochał mnie. I to wszystko się po prostu nie wydarzyło.
201710231141 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 19:09   #2676
Pirx
Rozeznanie

Dziś to okropne .
Za kilka dni ,przy każdym wspomnieniu -przyniesie ulgę.
Zobaczysz ;-)
Wiem co mówię.

Pirx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 19:50   #2677
201710231141
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Pirx Pokaż wiadomość
Dziś to okropne .
Za kilka dni ,przy każdym wspomnieniu -przyniesie ulgę.
Zobaczysz ;-)
Wiem co mówię.

A co Ty tu robisz?
Stary 2017-10-12, 20:10   #2678
Pirx
Rozeznanie

Zajrzałem Ostatnio i nóż w kieszeni mi się otworzył jak przeczytałem o masochizmie Warriorki.
Zostawić was same....ehhh.
Ale spokojnie.Tylko gościnne występy ;-)

Pirx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 20:40   #2679
niepa

zablokował mnie chyba sam to chciał skończyć.
Stary 2017-10-12, 20:42   #2680
kalor
Gazela inteligencji

Cytat:
Napisane przez niepa Pokaż wiadomość
zablokował mnie chyba sam to chciał skończyć.
No i się z tego ciesz
Stary 2017-10-12, 20:44   #2681
niepa

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
No i się z tego ciesz
Mnie tylko zastanawia, po co w takim razie czekał półtora dnia? Mógł od razu. Kurde, czuję się dziwnie, potraktowana trochę bez szacunku, jak cały ten czas. Cokolwiek mógł odpisać, chociażby głupie żegnaj. A nie, że ta znajomość się skończyła kłótnia przez telefon, wiadomościami na fb i zablokowaniem. Jezu co za dzieciak...
Stary 2017-10-12, 20:48   #2682
Esia_90
Wtajemniczenie

Każdy ma za zadanie domowe to obejrzeć

konto goodreads konto lubimyczytać
Esia_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 20:54   #2683
kalor
Gazela inteligencji

Cytat:
Mnie tylko zastanawia, po co w takim razie czekał półtora dnia? Mógł od razu. Kurde, czuję się dziwnie, potraktowana trochę bez szacunku, jak cały ten czas. Cokolwiek mógł odpisać, chociażby głupie żegnaj. A nie, że ta znajomość się skończyła kłótnia przez telefon, wiadomościami na fb i zablokowaniem. Jezu co za dzieciak...
Wcześniej cię traktował bez szacunku, to i bez szacunku się rozstał. Zablokuj go tez najlepiej na wszelki wypadek.
Stary 2017-10-12, 21:05   #2684
Elsabel
Raczkowanie

Trzymajcie za mnie, proszę, jutro kciuki Idę na służbową kolację do knajpy, w której byłam z eks na pierwszej randce. Niby jestem w niezłym nastroju, ale pewnie i tak jakieś wspomnienia się obudzą.
Elsabel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 22:00   #2685
warriorka87
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Pirx Pokaż wiadomość
Zajrzałem Ostatnio i nóż w kieszeni mi się otworzył jak przeczytałem o masochizmie Warriorki.
Zostawić was same....ehhh.
Ale spokojnie.Tylko gościnne występy ;-)

yyy ale że mój ? a nie czasem niepy?
u mnie prócz małych "potknięć" to jest naprawdę dobrze
szczerze, to myślałam że będzie duuuużo gorzej i duuuużo dłużej

Cytat:
Napisane przez Spanish_Girl Pokaż wiadomość
Uświadomiłam sobie coś okropnego. Dużo gorszego niż to, że wszystko się skończyło. To, że tego nigdy nie było. Bo on nigdy nie kochał mnie. I to wszystko się po prostu nie wydarzyło.
Witaj w klubie Nie jesteś sama Ale nie ma co po nich płakać, serio. Jesteś super babką, to on powinien żałować i płakać nie Ty!

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Trzymajcie za mnie, proszę, jutro kciuki Idę na służbową kolację do knajpy, w której byłam z eks na pierwszej randce. Niby jestem w niezłym nastroju, ale pewnie i tak jakieś wspomnienia się obudzą.
Trzymamy mocno Staraj się na tym nie skupiać. TO TYLKO MIEJSCE!
Ostatnio na youtubie włączyła mi się automatycznie piosenka, którą znalazł kiedyś ex i która bardzo mi się spodobała. Mocno mi się z nim kojarzy Już miałam przełączyć, bo myśli same napływały ale pomyślałam sobie "hola hola! to TYLKO PIOSENKA i tylko ja jej nadaje taką moc..by mnie dotykała w jakiś sposób. Nie chcę pozwolić by COŚ miało nade mną taką władzę. To ja mam władzę nad sobą, nad tym jak to na mnie wpływa. Słucham bo mam ochotę jej posłuchać i koniec kropka! " i pomogło przesłuchałam... i jasne, pewnie jeszcze nieraz, jeśli nie na zawsze, będzie mi się z nim kojarzyć ale to nie oznacza, że mam jej unikać.

Z tego co czytam bardzo z Ciebie mądra dziewczyna Potrafisz sobie czasem racjonalnie przegadać, także po prostu ZRÓB TO!
warriorka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 22:05   #2686
niepa

Cytat:
Napisane przez warriorka87 Pokaż wiadomość
yyy ale że mój ? a nie czasem niepy?

po fazie złości i kilku łez mi przeszło. trzymajcie kciuki za spokojną noc.

Elsabel, dasz sobie radę to tylko miejsce, tak o tym myśl. W ten sposób ja nie wariowałam. Mieszkanie stało się "tylko" mieszkaniem, a nie "naszym wspólnym gniazdkiem", a prysznic tylko prysznicem, a nie... w sumie oszczędzę Wam reszty. Z tego wszystkiego cieszę się tylko, że nie zdążyłam znaleźć domu dla kota, bo plan był taki, że miałam być "tymczasowa". Kot zostaje u mnie, i mimo że jest kleptomanem to i tak go lubię.
Stary 2017-10-13, 08:19   #2687
201710231141
Konto usunięte

Cytat:
Kciuki mocne &&&&

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez warriorka87 Pokaż wiadomość
Witaj w klubie Nie jesteś sama Ale nie ma co po nich płakać, serio. Jesteś super babką, to on powinien żałować i płakać nie Ty!
Daleka jestem od łez juz Tylko tak mi żal. No nic.
Stary 2017-10-13, 09:29   #2688
Elsabel
Raczkowanie

Dziękuję za Wasze wsparcie Dam radę, kto jak nie ja? :P W końcu już całkiem nieźle się trzymam.

Stary 2017-10-13, 11:20   #2689
Milagros_90
Rozeznanie

Cytat:
Egoista, oszust, mentalne dziecko - wystarczy?

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
U mnie też jesienny dół plus straciłam pracę. I tak jej nie lubiłam, no ale to co w tej chwili się w niej dzieje to jest cyrk na kółkach. Staram się zachować do końca profesjonalnie, ale oprócz mnie nikt tam nie ma takich zapędów.
Przeglądam oferty, ale bez przeprowadzki pewnie się nie obędzie.
Przykro mi z powodu pracy. Ale może ta zmiana przyniesie coś dobrego, pozytywnego? Trzymam kciuki

Cytat:
I za Ciebie też trzymam! będzie dobrze
Milagros_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 12:54   #2690
Agaciok xD
Wtajemniczenie

Doradzcie mi U mnie na Tinderze wreszcie sie cos troche ruszylo, zaczelam pisac z jednym gosciem, widac, ze ogarniety, spoko sie pisze, powiedzial, ze on nie jest fanem dlugiego pisania i od razu zaproponowal spotkanie na przyszly tydzien. Niby fajnie ale... nie podoba mi sie wizualnie Niby nie jest to jakis brzydal, ale po prostu gosc nie w moim typie. Czy powinnam dawac czemus takiemu szanse? Moze tak fajnie bedzie sie gadalo w realu, ze i nawet zacznie mi sie podobac? Wstepnie sie zgodzilam, ale nie wiem czy nie bede musiala sie wykrecic... Co byscie zrobily na moim miejscu?

Agaciok xD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 13:01   #2691
Elsabel
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Doradzcie mi U mnie na Tinderze wreszcie sie cos troche ruszylo, zaczelam pisac z jednym gosciem, widac, ze ogarniety, spoko sie pisze, powiedzial, ze on nie jest fanem dlugiego pisania i od razu zaproponowal spotkanie na przyszly tydzien. Niby fajnie ale... nie podoba mi sie wizualnie Niby nie jest to jakis brzydal, ale po prostu gosc nie w moim typie. Czy powinnam dawac czemus takiemu szanse? Moze tak fajnie bedzie sie gadalo w realu, ze i nawet zacznie mi sie podobac? Wstepnie sie zgodzilam, ale nie wiem czy nie bede musiala sie wykrecic... Co byscie zrobily na moim miejscu?
Ja bym się spotkała. Gdyby nie spodobał Ci się na żywo, to od razu radziłabym dać sobie spokój, ale ze zdjęciami bywa naprawdę różnie i nie zawsze oddają faktyczny wygląd człowieka. Mam koleżankę, która jest prześliczną dziewczyną, ale aparat jej nie kocha i na zdjęciach wychodzi bardzo przeciętnie. Umów się, zobacz jak chłopak rzeczywiście wygląda i wtedy ocenisz, czy Ci pasuje, czy jednak nie.
Stary 2017-10-13, 13:27   #2692
Milagros_90
Rozeznanie

Cytat:
Spotkać się możesz, bo zdjęcia mogą kłamać, nie każdy wychodzi na nich korzystnie.
Ja np. mam taką taktykę, że nawet nie zaczynam pisać z takimi, co po zdjęciu widzę, ze mi się skrajnie nie podobają, mają jakieś cechy wyglądu, które mnie odrzucają. Ale jak to po prostu ktoś, kto wizualnie "szału nie robi", to podejmuję pisanie i patrzę na to, jak nam się pisze, jak przebiega rozmowa. Jak fajnie, to jestem za spotkaniem i weryfikacją na żywo
Milagros_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 13:35   #2693
Agaciok xD
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja bym się spotkała. Gdyby nie spodobał Ci się na żywo, to od razu radziłabym dać sobie spokój, ale ze zdjęciami bywa naprawdę różnie i nie zawsze oddają faktyczny wygląd człowieka. Mam koleżankę, która jest prześliczną dziewczyną, ale aparat jej nie kocha i na zdjęciach wychodzi bardzo przeciętnie. Umów się, zobacz jak chłopak rzeczywiście wygląda i wtedy ocenisz, czy Ci pasuje, czy jednak nie.
Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Spotkać się możesz, bo zdjęcia mogą kłamać, nie każdy wychodzi na nich korzystnie.
Ja np. mam taką taktykę, że nawet nie zaczynam pisać z takimi, co po zdjęciu widzę, ze mi się skrajnie nie podobają, mają jakieś cechy wyglądu, które mnie odrzucają. Ale jak to po prostu ktoś, kto wizualnie "szału nie robi", to podejmuję pisanie i patrzę na to, jak nam się pisze, jak przebiega rozmowa. Jak fajnie, to jestem za spotkaniem i weryfikacją na żywo
Chyba was poslucham i sie spotkam. Zawsze to jakies doswiadczenie randkowe bedzie Macie racje z tymi fotami, sama zauwazylam, ze zwlaszcza faceci kompletnie nie umieja robic sobie korzystnych zdjec. Czesto bylo tak, ze fota gdzie gosciu ma dwie brody, albo w ogole jakies dziwne miny, a w rzeczywistosci ciacho Tutaj sie takiej roznicy nie spodziewam, bo facet raczej normalne zdjecia ma, no ale moze...

Agaciok xD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 13:57   #2694
niepa

Agaciok, daj szansę. Mi się mój były też wizualnie nie spodobał przy pierwszym spotkaniu, a teraz każdego porównuję do niego.
Ja też piszę z jednym chłopakiem, widać że rozsądny, mam nadzieję że jak się spotykamy na żywo (już była propozycja) to się okaże, że nie jest aż tak sztywny jak przez maile
Stary 2017-10-13, 14:03   #2695
Elsabel
Raczkowanie

Cytat:
Agaciok, daj szansę. Mi się mój były też wizualnie nie spodobał przy pierwszym spotkaniu, a teraz każdego porównuję do niego.
Ja też piszę z jednym chłopakiem, widać że rozsądny, mam nadzieję że jak się spotykamy na żywo (już była propozycja) to się okaże, że nie jest aż tak sztywny jak przez maile
Dokładnie Mnie i eksa zapoznał nasz wspólny kumpel. Jak pokazał mi jego zdjęcie, to wprawdzie nic mnie nie odrzucało, ale szału też nie było. Chłopak jak chłopak. A na żywo to ech, nogi się pode mną ugięły I tak został aż (niestety) do teraz
Stary 2017-10-13, 15:17   #2696
gilmore162
Raczkowanie

Cytat:
Z moim eks o którym ze 2 strony wcześniej pisałam też poznałam się na Tinderze, na zdjęciach szału nie było ale gadaliśmy aż przez miesiąc i nigdy się z nikim tak nie dogadywałam, potrafiliśmy gadać po 15 godzin dziennie I mimo, że na zdjęciach "szału nie było", na żywo wyglądał jeszcze mniej szałowo ( do tej pory mój brat i koleżanka pytają się mnie co ja w nim widzę) to zakręcił mi w glowie tak, że zaczęłam dostrzegać w nim coś atrakcyjnego i tak pozostało do dziś. Nie widziałam go już prawie miesiąc i tęsknie za jego "nieatrakcyjnością" .
Wniosek: Idź na spotkanie, czasem coś co z początku nam się nie podoba z czasem okazuje się dla nas bardziej atrakcyjne niż wszystko inne wokół
gilmore162 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 18:00   #2697
sweet_witch
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gilmore162 Pokaż wiadomość
Z moim eks o którym ze 2 strony wcześniej pisałam też poznałam się na Tinderze, na zdjęciach szału nie było ale gadaliśmy aż przez miesiąc i nigdy się z nikim tak nie dogadywałam, potrafiliśmy gadać po 15 godzin dziennie I mimo, że na zdjęciach "szału nie było", na żywo wyglądał jeszcze mniej szałowo ( do tej pory mój brat i koleżanka pytają się mnie co ja w nim widzę) to zakręcił mi w glowie tak, że zaczęłam dostrzegać w nim coś atrakcyjnego i tak pozostało do dziś. Nie widziałam go już prawie miesiąc i tęsknie za jego "nieatrakcyjnością" .
Wniosek: Idź na spotkanie, czasem coś co z początku nam się nie podoba z czasem okazuje się dla nas bardziej atrakcyjne niż wszystko inne wokół
Miałam podobnie. Kliknęłam to serduszko na sympatii, na znak że mi odpowiada. To zdjęcie było ok. Potem dalej grałam w bingo czy jak to się nazywa. On też kliknął serduszko, mieliśmy dopasowanie, napisał pierwszy. Był pierwszym gościem tam, który napisał sensowną pierwszą wiadomość, nadal ją pamiętam... Gdy zajrzałam na jego profil przeraziłam się długością opisu. W pewnym momencie nawzajem dodaliśmy siebie do ulubionych, ech...

Jak się spotkaliśmy to pomyślałam, że wygląda ok. Podobać zaczął mnie się po jakimś czasie. Potrafiłam po prostu patrzeć na niego i podziwiać. No i nadal tęsknię za tą facjatą Chciałabym raz jeszcze ujrzeć ten szeroki uśmiech i te wielkie oczy, pomimo wszystko...

Wszystkich facetów do niego porównywałam, nadal czasem się na tym łapię.

Tak zdecydowanie warto iść na spotkanie
sweet_witch jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 08:38   #2698
Elsabel
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sweet_witch Pokaż wiadomość
Miałam podobnie. Kliknęłam to serduszko na sympatii, na znak że mi odpowiada. To zdjęcie było ok. Potem dalej grałam w bingo czy jak to się nazywa. On też kliknął serduszko, mieliśmy dopasowanie, napisał pierwszy. Był pierwszym gościem tam, który napisał sensowną pierwszą wiadomość, nadal ją pamiętam... Gdy zajrzałam na jego profil przeraziłam się długością opisu. W pewnym momencie nawzajem dodaliśmy siebie do ulubionych, ech...

Jak się spotkaliśmy to pomyślałam, że wygląda ok. Podobać zaczął mnie się po jakimś czasie. Potrafiłam po prostu patrzeć na niego i podziwiać. No i nadal tęsknię za tą facjatą Chciałabym raz jeszcze ujrzeć ten szeroki uśmiech i te wielkie oczy, pomimo wszystko...

Wszystkich facetów do niego porównywałam, nadal czasem się na tym łapię.

Tak zdecydowanie warto iść na spotkanie
Tak, tak, tak... Mam identycznie Przypomnij mi, ile czasu minęło od Waszego rozstania?
Wczorajsza kolacja minęła w przyjemnej atmosferze i bez myślenia o eks. Tylko później, jak goście wrócili już do hotelu, poszliśmy ze znajomymi z zespołu jeszcze na kilka drinków i po tym wzięło mnie na jakieś głupie wspominki. Chyba daruję sobie alkohol na jakiś czas, bo zdecydowanie mi nie służy.
Stary 2017-10-14, 09:25   #2699
warriorka87
Raczkowanie

sweet_witch, Elsabel
Mam tak samo.
Część mnie bardzo chciałaby go zobaczyć, spotkać się, pogadać, a jednak wiem, że to nie jest dobry pomysł i tak właśnie sobie mówię. Wszystkie to znamy.

Elsabel
Ja wczoraj miałam podobnie. Byłam na piwku i alkohol uśpił moją czujność, samokontrolę i znów sprawdziłam jego fb

Agaciok
Jak u Ciebie? Mam nadzieję, że emocje trochę się już uspokoiły...no i przede wszystkim, że zamilkłaś naprawdę. Jak wizyta u lekarza?

Jak tam Wasze plany na weekend?
Ja dziś spotykam się z koleżanką a wieczorem możliwe, że pojadę do siostry. Nic specjalnego, ale cieszę się, że nie będę sama

W nadchodzącym tygodniu w końcu zaczynam właściwą terapię (myślałam, że na ostatnim spotkaniu ale się pomyliłam). Po ostatniej wizycie mocno w nią wierzę. Wiem, że nie będzie lekko, ale czuję że IDĄ ZMIANY
Bardzo ich potrzebuję.

A i spotkam się z kolegą z wesela Polubiliśmy się już wtedy. Mamy ze sobą mniej lub bardziej intensywny, ale jednak codzienny kontakt. Będę jednak ostrożna, by nie wplątać się w coś
warriorka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 09:35   #2700
niepa

Całą noc mi się śnił... Wstałam ze scisnietym gardłem i bolącym sercem
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości