Warkoczyki-wątek zbiorczy - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-11, 13:32   #1021
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez aga87 Pokaż wiadomość
zakańczasz normalnie, małymi gumkami.
trzyma na oko tak ze 2 tygodnie.
nie wygląda identycznie jak z syntetycznymi, warkoczy jest o wiele mniej, łatwo ogółem poznać.
Czasem to pojecie moze oznaczac tez ,ze warkoczyki sa robie z wlosow prawdziwych a nie syntetycznych.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 08:21   #1022
Paris_Paris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 29
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

hej, wyskoczyly mi male krostki od warkoczykow mozecie polecic mi jakas masc i powiedziec ile mniej wiecej czasu bedzie mnie swedziec, mam je na glowie 4dzien i poprostu nie wytrzymuje
Paris_Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 09:29   #1023
eratoo
Przyczajenie
 
Avatar eratoo
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Paris_Paris Pokaż wiadomość
hej, wyskoczyly mi male krostki od warkoczykow mozecie polecic mi jakas masc i powiedziec ile mniej wiecej czasu bedzie mnie swedziec, mam je na glowie 4dzien i poprostu nie wytrzymuje

Bardzo Ci wspolczuje bo wiem co przechodzisz. Mi sie taki stan swedzenia utrzymywal przez ok 2 tyg i probowalam prawie wszystkiego. Od przeciarania wacikiem nasaczonym w ziolach po zakup masci na uczulenie w aptece. Szczerze powiem nie wiem co mi pomoglo, moze czas zrobil swoje a moze olejek ktory kupilam specjalnie do skory z warkoczykami.

Pozdrawiam i zycze szybkiego uporania sie z problemem!!
eratoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 13:12   #1024
ziel_ona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 24
GG do ziel_ona
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Pare dni temu zdjęłam swoje... i jak narazie nie zdecydowałabym się na kolejne. Po pierwsze stęskniłam sie za swoimi natruralnymi włosami, po drugie włosów mam faktycznie dużo mniej ( na szczęście miałam je dość gęste więc nie ma tragedi). Dzisiaj idę zrobić krótką fryzurkę;P
ziel_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:41   #1025
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Paris_Paris Pokaż wiadomość
hej, wyskoczyly mi male krostki od warkoczykow mozecie polecic mi jakas masc i powiedziec ile mniej wiecej czasu bedzie mnie swedziec, mam je na glowie 4dzien i poprostu nie wytrzymuje
Spruboj oliwke dla dzieci.

Cytat:
Napisane przez eratoo Pokaż wiadomość
Bardzo Ci wspolczuje bo wiem co przechodzisz. Mi sie taki stan swedzenia utrzymywal przez ok 2 tyg i probowalam prawie wszystkiego. Od przeciarania wacikiem nasaczonym w ziolach po zakup masci na uczulenie w aptece. Szczerze powiem nie wiem co mi pomoglo, moze czas zrobil swoje a moze olejek ktory kupilam specjalnie do skory z warkoczykami.

Pozdrawiam i zycze szybkiego uporania sie z problemem!!
Tak sa specjalne spreje do warkoczykow.Nablyszczaja ,pomagaja naszym wlosa.
Dobrze zrobiona ,dobrze pielegnowane warkoczyki nie zniszcza naszych wlosow.
Trzeba pamietac o pielegnacji to bardzo wazne.

DZIEWCZYNY jesli ktoras zechce robic warkoczyki w Pozaniu to niech mi da znac ,zanam kogos kompetentnego i wiem ,ze nie odwali chaltury.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 16:20   #1026
kar0ola
Rozeznanie
 
Avatar kar0ola
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 854
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

ale mi chodzi że te warkoczyki u fryzjera bym robiła .. ona mi powiedziała że to sie robi dwie godziny jest z moich włosów i koszt to 50 zł ... i to sie zakańcza zwykłymi gumkami ;| ? eh .... miał już ktoś warkoczyki z naturalnych włosów ? ;| Macie foty ??
a fajnie to wygląda ... ?"?
kar0ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 06:52   #1027
Paris_Paris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 29
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

dzieki dziewczyny ale poprostu na potylicy mam takie podrapane,ze nawet do gory nie moge podpiac, chyba robie to przez sem bo w dzien staram sie ograniczyc, 2 raz robilam warkoczyki i pierwszym wytrzymalam tydzien ciekawe jak bedzie z tymi.. ech.. chyba za malo wytrzymala jestem;p
Paris_Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 23:32   #1028
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez kar0ola Pokaż wiadomość
ale mi chodzi że te warkoczyki u fryzjera bym robiła .. ona mi powiedziała że to sie robi dwie godziny jest z moich włosów i koszt to 50 zł ... i to sie zakańcza zwykłymi gumkami ;| ? eh .... miał już ktoś warkoczyki z naturalnych włosów ? ;| Macie foty ??
a fajnie to wygląda ... ?"?
No to zalezy od tego kto to robi czy umie czy nie.Ale na takie zwykle warkoczyki to naturanlie bym sie nie zdecydowala.Ze swoich wlosow moge zrobic tylko cornrows
Cytat:
Napisane przez Paris_Paris Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny ale poprostu na potylicy mam takie podrapane,ze nawet do gory nie moge podpiac, chyba robie to przez sem bo w dzien staram sie ograniczyc, 2 raz robilam warkoczyki i pierwszym wytrzymalam tydzien ciekawe jak bedzie z tymi.. ech.. chyba za malo wytrzymala jestem;p
Mowie Ci kup sobie oliwke bambino i smaruj tam.
Powinno zejsc.
I kup sobie odzywke radical.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 17:52   #1029
Princess of Egypt
Raczkowanie
 
Avatar Princess of Egypt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
Mowie Ci kup sobie oliwke bambino i smaruj tam.
Powinno zejsc.
I kup sobie odzywke radical.
Traci! Gdzie można dostać radical w sprayu?
Princess of Egypt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 19:42   #1030
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Princess of Egypt Pokaż wiadomość
Traci! Gdzie można dostać radical w sprayu?
W drogeriach ,wiem ,ze mozna srrobowac w aptece ,bo ostatnio widzialam tam szampon tej serii wiec moze w spreju ta odzywke tez maja.
Fakt ,ze nie wszystkie drogierie maja ,ja sie tez naszukalam.
Acha jeszcze mozesz zajrzec do jakiejs zielarni.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 21:53   #1031
Princess of Egypt
Raczkowanie
 
Avatar Princess of Egypt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Podziękowała
Princess of Egypt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 12:03   #1032
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Kurcze tez mam ochote na warkoczyki. Tyle,ze wlosy po ciazy mi dosyc wypadaja i pewnie beda jeszcze tak z 2 miesiace wypadac. Ale marze o takim cudenku na glowie.Kiedys samam sobie zaplatałam,ale to nie to samo co z syntetycznymi,chcialalbym sprobowac. Jakby ktos z okolic Przemysla zajmowal sie tym,poprosze o kontakt.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 14:13   #1033
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 578
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Dziewczyny mam do Was pytanie. Znacie jakiś salon na pomorzu (Gdynia, Gdańsk), gdzie robią warkoczyki. Słyszałam, że w salonach biorą 2 razy drożej. Więc może znacie jakieś osoby, które się tym zajmują. Podkreślam, że interesują mnie osoby z rejonów Gdyni i Gdańska, ponieważ sama mieszkam w Lęborku. Do Warszawy nie mam zamiaru się wybierać. Może już wcześniej o tym wspominałyście, ale niestety nie przeczytałam wszystkich postów, więc nie wiem. Popytam się w salonach fryzjerskich w swoim mieście. Ale z tego co słyszałam to w salonach biorą ok. 1000 zł. To jest dużo kasy. Za 500 jeszcze mogłabym zrobić.

Jeżeli znacie osoby, które się tym zajmujmą proszę o kontakt na maila: nastusia_waloszka@wp.pl
Będę czekać na maile od Was. Bardzo proszę, piszcie...
red_chameleon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 14:43   #1034
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was pytanie. Znacie jakiś salon na pomorzu (Gdynia, Gdańsk), gdzie robią warkoczyki. Słyszałam, że w salonach biorą 2 razy drożej. Więc może znacie jakieś osoby, które się tym zajmują. Podkreślam, że interesują mnie osoby z rejonów Gdyni i Gdańska, ponieważ sama mieszkam w Lęborku. Do Warszawy nie mam zamiaru się wybierać. Może już wcześniej o tym wspominałyście, ale niestety nie przeczytałam wszystkich postów, więc nie wiem. Popytam się w salonach fryzjerskich w swoim mieście. Ale z tego co słyszałam to w salonach biorą ok. 1000 zł. To jest dużo kasy. Za 500 jeszcze mogłabym zrobić.

Jeżeli znacie osoby, które się tym zajmujmą proszę o kontakt na maila: nastusia_waloszka@wp.pl
Będę czekać na maile od Was. Bardzo proszę, piszcie...
Zapytam kolezanki ,moze bedzie wiedziec.
Dam Ci znac jak mi odpisze.
Znam saoln w Poznaniu prowadzony przez Afrykanki i za nie moge reczyc moim slowem ,zwlaszcza za jedna ,ktora mi robila kiedys.Ale to tak na marginesie ,zaraz dowiem sie czy nie ma tam kolo Ciebie kogos.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 00:00   #1035
Princess of Egypt
Raczkowanie
 
Avatar Princess of Egypt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Huhu ja jutro rano w końcu jadę robić swoje wymarzone warkoczyki
Ale mimo wszystko boję się, jak będę wyglądać w takiej fryzurce :P
Princess of Egypt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 06:41   #1036
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 578
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
Zapytam kolezanki ,moze bedzie wiedziec.
Dam Ci znac jak mi odpisze.
Znam saoln w Poznaniu prowadzony przez Afrykanki i za nie moge reczyc moim slowem ,zwlaszcza za jedna ,ktora mi robila kiedys.Ale to tak na marginesie ,zaraz dowiem sie czy nie ma tam kolo Ciebie kogos.
Bardzo Ci dziękuję. Poznań to troszkę dla mnie za daleko. Powiedzcie dziewczyny jaki macie rodzaj włosów? Ja się troszkę o moje włosy boję, bo są cienkie i delikatne. Boję się, że po rozplątaniu takich warkoczyków nic z moich włosów nie zostanie i będę musiała się ściąć na chłopca. Właśnie dlatego szukam jakiegoś porządnego salonu, gdzie będę miała pewność, że osoba lub osoby, które będą plotły mi warkoczyki, zachowają wobec moich włosów szczególną ostrożność i dadzą mi wiele wskazówek jak o nie dbać. No i mam też nadzieję, że przy rozplątywaniu potraktują je z szacunkiem (a trzeba wziąć pod uwagę to, że moje włosy nigdy nie były chętne do jakiegokolwiek rozplątywania, czy chodzi o papiloty czy o wałki, zawsze miałam z nimi problem).
Znalazłam jeden salon, który znajduje się w Gdyni:
http://www.warkoczyki.comweb.pl/
i jedną dziewczynę z Gdańska, która plecie warkoczyki w domu:
http://warkoczyki-gdansk.blogspot.com/
Zerknijcie na te stronki i powiedzcie co o tym sądzicie. Interesują mnie warkoczyki do pasa. I w salonie i u tej dziewczyny (linki znajdują się powyżej) koszt wynosi 450 zł. Wolę zapłacić troszkę więcej i mieć pewność, że ludzie dobrze się obejdą z moimi włosami. Gdzieś przeczytałam, że nie należy uczęszczać do osób, które plotą warkoczyki indywidualnie w domu i biorą za to mniej pieniędzy. Jak same widzicie i w salonie i u tej dziewczyny cena jest taka sama i trzeba przyznać, że niska. W profesjonalnym salonie za zrobienie takich warkoczyków płaci się ok. 1000 zł. (z tego co wyczytałam na stronach i z wypowiedzi ludzi). Już sama nie wiem co o tym wszystkim sądzić.
Mówiąc o warkoczykach mam na myśli tylko takie, gdzie do naszych naturalnych włosów doplatają pasma włosów syntetycznych. Nie ma mowy o żadnym wosku, podgrzewaniu, przypalaniu itp. Jak same widzicie strazsnie się tym przejmuję i jak już będę siedziała na fotelu w salonie, chcę aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wiem, że strasznie Was męczę tym wszystkim. Ale proszę, spróbujcie mnie znieść i mi pomóc.
Dodaje kilka swoich fotek teraźniejszych i dawniejszych. Aktualnie nie posiadam grzywki, ale jeszcze jakiś czas temu widniała ona na moim czole. Czy waszym zdaniem warkoczyki będą pasowały do mojej buzi. Jeżeli tak to jakie kolory ewentualnie byście mi doradziły. Tylko z góry mówię, że róż odpada. Myślę o bardziej pospolitych kolorach. Chyba, że macie lepsze pomysły...
red_chameleon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 06:41   #1037
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 578
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
Zapytam kolezanki ,moze bedzie wiedziec.
Dam Ci znac jak mi odpisze.
Znam saoln w Poznaniu prowadzony przez Afrykanki i za nie moge reczyc moim slowem ,zwlaszcza za jedna ,ktora mi robila kiedys.Ale to tak na marginesie ,zaraz dowiem sie czy nie ma tam kolo Ciebie kogos.
Bardzo Ci dziękuję. Poznań to troszkę dla mnie za daleko. Powiedzcie dziewczyny jaki macie rodzaj włosów? Ja się troszkę o moje włosy boję, bo są cienkie i delikatne. Boję się, że po rozplątaniu takich warkoczyków nic z moich włosów nie zostanie i będę musiała się ściąć na chłopca. Właśnie dlatego szukam jakiegoś porządnego salonu, gdzie będę miała pewność, że osoba lub osoby, które będą plotły mi warkoczyki, zachowają wobec moich włosów szczególną ostrożność i dadzą mi wiele wskazówek jak o nie dbać. No i mam też nadzieję, że przy rozplątywaniu potraktują je z szacunkiem (a trzeba wziąć pod uwagę to, że moje włosy nigdy nie były chętne do jakiegokolwiek rozplątywania, czy chodzi o papiloty czy o wałki, zawsze miałam z nimi problem).
Znalazłam jeden salon, który znajduje się w Gdyni:
http://www.warkoczyki.comweb.pl/
i jedną dziewczynę z Gdańska, która plecie warkoczyki w domu:
http://warkoczyki-gdansk.blogspot.com/
Zerknijcie na te stronki i powiedzcie co o tym sądzicie. Interesują mnie warkoczyki do pasa. I w salonie i u tej dziewczyny (linki znajdują się powyżej) koszt wynosi 450 zł. Wolę zapłacić troszkę więcej i mieć pewność, że ludzie dobrze się obejdą z moimi włosami. Gdzieś przeczytałam, że nie należy uczęszczać do osób, które plotą warkoczyki indywidualnie w domu i biorą za to mniej pieniędzy. Jak same widzicie i w salonie i u tej dziewczyny cena jest taka sama i trzeba przyznać, że niska. W profesjonalnym salonie za zrobienie takich warkoczyków płaci się ok. 1000 zł. (z tego co wyczytałam na stronach i z wypowiedzi ludzi). Już sama nie wiem co o tym wszystkim sądzić.
Mówiąc o warkoczykach mam na myśli tylko takie, gdzie do naszych naturalnych włosów doplatają pasma włosów syntetycznych. Nie ma mowy o żadnym wosku, podgrzewaniu, przypalaniu itp. Jak same widzicie strazsnie się tym przejmuję i jak już będę siedziała na fotelu w salonie, chcę aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wiem, że strasznie Was męczę tym wszystkim. Ale proszę, spróbujcie mnie znieść i mi pomóc.
Dodaje kilka swoich fotek teraźniejszych i dawniejszych. Aktualnie nie posiadam grzywki, ale jeszcze jakiś czas temu widniała ona na moim czole. Czy waszym zdaniem warkoczyki będą pasowały do mojej buzi. Jeżeli tak to jakie kolory ewentualnie byście mi doradziły. Tylko z góry mówię, że róż odpada. Myślę bardziej o bardziej pospolitych kolorach. Chyba, że macie lepsze pomysły...
red_chameleon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 09:36   #1038
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję. Poznań to troszkę dla mnie za daleko. Powiedzcie dziewczyny jaki macie rodzaj włosów? Ja się troszkę o moje włosy boję, bo są cienkie i delikatne. Boję się, że po rozplątaniu takich warkoczyków nic z moich włosów nie zostanie i będę musiała się ściąć na chłopca. Właśnie dlatego szukam jakiegoś porządnego salonu, gdzie będę miała pewność, że osoba lub osoby, które będą plotły mi warkoczyki, zachowają wobec moich włosów szczególną ostrożność i dadzą mi wiele wskazówek jak o nie dbać. No i mam też nadzieję, że przy rozplątywaniu potraktują je z szacunkiem (a trzeba wziąć pod uwagę to, że moje włosy nigdy nie były chętne do jakiegokolwiek rozplątywania, czy chodzi o papiloty czy o wałki, zawsze miałam z nimi problem).
Znalazłam jeden salon, który znajduje się w Gdyni:
http://www.warkoczyki.comweb.pl/
i jedną dziewczynę z Gdańska, która plecie warkoczyki w domu:
http://warkoczyki-gdansk.blogspot.com/
Zerknijcie na te stronki i powiedzcie co o tym sądzicie. Interesują mnie warkoczyki do pasa. I w salonie i u tej dziewczyny (linki znajdują się powyżej) koszt wynosi 450 zł. Wolę zapłacić troszkę więcej i mieć pewność, że ludzie dobrze się obejdą z moimi włosami. Gdzieś przeczytałam, że nie należy uczęszczać do osób, które plotą warkoczyki indywidualnie w domu i biorą za to mniej pieniędzy. Jak same widzicie i w salonie i u tej dziewczyny cena jest taka sama i trzeba przyznać, że niska. W profesjonalnym salonie za zrobienie takich warkoczyków płaci się ok. 1000 zł. (z tego co wyczytałam na stronach i z wypowiedzi ludzi). Już sama nie wiem co o tym wszystkim sądzić.
Mówiąc o warkoczykach mam na myśli tylko takie, gdzie do naszych naturalnych włosów doplatają pasma włosów syntetycznych. Nie ma mowy o żadnym wosku, podgrzewaniu, przypalaniu itp. Jak same widzicie strazsnie się tym przejmuję i jak już będę siedziała na fotelu w salonie, chcę aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wiem, że strasznie Was męczę tym wszystkim. Ale proszę, spróbujcie mnie znieść i mi pomóc.
Dodaje kilka swoich fotek teraźniejszych i dawniejszych. Aktualnie nie posiadam grzywki, ale jeszcze jakiś czas temu widniała ona na moim czole. Czy waszym zdaniem warkoczyki będą pasowały do mojej buzi. Jeżeli tak to jakie kolory ewentualnie byście mi doradziły. Tylko z góry mówię, że róż odpada. Myślę bardziej o bardziej pospolitych kolorach. Chyba, że macie lepsze pomysły...
A wiec wszystko po kolei.

Moje wlosy tez nie naleza do grubych i jakies wielce super.
Ale po 10 latach ,trzy a zasem cztery razy w roku zaplatania warkoczykow ,wiciaz te wlosy mam i sa w dobrym stanie.Chyba nawet grubsze sa.
W ciagu dnia wypada nam ok stu wlosow ,jesli sa one w wrakoczyku przez ok 3 miesiece to nie wylatuja ,wiec jak je rozlpeciesz to zraz widzisz mase wlosow i mozesz widziec ich wiecej w kilka dni po rozpelecieniu.Nie ma co panikowac.Norma.
Po sciagnieciu wlosow wiele dziewczyn skarzy sie ,ze maja mniej wlosow ,itp ja tego nie zauwazaylam.....
Kiedy sciagasz warkoczyki odczuwasz taka super lekka glowe i, to tez normalne i ,ze kitka wydaje Ci sie cianka to tez naturalne poniewaz przez 3 miechy masz taka duza.....
Jesli warkoczyki wykona ktos kto sie na tym zna i wie co robi nic Twim wloskom nie powinno grozic.

Jesli chodzi o warkoczyki to uznaje w tym tylko Afrykanki ,bo wiem ,ze dobrze zrobia.
Wlasnie w Poznaniu jest salon prowadzony przez Afrykanki i tam tez robia po 450 ,wiec cena juz nie jest az tak straszna.
Gorzej jakby ktos oferowal 300 lub 250 zl.
Juz te czasy gdzie warkoczyki tyle kosztowaly minely ,wiec proponuje zrobic w salonie ,w razie jakis problemow bedziesz mogla sie do nich zwrocic ,bo z takim na telefon to roznie bywa.
Z tymze to nieprawda ,ze Ci co robia w domu robia zle.
Jesli mozesz to poogladaj sobie zdjecia jakie konu tam robi i mozesz zobaczyc ,czy Ci sie podoba czy nie.
Ale to prawda ,ze duzo jest takich dziewczyn .ktore wrecz bardzo tanoi robia (moim zdaniem 200zl to za malo)
Widzialam ostatnio na allegro za 300 zl ,dobrze ,ze dala zdjecia bo przynajniej wiesz co zrobi Ci na wlosach.KOSZMAR I OCHYDZTWO.

Moja kolezanka nie odpisaa mi jeszcze ale jak mi odpisze to dam Ci znac.Ta moja kolezanka jest mulatka wiec moze znajakies Afrykanki ,ktore robia to w Gdyni badz w Gdansku.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 23:25   #1039
Princess of Egypt
Raczkowanie
 
Avatar Princess of Egypt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Laski, czy warkoczykom może zaszkodzić chlorowana woda z basenu? Bo właśnie się zastanawiam, co będzie na wakacjach.
Princess of Egypt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 23:30   #1040
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Princess of Egypt Pokaż wiadomość
Laski, czy warkoczykom może zaszkodzić chlorowana woda z basenu? Bo właśnie się zastanawiam, co będzie na wakacjach.
Nie raczej nie.
To sa wlosy syntetyczne i nie sadze ,zeby tak latwo mozna by bylo je zniszczyc.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 23:44   #1041
Princess of Egypt
Raczkowanie
 
Avatar Princess of Egypt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Dziękuję za odpowiedź I taką też mam nadzieje, bo mi może się przytrafić niechciane zamoczenie warkoczyków i boję się, żeby się nie popsuły.

P.S. Dzisiaj w aptece dostałam radical w mgiełce
Princess of Egypt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 23:55   #1042
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Princess of Egypt Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź I taką też mam nadzieje, bo mi może się przytrafić niechciane zamoczenie warkoczyków i boję się, żeby się nie popsuły.

P.S. Dzisiaj w aptece dostałam radical w mgiełce
Nie nie sadze aby cos sie stalo.Gdyby tak bylo raczej by sie mowilo o tym.

Tak to o ten radical w mgielce mi chodzilo.
Pryskaj sobie na warkoczyki ,zwlaszcza te wloski przy skorze.

Moj radical sie juz konczy ,ale niedlugo jade do Polski to zrobie zapas.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 08:26   #1043
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 578
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
A wiec wszystko po kolei.

Moje wlosy tez nie naleza do grubych i jakies wielce super.
Ale po 10 latach ,trzy a zasem cztery razy w roku zaplatania warkoczykow ,wiciaz te wlosy mam i sa w dobrym stanie.Chyba nawet grubsze sa.
W ciagu dnia wypada nam ok stu wlosow ,jesli sa one w wrakoczyku przez ok 3 miesiece to nie wylatuja ,wiec jak je rozlpeciesz to zraz widzisz mase wlosow i mozesz widziec ich wiecej w kilka dni po rozpelecieniu.Nie ma co panikowac.Norma.
Po sciagnieciu wlosow wiele dziewczyn skarzy sie ,ze maja mniej wlosow ,itp ja tego nie zauwazaylam.....
Kiedy sciagasz warkoczyki odczuwasz taka super lekka glowe i, to tez normalne i ,ze kitka wydaje Ci sie cianka to tez naturalne poniewaz przez 3 miechy masz taka duza.....
Jesli warkoczyki wykona ktos kto sie na tym zna i wie co robi nic Twim wloskom nie powinno grozic.

Jesli chodzi o warkoczyki to uznaje w tym tylko Afrykanki ,bo wiem ,ze dobrze zrobia.
Wlasnie w Poznaniu jest salon prowadzony przez Afrykanki i tam tez robia po 450 ,wiec cena juz nie jest az tak straszna.
Gorzej jakby ktos oferowal 300 lub 250 zl.
Juz te czasy gdzie warkoczyki tyle kosztowaly minely ,wiec proponuje zrobic w salonie ,w razie jakis problemow bedziesz mogla sie do nich zwrocic ,bo z takim na telefon to roznie bywa.
Z tymze to nieprawda ,ze Ci co robia w domu robia zle.
Jesli mozesz to poogladaj sobie zdjecia jakie konu tam robi i mozesz zobaczyc ,czy Ci sie podoba czy nie.
Ale to prawda ,ze duzo jest takich dziewczyn .ktore wrecz bardzo tanoi robia (moim zdaniem 200zl to za malo)
Widzialam ostatnio na allegro za 300 zl ,dobrze ,ze dala zdjecia bo przynajniej wiesz co zrobi Ci na wlosach.KOSZMAR I OCHYDZTWO.

Moja kolezanka nie odpisaa mi jeszcze ale jak mi odpisze to dam Ci znac.Ta moja kolezanka jest mulatka wiec moze znajakies Afrykanki ,ktore robia to w Gdyni badz w Gdansku.
Byłabym bardzo zadowolona, gdyby moje włosy wzmocniły się po warkoczykach. Z tego co zrozumiałam masz warkoczyki na głowie przez cały czas. W jakim wieku po raz pierwszy je sobie zrobiłaś?
Fakt, że po rozpleceniu warkoczyków będzie dużo włosów, które wypadną nie przeraża mnie. Boję się tylko troszkę, że włosy będą zniszczonę. Ale chyba zaryzykuję. Wolę zaryzykować, niż żałować, że nie zaryzykowałam. W końcu i tak bym je sobie zrobiła. Jak nie tego lata, to innego...
Wierzę, że Afrykanki są najlepsze w tym fachu. Tylko ciekawe czy gdzieś w moich rejonach nadarzy się okazja, aby właśnie u nich zrobić sobie warkoczyki. Jeżeli nie, to będę musiała wybrać jakiś salon. Muszę się streścić i gdzieś się umówić, bo za niecałe 2 tygodnie wyjeżdżam i już będzie za późno.
Będę czekała na kontakt od Ciebie.
red_chameleon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 08:30   #1044
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 578
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

traci, jeżeli dowiesz się o jakimś dobrym salonie w mojej okolicy (nawet jeżeli nie będzie to u Afrykanek) to proszę Cię daj mi znać. Możesz napisać na maila: nastusia_waloszka@wp.pl
Pozdrawiam i czekam
red_chameleon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 17:26   #1045
Princess of Egypt
Raczkowanie
 
Avatar Princess of Egypt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Dziewczyny, posiadacie może jakąś stronkę z upięciami warkoczyków? Bo chciałabym spróbować poszaleć z warkoczami, ale sama nie wiem, jak się za to zabrać..
Princess of Egypt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 18:23   #1046
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Pokaż wiadomość
traci, jeżeli dowiesz się o jakimś dobrym salonie w mojej okolicy (nawet jeżeli nie będzie to u Afrykanek) to proszę Cię daj mi znać. Możesz napisać na maila: nastusia_waloszka@wp.pl
Pozdrawiam i czekam
Dobrze ,jescze mi nie odp ale jak tylko to zrobi to zaraz Ci napisze.
Cytat:
Napisane przez Princess of Egypt Pokaż wiadomość
Dziewczyny, posiadacie może jakąś stronkę z upięciami warkoczyków? Bo chciałabym spróbować poszaleć z warkoczami, ale sama nie wiem, jak się za to zabrać..
Wpisz w google braids picture albo samo braids powinny Ci wyskoczyc jakies zdjecia ,strony z fryzurami moze cos znajdziesz.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 18:27   #1047
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Słuchajcie a moze w Krakowie, Rzeszowie znacie jakies osoby znajace sie na robieniu warkoczykow..? za rozsadna cene..
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 23:40   #1048
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Pokaż wiadomość
traci, jeżeli dowiesz się o jakimś dobrym salonie w mojej okolicy (nawet jeżeli nie będzie to u Afrykanek) to proszę Cię daj mi znać. Możesz napisać na maila: nastusia_waloszka@wp.pl
Pozdrawiam i czekam
Ej kochana ,bardzo Cie przepraszam ale koloezanka jeszcze nie odpisala.
Wysle do niej wiadomosc jeszcze raz ,moze nie dostala.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 11:43   #1049
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 578
Smile Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
Ej kochana ,bardzo Cie przepraszam ale koloezanka jeszcze nie odpisala.
Wysle do niej wiadomosc jeszcze raz ,moze nie dostala.
Dobrze traci, cały czas oczekuję na odpowiedź znalazłam jeszcze kilka salonów, które mieszczą się w Trójmieście. Będę do nich dzwonić w sprawie w. na początku sierpnia(szybciej nie mogę, bo wyjeżdżam). No i oczywiście mam nadzieję, że Twoja koleżanka poleci jakiś dobry salonik Wtedy coś się wybierze
Pozdrawiam
red_chameleon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 16:26   #1050
fankawizazuzuzu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 172
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

szukam kogos z wrocławia, kto mi zrobi warkoczyki! :P dajcie mi znac na prywatnych wiadomosciach

dzieki ;*

warkoczyki sa swietne
fankawizazuzuzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 21:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.