Scent Bar LXI - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-09, 17:30   #3001
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Często to słyszę. Nie wiem, czy nie powinnam się trochę martwić




To jest na razie w połowie drogi do tego co bym chciała, nie spodobałby Ci się - rozjaśniony z rudego, bardzo ciepły, odrost ufarbowany modnie na zaledwie jeden odcień jaśniejszy niż moje naturalne włosy - czyli 7,0 gdzieś - niby dużo osób tak robi, ale ja się jakaś zaniedbana z tym czuję, następnym razem każę od czubka głowy robić ten sam kolor i się nie wydurniać. Albo pasemka? Nie wiem jeszcze
Włosy nadspodziewanie dobrze to zniosły, nawet nie trzeba było podciąć po całej akcji No i fryzjer był w szoku jak bardzo pojaśniały, zapowiadał ten odrost taki jak jest a długość ciemny blond, szczena mu opadła jak folię sciągał, mam włosy z pół tonu ciemniejsze niż H. Mówiłam, że samą farbą zeszłam do poziomu 9, miał minę "taaa... a świstak siedzi i zawija", no to się przekonał
Wiesz u mnie tez nie będzie inaczej. Gdzies 18 cm odrost naturalny poziom hmm 6-7 bo ściemniałam, z siwkami brrrrrr. Więc też to jakoś trzeba będzie na raty. Na razie zadowoliłby mnie JAKIKOLWIEK inny kolor byle nie ten popiołowozielony ciemny blond.

No i mam ochotę nawet na trochę zabawy z tym, eksperymenty. Tylko mocy nie mam. Znów mnie ścięło wypociło, bóle sakramenckie, nie jest dobrze. Zwłaszcza ze od kilku miechow sama nie jestem w stanie umyc sobie głowy. Siebie juz zrezta tez. Takze takie rozrywki hmm jak buk da, moze za kilka mieszkow? Mentalnie jednak jestem gotowa na włosowe zmiany. Nawet mam elastyczne podejscie i bym mogła ponaszać ciepłe, ale wiem ze zimą z kolei zapragnę skandynawski blond. No nic, we'll see. Teraz jestem jak podstarzała zaniedbana hippiska. . Bleeeh.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2017-08-09 o 17:35
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 17:40   #3002
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pamiętam jak ja schodziłam z czerwieni na blond Nie chciałabym tego samego jeszcze raz przechodzić tyle wiem
Koszmarne ciepłe odcienie na początku, nim wreszcie biały blond miałam
ja w sumie lubię ciepłe odcienie, ale ten to nawet jak na mnie jest ciut za ciepły. Dobrze, że lśniący, to mozna powiedzieć, że złoty, a nie żółty

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Wiesz u mnie tez nie będzie inaczej. Gdzies 18 cm odrost naturalny poziom hmm 6-7 bo ściemniałam, z siwkami brrrrrr. Więc też to jakoś trzeba będzie na raty. Na razie zadowoliłby mnie JAKIKOLWIEK inny kolor byle nie ten popiołowozielony ciemny blond.

No i mam ochotę nawet na trochę zabawy z tym, eksperymenty. Tylko mocy nie mam. Znów mnie ścięło wypociło, bóle sakramenckie, nie jest dobrze. Zwłaszcza ze od kilku miechow sama nie jestem w stanie umyc sobie głowy. Siebie juz zrezta tez. Takze takie rozrywki hmm jak buk da, moze za kilka mieszkow? Mentalnie jednak jestem gotowa na włosowe zmiany. Nawet mam elastyczne podejscie i bym mogła ponaszać ciepłe, ale wiem ze zimą z kolei zapragnę skandynawski blond. No nic, we'll see. Teraz jestem jak podstarzała zaniedbana hippiska. . Bleeeh.
Będzie dobrze szybciej niż sądzisz
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 17:52   #3003
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LXI

Tru, ooo, pewnie że bym kciała tego Angela! Zerknij na moją półkę na fragrze https://www.fragrantica.com/member/84219/# może wypatrzysz coś w zmian (ino Norne oszczędzam ), ewentualnie daj znać na PW o $$
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 17:55   #3004
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
ja w sumie lubię ciepłe odcienie, ale ten to nawet jak na mnie jest ciut za ciepły. Dobrze, że lśniący, to mozna powiedzieć, że złoty, a nie żółty



Będzie dobrze szybciej niż sądzisz
1. No właśnie! Lśni wszak na złoto.

2. Nie no wiadomo, innej rangi problemsy sa i beda, ale włosy znacznie podniosłyby mi komfort bycia ze sobą. Bo wszystko mogę sobie poprawic ad hoc ciuchem lub mejkapem, pazur etc ale z włosem juz kłopot niestety. No i dalej rozważam te ciut zdrowsze farby albo Herbatint albo Sanotint. Maja co prawda PPD ale mniej i reszta łagodniejsza. Sa tez półtrwałe bez PPD. Nie fie co srobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2017-08-09 o 17:56
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 17:59   #3005
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
2. Nie no wiadomo, innej rangi problemsy sa i beda, ale włosy znacznie podniosłyby mi komfort bycia ze sobą. Bo wszystko mogę sobie poprawic ad hoc ciuchem lub mejkapem, pazur etc ale z włosem juz kłopot niestety. No i dalej rozważam te ciut zdrowsze farby albo Herbatint albo Sanotint. Maja co prawda PPD ale mniej i reszta łagodniejsza. Sa tez półtrwałe bez PPD. Nie fie co srobie.
Nie mam doświadczenia z tymi farbami, od dawna 100% chemia u mnie Tylko w podstawówce chnę robiłam
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 18:00   #3006
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
ja w sumie lubię ciepłe odcienie, ale ten to nawet jak na mnie jest ciut za ciepły. Dobrze, że lśniący, to mozna powiedzieć, że złoty, a nie żółty
Ja nie Zreszta ja musze miec zimne odcienie włosów, nawet fryzjer mi to samo mówił, ze nawet jak braz, to chłodny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 18:11   #3007
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nie Zreszta ja musze miec zimne odcienie włosów, nawet fryzjer mi to samo mówił, ze nawet jak braz, to chłodny
mi powiedział, że sobie nie wyobraża mnie w blondzie, zabawne Nie on pierwszy zresztą.
Mi chyba bardziej właśnie ciepłe pasują, najzimniejszy blond jaki miałam to był beżowy, zobaczymy co będzie jak zrobię zimniej
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-09, 18:12   #3008
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Nie mam doświadczenia z tymi farbami, od dawna 100% chemia u mnie Tylko w podstawówce chnę robiłam
No jest mało przykładów użycia blondów od nich. Brązy wszyscy chwalą bo wiadomo brązy są łatwiejsze w obsłudze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 18:15   #3009
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
mi powiedział, że sobie nie wyobraża mnie w blondzie, zabawne Nie on pierwszy zresztą.
Mi chyba bardziej właśnie ciepłe pasują, najzimniejszy blond jaki miałam to był beżowy, zobaczymy co będzie jak zrobię zimniej
Tru, zanim zaczełam rozjasniac, to nikt, a juz własny chłop najmniej mnie widział w blondzie jakimkolwiek Prawie kazdy to samo mówił, ze ja i blond wielkie nie
Sie uparłam i powiem, ze to decyzja zycia była Czuję sie jak ryba w wodzie w takim jasniutkim
A teraz do jakiego dązysz? Poziom, odcien?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 18:18   #3010
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Betty co się stało??

edit:

Doczytałam ale jak straciłaś - krwotok czy jak?? Biedactwo
Az sie boje pytac czy u Ciebie jest poprawa choć? Cosik lepiej? Do przodu? Ochłodzenie do Cię dotarło?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 18:20   #3011
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tru, zanim zaczełam rozjasniac, to nikt, a juz własny chłop najmniej mnie widział w blondzie jakimkolwiek Prawie kazdy to samo mówił, ze ja i blond wielkie nie
Sie uparłam i powiem, ze to decyzja zycia była Czuję sie jak ryba w wodzie w takim jasniutkim
A teraz do jakiego dązysz? Poziom, odcien?
Najjaśniej jak się da, efekt pierwszego rozjaśnienia wypadł obiecująco, może i do białego się uda Chyba, że po drodze stwierdzę, ze jednak nieeee
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-09, 18:28   #3012
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Najjaśniej jak się da, efekt pierwszego rozjaśnienia wypadł obiecująco, może i do białego się uda Chyba, że po drodze stwierdzę, ze jednak nieeee

Łatwiej przyciemnic zawsze niz rozjanic Ja tez tak mówilam, ze jak bedzie zle, to zawsze przyciemnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 19:17   #3013
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Łatwiej przyciemnic zawsze niz rozjanic Ja tez tak mówilam, ze jak bedzie zle, to zawsze przyciemnie
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 19:56   #3014
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Az sie boje pytac czy u Ciebie jest poprawa choć? Cosik lepiej? Do przodu? Ochłodzenie do Cię dotarło?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rachel powiem szczerze że po tej drugiej operacji dużo szybciej dochodzę do siebie niż po pierwszej chyba bakcyle szalały już od pierwszego dnia po. Ciśnienie mi się podwyższyło tylko kondycja dead. Ale do pełni szczęścia jeszcze daleko - na razie 20go zamontują mi lepszy cewnik a nową przetokę przesunę chyba na późną jesień, żeby już niewiele latało w powietrzu i wszystko goiło się szybciej tym bardziej, że to będzie na prawym przedramieniu a ja praworęczna jestem
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 20:25   #3015
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Rachel powiem szczerze że po tej drugiej operacji dużo szybciej dochodzę do siebie niż po pierwszej chyba bakcyle szalały już od pierwszego dnia po. Ciśnienie mi się podwyższyło tylko kondycja dead. Ale do pełni szczęścia jeszcze daleko - na razie 20go zamontują mi lepszy cewnik a nową przetokę przesunę chyba na późną jesień, żeby już niewiele latało w powietrzu i wszystko goiło się szybciej tym bardziej, że to będzie na prawym przedramieniu a ja praworęczna jestem
No to faktycznie plusy są i to daje nadzieję. Kondycja to wiadomo, ze inaczej na tym etapie nie ma opcji tak od razu. Ale ważny jest każdy detal na plus. Jesli tylko mozesz funkcjonowac z nowym cewnikiem i czekac z przetoką do jesieni to jak najbardziej popieram decyzję i trzymam kciuki. Jesli nie ma sytuacji na gwałt to wydaje się być najlepsze wyjście. Ulżyło mi, bo myślałam ze po prostu nie mozesz czekac ale skoro sytuacja jest opanowana jako tako, na tyle by móc się wstrzymać to brzmi lepiej niz sie spodziewałam. Za stopniowy powrót sił. One też zrobią swoje.

A nagrody pocieszenia juz zanabyłaś?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 21:10   #3016
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LXI

Rachel no rabarbar Hermesowy na wyjazd wakacyjny
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-09, 22:32   #3017
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Rachelno rabarbar Hermesowy na wyjazd wakacyjny
U jaaaaaaaa. No to seeehr guuutt. Brzmi zacnie. Nie miałam przyjemności poznać, ale no na wakacje rabarbar nie może być zły. Czyzby to taki wykwintny nie za słodki kompot? Przez wykwintny mam na myśli nieoczywisty i niedokońcagourmandowy poprzez to piżmo? Taki bardziej cierpki koktajlo-drink niz kompot?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2017-08-09 o 22:36
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-10, 10:53   #3018
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Norne, Celtic Fire, Encens Flamboyant, City on Fire i Bois d'Ombrie.
gdzie te dwa poniuchać można?
I jak pachną?


A niuchał ktoś Imaginary Authors Cape heartache?
https://www.fragrantica.pl/perfumy/I...che-22477.html
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2017-08-10 o 11:11
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-10, 11:37   #3019
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
gdzie te dwa poniuchać można?
I jak pachną?

A niuchał ktoś Imaginary Authors Cape heartache?
https://www.fragrantica.pl/perfumy/I...che-22477.html
1. u mnie CoF jest/był w Lulua bodajże (a może MSB), natomiast CF przywiozła mi Betty z Anglii, u nas jeszcze ni ma. Ten pierwszy to żadna zapałka, tylko wg mnie: palone liście, grill, sos BBQ, znicze, herbata z owoców leśnych; wg kolegi: oscypek leżakujący latem w skarpecie
CF to natomiast wg mnie słodko-gorzki sos z wędzonych śliwek, spalone drewno. Kolega nie wąchał. Wg ludzi z netu: marmite.
2. Cape Heartache miałam próbkę - sztuczna truskawko-wanilia w sztucznym lesie.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-10, 12:45   #3020
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
1. u mnie CoF jest/był w Lulua bodajże (a może MSB),
to może się do Ciebie uśmiechnę , bo Lulua nie wysyła do paczkomatu

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
natomiast CF przywiozła mi Betty z Anglii, u nas jeszcze ni ma. Ten pierwszy to żadna zapałka, tylko wg mnie: palone liście, grill, sos BBQ, znicze, herbata z owoców leśnych; wg kolegi: oscypek leżakujący latem w skarpecie

może być ciekawy

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
CF to natomiast wg mnie słodko-gorzki sos z wędzonych śliwek, spalone drewno. Kolega nie wąchał. Wg ludzi z netu: marmite.


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
2. Cape Heartache miałam próbkę - sztuczna truskawko-wanilia w sztucznym lesie.



Kupiłam znów Tea for Two, bo to jeden z niewielu dymków, które na mnie dobrze leżały Ponoć była jakas reformulacja, ale flaszka z iperfumy wygląda i pachnie tak samo jak kupowana z 5 lat temu w Q
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2017-08-10 o 12:47
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-10, 12:52   #3021
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

Kupiłam znów Tea for Two, bo to jeden z niewielu dymków, które na mnie dobrze leżały Ponoć była jakas reformulacja, ale flaszka z iperfumy wygląda i pachnie tak samo jak kupowana z 5 lat temu w Q
Miałam, po jakimś dluzszym czasie zbyłam, bo zaczynała mnie coś ta herbata draznic
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-10, 12:56   #3022
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
czy one wszystkie takie paskudne
Miałam różne: gun powder, zen chai, liściaste, ekspresowe, czyste, z jakimiś skórkami, dodatkami... zalewam przestudzoną woda, parzę krótko i...
wszystkie zielone smakują jak wywar z trocin
Niestety z tych co piłam tak smakują, wolę czerwoną ale ta z kolei jedzie mi szmatą choć smakuje dobrze
Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
1. nie musiałam, ale za dobrze się poczułam
zresztą jak mnie ordynator kierowała na zabieg, to miało to zupełnie inaczej wyglądać. miałam wyjść o własnych siłach w 3 dobie i nic nie miało boleć... a za 3 miesiące miało się wszystko odbudować
a że skończyło się na cięższej operacji, to jest jak jest
Wszystko się może stać podczas operacji dlatego tak kichałam w gacie przed
Wszyscy którzy dobrze się czuja po operacji często zapominają szybko i się przeciążają ale jeśli wszystko ok to czemu mieć ograniczenia. Dobrze że już opanowałaś krwotokale jednak oszczędzaj się
Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Rachel powiem szczerze że po tej drugiej operacji dużo szybciej dochodzę do siebie niż po pierwszej chyba bakcyle szalały już od pierwszego dnia po. Ciśnienie mi się podwyższyło tylko kondycja dead. Ale do pełni szczęścia jeszcze daleko - na razie 20go zamontują mi lepszy cewnik a nową przetokę przesunę chyba na późną jesień, żeby już niewiele latało w powietrzu i wszystko goiło się szybciej tym bardziej, że to będzie na prawym przedramieniu a ja praworęczna jestem
Ale ona aż tak przeszkadza? poczytałam że spać na tej ręce nie można, nosić torebki na tym ramieniu i dbać zeby nie uciskać. Na jesień lepiej niż w te upały
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-10, 13:06   #3023
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Miałam, po jakimś dluzszym czasie zbyłam, bo zaczynała mnie coś ta herbata draznic
mnie drażni tylko średnia trwałość

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Niestety z tych co piłam tak smakują, wolę czerwoną ale ta z kolei jedzie mi szmatą choć smakuje dobrze
też lubię czerwoną, choć dla mnie to worek po kartoflach
i owocowe dziwne, bo w dzieciństwie nie znosiłam owocowych, a teraz uwielbiam
Najczęściej wyżeram po wypiciu kawałki owoców spomiędzy fusów hibiskusów itp.
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2017-08-10 o 13:09
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-10, 13:42   #3024
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
CF to natomiast wg mnie słodko-gorzki sos z wędzonych śliwek, spalone drewno. Kolega nie wąchał. Wg ludzi z netu: marmite.
.
O jaaaaaa Choć spora rozbieżność. Tak jest zawsze. Polegam na Twojej wersji bo wiem, że trafnie określasz co czujesz, w necie ludzie często powielają opinie, sugerują się. Poza tym chyba podobnie nam się wysładzają zapachy.


Kurcze coraz bardziej zaczyna mi sie chcieć pachś.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2017-08-10 o 14:05
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-10, 14:01   #3025
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LXI

Szatą trzeba oszczędzać to akt ale żeby aż tak to nie nie można mierzyć ciśnienia, pobierać krwi i nie dźwigać ale poza tym można pływać, chodzić na basen, kąpać się normalnie i fogle - czego z cennikiem ni chu chu i cały czas plaster na cycu

Rachel - śliczny naturalny rabarbar lekko tylko nieoczywisty, jak to u Hermesa - na gorączki idealny

snad poburzowej gorączki
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-10, 14:10   #3026
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Ooo senkju - no jak to u Hermesa. Ciekawa jestem czy się z moimi wyobrażeniami zgodzi. . Ale to juz w przyjszłym sezonie.

U nas zaduszki prognozowali tony deszczu po czym klasycznie zdjęli je z prognozy. Nawet moje stawy kolanowe zgłupły zaczęły rwać na deszcz po czym nagle przestały jakby front poszedł bokiem?

Jeszcze tylko oby dotrwac w domu do jutra i przetrwac smazalnie. Chooociaz szpitale nie wychładzajo sie w jeden dzien. No ale w domku przyjemnie nawet dzis bo bez zarowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-10, 14:18   #3027
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
też lubię czerwoną, choć dla mnie to worek po kartoflach
i owocowe dziwne, bo w dzieciństwie nie znosiłam owocowych, a teraz uwielbiam
Najczęściej wyżeram po wypiciu kawałki owoców spomiędzy fusów hibiskusów itp.
Owocowe taaak, zwłaszcza śliwka z cynamonem. Problem u mnie jest taki że nie chce słodzić a owocową inaczej nie wypije.
Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Szatą trzeba oszczędzać to akt ale żeby aż tak to nie nie można mierzyć ciśnienia, pobierać krwi i nie dźwigać ale poza tym można pływać, chodzić na basen, kąpać się normalnie i fogle - czego z cennikiem ni chu chu i cały czas plaster na cycu
Czyli idzie ku lepszemuale to na całe życie,czy jest szansa sie tego pozbyc?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-10, 14:47   #3028
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Owocowe taaak, zwłaszcza śliwka z cynamonem. Problem u mnie jest taki że nie chce słodzić a owocową inaczej nie wypije.
dlatego używam słodzika


Czy w perfumach pojawiło się ostatnio coś nowego i ciekawego z nutami kadzidła/dymu/lasu?
Bo ja na nic nie moge trafić, same takie jakies nijakie wszystko, czy to wejdę do douglasa czy do niszy (nawet "papieski" Lavs Unum jest co prawda ładny, ale nie aż tak, żeby kupować Tak samo Bois d'Ascese, no ładne, ale zachwytu nie ma)
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2017-08-10 o 14:57
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-10, 14:57   #3029
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Czy w perfumach pojawiło się ostatnio coś nowego i ciekawego z nutami kadzidła/dymu/lasu?
Słodki ogniskowo-drzewny dym z waniliowymi piankami marshmallow - By the Fireplace Margiela
Ni to las, ni ziemia, ni goździkowe przyprawy - Wald Brooklyn Euphorium
Słodki kadzidlano-kadzidełkowo-indyjski dym z grzańcem, sandałem i różą - Dev Two Olympic Orchids
Cmentarna lilia ze zgnilizną i ziemią - Fathom V BeauFort London
Ale żaden mi niczego nie urwał.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-10, 15:23   #3030
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

dzięki
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-26 13:12:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.