Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy związane z życiem seksualnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-06-19, 11:39   #541
doremifasolla
Raczkowanie

Dot.: BDSM - cz. III

ciekawe to co piszecie może i ja tego kiedyś doświadczę
doremifasolla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 08:40   #542
aneszna
Wojowniczka

Cytat:
Napisane przez doremifasolla Pokaż wiadomość
ciekawe to co piszecie może i ja tego kiedyś doświadczę
a co Ci przeszkadza zamienic kiedys w dzis?
To nie te czasy, że kobieta musiała się wić wokół męskich gaci, bo była zależna ekonomicznie.

aneszna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 13:45   #543
doremifasolla
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aneszna Pokaż wiadomość
a co Ci przeszkadza zamienic kiedys w dzis?
brak odpowiedniego partnera
doremifasolla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 10:35   #544
heavyduty
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez doremifasolla Pokaż wiadomość
brak odpowiedniego partnera
Spoko doremi...

Wiara i pozytywne myślenie a także działanie. Partner się znajdzie. W końcu BDSM nie dla świętych (o kurde jak to zabrzmiało), a dla ,,normalnych" ludzi.

Ps. Jako żywo zainteresowany tematem przeczytałem całość (dokładnie 355) stron! Trochę to zajęło ale warto było. Może to już nudne ale jeszcze raz powtórzę, że jestem pod totalnym wrażeniem ludzi, którzy się tu wypowiadali. Wszystko kulturalnie, z poszanowaniem innych i z olbrzymią znajomością tematu. Jesteście wielcy. Czapa z głowy!

Wiele chciałbym napisać i o wiele zapytać. Sam nie wiem od czego zacząć. Spróbuję sukcesywnie choć przemyśleń mam tyle, że być może faktycznie lepszy byłby jakiś blog? Trzymajcie się i życzę powodzi endorfin.

Edytowane przez heavyduty
Czas edycji: 2017-08-12 o 10:39
heavyduty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 19:33   #545
201708160950
Konto usunięte

To prawda, kreujemy nasza rzeczywistość.

Od jakiegoś czasu praktykuje bdsmy. Dużo widziałam, dużo przeżyłam. Jednak uczucie w klimacie zmiazdzylo mi mózg. Jak różne formy może przybierać to samo zachowanie. Face slapping z czułością w oczach.... ach...
201708160950 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 10:33   #546
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecacie taki strap-on?
http://allegro.pl/dildo-na-mocnym-sk...533993674.html
deadpool jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 12:01   #547
aneszna
Wojowniczka

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
pewnie,
po zakupie prosimy o zdjęcie selfie
To nie te czasy, że kobieta musiała się wić wokół męskich gaci, bo była zależna ekonomicznie.

Stary 2017-08-18, 12:05   #548
hiperaktywna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aneszna Pokaż wiadomość
pewnie,
po zakupie prosimy o zdjęcie selfie

Btw dlaczego nie zaglądasz na nimfomanki?
hiperaktywna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 11:22   #549
Pa_pa_ja
Raczkowanie

Ej, wiecie co - ja też jestem tak przybita ostatnio...
Mam takie wrażenie, że otaczają mnie jakieś cipcie a nie faceci.

Od dłuższego czasu już nie mogę trafić jeśli chodzi o preferencje. Z jednej strony chciałabym najpierw zbudować z kimś jakąś relację (choćby płytką) a potem dopiero się cieszyć wspólnymi zabawami, ale to zawsze się kończyło rozczarowaniem...

Jak zaczynacie nawiązywać z kimś nowym znajomość, to mówicie od razu? Doradźcie mi coś, jestem przekonana, że macie więcej doświadczenia niż ja.

Ciekawa jestem - rozstaliście się z kimś kiedyś tylko ze względu na różnicę w preferencjach? Że wszystko między Wami grało i dobrze się układało, ale nie kliknęło w tej kwestii?

co mnie nie zabije to mnie boli
Pa_pa_ja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 23:24   #550
heavyduty
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Cóż, sprzęt jakich wiele. Znacznie ciekawsze są strapless (w wyglądzie i użyciu)

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Pa_pa_ja Pokaż wiadomość
Ej, wiecie co - ja też jestem tak przybita ostatnio...
Mam takie wrażenie, że otaczają mnie jakieś cipcie a nie faceci.

Od dłuższego czasu już nie mogę trafić jeśli chodzi o preferencje. Z jednej strony chciałabym najpierw zbudować z kimś jakąś relację (choćby płytką) a potem dopiero się cieszyć wspólnymi zabawami, ale to zawsze się kończyło rozczarowaniem...

Jak zaczynacie nawiązywać z kimś nowym znajomość, to mówicie od razu? Doradźcie mi coś, jestem przekonana, że macie więcej doświadczenia niż ja.

Ciekawa jestem - rozstaliście się z kimś kiedyś tylko ze względu na różnicę w preferencjach? Że wszystko między Wami grało i dobrze się układało, ale nie kliknęło w tej kwestii?
To jest W ogóle trudny i często przewijający się na tym wątku temat. Co gorsza nie jest możliwa jednoznaczna odpowiedz. Jeśli chodzi o mnie, swoje najskrytsze preferencje wyjawiłem partnerce po ok . 20 latach bycia razem. Jakież było moje zaskoczenie i euforia gdy okazało się, że Ona oczekiwała niemal tego samego!?!? Fakt, wcześniej dawała jakieś znaki. Np. na któreś urodziny dała mi w prezencie kajdanki (takie z różowym puszkiem). Pomyślałem wówczas ,, No, k..., co Ona wie o zniewalaniu". I to był jeden z większych błędów jakie w życiu popełniłem. Zamiast przejąć inicjatywę, kuc temat póki gorący i na kolejną okazję zafundować Jej skórzane, a całość poprzeć zorganizowaniem ,, klimatycznego" wieczoru. Straciłem przez to jakieś 10 lat. Dużo? Mało? Odpowiedz sobie sama. Podchodząc do tematu z drugiej strony, nie bardzo sobie wyobrażam, że na pierwszej ,, randce" podchodzisz do gościa i fundujesz mu tekst typu ,, Wiesz, zaprzyjaźnimy się bardziej pod warunkiem, że sklepiesz mi tyłek na sino zanim go przelecisz". Pewnie gdzieś jest ten tzw ,, złoty środek" i tego się trzymaj.

Edytowane przez heavyduty
Czas edycji: 2017-08-19 o 22:43
heavyduty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 06:16   #551
Vallarr
Raczkowanie

GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr

Oczywiście, że od początku mówić - ba, szukać od razu kogoś z preferencjami. Chyba, że jesteś w stanie całe życie bez elementów BDSM.
Nie ma najmniejszego sensu robić z kogoś na siłę uległego lub dominującego, jeśli sam nie czuje potrzeby i nie jara bardzo. Jasne, ktoś się może poświęcić i trochę poudawać, "jakoś" coś podziałać, ale po pierwsze to nie będzie to samo, a po drugie wszelkie poświęcanie się pod partnera, z którego samemu się niewiele ma - ssie potwornie. Na krótką i dłuższą metę.

"Budowanie relacji" bez wyjaśnienia kwestii seksu kończy się albo niesatysfakcjonującym seksem, albo rozstaniem przez niedopasowanie - jaki jest sens przyzwyczajać się do kogoś, uczyć się kogoś i tworzyć emocjonalne więzi, jeśli nie jesteście dopasowani? To nie tylko kwestia bdsm, ale ogólnie seksu, temperamentu, preferencji etc etc...

Imho - najlepiej jest po prostu poznać dużo, dużo osób, złapać kontakt, wybrać rokujące i stestować łóżko, i korzystać, a w międzyczasie analizować czy warto tę osobę zatrzymać i rozwijać dalej relację, czy jednak to nie to i szukać dalej. Jak obu "kliknie", to z górki
Vallarr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 14:23   #552
aneszna
Wojowniczka

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość

Btw dlaczego nie zaglądasz na nimfomanki?
aaa racja :P
zapuściłam się
Cytat:
Napisane przez Vallarr Pokaż wiadomość
Oczywiście, że od początku mówić - ba, szukać od razu kogoś z preferencjami. Chyba, że jesteś w stanie całe życie bez elementów BDSM.
Nie ma najmniejszego sensu robić z kogoś na siłę uległego lub dominującego, jeśli sam nie czuje potrzeby i nie jara bardzo. Jasne, ktoś się może poświęcić i trochę poudawać, "jakoś" coś podziałać, ale po pierwsze to nie będzie to samo, a po drugie wszelkie poświęcanie się pod partnera, z którego samemu się niewiele ma - ssie potwornie. Na krótką i dłuższą metę.

"Budowanie relacji" bez wyjaśnienia kwestii seksu kończy się albo niesatysfakcjonującym seksem, albo rozstaniem przez niedopasowanie - jaki jest sens przyzwyczajać się do kogoś, uczyć się kogoś i tworzyć emocjonalne więzi, jeśli nie jesteście dopasowani? To nie tylko kwestia bdsm, ale ogólnie seksu, temperamentu, preferencji etc etc...

Imho - najlepiej jest po prostu poznać dużo, dużo osób, złapać kontakt, wybrać rokujące i stestować łóżko, i korzystać, a w międzyczasie analizować czy warto tę osobę zatrzymać i rozwijać dalej relację, czy jednak to nie to i szukać dalej. Jak obu "kliknie", to z górki
pełna zgoda.

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości